Poszukuje zdj耩! D逝gie rude w這sy + tematy zwi您ane z farbowaniem - Strona 130 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2011-02-21, 23:42   #3871
Filifonka
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 709
Dot.: Poszukuje zdj耩! D逝gie rude w這sy + tematy zwi您ane z farbowaniem

Cytat:
Napisane przez klamamonia Poka wiadomo嗆
Witam wszystkich jestem tu pierwszy raz, my郵 o takim odcieniu rudego http://lula.pl/lula/51,95647,8725364.html?i=6 Jak dla mnie cudowny, ale z powodu takiego, 瞠 nigdy nie farbowa豉m w這s闚 nie wiem zupe軟ie jaki szampon wybra. Mam jasn cer, piegi i w這sy ciemny/鈔edni blond. Najbardziej zale瘸這by mi na jakich szamponetkach jak na pocz徠ek, aby zobaczy, czy b璠zie mi do twarzy. Czy znajd si takie? mo瞠 jakie 2, kt鏎e da si zmiesza? Je郵i kolor i na mnei spodoba mi si jak na aktorce to z pewno軼i zdecydowa豉bym si na trwalszy preparat. Licz na rady od Was ju do鈍iadczonych i z g鏎y dzi瘯uj

Z ch璚i obejrz zdj璚ia je郵i kto nak豉da, kt鏎捷 z szamponetek na taki odcie w這s闚 jak m鎩.
My郵 瞠 szamponetk b璠zie ci篹ko taki kolor uzyska... Poza tym 瞠 ja np. nie jestem przekonana do tego typu koloryzacji, bo pomimo tego 瞠 s do 8 zmy to po miesi帷u dalej mia豉m jakis sprany kolor na w這sach. Ale dzi瘯i temu zdecydowa豉m si na trwa陰 farb poza tym w這sy w這som nie r闚ne
podobny kolor do tego, kt鏎y jest w Twoim poscie mam po kilku myciach jednak ja u篡wam farby profesjonalnej nazwy niestety nie pami皻am;/ na pewno jest to nr 7.43

Gwiazdka26 bardzo 豉dny kolorek ale to chyba niewiele czasu po farbowaniu? Bo wida intensywny kolor

Edytowane przez Filifonka
Czas edycji: 2011-02-21 o 23:43
Filifonka jest offline  
Stary 2011-02-22, 18:47   #3872
OnaO
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 103

Gwiazdka26 郵iczny kolorek
OnaO jest offline  
Stary 2011-02-22, 19:09   #3873
Gwiazdka26
Sylvi Walgr

Wiadomo軼i: 638
GG do Gwiazdka26

Gwiazdka26 bardzo 豉dny kolorek ale to chyba niewiele czasu po farbowaniu? Bo wida intensywny kolor[/QUOTE]

3 mycia dok豉dnie he he

---------- Dopisano o 19:09 ---------- Poprzedni post napisano o 19:08 ----------

Cytat:
Napisane przez OnaO Poka wiadomo嗆
Gwiazdka26 郵iczny kolorek
dzi瘯uj dzi瘯uj dzi瘯uj Ba豉m si ale warto by這 ryzykowa

Gwiazdka26 jest offline  
Stary 2011-02-22, 19:49   #3874
qeres
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 027

Gwiazdka26 a jak farb robi豉 i na jakie nak豉da豉?

wymianka ciuchowa
qeres jest offline  
Stary 2011-02-22, 19:53   #3875
Gwiazdka26
Sylvi Walgr

GG do Gwiazdka26

Cytat:
Napisane przez qeres Poka wiadomo嗆
Gwiazdka26 a jak farb robi豉 i na jakie nak豉da豉?
najpierw dekoloryzacja a potem farba Matrix, ale kolor闚 by這 kilka wymieszanych i teraz ci篹ko mi napisa ale spytam w salonie

Gwiazdka26 jest offline  
Stary 2011-02-23, 22:38   #3876
Filifonka
Rozeznanie

Gwiazdka26
a tak og鏊nie to szybko si wyp逝kuje ten kolor? naprawd bardzo 豉dny
Filifonka jest offline  
Stary 2011-02-24, 10:00   #3877
Gwiazdka26
Sylvi Walgr

GG do Gwiazdka26

Cytat:
Napisane przez Filifonka Poka wiadomo嗆
Gwiazdka26
a tak og鏊nie to szybko si wyp逝kuje ten kolor? naprawd bardzo 豉dny
Jak na razie my豉m 4 razy i jeszcze sie nie wyp逝ka, a za 3 tyg id na na這瞠nie farby raz jeszcze aby wzmocni kolor

Gwiazdka26 jest offline  
Stary 2011-02-25, 22:31   #3878
Filifonka
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Gwiazdka26 Poka wiadomo嗆
Jak na razie my豉m 4 razy i jeszcze sie nie wyp逝ka, a za 3 tyg id na na這瞠nie farby raz jeszcze aby wzmocni kolor
Ciekawi mnie jak b璠zie wygl康a ten kolor po miesi帷u w豉郾ie bo niekt鏎e farby si dosy 豉dnie spieraj, a inne nie豉dnie wygl康aj po jakim miesi帷u. Ale z Twoim kolorkiem to chyba problemu nie b璠zie
Filifonka jest offline  
Stary 2011-02-26, 14:11   #3879
201607040946
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 21 731

DZIEWCZYNY! mam pytanie za 100 punktow - co zrobic,zeby farba sie trzymala dluzej niz 2 mycia??? bo rozjasnia豉m z czerni 2 razy, teraz wypr鏏owa豉m ju chyba 4 farby i ka盥a (nawet br您) sp逝kuje sie do koloru, jaki powsta po rozja郾ianiu (czyt. przy sk鏎ze jasny 鄴速awy, dalej rudawy)>!>!>!>!>!>????
dobija mnie to,ze kazda farba tak szybko schodzi a przecie farbowanie os豉bia w這sy, ten sam efekt osi庵n窸abym szamponetk

RATUNKU! czyta豉m gdzie na forum o pigmentacji, ale nie pami皻am dok豉dnie, jak to si robi. wiecie mo瞠? bo marzy mi si intensywny rudy, ale jak tak dalej pojdzie,to znowu spierze sie do 鄴販i
201607040946 jest offline  
Stary 2011-02-26, 15:33   #3880
Filifonka
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez kaguya Poka wiadomo嗆
DZIEWCZYNY! mam pytanie za 100 punktow - co zrobic,zeby farba sie trzymala dluzej niz 2 mycia??? bo rozjasnia豉m z czerni 2 razy, teraz wypr鏏owa豉m ju chyba 4 farby i ka盥a (nawet br您) sp逝kuje sie do koloru, jaki powsta po rozja郾ianiu (czyt. przy sk鏎ze jasny 鄴速awy, dalej rudawy)>!>!>!>!>!>????
dobija mnie to,ze kazda farba tak szybko schodzi a przecie farbowanie os豉bia w這sy, ten sam efekt osi庵n窸abym szamponetk

RATUNKU! czyta豉m gdzie na forum o pigmentacji, ale nie pami皻am dok豉dnie, jak to si robi. wiecie mo瞠? bo marzy mi si intensywny rudy, ale jak tak dalej pojdzie,to znowu spierze sie do 鄴販i
Z rozja郾ianych w這s闚 zawsze farba schodzi bardzo szybko;/ kiedy mia豉m rozja郾iane pasemka i chcia豉m zafarbowa ca這嗆 w這s闚 na rudy, po 2 myciach pasemka zn闚 by造 blond;/ ale im wi璚ej farbowa tym kolor si lepiej trzyma a pr鏏owa豉 mo瞠 profesjonalnych farb?
Filifonka jest offline  
Stary 2011-02-26, 15:37   #3881
201709121022
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 477

Cytat:

Niestety je郵i w這sy sa przetrawione rozja郾iaczem (co po dw鏂h zabiegach jest prawdopodobne) to w這sy nie b璠 "trzyma造" farby, poniewa s porowate, jak g帳ka. W Twoim przypadku pigmentacja/prepigmentacja jest moim zdaniem bardzo dobrym pomys貫m. Robi si j tak, 瞠 mieszasz farb z ciep陰 wod w proporcji 1:1 (czyli np. 50 ml farby i 50 ml wody), NIE DODAJ。 UTLENIACZA. T mieszank nak豉dasz na w這sy tak jak farb, nie czekasz a wyschnie, tylko od razu na to dajesz mieszank w豉軼iw (czyli farba plus oksydant). Do prepigemntacji u篡wa si odcieni ciep造ch: z這tych, czerwonych, miedzianych. Robi豉m ten zabieg w豉郾ie farbuj帷 na rudo i naprawd polecam
Aha, po farbowaniu wa積e jest zamkni璚ie 逝ski w這sa przez zakwaszenie, najlepiej u篡 do tego p逝kanki octowej (szklanka przegotowanej wody i 2, 3 造磬i octu np. jab趾owego, wylewamy na w這sy, nie sp逝kujemy), zapach nie jest najpi瘯niejszy, ale efekt wart po鈍i璚enia

Edytowane przez 201709121022
Czas edycji: 2011-02-26 o 15:59 Pow鏚: dopisek
201709121022 jest offline  
Stary 2011-02-26, 16:45   #3882
201607040946
Konto usuni皻e

Filifonka - nie pr鏏owa豉m, nie wiem,jak si do tego zabra
Melina - jestes moim bogiem w豉郾ie o to mi chodzi這, dok豉dny opis,jak si to robi kocham ci, kobieto! i dzi瘯uj za opis! tak w豉郾ie zrobi! bo ju mnie kusi,pewnie czuj wiosn po poprzednim farbowaniu te p逝ka豉m octem, w這sy by造 takie....g豉dkie
Stary 2011-02-26, 17:05   #3883
201709121022
Konto usuni皻e

Cytat:
Melina - jestes moim bogiem w豉郾ie o to mi chodzi這, dok豉dny opis,jak si to robi kocham ci, kobieto! i dzi瘯uj za opis! tak w豉郾ie zrobi! bo ju mnie kusi,pewnie czuj wiosn po poprzednim farbowaniu te p逝ka豉m octem, w這sy by造 takie....g豉dkie
Mi這 mi, 瞠 mog豉m pom鏂 I te polecam Ci farby profesjonalne. Moim zdaniem s trwalsze i daj efekt por闚nywalny z pr鏏nikiem, bez "niespodzianek" typu ciemny blond=czarny, jak to czasem ma miejsce przy drogeryjnych.
A zabra si do tego bardzo 豉two, wystarczy odwiedzi sklep/hurtowni fryzjersk, albo allegro, zam闚i wybrany kolor farby i dokupi oksydant o odpowiednim st篹eniu Bardzo Ci polecam farby Vitality's - znajdziesz je na allegro, s tanie (ok 24 z za 100 ml) i moim zdaniem naprawd 鈍ietne i delikatne, co wa積e zw豉szcza przy podniszczonych w這sach.
Stary 2011-02-26, 20:01   #3884
Filifonka
Rozeznanie

Cytat:
Dok豉dnie tak jak m闚i Melina najlepsze s farby profesjonalne dodam, 瞠 warto popyta znajomych fryzjer闚, niekt鏎zy w swoich salonach sprzedaj profesjonalne farby i powiem, 瞠 taki interes nie jest drogi a utleniacz mo積a kupi w drogerii za grosze Polecam bo sama w taki spos鏏 farbuje w這sy na kolor 7.43
Filifonka jest offline  
Stary 2011-02-27, 13:19   #3885
201607040946
Konto usuni皻e

dzi瘯uj Wam bardzo,dziewczyny,naprawd mi pomog造軼ie
Stary 2011-02-28, 21:14   #3886
Paulaa1994
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 54

Czy kt鏎a z Was farbowa豉 w這sy farb Multi Cream Color instensywna czerwie ? bo w豉郾ie j zakupi豉m i jestem ciekawa jak wygl康a na w這sach
Paulaa1994 jest offline  
Stary 2011-03-03, 13:31   #3887
_gatinha_
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 537

a u篡wa豉 ju kt鏎a z Was farby Palette Natural Colors w kolorze miedziana czerwie?

edit: zrobi豉m sobie t farb i mi si nie podoba :/ musz j jak najszybciej czym zamaza..kolor nie podobny do tego z opakowania ni huhu...wrrrr...

Edytowane przez _gatinha_
Czas edycji: 2011-03-04 o 10:08
_gatinha_ jest offline  
Stary 2011-03-09, 20:32   #3888
yum
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 26
GG do yum Send a message via Skype™ to yum

Za ciemny wyszed? Mo瞠 spr鏏uj poczeka jeszcze troch -mo瞠 si wyp逝cze jako 豉dnie i nie trzeba b璠zie k豉kczk闚 zn闚 katowa...

A ja jestem naturalnie ruda i ciesz si z tego niemo磧iwie, cho kiedy to si chcia豉m na blond zapa熥a . Teraz jestem szcz窷liwa, 瞠 tego nie zrobi豉m, ale zastanawiam si nad delikatnym rozja郾ieniem . Zdj璚ie do陰czam.

(Ehh, gdybym jeszcze piegi mia豉!)

Edytowane przez yum
Czas edycji: 2011-03-09 o 20:35
yum jest offline  
Stary 2011-03-09, 20:46   #3889
sylvia_doll
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 268
Wpisy w blogu: 1

Te marz o piegach!!!
sylvia_doll jest offline  
Stary 2011-03-09, 21:18   #3890
yum
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 26
GG do yum Send a message via Skype™ to yum

Piegi s genialne, a ja - jak na z這嗆 - ani jednego nie mam! :/

Przez to my郵a豉m nad blondem, bo w rudych z czyst bia陰 twarz a niezdrowo i szaro moja cera wygl康a :<.
yum jest offline  
Stary 2011-03-09, 22:40   #3891
Filifonka
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez yum Poka wiadomo嗆
Za ciemny wyszed? Mo瞠 spr鏏uj poczeka jeszcze troch -mo瞠 si wyp逝cze jako 豉dnie i nie trzeba b璠zie k豉kczk闚 zn闚 katowa...

A ja jestem naturalnie ruda i ciesz si z tego niemo磧iwie, cho kiedy to si chcia豉m na blond zapa熥a . Teraz jestem szcz窷liwa, 瞠 tego nie zrobi豉m, ale zastanawiam si nad delikatnym rozja郾ieniem . Zdj璚ie do陰czam.

(Ehh, gdybym jeszcze piegi mia豉!)

Mi by wystarczy taki pi瘯ny naturalny kolor, nawet bez pieg闚 genialny!
Filifonka jest offline  
Stary 2011-03-09, 23:45   #3892
nerla
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 191

You przepi瘯ne! Nic nie poja郾iaj moze latem na s這鎍u pojawi si ja郾iejsze refleksy ale nie traktuj takiego pi瘯na chemi je郵i nie musisz boskie s
Stary 2011-03-10, 20:39   #3893
julianna-p
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 249
Wpisy w blogu: 3

yum gratuluje kariery modelki ewentualnie fantazji. przeslij nam wiecej fotek, z tego co wiem byly robione polaroidem dla agencji , prawda?? mam straszna pamiec do fotek niestety

ruda modelka wizaz.jpg

„Mo瞠 si zdarzy, 瞠 urodzi豉 si bez skrzyde, ale najwa積iejsze, 瞠by nie przeszkadza豉 im wyrosn望.” Coco Chanel
julianna-p jest offline  
Stary 2011-03-10, 21:14   #3894
sylvia_doll
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 268
Wpisy w blogu: 1

pi瘯na kobitka hahah! wyda這 si!
sylvia_doll jest offline  
Stary 2011-03-12, 17:49   #3895
Redhaired Witch
Nind穎pesz

Wiadomo軼i: 26 013

Nie bijcie je郵i to jest gdzie tutaj napisane ale po prostu nie mam si造 przedziera si przez w徠ek

Z rok temu odesz豉m od farbowania farbami i stosuj henn Vanita Ognisty oran. Mia豉m kiedy rozja郾ione w這sy wi璚 wychodzi nie幢e, pomara鎍zowo ale naturalnie, ale mam problem z ciemnymi odrostami, na kt鏎ych Vanita daje tylko rudy refleks (z natury mam ciemny blond). Mo瞠 umiecie poleci jak捷 henn, kt鏎a b璠zie bardziej chwyta te ciemne w這sy i barwi je na pomara鎍zowo? Ewentualnie jaki szampon koloryzuj帷y, kt鏎y nie zniszczy i tak suchych w這s闚... 圭ina i zaczyna od nowa nie zamierzam bo zapuszczam po pas

I fotka, jak wida czubek g這wy zdecydowanie ciemny
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 4d.jpg (31,2 KB, 114 za豉dowa)
Redhaired Witch jest offline  
Stary 2011-03-12, 19:02   #3896
kocurzyca
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 14 293
Wpisy w blogu: 4

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Poka wiadomo嗆
Nie bijcie je郵i to jest gdzie tutaj napisane ale po prostu nie mam si造 przedziera si przez w徠ek

Z rok temu odesz豉m od farbowania farbami i stosuj henn Vanita Ognisty oran. Mia豉m kiedy rozja郾ione w這sy wi璚 wychodzi nie幢e, pomara鎍zowo ale naturalnie, ale mam problem z ciemnymi odrostami, na kt鏎ych Vanita daje tylko rudy refleks (z natury mam ciemny blond). Mo瞠 umiecie poleci jak捷 henn, kt鏎a b璠zie bardziej chwyta te ciemne w這sy i barwi je na pomara鎍zowo? Ewentualnie jaki szampon koloryzuj帷y, kt鏎y nie zniszczy i tak suchych w這s闚... 圭ina i zaczyna od nowa nie zamierzam bo zapuszczam po pas

I fotka, jak wida czubek g這wy zdecydowanie ciemny
Mozesz sprobowac rozjasnic odrosty cynamonem. Taki nowy sposob na wizazu sie pojawil. Efekty widac juz po jednym zastosowaniu. Tylko jest warunek ze musi to byc cynamon cejlonski bo inne to Cassja i nie rozjasniaja. Najlepiej kupic kore cynamonowa, wtedy nie ma mozliwosci pomylki.

A tu przepis
http://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...&postcount=535

---------- Dopisano o 18:02 ---------- Poprzedni post napisano o 18:01 ----------

A poza tym to masz boooskie wlosy. Ognisty oranz to moj ulubiony ale ja mam za ciemne wlosy i nie wychodzi ladnie.

Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od ma逍y,
rude pochodz od kot闚.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline  
Stary 2011-03-12, 19:04   #3897
Caarroolliinnee
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 467

a tutaj na zdj璚iu moje marzenie.
W lipcu wysz豉m z czarnego, obecnie mam jasny bursztyn loreala exelence na glowie, ale kusi oooooj kusi rudy ten kolor ze zdj璚ia jest boski, a na wiosne mam ochote zaszalec. moze wiecie jak osiagnac taki kolorek?
ja mam w sumie szcz窷cie do kolorow bo id帷 z czarnymi wlosami do fryzjera pokazalam zdj璚ie mojego wymarzonego karmelku z pasemkami i mialam zrobiony dokladnie taki jak wymarzylam :P wiec moze i teraz sie uda
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg ikf.com.pl-fotka-1036236.jpg (28,1 KB, 213 za豉dowa)

Caarroolliinnee jest offline  
Stary 2011-03-12, 19:49   #3898
Redhaired Witch
Nind穎pesz

Wiadomo軼i: 26 013

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Poka wiadomo嗆
Mozesz sprobowac rozjasnic odrosty cynamonem. Taki nowy sposob na wizazu sie pojawil. Efekty widac juz po jednym zastosowaniu. Tylko jest warunek ze musi to byc cynamon cejlonski bo inne to Cassja i nie rozjasniaja. Najlepiej kupic kore cynamonowa, wtedy nie ma mozliwosci pomylki.

A tu przepis
http://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...&postcount=535
Wielkie dzi瘯i
Ciekawa metoda, wypr鏏uj na jakim pasemku 瞠by nie wy造sie, brzmi obiecuj帷o.
Ja najbardziej lubi farb Belle Color Jasna Intensywna Mied ale albo zapuszczanie albo rozja郾ianie

Cytat:
Napisane przez Caarroolliinnee Poka wiadomo嗆
a tutaj na zdj璚iu moje marzenie.
Kolor 郵iczny
Redhaired Witch jest offline  
Stary 2011-03-12, 20:10   #3899
Caarroolliinnee
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 467

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Poka wiadomo嗆
Kolor 郵iczny

no wiem, ale jak go uzyska? do fryzjera raczej nie p鎩d wi璚 zostaje mi wybiera sposr鏚 farb z p馧ki w Rossmanie.

nie chce takiej typowej marchewy czy czerwieni.. ci篹ko powiedzie co chce.. wystarczy spojrze na to zdj璚ie. macie jaki pomysl? moze jaki Casting albo Joanna? za 2 tyg. jade do domu i bede robi wlosy wiec mamy czas na my郵enie
PS i piegi mam !

Caarroolliinnee jest offline  
Stary 2011-03-12, 20:21   #3900
201709121022
Konto usuni皻e

Cytat:
Napisane przez Caarroolliinnee Poka wiadomo嗆
no wiem, ale jak go uzyska? do fryzjera raczej nie p鎩d wi璚 zostaje mi wybiera sposr鏚 farb z p馧ki w Rossmanie.

nie chce takiej typowej marchewy czy czerwieni.. ci篹ko powiedzie co chce.. wystarczy spojrze na to zdj璚ie. macie jaki pomysl? moze jaki Casting albo Joanna? za 2 tyg. jade do domu i bede robi wlosy wiec mamy czas na my郵enie
PS i piegi mam !
Nie musisz i嗆 do fryzjera, ale mo瞠sz (i moim zdaniem powinna) kupi farb fryzjersk w sklepie z artyku豉mi fryzjerskimi, albo na allegro. Nie jest to bardzo du篡 wydatek w por闚naniu z farbami drogeryjnymi, a o wiele bezpieczniejszy je郵i chodzi o efekt Polecam Ci dwie farby z w豉snego do鈍iadczenia: L'Oreal Majirel (raczej na pewno dostaniesz stacjonarnie) i Vitality's (w niekt鏎ych miastach ci篹ko znale潭, raczej internet). Szukaj kolor闚 8.43 albo 8.34. Mnie osobi軼ie to bardziej podchodzi pod 8.43 (jasno blond miedziano z這cisty). I proponuj oksydant 9% jak na pierwszy raz. Pozdrawiam
Zamknij w徠ek

Tagi
cienkie, farba, farbowanie, koloryzacja, rozja郾ianie, rude miedziane w這sy, rude w這sy, rudow這se wiza瘸nki, rudy, rudzielce, w這sy, zabiegi

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:29.