Poszukuje zdj耩! D逝gie rude w這sy + tematy zwi您ane z farbowaniem - Strona 140 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2011-07-29, 09:06   #4171
201611241302
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 3 243
Dot.: Poszukuje zdj耩! D逝gie rude w這sy + tematy zwi您ane z farbowaniem

Cytat:
Napisane przez vesper_ Poka wiadomo嗆
Bardzo 豉dnie , ja郾iutko i naturalnie Ci to wysz這! Ja kiedy skusi豉m si na paprike zamiast mango i odpokutowa豉m to soczystym pomara鎍zem , takim 瞠 z kilometra wida 瞠 to farba . Wida tylko moje w這sy tak na ten odcie reaguj

Moja delia, od razu po farbowaniu
W豉郾ie na takim naturalnym , oszuka鎍zym odcieniu rudego mi zale篡 , tylko w bardziej trwa貫j formie .
Dzi瘯i
Fajnie ci wysz這
Ja si ba豉m czerwieni po papryce, ale nic takiego nie ma

Cytat:
Napisane przez CocoPoznan Poka wiadomo嗆

奸iczna ta twoja Paprika . To jest ten odcie troch bardziej jaskrawy od Mango?
Dzi瘯iTak, bardziej wyrazisty Wczesniej robi豉m mango.

Edytowane przez 201611241302
Czas edycji: 2011-07-29 o 09:07
201611241302 jest offline  
Stary 2011-07-29, 10:00   #4172
vesper_
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 72

Tak , tak , to ja Dzi瘯uj bardzo !

Niestety to jest kolor na 3mycia , farbuje w這sy mangiem , ale kolor wychodzi o wiele , wiele ja郾iejszy i bardziej z這ty, ale ta farba daje najnaturalniejszy efekt jaki znalaz豉m wi璚 si jej trzymam

Ale obczaj sobie te matrixy , co polcasz , mo瞠 b璠 mia豉 now ulubion farb

i d逝gie rude zdj璚ia
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg cin_H_M_fw_09_H_M7.jpg (33,3 KB, 57 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg cynthiarose_201736_800_983918.jpg (63,8 KB, 15 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (57,2 KB, 19 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 02307_Nicole_Fox8_122_500lo.jpg (36,4 KB, 48 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg dl-1.jpg (146,0 KB, 60 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg Picture 21.jpg (55,2 KB, 35 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg Picture 11.jpg (123,5 KB, 25 za豉dowa)
Stary 2011-07-29, 15:10   #4173
agatonu
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 15
Question Dot.: Poszukuje zdj耩! D逝gie rude w這sy + tematy zwi您ane z farbowaniem

Hej mam pytanie , mo瞠 kt鏎a z was u篡wa豉 takowego specyfiku jak ruda henna , konkretnie tej firmy
http://csimg.webkupiec.pl/srv/PL/290...or-zioaowy.jpg
Chcia豉 bym uzyska kolor rudawy jasny , mo瞠 wyp逝kiwa si do blondu lub rudawego blondu/ bursztynu, jednak nie chc m璚zy w這s闚 farbami, no i oczywi軼ie chcia豉bym bez problem闚 m鏂 powr鏂i do naturalnego koloru , a mam bardzo jasny , p這wy blond . I czy u篡cie henny jest mo磧iwe je郵i w czerwcu farbowa豉m w這sy Natural&easy 546? Z tej farby obecnie pozosta mi jedynie miodowy filtr, a ca豉 miedz niestety si sp逝ka豉 ju po 3 dniach .
agatonu jest offline  
Stary 2011-07-29, 23:39   #4174
Lisbeth
☠ ☢ ☠

Wiadomo軼i: 12 021

Cytat:
Napisane przez agatonu Poka wiadomo嗆
Hej mam pytanie , mo瞠 kt鏎a z was u篡wa豉 takowego specyfiku jak ruda henna , konkretnie tej firmy
Chcia豉 bym uzyska kolor rudawy jasny , mo瞠 wyp逝kiwa si do blondu lub rudawego blondu/ bursztynu, jednak nie chc m璚zy w這s闚 farbami, no i oczywi軼ie chcia豉bym bez problem闚 m鏂 powr鏂i do naturalnego koloru , a mam bardzo jasny , p這wy blond . I czy u篡cie henny jest mo磧iwe je郵i w czerwcu farbowa豉m w這sy Natural&easy 546? Z tej farby obecnie pozosta mi jedynie miodowy filtr, a ca豉 miedz niestety si sp逝ka豉 ju po 3 dniach .
Zio這wy balsam koloryzuj帷y Venity nie ma prawie nic wsp鏊nego z henn.
I tak u篡wa豉m tego. U mnie wychodzi czerwony i zmywa si do嗆 szybko. Najlepiej kolor Chna wymieszac z jakims blondem tej firmy.
Mo瞠sz tego u篡wa nawet od razu po farbowaniu chemicznym. Z reszt to te b璠zie farbowanie chemiczne poczujesz jak tylko otworzysz tubk.
Lisbeth jest offline  
Stary 2011-07-30, 00:39   #4175
CocoPoznan
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 648

Cytat:
Napisane przez agatonu Poka wiadomo嗆
Moja Mama u篡wa豉 tej Chny firmy Venita, ale jako proszek w saszetkach, do rozrabiania z wod. I wtedy ona wychodzi豉 rudo, tak z odcieniem pomara鎍zowym, bez czerwieni. Co jak na tym zdj璚iu.

Co do drugiej cz窷ci pytania - mo瞠sz u篡 zio這wej henny po farbie. Ale nie odwrotnie (czyli farba po hennie) bo na w這sy farbowane zio豉mi chemiczne farby mog nie przyj望, albo wyj嗆 nier闚no.
Stary 2011-07-30, 14:01   #4176
endzeit
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 31

Cytat:
M鎩 dzisiejszy eksperyment:
Matrix Socolor 8CC (1/2 tubki) i 9G (1/4 tubki) z wod 9%.
W rzeczywisto軼i kolor soczysty i mocno pomara鎍zowy i ani troch czerwony (nie udaje mi si go porz康nie uchwyci za Chiny).
Co jak to co ma Christina na zdj璚iu.
Szkoda tylko 瞠 wiem, 瞠 po 2 myciach zrobi si troch naturalniejszy, bo lubi tak 瘸r闚
o matko! jakie pi瘯ne w這sy!
endzeit jest offline  
Stary 2011-07-31, 00:14   #4177
CocoPoznan
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez endzeit Poka wiadomo嗆
o matko! jakie pi瘯ne w這sy!
Dzi瘯i!
Stary 2011-08-01, 14:13   #4178
Lilua
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 44

CocoPoznan bardzo dzi瘯uj za wcze郾iejsz odpowied

Jaki tydzie temu farbowa豉m w這sy u fryzjera. Mia by ciemny rudy (pokazywa豉m fryzjerce na zdj璚iach) i oczywi軼ie nie wysz這 idealnie tak jak chcia豉m. Za ciemno no i przy sk鏎ze 豉dniejszy kolor, bo ja郾iejszy i bardziej rudy, a na ko鎍ach praktycznie br您... Fryzjerka skwitowa豉 tylko, 瞠 tak ju jest zawsze, bo przy ko鎍ach w這sy s bardziej zniszczone. Farbowane Lorealem, wrzuci豉bym zdj璚ie, ale p鏦i co jestem bez aparatu. Ehh...
Lilua jest offline  
Stary 2011-08-01, 19:29   #4179
julianna-p
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 249
Wpisy w blogu: 3

Cytat:
Napisane przez Lilua Poka wiadomo嗆
CocoPoznan bardzo dzi瘯uj za wcze郾iejsz odpowied

Jaki tydzie temu farbowa豉m w這sy u fryzjera. Mia by ciemny rudy (pokazywa豉m fryzjerce na zdj璚iach) i oczywi軼ie nie wysz這 idealnie tak jak chcia豉m. Za ciemno no i przy sk鏎ze 豉dniejszy kolor, bo ja郾iejszy i bardziej rudy, a na ko鎍ach praktycznie br您... Fryzjerka skwitowa豉 tylko, 瞠 tak ju jest zawsze, bo przy ko鎍ach w這sy s bardziej zniszczone. Farbowane Lorealem, wrzuci豉bym zdj璚ie, ale p鏦i co jestem bez aparatu. Ehh...
i dlatego ja nigdy nie dalabym pofarbowac wlosow fryzjerce,, zwlaszcza z rudosciami one sobie nie radza.
nie powinnas placic pelnej ceny za taka usluge

„Mo瞠 si zdarzy, 瞠 urodzi豉 si bez skrzyde, ale najwa積iejsze, 瞠by nie przeszkadza豉 im wyrosn望.” Coco Chanel
julianna-p jest offline  
Stary 2011-08-01, 21:49   #4180
Lilua
Raczkowanie

I tak nie p豉ci豉m pe軟ej kwoty, bo kupi豉m kupon na Group'onie (zamiast 300z da豉m 99z). Ale jak w pierwszej chwili zobaczy豉m salon, to my郵a豉m, 瞠 uciekn... Nikomu raczej bym nie poleci豉.
A je郵i chodzi o farbowanie, to w豉郾ie zale瘸這 mi na ciemnym rudym, a nie wiem do ko鎍a jak go uzyska w warunkach domowych.
Lilua jest offline  
Stary 2011-08-01, 23:41   #4181
CocoPoznan
Rozeznanie

Cytat:
I tak nie p豉ci豉m pe軟ej kwoty, bo kupi豉m kupon na Group'onie (zamiast 300z da豉m 99z). Ale jak w pierwszej chwili zobaczy豉m salon, to my郵a豉m, 瞠 uciekn... Nikomu raczej bym nie poleci豉.
A je郵i chodzi o farbowanie, to w豉郾ie zale瘸這 mi na ciemnym rudym, a nie wiem do ko鎍a jak go uzyska w warunkach domowych.
Do Lilua:
No, jak to zwykle u fryzjera z farbowaniem bywa. Nie wychodzi jak mia這 wyj嗆. Ja te nie mam zaufania do fryzjer闚 pod tym wzgl璠em. Tylko dam si strzyc . My郵, 瞠 zmyje ci si to szybko i kolor si wyr闚na. Ciemny rudy wychodzi Majirel 7.4 czy 7.42 albo ju rudo-br您owy wyjdzie 6.4. Z farb sklepowych mo瞠sz spr鏏owa Excellence 7.43.

Do wszystkich!
Na ten ciemniejszy kolor na ko鎍闚kach jest spos鏏. Nazywa si L'Oreal Vitamino Color Equalise. Daje si to na uwra磧iwione cz窷ci w這sa przed farbowaniem. Wype軟ia ubytki we w這sach.

Drugi spos鏏 - nie daje si ca貫go kub豉 farby od razu na 貫petyn na farbowane w這sy je郵i nie zmienia si radykalnie koloru!
Najpierw odrost, po po這wie czasu do reszty doda 造磬 (albo dwie) ciep貫j wody i dopiero to da na d逝go軼i. Dla od鈍ie瞠nia koloru mo瞠 by nawet 5 min na d逝go軼iach, ale ja daj na min 10. To s podstawy fryzjerstwa. To nawet w instrukcjach farb profesjonalnych pisz!
Stary 2011-08-02, 00:21   #4182
julianna-p
Wtajemniczenie

coco nie zgadzam sie z tym drugim sposobem, dodawane wody do farby przejdzie jesli masz profeske z amoniakiem, ALE nie jesli uzywasz bezamoniakowych/ze zmniejszona zawartoscia amoniaku. probowalam na wlasnych wlosach i skonczylo sie tragicznie.
i jeszcze jedno- wielu dziewczynom nie wychodzi rowny kolor bo wlasnie daja za malo farby. osobiscie bylam w szoku jak kolezanka marudzaca nad nierownym kolorem przyznala , ze wlosy za stanik farbuje jedna mala farba. masz w pelni racje- nie walimy kubla farby, ale nie malujemy sie 30 ml farby.
tyle z moich obserwacji

lilua chociaz tyle, ze niecala kwota, ale szkoda wlosow na kiepskie farbowania. odzywiaj i potem wejdz na blog kathy tam jest opisany sposob na kolor, ktory chcesz uzyskac, na drugim rudym watku nazywamy go bumerangiem

„Mo瞠 si zdarzy, 瞠 urodzi豉 si bez skrzyde, ale najwa積iejsze, 瞠by nie przeszkadza豉 im wyrosn望.” Coco Chanel
julianna-p jest offline  
Stary 2011-08-02, 09:39   #4183
CocoPoznan
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez julianna-p Poka wiadomo嗆
coco nie zgadzam sie z tym drugim sposobem, dodawane wody do farby przejdzie jesli masz profeske z amoniakiem, ALE nie jesli uzywasz bezamoniakowych/ze zmniejszona zawartoscia amoniaku. probowalam na wlasnych wlosach i skonczylo sie tragicznie.
i jeszcze jedno- wielu dziewczynom nie wychodzi rowny kolor bo wlasnie daja za malo farby. osobiscie bylam w szoku jak kolezanka marudzaca nad nierownym kolorem przyznala , ze wlosy za stanik farbuje jedna mala farba. masz w pelni racje- nie walimy kubla farby, ale nie malujemy sie 30 ml farby.
tyle z moich obserwacji
No oczywi軼ie, 瞠 chodzi o farby z amoniakiem .
I o przypadek, gdy w這sy na ko鎍ach s za ciemne (co wynika z nagromadzenia pigment闚 w d逝go軼iach w這sa przez wielokrotne farbowanie ca這軼i). Wtedy jak si od razu da wszystko na ca這嗆, to jeszcze dodaje si pigmentu na ju wielokrotnie "malowane".

W przypadku nier闚nego koloru, gdy da這 si za ma這 farby, i nie starcza, 瞠by porz康nie pokry ca這嗆, to mo積a by z造m tylko na swoje sk徙stwo .

Edytowane przez CocoPoznan
Czas edycji: 2011-08-02 o 09:41
CocoPoznan jest offline  
Stary 2011-08-02, 11:41   #4184
vesper_
Raczkowanie

Ja jeszcze farb nak豉dan na ca這嗆 rozcie鎍zam z od篡wk i te nie mam problem闚 z nier闚n farb
Stary 2011-08-02, 16:03   #4185
CocoPoznan
Rozeznanie

Cytat:
Ja jeszcze farb nak豉dan na ca這嗆 rozcie鎍zam z od篡wk i te nie mam problem闚 z nier闚n farb
Ooo, nies造sza豉m o takim sposobie... A trzyma Ci si potem kolor?
Stary 2011-08-02, 18:42   #4186
Lilua
Raczkowanie

A mog豉bym prosi o adres do tego bloga kathy?

Powiem Wam, 瞠 ja ju sama nie ogarniam tego farbowania. Jak robi豉m to sama w domu, kupowan farb w sklepie to wychodzi這 w sumie nawet r闚no. A wcale NIE robi豉m tak jak pisz na ulotkach, 瞠 na farbowane to najpierw odrost a dopiero potem reszta. Natomiast pewnego razu stwierdzi豉m, 瞠 p鎩d do fryzjerki z w豉sn farb, 瞠bym mia豉 idealnie r闚no. No i potem tego 瘸這wa豉m jak nie wiem:/ Najpierw "szefowa" opieprzy豉 mnie, 瞠 w豉郾ie najpierw odrost, potem reszta, 瞠 tak wsz璠zie pisze itd. A potem sama mi tak zrobi豉 i ta ca豉 "reszta" w og鏊e mi nie chwyci豉. Wygl康a豉m idiotycznie.

CocoPoznan a czy z tym Excellence 7.43 to nie jest tak, 瞠 on w豉郾ie wychodzi jasny? taki pod blond? kiedy szuka豉m zdj耩 w這s闚 po tej farbie, ale niestety nie znalaz豉m.

A i co do od篡wiania to u篡wam szamponu i od篡wki loreala do w這s闚 farbowanych, dodatkowo jedwabiu na ko鎍e i od篡wki w spreju do rozczesywania (bez jest b. ci篹ko). Wiele os鏏 poleca這 odzywki Waxa, ale osobi軼ie nie zauwa篡豉m po niej 瘸dnej r騜nicy. Kerastase jest dobre, ale drogie

A w jakiej cenie s farby fryzjerskie np Loreal Marijel albo w豉郾ie Matrix? Kupujecie u fryzjer闚, czy w hurtowniach a mo瞠 sklepach specjalistycznych?
Lilua jest offline  
Stary 2011-08-02, 19:46   #4187
elien333
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 5

Cze嗆 dziewczyny, prosz Was o pomoc bo przeczyta豉m ju chyba wszystkie w徠ki i dalej nie wiem co zrobi Mam w這sy w kolorze 鈔edniego blondu (farbowane) i marzy豚y mi si rudy, ale najlepiej gdyby nie wyszed z domieszk czerwieni i nie wygl康a jak w霩 stra瘸cki
my郵a豉m nad takim odcieniem:
http://images2.fanpop.com/images/pho...69-399-500.jpg
http://www.google.pl/imgres?q=Taylor+Tomasi+Hi ll&hl=pl&client=firefox-a&hs=tHz&sa=X&rls=org.moz illa:plfficial&tbm=isch &prmd=ivnso&tbnid=OWLVFT_ 197clNM:&imgrefurl= http://inlovewith-taylor-tomasi-hill.tumblr.com/&docid=BFIGSNbS_H8ptM&w=4 69&h=700&ei=ODc4TvOAKsWk-gbQrtW0Ag&zoom=1&iact=hc& vpx=360&vpy=132&dur=821&h ovh=274&hovw=184&tx=155&t y=177&page=7&tbnh=149&tbn w=143&start=67&ndsp=12&ve d=1t:429,r:7,s:67&biw=111 6&bih=470
Jak farba da豉by mi podobny efekt? na razie my郵 nad jesiennym li軼iem i intensywn miedzi loreala. co wy na to?
Stary 2011-08-02, 20:03   #4188
julianna-p
Wtajemniczenie

Cytat:
Ooo, nies造sza豉m o takim sposobie... A trzyma Ci si potem kolor?
kolor bedzie sie trzymal, mozesz tez dodac specjalna ampulke z olejkami nby chronic wlosy. koszt okolo 7 zl.

lilua

http://wizaz.pl/forum/blog.php?u=481863

kupuje w hurtowniach, ostatnio z allegro. zalezy jakie firmy bo niektore nieoplaca sie zamawiac bo to przedraza, inne w hurtowniach sa naciagniete na maksa. np. za pierwszym razem kupilam kolestona w hurtowni i zaplacilam ponad 40 zl, opinie o moim czestym farbowaniu dostalam w gratisie, a teraz zakupilam na allegro za 25
powiedz z jakiego miasta jestes?? jesli z poznania moge pomoc w namiarach na hurtownie, podobnie z wawa i jedna we wrocku

julianna-p jest offline  
Stary 2011-08-02, 20:26   #4189
Lilua
Raczkowanie

Na sta貫 mieszkam tu pod Warszaw, jednak studiuj w Gliwicach na Politechnice. Dlatego w ci庵u roku akademickiego praktycznie nie ma mnie w Warszawie. Ale wiem gdzie jest jeden sklep na ul. Koszykowej (co prawda dawno tam nie by豉m).

Wesz豉m na bloga i pewnie mia豉 na my郵i ten kolor, kt鏎e ona proponuje uzyska farb Vitality's 8.44+7.44. Szczerze m闚i帷 to wcze郾iej nie s造sza豉m o tej farbie...
Jak dot康 g堯wnie Loreal, ale jej trwa這嗆 mnie nie zadowala...
Lilua jest offline  
Stary 2011-08-02, 21:12   #4190
julianna-p
Wtajemniczenie

Cytat:
Na sta貫 mieszkam tu pod Warszaw, jednak studiuj w Gliwicach na Politechnice. Dlatego w ci庵u roku akademickiego praktycznie nie ma mnie w Warszawie. Ale wiem gdzie jest jeden sklep na ul. Koszykowej (co prawda dawno tam nie by豉m).

Wesz豉m na bloga i pewnie mia豉 na my郵i ten kolor, kt鏎e ona proponuje uzyska farb Vitality's 8.44+7.44. Szczerze m闚i帷 to wcze郾iej nie s造sza豉m o tej farbie...
Jak dot康 g堯wnie Loreal, ale jej trwa這嗆 mnie nie zadowala...
nie nie, nie znalazlas, ten kolor nazywamy kolorem ashley simpson , jest wymienionych kilka roznych farb, ale vitalitys taka mieszanka nie uzyskasz ciemnej, a intensywna rudosc

julianna-p jest offline  
Stary 2011-08-02, 21:22   #4191
elien333
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 5

Dziewczyny widz, 瞠 pomog造軼ie ju nie jednej wiec i ja prosze o pomoc mam w這sy w kolorze sredni blond (farbowane) i marze o rudym, ale bez domieszki czerwieni i nie za jasny-ostry, bo zle bym sie czu豉. chodzi mi o cos takiego http://26.media.tumblr.com/tumblr_lg...jw1ro1_500.jpg
jaka farba uzyska豉bym cos podobnego? najlepiej drogeryjna
Stary 2011-08-02, 21:54   #4192
Lilua
Raczkowanie

Mam! o tym kolorze by這 chyba przy samym ko鎍u. Kolorek fajny, ale obawiam si, 瞠 dla mnie za mocno ciemny. Chocia...no sama nie wiem. Jak tylko b璠 mia豉 okazj, to wrzuc fotk z moim obecnym.

P鏦i co musz je mocno od篡wi i chc mie d逝窺ze. Rosn mi strasznie wolno, praktycznie jak podcinam ko鎍闚ki to 軼inam to co uros這 i tak w k馧ko
Lilua jest offline  
Stary 2011-08-02, 22:14   #4193
julianna-p
Wtajemniczenie

Cytat:
Mam! o tym kolorze by這 chyba przy samym ko鎍u. Kolorek fajny, ale obawiam si, 瞠 dla mnie za mocno ciemny. Chocia...no sama nie wiem. Jak tylko b璠 mia豉 okazj, to wrzuc fotk z moim obecnym.

P鏦i co musz je mocno od篡wi i chc mie d逝窺ze. Rosn mi strasznie wolno, praktycznie jak podcinam ko鎍闚ki to 軼inam to co uros這 i tak w k馧ko

znam ten bol , mojej farbie zmienil sie sklad i ten sam kolor co zwykle przy tym samm zastosowaniu dal wisnie , a w efekcie prob znalezienia wlasciwej farby scielam wlosy na takie cieniowane do ramion ( wczesniej byly prawie do stanika cieniowane) nie bawie sie w regenracje bo mam proste wlosy co mega szybko odrosna, ale wspolczuje takiej walki
rudosci szybko plowieja wiec pamietaj , ze ten kolor tez wyjasnieje, a poziom 7 est dosc jasny z reguly

julianna-p jest offline  
Stary 2011-08-03, 10:00   #4194
CocoPoznan
Rozeznanie

Cytat:
A mog豉bym prosi o adres do tego bloga kathy?

Powiem Wam, 瞠 ja ju sama nie ogarniam tego farbowania. Jak robi豉m to sama w domu, kupowan farb w sklepie to wychodzi這 w sumie nawet r闚no. A wcale NIE robi豉m tak jak pisz na ulotkach, 瞠 na farbowane to najpierw odrost a dopiero potem reszta. Natomiast pewnego razu stwierdzi豉m, 瞠 p鎩d do fryzjerki z w豉sn farb, 瞠bym mia豉 idealnie r闚no. No i potem tego 瘸這wa豉m jak nie wiem:/ Najpierw "szefowa" opieprzy豉 mnie, 瞠 w豉郾ie najpierw odrost, potem reszta, 瞠 tak wsz璠zie pisze itd. A potem sama mi tak zrobi豉 i ta ca豉 "reszta" w og鏊e mi nie chwyci豉. Wygl康a豉m idiotycznie.

CocoPoznan a czy z tym Excellence 7.43 to nie jest tak, 瞠 on w豉郾ie wychodzi jasny? taki pod blond? kiedy szuka豉m zdj耩 w這s闚 po tej farbie, ale niestety nie znalaz豉m.

A i co do od篡wiania to u篡wam szamponu i od篡wki loreala do w這s闚 farbowanych, dodatkowo jedwabiu na ko鎍e i od篡wki w spreju do rozczesywania (bez jest b. ci篹ko). Wiele os鏏 poleca這 odzywki Waxa, ale osobi軼ie nie zauwa篡豉m po niej 瘸dnej r騜nicy. Kerastase jest dobre, ale drogie

A w jakiej cenie s farby fryzjerskie np Loreal Marijel albo w豉郾ie Matrix? Kupujecie u fryzjer闚, czy w hurtowniach a mo瞠 sklepach specjalistycznych?
Excellence wychodzi pewnie zale積ie od naturalnych w這s闚. Mam jedno zdj璚ie kt鏎e znalaz豉m w sieci.
Majirel i Matrixa kupuj na Allegro.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 7.43 exc.jpg (45,3 KB, 103 za豉dowa)
Stary 2011-08-03, 16:17   #4195
vesper_
Raczkowanie

Dla mnie kolor jest bez zmian , trwa這嗆 taka sama jak bez od篡wki , tylko w這sy w lepszym stanie , bo dodaje wax a dla niego 15min trzymania z farb to akurat

Coco to jest moje zdj璚ie ze starego konta Tam kolor ju mia豉m lekko wyp造kany , tak 2tyg po farbowaniu , ale bardzo lubie ju taki odcie . Wklejam dzie po farbowaniu , w這sy s bardziej miedziane

Pierwsze w 鈍ietle dziennym , drugie w sztucznym
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg loreal.jpg (24,0 KB, 246 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg loreal2.jpg (17,4 KB, 294 za豉dowa)
Stary 2011-08-03, 16:26   #4196
julianna-p
Wtajemniczenie

Cytat:
Dla mnie kolor jest bez zmian , trwa這嗆 taka sama jak bez od篡wki , tylko w這sy w lepszym stanie , bo dodaje wax a dla niego 15min trzymania z farb to akurat

Coco to jest moje zdj璚ie ze starego konta Tam kolor ju mia豉m lekko wyp造kany , tak 2tyg po farbowaniu , ale bardzo lubie ju taki odcie . Wklejam dzie po farbowaniu , w這sy s bardziej miedziane

Pierwsze w 鈍ietle dziennym , drugie w sztucznym
ale sliczny kolor, a jak pasuje do Ciebie, sama klasa
co to za farbka??

julianna-p jest offline  
Stary 2011-08-03, 16:40   #4197
vesper_
Raczkowanie

w豉郾ie Excellence 7.43 tylko dzie po farbowaniu
Stary 2011-08-03, 17:19   #4198
julianna-p
Wtajemniczenie

Cytat:
jestem w szoku, ze farba nieprofesjonalna mozna taki sliczny efekt uzyskac
udowadniasz jednak , ze prawdziwa rudosc to tylko na poziomie 7

julianna-p jest offline  
Stary 2011-08-03, 22:07   #4199
Lilua
Raczkowanie

Cytat:
A jaki mia豉 kolor wyj軼iowy? Jestem zaskoczona, 瞠 jest tak ciemny, by豉m pewna, 瞠 wychodzi bardzo ja郾iutko!
Lilua jest offline  
Stary 2011-08-03, 22:37   #4200
vesper_
Raczkowanie

Odrosty taki z這tyciemny blond i w這sy na d逝go軼i takie jak w moim zdj璚iu od CocoPoznan

Nie wychodzi jasno , ale spiera si do takiego jasnego rudoblondu

Tagi
cienkie, farba, farbowanie, koloryzacja, rozja郾ianie, rude miedziane w這sy, rude w這sy, rudow這se wiza瘸nki, rudy, rudzielce, w這sy, zabiegi

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:33.