Poszukuje zdj耩! D逝gie rude w這sy + tematy zwi您ane z farbowaniem - Strona 142 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2011-08-09, 22:15   #4231
Lilua
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 44
Dot.: Poszukuje zdj耩! D逝gie rude w這sy + tematy zwi您ane z farbowaniem

Cytat:
Napisane przez julianna-p Poka wiadomo嗆
lilua ja bym ten kolor zrobila tak 7.4 vitalitys z dodatkiem pomaranczowego mixa ( dosc duza ilosc). powinnas uzyskac wlasnie taki kolor. woda zdecydowanie 6 na poczatek moim zdaniem, przy 3 mozesz stac sie bardzo ciemnowlosa. jesli jednak wybierzesz 3 celuj w kolory na poziomie 8, inaczej ciemno to widze
A jak b璠zie z kwesti k豉dzenia innej farby ni dotychczas farbowa豉m? Bo na razie mam Majirel na g這wie. Vitalytys dobrze si trzyma, nie wysusza itd.? Aha i prosz wyja郾ij jak to z tymi mixami jest, bo ja nie wiem.... Polecicie mo瞠 jak捷 hurtowni w Warszawie?
Lilua jest offline  
Stary 2011-08-09, 22:20   #4232
nikolla87
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 089

Cytat:
Napisane przez Filifonka Poka wiadomo嗆
Ju nie pami皻am, ale chyba co za trzecim razem poza tym to zszed ca趾owicie do blondu tylko przy pierwszym farbowaniu p騧niej w miejscach pasemek wyp逝kiwa si szybciej ni na reszcie w這s闚, ale ju nie do blondu, tylko do ja郾iejszego rudego, wi璚 wygl康a這 to nawet fajnie a mo瞠 wstaw zdj璚ie swojego koloru aktualnego, to b璠zie 豉twiej oceni
podszukam jutro odpowiedniego. bo przewazni na zdj. wychodzi mi ciemniejszy kolor. a ty masz jakies zdj z tego okresu kiedy farbowa豉s te pasemka??/
nikolla87 jest offline  
Stary 2011-08-09, 23:05   #4233
Filifonka
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 709

Za陰cznik 4146578
Cytat:
Napisane przez nikolla87 Poka wiadomo嗆
podszukam jutro odpowiedniego. bo przewazni na zdj. wychodzi mi ciemniejszy kolor. a ty masz jakies zdj z tego okresu kiedy farbowa豉s te pasemka??/
Jakie mam to jedyne, na kt鏎ym wida lepiej te pasemka to by造 moje pierwsze pr鏏y z rudym wi璚 nie jest to jeszcze jaki intensywny odcie my郵, 瞠 to by這 jakie drugie farbowanie

A Ty jaki odcie rudego chcesz uzyska?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg wiza.jpg (54,6 KB, 548 za豉dowa)

Edytowane przez Filifonka
Czas edycji: 2011-08-09 o 23:09
Filifonka jest offline  
Stary 2011-08-11, 09:02   #4234
elien333
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 5

Filifonka:
naprawd wielkie wow!
郵iczny kolor i bardzo naturalnie si prezentuj帷y. jak farb wtedy robi豉?
ja si w豉郾ie boj wyp逝kiwania na moim 鈔ednim blondzie, wi璚 dzi kupie chyba jesiennego li軼ia, a jak si troch wyp逝cze u篡je ju jakie lepszej farby my郵icie, 瞠 to dobry pomys?
Stary 2011-08-11, 13:05   #4235
Filifonka
Rozeznanie

Dzi瘯uj wtedy farbowa豉m farb L'oreal Blond miedziano z這cisty ale to do嗆 drogi interes pomimo, 瞠 farba ma chyba 70ml to na moje w這sy ca豉 by這 za du穎 a po這wa zn闚 za ma這 i przerzuci豉m si na profesjonalne farby kt鏎e zawsze polecam mniej si wyp逝kuj i przede wszystkim kolor wychodzi taki jaki ma by ale je郵i zaczynasz si farbowa na rudo to mo積a pobawi si w farby drogeryjne

Czas edycji: 2011-08-11 o 13:07
Filifonka jest offline  
Stary 2011-08-11, 21:15   #4236
vesper_
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 72

julianna-p a masz mo瞠 zdj璚ia tej farby "na 篡wym orgaznizmie"? Wiem 瞠 zawsze wychodzi inaczej , ale i tak podpar豉bym si zdj璚iem , bo narobi造軼ie mi smaka
Stary 2011-08-12, 09:36   #4237
CocoPoznan
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 648

Cytat:
Napisane przez vesper_ Poka wiadomo嗆
julianna-p a masz mo瞠 zdj璚ia tej farby "na 篡wym orgaznizmie"? Wiem 瞠 zawsze wychodzi inaczej , ale i tak podpar豉bym si zdj璚iem , bo narobi造軼ie mi smaka
Noooo... Ja te poprosz o wklejenie zdj璚ia!
Stary 2011-08-12, 19:19   #4238
julianna-p
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 249
Wpisy w blogu: 3

to musze poszukac cos, bo zdjecia mam glownie blisko twarzy i raczej splukane

„Mo瞠 si zdarzy, 瞠 urodzi豉 si bez skrzyde, ale najwa積iejsze, 瞠by nie przeszkadza豉 im wyrosn望.” Coco Chanel
julianna-p jest offline  
Stary 2011-08-13, 09:07   #4239
Messuah
Agencja Spamu - Nie sta nas na reklam, wi璚 spamujemy!

Wiadomo軼i: 893
Dot.: Rude w這sy :-)

a ta farbka z loreala braz miedziano mahoniowy wychodzi taki jak na opakowaniu ?
czy ciemniejszy lub bardziej rudy ?
Messuah jest offline  
Stary 2011-08-13, 09:51   #4240
elien333
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 5

Hej Dziewczyny, wczoraj farbowa豉m moje w這sy w kolorze 鈔edniego blondu Jesiennym Li軼iem, i mog ju z ulg napisa, 瞠 kolorek wyszed naprawd dobrze. Jestem do嗆 wybredna i prawie zawsze doszukuje si jaki wad, ale tym razem jest naprawd okej wyszed r闚nomierny, g喚boki rudy. Zobaczymy tylko jak to b璠zie z trwa這軼i ale 12 zeta za 2 farby to i tak dobra inwestycja
Stary 2011-08-13, 14:39   #4241
Lilua
Raczkowanie

Kto poleci mi jakie hurtownie w Warszawie? 疾by te ceny nie by造 super wyg鏎owane. Chcia豉bym te kupi jaki pojemniczek do odmierzania ilo軼i farby, czy oxydantu.

Czy mi si wydaje, 瞠 wcze郾iej kto m闚i, 瞠 majirel 7.4 wychodzi brzydko? Zastanawiam si te nad czym rudym z poziomu 6. Zale篡 mi na w miar naturalnym odcieniu, 瞠by nie by這 wida z kilometra, 瞠 to farba:P
Lilua jest offline  
Stary 2011-08-13, 17:57   #4242
julianna-p
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 249
Wpisy w blogu: 3

Cytat:
Napisane przez Lilua Poka wiadomo嗆
Kto poleci mi jakie hurtownie w Warszawie? 疾by te ceny nie by造 super wyg鏎owane. Chcia豉bym te kupi jaki pojemniczek do odmierzania ilo軼i farby, czy oxydantu.

Czy mi si wydaje, 瞠 wcze郾iej kto m闚i, 瞠 majirel 7.4 wychodzi brzydko? Zastanawiam si te nad czym rudym z poziomu 6. Zale篡 mi na w miar naturalnym odcieniu, 瞠by nie by這 wida z kilometra, 瞠 to farba:P
sklepy jakie znam to : jeden na ulicy dlugiej ( o ile sie nie myle centrum zaopatrzenia fryzjerskiego), ponadto 2(!) na ulicy koszykowej. kiedys byl jeszcze jeden blizej dworca, ale nie pamietam nazwy ulicy bo w wawie bywam stosunkowo rzadko. uwaga na oblsuge na koszykowej srednio mila pani znajduje sie w jednym ( albo zawsze trafiam na jej zly humor)

„Mo瞠 si zdarzy, 瞠 urodzi豉 si bez skrzyde, ale najwa積iejsze, 瞠by nie przeszkadza豉 im wyrosn望.” Coco Chanel
julianna-p jest offline  
Stary 2011-08-14, 12:46   #4243
Lilua
Raczkowanie

By豉m w jednym ze sklep闚 na koszykowej, tak mniej wi璚ej w po這wie ulicy, przy 鈍iat豉ch, tam by造 chyba zawsze dwie panie i raczej mi貫

A ze wzgl璠u na najkorzystniejsz cen to kt鏎y sklep polecacie? czy zamawianie przez neta?
Lilua jest offline  
Stary 2011-08-15, 21:58   #4244
Filifonka
Rozeznanie

elien333 wrzu fotk koloru je郵i mo瞠sz
Filifonka jest offline  
Stary 2011-08-16, 10:17   #4245
stokrotenka18
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 10 187
Wpisy w blogu: 2
Arrow Dot.: Poszukuje zdj耩! D逝gie rude w這sy + tematy zwi您ane z farbowaniem

mog si przy陰czy?
kolejna fanka rudego koloru.
Ju tak choruj na niego od roku...ale chc zapu軼ic w這sy i dopiero pomyslec o koloryzacji. Wczesniej wszelkie szamponetki ktore ladowaly na mojej glowie to byla porazka. Poza tym, kolor naturalny przez szamponetki uleg zmianie. B璠帷 u fryzjerki na poczatku roku (zaraz powiem, dlaczego nie chodze do fryzjera czesciej) wyjasnila mi ze lepiej zebym zakonczyla przygode z szamponetkami, gdyz jesli juz sie zdecyduje na koloryzacje, kolor, ktory wyjdzie moze nie sprostac moim oczekiwaniom, wlasnie przez te wch這niete pigmenty koloru z szamponetki ( nie wiem czy dobrze mi powiedzia豉??)
aa wiec : nie chodz do fryzjerki, gdyz obawiam si (tak jak to by這 ostatnio) ze fryzjerka mi za du穎 cm k豉czk闚 zetnie. Fakt ze mialam nierowne wlosy, ale sie przerazilam ile cm mi obciela. Dlatego w domu sama co jakis czas sobie podcinam ( mniej wiecej 0,5-1 cm). Ale fakt ze fryzjer to fryzjer.. zawsze wlosy po takich zabiegach, odzywakach sa o wiele 豉dniejsze ( tak mi sie wydaje).
Obecnie w這sy mam do po這wy 這patek - 瞠 tak to ujm
a chc mie takie do pasa.. a wiem, 瞠 to jeszcze d逝uugo poczekam. A ta koloryzacja coraz bardziej kusi! Przynajmiej rok zapuszczania - jak nic
I co ja mam poradzi?
Prosz, pom騜cie
Stary 2011-08-16, 10:53   #4246
herka
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 27

To m鎩 nowy kolor w這s闚, wcze郾iej mia豉m br您, w這sy zosta造 rozja郾ione u fryzjera, a p騧niej na這穎na farba z poziomu 7 z這ty blond + 1/3 miedzi. Jestem zadowolona chocia w這sy lekko wysuszone.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg Bez nazwy .jpg (62,3 KB, 150 za豉dowa)
herka jest offline  
Stary 2011-08-16, 12:03   #4247
Filifonka
Rozeznanie

Stokrotenka18 fryzjerka mia豉 racj, ja po u篡ciu jednej szamponetki 8dniowej nie mog豉m si jej w og鏊e pozby, posz豉m do fryzjerki je zafarbowa i by造 problemy 瞠by uzyska taki kolor jaki chcia豉m. Zazdroszcz, 瞠 tak szybko Ci rosn w這sy! u mnie to nierealne w rok zapu軼i w這sy do pasa... Ju 4 lata zapuszczam. Tylko, 瞠 musz je co 3 miesi帷e podcina, bo strasznie mi si rozdwajaj. A co do tematu koloryzacji to je郵i chcesz spr鏏owa to nic nie stoi na przeszkodzie

Czas edycji: 2011-08-16 o 12:08
Filifonka jest offline  
Stary 2011-08-16, 12:59   #4248
nikolla87
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 089

Cytat:
Za陰cznik 4146578

Jakie mam to jedyne, na kt鏎ym wida lepiej te pasemka to by造 moje pierwsze pr鏏y z rudym wi璚 nie jest to jeszcze jaki intensywny odcie my郵, 瞠 to by這 jakie drugie farbowanie

A Ty jaki odcie rudego chcesz uzyska?
fajnie wysz這, takie refleksy...
ja w豉snie mysle o takim naturalnym rudym, nie jakis marchewkowy ani wpadaj帷y w czerwie, bardziej wchodz帷y w blond
nikolla87 jest offline  
Stary 2011-08-16, 17:07   #4249
stokrotenka18
Zakorzenienie

Cytat:
Stokrotenka18 fryzjerka mia豉 racj, ja po u篡ciu jednej szamponetki 8dniowej nie mog豉m si jej w og鏊e pozby, posz豉m do fryzjerki je zafarbowa i by造 problemy 瞠by uzyska taki kolor jaki chcia豉m. Zazdroszcz, 瞠 tak szybko Ci rosn w這sy! u mnie to nierealne w rok zapu軼i w這sy do pasa... Ju 4 lata zapuszczam. Tylko, 瞠 musz je co 3 miesi帷e podcina, bo strasznie mi si rozdwajaj. A co do tematu koloryzacji to je郵i chcesz spr鏏owa to nic nie stoi na przeszkodzie

dzi瘯uj m康ra g堯wko
wiesz co... ja mam tak nadziej! im szybciej tym lepiej a bardzo bym chcia豉 zeby to bylo jak najszybciej
aa moze stosuj jakies od篡wki na rozdwajaj帷e si ko鎍e? ja s造sza豉m ze zeby poprawic kondycje ko鎍闚ek co jakis czas mozna oliwe z oliwek albo co innego z oliwk na這篡 - poszukaj
wiesz... mi si marzy, 瞠 jak b璠 d逝窺ze w這sy to i efekt koloryzacji b璠zie wi瘯szy bo teraz to nie ma co farbowa - tak my郵e.
Stary 2011-08-16, 17:49   #4250
Filifonka
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez stokrotenka18 Poka wiadomo嗆
dzi瘯uj m康ra g堯wko
wiesz co... ja mam tak nadziej! im szybciej tym lepiej a bardzo bym chcia豉 zeby to bylo jak najszybciej
aa moze stosuj jakies od篡wki na rozdwajaj帷e si ko鎍e? ja s造sza豉m ze zeby poprawic kondycje ko鎍闚ek co jakis czas mozna oliwe z oliwek albo co innego z oliwk na這篡 - poszukaj
wiesz... mi si marzy, 瞠 jak b璠 d逝窺ze w這sy to i efekt koloryzacji b璠zie wi瘯szy bo teraz to nie ma co farbowa - tak my郵e.
Mo瞠 rzeczywi軼ie czego poszukam p鏦i co u篡wam tylko od篡wki do farbowanych w這s闚 z filtrem UV, coraz rzadziej prostuje w這sy, pr鏏owa豉m te sko鎍zy z codziennym myciem, bo to strasznie wysusza, a przy okazji kolor wyp逝kuje, ale ci篹ko z tym, szczeg鏊nie w wakacje. Trzeba b璠zie zn闚 軼i望 i kupi jakie serum.
Je郵i Tobie tak szybko rosn w這sy to mo瞠sz rzeczywi軼ie poczeka a jaki masz kolor w這s闚 aktualnie?

nikolla87 wtedy to fajnie wygl康a這 na szcz窷cie kiedy ju pojawi造 si odrosty to farba przykry豉 te pasemka i si nie wyp逝kiwa豉 je郵i chcesz uzyska naturalny kolor to polecam odcienie typu blond miedziano-z這cisty ja od tego zaczyna豉m

Czas edycji: 2011-08-16 o 17:55
Filifonka jest offline  
Stary 2011-08-17, 23:07   #4251
stokrotenka18
Zakorzenienie

Cytat:
Mo瞠 rzeczywi軼ie czego poszukam p鏦i co u篡wam tylko od篡wki do farbowanych w這s闚 z filtrem UV, coraz rzadziej prostuje w這sy, pr鏏owa豉m te sko鎍zy z codziennym myciem, bo to strasznie wysusza, a przy okazji kolor wyp逝kuje, ale ci篹ko z tym, szczeg鏊nie w wakacje. Trzeba b璠zie zn闚 軼i望 i kupi jakie serum.
Je郵i Tobie tak szybko rosn w這sy to mo瞠sz rzeczywi軼ie poczeka a jaki masz kolor w這s闚 aktualnie?
ja to bym chyba p豉ka豉, gdybym mia豉 podci望 u fryzjera, za bardzo si boj. Za bardzo mi na nich zale篡

czy szybko to nie wiem... niekt鏎ym rosn po 2 cm na miesi帷 - to jest zawrotna pr璠ko嗆
a u mnie tak 鈔ednio 1,5 cm/miesiac

naturalny to ciemny blond, gzie u nasady jest jasny (2-3 cm naturalnie) i mam dwa pasemka ja郾iejszego blondu, ale to od s這鎍a - podobno tylko dzieciom si rozja郾iaj od s這鎍a
Stary 2011-08-18, 00:12   #4252
Filifonka
Rozeznanie

U mnie to maksimum 1 cm/miesi帷. Je瞠li w og鏊e. Ale to plus przy farbowaniu, bo odrosty si wolno pojawiaj chocia i tak kusi mnie 瞠by co miesi帷 farbowa, ale ju si powstrzymuje i co p馧tora miesi帷a k豉d farb a co 3 miesi帷e 軼inam i ostatecznie wychodzi na to, 瞠 nie zapu軼i豉m nic. B璠 musia豉 koniecznie co na ko鎍闚ki znale潭.
My郵, 瞠 masz fajny kolor do farbowania na rudy, z tym nie b璠zie problemu
Ja ju si strasznie przyzwyczai豉m do tego koloru i nie wyobra瘸m sobie mie jakikolwiek inny
Filifonka jest offline  
Stary 2011-08-18, 09:51   #4253
stokrotenka18
Zakorzenienie

Cytat:
U mnie to maksimum 1 cm/miesi帷. Je瞠li w og鏊e. Ale to plus przy farbowaniu, bo odrosty si wolno pojawiaj chocia i tak kusi mnie 瞠by co miesi帷 farbowa, ale ju si powstrzymuje i co p馧tora miesi帷a k豉d farb a co 3 miesi帷e 軼inam i ostatecznie wychodzi na to, 瞠 nie zapu軼i豉m nic. B璠 musia豉 koniecznie co na ko鎍闚ki znale潭.
My郵, 瞠 masz fajny kolor do farbowania na rudy, z tym nie b璠zie problemu
Ja ju si strasznie przyzwyczai豉m do tego koloru i nie wyobra瘸m sobie mie jakikolwiek inny
to chyba dobrze ze tak wolniutko rosn!? Du篡ch odrost闚 nie masz zawsze starasz si nie mie ich du篡ch.
tzn mi sie tak osobiscie wydaje.
Stary 2011-08-18, 16:27   #4254
Filifonka
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez stokrotenka18 Poka wiadomo嗆
to chyba dobrze ze tak wolniutko rosn!? Du篡ch odrost闚 nie masz zawsze starasz si nie mie ich du篡ch.
tzn mi sie tak osobiscie wydaje.
Oj, tak, co ja co, ale odrost闚 nienawidz ale dla zdrowia moich w這s闚 przesta豉m farbowa co miesi帷 Na szcz窷cie nie rzucaj si one strasznie w oczy, chocia mnie nawet najmniejsze ju denerwuj
Poza tym, 瞠 jak farbowa豉m L'orealem to 33zl na miesi帷 to zbyt du篡 wydatek na farb 70ml ma, ale na moje w這sy nie starcza豉 po堯wka, bo przy rudym najlepiej od鈍ie瘸 kolor na ca這軼i w這s闚 zn闚 70ml to by這 za du穎 i cz窷 farby l康owa豉 w koszu;/ dlatego przerzuci豉m si na farby profesjonalne, kt鏎e wychodz o wiele taniej razem z oksydantem wychodzi mi ok. 20zl/3 miesi帷e(2 farbowania).
Filifonka jest offline  
Stary 2011-08-18, 19:23   #4255
AniaAga
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 738

Cytat:
Napisane przez herka Poka wiadomo嗆
To m鎩 nowy kolor w這s闚, wcze郾iej mia豉m br您, w這sy zosta造 rozja郾ione u fryzjera, a p騧niej na這穎na farba z poziomu 7 z這ty blond + 1/3 miedzi. Jestem zadowolona chocia w這sy lekko wysuszone.
Herka, przepi瘯ny kolor! We wtorek id do fryzjera i zastanawiam si, jestem pomi璠zy karmelowym baleja瞠m a w豉郾ie tym kolorem.
AniaAga jest offline  
Stary 2011-08-19, 22:26   #4256
vesper_
Raczkowanie

U mnie rad na odrosty znalaz m鎩 fryzjer , farbuj帷 mi w這sy w nasady troch ciemniej , w stron naturalnych a potem p造nne przej軼ie w mocny rudy . Teraz , cho nie farbowa豉m ju 2 miesiace w og鏊e nie wida odrostu. Mam tylko jeden problem - nie wiem jak od鈍iezy takie farbowanie sama w domu
Stary 2011-08-20, 23:04   #4257
Doriskaaa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 436

hello przez prawie rok farbowa豉m mango potem dwa razy pure paprik a teraz spr鏏owa豉m garnier 100% color blond z這cisto miedziany i chyba jest najbardziej naturalny z tych wszystkich farb zobaczymy jak b璠zie si wyp逝kiwa
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (37,1 KB, 195 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (36,1 KB, 144 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (94,8 KB, 163 za豉dowa)
Doriskaaa jest offline  
Stary 2011-08-21, 14:08   #4258
untouchable
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 354

Cytat:
Napisane przez Doriskaaa Poka wiadomo嗆
hello przez prawie rok farbowa豉m mango potem dwa razy pure paprik a teraz spr鏏owa豉m garnier 100% color blond z這cisto miedziany i chyba jest najbardziej naturalny z tych wszystkich farb zobaczymy jak b璠zie si wyp逝kiwa
mam zamiar pofarbowac sie tym garnierem, juz czeka w szafce jak czesto myjesz wlosy? bylabym wdzieczna jakbys po kilku myciach napisala jak sie splukuje
Stary 2011-08-21, 16:12   #4259
vesper_
Raczkowanie

kolor super! Garnier nie przesuszy Ci w這s闚? Bo s造sza豉m r騜ne opinie...
Stary 2011-08-21, 16:44   #4260
Filifonka
Rozeznanie

Bardzo 豉dny kolorek kiedy my郵a豉m o Garnierze ale ostatecznie zafarbowa豉m tym samym odcieniem, tylko 瞠 z Loreala
a ilu opakowa farby u篡豉 przy jednym farbowaniu?
Filifonka jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
cienkie, farba, farbowanie, koloryzacja, rozja郾ianie, rude miedziane w這sy, rude w這sy, rudow這se wiza瘸nki, rudy, rudzielce, w這sy, zabiegi

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:39.