Poszukuje zdj耩! D逝gie rude w這sy + tematy zwi您ane z farbowaniem - Strona 155 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2011-12-13, 20:02   #4621
Kachula82
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 573
Dot.: Poszukuje zdj耩! D逝gie rude w這sy + tematy zwi您ane z farbowaniem

A nie wiecie czy dzia豉nie sklepowej farby os豉bi這by np gdybym zamiast wody 9% w Joannie kupi豉 i u篡豉 3% zupe軟ie innej firmy? Jak osi庵n kolor jaki chc, ala ta iskra, to potem nie mam zamiaru k豉嗆 za miesi帷 ca趾owicie na w這sy 9%. Mi fryzjerka m闚i豉 瞠 nie ma znaczenia producent oksydantu ale to nie profesjonalna tylko drogeryjna i czort ich wie.
Niestety Joanna Professional nie ma takiego rudego jak ta iskra

Aby mi si tak chcia這 jak mi si nie chce...

Kachula82 jest offline  
Stary 2011-12-13, 20:11   #4622
ulotnosc
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 704

Cytat:
Napisane przez Meadow Poka wiadomo嗆
a masz mo瞠 zdj璚ie naturalnego koloru? por闚na豉bym sobie z moim kurcze szkoda 瞠 ja mam duu穎 kr鏒sze, bo na Twoich to bardzo zjawiskowo wygl康a
prosz, o to moje naturalne k豉ki
z tym 瞠 przed pierwszym farbowaniem rozja郾i豉m troch w這sy rozja郾iaczem w sprayu joanny, jednak teraz widz 瞠 to by這 raczej zb璠ne.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg naturalny-kolor.jpg (103,9 KB, 37 za豉dowa)
ulotnosc jest offline  
Stary 2011-12-13, 20:17   #4623
Redhaired Witch
Nind穎pesz

Wiadomo軼i: 26 013

Cytat:
farbowa豉m w czwartek, na silnie rozja郾ionej grzywce wysz這 bez cienia czerwieni, ani nie 瘸r闚iaste, po prostu piekny kolor
na reszcie w這s闚 mia豉m do軼 ciemnawy br您 i z豉pa造 tylko takie refleksy, natomiast na odrostach naturalny piekny rudy bez niczego czerwonego

ja ju my豉m kilka razy g這we i kolor sie w og鏊e nie zmieni, a za drugim myciem nawet woda by豉 bezbarwna
Mi si co kojarzy, 瞠 mango albo papryk kiedy u篡豉m i szybko zblak豉 niestety
Redhaired Witch jest offline  
Stary 2011-12-13, 20:36   #4624
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ulotnosc Poka wiadomo嗆
z tym 瞠 przed pierwszym farbowaniem rozja郾i豉m troch w這sy rozja郾iaczem w sprayu joanny, jednak teraz widz 瞠 to by這 raczej zb璠ne.
Jej jakie mia豉 郵iczne w這sy Super kolor jak na naturalne!

Kachula82 jest offline  
Stary 2011-12-13, 20:48   #4625
AniaAga
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 738

Kachula, ale mo積a w hurtowniach fryzjerskich kupi % Joanny i dziewczyny bardzo j polecaj, jasne, 瞠 mo積a 9 zast徙i s豉bsz.
AniaAga jest offline  
Stary 2011-12-13, 21:32   #4626
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez AniaAga Poka wiadomo嗆
Kachula, ale mo積a w hurtowniach fryzjerskich kupi % Joanny i dziewczyny bardzo j polecaj, jasne, 瞠 mo積a 9 zast徙i s豉bsz.
Tylko czy efekt b璠zie podobny?
No ale najpierw czeka mnie pierwsze farbowanie nowo軼i Joanny. Chyba nawet do weekendy nie dotrwam...

Kachula82 jest offline  
Stary 2011-12-13, 22:45   #4627
Meadow
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow

Cytat:
Ooo to ja mam jasniejsze lekko ale przede wszystkim cieplejsze ale matko boskie kurcze a mi sie rudego odechcia這 jak na taki ch堯d patrz!
Meadow jest offline  
Stary 2011-12-13, 23:09   #4628
AniaAga
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka wiadomo嗆
Tylko czy efekt b璠zie podobny?
No ale najpierw czeka mnie pierwsze farbowanie nowo軼i Joanny. Chyba nawet do weekendy nie dotrwam...
Nie czekaj, farbuj
AniaAga jest offline  
Stary 2011-12-14, 00:03   #4629
Filifonka
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 709

Cytat:
A nie wiecie czy dzia豉nie sklepowej farby os豉bi這by np gdybym zamiast wody 9% w Joannie kupi豉 i u篡豉 3% zupe軟ie innej firmy? Jak osi庵n kolor jaki chc, ala ta iskra, to potem nie mam zamiaru k豉嗆 za miesi帷 ca趾owicie na w這sy 9%. Mi fryzjerka m闚i豉 瞠 nie ma znaczenia producent oksydantu ale to nie profesjonalna tylko drogeryjna i czort ich wie.
Niestety Joanna Professional nie ma takiego rudego jak ta iskra
O ile wiem to w Drogeriach Natura mo積a si spotka z oksydantem Joanny ja raz kupowa豉m taki ma造(bo du瞠go fryzjerskiego nie potrzebowa豉m) do profesjonalnej farby ale niestety szybko znik造 u mnie w drogerii. My郵, 瞠 je郵i za pierwszym razem zafarbujesz 9% na ca這軼i, a na nast瘼ne farbowanie po d逝go軼i 3% to powinno by ok. Chocia nigdy nic nie wiadomo. Nie zobaczysz p鏦i nie spr鏏ujesz

Meadow ca造 czas rzuca mi si w oczy kolor w這s闚 w Twoim avatarze masz mo瞠 to zdj璚ie w wi瘯szym formacie?
Filifonka jest offline  
Stary 2011-12-14, 10:04   #4630
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Nie czekaj, farbuj
I si farbne豉m i jako tak mieszane uczucia.
To znaczy odrost s豉bo z豉pa這 ale mo瞠 kr鏒ko trzyma豉m, reszta w這s闚 taka miedziana. My郵a豉m, 瞠 b璠 ja郾iejsze
Og鏊nie bardzo dobrze przyj窸am szampon bo nic nie piek這 czyli bez amoniaku dla mnie najlepiej. Mimo to twierdz 瞠 p這mienna iskra lepiej mi kiedy odrosty z豉pa豉. No sama nie wiem. Zdj璚ia p騧niej bo jeszcze w這sy wilgotne i ciemno wygl康aj.

No i jedno wiem, 瞠 Joanna musi si lekko wymy czyli za dwa mycia zobacz co mi wysz這 naprawd.

Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2011-12-14 o 10:05
Kachula82 jest offline  
Stary 2011-12-14, 11:36   #4631
ulotnosc
Rozeznanie

Cytat:
Jej jakie mia豉 郵iczne w這sy Super kolor jak na naturalne!
Cytat:
Ooo to ja mam jasniejsze lekko ale przede wszystkim cieplejsze ale matko boskie kurcze a mi sie rudego odechcia這 jak na taki ch堯d patrz!
A dzi瘯owa dzi瘯owa
Moje naturalne k豉ki te mi si podoba造, ale ten ciemny kolor jako tak zacz掖 mnie 'przyt豉cza'..
Meadow, skoro masz ja郾iejsze i cieplejsze w這sy to s康z, 瞠 ob璠zie si bez rozja郾iania, jesli wybierzesz farb z wod 9%, no mo瞠 6%...
cho pewnie za pierwszym razem efekt nie b璠zie powalaj帷y
Mi si marzy ja郾iejszy rudy.. dlatego zastanawiam si nad profesjonalnymi farbami joanny, i wod 12%...

---------- Dopisano o 11:36 ---------- Poprzedni post napisano o 11:33 ----------

Cytat:
I si farbne豉m i jako tak mieszane uczucia.
To znaczy odrost s豉bo z豉pa這 ale mo瞠 kr鏒ko trzyma豉m, reszta w這s闚 taka miedziana. My郵a豉m, 瞠 b璠 ja郾iejsze
Og鏊nie bardzo dobrze przyj窸am szampon bo nic nie piek這 czyli bez amoniaku dla mnie najlepiej. Mimo to twierdz 瞠 p這mienna iskra lepiej mi kiedy odrosty z豉pa豉. No sama nie wiem. Zdj璚ia p騧niej bo jeszcze w這sy wilgotne i ciemno wygl康aj.

No i jedno wiem, 瞠 Joanna musi si lekko wymy czyli za dwa mycia zobacz co mi wysz這 naprawd.
Niecierpliwie czekam na zdj璚ia, bo sama zastanawia豉m si nad tym szamponem
Dla mnie wielkim plusem jest to, 瞠 nie piek這, bo kiedy siedz z iskr i li軼iem na w這sach to g這wa sw璠zi i szczypie 瞠 wariacji mo積a dosta
ulotnosc jest offline  
Stary 2011-12-14, 11:57   #4632
Redhaired Witch
Nind穎pesz

Jeszcze a propos Belle Color 75, czy ona rozja郾ia豉 czy mi si tylko zdawa這?

Symulacj sobie zrobi豉m
Mam co jak Cintia tylko mniej jaskrawe, chc te jasne obok, z gotowych farb najsensowniejsza wydaje si wi璚 Loreal Excellence 842 albo 743.
Mo瞠 kto ma z nimi do鈍iadczenia?
Robi豉m Garnierem 100% 743 i wysz造 za ciemne wi璚 pewnie ca造 dolny rz康 te nie b璠zie si nadawa.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (47,8 KB, 83 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (134,2 KB, 92 za豉dowa)
Stary 2011-12-14, 12:39   #4633
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
A dzi瘯owa dzi瘯owa
Moje naturalne k豉ki te mi si podoba造, ale ten ciemny kolor jako tak zacz掖 mnie 'przyt豉cza'..
Meadow, skoro masz ja郾iejsze i cieplejsze w這sy to s康z, 瞠 ob璠zie si bez rozja郾iania, jesli wybierzesz farb z wod 9%, no mo瞠 6%...
Mi si marzy ja郾iejszy rudy.. dlatego zastanawiam si nad profesjonalnymi farbami joanny, i wod 12%...

---------- Dopisano o 11:36 ---------- Poprzedni post napisano o 11:33 ----------

Niecierpliwie czekam na zdj璚ia, bo sama zastanawia豉m si nad tym szamponem
Dla mnie wielkim plusem jest to, 瞠 nie piek這, bo kiedy siedz z iskr i li軼iem na w這sach to g這wa sw璠zi i szczypie 瞠 wariacji mo積a dosta
Joanna professional nie ma jasnych rudych (sama szuka豉m). Poza tym woda 12%?! Dziewczyno spalisz sobie w這sy o sk鏎ze nie m闚i帷. Je郵i ju to tylko na odrosty a na reszt nawet nie pr鏏uj.

A moje wra瞠nia po szamponie to... W這sy mi瘯kie i b造szcz帷e, zero szczypania jak pisa豉m i smrodu jakiegokolwiek. Nie pope軟i jednak nast瘼nym razem b喚du i d逝瞠j potrzymam na odrostach. Te ja郾iejsze w這sy nawet 豉dnie z豉pa這 a ciemniejsze ko鎍e s jak dla mnie jak po farbowaniu miedzi. Wiem, 瞠 Joanna lubi wychodzi ciemniej i powinno si mi co nieco wyp逝ka. Ale jako zachwytu nie mam bo jak dla mnie nikt pewnie nawet nie zauwa篡 r騜nicy. Nie wiem czy jeszcze ta czerwie mnie nie trzyma po 7.44.
Za dobrze nie kontrolowa豉m farbowania bo niestety moje dwa 這buzy stwierdzi造 瞠 mama nie powinna si farbowa akurat gdy oni maj ch耩 na rozrabianie. Mocno si zastanawiam nad iskr lub Joann Multi Cream p這mienny rudy po nowym roku. S z amoniakiem i mo瞠 tej francy mi potrzeba na odrosty. I mo瞠 podetn w這sy aby te ciemne ko鎍e jeszcze podci望. Sama ju nie wiem bo nie powinnam w og鏊e farbowa. Bo lecz wypadanie ale na 鈍i皻a nie chcia豉m wygl康a jak postrach.

No i po tych wywodach foty...
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg r1.jpg (39,6 KB, 19 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg r2.jpg (68,1 KB, 27 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg r3.jpg (36,6 KB, 29 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg r4.jpg (54,1 KB, 32 za豉dowa)

Kachula82 jest offline  
Stary 2011-12-14, 12:41   #4634
Kachula82
Zakorzenienie

Og鏊nie co o鈍ietlenie to inny odcie na g這wie. Jednak zmys這wy rudy jak dla mnie ma co z miedzi. No ciemno mi wysz這 i nie wiem czy to tylko moje w這sy czy co. Podejrzewam, 瞠 na ja郾iejszych lepiej z豉pie kolor z pude趾a. Przy sk鏎ze nawet jak odcie z pude趾a ale reszta si przyciemni豉...

Stwierdzam, 瞠 rudy jaki mi si podoba to ju wymyty rudy po jakiej farbie.

Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2011-12-14 o 12:44
Kachula82 jest offline  
Stary 2011-12-14, 13:28   #4635
ulotnosc
Rozeznanie

Cytat:
Joanna professional nie ma jasnych rudych (sama szuka豉m). Poza tym woda 12%?! Dziewczyno spalisz sobie w這sy o sk鏎ze nie m闚i帷. Je郵i ju to tylko na odrosty a na reszt nawet nie pr鏏uj.

A moje wra瞠nia po szamponie to... W這sy mi瘯kie i b造szcz帷e, zero szczypania jak pisa豉m i smrodu jakiegokolwiek. Nie pope軟i jednak nast瘼nym razem b喚du i d逝瞠j potrzymam na odrostach. Te ja郾iejsze w這sy nawet 豉dnie z豉pa這 a ciemniejsze ko鎍e s jak dla mnie jak po farbowaniu miedzi. Wiem, 瞠 Joanna lubi wychodzi ciemniej i powinno si mi co nieco wyp逝ka. Ale jako zachwytu nie mam bo jak dla mnie nikt pewnie nawet nie zauwa篡 r騜nicy. Nie wiem czy jeszcze ta czerwie mnie nie trzyma po 7.44.
Za dobrze nie kontrolowa豉m farbowania bo niestety moje dwa 這buzy stwierdzi造 瞠 mama nie powinna si farbowa akurat gdy oni maj ch耩 na rozrabianie. Mocno si zastanawiam nad iskr lub Joann Multi Cream p這mienny rudy po nowym roku. S z amoniakiem i mo瞠 tej francy mi potrzeba na odrosty. I mo瞠 podetn w這sy aby te ciemne ko鎍e jeszcze podci望. Sama ju nie wiem bo nie powinnam w og鏊e farbowa. Bo lecz wypadanie ale na 鈍i皻a nie chcia豉m wygl康a jak postrach.

No i po tych wywodach foty...
Cytat:
Og鏊nie co o鈍ietlenie to inny odcie na g這wie. Jednak zmys這wy rudy jak dla mnie ma co z miedzi. No ciemno mi wysz這 i nie wiem czy to tylko moje w這sy czy co. Podejrzewam, 瞠 na ja郾iejszych lepiej z豉pie kolor z pude趾a. Przy sk鏎ze nawet jak odcie z pude趾a ale reszta si przyciemni豉...

Stwierdzam, 瞠 rudy jaki mi si podoba to ju wymyty rudy po jakiej farbie.

no w豉郾ie akurat odrosty to 豉dnie mi 豉pi pomieszane 9% z 6%, chodzi mi bardziej o ko鎍e bo zawsze ciemniejsze wychodz
no ale mo瞠 faktycznie 12% to za du穎...
a z profesjonalnej joanny znalaz豉m czerwony jasny blond, na pr鏏niku wygl康a ca趾iem 豉dnie...
Tobie w這ski bardzo 豉dnie wysz造, ale faktycznie tak miedziano, i r闚niez zauwa篡豉m 瞠 najbardziej podoba mi si ju taki wymyty rudy szkoda tylko 瞠 jak ju jest taki wymyty to sie odrosty pojawiaj..
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 60de74d5581687e4eefe17f613e5b3f3.jpg (16,7 KB, 7 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 26_8c46d05933a4.jpg (60,7 KB, 7 za豉dowa)
ulotnosc jest offline  
Stary 2011-12-14, 14:29   #4636
AniaAga
Zadomowienie

Redhaired Witch, jad帷 od g鏎y- Bell Color ju nie ma, Loreal 842 nie widzia豉m nigdy, Loreal 743 wychodzi jak jasny rudawy br您. Na dole- Mango, wychodzi 豉dnie, w wi瘯szo軼i przypadk闚 bez czerwieni, P78- Pure Paprika- intensywny, czerwony.

To te, kt鏎e znam.

Kachula, faktycznie, ciemno troch wysz這.....
AniaAga jest offline  
Stary 2011-12-14, 14:38   #4637
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
no w豉郾ie akurat odrosty to 豉dnie mi 豉pi pomieszane 9% z 6%, chodzi mi bardziej o ko鎍e bo zawsze ciemniejsze wychodz
no ale mo瞠 faktycznie 12% to za du穎...
a z profesjonalnej joanny znalaz豉m czerwony jasny blond, na pr鏏niku wygl康a ca趾iem 豉dnie...
Tobie w這ski bardzo 豉dnie wysz造, ale faktycznie tak miedziano, i r闚niez zauwa篡豉m 瞠 najbardziej podoba mi si ju taki wymyty rudy szkoda tylko 瞠 jak ju jest taki wymyty to sie odrosty pojawiaj..
Dla mnie taki ciemny ten czerwony.
No c騜, zobacz to wymywanie i je郵i szybko poja郾ieje to mo瞠 tylko tym szamponem b璠 robi. Znios ju kilka dni z kolorem ciemniejszym aby potem 豉dny by. No i najwa積iejsze, 瞠 mnie nic a nic nie szczypa這.

---------- Dopisano o 14:38 ---------- Poprzedni post napisano o 14:36 ----------

Cytat:
Redhaired Witch, jad帷 od g鏎y- Bell Color ju nie ma, Loreal 842 nie widzia豉m nigdy, Loreal 743 wychodzi jak jasny rudawy br您. Na dole- Mango, wychodzi 豉dnie, w wi瘯szo軼i przypadk闚 bez czerwieni, P78- Pure Paprika- intensywny, czerwony.

To te, kt鏎e znam.

Kachula, faktycznie, ciemno troch wysz這.....
No ciemno, ciemno.

Kachula82 jest offline  
Stary 2011-12-14, 15:12   #4638
kocurzyca
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 14 293
Wpisy w blogu: 4

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Poka wiadomo嗆
Kurcze, czy Belle Color 75 Jasna intensywna mied to jest jeszcze produkowana? Nigdzie nie mog dorwa.
Kiedy jej nami皻nie u篡wa豉m, potem w ci捫y przestawi豉m si na henn ale niestety nie rozja郾ia. W desperacji u篡豉m dzi Garniera 743 Z這cisty miedziany blond ale ani on z這cisty ani blond tylko ciemna mied... Rozja郾ienie znikome, odrosty wygl康aj fatalnie.

Czego najlepiej u篡 w zast瘼stwie Belle Color 瞠by osi庵n望 taki celtycki rudy, mo瞠 tej Joanny? Wola豉bym jaki gotowiec sklepowy ni kombinacje
I jeszcze jedno pytanie - czy 7 albo 5 w numerze koloru co oznacza? Ju wyczyta豉m, 瞠 6 to czerwienie, 4 odcienie miedziane.

Si przy okazji pochwal swoimi - henna lub cassja na rozja郾iane Belle Color
Mo瞠 to?
http://www.lorealparis.pl/img/l10n/p...2/HCo14_17.jpg
Cytat:
Dzi瘯i, chyba si skusz na kt鏎捷 tylko musz o nich doczyta

A Feeria Mango wychodzi czerwonawa czy niekoniecznie?
Chyba czeka mnie lektura ca貫go w徠ku
Na moich mango wychodzi czerwone, ale bardzo szybko si spiera do rudawego blondu.

Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od ma逍y,
rude pochodz od kot闚.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline  
Stary 2011-12-14, 16:10   #4639
Cherrish
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3

Witam
mam pytanie - jaki ciekawy rudy kolor polecacie?
Og鏊nie jestem blondynk - pierwszy raz w這sy farbowa豉m jakie 2 miesi帷e temu farb L'OREAL Casting Creme Gloss kolor BURSZTYN - bardzo ciekawy kolor . Tylko na moim jasny 貫pku do嗆 ciemny wyszed.. Ale teraz czas poszuka koloru nowego, RUDEGO

pomo瞠cie mi?
Pozdrawiam
Cherrish jest offline  
Stary 2011-12-14, 16:56   #4640
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Cherrish Poka wiadomo嗆
Witam
mam pytanie - jaki ciekawy rudy kolor polecacie?
Og鏊nie jestem blondynk - pierwszy raz w這sy farbowa豉m jakie 2 miesi帷e temu farb L'OREAL Casting Creme Gloss kolor BURSZTYN - bardzo ciekawy kolor . Tylko na moim jasny 貫pku do嗆 ciemny wyszed.. Ale teraz czas poszuka koloru nowego, RUDEGO

pomo瞠cie mi?
Pozdrawiam
Wyszed ciemno bo na blond. A jaki rudy chcesz? Czerwony - miedziany, marchewkowy, itp?

Kachula82 jest offline  
Stary 2011-12-14, 17:00   #4641
Meadow
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow

Cytat:
Napisane przez Filifonka Poka wiadomo嗆
Meadow ca造 czas rzuca mi si w oczy kolor w這s闚 w Twoim avatarze masz mo瞠 to zdj璚ie w wi瘯szym formacie?
mam, ale niestety nie jest ono jakie du瞠 (500x266, ale to w avatarze jest uci皻e i w oryginale wi瘯szo嗆 zajmuje otoczenie ni owa pani ) mog gdzie wrzuci i Ci przes豉 link na pw

Cytat:
A dzi瘯owa dzi瘯owa
no w豉郾ie co do 6% nie jestm pewna bo na odrostach 6% mi wysz這 tak jakby chcia這 a nie mog這 my郵a豉m tez o tej joannie p這mienny rudy bo ma 9% ale u mnie w drogerii z joann jest tylko intensywna czerwie z tej serii a w innych sklepach juz joanny nie ma wcale chyba b璠 zmuszona kupi na internecie, chocia nie lubi p豉ci za przesy趾 wol si sama przej嗆 ale co tu zrobi jak nigdzie nie ma
Meadow jest offline  
Stary 2011-12-14, 17:53   #4642
milk
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 760

tak sobie dzi pomy郵a豉m, 瞠 to ogromnie intryguj帷e, 瞠 nagle prawie wszyscy producenci zacz瘭i wycofywa rudo軼i na poziomie 9, zar闚no z farb profesjonalnych jak sklepowych. Dzi w sklepie fryzjerskim nie znalaz豉m nic rudego z 9. Zdecydowa豉m si na revlonissimo 8.04 i 6% zobaczymy co wyjdzie.
I musz co powiedzie vesper... Jeste jedn z najpi瘯niejszych dziewczyn jakie widzia豉m
Chocia zaskakuj帷o du穎 wiza瘸nek zachwyca wygl康em, co zawsze wprawia mnie w roz瘸lenie no ale koniec zwierze.
milk jest offline  
Stary 2011-12-14, 19:59   #4643
Redhaired Witch
Nind穎pesz

Cytat:

To te, kt鏎e znam.
Dzi瘯i
Po Belle nosz 瘸這b, 842 gdzie moja matka wypatrzy豉 ale w豉郾ie wyczyta豉m, 瞠 na kim wyszed strasznie ciemny... Mango i Papryk sama z siebie odrzuci豉m po obejrzeniu dzi w Rossmanie.
A ten Loreal 743 wychodzi mniej wi璚ej jak na opakowaniu? Bo chyba nie potrafi sobie wyobrazi jasnego rudawego br您u

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Poka wiadomo嗆
W豉郾ie te zacz窸am o tym my郵e i jeszcze o:
- Loreal Casting Busrsztynowy blond 843
- Miodowy blond 832
- Mousse bodaj瞠 P這mienna mied 740 ale chyba za ciemny.

Najgorzej, 瞠 nie umiem wywnioskowa czy farba rozja郾ia czy nie, to jest jako zaznaczone na opakowaniu? Z Belle Color 篡cie by這 takie proste, rozja郾ia, dawa idealny odcie to oczywi軼ie musieli wycofa a kilka lat go u篡wa豉m
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg butterscotch-834.jpg (28,5 KB, 36 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg g482d.jpg (31,7 KB, 28 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg HCo25_14.jpg (17,7 KB, 24 za豉dowa)
Stary 2011-12-14, 20:04   #4644
AniaAga
Zadomowienie

834 nie rozja郾ia.

A 734 wychodzi inaczej ni na opakowaniu, jasny br您, lekko zardzewia造, ten kolor jest taki zgaszony, "zgni造".

To zdj璚ie mojej kole瘸nki po 734.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg Loreal.jpg (29,6 KB, 77 za豉dowa)

Edytowane przez AniaAga
Czas edycji: 2011-12-14 o 21:09
AniaAga jest offline  
Stary 2011-12-14, 20:57   #4645
milk
Rozeznanie

Cytat:
Dzi瘯i

W豉郾ie te zacz窸am o tym my郵e i jeszcze o:
- Loreal Casting Busrsztynowy blond 843
- Miodowy blond 832
- Mousse bodaj瞠 P這mienna mied 740 ale chyba za ciemny.

Najgorzej, 瞠 nie umiem wywnioskowa czy farba rozja郾ia czy nie, to jest jako zaznaczone na opakowaniu? Z Belle Color 篡cie by這 takie proste, rozja郾ia, dawa idealny odcie to oczywi軼ie musieli wycofa a kilka lat go u篡wa豉m
ta mied mousse 740 te zwr鏂i豉 moj uwag, na pudelku niebanalnie ale te s康z, 瞠 ciemna.

Widz teraz zdj璚ie powy瞠j, baardzo 豉dnie wygl康a, naturalnie.

Edytowane przez milk
Czas edycji: 2011-12-14 o 21:14
milk jest offline  
Stary 2011-12-14, 21:50   #4646
Cherrish
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3

Kachula 82 - szukam w豉郾ie mi璠zy czerwieni a kolorem miedzianym. Marchewkowy najmniej mnie interesuje
Cherrish jest offline  
Stary 2011-12-14, 22:05   #4647
milk
Rozeznanie

http://www.iwoman.pl/trendy/galerie/...2-g347017.html och mi si marzy taki odcie, bladawo-opalizuj帷y. Chyba wpadaj帷y w r騜....
milk jest offline  
Stary 2011-12-14, 22:07   #4648
Filifonka
Rozeznanie

Cytat:
Dzi瘯i
Po Belle nosz 瘸這b, 842 gdzie moja matka wypatrzy豉 ale w豉郾ie wyczyta豉m, 瞠 na kim wyszed strasznie ciemny... Mango i Papryk sama z siebie odrzuci豉m po obejrzeniu dzi w Rossmanie.
A ten Loreal 743 wychodzi mniej wi璚ej jak na opakowaniu? Bo chyba nie potrafi sobie wyobrazi jasnego rudawego br您u
Umieszczam po raz kolejny, ale je郵i ma to co pom鏂 to prosz to jest kolor 7.43, tyle 瞠 na podk豉dzie bursztynowym(co w ten dese)
http://wizaz.pl/forum/attachment.php...3&d=1312924109
Filifonka jest offline  
Stary 2011-12-14, 22:09   #4649
Redhaired Witch
Nind穎pesz

Cytat:
834 nie rozja郾ia.

A 734 wychodzi inaczej ni na opakowaniu, jasny br您, lekko zardzewia造, ten kolor jest taki zgaszony, "zgni造".

To zdj璚ie mojej kole瘸nki po 734.
Oj, fatalnie, znaczy 豉dnie ale zupe軟ie nie to czego szukam.
Dzi瘯i

Cytat:
Napisane przez milk Poka wiadomo嗆
ta mied mousse 740 te zwr鏂i豉 moj uwag, na pudelku niebanalnie ale te s康z, 瞠 ciemna.
Chwil si zastanawia豉m o jakim pudlu (psie) mowa

Cytat:
Napisane przez Filifonka Poka wiadomo嗆
Umieszczam po raz kolejny, ale je郵i ma to co pom鏂 to prosz to jest kolor 7.43, tyle 瞠 na podk豉dzie bursztynowym(co w ten dese)
http://wizaz.pl/forum/attachment.php...3&d=1312924109
Ech, tu wysz這 chyba bardziej w gu軼ie Milk.
Dzi瘯i

Szukam wi璚 dalej.
Stary 2011-12-14, 22:17   #4650
Filifonka
Rozeznanie

Meadow by豉bym wdzi璚zna za wys豉nie tego zdj璚ia i b康 tu cz這wieku zdecydowany jak jeszcze niedawno chcia豉m mie jasny rudy, a jak zobaczy豉m Tw鎩 avatar to mi si ciemniejszego rudego zachcia這

Redhaired Witch w豉郾ie teraz zauwa篡豉m, 瞠 mo瞠 troszk podchodzi pod zdj璚ie, kt鏎e doda豉 Milk
Filifonka jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
cienkie, farba, farbowanie, koloryzacja, rozja郾ianie, rude miedziane w這sy, rude w這sy, rudow這se wiza瘸nki, rudy, rudzielce, w這sy, zabiegi

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:42.