Poszukuje zdj耩! D逝gie rude w這sy + tematy zwi您ane z farbowaniem - Strona 162 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2012-01-06, 21:25   #4831
AniaAga
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 738
Dot.: Poszukuje zdj耩! D逝gie rude w這sy + tematy zwi您ane z farbowaniem

CocoPozna, w jakiej proporcji miesza豉 9G i 8CC na tym zdj璚iu?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg Matrix.jpg (152,9 KB, 56 za豉dowa)
AniaAga jest offline  
Stary 2012-01-06, 23:03   #4832
Filifonka
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 709

Cytat:
Napisane przez zidanetka Poka wiadomo嗆
Cze嗆 Dziewczyny. Mam pytanie odnosnie rudych w這s闚.
Czy ka盥a farba si tak strasznie wyp逝kuje?
Farbowa豉m ju Lorealem P78, Joanna P這mienna Iskra i jeszcze kilkanascie szamponetek tez juz posz這. Szukam mocnego odcienia
I czy jeste軼ie w stanie pom鏂 okre郵i mi jaki kolor w這s闚 ma ta Pani na zdj璚iu.
Ka盥y rudy si szybko wyp逝kuje. Jeden szybciej drugi troszk wolniej, ale to nie kolor czarny, 瞠 pozostaje w takiej postaci jak po farbowaniu niestety. Albo czasami stety(jak kolor nie wyjdzie).
Tak jak Kachula pisze, kolor ze zdj璚ia to b璠zie na pewno mied. Mo瞠 7.44, albo 8.44. Sama nie wiem, zale篡 od ustawienia monitora

Edytowane przez Filifonka
Czas edycji: 2012-01-06 o 23:04
Filifonka jest offline  
Stary 2012-01-07, 11:04   #4833
basia188
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 259
GG do basia188

Hejmam pytanko mo瞠 kt鏎a z was miesza豉 farbe Garnier 100% z這tomiedziany blond z czerwona miedzia?! jestem ciekawa jaki wyjdzie wtedy kolorek??
M紟IxM,浩 CHC 玆 BEZ CIEBIE..NIECHCIAxM.M紟I AM 浩 CI NIEKOCHAM...KOCHAxM..KRZ YCZ..NIKT MNIE NIE SΧSZY..ODCHODZ.NIKT SI NIE ODWRACA...CZEKAM W SAMOTNO列I..KOCHAM BEZ WZAJOMNO列I..JEDYNA RZECZ JAKIEJ PRAGN JEST TO ABY危Y KIEDY MOGLI NA NOWO ROZPOCZ﹉ TO CO TAK SZYBKO SI ZAKO哸ZYΜ..
basia188 jest offline  
Stary 2012-01-07, 11:47   #4834
Kachula82
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 573

Cytat:
Napisane przez basia188 Poka wiadomo嗆
Hejmam pytanko mo瞠 kt鏎a z was miesza豉 farbe Garnier 100% z這tomiedziany blond z czerwona miedzia?! jestem ciekawa jaki wyjdzie wtedy kolorek??
Czerwona mied mi wysz豉 bardzo ciemno, takie bordo.
Mo瞠 wyjdzie czerwono miedziany blond?

Aby mi si tak chcia這 jak mi si nie chce...

Kachula82 jest offline  
Stary 2012-01-09, 00:00   #4835
tullka
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 29

Witam dziewczynki i od dzisiaj dumnie sie do陰czam do waszej dyskusji
Od baaaardzo d逝giego czasu chorowa豉m na rude odcienie...ale po tym jak 3 lata temu fryzjerska spali豉 mi w這sy przy "likwidacji" czarnego koloru to ba豉m sie odwa篡c zn闚 si璕n帷 po rozjasnianie w這s闚.... Po 3 latach pozosta這軼i po tej fatalnej wizycie u tej g逝pkowatej fryzjerki s do tej pory, ko鎍owki nie da si doprowadzic do 豉du... s szorstkie i ...ohydne.

Mia豉m wi璚 przez ten ca造 czas ciemny br您 (bardzo ciemny ).
A do wczoraj..
Skusi豉m si na rozja郾iacz. Tak, sama, z Delii Cosmetics za 7z Balam si, nie ukrywam... Wszyscy strasz tym "domowym rozja郾ianiem", 瞠 b璠 chodzic 鄴速a z rudymy plamami
Wysz這 na szcz窷cie inaczej. Najpierw zrobi豉m pasemka w這s闚, kt鏎e s pod spodem jakby... Trzyma豉m rozja郾iacz z 20min.. wyszed pi瘯ny br您owo-miodowy kolor..i ku mojemu najwi瘯szemu zaskoczeniu stan ko鎍闚ek w這s闚 si nie pogorszy, a zdrowe partie...nie uleg造 zniszczeniu!))
Zadowolona z efektu kupi豉m dzisiaj 2 opakowania Delii... No i hop siup..
Robi豉m to ca造 dzie, bo rozjasnia豉m partiami. Rozjasniacz-20min-plukanie -rozjasnianie kolejnej partii. Ba豉m si, 瞠 poki b璠e si zajmowac innymi pasmami, te rozja郾ione przesadnie wyblakn no i si spal.. Dlatego zrobi豉m tak, a nie inaczej
Ale jestem BARDZO zadowolona. Odrost闚 nie tyka豉m rozja郾iaczem, wi璚 musz znale嬈 dobr farb by wyr闚nac ca這軼.
Kolorek wyszed cudny i bardzo R紟NY. Gdyby nie odrosty powiedzia豉bym, 瞠 jestem po farbowaniu Wysz這 co karmelowo-rudo-br您owego. Aparat zepsuty, ale jak si uda zrobi telefonem i si pochwal
Przepraszam za tak ilo軼 tekstu Po prostu jestem pe軟a emocji, 瞠 samej w domu uda這 mi sie uzyskac z bardzo ciemnego, wpadaj帷ego w czer br您u takie cudo!

Chyba zostan fryzjerk heheh
tullka jest offline  
Stary 2012-01-10, 11:38   #4836
askaou
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 49

Kachula, tutaj masz proporcje tej farby :

http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=364796&page=12
askaou jest offline  
Stary 2012-01-10, 11:51   #4837
AniaAga
Zadomowienie

Askaou, to ja pyta豉m o ten kolor ! Dzi瘯i
AniaAga jest offline  
Stary 2012-01-10, 11:53   #4838
askaou
Raczkowanie

Wlosy marzenie...
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg jessica-chastain-critics-circle-awards-01.jpg (119,1 KB, 38 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg jessica-chastain-critics-circle-awards-06.jpg (130,4 KB, 21 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg jessica-chastain-critics-circle-awards-08.jpg (138,7 KB, 65 za豉dowa)
askaou jest offline  
Stary 2012-01-10, 11:56   #4839
askaou
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez AniaAga Poka wiadomo嗆
Askaou, to ja pyta豉m o ten kolor ! Dzi瘯i
Najmocniej przepraszam Tak to jest jak sie mysli o 10 sprawach na raz
askaou jest offline  
Stary 2012-01-10, 11:59   #4840
AniaAga
Zadomowienie

Ale absolutnie nie masz za co przeprasza . Pi瘯ny kolor, coooo ?
AniaAga jest offline  
Stary 2012-01-10, 12:12   #4841
askaou
Raczkowanie

Rozmyslalam o tym kolorze, piekny, mysle, ze gdyby zmieszac 8C (lub 9CC) nie z 9G tylko na przyklad z 8W lub nawet 9N (10N!) to efekt bylby wspanialy.

Ja caly czas jedynie rozmyslam, poniewaz do czynow przejde po powrocie do Polski, czyli dopiero w maju. Mysle jednak, ze za pierwszym razem oddam sie w rece dobrego fryzjera, a potem bede sobie robila takie mieszanki jakie fryzjer u mnie zastosuje. Lub inne, ale bede miala jakis punkt odniesienia.

Zdaje sie, ze Ty AniaAga juz masz taki punkt odniesienia, bo bylas u fryzjera. Mozesz teraz smialo miksowac odcienie
askaou jest offline  
Stary 2012-01-10, 13:03   #4842
AniaAga
Zadomowienie

Ja chc zmiesza tak jak Coco, 9G z 8CC ale tak 瞠by przewaga by豉 9, albo 1:1.
AniaAga jest offline  
Stary 2012-01-10, 13:53   #4843
askaou
Raczkowanie

"Tyz piknie"
askaou jest offline  
Stary 2012-01-11, 01:33   #4844
konstancja01
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 189

Cytat:
Napisane przez askaou Poka wiadomo嗆
Wlosy marzenie...

pi瘯ny truskawkowy blondzik
KOCHAM <3
zapuszczam w這ski

konstancja01 jest offline  
Stary 2012-01-11, 09:03   #4845
Katrin242
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 377
GG do Katrin242

A ja mam spory problem..... wczoraj by豉m u fryzjera ,aby pofarbowa mi w這sy na rudo i wyeliminowa豉 po鈍iat czerwieni z w這s闚.
W這sy wcze郾iej mia豉m farbowane well - kolaston o nr 6,43+7/0(natura). Kolor nie by z造 ale nie spe軟ia moich oczekiwa. Po miesi帷u czasu zrobi豉m podej軼ie nr 2 i tu zaczyna si moje nieszcz窷cie. Fryzjer obieca mi wyzby si po鈍iaty czerwieni i wymiesza kolor 7.4 z tonerem 0/43. Efekt jest taki,ze na po這wie g這wy od odrost闚 w p馧 mam czerwono rude w這sy a reszta wzi窸a tak kiepsko,瞠 wysz豉 po鈍iata. Jestem za豉mana bo liczy豉m na wyr闚nanie koloru i na piekny ciemny rudy kolor (na podob sier軼i psa setera irlandzkiego). Z tego wszystkiego zastanawiam czy nie potraktowa w這sy br您em aby wszystko wyr闚na. Jedynym plusem tej sytuacji jest to ,瞠 fryzjerka nie skasowa豉 za swoje papra雟two. W za陰czeniu na razie zdj璚ie przed wczorajszym farbowaniem.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg kolor przed.jpg (22,2 KB, 35 za豉dowa)

Edytowane przez Katrin242
Czas edycji: 2012-01-11 o 09:10
Katrin242 jest offline  
Stary 2012-01-11, 09:18   #4846
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Katrin242 Poka wiadomo嗆
A ja mam spory problem..... wczoraj by豉m u fryzjera ,aby pofarbowa豉 mi wlosy na rudo i wyeliminowa豉 po鈍iat czerwieni z w這s闚.
W這sy wcze郾iej mia豉m farbowane well - kolaston o nr 6,43+7/0(natura). Kolor nie by z造 ale nie spe軟ia moich oczekiwa. Po miesi帷u czasu zrobi豉m podej軼ie nr 2 i tu zaczyna si moje nieszcz窷cie. Fryzjer obieca mi wyzby si po鈍iaty czerwieni i wymiesza kolor 7.4 z tonerem 0/43. Efekt jest taki,ze na po這wie g這wy od odrost闚 w p馧 mam czerwono rude w這sy a reszta wzie豉 tak kiepsko,瞠 wysz豉 po鈍iata. Jestem za豉mana bo liczy豉m na wyr闚nanie koloru i na piekny ciemny rudy kolor (na podob sier軼i psa setera irlandzkiego). Z tego wszystkiego zastanawiam czy nie potraktowa w這sy br您em aby wszystko wyr闚na. Jedynym plusem tej sytuacji jest to ,瞠 fryzjerka nie skasowa豉 za swoje papra雟two.
To rzeczywi軼ie pech ale i dobra tego strona, 瞠 kasy nie wzi掖. Moja i tak by wzi窸a bo niby us逝g koloryzacji wykona豉.
Je郵i ju chcesz br您em to absolutnie 瘸dnym ciemnym, 鈔ednim itp bo jeszcze czarno wyjdzie. Mo瞠 jakie z這te jasne br您y lub miedziane br您y bo takie chyba te s.

Kachula82 jest offline  
Stary 2012-01-11, 09:45   #4847
Katrin242
Raczkowanie

GG do Katrin242

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka wiadomo嗆
To rzeczywi軼ie pech ale i dobra tego strona, 瞠 kasy nie wzi掖. Moja i tak by wzi窸a bo niby us逝g koloryzacji wykona豉.
Je郵i ju chcesz br您em to absolutnie 瘸dnym ciemnym, 鈔ednim itp bo jeszcze czarno wyjdzie. Mo瞠 jakie z這te jasne br您y lub miedziane br您y bo takie chyba te s.
Kachula czy mo瞠sz mi podpowiedzie gdzie mam szuka miedzianych br您闚? Kiedy chcia豉m kupi Loreal Feria Preference kolor P54Intensywny Miedziany Kasztan- ale w Toruniu jest on nie do kupienia!
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg P54.jpg (5,8 KB, 11 za豉dowa)
Katrin242 jest offline  
Stary 2012-01-11, 10:29   #4848
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Kachula czy mo瞠sz mi podpowiedzie gdzie mam szuka miedzianych br您闚? Kiedy chcia豉m kupi Loreal Feria Preference kolor P54Intensywny Miedziany Kasztan- ale w Toruniu jest on nie do kupienia!
Miedziany kasztan jest te z Garniera Color Naturals. To chyba taki odpowiednik Loreala i o niebo ta雟zy.
I jeszcze jest z Loreala Excellence 4.54 br您 mahoniowo-miedziany no ale tu maho jest i chyba ciemniejszy.
A mo瞠 P50? Ale ten kasztan te ciemniejszy...
A ten P54 naprawd ci篹ko dosta i nie wiem czy go nie b璠 wycofywa. Je郵i ju bardzo ten odcie chcesz to szukaj jeszcze po sklepach internetowych chocia te ci篹ko znale潭 ten odcie dost瘼ny.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg garnier-color-naturals-5-4-miedziany-kasztan_0_b.jpg (22,7 KB, 9 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg HCo14_07.jpg (16,3 KB, 12 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg HCo13_10.jpg (14,6 KB, 20 za豉dowa)

Kachula82 jest offline  
Stary 2012-01-11, 11:10   #4849
Katrin242
Raczkowanie

GG do Katrin242

Cytat:
Miedziany kasztan jest te z Garniera Color Naturals. To chyba taki odpowiednik Loreala i o niebo ta雟zy.
I jeszcze jest z Loreala Excellence 4.54 br您 mahoniowo-miedziany no ale tu maho jest i chyba ciemniejszy.
A mo瞠 P50? Ale ten kasztan te ciemniejszy...
A ten P54 naprawd ci篹ko dosta i nie wiem czy go nie b璠 wycofywa. Je郵i ju bardzo ten odcie chcesz to szukaj jeszcze po sklepach internetowych chocia te ci篹ko znale潭 ten odcie dost瘼ny.

Teraz tak patrz na moje w這sy i mam wra瞠nie 瞠 tylko chwyci造 od czubka g這wy - tak. ok 3-4 cm reszta jest bez zmian . Czy powodem tego mo瞠 by to 瞠 miesi帷 temu mia豉m przez fryzjera rozja郾iane w豉郾ie te w這sy kt鏎e teraz nie chwyci造. Rozja郾ia豉m gdy chcia豉m mie jednolity kolor w這s闚. Efekt by taki,ze rzeczywi軼ie mialam 1 kolor. Ale po kilku myciach partii rozja郾ianych w這s闚 farba si du穎 szybciej zmy豉. A teraz przy farbowaniu te w這sy w og鏊e nie chwyci造 farby. Co jest grane. Nigdy wcze郾iej nie mia豉m takich problem闚. (przy dekoloryzacji kt鏎 mia豉m 1,5 roku temu nie mia豉m takich k這pot闚 z farbowaniem i chwytaniem farby). POMOCY!!!

Przed chwil dzwoni豉m do Loreala i rzeczywi軼ie kolor P54 zosta wycofany jest dost瘼ny na rynku francuskim i angielskim.

Dziewczyny mo瞠 w waszej drogerii ten kolor jest do kupienia. Bardzo Prosz, aby軼ie sprawdzi造 jej dost瘼no嗆 u siebie. G堯wnie chodzi mi o ma貫 drogerie bo w Rossmannie go nie ma!

Edytowane przez Katrin242
Czas edycji: 2012-01-11 o 11:28
Katrin242 jest offline  
Stary 2012-01-11, 11:46   #4850
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Teraz tak patrz na moje w這sy i mam wra瞠nie 瞠 tylko chwyci造 od czubka g這wy - tak. ok 3-4 cm reszta jest bez zmian . Czy powodem tego mo瞠 by to 瞠 miesi帷 temu mia豉m przez fryzjera rozja郾iane w豉郾ie te w這sy kt鏎e teraz nie chwyci造. Rozja郾ia豉m gdy chcia豉m mie jednolity kolor w這s闚. Efekt by taki,ze rzeczywi軼ie mialam 1 kolor. Ale po kilku myciach partii rozja郾ianych w這s闚 farba si du穎 szybciej zmy豉. A teraz przy farbowaniu te w這sy w og鏊e nie chwyci造 farby. Co jest grane. Nigdy wcze郾iej nie mia豉m takich problem闚. (przy dekoloryzacji kt鏎 mia豉m 1,5 roku temu nie mia豉m takich k這pot闚 z farbowaniem i chwytaniem farby). POMOCY!!!

Przed chwil dzwoni豉m do Loreala i rzeczywi軼ie kolor P54 zosta wycofany jest dost瘼ny na rynku francuskim i angielskim.

Dziewczyny mo瞠 w waszej drogerii ten kolor jest do kupienia. Bardzo Prosz, aby軼ie sprawdzi造 jej dost瘼no嗆 u siebie. G堯wnie chodzi mi o ma貫 drogerie bo w Rossmannie go nie ma!
Nasz Loreal jest aktualny jak cholera! Gama Ferii pokazuje miedziany kasztan ale nie pokazuje pure papryki. O co chodzi? Ty dzwonisz i pytasz o kolor zamieszczony na stronie a oni 瞠 jest wycofany... Chocia powiedzieli dlaczego? Zawsze wydawa這 mi si, 瞠 schodzi z p馧ek r闚nie szybko co mango.

Kachula82 jest offline  
Stary 2012-01-11, 14:47   #4851
AniaAga
Zadomowienie

Ja tego w og鏊e nie ogarniam, wycofuj fajne kolory, ch皻nie kupowane, to samo DG1 Florence, du穎 dziewczyn go kupowa這, a nie ma ju nigdzie........
AniaAga jest offline  
Stary 2012-01-11, 15:05   #4852
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Ja tego w og鏊e nie ogarniam, wycofuj fajne kolory, ch皻nie kupowane, to samo DG1 Florence, du穎 dziewczyn go kupowa這, a nie ma ju nigdzie........
Mo瞠 my郵, 瞠 si nie sprzedaje. W sumie te kolory znika造 wy陰cznie wtedy gdy by豉 promocja. No ale czemu si dziwi je郵i farba bez promocji kosztuje ok 35z!!! Skoro mog opu軼i do 23,99z to ile tak naprawd ta farba kosztuje, tzn jej produkcja? Pewnie to samo co Red Bullem. Koszt wytworzenia napoju i puszki to 豉cznie ok 70 cent闚 a sprzedaj go po ile?!
A i jeszcze jedna ciekawostka kt鏎ej Loreal nie umie軼i na swojej stronie. Kolor jest super!!! Fota na szybko telefonem. P這mienna mied pianka
Znalaz豉m j dopiero na Loreal UK
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg p這mienna mied.jpg (131,6 KB, 25 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg HCo25_14.jpg (17,6 KB, 41 za豉dowa)

Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2012-01-11 o 15:15
Kachula82 jest offline  
Stary 2012-01-11, 15:23   #4853
AniaAga
Zadomowienie

Kachula, ale tyle to Loreal kosztuje tylko u nas, w Niemczech jest po nieca貫 6euro, a jak jest promocja to po nieca貫 5!
AniaAga jest offline  
Stary 2012-01-11, 15:54   #4854
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Kachula, ale tyle to Loreal kosztuje tylko u nas, w Niemczech jest po nieca貫 6euro, a jak jest promocja to po nieca貫 5!
Wiem jak to jest. Siostra mi z Anglii przywioz豉 farb i powiedzia豉 瞠 kosztowa這 j 5 czy 6 funt闚 a ja do niej, 瞠 nie mam tyle kasy na farb aby jej odda. A ona, 瞠bym nie liczy豉 na nasze bo dla niej te 5 funt闚 to nic. I we tu si cz這wieku nie do逝j.

Kachula82 jest offline  
Stary 2012-01-11, 16:14   #4855
AniaAga
Zadomowienie

Kachula, a mog豉by zapyta siostr czy jest u nich Florence?? W Niemczech i Francji nie ma, ale mo瞠 jeszcze gdzie.....

W Niemczech najdro窺ze s Briliance (to chyba Poly?), one s tak po 7-8 euro.
AniaAga jest offline  
Stary 2012-01-11, 16:23   #4856
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Kachula, a mog豉by zapyta siostr czy jest u nich Florence?? W Niemczech i Francji nie ma, ale mo瞠 jeszcze gdzie.....

W Niemczech najdro窺ze s Briliance (to chyba Poly?), one s tak po 7-8 euro.
Wiesz jej nie ma na stronie angielskiej ani na ebayu ani w og鏊e. Szuka豉m po necie i wszystko w czasie przesz造m...

Kachula82 jest offline  
Stary 2012-01-11, 21:24   #4857
Filifonka
Rozeznanie

Cytat:
Mo瞠 my郵, 瞠 si nie sprzedaje. W sumie te kolory znika造 wy陰cznie wtedy gdy by豉 promocja. No ale czemu si dziwi je郵i farba bez promocji kosztuje ok 35z!!! Skoro mog opu軼i do 23,99z to ile tak naprawd ta farba kosztuje, tzn jej produkcja? Pewnie to samo co Red Bullem. Koszt wytworzenia napoju i puszki to 豉cznie ok 70 cent闚 a sprzedaj go po ile?!
A i jeszcze jedna ciekawostka kt鏎ej Loreal nie umie軼i na swojej stronie. Kolor jest super!!! Fota na szybko telefonem. P這mienna mied pianka
Znalaz豉m j dopiero na Loreal UK
Widzia豉m t P這mienna mied gdzie u mnie w mie軼ie 豉dnie si prezentuje na p馧ce ciekawe jak na w這sach
Filifonka jest offline  
Stary 2012-01-11, 21:36   #4858
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Filifonka Poka wiadomo嗆
Widzia豉m t P這mienna mied gdzie u mnie w mie軼ie 豉dnie si prezentuje na p馧ce ciekawe jak na w這sach
No 豉dnie wygl康a a taki kolor w piance mo積a wypr鏏owa.

Kachula82 jest offline  
Stary 2012-01-12, 22:15   #4859
Filifonka
Rozeznanie

Chocia jak dzisiaj si przygl康n窸am w Rossmannie tej farbie to wygl康a na taki rudy br您. Jak dla mnie za drogi interes do eksperymentowania u mnie co ok. 29zl.
Filifonka jest offline  
Stary 2012-01-12, 22:26   #4860
stokrotenka18
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 10 175
Wpisy w blogu: 2

kupi豉m sobie pure papric
jutro wrzuc jak si uda這. Troche inny kolor wyszed, gdy wcze郾iej mia豉m bardziej miedziany. Paprica idzie ku czerwieni, ale chyba odnajd si w tym kolorze
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg pure.jpg (16,1 KB, 25 za豉dowa)

Tagi
cienkie, farba, farbowanie, koloryzacja, rozja郾ianie, rude miedziane w這sy, rude w這sy, rudow這se wiza瘸nki, rudy, rudzielce, w這sy, zabiegi

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:07.