Poszukuje zdj耩! D逝gie rude w這sy + tematy zwi您ane z farbowaniem - Strona 164 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2012-02-04, 10:37   #4891
AniaAga
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 738
Dot.: Poszukuje zdj耩! D逝gie rude w這sy + tematy zwi您ane z farbowaniem

MayMay6, to b璠zie albo jesienny li嗆 albo Loreal 7,43, Mango i Iskra wychodz ostrzej, a Ty chcesz zgaszony.

TeenyWeeny, farby profesjonalne mo積a jak najbardziej u篡wa w domu, dziewczyny tak robi, to nie jest trudne, trzeba tylko dobra odpowiedni wod %. Fryzjerka po prostu nie chcia豉 straci klientki. Jak poka瞠sz nam jakie zdj璚ie, jaki kolor chcia豉by uzyska to na pewno pomo瞠my

A tutaj do poczytania o farbach profesjonalnych w domu :

http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=542516

Edytowane przez AniaAga
Czas edycji: 2012-02-04 o 11:23
AniaAga jest offline  
Stary 2012-02-04, 11:21   #4892
Relyah
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 489

Hej Rudzianki,

zamierzam farbowa w這ski dzisiaj farb vitalitys 8,44. Ku mojemu zdziwieniu w opakowaniu brak jest ulotki, tylko napisy w 鈔odku opakowania w jakich chi雟kich j瞛ykach. Czy mo瞠 mi kt鏎a napisa jakie s og鏊ne zasady farbowania t farb?
Zamierzam rozrobi z oxy 6% (innej firmy). jakie s proporcje? Ile trzyma farb?

b璠 wdzi璚zna za odpowied

pozdrawiam
Relyah jest offline  
Stary 2012-02-04, 11:22   #4893
maymay6
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 700

Cytat:
Napisane przez AniaAga Poka wiadomo嗆
MayMay6, to b璠zie albo jesienny li嗆 albo Loreal 7,43, Mango i Iskra wychodz ostrzej, a Ty chcesz zgaszony.
Dzi瘯uj Tak w豉郾ie my郵a豉m, 瞠 Mango i Iskra moga by zbyt 鈍ietliste . Jeszcze raz dzi瘯uje. Dzisiaj biegn do sklepu. Dam znac jak efekty
maymay6 jest offline  
Stary 2012-02-04, 11:24   #4894
AniaAga
Zadomowienie

Nie jarzeniowo wychodzi te Karmelowa Czekolada z Wellatonu, fajny efekt daje!
AniaAga jest offline  
Stary 2012-02-04, 17:26   #4895
Filifonka
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 709

Cytat:
Napisane przez TennyWenny Poka wiadomo嗆
Pomimo 瞠 farbuj w這sy od lat i mia豉m na g這wie chyba wszystkie mo磧iwe kolory to jednak nie uwazam si za specjalistk w tym temacie. Dlatego mam do was pytanie, czym w豉sciwie r騜ni si farba drogeryjna od profesjonalnej? Zawsze uzywa豉m zwyk貫j farby ze sklepu bo naj豉twiej kupi, kiedy zapyta豉m fryzjerk czy tak farba jakiej u篡wa mog豉bym sobie sama w domu ufarbowa? Odpowiedzia豉 stanowczo 瞠 nie bo to nie do u篡tku domowego Rozumiem 瞠 nie chcia豉 straci klientki Ale czy rzeczywi軼ie w domu mog mie z tym jaki problem? Pytanie moze nieco po czasie bo farb ju kupi豉m i mam zamiar zaryzykowa z samodzielnym po這瞠niem Troch sie obawiam efektu bo wybra豉m sobie Majirel 7.4 , w katalogu wyglada nieco 'oczo☠☠☠nie' ale co tam, najwyzej b璠 odblaskowa
Tak jak napisa豉 AniaAga post瘼owanie z farb profesjonaln jest identyczne jak z drogeryjn. Jedyna r騜nica to to, 瞠 w opakowaniu nie ma do陰czonego utleniacza(oksydantu), kt鏎y w drogeryjnych farbach jest(3%, 6% lub 9%). Ale 豉two takowy dokupi. Najlepiej dost瘼nym jest utleniacz Joanny. Chocia do niekt鏎ych farb lepiej stosowa oryginalny oksydant. Na opakowaniach, lub stronach internetowych farb jest napisane w jakich proporcjach zmiesza farb z oksydantem
Dlatego te spokojnie mo瞠sz sama w domu si zafarbowa
co do 7.4 to zale篡 jak mocny dasz oksydant. Ja stosowa豉m 7.44(czyli jeszcze intensywniejszy odcie) z utleniaczem 3%(najs豉bszym) i nie wali po oczach

kasszc je郵i chcesz rudy bez czerwieni to omijaj farby, kt鏎e w swojej numeracji maj 6(po kropce) czyli np. 7.46 lub 7.64 b璠 czerwone
P這mienna iskra wychodzi intensywnie. Mo瞠 si zdarzy, 瞠 na pocz徠ku, po farbowaniu jaka czerwie si pojawi, ale nie zra瘸j si, bo si wyp逝cze

maymay6 farbowa豉m Loreal'em 7.43 i jest to taki stonowany rudy br您 zale篡 od podk豉du powodzenia!
Filifonka jest offline  
Stary 2012-02-04, 18:31   #4896
TennyWenny
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 9

Dzi瘯i dziewczyny za odpowiedzi
Oxydant kupi豉m 6% Loreala, na wszelki wypadek wola豉m tej samej firmy co farba, poza tym Joanny i tak tutaj nie dostan a na innych tutejszych sie nie znam wi璚 wol nie ryzykowa
Ju nie mog sie doczekac co z tego wyjdzie
TennyWenny jest offline  
Stary 2012-02-05, 12:47   #4897
maymay6
Rozeznanie

Kupi豉m Loreal'a 7.43. I p鏦i co walcz sama ze sob bo boj sie na這篡. Dorad嬈ie jeszcze czy jedno opakowanie starczy czy najlepiej od razu dwa otrzworzy (bo kupi豉m dwa na wszelki wypadek). W這sy mam tak za zapiecie stanika. Rzadkie to one nie s, ale jako super g瘰te te nie - takie 鈔ednie.
maymay6 jest offline  
Stary 2012-02-05, 15:00   #4898
Filifonka
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez maymay6 Poka wiadomo嗆
Kupi豉m Loreal'a 7.43. I p鏦i co walcz sama ze sob bo boj sie na這篡. Dorad嬈ie jeszcze czy jedno opakowanie starczy czy najlepiej od razu dwa otrzworzy (bo kupi豉m dwa na wszelki wypadek). W這sy mam tak za zapiecie stanika. Rzadkie to one nie s, ale jako super g瘰te te nie - takie 鈔ednie.
Ja u篡wa豉m jednego opakowania i jeszcze cz窷 sz豉 do kosza, bo na 2 razy by這 za ma這 a na jedno farbowanie za du穎. Je瞠li dobrze pami皻am to chyba jest jej 70ml. Mia豉m wtedy w這sy troszk kr鏒sze od Twoich i 鈔edniej grubo軼i. Teraz mam d逝窺ze i u篡waj帷 profesjonalnych farb stosuj 50ml+utleniacz, wi璚 my郵, 瞠 jedno opakowanie powinno Ci starczy
Filifonka jest offline  
Stary 2012-02-05, 15:13   #4899
maymay6
Rozeznanie

Dzi瘯uj Filifonka za pomoc. Teraz tylko zebra w sobie odwagi i po這zy to na g這w Wi瘯szo嗆 os鏏 twierdzi, 瞠 w takim rudawym by這 mi 豉dnie, ale nadal jako strach mnie oblatuje. Do pracy mog i軼 jakkolwiek, ale nie chcia豉bym 瞠by m鎩 facet si mnie przerazi Co poradzi jak zakocha豉m si w rudo軼iach
maymay6 jest offline  
Stary 2012-02-05, 17:19   #4900
Filifonka
Rozeznanie

Nie ma si co ba! akurat ten kolor nie wychodzi intensywnie, wi璚 szoku raczej nie b璠zie a jeszcze si oka瞠, 瞠 id帷 za ciosem spr鏏ujesz intensywniejszych odcieni s逝輳 rad je郵i tylko b璠 mog豉 pom鏂
Filifonka jest offline  
Stary 2012-02-05, 18:06   #4901
lavenderfay
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 540

Cytat:
Napisane przez maymay6 Poka wiadomo嗆
Dzi瘯uj Filifonka za pomoc. Teraz tylko zebra w sobie odwagi i po這zy to na g這w Wi瘯szo嗆 os鏏 twierdzi, 瞠 w takim rudawym by這 mi 豉dnie, ale nadal jako strach mnie oblatuje. Do pracy mog i軼 jakkolwiek, ale nie chcia豉bym 瞠by m鎩 facet si mnie przerazi Co poradzi jak zakocha豉m si w rudo軼iach
Koniecznie wstaw zdj璚ia przed i po farbowaniu
lavenderfay jest offline  
Stary 2012-02-05, 18:28   #4902
TennyWenny
Przyczajenie

Dzi瘯i dziewczyny za odpowiedzi. Po這篡豉m farb dzisiaj i szczerze m闚i帷 nie jestem jako zbytnio zadowolona. Kolor wyj軼iowy jaki mia豉m to Loreal 7.43 po這穎ny ponad miesi帷 temu wi璚 ju mocno sprany, dzisiaj Majirel 7.4. Prawd m闚i帷 jakiej du瞠j r霩nicy nie widz, jedynie jakby od鈍ie瞠nie koloru. Kolor sam w sobie jest 豉dny ale zupe軟ie nie taki jaki chcia豉m uzyska, wyszed bardziej kasztanowy ni marchewkowy. Czy powinnam u篡 oxydantu 9% zamiast 6% czy nast瘼nym razem u篡 farby w du穎 jasniejszym odcieniu? Porad嬈ie mi jakiej farby u篡 aby uzyska piekny marchewkowy kolor?

Ps.Dodam jeszcze 瞠 po tej Majirel w這sy nie maj takiego blasku jak po drogeryjnym Lorealu, jakies takie matowe mi wysz造 i o wiele bardziej napuszone ni zwykle.
TennyWenny jest offline  
Stary 2012-02-05, 19:39   #4903
Filifonka
Rozeznanie

Cytat:
Dzi瘯i dziewczyny za odpowiedzi. Po這篡豉m farb dzisiaj i szczerze m闚i帷 nie jestem jako zbytnio zadowolona. Kolor wyj軼iowy jaki mia豉m to Loreal 7.43 po這穎ny ponad miesi帷 temu wi璚 ju mocno sprany, dzisiaj Majirel 7.4. Prawd m闚i帷 jakiej du瞠j r霩nicy nie widz, jedynie jakby od鈍ie瞠nie koloru. Kolor sam w sobie jest 豉dny ale zupe軟ie nie taki jaki chcia豉m uzyska, wyszed bardziej kasztanowy ni marchewkowy. Czy powinnam u篡 oxydantu 9% zamiast 6% czy nast瘼nym razem u篡 farby w du穎 jasniejszym odcieniu? Porad嬈ie mi jakiej farby u篡 aby uzyska piekny marchewkowy kolor?

Ps.Dodam jeszcze 瞠 po tej Majirel w這sy nie maj takiego blasku jak po drogeryjnym Lorealu, jakies takie matowe mi wysz造 i o wiele bardziej napuszone ni zwykle.
My郵, 瞠 nie ma sensu katowa w這s闚 9%. Lepiej u篡 innego odcienia. 7.4 wiele si nie r騜ni od 7.43. Jakby prze這篡 numerki na nazwy to pierwszy to miedziany blond, a drugi blond miedziano-z這cisty. Chocia mi 7.4 profesjonalny(aczkolwiek nie Majirel) wyszed inaczej i bardziej rudo ni drogeryjny Loreal.
A mo瞠sz wrzuci fotk swojego wymarzonego koloru? Bo nie wiem jak bardzo intensywny kolor chcesz uzyska(nie pami皻am czy wrzuca豉 ju zdj璚ie). Mo瞠 uda nam si pom鏂
A co do stanu w這s闚 to wystarczy zmieni firm farby je郵i ta Twoim w這som nie odpowiada. W drogeryjnym Lorealu du穎 daje do陰czona od篡wka
Filifonka jest offline  
Stary 2012-02-05, 21:18   #4904
konstancja01
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 189

Filifonka a mo瞠 wiesz jaka farb profesjonaln uzyskam taki kolor jak na fotce?to chyba co bardziej w kierunku jasnego miedzianego blondu
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg BlakeHC2.jpg (48,3 KB, 107 za豉dowa)
KOCHAM <3
zapuszczam w這ski

konstancja01 jest offline  
Stary 2012-02-05, 21:55   #4905
Filifonka
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez konstancja01 Poka wiadomo嗆
Filifonka a mo瞠 wiesz jaka farb profesjonaln uzyskam taki kolor jak na fotce?to chyba co bardziej w kierunku jasnego miedzianego blondu
Ja bym obstawia豉 9.34 b璠zie to na pewno tak jak m闚isz mied i z這to. Chyba w przewadze z這ta, dlatego numerek 3 jest wcze郾iej od 4(mied).
Zastanawia豉bym si nad poziomem blondu, ale my郵, 瞠 ten najja郾iejszy, czyli 9, bo ja farbuj kolorem 8.34 i nie jest on a tak jasny
poza tym oksydant 6%. A jaki masz kolor wyj軼iowy?
Filifonka jest offline  
Stary 2012-02-05, 21:58   #4906
TennyWenny
Przyczajenie

Filifonko : pierwsze zdj璚ie pokazuje m鎩 kolor marzenie! Tak pomara鎍z chc na g這wie. Drugie to jest to co wysz這 mi z dzisiejszego farbowania (w rzeczywisto軼i sa odrobin bardziej rude ale na zdj璚iu jako nie chcia這 to wyj嗆). Czy 瞠by uzyska to co chce musia豉bym najpierw odbarwi w這sy do blondu? Wola豉bym tego unikn望. Jak farb po這篡 aby uzyskac taki efekt?
Ps. Farby Joanny nie wchodz w gr, tutaj ich nie kupi a w polsce niepr璠ko b璠e .
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 291a48572a.jpg (28,7 KB, 28 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg IMAG0798.jpg (59,5 KB, 46 za豉dowa)
TennyWenny jest offline  
Stary 2012-02-05, 23:06   #4907
konstancja01
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 189

Cytat:
Napisane przez Filifonka Poka wiadomo嗆
Ja bym obstawia豉 9.34 b璠zie to na pewno tak jak m闚isz mied i z這to. Chyba w przewadze z這ta, dlatego numerek 3 jest wcze郾iej od 4(mied).
Zastanawia豉bym si nad poziomem blondu, ale my郵, 瞠 ten najja郾iejszy, czyli 9, bo ja farbuj kolorem 8.34 i nie jest on a tak jasny
poza tym oksydant 6%. A jaki masz kolor wyj軼iowy?

teraz mam taki sprany rudy poziom 8, a jaka farbk farbujesz?
KOCHAM <3
zapuszczam w這ski

konstancja01 jest offline  
Stary 2012-02-05, 23:14   #4908
Filifonka
Rozeznanie

Cytat:
Filifonko : pierwsze zdj璚ie pokazuje m鎩 kolor marzenie! Tak pomara鎍z chc na g這wie. Drugie to jest to co wysz這 mi z dzisiejszego farbowania (w rzeczywisto軼i sa odrobin bardziej rude ale na zdj璚iu jako nie chcia這 to wyj嗆). Czy 瞠by uzyska to co chce musia豉bym najpierw odbarwi w這sy do blondu? Wola豉bym tego unikn望. Jak farb po這篡 aby uzyskac taki efekt?
Ps. Farby Joanny nie wchodz w gr, tutaj ich nie kupi a w polsce niepr璠ko b璠e .
My郵, 瞠 nie trzeba odbarwia do blondu tutaj masz np. kolor jednej z Wiza瘸nek, kt鏎a u篡豉 7.44
http://www.smaczny.wizaz.pl/forum/sh...193383&page=96 (czwarty post od do逝)
Og鏊nie to nie ma co m璚zy w這s闚 odbarwianiem po kilku farbowaniach powinna uzyska sw鎩 wymarzony kolor pierwsze co mi przysz這 na my郵 to P這mienna Iskra z Joanny, ale je郵i nie wchodzi w gr to trzeba szuka intensywnej miedzi(czyli 44 po kropce). A przed kropk to ju zale篡 jak jasn chcesz uzyska mied(7-blond, 8-jasny blond, 9-ultra jasny blond). Ja po farbowaniu 7.44 nie by豉m zadowolona(ale u篡豉m oksydant 3%, mo瞠 z 6% by這by lepiej).
Natomiast po 7.4 mia豉m bardzo 豉dny kolor(nie tak intensywny jak ten Tw鎩 wymarzony, ale podoba mi si). Nie ma regu造 co wyjdzie na w這sach
Jak zesz豉m na ja郾iejszy poziom-8, to uzyska豉m o wiele lepszy efekt. Przy poziomie 7 mo積a si spodziewa rudego br您u, przy 8 to ju jest rudy wi璚 mo瞠 warto spr鏏owa np. 8.44? Poszukaj sobie palet w Internecie a je郵i masz pytania to z ch璚i pomog mam nadziej, 瞠 nie zamota豉m strasznie

konstancja01 ja farbuj farb firmy Inebrya. Aktualnie 8.34 i je郵i za drugim razem wyjdzie tak jak za pierwszym to zostaj przy tym odcieniu jak mi si uda to wstawi zdj璚ia po farbowaniu
Je郵i masz poziom 8 to my郵, 瞠 bez problemu powinno 9.34 chwyci obejrzyj sobie palety z kolorami najlepiej na 篡wo, bo w Internecie przek豉muj dosy cz瘰to.

Edytowane przez Filifonka
Czas edycji: 2012-02-05 o 23:19
Filifonka jest offline  
Stary 2012-02-06, 00:03   #4909
abra30
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 274
GG do abra30 Send a message via Skype™ to abra30

Hej dziewczyny mo瞠 wy bardziej obeznane poszukuj odcienie farby co na kszta速 Majirouge 8,46 ,bo konkretnie tej chyba w polsce nie ma

M鎩 安iat paznokci

abra30 jest offline  
Stary 2012-02-06, 11:35   #4910
AniaAga
Zadomowienie

TeenyWeeny, b陰d w odcieniu, nie w wodzie! 7,4 nie jest i nie b璠zie marchewkowy na 瘸dnej wodzie! Je瞠li chcesz marchewk to np.8,43. Teraz zaczekaj a Ci si spierze ta 7 i do dzie豉
AniaAga jest offline  
Stary 2012-02-06, 13:13   #4911
basia188
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 259
GG do basia188

Ona ma pi瘯ne w這sy wie kto czym je uzyskac?? moze P這mienna iskra??
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg tumblr_lmj9i622XA1qjuagmo1_500.jpg (38,4 KB, 71 za豉dowa)
M紟IxM,浩 CHC 玆 BEZ CIEBIE..NIECHCIAxM.M紟I AM 浩 CI NIEKOCHAM...KOCHAxM..KRZ YCZ..NIKT MNIE NIE SΧSZY..ODCHODZ.NIKT SI NIE ODWRACA...CZEKAM W SAMOTNO列I..KOCHAM BEZ WZAJOMNO列I..JEDYNA RZECZ JAKIEJ PRAGN JEST TO ABY危Y KIEDY MOGLI NA NOWO ROZPOCZ﹉ TO CO TAK SZYBKO SI ZAKO哸ZYΜ..
basia188 jest offline  
Stary 2012-02-06, 13:14   #4912
basia188
Raczkowanie

GG do basia188

To jest anne lindfjeld jakby co ona cude ma te wloski
M紟IxM,浩 CHC 玆 BEZ CIEBIE..NIECHCIAxM.M紟I AM 浩 CI NIEKOCHAM...KOCHAxM..KRZ YCZ..NIKT MNIE NIE SΧSZY..ODCHODZ.NIKT SI NIE ODWRACA...CZEKAM W SAMOTNO列I..KOCHAM BEZ WZAJOMNO列I..JEDYNA RZECZ JAKIEJ PRAGN JEST TO ABY危Y KIEDY MOGLI NA NOWO ROZPOCZ﹉ TO CO TAK SZYBKO SI ZAKO哸ZYΜ..
basia188 jest offline  
Stary 2012-02-06, 14:26   #4913
sylvietta86
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 229

Kobietki a u篡wa造軼ie mo瞠 kiedy?:

http://allegro.pl/imperity-farba-do-...075883562.html

http://allegro.pl/envie-profesjonaln...077101641.html

http://allegro.pl/farba-echosline-ec...045089834.html

http://allegro.pl/nirvel-farba-krem-...088040767.html

Podobaj mi si te intensywne miedziane na poziomie 8 i 9 Szczerze m闚i帷 nigdy o nich nie s造sza豉m, a tym bardziej nie u篡wa豉m... Mo瞠 kt鏎a z Was co zasz造sza豉, wyczyta豉, b康 u篡wa豉?

---------- Dopisano o 14:26 ---------- Poprzedni post napisano o 14:20 ----------

Cytat:
Napisane przez basia188 Poka wiadomo嗆
Ona ma pi瘯ne w這sy wie kto czym je uzyskac?? moze P這mienna iskra??
P這mienna iskra raczej tak Nie znam innych tak intensywnych, ale tej kiedy u篡豉m i kolor by bardzo intensywny i podchodz帷y w czerwie. Z profesjonalnych to zapewne te z ko鎍闚k .44 lub .46?
sylvietta86 jest offline  
Stary 2012-02-06, 14:54   #4914
AniaAga
Zadomowienie

Fajne, zw豉szcza Echosline mi si podoba.

Imperity ma dobr opini, reszty nie znam......
AniaAga jest offline  
Stary 2012-02-06, 14:57   #4915
basia188
Raczkowanie

GG do basia188

Sama jestes ciekawa co ta za farba ...mi ten kolor si podoba 7.64 moze warto u篡c tej farby..
basia188 jest offline  
Stary 2012-02-06, 15:38   #4916
Filifonka
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez basia188 Poka wiadomo嗆
Sama jestes ciekawa co ta za farba ...mi ten kolor si podoba 7.64 moze warto u篡c tej farby..
7.64 (innej firmy) wychodzi czerwony, ale ja by豉m zadowolona, bo pomimo poziomu 7 by intensywny

AniaAga powiedzia豉 w dw鏂h zdaniach to co ja pr鏏owa豉m wyja郾i w po軼ie na p馧 w徠ku wi璚 zgadzam si w 100% z odpowiedzi dla TeenyWeeny

Edytowane przez Filifonka
Czas edycji: 2012-02-06 o 15:41
Filifonka jest offline  
Stary 2012-02-06, 16:11   #4917
sylvietta86
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 229

Cytat:
Napisane przez AniaAga Poka wiadomo嗆
Fajne, zw豉szcza Echosline mi si podoba.

Imperity ma dobr opini, reszty nie znam......
na dodatek Imperity ma dobr cen 14 z za farb i utleniacz to prawie jak za darmo!!! Na pr鏏 mo積a by by這 wzi望, bo to w sumie jak dla mnie przy 60 ml farba na jeden raz. Zobaczymy czy kto jeszcze co wie o tych farbach

ostatnie dwie bez amoniaku...

Edytowane przez sylvietta86
Czas edycji: 2012-02-06 o 16:18
sylvietta86 jest offline  
Stary 2012-02-07, 02:31   #4918
abra30
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 274
GG do abra30 Send a message via Skype™ to abra30

Cytat:
Napisane przez abra30 Poka wiadomo嗆
Hej dziewczyny mo瞠 wy bardziej obeznane poszukuj odcienie farby co na kszta速 Majirouge 8,46 ,bo konkretnie tej chyba w polsce nie ma
ponawiam pytanie? a mo瞠 Majirouge 8,46 jest dostepna w sprzeda篡?? help

M鎩 安iat paznokci

abra30 jest offline  
Stary 2012-02-07, 08:26   #4919
basia188
Raczkowanie

GG do basia188

MATRIX SoRed Socolor Beauty u篡wa kto??dok豉dnie chodzi mi o kololr SR-C????
basia188 jest offline  
Stary 2012-02-07, 20:59   #4920
TennyWenny
Przyczajenie

Dzi瘯i wam zaczynam powoli 豉pa ca陰 t numerologi farbian i poziomy . Teraz przynajmniej wiem 瞠 powinnam si przerzuci na poziom 8. Rozpocz窸am poszukiwania sugerowanego przez was koloru Majirel 8.43 ale niestety nigdzie nie mog go dosta, jak on ma nazw opr鏂z numeru?
Bez problemu mog natomiast dosta:
8.04- Light Natural Copper Blonde
8.45- Light Copper Mahogany Blond
lub z Alfaparfu 8.4-Light Copper Blonde
Czy dzi瘯i kt鏎ej z tych farb otrzyma豉bym pomara鎍zowy rudy?
Przyznam ze ciekawi mnie wypr鏏owanie Alfaparfu bo szczerze m闚iac o ile kolor po Majirel jest ok to jako軼 w這s闚 ju nie za bardzo.
TennyWenny jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
cienkie, farba, farbowanie, koloryzacja, rozja郾ianie, rude miedziane w這sy, rude w這sy, rudow這se wiza瘸nki, rudy, rudzielce, w這sy, zabiegi

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:03.