Poszukuje zdj耩! D逝gie rude w這sy + tematy zwi您ane z farbowaniem - Strona 165 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2012-02-07, 21:11   #4921
AniaAga
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 738
Dot.: Poszukuje zdj耩! D逝gie rude w這sy + tematy zwi您ane z farbowaniem

Wszystkie te odcienie to zgaszone albo czerwone (8,45) rude..... Mo瞠sz jeszcze spr鏏owa Vitalitys albo Artego.
AniaAga jest offline  
Stary 2012-02-07, 22:55   #4922
Filifonka
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 709

Ja te bym proponowa豉 poszuka w innych firmach o ile si nie myl to na innym "rudym" w徠ku m闚i si o niedost瘼no軼i koloru 8.43 Alfaparf. Pomimo, 瞠 Dziewczyny chwal t farb. Ale warto poszuka firmy, po kt鏎ej Twoje w這sy b璠 w dobrej kondycji
Z ciekawo軼i a popatrzy豉m czy Inebrya, kt鏎 aktualnie stosuj ma ten odcie i jest chocia paleta w Internecie to fatalnie przek豉muje kolory. Na kondycj w這s闚 nie narzekam. Ale woda po myciu d逝go lecia豉 mi pomara鎍zowa(ale nie wiem czy to nie wina tego, 瞠 za p騧no zakwasi豉m w這sy). Zobaczymy co b璠zie po drugim farbowaniu tylko, 瞠 ja u篡wa豉m odcienia 8.34(wi璚ej z這tego).
Filifonka jest offline  
Stary 2012-02-07, 23:33   #4923
TennyWenny
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 9

Ech, problem w tym 瞠 wiekszosci z tych farb kt鏎e polecacie u siebie nie dostan Chyba musze pomy郵ec o jakim urlopie w kraju i zaopatrzy sie w farby na najbli窺ze p馧 roku. P鏦i co znalaz豉m jak捷 pono wyj徠kowo zdrow dla w這s闚 farb Herbatint kt鏎ej kolor, przynajmniej na opakowaniu szalenie mi si podoba i chyba zaryzykuj przetestowanie. Niech no mi sie tylko aktualny kolor nieco spierze
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg Herbatint FF6.jpg (10,1 KB, 21 za豉dowa)
TennyWenny jest offline  
Stary 2012-02-08, 08:25   #4924
sylvietta86
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 229

Cytat:
Napisane przez TennyWenny Poka wiadomo嗆
Ech, problem w tym 瞠 wiekszosci z tych farb kt鏎e polecacie u siebie nie dostan Chyba musze pomy郵ec o jakim urlopie w kraju i zaopatrzy sie w farby na najbli窺ze p馧 roku. P鏦i co znalaz豉m jak捷 pono wyj徠kowo zdrow dla w這s闚 farb Herbatint kt鏎ej kolor, przynajmniej na opakowaniu szalenie mi si podoba i chyba zaryzykuj przetestowanie. Niech no mi sie tylko aktualny kolor nieco spierze
Wow, 豉dny kolorek Ja bym przetestowa豉
sylvietta86 jest offline  
Stary 2012-02-08, 09:45   #4925
AniaAga
Zadomowienie

Cytat:
TeenyWeeny, bardzo mi si podoba ta farba! Wiesz, tak sobie my郵, mog豉by zobaczy u siebie, w drogeriach, czy maj farb Loreala DG1, Florence?
AniaAga jest offline  
Stary 2012-02-08, 20:52   #4926
TennyWenny
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 9

Cytat:
Napisane przez AniaAga Poka wiadomo嗆
TeenyWeeny, bardzo mi si podoba ta farba! Wiesz, tak sobie my郵, mog豉by zobaczy u siebie, w drogeriach, czy maj farb Loreala DG1, Florence?
畝den problem Na stronach internetowych 瘸dna drogeria co prawda nie ma tego koloru ale przy najbli窺zej okazji popytam bezpo鈔ednio w sklepach
TennyWenny jest offline  
Stary 2012-02-09, 07:01   #4927
maymay6
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 700

A ja ju po na這瞠niu Loreala 7.43. Jak na zdjeciach. Kolor niewiele sie zmieni, jest za to bardziej rudy czego moze na zdj璚iu a tak nie wida. Pierwsza to zdj璚ie przed, druga po (jak w這sy jeszcze by造 troch wilgotne przez co wygl康aj na napuszone). O dziwo zero wysuszenia. W這sy mi瘯kie i mi貫 w dotyku. A jestem zdziwiona
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSC_4316.jpg (81,8 KB, 48 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC_4319.jpg (75,1 KB, 82 za豉dowa)
maymay6 jest offline  
Stary 2012-02-09, 14:29   #4928
ChybaGoKocham
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 51

Hej, mam pytanie, farbowa豉 kt鏎a z Was farb Delia odcie rudy? Jak tak to jakie wra瞠nia?
Stary 2012-02-09, 15:01   #4929
konstancja01
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 189

a mi si tak wyp逝ka syoss miodowy blond... no troch mu pomog豉m stosowa豉m par razy maseczk cytrynow i raz go blonder john frieda no i taki kolor mog豉bym ju mie, teraz tylko znale潭 farb tego koloru 瞠by zrobic odrosty ech...
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg w這s1.jpg (49,2 KB, 47 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg w這s2.jpg (41,2 KB, 33 za豉dowa)
KOCHAM <3
zapuszczam w這ski

konstancja01 jest offline  
Stary 2012-02-09, 18:19   #4930
rousse
BAN sta造

Wiadomo軼i: 6 498

Cytat:
Skad wiesz, 瞠 zdrowa?
Formulated using the minimum of pharmaceutical chemical ingredients, with a balance of herbal extracts and plant proteins.
Czyli nie jest "naturalna" A to ,瞠 zawiera ekstrakty roslinne i proteiny to nic nie znaczy inne farby te zawieraj olejki ro郵inne i ekstrakty... Nie wzbudza we mnie zaufania ta farba.

Sprawdzi豉m sk豉d i zawiera ten sam sk豉dnik co inne farby, p-Phenylenediamine, odpwoedzialny najcz窷ciej za reakcje uczuleniowe po farbach, dodatek zi馧 i ekstarkt闚 nie t逝maczy imo nzawy "herbatint", bo ta nazwa sugeruje, ze ma barwniki ro郵inne, a tak nie jest. To po prostu zwyk豉 farba bez amoniaku ....

Edytowane przez rousse
Czas edycji: 2012-02-09 o 18:35
rousse jest offline  
Stary 2012-02-09, 19:24   #4931
ajeva
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 455

Cytat:
Napisane przez konstancja01 Poka wiadomo嗆
a mi si tak wyp逝ka syoss miodowy blond... no troch mu pomog豉m stosowa豉m par razy maseczk cytrynow i raz go blonder john frieda no i taki kolor mog豉bym ju mie, teraz tylko znale潭 farb tego koloru 瞠by zrobic odrosty ech...
oooo. ja mam rudy, ale bardzo chc spr鏏owa ten miodowy blond syossa ale czuj, 瞠 mi si nie zafarbuje na taki mocniejszy rudy..

"It's not a dream anymore.

It's worth fighting for!"

ajeva jest offline  
Stary 2012-02-09, 19:44   #4932
konstancja01
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez ajeva Poka wiadomo嗆
oooo. ja mam rudy, ale bardzo chc spr鏏owa ten miodowy blond syossa ale czuj, 瞠 mi si nie zafarbuje na taki mocniejszy rudy..

na pocz徠ku by nie tyle co intensywniejszy co ciemniejszy niestety...
KOCHAM <3
zapuszczam w這ski

Stary 2012-02-09, 20:34   #4933
AniaAga
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez konstancja01 Poka wiadomo嗆
Taki karmelek wyszed Femme13 po Loreal 7,3 Florida, na w徠ku o karmelowych w這sach wstawia豉 zdj璚ie . To ciemno ten miodowy blond wychodzi, spodziewa豉bym si czego ja郾iejszego, patrz帷 na opakowanie.....
AniaAga jest offline  
Stary 2012-02-09, 20:48   #4934
konstancja01
Raczkowanie

[QUOTE=AniaAga;32195984]Taki karmelek wyszed Femme13 po Loreal 7,3 Florida, na w徠ku o karmelowych w這sach wstawia豉 zdj璚ie . To ciemno ten miodowy blond wychodzi, spodziewa豉bym si czego ja郾iejszego, patrz帷 na opakowanie..

ciemno wychodzi bo farbowaniu od razu, w sumie to na pewno zale篡 od podk豉du
wed逝g mnie teraz mam jasne w這ski
KOCHAM <3
zapuszczam w這ski

Edytowane przez konstancja01
Czas edycji: 2012-02-09 o 23:49
Stary 2012-02-10, 09:48   #4935
maymay6
Rozeznanie

A czy kt鏎a z was pr鏏owa豉 rozja郾ia po hennie? Bo tak si zastanawiam czy nie da這by sie tego zrobi. Po na這瞠niu Loreala wszystko fajnie, tylko na g這wie wyszed mi ma造 gradient: od jasnego rudego na g鏎ze do ciemno-bordowego na dole. Niby fajnie, ale zastanawiam si czy nie da這by sie jako tego do逝 rozja郾i i wyr闚na kolor.
maymay6 jest offline  
Stary 2012-02-10, 12:06   #4936
sylvietta86
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez maymay6 Poka wiadomo嗆
A czy kt鏎a z was pr鏏owa豉 rozja郾ia po hennie? Bo tak si zastanawiam czy nie da這by sie tego zrobi. Po na這瞠niu Loreala wszystko fajnie, tylko na g這wie wyszed mi ma造 gradient: od jasnego rudego na g鏎ze do ciemno-bordowego na dole. Niby fajnie, ale zastanawiam si czy nie da這by sie jako tego do逝 rozja郾i i wyr闚na kolor.
Proponuj poczyta w徠ek o hennowaniu, mo瞠 znajdzie si tam odpowied na Twoje pytanie http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=536867
sylvietta86 jest offline  
Stary 2012-02-10, 12:14   #4937
maymay6
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez sylvietta86 Poka wiadomo嗆
Proponuj poczyta w徠ek o hennowaniu, mo瞠 znajdzie si tam odpowied na Twoje pytanie http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=536867
Oj, g逝pia ja zapomnia豉m na 鄉eir o takim w徠ku Dzi瘯uj. Poczytam, moze co wykombinuj. A jak nie to poraktuj moje gradientowe w這sy jako m鎩 znak rozpoznawczy
maymay6 jest offline  
Stary 2012-02-10, 14:00   #4938
sylvietta86
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez maymay6 Poka wiadomo嗆
Oj, g逝pia ja zapomnia豉m na 鄉eir o takim w徠ku Dzi瘯uj. Poczytam, moze co wykombinuj. A jak nie to poraktuj moje gradientowe w這sy jako m鎩 znak rozpoznawczy
Ca趾iem fajne podej軼ie z tym znakiem rozpoznawczym te planuj prze郵edzi w徠ek, bo chc jutro pohennowa w這sy, ale zanim to zrobi, musz si dok豉dnie dowiedzie jak potem post瘼owa z farbami...
sylvietta86 jest offline  
Stary 2012-02-10, 14:49   #4939
Szaruch
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 217
GG do Szaruch

tak przegl康am ten temat i widz, 瞠 z ka盥 kolejn stron jest coraz mniej zdj耩, wi璚 dorzucam co od siebie ile ja si nakombinowa豉m z tymi w這sami... to, 瞠 jeszcze 篡j, to jaki cud. mia豉m na g這wie wszystko, od miodowych blond闚 przez czerwienie po ciemny br您. przygoda z henn i rozja郾iaczami te si zda篡豉 a tak wygl康a造 w maju:
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg Untitled 2.jpg (52,0 KB, 158 za豉dowa)
pas - 83
biodra - 101
udo - 59

Szaruch jest offline  
Stary 2012-02-10, 14:51   #4940
izuss90
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2

Witam. Chcia豉bym zafabrowa w這sy na rudo Joann "p這mienna iskra". Zakupi豉m t farb, ale ma ona a 9% utleniacz. Mam naturalne blond w這sy (taki mysi blond) z pasemkami. Farbowa豉m je rud szamponetk z Joanny i kolor wyszed idealny. Dzi瘯i pasemkom mam odcienie od ciemnej miedzi do jaskrawego pomara鎍zowego. Chcia豉bym aby po farbowaniu trwa豉 farb taki efekt "r騜nych odcieni rudo軼i" pozosta. Czy zastosowanie s豉bszego utleniacza np. 6% nie da這by idealnego efektu? Nie chc zbytnio rozja郾i w這s闚. My郵a豉m te na pomieszaniu kolor闚 "p這mienna iskra" i "jesienny li嗆" ale maj dwa r騜ne utleniacze 9% i 6% i nie wiem czy mog je miesza. Mam d逝gie w這sy wi璚 i tak potrzebuj dw鏂h farb. Co radzicie?

ps. S造sza豉m te, 瞠 im wy窺zy procentowo utleniacz tym kolor szybciej si spiera. Czy to prawda?
izuss90 jest offline  
Stary 2012-02-10, 16:22   #4941
Filifonka
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez izuss90 Poka wiadomo嗆
Witam. Chcia豉bym zafabrowa w這sy na rudo Joann "p這mienna iskra". Zakupi豉m t farb, ale ma ona a 9% utleniacz. Mam naturalne blond w這sy (taki mysi blond) z pasemkami. Farbowa豉m je rud szamponetk z Joanny i kolor wyszed idealny. Dzi瘯i pasemkom mam odcienie od ciemnej miedzi do jaskrawego pomara鎍zowego. Chcia豉bym aby po farbowaniu trwa豉 farb taki efekt "r騜nych odcieni rudo軼i" pozosta. Czy zastosowanie s豉bszego utleniacza np. 6% nie da這by idealnego efektu? Nie chc zbytnio rozja郾i w這s闚. My郵a豉m te na pomieszaniu kolor闚 "p這mienna iskra" i "jesienny li嗆" ale maj dwa r騜ne utleniacze 9% i 6% i nie wiem czy mog je miesza. Mam d逝gie w這sy wi璚 i tak potrzebuj dw鏂h farb. Co radzicie?

ps. S造sza豉m te, 瞠 im wy窺zy procentowo utleniacz tym kolor szybciej si spiera. Czy to prawda?
O tym szybszym spieraniu to ja nie s造sza豉m i w徠pi, 瞠 to prawda po wy窺zym utleniaczu jest ja郾iejszy kolor, wi璚 mo瞠 dlatego ta opinia
Nie mieszaj r騜nych utleniaczy, zdecyduj si na jeden. Je郵i masz jasne naturalne w這sy to my郵, 瞠 6% wystarczy ale je郵i b璠ziesz miesza dwie farby to musisz dokupi utleniacz 6%(najlepiej dost瘼nym jest utleniacz z Joanny) bo je郵i wi璚ej farby to wi璚ej utleniacza jak wiadomo Ju kiedy Dziewczyny wrzuca造 zdj璚ia po mieszance P這mienna Iskra+Jesienny Li嗆.

Szaruch 郵iczny kolor jaka to farba ostatecznie?

Edytowane przez Filifonka
Czas edycji: 2012-02-10 o 16:24
Filifonka jest offline  
Stary 2012-02-10, 16:34   #4942
Szaruch
Zadomowienie

GG do Szaruch

garnier - za陰czam foto opakowania
jak mam ochot na ja郾iejsze to nak豉dam Wellaton - Z這ty Blond i wtedy wychodz takie fajne, baaardzo jasne rude.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg zlocisto-miedziany-blond-425955l.jpg (22,8 KB, 36 za豉dowa)
pas - 83
biodra - 101
udo - 59

Szaruch jest offline  
Stary 2012-02-11, 15:07   #4943
Filifonka
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Szaruch Poka wiadomo嗆
jak mam ochot na ja郾iejsze to nak豉dam Wellaton - Z這ty Blond i wtedy wychodz takie fajne, baaardzo jasne rude.
Wysz這 Ci naprawd jasno jak na t farb w teorii to ona powinna tak wychodzi, ale w wi瘯szo軼i w praktyce wychodzi ciemniej.
Bardzo 豉dny kolor
Filifonka jest offline  
Stary 2012-02-11, 17:24   #4944
endzeit
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 31

Cytat:
tak przegl康am ten temat i widz, 瞠 z ka盥 kolejn stron jest coraz mniej zdj耩, wi璚 dorzucam co od siebie ile ja si nakombinowa豉m z tymi w這sami... to, 瞠 jeszcze 篡j, to jaki cud. mia豉m na g這wie wszystko, od miodowych blond闚 przez czerwienie po ciemny br您. przygoda z henn i rozja郾iaczami te si zda篡豉 a tak wygl康a造 w maju:

Jakie pi瘯ne! *.*
Jak uda這 Ci si osi庵n望 taki efekt ?

aaaa, ju znalaz豉m

Edytowane przez endzeit
Czas edycji: 2012-02-11 o 17:35
endzeit jest offline  
Stary 2012-02-11, 19:33   #4945
AniaAga
Zadomowienie

Cytat:
Szaruch, bardzo jasno Ci wysz這, ta farba niekt鏎ym to nawet wpada w czerwie.

Masz mo瞠 zdj璚ia po Z這tym Blondzie?
AniaAga jest offline  
Stary 2012-02-12, 13:08   #4946
konstancja01
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez AniaAga Poka wiadomo嗆
Szaruch, bardzo jasno Ci wysz這, ta farba niekt鏎ym to nawet wpada w czerwie.

Masz mo瞠 zdj璚ia po Z這tym Blondzie?
Do陰czam si do pytanka....te ch皻nie zobacz fotki po z這tym blondzie WELATON
KOCHAM <3
zapuszczam w這ski

Stary 2012-02-12, 13:23   #4947
Szaruch
Zadomowienie

GG do Szaruch

Prosz bardzo
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg Untitled 5.jpg (24,1 KB, 102 za豉dowa)
pas - 83
biodra - 101
udo - 59

Szaruch jest offline  
Stary 2012-02-12, 18:18   #4948
AniaAga
Zadomowienie

Suuuper! Bardzo lubi ten odcie!
AniaAga jest offline  
Stary 2012-02-12, 19:20   #4949
kathy579
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 919
Wpisy w blogu: 23
GG do kathy579

Cytat:
Filifonko : pierwsze zdj璚ie pokazuje m鎩 kolor marzenie! Tak pomara鎍z chc na g這wie. Drugie to jest to co wysz這 mi z dzisiejszego farbowania (w rzeczywisto軼i sa odrobin bardziej rude ale na zdj璚iu jako nie chcia這 to wyj嗆). Czy 瞠by uzyska to co chce musia豉bym najpierw odbarwi w這sy do blondu? Wola豉bym tego unikn望. Jak farb po這篡 aby uzyskac taki efekt?
Ps. Farby Joanny nie wchodz w gr, tutaj ich nie kupi a w polsce niepr璠ko b璠e .
tw鎩 kolor marzenie to 8.44np Revlon, to najbardziej rudy kolor w ca貫j palecie (jasny) bo a podw鎩ny - je郵i chcesz jeszcze wi瘯sz marchewk to ju tylko pozostaje dodanie pomara鎍zowego pigmentu.

...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...

Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2012-02-12 o 19:22
kathy579 jest offline  
Stary 2012-02-12, 23:41   #4950
Redhaired Witch
Nind穎pesz

Wiadomo軼i: 26 013

Cytat:
a tak wygl康a造 w maju:
Cudowny kolor I d逝go嗆 Te u篡wa豉m tej farby ale wysz豉 tragedia, br您owo-miedziane-wpadaj帷e w czerwie i ciemne.
Redhaired Witch jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
cienkie, farba, farbowanie, koloryzacja, rozja郾ianie, rude miedziane w這sy, rude w這sy, rudow這se wiza瘸nki, rudy, rudzielce, w這sy, zabiegi

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:52.