Poszukuje zdj耩! D逝gie rude w這sy + tematy zwi您ane z farbowaniem - Strona 23 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2009-02-25, 19:56   #661
Redhaired Witch
Nind穎pesz

Wiadomo軼i: 26 013
Dot.: Poszukuje zdj耩! D逝gie rude w這sy :)

Cytat:
Napisane przez Dewjani Poka wiadomo嗆
mnie nie razi
ale to mo瞠 dlatego, 瞠 bawimy si z Pani ze zdj耩 w to samo- odtwarzanie 鈔edniowiecza.
Laseczka ma supera郾 sukni (co prawda mam identyczny kr鎩), a w 鈔edniowieczu kr鏊owa豉 pe軟a feria kolor闚 i ludzie wygl康ali zupe軟ie jak t璚za Tak wi璚 dla mnie 100% na tak i nawet troszk wi璚ej. No ale koniec mojego OT
Mnie te szalenie podoba si jej suknia, w "odtwarzanie 鈔edniowiecza" bawi si co prawda z raz na rok, ale mam sentyment Jednak w moim odczuciu pomara鎍z do rudo軼i - nie, nie, nie.

Fryzjer ze spaczonym gustem Ci si trafi
Redhaired Witch jest offline  
Stary 2009-02-26, 09:07   #662
Dewjani
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 289

Cytat:
Napisane przez Mini007 Poka wiadomo嗆
Dewjani, ja bym nie wytrzyma豉 u takiego fryzjera Jak najbardziej KULTURALNIE wyja郾i豉bym mu, 瞠 to taka sama prawda jak heliocentryczna budowa naszego uk豉du, na koniec wsadzi豉bym mu mieszade趾o na g這w i wysz豉
ja r闚nie by豉m bardzo zaskoczona, tym bardziej, 瞠 go嗆 "robi" Laski z Grami i to nie s byle jakie os鏏ki, bo wiadomo, 瞠 np. bycie menad瞠rem koncertu czy zespo逝 wymaga perfekcyjnego wygl康u. a tu dupa!
zaproponowa mi baleja w kolorze ciemnego popielatowego blondu..., ale wypracowali鄉y kompromis i mam w po這wie to co ja chcia豉m a w po這wie to co on

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Poka wiadomo嗆
Mnie te szalenie podoba si jej suknia, w "odtwarzanie 鈔edniowiecza" bawi si co prawda z raz na rok, ale mam sentyment Jednak w moim odczuciu pomara鎍z do rudo軼i - nie, nie, nie.
Fryzjer ze spaczonym gustem Ci si trafi
generalnie nale輳 do rycerstwa, wi璚 sukni zak豉dam kilkana軼ie razy na rok- kiedy tylko zaczynaj si turnieje (np. w豉郾ie Grunwald)

jestem osob, kt鏎a jest dosy asertywna i nawet zastanawia豉m si czy nie wyj嗆 od tego gostka, ale stwierdzi豉m, 瞠 mo瞠 faktycznie lepiej dla mnie nie mie rudo軼i, bo b璠 mie odrosty, a poza tym szybko si one sp逝kuj farbowa豉m przez ca貫 LO i pierwszy rok studi闚 na rudy i jednak po miesi帷u mia豉m zupe軟ie inny kolor ni na pocz徠ku farbowania

Edytowane przez Dewjani
Czas edycji: 2009-02-26 o 09:09
Dewjani jest offline  
Stary 2009-02-26, 09:26   #663
Chii1986
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 327

Ja mia豉m takie w這sy jak na 3 pierwszych fotkach ale zdradzi豉m rudy dla br您u z rudym po造skiem jak na ostatniej fotce:/

teraz zn闚 marzy mi si rudy, taki miedziany jak na pierwszej fotce ale nie wiem czy bedzie efekt na tym moim 鈔ednim br您ie:/ my郵 nad Feri Czysta mied..bardzo lubi豉m ten kolor..ale czy farba w og鏊e z豉pie na ciemniejszych w這sach:/ mo瞠 poczekam a troche kolor si zmyje, aczkolwiek on zmywa si do wyblak貫go br您u wi璚 nie wiem czy farba za豉pie.

Og鏊nie Joanna ma 鈍ietne farby z serii Multi Color Cream... jedyna farba,kt鏎a trzyma mi si na g這wie przez 2 miesi帷e prawie bez blakni璚ia..ale w gamie kolor闚 ma tylko intensywn czerwie i wi郾i a ja wol co w odcieniach miedzi,czerwieni nie chce.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSC04125.jpg (10,8 KB, 78 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 7.jpg (26,7 KB, 86 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg REM_0478.jpg (9,1 KB, 107 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC07556.jpg (15,3 KB, 65 za豉dowa)
Stary 2009-02-26, 12:20   #664
kapsel
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 926
GG do kapsel

Chii1986 ta trzecia fotka to Twoj kolor naturalny?
Stary 2009-02-26, 16:01   #665
Mini007
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 178

Dewjani, a po kt鏎ej farbie odrost闚 nie ma? Faktycznie, niekt鏎e odcienie si sp逝kuj, ale np. taki miedziany maho mia豉m na g這wie prawie od farbowania do farbowania. A teraz, przy papryczce, faktycznie kolor nieco zblad, ale ci庵le jest rudy
Mo瞠 nast瘼nym razem?

Chii, a czy wiesz, 瞠 to w豉郾ie Ty sprowokowa豉 mnie do zmiany na kolor papryczki? Co prawda, na 17:30 mam fryzjera i wracam do mahoniu, ale tylko i wy陰cznie dlatego, 瞠 odrosty szybko wida. Ale by豉m zadowolona przez pierwsze tygodnie nsozenia p這miennej fryzury... istny ogie by
Mini007 jest offline  
Stary 2009-02-27, 08:10   #666
Dewjani
Zadomowienie

Cytat:
[FONT=Palatino Linotype][SIZE=2]Dewjani, a po kt鏎ej farbie odrost闚 nie ma? Faktycznie, niekt鏎e odcienie si sp逝kuj, ale np. taki miedziany maho mia豉m na g這wie prawie od farbowania do farbowania. A teraz, przy papryczce, faktycznie kolor nieco zblad, ale ci庵le jest rudy
Mo瞠 nast瘼nym razem?
np. odrost闚 nie ma przy farbie, kt鏎a pog喚bia tylko kolor naturalny tzn. teoretycznie s, ale brdzo ma這 widocznie. ja ju tak mia豉m farbowane w這sy dwa razy i nikt nie zauwa瘸 odrost闚 (no dopiero przy d逝窺zym przyjrzeniu si )

mo瞠 nast瘼nym razem, owszem. Ale ja generalnie szukam czego oryginalnego i lubi zaszale np. z dodatkowymi pasemkami w kontrastowym kolorze itd. A przy rudym pasma blond mog dawa efekt... prostytutki

Dewjani jest offline  
Stary 2009-02-27, 09:00   #667
Chii1986
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kapsel Poka wiadomo嗆
Chii1986 ta trzecia fotka to Twoj kolor naturalny?
nie to wyblakni皻y rudy po ok 3 miesi帷ach od farbowania w豉郾ie wtedy na ulicy s造sza豉m najwi璚ej komplement闚 na temat koloru na tym zdj璚iu wyszed troch jak blond ale to by taki jasny rudy...

Cytat:
[FONT=Palatino Linotype][SIZE=2]Dewjani, a po kt鏎ej farbie odrost闚 nie ma? Faktycznie, niekt鏎e odcienie si sp逝kuj, ale np. taki miedziany maho mia豉m na g這wie prawie od farbowania do farbowania. A teraz, przy papryczce, faktycznie kolor nieco zblad, ale ci庵le jest rudy
Mo瞠 nast瘼nym razem?
Mi這 mi ja nigdy nie wiem na kt鏎 farb si zdecydowa...tyle ich jest marzy mi si czysty miedziany rudy, nie podchodz帷y pod czerwie ani pod kasztan...
Stary 2009-02-27, 09:15   #668
Mini007
Zakorzenienie

Cytat:
np. odrost闚 nie ma przy farbie, kt鏎a pog喚bia tylko kolor naturalny tzn. teoretycznie s, ale brdzo ma這 widocznie. ja ju tak mia豉m farbowane w這sy dwa razy i nikt nie zauwa瘸 odrost闚 (no dopiero przy d逝窺zym przyjrzeniu si )

mo瞠 nast瘼nym razem, owszem. Ale ja generalnie szukam czego oryginalnego i lubi zaszale np. z dodatkowymi pasemkami w kontrastowym kolorze itd. A przy rudym pasma blond mog dawa efekt... prostytutki

Ha, widzisz Co do rudego z blond pasemkami, wszystko chyba zale篡 od odcieni farby. My郵, 瞠 taki jasny rudy da豚y dobry efekt. Tylko pasemka musia造by by drobne, prawie raz przy razie, a nie ka盥y fryzjer potrafi.

Cytat:
Napisane przez Chii1986 Poka wiadomo嗆
Mi這 mi ja nigdy nie wiem na kt鏎 farb si zdecydowa...tyle ich jest marzy mi si czysty miedziany rudy, nie podchodz帷y pod czerwie ani pod kasztan...
Ja tam za ka盥 wizyt w Rossmannie pierwsze kroczki stawiam zawsze na prawo od drzwi i nie ma si造, 瞠bym przesz豉 spokojnie obok farb Rude mi z daleka 鈍iec. A w L'OREAL Feria nie ma podobnego koloru?

Jestem mahoniowo ruda
Mini007 jest offline  
Stary 2009-02-27, 12:28   #669
kapsel
Rozeznanie

GG do kapsel

Moj naturalny kolor to wlasnie taki miedziany blond wlasciwie sredni blopnd z miedzianymi refleksami. Marze o takim kolorku jak na zdjeciach. 疾by nie by ani czerwony ani pomara鎍zowy.
Takie rzeczy to chyba tylko z pomieszania farb:P
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg fryzury737.jpg (13,5 KB, 158 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg rs-scotia-main2.jpg (39,2 KB, 112 za豉dowa)

Edytowane przez kapsel
Czas edycji: 2009-02-27 o 12:34
kapsel jest offline  
Stary 2009-02-27, 12:32   #670
Chii1986
Zakorzenienie

Cytat:
Moj naturalny kolor to wlasnie taki miedziany blond wlasciwie sredni blopnd z miedzianymi refleksami. Marze o takim kolorku jak na zdjeciu - moze ciut jasniejszym. 疾by nie by ani czerwony ani pomara鎍zowy.
Takie rzeczy to chyba tylko z pomieszania farb:P
o w豉郾ie dok豉dnie o takim kolorze marz albo takim jak mia豉 Ashley Simpson...

Mini, w avatarku to ten nowy kolor..czy dawny rudy? Bo bardzo 豉dny

z Ferii jest moja ukochana mied ale nie wiem czy za豉pie na br您ie...
Stary 2009-02-27, 12:44   #671
kapsel
Rozeznanie

GG do kapsel

Chii1986 ja wlasnie (zainspirowana Twoimi zdjeciami ) id dzisiaj do sklepu po ferie^^ tylko boje si, 瞠 mied wyjdzie troche hmm... zbyt jaskrawo. Z drugiej strony nie chce farbowa ca這軼i tylko zrobi sobie takie malutkie, cienkie pasemeczka 瞠by podbi m鎩 naturalny kolor. Podoba mi si efekt na tym zdjeciu ale czy ten kolor nie jest przypadkiem mocniejszy? (bo widze ze fotka przy s豉bym o鈍ietleniu robiona)
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 2juuu.jpg (7,8 KB, 163 za豉dowa)
Stary 2009-02-27, 12:56   #672
Mini007
Zakorzenienie

Chii, to mo瞠 najpierw dekoloryzacja?
Tak, na avatarze jest nowy, chocia przek豉many ciut, bo bawi豉m si kontrastem W za陰czniku pierwszy jest stary, sprany nieco a dwa nast瘼ne to miedziany maho w豉郾ie. Wybacz te ma這 artystyczne bazgro造 na zdj璚iach

Kolor z drugiego za陰cznika kapsla cudowny

Edytowane przez Mini007
Czas edycji: 2010-12-10 o 19:36
Mini007 jest offline  
Stary 2009-02-27, 13:01   #673
Chii1986
Zakorzenienie

Cytat:
Chii1986 ja wlasnie (zainspirowana Twoimi zdjeciami ) id dzisiaj do sklepu po ferie^^ tylko boje si, 瞠 mied wyjdzie troche hmm... zbyt jaskrawo. Z drugiej strony nie chce farbowa ca這軼i tylko zrobi sobie takie malutkie, cienkie pasemeczka 瞠by podbi m鎩 naturalny kolor. Podoba mi si efekt na tym zdjeciu ale czy ten kolor nie jest przypadkiem mocniejszy? (bo widze ze fotka przy s豉bym o鈍ietleniu robiona)

kolor by taki jak na fotce..zaraz poszukam innych zdj耩 z tym kolorem
Cytat:
Chii, to mo瞠 najpierw dekoloryzacja?
Tak, na avatarze jest nowy, chocia przek豉many ciut, bo bawi豉m si kontrastem W za陰czniku pierwszy jest stary, sprany nieco a dwa nast瘼ne to miedziany maho w豉郾ie. Wybacz te ma這 artystyczne bazgro造 na zdj璚iach

Kolor z drugiego za陰cznika kapsla cudowny
dekoloryzacja nie wchodzi w gr fajny ten miedziany maho.. u mnie by teraz wyszed ciemny, chyba skusz si na Feri i zaryzykuj
Stary 2009-02-27, 13:12   #674
Chii1986
Zakorzenienie

fotki tego koloru... du穎 zale篡 od zdj璚ia np. te dwie fotki gdzie mam zielon kurtk by造 robione tego samego dnia..kolor po ok miesi帷u.. na jednym zdj璚iu wyszed blado a na drugim nie, w rzeczywisto軼i bardziej odpowiada temu drugiemu...
na innych zdj璚iach(szczeg鏊nie tych robionych w domu z lamp b造skow) kolor wyszed do嗆 jaskrawy ale w rzeczywisto軼i by bardziej spokojny.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSC03901.jpg (20,0 KB, 65 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC04359.jpg (28,5 KB, 98 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC05274.jpg (14,9 KB, 67 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC05355.JPG (26,4 KB, 99 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC05577.jpg (19,4 KB, 66 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC05649.jpg (24,6 KB, 87 za豉dowa)
Stary 2009-02-27, 13:14   #675
kapsel
Rozeznanie

GG do kapsel

Mini007 pewnie ju gdzie m闚i豉 ale jaka to farba ?^^
Stary 2009-02-27, 13:28   #676
Chii1986
Zakorzenienie

Ja mia豉m z Ferii te dwa kolory zaznaczone k馧kiem- ten z modelk w kr鏒kich w這sach to w豉郾ie mied o kt鏎ej pisa豉m i wrzuca豉m fotki przed chwil, a pani z grzywk to chyba bursztynowy br您 czy maho w ka盥ym razie na pocz徠ku br您oworudy a potem zmywa si do rudego.

Mini, wyczyta豉m,瞠 mia豉 z Ferii bardzo intensywn miedz i mam pytanie o kt鏎 konkretnie farb chodzi z tych na drugiej fotce? Jedna to mango ale nie wiem czy mia豉 t czy inn...

bo tak sobie my郵,瞠 mo瞠 ta intensywna mied na moim br您ie chwyci
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 2096d.jpg (14,8 KB, 189 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 3072_1.jpg (20,5 KB, 127 za豉dowa)
Stary 2009-02-27, 13:50   #677
kapsel
Rozeznanie

GG do kapsel

dzi瘯i wielkie za zdjecia
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 7335665.jpg (26,7 KB, 149 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 7818683.jpg (30,7 KB, 201 za豉dowa)

Edytowane przez kapsel
Czas edycji: 2009-02-27 o 13:54
kapsel jest offline  
Stary 2009-02-27, 16:41   #678
nerla
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 191
Smile Dot.: Poszukuje zdj耩! D逝gie rude w這sy :)

Cytat:

Hej przeczyta豉m ca造 w徠ek i strasznie zrobi豉m si dumna ze zafarbowa豉m w這sy na rudo Wcze郾iej mia豉m w豉郾ie pasemka rudo(p這mienny feniks palette) - blond (cieniutkie) i wygl康a這 to bardzo fajnie, bez efektu "prostytutki" Jak to nazwa豉. Jednak zapragn窸am by ca豉 ruda i teraz mam z這cistomiedziany blond garniera.

Gdzie wyczyta豉m tak瞠 ze szukacie szamponu kt鏎y podkre郵i wam kolor. Jesli 瘸den wam nie daje efekt闚 to mo瞠 ja wam napisze sw鎩 spos鏏 na podkreslenie koloru . Ot鏎z wystarczy zmiesza szampon koloryzuj帷y w waszym odcieniu (ja mieszam Deli kolor nr 2 Rudy 6-8 my) ze swoim ulubionym szamponem (w proporcji 1:2 lub 1:3, zalezy jaka komu intensywno嗆 pasuje) przela do buteleczki i myj帷 tym g這w, najpierw spieni, potem zostawic 5-10 minut i dopiero zmy. U mnie si sprawdza, farba d逝瞠j zachowuje kolor i odrost闚 tak bardzo nie wida.

Pozrawiam wszystkie rudow這se na tym forum
nerla jest offline  
Stary 2009-02-27, 18:22   #679
eternal_a
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 011

Cytat:
Ja mia豉m z Ferii te dwa kolory zaznaczone k馧kiem- ten z modelk w kr鏒kich w這sach to w豉郾ie mied o kt鏎ej pisa豉m i wrzuca豉m fotki przed chwil, a pani z grzywk to chyba bursztynowy br您 czy maho w ka盥ym razie na pocz徠ku br您oworudy a potem zmywa si do rudego.

Mini, wyczyta豉m,瞠 mia豉 z Ferii bardzo intensywn miedz i mam pytanie o kt鏎 konkretnie farb chodzi z tych na drugiej fotce? Jedna to mango ale nie wiem czy mia豉 t czy inn...

bo tak sobie my郵,瞠 mo瞠 ta intensywna mied na moim br您ie chwyci

Sama farbuj w這sy w豉郾ie tym mango, swoje naturalne mam bardzo ciemno br您owe i mi chwyta . Wi璚 mog poleci
Stary 2009-02-27, 19:43   #680
*Antoinette*
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 535

Mo瞠 kt鏎a z was mia豉 styczno嗆 z tym odcieniem? To L'oreal Recital Preference, odcie castillane. Zastanawiam si, czy nie wychodzi on przypadkiem czerwony, bo tego bardzo bym nie chcia豉, a ciekawi mnie ta farba.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg LO20_298_5050_4812d75ac50ae.jpg (33,8 KB, 63 za豉dowa)

*Antoinette* jest offline  
Stary 2009-02-27, 20:02   #681
nerla
Zadomowienie

Je郵i nie chcesz odcienia czerwonego to poszukaj cos z jasniejszej gamy preference np kiedys mialam L'oreal Recital Preference Florence Jasny Blond Z這cisto-Miedziany
(Florence to jasny, morelowy blond, roz鈍ietlony subtelnymi refleksami w odcieniu miedzi, kt鏎y podkre郵i naturalne ciep這 Twoich w這s闚 i cery-Opinia producenta)na jasnych wlosach wychodzi troche bardziej intensywny i co najwa積iejsze bez czerwonych pasemek.
nerla jest offline  
Stary 2009-02-27, 20:33   #682
*Antoinette*
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 535

Jasne rudo軼i z kolei mi nie pasuj. Szukam czego ciemnorudego, ale w豉郾ie bez czerwieni. Zastanawiam si te nad Feri Pure Copper, ale opinie o tej farbie na KWC nie s najlepsze :P Wybredna jestem, wiem.

*Antoinette* jest offline  
Stary 2009-02-28, 09:14   #683
Chii1986
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez eternal_a Poka wiadomo嗆
Sama farbuj w這sy w豉郾ie tym mango, swoje naturalne mam bardzo ciemno br您owe i mi chwyta . Wi璚 mog poleci
to fajnie...mo瞠 si skusz a jaki rudy Ci wychodzi? Bo chyba nie taki intensywny jak na opakowaniu,pewnie na ciemnych w這sach wychodzi troch inny?

Ja kupi豉m wczoraj miedz z Garniera 100procent color ale tyle si z貫go naczyta豉m o tej farbie i jej trwa這軼i,瞠 chyba zrezygnuj i oddam mamie;-)
Stary 2009-02-28, 09:47   #684
Dewjani
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez nerla Poka wiadomo嗆
Hej przeczyta豉m ca造 w徠ek i strasznie zrobi豉m si dumna ze zafarbowa豉m w這sy na rudo Wcze郾iej mia豉m w豉郾ie pasemka rudo(p這mienny feniks palette) - blond (cieniutkie) i wygl康a這 to bardzo fajnie, bez efektu "prostytutki" Jak to nazwa豉. Jednak zapragn窸am by ca豉 ruda i teraz mam z這cistomiedziany blond garniera.

Gdzie wyczyta豉m tak瞠 ze szukacie szamponu kt鏎y podkre郵i wam kolor. Jesli 瘸den wam nie daje efekt闚 to mo瞠 ja wam napisze sw鎩 spos鏏 na podkreslenie koloru . Ot鏎z wystarczy zmiesza szampon koloryzuj帷y w waszym odcieniu (ja mieszam Deli kolor nr 2 Rudy 6-8 my) ze swoim ulubionym szamponem (w proporcji 1:2 lub 1:3, zalezy jaka komu intensywno嗆 pasuje) przela do buteleczki i myj帷 tym g這w, najpierw spieni, potem zostawic 5-10 minut i dopiero zmy. U mnie si sprawdza, farba d逝瞠j zachowuje kolor i odrost闚 tak bardzo nie wida.

Pozrawiam wszystkie rudow這se na tym forum
wow! Ju Ci polubia軛: nie dos ze oryginalna to jeszcze pomys這wa

dzi瘯i za odpowied! Ostatnio ogl康a豉m odcinek Trinny i Susannah o w豉軼icielkach ps闚 i tak jedna z w豉軼icielek ma造ch piesk闚 mia豉 rude w這sy i blond cz窷 grzywki. Wiem- beznadziejnie brzmi帷yy opis, ale wygl康a這 to super!!!

Dewjani jest offline  
Stary 2009-02-28, 11:06   #685
Mini007
Zakorzenienie

Cytat:
Mini007 pewnie ju gdzie m闚i豉 ale jaka to farba ?^^
Ta ostatnia? Miedziany maho Palette Deluxe

Cytat:
dekoloryzacja nie wchodzi w gr
Czemu? ;>

Cytat:
Nie, mango nie. Pure Paprika, zdaje si. Ta babka z kr鏒szymi w這sami

Cytat:
Hej przeczyta豉m ca造 w徠ek i strasznie zrobi豉m si dumna ze zafarbowa豉m w這sy na rudo
S逝sznie

Cytat:

Ja bym si ba豉, 瞠 mi plamy na g這wie wyjd

Tak szuka豉m tych opakowa farb i patrzcie, jaki boski odcie znalaz豉m Mo瞠 na lato sobie zrobi...
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg miedzianymaho.jpg (5,6 KB, 73 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg purepaprika.jpg (18,0 KB, 75 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg intensywnamiedzianaczerwie.jpg (29,4 KB, 185 za豉dowa)
Mini007 jest offline  
Stary 2009-02-28, 11:26   #686
Chii1986
Zakorzenienie

Mini, dekoloryzacja odpada bo po pierwsze nie chce sobie niszczy w這s闚 i dla mnie dekoloryzacja to ju ostateczno嗆 np. jak kto ma ciemne w這sy a chce blond a po drugie szkoda mi siana na fryzjera;-)

ten ostatni kolor z Palette Deluxe jest boski... o taki mi chodzi, ale u mnie Palette odpada... ja musz mie farb,kt鏎a ma pozytywne opinie i kt鏎ej ufam...a Palette do takich nie nale篡;-)

chyba wybior Mango albo inny rudy z Ferii

zrobi豉m test na pasemku Garnierem 100% color czerwona miedz i na moich br您owych w這sach nic nie wysz這...nadal br您:/
Stary 2009-02-28, 13:24   #687
nerla
Zadomowienie

Cytat:
Ja bym si ba豉, 瞠 mi plamy na g這wie wyjd
Mini007 raczej nie ma szans 瞠by wysz造 plamy bo jak to wymieszasz z szamponem, to nie chwyta mocno jak szamponetka, tylko podkresla kolor przynajmniej u mnie tak jest

Dewjani A dziekuje bardzo Bo rudy z akcentem blondu, dobrze zrobiony nie wyglada zle, no a jak ktos eksperymentuje sam, to r霩nie bywa

Chii1986 A mo瞠 poszukasz w tych farbach ktore rozjasniaja i koloryzuja w jednym?? Z palette sa takie, no a jak nie chcesz z palette to widzialam te garniera ktore rozjasniaja o 1-2 tony?
nerla jest offline  
Stary 2009-02-28, 13:30   #688
Chii1986
Zakorzenienie

Cytat:
Mini007 raczej nie ma szans 瞠by wysz造 plamy bo jak to wymieszasz z szamponem, to nie chwyta mocno jak szamponetka, tylko podkresla kolor przynajmniej u mnie tak jest

Dewjani A dziekuje bardzo Bo rudy z akcentem blondu, dobrze zrobiony nie wyglada zle, no a jak ktos eksperymentuje sam, to r霩nie bywa

Chii1986 A mo瞠 poszukasz w tych farbach ktore rozjasniaja i koloryzuja w jednym?? Z palette sa takie, no a jak nie chcesz z palette to widzialam te garniera ktore rozjasniaja o 1-2 tony?
tak w豉郾ie chce zrobi.. pamietam,瞠 na opakowaniu Ferii jak kupowa豉m kiedy "rude" kolory to te by豉 informacja,瞠 nadaje si do ciemnych w這s闚 bo rozja郾ia ale nie wiem jak jest teraz.
Stary 2009-02-28, 13:52   #689
Mini007
Zakorzenienie

Cytat:
ten ostatni kolor z Palette Deluxe jest boski... o taki mi chodzi, ale u mnie Palette odpada... ja musz mie farb,kt鏎a ma pozytywne opinie i kt鏎ej ufam...a Palette do takich nie nale篡;-)

chyba wybior Mango albo inny rudy z Ferii
Mi Palette bardzo podpasowa這 W og鏊e nie widz tego zniszczenia w這s闚 a niczym ich prawie nie od篡wiam. Dopiero teraz znowu zaczynam ze skrzypem, bo wiosennie liniej.
Pami皻am, 瞠 Feria mnie tak okropnie sw璠zia豉, 瞠 zastanawia豉m si, czy nie powiedzie fryzjerce i patrzy豉m w lusterko, czy jeszcze mam w這sy ale kolor wyszed bosko odblaskowy, zw豉szcza na odrostach, wi璚 przesz這 ulgowo.

Cytat:
Mo瞠 kiedy spr鏏uj... Tak czy siak, po szamponie by造by rude, wi璚 mniej b鏊u By豉bym rud krow, 瞠 tak powiem
Mini007 jest offline  
Stary 2009-03-01, 16:32   #690
CherieK
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 305
Red face rudy

mnie interesuje taki rudy
niestety dla rudych fajnego watku nie ma a powinien byc taki zeby podyskutowac o odcieniach, popolecac fryzjerki itd

moz ektoras z was miala taki na glowce?
jak bede mogla wkleic swoje zdjecie powiecie mi, czy do mnie pasuje
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg rude0.jpg (14,2 KB, 42 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg Rude_piekne_2678052.jpg (23,8 KB, 110 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg Rude_piekne_2678050.jpg (19,1 KB, 127 za豉dowa)

CherieK jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
cienkie, farba, farbowanie, koloryzacja, rozja郾ianie, rude miedziane w這sy, rude w這sy, rudow這se wiza瘸nki, rudy, rudzielce, w這sy, zabiegi

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:27.