Poszukuje zdj耩! D逝gie rude w這sy + tematy zwi您ane z farbowaniem - Strona 30 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2009-04-16, 16:50   #871
Dewjani
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 289
Dot.: Poszukuje zdj耩! D逝gie rude w這sy + tematy zwi鉺ane z farbowaniem

Cytat:
Napisane przez Mini007 Poka wiadomo嗆
Kolejny eksperyment z kolorem... Tym razem Palette Color Shampoo nr 402 Tycjan
郵iczny

chyba si w ko鎍u skusz

Dewjani jest offline  
Stary 2009-04-16, 17:43   #872
untouchable
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 354

Cytat:
Napisane przez zielona porzeczka Poka wiadomo嗆
Dziewczyny, co my郵icie o szamponach do w這s闚 rudych? (widzia豉m jedynie firmy sunsilk i bodaj瞠 pantine) zatrzymuj chocia na d逝瞠j kolor?
Musia豉m kupi co ostatnio i z braku funduszy i ma貫go wyboru pad這 na timotei do farbowanych, ale w zasadzie moja rudo嗆 ju si bardzo wyp逝ka豉.
Macie jaki trik na wyd逝瞠nie 篡wotno軼i soczystego po造sku?
nie zatrzymuja ale sunsilk ladnie pachnie. taka guma owocowa
ja uzywam czerwonego loreala-szampon i odzywka do wlosow farbowanych lubie ta serie, nie tylko do rudych. wydaje mi sie ze mam dluzej kolor na wlosach
Stary 2009-04-16, 18:51   #873
ilustrowana inaczej
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 620

ja chcia豉m dzisiaj porobi sobie zdj璚ia i wys豉 wam, co mi wysz這, ale.. na ka盥ym zdj璚iu moje w這sy s ciemnobr您owe albo czarne
jak na nastepny raz bede farbowa豉, to u篡 rozja郾iacza na tyle warstw farby? Uda mi si mie jeszcze jasniejszy kolor?

<3
ilustrowana inaczej jest offline  
Stary 2009-04-16, 19:06   #874
*Antoinette*
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 535

Ja do mycia w這s闚 u篡wam zwyk貫go szamponu, zazwyczaj do farbowanych i od篡wk Pantene do w這s闚 rudych. Cho nie zauwa篡豉m, 瞠by kolor jako lepiej po niej wygl康a, ale w這sy lepiej si rozczesuj wi璚 jestem zadowolona

*Antoinette* jest offline  
Stary 2009-04-16, 20:53   #875
untouchable
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez ilustrowana inaczej Poka wiadomo嗆
ja chcia豉m dzisiaj porobi sobie zdj璚ia i wys豉 wam, co mi wysz這, ale.. na ka盥ym zdj璚iu moje w這sy s ciemnobr您owe albo czarne
jak na nastepny raz bede farbowa豉, to u篡 rozja郾iacza na tyle warstw farby? Uda mi si mie jeszcze jasniejszy kolor?
rozjasniacz zawsze cos rozjasni. ja od czasu do czasu sobie rozjasniam przed farbowaniem i mam coraz jasniejsze wlasciwie to zaraz zostane blondynka bo farba sie splukuje i plowieje a zadnej ciekawej rudej farby nie widze
Stary 2009-04-17, 08:45   #876
Mini007
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 178

Cytat:
Napisane przez *milka* Poka wiadomo嗆
Fajny kolorek
Cytat:
Napisane przez Dewjani Poka wiadomo嗆
郵iczny

chyba si w ko鎍u skusz
Dzi瘯uj
Sku si, sku

Cytat:
Napisane przez zielona porzeczka Poka wiadomo嗆
Dziewczyny, co my郵icie o szamponach do w這s闚 rudych? (widzia豉m jedynie firmy sunsilk i bodaj瞠 pantine) zatrzymuj chocia na d逝瞠j kolor?
Musia豉m kupi co ostatnio i z braku funduszy i ma貫go wyboru pad這 na timotei do farbowanych, ale w zasadzie moja rudo嗆 ju si bardzo wyp逝ka豉.
Macie jaki trik na wyd逝瞠nie 篡wotno軼i soczystego po造sku?
Ja jeszcze te nie znalaz豉m sposobu... Szampon mam m.in. Elseve do farbowanych, troch pomaga, ale, nie czarujmy si, rude, zw豉szcza w s這鎍u, szybko p這wieje
Mini007 jest offline  
Stary 2009-04-17, 10:27   #877
bubblegun
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 34

Hejka. Mam pewien problem. Zdecydowalam zafarbowac sie na rudo. Chce miec kolor jak Lily na zalaczonym nizej zdjeciu(jest boski) Chcialabym zafarbowac wlosy w domu , farba Loreala majirouge 7,40 ,ale nie wiem jakiego mam uzyc oksydanta zeby uzyskac taki wlasnie kolor.Zalaczam tez zdjecia moich wlosow pierwsze w normalnym swietle, a drugie pod slonce.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 107.jpg (28,8 KB, 97 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg m7_40.jpg (114,4 KB, 65 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 020.jpg (38,3 KB, 50 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 006.jpg (15,2 KB, 32 za豉dowa)
bubblegun jest offline  
Stary 2009-04-17, 11:13   #878
Dewjani
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 289

Laski, s逝chajcie: a jakiego ewentualnie rozja郾iacza nale篡 u篡? Ja mam ciemny br您 naturalny. Co prawda przez 4 lata LO mia豉 rudy i nie stosowa豉m 瘸dnego rozja郾iacza...
chodzi mi o tak ciemn czerwie, rubin czy wino.

Dewjani jest offline  
Stary 2009-04-17, 15:02   #879
nerla
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 191

bubblegun napisz do uzytkownika dzulia86 jest fryzjerk, lub na tym w徠ku napisz pytanie http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=317665&page=2

Dewjani jesli chodzi Ci o ciemne czerwienie, to wystarczy rozjasnic o ton ciemny br您, ale dobre farby (np loreal preference) rozjasniaja i farbuja za jednym razem.
A rozjasniacz to oboj皻ne, ka盥y ma to samo 鈍instwo w sobie niszcz帷e wlosy wa積iejszy jest czas trzymania go na glowie ni firma
Stary 2009-04-17, 16:08   #880
christinedaae89
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 5
Question Rude w這sy

Witam. Jestem tu nowa. W豉軼iwie pisze 瞠by si poradzi w kilku kwestiach. Ostatnimi czasy zamarzy mi si kolor rudy na w這sach. Mia豉m ju i blond i bardzo ciemny br您. Moim naturalnym jest zwyk造 br您. Teraz na w這sach mam czekolade. Zastanawia mnie czy metodami domowymi mog w pe軟i pokry te w這sy farb w odcieniach rudo軼i?
Marzy mi si kolor nie marchewkowy a ognisty, mardziej z domieszk z這ta i miedzi (idealnie obrazuje to zdj璚ie z opakowania Garnier 100% Color Z這cisty Miedziany blond). Mo瞠 jaka fryzjera poleci豉 by mi dobr farb kt鏎a by si w miare d逝go trzyma豉 i r闚nomiernie pokry豉 mi w這sy w wymarzonym kolorze ?
Dzi瘯uj z g鏎y
christinedaae89 jest offline  
Stary 2009-04-17, 17:28   #881
czarne_pazurki
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 327
GG do czarne_pazurki
Dot.: Rude w這sy

Cytat:
Napisane przez christinedaae89 Poka wiadomo嗆
Witam. Jestem tu nowa. W豉軼iwie pisze 瞠by si poradzi w kilku kwestiach. Ostatnimi czasy zamarzy mi si kolor rudy na w這sach. Mia豉m ju i blond i bardzo ciemny br您. Moim naturalnym jest zwyk造 br您. Teraz na w這sach mam czekolade. Zastanawia mnie czy metodami domowymi mog w pe軟i pokry te w這sy farb w odcieniach rudo軼i?
Marzy mi si kolor nie marchewkowy a ognisty, mardziej z domieszk z這ta i miedzi (idealnie obrazuje to zdj璚ie z opakowania Garnier 100% Color Z這cisty Miedziany blond). Mo瞠 jaka fryzjera poleci豉 by mi dobr farb kt鏎a by si w miare d逝go trzyma豉 i r闚nomiernie pokry豉 mi w這sy w wymarzonym kolorze ?
Dzi瘯uj z g鏎y
My郵, 瞠 nie ma opcji, 瞠by jakakolwiek farba, bez rozja郾iacza, zafarbowa豉 Ci ciemne, czekoladowe w這sy do takiego rudego, jaki prezentuje Garnier na pude趾u. W dodatku rude odcienie maj to do siebie, 瞠 si szybko wyp逝kuj, chyba jeszcze nie zdarzy這 mi si, 瞠bym przeczyta豉, 瞠 rudy utrzymywa si d逝uugo i nie sp這wia po drodze. O r闚nomiernym pokryciu bez rozja郾iacza te nie masz co marzyc, ja mam na dole ciut ciemniej ni na g鏎ze. No, to teraz poczekaj na opinie bardziej kompetentnych Wiza瘸nek, ja jestem, jak narazie, ma這 do鈍iadczona

Rudzielce! ㄠczmy si!

Last.fm

czarne_pazurki jest offline  
Stary 2009-04-17, 18:40   #882
untouchable
Wtajemniczenie

Dot.: Rude w這sy

Cytat:
Napisane przez christinedaae89 Poka wiadomo嗆
Dzi瘯uj z g鏎y
Cytat:
Napisane przez czarne_pazurki Poka wiadomo嗆
My郵, 瞠 nie ma opcji, 瞠by jakakolwiek farba, bez rozja郾iacza, zafarbowa豉 Ci ciemne, czekoladowe w這sy do takiego rudego, jaki prezentuje Garnier na pude趾u. W dodatku rude odcienie maj to do siebie, 瞠 si szybko wyp逝kuj, chyba jeszcze nie zdarzy這 mi si, 瞠bym przeczyta豉, 瞠 rudy utrzymywa si d逝uugo i nie sp這wia po drodze. O r闚nomiernym pokryciu bez rozja郾iacza te nie masz co marzyc, ja mam na dole ciut ciemniej ni na g鏎ze. No, to teraz poczekaj na opinie bardziej kompetentnych Wiza瘸nek, ja jestem, jak narazie, ma這 do鈍iadczona

no tak rozjasnianie jest konieczne.
ja robilam tym garnierem kilka razy, odcien wychodzi ladnie wrecz ogniscie, nawet sie dlugo trzymal.
Stary 2009-04-17, 20:17   #883
bubblegun
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 34

dzieki za pomoc nerla

Edytowane przez bubblegun
Czas edycji: 2009-04-17 o 20:26
bubblegun jest offline  
Stary 2009-04-17, 21:23   #884
nerla
Zadomowienie

Nie ma sprawy Bubblegun

christinedaae89 farbowa豉m tak瞠 tym kolorem z garniera i mi na srednioblond wychodzil taki jak na opakowaniu, wi璚 musisz napewno rozjasnic bo na czekoladzie uzyskasz jedynie poswiate w tym odcieniu nic wiecej. Tak瞠 bardzo szybko sie ten kolor wyplukuje doslownie w dwa tygodnie znika prawie calkowicie... dzisiaj pierwszy raz farbowalam sie chna eld i o niebo lepiej, kolor super, ognisty pomara鎍z i nawet jesli sie wyplucze, to mozna hennowac sie nawet co dwa tygodnie (farba minimum 6 tygodni przerwy powinno byc)
ale jak ci zalezy na tym jasniejszym kolorze to przecie trzeba probowa
Stary 2009-04-17, 21:40   #885
kiara2000
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1

Witajcie!
Z tej nag貫j mi這軼i do rudego koloru, a postanowi豉m si udzielic Doprawdy zakocha豉m si w tym kolorze w這s闚, a jeszcze do niedawna by on na szarym koncu listy odcieni, jakie ewentualnie mog豉bym zaakceptowac na swojej g這wie. Nigdy nie my郵a豉m, 瞠 rudy mo瞠 mi pasowac, bo jakos tak mi si utar這, 瞠 jest to ciep造 odcien, a ja jestem typem kr鏊ewny 郾ie磬i (z odcienia karnacji c鏎ka m造narza, zielono- niebiesko- szare oczy, oczywiscie ciemne w這sy). Tym bardziej by豉m zaszokowana, kiedy fryzjer zaproponowa miedz D逝go dojrzewa豉m do tej decyzji, bo dobrze czu豉m sie w ciemnych w這sach. Oczywiscie nie oby這 sie bez dekoloryzacji, po kt鏎ej pierwsza farba szybko sie sp逝ka豉. Ale teraz jestem zachwycona! Ten kolor jest magiczny i... rzeczywiscie rzuca sie w oczy. A przede wszystkim mi pasuje, tony kolorektora, jakie nak豉da豉m dla zamaskowania cieni od oczami, w zasadzie posz造 w odstawk Z za這瞠nia chwilowa zmiana, chyba zago軼i na d逝瞠j
Pozdrawiam wszystkie terazniejsze i przysz貫 rudow這se i zycze wolnego wyp逝kiwania koloru (bo to teraz moja najwiesza bol帷zka)

Edytowane przez kiara2000
Czas edycji: 2011-06-03 o 11:17
kiara2000 jest offline  
Stary 2009-04-18, 12:12   #886
nerla
Zadomowienie

Tutaj te sie pochwale

Farbowane 1 raz w 篡ciu chn eld, zdj璚ia bardzo dok豉dne, mniej wi璚ej tak to wygl康a w realu robione w ten sam dzie, w kt鏎ym farbowa豉m
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (25,3 KB, 336 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (25,3 KB, 342 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (30,6 KB, 265 za豉dowa)
Stary 2009-04-18, 12:48   #887
zielona porzeczka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 249

nerla 郵iczne!
Teraz ja si waham jak farb kupi - my郵alam o loreal ferii - kolor papryka, ale jak wiecie absolutnie nie chce czerwieni na g這wie, a z garniera tez te farby maja chyba wszystkie w nazwie cos z czerwienia i nie wiemm

zielona porzeczka jest offline  
Stary 2009-04-18, 13:09   #888
nerla
Zadomowienie

jak masz srednio ,ciemnoblond wlosy, jasny braz lub jasny rudy to wyjdzie ci podobny kolor po lorealu kolor mango lub zlocistomiedzianym blondzie garniera tylko w tym drugim z poczatku jest czerwony kolor troche, ale tak po 1-2 myciach juz jest podobny do tego co ja teraz mam
Stary 2009-04-18, 16:35   #889
Mini007
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 178

Cytat:
Napisane przez nerla Poka wiadomo嗆
Tutaj te sie pochwale

Farbowane 1 raz w 篡ciu chn eld, zdj璚ia bardzo dok豉dne, mniej wi璚ej tak to wygl康a w realu robione w ten sam dzie, w kt鏎ym farbowa豉m
Cudowne!
Mini007 jest offline  
Stary 2009-04-18, 17:12   #890
Integral
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 424

Cytat:
Napisane przez nerla Poka wiadomo嗆
jak masz srednio ,ciemnoblond wlosy, jasny braz lub jasny rudy to wyjdzie ci podobny kolor po lorealu kolor mango lub zlocistomiedzianym blondzie garniera tylko w tym drugim z poczatku jest czerwony kolor troche, ale tak po 1-2 myciach juz jest podobny do tego co ja teraz mam

cholera serio a do takiego si spierze? kupi豉m dzisiaj ten z這cistomiedziany blond, bo stwierdzi豉m, 瞠 czerwona mied jest jednak zbyt czerwona, ale jak tak to chyba zrezygnuje.
Integral jest offline  
Stary 2009-04-19, 00:01   #891
untouchable
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Integral Poka wiadomo嗆
cholera serio a do takiego si spierze? kupi豉m dzisiaj ten z這cistomiedziany blond, bo stwierdzi豉m, 瞠 czerwona mied jest jednak zbyt czerwona, ale jak tak to chyba zrezygnuje.
ja wklejalam na forum zdjecia po tej farbie
ponizej:
http://wizaz.pl/forum/attachment.php...2&d=1225821732
http://wizaz.pl/forum/attachment.php...2&d=1223296539
http://wizaz.pl/forum/attachment.php...2&d=1223296407
Stary 2009-04-19, 11:40   #892
Integral
Raczkowanie

Dzi瘯i. Tu ju wygl康a lepiej Amo積a wiedzie ile dni po farbowaniu by造 robione te zdj璚ia? Teraz w豉郾ie siedz z zafarbowanym jednym pasemkiem jak mi sie nie spodoba to pomieszam farb z odcie ciemniejsz
Integral jest offline  
Stary 2009-04-19, 14:43   #893
untouchable
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Integral Poka wiadomo嗆
Dzi瘯i. Tu ju wygl康a lepiej Amo積a wiedzie ile dni po farbowaniu by造 robione te zdj璚ia? Teraz w豉郾ie siedz z zafarbowanym jednym pasemkiem jak mi sie nie spodoba to pomieszam farb z odcie ciemniejsz
1sze zdjecie to bylo jakies 2,3 tyg po farbowaniu, pozostale dwa robione zaraz po farbowaniu. kolor sie specjalnie nie splukuje, praktycznie jest bez zmian
Stary 2009-04-19, 14:50   #894
czarne_pazurki
Raczkowanie

GG do czarne_pazurki

Cudny kolor, chyba rozwia豉 moje wszelkie w徠pliwo軼i i wiem, po co si璕n przy okazji kolejnego farbowania. I podpinam si do pytania, po kt鏎ym myciu mia豉 na g這wie taki kolor?
Ajc, co mi Wiza zamuli..Serio si kolor nie wyp逝kuje?

Rudzielce! ㄠczmy si!

Last.fm

Stary 2009-04-19, 14:55   #895
untouchable
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez czarne_pazurki Poka wiadomo嗆
Cudny kolor, chyba rozwia豉 moje wszelkie w徠pliwo軼i i wiem, po co si璕n przy okazji kolejnego farbowania. I podpinam si do pytania, po kt鏎ym myciu mia豉 na g這wie taki kolor?
Ajc, co mi Wiza zamuli..Serio si kolor nie wyp逝kuje?
po kilku myciach traci troche ten ''瘸r" bo na zywo jest dosc ognisty i widoczny, ale nadal zostaje plomiennym rudym. moge poszukac zdjec gdzie mialam ten kolor z 1,5 miesiaca jak chcesz?
Stary 2009-04-19, 15:02   #896
czarne_pazurki
Raczkowanie

GG do czarne_pazurki

Cytat:
Napisane przez untouchable Poka wiadomo嗆
po kilku myciach traci troche ten ''瘸r" bo na zywo jest dosc ognisty i widoczny, ale nadal zostaje plomiennym rudym. moge poszukac zdjec gdzie mialam ten kolor z 1,5 miesiaca jak chcesz?
O tak, by豉bym wdzi璚zna.

Rudzielce! ㄠczmy si!

Last.fm

Stary 2009-04-19, 15:37   #897
Chatul
ma zielone poj璚ie

Wiadomo軼i: 40 446

Czy w這sy czerwone te podchodz pod rudy wed逝g Was? Bo dzisiaj b璠 sobie w豉郾ie taki kolorek na g這wie sprawia豉 i nie wiem gdzie potem pisa o efektach xD
Stary 2009-04-19, 15:40   #898
untouchable
Wtajemniczenie

przepraszam ze takie niewyrazne te zdjecia ale innych nie posiadam

1sze jest jeszcze jakos po 3 tygodniach, a na tym ostatnim widac juz nawet odrost ( i grzywka urosla)

edit: Chatul, zalezy jaki ten odcien. dla mnie wiekszosc czerwonych, rubinowych to nie sa wlosy rude.ale pochwal sie tu efektem zobaczymy
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (17,7 KB, 122 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (24,4 KB, 97 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (42,0 KB, 93 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (42,0 KB, 235 za豉dowa)

Edytowane przez untouchable
Czas edycji: 2009-04-19 o 15:41
untouchable jest offline  
Stary 2009-04-19, 15:47   #899
Chatul
ma zielone poj璚ie

Wiadomo軼i: 40 446

Cytat:
Napisane przez untouchable Poka wiadomo嗆
Chatul, zalezy jaki ten odcien. dla mnie wiekszosc czerwonych, rubinowych to nie sa wlosy rude.ale pochwal sie tu efektem zobaczymy
No b璠 robi豉 szamponetk Joanny w kolorze porzeczkowa czerwie. Pani na zdj璚iu ma w這sy wpadaj帷e w fiolet, ale kolor wyra幡ie sugeruje, 瞠 b璠zie to 篡wa czerwie. Hm. Sama nie wiem co wyjdzie. Zw豉szcza, 瞠 kolorem wyj軼iowym jest ju powa積ie sprany szamponetkowy jasny rudy (;

Ale skoro twierdzisz, 瞠 czerwie to nie rudy to nie b璠 tutaj w徠ku zawala豉. Bo to, co mi wyjdzie nawet nie b璠zie wpada這 w rudy jako taki.
Stary 2009-04-19, 15:48   #900
Integral
Raczkowanie

Kurcze martwi豉m si, 瞠 kolor wyjdzie za jasny, a tu wyszed za ciemny i tylko odrobink ja郾iejszy od 746. Mam nadziej, 瞠 troch si sp逝cze.
Integral jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
cienkie, farba, farbowanie, koloryzacja, rozja郾ianie, rude miedziane w這sy, rude w這sy, rudow這se wiza瘸nki, rudy, rudzielce, w這sy, zabiegi

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:16.