Poszukuje zdj耩! D逝gie rude w這sy + tematy zwi您ane z farbowaniem - Strona 32 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2009-04-22, 20:45   #931
nikotynkaaa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 136
GG do nikotynkaaa
Dot.: Poszukuje zdj耩! D逝gie rude w這sy + tematy zwi鉺ane z farbowaniem

aaa dziewczyny , mam pytanko
strassznie mi si podobaj rude w這sy !
pasowa造 by mi ?
czy nie bardzo ?

moja fotka : http://www.voila.pl/365/1kcmw/index.php?get=1&f=1
nikotynkaaa jest offline  
Stary 2009-04-22, 23:46   #932
Ewa1711
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 340
GG do Ewa1711

Cytat:
Napisane przez czarne_pazurki Poka wiadomo嗆
Witamy nowe twarze maniaczek rudego Faktycznie lepiej Ci w tym czerwono-rudym. Z takim rudym, jaki pokaza豉 na zdj璚iach, to jest trudna sprawa, trzeba to wszystko na czuja robi, ale mo瞠 Garnier z這cistomiedziany blond na rozja郾ione w這sy da taki efekt. Trudno powiedzie, bo ka盥e w這sy inaczej reaguj na farby.
nawet du穎 lepiej czu豉m si w tamtym kolorze, ehh... ale dzi widzia豉m w markecie tak szamponetk z Palety o kolorze podobnym do tego co malowa豉m sobie w wakacje hmmm chyba na weekend majowy zaszalej a p騧niej b璠 eksperymentowa dalej z twa造mi farbkami i mo瞠 trafi
Cytat:
Napisane przez nikotynkaaa Poka wiadomo嗆
pasowa造 by mi ?
czy nie bardzo ?

jej masz 郵iczn karnacj i ciemne w這ski, naprawd do twarzy Ci w takim kolorze, ja bym na Twoim miejscu nic nie zmienia豉, masz tak 鈍ietn 鈔鏚ziemnomorsk urod tak mi si kojarzy
Ludzie s jak wiatr. Jedni lekko przelec przez 篡cie i nic po nich nie zostaje, drudzy dm jak wichry, wi璚 zostaj po nich serca z豉mane, jak jakies drzewa po huraganie. A inni wiej jak trzeba. Tyle, 瞠by wszystko na czas mog這 kwitn望 i owocowa. I po tych zostaje pi瘯no naszego 鈍iata...
Ewa1711 jest offline  
Stary 2009-04-23, 13:03   #933
nikotynkaaa
Raczkowanie

GG do nikotynkaaa

Cytat:
jej masz 郵iczn karnacj i ciemne w這ski, naprawd do twarzy Ci w takim kolorze, ja bym na Twoim miejscu nic nie zmienia豉, masz tak 鈍ietn 鈔鏚ziemnomorsk urod tak mi si kojarzy

hehee dzi瘯uje bardzo
tylko 瞠 jak ka盥a kobieta, potrzebuje jakiejs odmiany hehe
no i no i no i nie wiem no
nikotynkaaa jest offline  
Stary 2009-04-23, 14:49   #934
czarne_pazurki
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 327
GG do czarne_pazurki

Cytat:
Napisane przez nikotynkaaa Poka wiadomo嗆
pasowa造 by mi ?
czy nie bardzo ?

Kolejna czekoladowa brzoskwinka No to tak jak z kole瘸nk, mi si rudy nie widzi dla Ciebie i chyba tym razem nie zmieni zdania.

Rudzielce! ㄠczmy si!

Last.fm

czarne_pazurki jest offline  
Stary 2009-04-23, 17:48   #935
GreenElfin
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 4

Na prawd fajnie wygl康asz dobrze w naturalnym kolorze i nie wiem czy dobrze by這by ci w rudym.. Masz do嗆 ciemn karnacje wi璚 rudy nie bardzo...;/;/

Jeste na tyle 豉dn dziewczyn wi璚 chyba nie ma powodu aby to zmienia...;]
Stary 2009-04-23, 18:00   #936
nikotynkaaa
Raczkowanie

GG do nikotynkaaa

ah, skoro tak mowicie to rudego nie bedzie
dziekuje wam <cmok>
nikotynkaaa jest offline  
Stary 2009-04-26, 22:45   #937
kami9
Przyczajenie

W sumie od zawsze marza mi sie rude w這sy, ale boj sie cokolwiek robic ze swoimi . M鎩 kolor w這s闚 to taki ciemny blond ze zlotymi refleksami, mam piwne oczy.(2 pierwsze zdj璚ia) Chcia豉bym sama zrobi sobie taki kolor jak na za豉czonych zdjeciach, jak my郵icie pasowa豚y do mnie ten odcie? jaka farba moglabym cos takiego uzyskac?

http://img230.imageshack.us/img230/628/zdjecienn.jpg

http://img10.imageshack.us/img10/169/jjjjjsw.jpg

http://img7.imageshack.us/img7/1120/voguew.jpg
http://img124.imageshack.us/img124/4939/wewe.jpg
http://img230.imageshack.us/img230/6...iciawitt32.jpg
http://img10.imageshack.us/img10/166/328876.jpg
kami9 jest offline  
Stary 2009-04-27, 11:17   #938
nerla
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 191

Na wi瘯szo軼i zdj耩 mi to przypomina kasztanowy rudy, wi璚 mo瞠 co takiego? Wydaje mi sie ze ten odcien bedzie ci pasowal
Stary 2009-04-27, 15:44   #939
czarne_pazurki
Raczkowanie

GG do czarne_pazurki

Cytat:
Napisane przez nerla Poka wiadomo嗆
Na wi瘯szo軼i zdj耩 mi to przypomina kasztanowy rudy, wi璚 mo瞠 co takiego? Wydaje mi sie ze ten odcien bedzie ci pasowal
Zgadzam si z Tob, to jest taki kasztanowy rudy, nie bardzo intensywny. Masz tak urod, 瞠 b璠zie Ci pasowa taki odcie. Farbuj 鄉ia這!

Rudzielce! ㄠczmy si!

Last.fm

Stary 2009-04-27, 20:04   #940
GreenElfin
Przyczajenie

Te‼z uwa瘸m, 瞠 b璠zie ci pasowa ja mam taki odcie w這s闚 w zimie... tak to kasztanowy rudy... farbuj i nie pytaj o nic...
Stary 2009-04-27, 20:59   #941
kami9
Przyczajenie

dzieki dziewczyny, zmotywowa造軼ie mnie strasznie;D dzisiaj pochwali豉m si swoim pomys貫m w szkole i powiedzieli, 瞠 oszala豉m;p czeka mnie d逝gie posiedzenie w rossmanie ;>
kami9 jest offline  
Stary 2009-04-27, 21:19   #942
czarne_pazurki
Raczkowanie

GG do czarne_pazurki

Cytat:
Napisane przez kami9 Poka wiadomo嗆
dzieki dziewczyny, zmotywowa造軼ie mnie strasznie;D dzisiaj pochwali豉m si swoim pomys貫m w szkole i powiedzieli, 瞠 oszala豉m;p czeka mnie d逝gie posiedzenie w rossmanie ;>
Mnie jak zobaczyli, to powiedzieli, 瞠 zwariowa豉m. Nie przejmuj si
Ach, mnie te czeka, bo chyba w 鈔od lub czwartek b璠 si ponownie farbowa. Ca造 czas nie wiem, kt鏎 farb wybra. Garniera czy mo瞠 co z Loreala.

Rudzielce! ㄠczmy si!

Last.fm

Stary 2009-04-28, 10:51   #943
nerla
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 191

U mnie by這 tak samo kiedy przyszlam pierwszego dnia po "zarudzeniu sie" :
"Jak ty wygl康asz?!?"
"Biedna co ci nie wyszlo z farbowaniem i jestes ruda, nikt nie chcialby byc, mam ciocie stylistke moze ci cos pomoze..."
"Tobie sie naprawde podoba rudy?!? Naprawde???"

Hehe, a teraz po dluzszym czasie te same osoby nie wyobrazaja mnie sobie w innym kolorze i nawet im samym zmienil sie drastycznie poglad na rudosc i szukaja odcieni ktore by im pasowaly Tak瞠 opinia nie ma sie co przejmowac, ludzie musza sie przyzwyczaic do takiej duzej zmiany w Twoim wizerunku
Stary 2009-04-28, 22:30   #944
Ewa1711
Raczkowanie

GG do Ewa1711

nie wiem czy to wiosna tak dzia豉 na kobietki czy to mo瞠 ja tak jestem wyczulona na ten kolor, ale wsz璠zie na ulicy widz RUDOW袞SE we wszelakich odcieniach hehe
Ludzie s jak wiatr. Jedni lekko przelec przez 篡cie i nic po nich nie zostaje, drudzy dm jak wichry, wi璚 zostaj po nich serca z豉mane, jak jakies drzewa po huraganie. A inni wiej jak trzeba. Tyle, 瞠by wszystko na czas mog這 kwitn望 i owocowa. I po tych zostaje pi瘯no naszego 鈍iata...
Ewa1711 jest offline  
Stary 2009-04-28, 23:13   #945
julianna-p
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 249
Wpisy w blogu: 3

czy jakas dobra wizazanka z poznania wie gdzie mozna dostac ta cudowna maseczke podkreslajaca kolor z revlonu bo mam dosc wypraw po nia do wroclawia?? btw prosze o szybka odp bo moje wlosy bardzo ptrzebuja jej bardzo

„Mo瞠 si zdarzy, 瞠 urodzi豉 si bez skrzyde, ale najwa積iejsze, 瞠by nie przeszkadza豉 im wyrosn望.” Coco Chanel
julianna-p jest offline  
Stary 2009-04-29, 00:15   #946
freya22
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2
GG do freya22
Wink Dot.: Poszukuje zdj耩! D逝gie rude w這sy + tematy zwi鉺ane z farbowaniem

Dziewczyny, nie jeste軼ie same! 疾by軼ie Wy wiedzia造 jak na mnie naje盥瘸li po przefarbowaniu na rudy kolor. W豉軼iwie to kiedy oglosi豉m taki zamiar, to lekko um闚i帷 inni postukiwali si po g這wie i mnie brali za wariatk. Ale w ko鎍u przesz豉m metamorfoz, do嗆 spor, w skr鏂ie mo積a by podsumowa ciemny blond-> jasny blond-> burgund (nie wiem jak nazwa ten kolor, zobaczcie na zdj璚iach). Ale faktem jest, 瞠 kiedy przysz豉m do szko造 po farbowaniu to nie do嗆, 瞠 wszyscy si gapili, bo nikt nie ma takiego koloru w這s闚, to oczywi軼ie jedna bardzo zgry幢iwa "kole瘸nka" z klasy, kt鏎a kompletnie mnie nie trawi, spyta豉 si, czy wyla豉m sobie marmolad na g這w. Co do og鏊nych komentarzy na ulicy to zauwa瘸m tendencj odwotn - kiedy by豉m blondynk by這 ich sporo, teraz praktycznie si nie pojawiaj, ale mo瞠 wynika to te z tego, 瞠 rzadziej z domu wychodz (matura...). Dla por闚nania za陰czam swoj metamorfoz.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (21,3 KB, 264 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 2,.jpg (22,0 KB, 148 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (24,5 KB, 162 za豉dowa)
freya22 jest offline  
Stary 2009-04-29, 00:47   #947
sereniti
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 365

uwa瘸m 瞠 zmiana jest zdecydowanie na korzy嗆 i nie przejmuj sie marmoladowymi komentarzami
sereniti jest offline  
Stary 2009-04-29, 13:36   #948
Mini007
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 178

Cytat:
Napisane przez Ewa1711 Poka wiadomo嗆
nie wiem czy to wiosna tak dzia豉 na kobietki czy to mo瞠 ja tak jestem wyczulona na ten kolor, ale wsz璠zie na ulicy widz RUDOW袞SE we wszelakich odcieniach hehe
U mnie to samo. Rudy staje si drugim blondem/br您em?
Mini007 jest offline  
Stary 2009-04-29, 13:47   #949
Ewa1711
Raczkowanie

GG do Ewa1711

freya22 bardzo fajna zmiana kolor wyrazisty i taki mi si w豉snie najbardziej podoba ja kupi豉m sobie dzi szamponetk (narazie na pr鏏 czy trafi w ten odcie) no i jutro malowanko hehe
kupi豉m Palette odcie czerwie granatu, zobaczymy co z tego wyjdzie

Mini 007 mam nadziej, 瞠 rudy nie b璠zie a tak pospolity
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg Palette-Instant-Color-8-Czerwien-granatu-28531-big.jpg (15,3 KB, 33 za豉dowa)
Ewa1711 jest offline  
Stary 2009-04-29, 14:10   #950
Czarna14
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 401

Te mam wra瞠nie 瞠 ostatnio jest wielki bum na rude odcienie. Dobrze 瞠 narazie nie farbuj
Stary 2009-04-29, 16:39   #951
Wenress
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 804

wielu osobom wlosy same z siebie rudziej latem Zazdroszcz, ja sie musze hennowa :P

Osobi軼ie te troche cz窷ciej teraz widz rude osoby, ale w por闚naniu do jasnych blondynek to rudzielc闚 prawie nie ma Wi璚 w sumie nie jest mi 瘸l mojego blondu, jakby nie patrze, jestem mniej pospolita
Te sie na mnie dziwnie ludzie patrzyli w szkole.... zw豉szcza kole瘸nki, kt鏎e wygl康aj md這 i zawsze identycznie. Nic do tego nie mam, skoro tak lubi, tylko nie musz sie na mnie gapi jak na wariatke

鑿icz!
Wenress jest offline  
Stary 2009-04-29, 16:54   #952
czarne_pazurki
Raczkowanie

GG do czarne_pazurki

U mnie te wysyp rudych, ale to pewnie dlatego, 瞠 strasznie zwracam uwag na dziewczyny o tym kolorze w這s闚, jak sama sta豉m si ruda. Przy豉puj si na tym, 瞠 my郵 sobie:"ζa, chcia豉bym mie taki odcie!"
Freya22, du穎 lepiej Ci w tym kolorze, podkre郵a jasn cer.
Ja zazwyczaj s造sz komentarze typu "o, rude to wredne", ale nie przejmuj si nimi. Zazdroszcz cudownego koloru

Rudzielce! ㄠczmy si!

Last.fm

Stary 2009-04-29, 19:55   #953
kami9
Przyczajenie

mam do Was pytanko czy ktora z was mia豉 doswiadczenie z szamponem LOREAL CASTING?? zdecydowalam si nie na trwa豉 farb. Zastanawia豉m si nad kolorkiem BURSZTYN, ORZECH LASKOWY, CAFFE LATE... podobno na kazdych w這sach 豉pie inaczej...
zdjecia ze swoim kolorem zamie軼i豉m na ko鎍u strony 31 oraz kolor jaki chcialabym uzyskac. Boje sie ze po orzechu wyjdzie mi brac a po bursztynie czerwony a nie kasztanowo rudy... my郵icie 瞠 dzi瘯i kt鏎ejs z tych farb uzyskam to co chce?
kami9 jest offline  
Stary 2009-04-29, 20:05   #954
Mini007
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 178

Cytat:
Napisane przez Ewa1711 Poka wiadomo嗆
Mini 007 mam nadziej, 瞠 rudy nie b璠zie a tak pospolity
Te mam tak nadziej... A kolor 鈍ietny

Cytat:
Napisane przez czarne_pazurki Poka wiadomo嗆
U mnie te wysyp rudych, ale to pewnie dlatego, 瞠 strasznie zwracam uwag na dziewczyny o tym kolorze w這s闚, jak sama sta豉m si ruda. Przy豉puj si na tym, 瞠 my郵 sobie:"ζa, chcia豉bym mie taki odcie!"
Freya22, du穎 lepiej Ci w tym kolorze, podkre郵a jasn cer.
Ja zazwyczaj s造sz komentarze typu "o, rude to wredne", ale nie przejmuj si nimi. Zazdroszcz cudownego koloru
Te si przy豉puj na takich my郵ach Nawet znajomi i rodzina zauwa篡li, 瞠 ogl康am si za kobietami
Te czasami 豉pi ludzi na takich komentarzach, ale w sensie 瘸rtobliwym. Na przyk豉d raz m鎩 matematyk, kiedy upiera豉m si przy strasznej bzdurze, powiedzia: "A ja m闚i貫m, 瞠 rude jest wredne! A teraz si podpar豉 i twierdzi, 瞠 ma racj!" Ale znacznie cz窷ciej s造sz na bazie siebie, 瞠 rude jest mi貫 i zabawne :P

Cytat:
Napisane przez kami9 Poka wiadomo嗆
mam do Was pytanko czy ktora z was mia豉 doswiadczenie z szamponem LOREAL CASTING?? zdecydowalam si nie na trwa豉 farb. Zastanawia豉m si nad kolorkiem BURSZTYN, ORZECH LASKOWY, CAFFE LATE... podobno na kazdych w這sach 豉pie inaczej...
zdjecia ze swoim kolorem zamie軼i豉m na ko鎍u strony 31 oraz kolor jaki chcialabym uzyskac. Boje sie ze po orzechu wyjdzie mi brac a po bursztynie czerwony a nie kasztanowo rudy... my郵icie 瞠 dzi瘯i kt鏎ejs z tych farb uzyskam to co chce?
Castinga raczej nie polecam, tym bardziej na lato... To znaczy, kolory s w porz康ku (gdzie na pocz徠ku mojej metamorfozy jest m鎩 pierwszy odcie rudo軼i, uzyskany w豉郾ie Castingiem), ale niesamowicie szybko schodzi, zw豉szcza latem. Je郵i jednak to Ci nie przeszkadza, to ten szampon jest dobry (pomijaj帷 trwa這嗆) - mi wyszed bardzo naturalny odcie.
Mini007 jest offline  
Stary 2009-04-29, 21:18   #955
freya22
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2
GG do freya22
Cool Dot.: Poszukuje zdj耩! D逝gie rude w這sy + tematy zwi鉺ane z farbowaniem

Dzi瘯i dziewczyny Podnios造軼ie mnie na duchu Og鏊nie spotykam si z r霩nymi komentarzami, cho chyba minimalnie wi璚ej jest takich, 瞠 lepiej mi by這 w blond w這sach, ale odnosz帷 si do opinii czarne_pazurki wydaje mi si, 瞠 rzeczywi軼ie taki kolor lepiej podkre郵a blad cer I swoj drog fajnie, 瞠 s造sz do Was takie mi貫 opinie na temat tego koloru Planuj jednak doj嗆 do troch ja郾iejszego odcienia, 瞠by bardziej rzuca si w oczy. Bo taki jak mam teraz to mo瞠 i fajnie wygl康a, ale w s這鎍u. Og鏊nie, w normlanym 鈍ietle wychodzi du穎 ciemniejszy. Cho i tak nie mam co narzeka bo farba pokry豉 ca陰 poprzedni warstw blondu a kolor wyszed praktycznie taki jak na opakowaniu
freya22 jest offline  
Stary 2009-04-30, 21:40   #956
cristallina
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 81
GG do cristallina

安ietny w徠ek! Od dawna strasznie podobaj mi si rude w這sy, s przepi瘯ne, ale nie mia豉m nigdy odwagi na na這瞠nie takiego koloru na swoje w這siska (;. Farbowa豉m w這sy ju nie raz, ostatnio co mnie podkusi這 na ciemny br您 :/. Wygl康a豉m dobrze, ale czu豉m si 幢e, tak nudno i monotonnie...Teraz si ju troch spra i mam mo積a by powiedzie - farbowany 鈔edni br您. P鏦i co robi sobie przerw z farbowaniem na jaki czas 瞠by w這ski si zregenerowa造(no i blokuje mnie troch szko豉, mam z powodu tych zmian kolorystycznych r騜ne nieprzyjemno軼i, kt鏎e tylko niepotrzebnie mnie stresuj :/). Ale jak tylko sko鎍z t szko喚 postanowi豉m - robi si na rud pi瘯no嗆 (;. Nie chc robi sobie marchewki, raczej jaki ciemniejszy odcie ...Zastanawiam si, dzisiaj ogl康a豉m t s豉wn farb L'oreal odcie "Mango", na odwrocie gdzie jest tabelka z pokazanymi efektami na danych kolorach wyj軼iowych jest te pokazany bardzo ciemny br您 i oczywi軼ie dopisek, 瞠 kolor wtedy wyjdzie znacznie ciemniejszy ni na opakowaniu, jestem ciekawa czy w ten spos鏏 osi庵n窸abym to, czego oczekuj, czyli g喚boki, ciemniejszy rudy. Farbowa豉 kt鏎a t farb ciemne w這sy? Jakie efekty?

Mam nadziej, 瞠 mog si doklei do w徠ku?(; Je郵i odpowied na moje pytanie ju pad豉 - przepraszam, co mi dzisiaj szukanie w og鏊e nie wychodzi .

cristallina jest offline  
Stary 2009-05-01, 10:01   #957
Moonspell90
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 233

No ja mia豉m pi瘯ne rude w這sy, ale co mnie podkusi這 i zafarbowa豉m si na br您. Oczywi軼ie br您 s豉bo z豉pa i pod s這鎍e mam rude, ale to ju nie jest to samo. Marzy mi sie taki jak na zdj璚iu U mnie by豉 taka historia, 瞠 jak si zafarbowa豉m to w szkole m鎩 fizyk zacz掖 komentowa jak to nie lubi rudych ludzi, 瞠 rude to wredne a jak przysz這 co do czego to ogl康a si za mn na korytarzu, puszcza oczka i si u鄉iecha. i nie by這 potem problemu z wystawieniem oceny m闚i '' ruda, wychodzi Ci 2, ale dam Ci 3 bo jeste ruda''
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg ginger_by_sadbee.jpg (26,2 KB, 170 za豉dowa)

Edytowane przez Moonspell90
Czas edycji: 2009-05-01 o 10:03
Moonspell90 jest offline  
Stary 2009-05-01, 10:16   #958
eternal_a
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 011

Cytat:
Napisane przez zielona porzeczka Poka wiadomo嗆
kurcze nie mog doszuka si r騜nicy mi璠zy kolorem mango(intensywna mied) a papryka(bardzo intensywna mied) z Loreal, tej drugiej efekt闚 nigdzie nie mog znale潭, na wiza簑 chyba tylko mango u篡waj
M鎩 rudy jest aktualnie do嗆 ciemny ale z bardzo jasnym spranym po造skiem, i nie wiem na kt鏎 si zdecydowa

Farbuj w這sy w豉郾ie Mango, ale raz czy dwa zdarzy這 mi si u篡 Papryki. W sumie wielkiej r騜nicy nie ma, papryka wychodzi ciut ja郾iejsza, taka bardziej marchewkowa.

Pozdrowienia dla wszystkich rudow這sych
Stary 2009-05-01, 10:21   #959
czarne_pazurki
Raczkowanie

GG do czarne_pazurki

Cytat:
Napisane przez Mini007 Poka wiadomo嗆
Te si przy豉puj na takich my郵ach Nawet znajomi i rodzina zauwa篡li, 瞠 ogl康am si za kobietami
Ja te nagminnie ogl康am si za rudymi dziewczynami. Pewnego razu widzia豉m 郵iczne bli幡iaczki o takim naturalnym rudym i d逝ugich w這sach prawie do pasa. Zabi豉bym za takie w這sy

Cytat:
Napisane przez freya22 Poka wiadomo嗆
Dzi瘯i dziewczyny Podnios造軼ie mnie na duchu Og鏊nie spotykam si z r霩nymi komentarzami, cho chyba minimalnie wi璚ej jest takich, 瞠 lepiej mi by這 w blond w這sach, ale odnosz帷 si do opinii czarne_pazurki wydaje mi si, 瞠 rzeczywi軼ie taki kolor lepiej podkre郵a blad cer I swoj drog fajnie, 瞠 s造sz do Was takie mi貫 opinie na temat tego koloru Planuj jednak doj嗆 do troch ja郾iejszego odcienia, 瞠by bardziej rzuca si w oczy. Bo taki jak mam teraz to mo瞠 i fajnie wygl康a, ale w s這鎍u. Og鏊nie, w normlanym 鈍ietle wychodzi du穎 ciemniejszy. Cho i tak nie mam co narzeka bo farba pokry豉 ca陰 poprzedni warstw blondu a kolor wyszed praktycznie taki jak na opakowaniu
Pr鏏uj zej嗆 do ja郾iejszego, b璠zie Ci na pewno jeszcze lepiej, bo b璠zie zbli穎ny do Twojego naturalnego koloru. Ja us造sza豉m na temat w這s闚 tylko dwa negatywne komentarze: od kole瘸nki i nauczyciela historii. Oboje twierdz, 瞠 lepiej mi w moim naturalnym ciemnym br您ie, ale dwie osoby to kropla w morzu tych, kt鏎e chwal moj zmian.

Cytat:
Napisane przez Moonspell90 Poka wiadomo嗆
No ja mia豉m pi瘯ne rude w這sy, ale co mnie podkusi這 i zafarbowa豉m si na br您. Oczywi軼ie br您 s豉bo z豉pa i pod s這鎍e mam rude, ale to ju nie jest to samo. Marzy mi sie taki jak na zdj璚iu U mnie by豉 taka historia, 瞠 jak si zafarbowa豉m to w szkole m鎩 fizyk zacz掖 komentowa jak to nie lubi rudych ludzi, 瞠 rude to wredne a jak przysz這 co do czego to ogl康a si za mn na korytarzu, puszcza oczka i si u鄉iecha. i nie by這 potem problemu z wystawieniem oceny m闚i '' ruda, wychodzi Ci 2, ale dam Ci 3 bo jeste ruda''
A masz mo瞠 zdj璚ie swojego rudego? Odkry豉m chyba nowe uzale積ienie-ogl康anie zdj耩 rudych kobiet A z tymi fizykami i fizyczkami to chyba ju tak jest, 瞠 s straasznie przewrotni

Rudzielce! ㄠczmy si!

Last.fm

Stary 2009-05-01, 10:47   #960
cristallina
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 81
GG do cristallina

U mnie w szkole raczej by nie by這 tak kolorowo, bo wiem jakie ju teraz wojny robi o bardziej neutralne kolory i cz窷ciej spotykane, br您y i blondy...Nie chc sobie nerw闚 psu, wol poczeka :P. Zreszt i tak nie mog sobie wybaczy tego br您u, bo nie wiem nawet jaka farba by teraz z豉pa豉 tak jak chc .

cristallina jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
cienkie, farba, farbowanie, koloryzacja, rozja郾ianie, rude miedziane w這sy, rude w這sy, rudow這se wiza瘸nki, rudy, rudzielce, w這sy, zabiegi

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:11.