Poszukuje zdj耩! D逝gie rude w這sy + tematy zwi您ane z farbowaniem - Strona 39 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2009-06-04, 19:23   #1141
untouchable
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 354
Dot.: Poszukuje zdj耩! D逝gie rude w這sy + tematy zwi鉺ane z farbowaniem

Cytat:
Napisane przez niutka1 Poka wiadomo嗆
Dlatego pytam, czy farba ta np. bardzo jasny miedziany blond mo瞠 rozja郾ia, jesli ma na pude趾u, 瞠 np z brazu zrobi rudy, to musi rozjasniac. Jesli na pude趾u jest pokazane, 瞠 tylko do w這s闚 blond, tak jak np jest na Casting, to nie rozja郾ia.
odpowiedzialam juz ze nie rozjasnia.
na pudelku sa kolory wyjsciowe ale naturalne!

blond farby rozjasniaja wlosy naturalne.

rozjasnione wlosy sa w cieplej tonacji dlatego po nalozeniu jakiej kolwiek farby bedzie splukiwac sie ona na rudo

ciemny blond z tego co mi waidomo to nie jest jasny blond, uzywalam nawet kilkakrotnie tego odcienia, rowniez na rudych wlosach i przykryl. wyszedl rudo bo jak pisalam wczesniej (rozjasnione-zolte-cieple).

zalezy tez od pigmentow zawartych we wlosie.

co do tego ze popielaty blond zneutralizowal czerwone wlosy. niech bedzie. ale nie rozjasnil. sama widzisz. nie sa jasniejsze. wydaj si 'ociupinke' chlodniejsze tzn nie czerwone a rudawe. (chociaz na zdjeciach nie widze zmiany miedzy odcieniami ). rozjasniane wlosy sa zniszczone, mozna powiedziec ze struktura wlosa jest poszarpana, brak jakiejkolwiek oslony przed czynnikami chemicznymi, chlona wiec wszystko co w nie ladujesz. jednak to dziala obustronnie. wchlaniaja barwnik ale nie sa w stanie go zatrzymac wiec szybko kolor sie wyplukuje. tym samym blaknie. i oto mamy jasniejszy kolor, a raczej wyblakniety, wyplukany

jesli chcesz miec ladny kolor i zdrowe wlosy to zrob cos z nimi raz a porzadnie. kazde farbowanie chociaz moze tego nie widzisz niszczy wlosy, nie tylko na zewnatrz ale i wewnatrz 9no to by bylo trudno zauwazyc)

edit: aneciaa200 przejrzyj sobie dokladnie ten w徠ek jak i w徠ku o castingu. wszystko jest .

Edytowane przez untouchable
Czas edycji: 2009-06-04 o 19:24
untouchable jest offline  
Stary 2009-06-04, 20:13   #1142
Chatul
ma zielone poj璚ie

Wiadomo軼i: 40 446

Cytat:
teraz mam rudy mniej wi璚ej taki (aparat przek豉muje odrobin, jest jasniejszy niz na zdj璚iu ale i tak troche za ciemny jak dla mnie...
Naprawd fajne kolorki
Stary 2009-06-04, 20:29   #1143
nerla
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 191

aneciaa200 skoro chcesz wrocic po wakacjach do blondu to raczej ogranicz sie do szamponetek do 8 myc, zeby nie narazac tak bardzo struktury wlosow, a potem jak ci sie ona wyplucze to tylko o ton bedziesz musiala zrobic jasniejsze bo ci zostanie taki zloty blond. Mo瞠 z firmy delia "rudy"?To jest szamponetka w tym stylu wlasnie.
Stary 2009-06-04, 23:31   #1144
201608170918
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 422

Popieram, mi delia wyp逝ka豉 si po 5 myciach.
201608170918 jest offline  
Stary 2009-06-04, 23:46   #1145
wkretarka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 35
GG do wkretarka

Bardzo prosz .
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 5b5866648d.jpg (33,1 KB, 32 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 9a08035cb3.jpg (43,4 KB, 38 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 356f4019e5.jpg (41,2 KB, 67 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 62427f189c.jpg (44,6 KB, 72 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 499499d0c6.jpg (63,5 KB, 107 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg c75a1d715c.jpg (51,0 KB, 80 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg f57e69f368.jpg (38,7 KB, 46 za豉dowa)
wkretarka jest offline  
Stary 2009-06-05, 01:09   #1146
niutka1
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 904
Wpisy w blogu: 2

Untouchable- pozwol sobie pozostac przy swoim zdaniu, farbuje w這sy od lat, mia豉m juz wszystkie kolory na g這wie i jesli farba zawiera rozjasniacz, to b璠zie rozjasnia豉 zar闚no w這sy naturalne , jak i farbowane. Oczywi軼ie b璠zie to mia這 inny efekt, ale rozjasnienie b璠zie.
Co do twojego stwierdzenia, 瞠 nie widzisz r霩nicy w tonacji, to owszem, pisa豉m, 瞠 na zdj璚iach wysz這 to nieco inaczej, zreszt tylko na profesjonalnych zdj璚iach kolor b璠zie taki sam ja w rzeczywisto軼i.
Ja widzia豉m swoje w這sy na zywo przed i po, wiem, 瞠 sie rozjasni造.

Cytat:
rozjasnione wlosy sa w cieplej tonacji dlatego po nalozeniu jakiej kolwiek farby bedzie splukiwac sie ona na rudo
nieprawda, jesli na這zysz farbe granatowa, fioletowa, lub czarna nie b璠zie si ona sp逝kiwac na rudo
jesli na這zysz bardzo jasny blond, a masz mocno rozjasnione w這sy, do z馧ci, gdzie juz prawie nie ma pigmentu czerwonego, tez nie b璠zie sie sp逝kiwa豉 na rudo
sprawdzone na sobie

Co do piel璕nacji, dziekuje za dobre rady...
Doprawdy przez te bez ma豉 nascie lat farbowania na r霩ne kolor, mam swoje wypracowane sposoby na doj軼ie w這s闚 do 豉du, szcz窷liwie jestem posiadaczka grubych w這s闚 i sa one w stanie zniesc bardzo wiele.

Cytat:
jesli chcesz miec ladny kolor i zdrowe wlosy to zrob cos z nimi raz a porzadnie
nie, nie chc robic czegos raz a porz康nie, bo lubie zmiany i eksperymenty, nie zamierzam latami chodzic w jednym kolorze, a w這sy nie z帳, mozna obci帷 i odrosn- chociaz ja nigdy nie mia豉m takiej wpadki przy farbowaniu, by to by這 konieczne, juz raczej nieudane eksperymenty 鈍iat造ch pa fryzjerek powodowa造, ze musia豉m w domu doprowadzac w這sy do 豉du, albo podcinac u innego fryzjera

zreszt nie prosi豉m o tego typu rady

Edytowane przez niutka1
Czas edycji: 2009-06-05 o 01:19
niutka1 jest offline  
Stary 2009-06-05, 07:50   #1147
Chatul
ma zielone poj璚ie

Cytat:
Napisane przez Sehmet Poka wiadomo嗆
Popieram, mi delia wyp逝ka豉 si po 5 myciach.
Mnie ta jasna ruda te d逝go si na g這wie nie trzyma豉 (; Tak瞠 spokojnie mo積a z ni ekspermentowa. Aczkolwiek na這穎na na inn szamponetk zmywa si tak szybko ju nie chcia豉.
Stary 2009-06-05, 15:34   #1148
untouchable
Wtajemniczenie

niutka1 zadna farba nie zawira rozjasniacza. kazda zawiera utleniacz. farby blond tzw rozjasniajace maja mocniejszy utleniacz.

hehe, no wiadomo ze jak nalozymy czarn to nam rudy nie wyjdzie. chodzilo mi o ten ciemny blond o ktorym pisalas

a co do tego rozjasniania farbowanych wlosow farbami, nie bede cie przekonywac. grunt, ze u ciebie dziala co nie

Cytat:
Napisane przez niutka1
zreszt nie prosi豉m o tego typu rady
ups. nie bierz tego do siebie, po prsotu chcialam jak najlepiej

i chodzilo mi o to ze np. zamiast nakladac blond farby na rude wlosy mozna rozjasnic i nalozyc jasny rudy
Stary 2009-06-05, 23:24   #1149
cristallina
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 81
GG do cristallina

Jeszcze raz ja . Zdecydowa豉m si na naturalny, neutralny rudy. Problem w tym, 瞠 przed na這瞠niem farby musz w這sy troch rozja郾i (innego wyj軼ia raczej nie ma skoro obecny ciemny br您 zawdzi璚zam farbie) a na tym nie znam si kompletnie. Chc powierzy to zadanie komu w domu wi璚 wola豉bym unikn望 jakich skombinowanych proces闚 przy nak豉daniu "mikstury" . I tutaj mam pytanie - jaki rozja郾iacz polecacie, skuteczny, niszcz帷y w這sy w jak najmniejszym stopniu? Ka盥a farba 豉pie rozja郾ione w這sy czy na jakiej si szczeg鏊nie przejecha造軼ie? Jakie s r騜nice mi璠zy farbowaniem na takich w這sach a tym co obiecuj producenci farb? Przepraszam, 瞠 tyle zapewne banalnych pyta, ale ju sama kr耩ka dosta豉m szukaj帷 farby.
Strasznie boj si tego rozja郾iania, zniszczenia w這s闚... My郵a豉m nawet czy nie na這篡 sobie intensywnego rudego z nadziej, 瞠 z豉pie mi s豉biej, czyli tak jak chc ale to raczej bez sensu....

W za陰czniku - pierwszy kolor zbli穎ny (a w豉軼iwie to chyba identyczny) do mojego, drugi -wymarzony.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg w這sy1.jpg (23,9 KB, 30 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg Nataliya Piro01.jpg (36,6 KB, 42 za豉dowa)

Edytowane przez cristallina
Czas edycji: 2009-06-06 o 21:03
cristallina jest offline  
Stary 2009-06-06, 13:26   #1150
camillus
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 20

Cytat:
Napisane przez sereniti Poka wiadomo嗆
hehe p鎩de do fryzjera i powiem ze chce mie chamski kolor w這s闚
I co by豉 ju? Dawaj fotki
camillus jest offline  
Stary 2009-06-06, 15:29   #1151
milk
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 760

zauwa篡造軼ie, 瞠 ostatnio jest wi璚ej rudych, wrecz jest ich pe軟o, wcale mnie to nie cieszy bo o oryginalno軼i mo積a zapomnie.
milk jest offline  
Stary 2009-06-06, 15:37   #1152
Wenress
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 804

Pe軟o? Pe軟o to jest blondynek, rudych owszem, wi璚ej sie zrobi這, ale i tak pozostajemy w zdecydowanej mniejszo軼i.
Mnie to jako nie przeszkadza, jestem ruda bo taka sie sobie podobam, na oryginalno軼i mi nie zale篡, bo i tak nie jestem szar myszk. Na 豉dne, miedziane w這sy innych kobiet te ch皻nie popatrz , a co

鑿icz!
Wenress jest offline  
Stary 2009-06-06, 16:05   #1153
niutka1
Wtajemniczenie

Cytat:
i chodzilo mi o to ze np. zamiast nakladac blond farby na rude wlosy mozna rozjasnic i nalozyc jasny rudy
Chyba nie zauwa篡豉s...

Napisa豉m przeciez, 瞠 je rozjasnia豉m dwa razy, nie chce miec w這s闚 w proszku, wi璚 nie rozja郾ie ich rozjasniaczem trzeci raz w tak kr鏒kim czasie

Z pewno軼ia sama wiesz, 瞠 czasem w這s pr璠zej sie skruszy niz rozja郾i jeszcze bardziej, zw豉szcza jak kto farbowa dwa lata na czarno, w tym palette

Dziewczyny kupi豉m w ko鎍u farbe belle color, ta z drugiego zdj璚ia, tak jak mi radzi造軼ie, w這ski s teraz bardziej rude, chyba osi庵n窸am fajny kolorek na razie, mimo, 瞠 jest ciemniejszy, niz bym chcia豉.
niutka1 jest offline  
Stary 2009-06-06, 16:58   #1154
untouchable
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez milk Poka wiadomo嗆
zauwa篡造軼ie, 瞠 ostatnio jest wi璚ej rudych, wrecz jest ich pe軟o, wcale mnie to nie cieszy bo o oryginalno軼i mo積a zapomnie.
moze nie pelno ale zdeycydowanie coraz wiecej. kiedys widzialam rud raz na kilka dni, powaznie, a teraz widze kilka dziennie

Cytat:
Chyba nie zauwa篡豉s...

Napisa豉m przeciez, 瞠 je rozjasnia豉m dwa razy, nie chce miec w這s闚 w proszku, wi璚 nie rozja郾ie ich rozjasniaczem trzeci raz w tak kr鏒kim czasie

Z pewno軼ia sama wiesz, 瞠 czasem w這s pr璠zej sie skruszy niz rozja郾i jeszcze bardziej, zw豉szcza jak kto farbowa dwa lata na czarno, w tym palette

Dziewczyny kupi豉m w ko鎍u farbe belle color, ta z drugiego zdj璚ia, tak jak mi radzi造軼ie, w這ski s teraz bardziej rude, chyba osi庵n窸am fajny kolorek na razie, mimo, 瞠 jest ciemniejszy, niz bym chcia豉.
no znowu zle mnie rozumialas. zamiast uzywac blond farby ktora rowniez niszczy wlosy, a daje maly efekt, chcialam powiedziec bys uzyla rozjasniacza. ale nie odrazu, przeciez kolor mialas ladny to wystarczyloby odczekac, a wlosy w tym czasie wspomoc jakas kuracja odbudowujaca.

pokazesz zdjecie po farbowaniu?
Stary 2009-06-06, 18:54   #1155
Chatul
ma zielone poj璚ie

Mo瞠 jak producenci zobacz, 瞠 tyle os鏏 ma rude w這sy to zwi瘯sz gam rudo軼i w swoich farbach i szamponetkach :P

Chocia ja u篡wam do rudzenia w這s闚 Delii i Marion [ najlepsze i nie testowane na zwierz皻ach ] i ich paleta rudo軼i mi odpowiada
Stary 2009-06-06, 20:16   #1156
niutka1
Wtajemniczenie

Cytat:
no znowu zle mnie rozumialas. zamiast uzywac blond farby ktora rowniez niszczy wlosy, a daje maly efekt, chcialam powiedziec bys uzyla rozjasniacza. ale nie odrazu, przeciez kolor mialas ladny to wystarczyloby odczekac, a wlosy w tym czasie wspomoc jakas kuracja odbudowujaca.
Nie chcia豉m czeka.
To, 瞠 mog豉m uzyc rozja郾iacza np za miesi帷, dwa p騧niej dobrze wiem...

Mysle, 瞠 wi璚ej b璠zie rudych, bo media trabi, 瞠 to najmodniejszy kolor w這s闚 sezonu... wi璚...

hmmm, mog豉m sie przefarbowa wczesniej

Edytowane przez niutka1
Czas edycji: 2009-06-06 o 20:19
niutka1 jest offline  
Stary 2009-06-06, 21:06   #1157
cristallina
Raczkowanie

GG do cristallina

U mnie na szcz窷cie ostatnio wszystkie rudzielce zblondzia造, widuje tylko te naturalne.
Na chama (bo nie min窸o du穎 czasu) od鈍ie輳 swoje pytanie, zrzuci這 mi je na poprzedni stron i boj si, 瞠 zostanie bez odzewu a na odpowiedzi w szybkim czasie bardzo mi zale篡, desperacja mnie 豉pie.
>>klik<<

cristallina jest offline  
Stary 2009-06-06, 21:13   #1158
krashka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 87

cristallino , ja niestety nie potrafi Ci pom鏂, jednak mam pro軸 do Ciebie w zwi您ku z tym, 瞠 mam zamiar zmieni m鎩 kolor na rudy, szukam ideanego koloru i chyba znalaz豉m chc taki sam, jak Ty i tu moje pytanie- znasz farb, kt鏎a da identyczny kolor, jak w zdj璚iu 2 w za陰czniku (w Twoim po軼ie, oczywi軼ie) pozdrawiam
krashka jest offline  
Stary 2009-06-06, 21:38   #1159
cristallina
Raczkowanie

GG do cristallina

Jeszcze si rozgl康am, ale jak znajd co podobnego to dam Ci zna (licz na to samo w drug stron ) .

cristallina jest offline  
Stary 2009-06-06, 21:48   #1160
summershine
BAN sta造

Wiadomo軼i: 68

cristallina co do rozja郾iania, to nie pami皻am, czym ja dok豉dnie rozjasnia豉m kiedy. Nie potrafi sobie przypomnie Na pewno rozja郾ia o 4-6 ton闚. Jednak jedyne co mog Ci doradzi, to nie k豉d farby na ca貫 w這sy, tylko zr鏏 sobie bardzo g瘰to pasemka. Przynajmniej mnie si w ten spos鏏 uda這 sporo rozja郾i, na co z kolei na這篡豉m bardzo jasny rudy - taki s這miano-rudy wr璚z. Kolor wyszed przepieknie i tak jak chcia豉m. Jednak..Fakt faktem, okaza這 si, 瞠 to nie kolor dla mnie i wygl康a豉m niezbyt efektywnie. Mam blad cer i wydawa這 mi si, 瞠 to nie dla mnie. Zreszt potwierdzili to r闚nie moi znajomi. Wol jednak jak kolor bardziej kontrastuje si z kolorytem cery. Efektem: nast瘼nego dnia by這 przefarbowanie si zn闚 na bardziej czerwony kolor

krashka - wydaje mi si, 瞠 seria Casting Crème Gloss z Loreal'a ma podobne odcienie rudego, do tego, kt鏎y Ci interesuje. Bardzo mi si zreszt podobaj ich odcienie rudego, maj wed逝g mnie szeroki wachlarz barw i odcieni. Obecnie marzy mi si taki kolor jak 645 Amber z Loreal lub 724 Vanilla Caramel W豉郾ie z tej serii, co pisa豉m. Niestety nie umiem za陰cza plik闚, wi璚 podaj Wam dok豉dne nazwy. Wed逝g mnie oba kolory s przepi瘯ne! Czekam teraz tylko jak w這ski podrosn i trzeba b璠zie na這篡 farb
summershine jest offline  
Stary 2009-06-07, 11:42   #1161
niutka1
Wtajemniczenie

Rudow這se farbowane- mam pytanko, co ile farbujecie w這sy?
Jak mia豉m ciemne, to mog豉m spokojnie farbowa co 2 msc, nie by這 widac odrost闚, gdyz mam ciemne w這ski naturalne, przy blond mi nie przeszkadza這, bo nawet fajnie wygl康aja odrosty takie na 5-10 mm przy postrzepionej fryzurce, ale przy rudych jakos to dziwnie wygl康a, jak brudne w這sy a teraz raptem 3 dni po farbowaniu i juz widz 3 mm odrostu , a mam teraz klasycznego g豉dziutkiego boba, wi璚 b璠zie si to rzuca這 w oczy
Farbowanie co dwa tygodnie mi sie jakos nie u鄉iecha

I jeszcze jedno- jak farbujecie, chodzi mi o nak豉danie ? Na farbie belli rudej w przeciwie雟twie np. do farb blond lub ciemnych, jest napisane, by k豉sc od razu na ca這sc w這s闚, niezale積ie, czy chce farbowac odrosty, czy ca這嗆

z regu造 farbe k豉dzie sie najpierw na odrost, a po jakims czasie "przeci庵a" na reszte w這s闚, by ich za bardzo nie zniszczy, ale mo瞠 przy rudo軼iach jest inaczej ???

Tylko bardzo prosz bez "wyk豉d闚" ,
piszcie z w豉snej praktyki, dzi瘯i.
niutka1 jest offline  
Stary 2009-06-07, 12:02   #1162
nerla
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 191

Moje rude farby sie tak szybko wyplukiwaly ze od razu na calosc kladlam i mysle ze to jest powodem ze tak pisza w instrukcji.

Co do odrostow, to mialam ten sam problem bo moje wlosy rosna w strasznym tempie, a poniewaz nie powinno sie farbowac chemia czesciej niz co 6 tyg to przerzucilam sie na naturalna chne i teraz co 3 tyg moge nakladac moje ukochane rudosci
Stary 2009-06-07, 12:08   #1163
Wenress
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 804

Ja te jako co 3-4 tygodnie nak豉dam chne. Odrosty mam tragiczne, bo bardzo jasny blond, wygl康aj jak siwe

鑿icz!
Wenress jest offline  
Stary 2009-06-07, 12:36   #1164
quesadila
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 291

Cytat:
Napisane przez cristallina Poka wiadomo嗆
Jeszcze raz ja . Zdecydowa豉m si na naturalny, neutralny rudy. Problem w tym, 瞠 przed na這瞠niem farby musz w這sy troch rozja郾i (innego wyj軼ia raczej nie ma skoro obecny ciemny br您 zawdzi璚zam farbie) a na tym nie znam si kompletnie. Chc powierzy to zadanie komu w domu wi璚 wola豉bym unikn望 jakich skombinowanych proces闚 przy nak豉daniu "mikstury" . I tutaj mam pytanie - jaki rozja郾iacz polecacie, skuteczny, niszcz帷y w這sy w jak najmniejszym stopniu? Ka盥a farba 豉pie rozja郾ione w這sy czy na jakiej si szczeg鏊nie przejecha造軼ie? Jakie s r騜nice mi璠zy farbowaniem na takich w這sach a tym co obiecuj producenci farb? Przepraszam, 瞠 tyle zapewne banalnych pyta, ale ju sama kr耩ka dosta豉m szukaj帷 farby.
Strasznie boj si tego rozja郾iania, zniszczenia w這s闚... My郵a豉m nawet czy nie na這篡 sobie intensywnego rudego z nadziej, 瞠 z豉pie mi s豉biej, czyli tak jak chc ale to raczej bez sensu....

W za陰czniku - pierwszy kolor zbli穎ny (a w豉軼iwie to chyba identyczny) do mojego, drugi -wymarzony.
Kiedy farbowa豉m sw鎩 naturalny blond na br您, a potem postanowi豉m wr鏂i do jasnych w這s闚 przy pomocy rozja郾iacza Garniera. Po jednej dekoloryzacji mia豉m w軼iekle rudy kolor, marchewk, a na to po這篡豉m jaki 鈔edni blond, chyba jakiego starego Castinga, i wyszed naturalnie wygl康aj帷y rudy. Ale juz nigdy potem 瘸dn farb nie uda這 mi si uzyska takiego naturalnego odcienia.
Na pewno po rozja郾ieniu w這s闚 powinna unika zbyt ciemnych odcieni, chyba lepiej wzi望 nawet jasniejszy ni oczekiwany efekt. I spr鏏uj jakiego Castinga, bardzo 豉dnie wychodzi Miodowy Blond. I tak po takim zabiegu ka盥a farba bedzie sie trzyma豉 znacznie kr鏂ej ni zwykle, dopiero po drugiej, trzeciej aplikacji b璠zie si du穎 wolniej wyp逝kiwa豉.
Miodowy Blond wygl康a zaraz po farbowaniu tak jak u mnie w awatarku [zdjecie z lamp b造skow- w swietle dziennym jest jasniejszy i mniej czerwony]. Ja mam ten problem, 瞠 je郵i farba ma nawet minimalne ilo軼i czerwonego barwnika, to staje si on dominuj帷y. Tak mia豉m i z brazami, i z rudo軼iami, a szukam z這tego rudego, tak jak Ty. Dlatego z Casting闚 wybieraj te z 鄴速 kropk na boku pude趾a. czernowych unikaj
W豉郾ie zam闚i豉m na allegro Chi Ionic w kolorze 8CG-MEDIUM COPPER GOLDEN BLONDE i mam nadziej, 瞠 to b璠zie Ten Kolor- sama choruj na taki, jak ma modelka na wklejonym przez Ciebie zdj璚iu. Jak tylko go zastosuj- wklej foty
quesadila jest offline  
Stary 2009-06-07, 12:59   #1165
Orelie
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 103

Ja troszke boje sie o moje wlosy ( klade Castinga co 6 - 7 tygodni) wiec chyba tez zaczne uzywac chne
Orelie jest offline  
Stary 2009-06-07, 13:36   #1166
untouchable
Wtajemniczenie

Cytat:
Jak mia豉m ciemne, to mog豉m spokojnie farbowa co 2 msc, nie by這 widac odrost闚, gdyz mam ciemne w這ski naturalne, przy blond mi nie przeszkadza這, bo nawet fajnie wygl康aja odrosty takie na 5-10 mm przy postrzepionej fryzurce, ale przy rudych jakos to dziwnie wygl康a, jak brudne w這sy a teraz raptem 3 dni po farbowaniu i juz widz 3 mm odrostu , a mam teraz klasycznego g豉dziutkiego boba, wi璚 b璠zie si to rzuca這 w oczy

I jeszcze jedno- jak farbujecie, chodzi mi o nak豉danie ? Na farbie belli rudej w przeciwie雟twie np. do farb blond lub ciemnych, jest napisane, by k豉sc od razu na ca這sc w這s闚, niezale積ie, czy chce farbowac odrosty, czy ca這嗆

z regu造 farbe k豉dzie sie najpierw na odrost, a po jakims czasie "przeci庵a" na reszte w這s闚, by ich za bardzo nie zniszczy, ale mo瞠 przy rudo軼iach jest inaczej ???

to ostatnie zdanie chyba do mnie

hmm jak mialam ciemne wlosy to tez farbowalam co 2 miesiace. teraz nawet by mi nie przeszkadzal ten splukany rudy kolor tylko wlasnie te odrosty. musialabym co 2 tygodnie farbowac..

ja klade farbe odrazu na cale wlosy, bo nie lubie sie bawic z odrostami, a kolor lubie miec intensywny. przy brazach kladlam pierw odrost, potem reszta

Cytat:
Napisane przez Wenress Poka wiadomo嗆
Ja te jako co 3-4 tygodnie nak豉dam chne. Odrosty mam tragiczne, bo bardzo jasny blond, wygl康aj jak siwe
ja ma ciemny blond typowy dla polek, taki bury. ten dopiero wyglada jak siwy
Stary 2009-06-07, 14:00   #1167
*Antoinette*
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 535

Cytat:

Ja farbuj mniej wi璚ej co 1,5 miesi帷a. Zazwyczaj mam ju wtedy do嗆 nieokre郵ony, ma這 intensywny kolor
Jesli chodzi o nak豉danie to ja od razu na ca這嗆. Tzn. farbuj帷 zawsze zaczynam od odrost闚, ale nie czekam 瞠by zafarbowa ca貫 tak jak zalecaj w instrukcji, bo lubi mie intensywny kolor.

*Antoinette* jest offline  
Stary 2009-06-07, 19:28   #1168
niutka1
Wtajemniczenie

Dzieki dziewczyny...
niutka1 jest offline  
Stary 2009-06-07, 23:36   #1169
agniuszka87
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 737
Dot.: Poszukuje zdj耩! D逝gie rude w這sy :)

Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg __b_d3ef21fb4f25d0db30fb0ff74dba8805.jpg (36,6 KB, 61 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 370x-1-c615d99f591c986f7b285a92e562e847.jpg (34,2 KB, 63 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 745059.jpg (35,2 KB, 42 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg z5426696X.jpg (45,3 KB, 60 za豉dowa)

agniuszka87 jest offline  
Stary 2009-06-08, 15:51   #1170
olinka90
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 132
Dot.: Poszukuje zdj耩! D逝gie rude w這sy :)

wczoraj zafarbowa豉m si na Maho... Wybra豉m szampon koloryzuj帷y z Palette,nr 207.naturalny m鎩 kolor to ciemny blond i ku mojemu zdziwieniu kolor wyszed tak jak na opakowaniu.Tylko teraz moj bol帷zk s brwi,kt鏎e mam ciemne,wr璚z czarne i wydaje mi si 瞠 nijak nie pasuj do obecnego koloru w這s闚...
Jak my郵icie,czy w og鏊e dobrze wybra豉m firm Palett?bo jako nie widzia豉m,瞠by kt鏎a z Was si na ni decydowa豉.

Tagi
cienkie, farba, farbowanie, koloryzacja, rozja郾ianie, rude miedziane w這sy, rude w這sy, rudow這se wiza瘸nki, rudy, rudzielce, w這sy, zabiegi

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:27.