Poszukuje zdj耩! D逝gie rude w這sy + tematy zwi您ane z farbowaniem - Strona 47 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2009-06-27, 18:00   #1381
Ceith
korzonek

Wiadomo軼i: 5 958
Dot.: Poszukuje zdj耩! D逝gie rude w這sy + tematy zwi鉺ane z farbowaniem

Cytat:
Napisane przez milk Poka wiadomo嗆
hmm a jak mialby nie wyjsc bardziej rudy po rudej farbie? wcale nie masz ciemnych w這s闚.
Chodzi mi o to, 瞠by nie wyszed ciemniejszy ni mam. Mo瞠 i nie mam, ale chcia豉bym ja郾iejsze
Farbowa豉m w這sy te niby rud farb, a ruda nie wysz豉
Ceith jest offline  
Stary 2009-06-27, 18:02   #1382
Sweetgirl234
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 234

Hej 奸iczne macie te w這ski
mam do was takie pytanko czy pasuje do mnie jaki kolwiek odcie rudo軼i??
dodaj fotki
http://nasza-klasa.pl/profile/830784...ery/album/2/88
http://nasza-klasa.pl/profile/830784...ery/album/2/87
Sweetgirl234 jest offline  
Stary 2009-06-27, 19:21   #1383
Chatul
ma zielone poj璚ie

Wiadomo軼i: 40 446

Cytat:
Napisane przez Sweetgirl234 Poka wiadomo嗆
Hej 奸iczne macie te w這ski
mam do was takie pytanko czy pasuje do mnie jaki kolwiek odcie rudo軼i??
dodaj fotki
http://nasza-klasa.pl/profile/830784...ery/album/2/88
http://nasza-klasa.pl/profile/830784...ery/album/2/87
Do zobaczenia zdj耩 niezb璠ne jest zalogowanie si...
Lepiej wgraj tutaj zdj璚ia, to nie b璠zie problem闚 z zobaczeniem ich (;
Stary 2009-06-27, 19:59   #1384
Sweetgirl234
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 234

ok
wgram fotki
http://www.fothost.pl/upload/09/26/e8663abc.jpeg
http://www.fothost.pl/upload/09/26/89dcc1bd.jpeg
Sweetgirl234 jest offline  
Stary 2009-06-27, 20:31   #1385
spioch7
BAN sta造

Wiadomo軼i: 1 038

Cytat:
Napisane przez nerla Poka wiadomo嗆
A dlaczego chcesz czeka rok zanim na這篡sz henne? Henna pogrubi w這sy bo je oblepia wi璚 wydaj si w lepszej kondycji. Ja uzywam chne srednio co dwa-trzy tygodnie i na moich sredniobr您 w這sach kolor przypomina taki jaki ma Ashle S, a w s這鎍u jest bardzo intensywny. W徠pie 瞠 gdzie si tego podejmuj ale mo瞠sz popyta w dobrych salonach powinni robi. Jak nie to ja Ci na這瞠
Wydaje mi sie ze do henny trzeba miec naturalny kolor wlosow? a ja mam wlosy po kilku farbach pozostaje mi dekoloryezacja na ktora sie nie zdecyduje chyba ze odrost bedzie juz b dlugi. Czy henna nawilza wlosy? Ja mam b suche i pomimo ze nie rozjasniane nic im nie pomaga zadna odzywka nawilzajaca na dodatek sie ko速unia i nie wiem co robic^^
spioch7 jest offline  
Stary 2009-06-27, 21:13   #1386
nerla
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 191

Cytat:
Napisane przez milk Poka wiadomo嗆
hmm a jak mialby nie wyjsc bardziej rudy po rudej farbie? wcale nie masz ciemnych w這s闚.
Racja, ja po tym garnierze mia豉m takie co jak w za陰cznikach(przepraszam za wygl康 ale na szybko to znalazlam-w swietle dziennym i sztucznym) a nie mia豉m du穎 ja郾iejszych w這s闚 od Ciebie Ceith Tak瞠 鄉ia這 farbuj

Cytat:
Napisane przez spioch7 Poka wiadomo嗆
Wydaje mi sie ze do henny trzeba miec naturalny kolor wlosow? a ja mam wlosy po kilku farbach pozostaje mi dekoloryezacja na ktora sie nie zdecyduje chyba ze odrost bedzie juz b dlugi. Czy henna nawilza wlosy? Ja mam b suche i pomimo ze nie rozjasniane nic im nie pomaga zadna odzywka nawilzajaca na dodatek sie ko速unia i nie wiem co robic^^
Na szcz窷cie nie trzeba, bo farbowa豉m kilka lat w這sy chemi i nawet nie odczeka豉m dw鏂h misi璚y jak przerzuci豉m si na chne To raczej chodzi o to 瞠 trzeba d逝go czeka a przejdzie sie z henny spowrotem na chemi bo ona nie 豉pie na pocz徠ku na naturaln chn.

Henna nie nawil瘸 w這s闚- oblepia je, przez go staj si grubsze i s chronione od zewn徠rz, nie narusza wewn皻rznej struktury-dzi瘯i temu ich nie niszczy. A pr鏏owa豉 maski Henna treatment wax? Polecam. Tak瞠 olejek kokosowy klasyczny, b康 Olejek Vatika wypr鏏uj
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg h.jpg (49,4 KB, 173 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg a.jpg (11,3 KB, 182 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg ha.jpg (11,0 KB, 117 za豉dowa)
Stary 2009-06-27, 21:44   #1387
spioch7
BAN sta造

Wiadomo軼i: 1 038

Nerla To Ty ? Sliczna jestes ok dzieki za info prrzejde na henne za 2 mies tj po wakacjach. Chce kupic olejek kokosowy ale nie wiem jak go uzywac bo ja mam dlugie wlosy a jego jest malo;/ Jesli henna oblepiaa wlosy to czy stosowanie odzywek na tak koloryzowane wlosy ma sens? Czy po hennie nie ma wzmozonego wypadania?
spioch7 jest offline  
Stary 2009-06-27, 22:16   #1388
marteCka001
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 97

witajcie dziewczyny
bardzo chcialabym miec rude wlosy, takie jak Evan Rachel Wood na tej sesji : http://www.kozaczek.pl/plotka.php?id=15548
Moim zdaniem kolor przepi瘯ny. Pare dni temu farbowalam rozjasniane na ciemny blond wlosy farba Scharzkopf Natural & Easy 鈔edni miedziany blond. Kolor wyszedl pieknie tyle ze prawie nie ma juz po nim sladu
W tym momencie mam wlosy taki ciemny blond troche rudych refleksow i to wszystko. Rozwa瘸m kolejne farbowanie, pomy郵alam o kolorze Mango albo Pure Paprika z Loreala. ktora z tych farb jest ciemniejsza ( czy bardziej zblizona do koloru z linku) i trwalsza? serdecznie dziekuje za odpowiedzi

---------- Dopisano o 22:16 ---------- Poprzedni post napisano o 21:59 ----------

http://img43.imageshack.us/i/pic00989.jpg/

a to moje wlosy obecnie w sztucznym swietle.

Edytowane przez marteCka001
Czas edycji: 2009-06-27 o 22:17 Pow鏚: nie wy鈍ietli這 si zdj璚ie
marteCka001 jest offline  
Stary 2009-06-28, 00:11   #1389
Ceith
korzonek

Wiadomo軼i: 5 958

Cytat:
Napisane przez nerla
Racja, ja po tym garnierze mia豉m takie co jak w za陰cznikach(przepraszam za wygl康 ale na szybko to znalazlam-w swietle dziennym i sztucznym) a nie mia豉m du穎 ja郾iejszych w這s闚 od Ciebie Ceith Tak瞠 鄉ia這 farbuj
Ooo dzi瘯uj!
奸iczny kolor, po raz kt鏎y ju dzi瘯uj za pomoc, nerla
Ceith jest offline  
Stary 2009-06-28, 01:02   #1390
milk
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 760

Cytat:
Napisane przez marteCka001 Poka wiadomo嗆
witajcie dziewczyny
bardzo chcialabym miec rude wlosy, takie jak Evan Rachel Wood na tej sesji : http://www.kozaczek.pl/plotka.php?id=15548
Moim zdaniem kolor przepi瘯ny. Pare dni temu farbowalam rozjasniane na ciemny blond wlosy farba Scharzkopf Natural & Easy 鈔edni miedziany blond. Kolor wyszedl pieknie tyle ze prawie nie ma juz po nim sladu
W tym momencie mam wlosy taki ciemny blond troche rudych refleksow i to wszystko. Rozwa瘸m kolejne farbowanie, pomy郵alam o kolorze Mango albo Pure Paprika z Loreala. ktora z tych farb jest ciemniejsza ( czy bardziej zblizona do koloru z linku) i trwalsza? serdecznie dziekuje za odpowiedzi

---------- Dopisano o 22:16 ---------- Poprzedni post napisano o 21:59 ----------

http://img43.imageshack.us/i/pic00989.jpg/

a to moje wlosy obecnie w sztucznym swietle.
o prosze tez trafilam na te zdjecia i rowniez mnie ten odcien zauroczy zwlaszcza, ze te zmi sie tak faluj. wi璚 ani mango ani paprika nie sa zbyt trwa貫 z jednego powodu, to sa po porstu delikatne farby i to na pewno ich zaleta, wada jest w豉郾ie to wyp逝kiwanie, ale to w ogole rudosci i czerwienie maja to do siebie, jesli farbowalas pierwszy raz to jest szansa,ze za ktoryms kolor sie wgryzie i z czasem bedzi emniej lecial z g這wy. mango jest pieknym zarowiastym pomaranczem a paprika jest pieknym pomaranczo-czerwonym
milk jest offline  
Stary 2009-06-28, 08:23   #1391
Chii1986
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 327

Wrzucam moje w這sy po farbowaniu Belle Color Intensywna miedz. Farbowa豉m na spranym rudy, kt鏎y w zale積o軼i od 鈍iat豉 wygl康a jak jasny br您.

Kolor wyszed 豉dny, na blond w這sach wyszed豚y pewnie bardziej pomara鎍zowy. Zdj璚ia go troch przek豉muj..to taki jasny miedziany ale nie tak intensywny jak miedziany z Loreala, kt鏎y jest fajny ale szybko si zmywa ale te nie tak wyblak造 jak na ostatniej fotce bez lampy (ta miedz Loreala to ta farba z ostatniego zdj璚ia)

Og鏊nie farba bardzo przyjemna w u篡ciu i do嗆 troch rozja郾i豉 moje w這sy, na szcz窷cie.
Ba豉m si u篡 p這miennych kolor闚 w obawie,瞠 bed mia豉 czerwone w這sy. Ale farby s i czekaj ;-)

U mnie Pure Paprika zmy豉 si ekspresowo a Natural & Easy o kt鏎ym piszecie, wcale nie da koloru na spranym rudym ale na blodzie/ciemnym blondzie pewnie wyjdzie... na opakowaniu wygl康a 郵icznie mo瞠 sama si kiedy na niego skusz jak jeszcze troch rozja郾i mi si w這sy.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 5900.jpg (2,7 KB, 1419 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg wll.jpg (178,0 KB, 225 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg wl.jpg (173,4 KB, 86 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg ghhu.jpg (172,3 KB, 105 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 000_0017.jpg (161,5 KB, 154 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 6612.jpg (3,2 KB, 1420 za豉dowa)

Edytowane przez Chii1986
Czas edycji: 2009-06-28 o 08:24
Chii1986 jest offline  
Stary 2009-06-28, 12:38   #1392
nerla
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 191

Cytat:
Napisane przez spioch7 Poka wiadomo嗆
Nerla To Ty ? Sliczna jestes ok dzieki za info prrzejde na henne za 2 mies tj po wakacjach. Chce kupic olejek kokosowy ale nie wiem jak go uzywac bo ja mam dlugie wlosy a jego jest malo;/ Jesli henna oblepiaa wlosy to czy stosowanie odzywek na tak koloryzowane wlosy ma sens? Czy po hennie nie ma wzmozonego wypadania?
Haha, dzi瘯uje za komplement
Ma這? olejek kokosowy parachute z allegro ma 200 ml, to si tylko tak wydaje 瞠 ma這 ale one s bardzo wydajne nawet na d逝gich w這sach
Ja stosuje d篡wki i maj takie same dzia豉nie jak przed henn. Nie zauwa篡豉m te u mnie wzmo穎nego wypadania i w徠pie 瞠by tak si dzia這

Cytat:
Napisane przez Ceith Poka wiadomo嗆
Ooo dzi瘯uj!
奸iczny kolor, po raz kt鏎y ju dzi瘯uj za pomoc, nerla
Polecam si na przysz這嗆
Stary 2009-06-28, 13:32   #1393
untouchable
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 354

Cytat:
Napisane przez Chii1986 Poka wiadomo嗆
Wrzucam moje w這sy po farbowaniu Belle Color Intensywna miedz. Farbowa豉m na spranym rudy, kt鏎y w zale積o軼i od 鈍iat豉 wygl康a jak jasny br您.

Kolor wyszed 豉dny, na blond w這sach wyszed豚y pewnie bardziej pomara鎍zowy. Zdj璚ia go troch przek豉muj..to taki jasny miedziany ale nie tak intensywny jak miedziany z Loreala, kt鏎y jest fajny ale szybko si zmywa ale te nie tak wyblak造 jak na ostatniej fotce bez lampy (ta miedz Loreala to ta farba z ostatniego zdj璚ia)

Og鏊nie farba bardzo przyjemna w u篡ciu i do嗆 troch rozja郾i豉 moje w這sy, na szcz窷cie.
Ba豉m si u篡 p這miennych kolor闚 w obawie,瞠 bed mia豉 czerwone w這sy. Ale farby s i czekaj ;-)

U mnie Pure Paprika zmy豉 si ekspresowo a Natural & Easy o kt鏎ym piszecie, wcale nie da koloru na spranym rudym ale na blodzie/ciemnym blondzie pewnie wyjdzie... na opakowaniu wygl康a 郵icznie mo瞠 sama si kiedy na niego skusz jak jeszcze troch rozja郾i mi si w這sy.
豉dnie wysz這. a uzy豉 1 czy 2 opakowania?
Stary 2009-06-28, 14:38   #1394
marteCka001
Raczkowanie

dziekuje bardzo. ja wlasnie mam wlosy rozjasniane, farbowalam na rudo pierwszy raz Natural & easy wyszlo naprawde super. trzymalam farbe krocej bo balam sie ze wyjdzie mi zbyt intensywny i moze tez dlatego tak szybko sie wyplukal. bardzo 豉dny efekt po tym Garnierze, Chiii. co przedstawia ta ostatnia fotka? musze powiedziec ze wyszedl ci podobny do mojego po natural & easy. bardzo, no moze mialam deczok ciemniejsze ale po 1 myciu mialam tez cos w ten dese. ja chyba powtorze eksperyment z Natural & easy tymbardziej ze wlosy mi sie praktycznie nie zniszczyly wiec chyba warto. potrzymam teraz 30-40 minut to moze nie splucze sie tak szybko. a jak znowu sie splucze to chyba skusze sie na tego Garniera. Mango mnie kusi ale znowu pomaranczu nie chce, a pure paprica wydaje sie nawet bardziej pomaranczowy. a moze ktoras z was ma jakas fotke po tym kolorze na wyjsciowych ciemny blond? bardzo bym byla wdzieczna

przed chwila znalazlam taka farbe: http://www.skapiec.pl/site/cat/140/comp/480691
(przepraszam za linki ale nie potrafie jeszcze wstawiac fotek). Ktoras z was farbowala moze tym kolorem? jest bardzo ladny tylko zastanawia mnie jak trwa這嗆. i nie jet tak ostry jak mango.
podoba mi sie tez taki : http://www.skapiec.pl/site/cat/140/comp/484317 ale zastanaiwam sie czy farba trzymana 10 minut bedzie trwala szczegolnie jesli chodzi o rudy? no i czy ten kolor to bardziej bursztyn czy kasztan?
z Castinga 豉dny jest te orzech laskowy, ale to szampon na 28 myc wiec pewnie szybko sie spiera. 郵iczny jest te Loreal Recital Preference Florence ale znowu pytanie jak z trwa這軼i i jak on wychodzi?
kurcze strasznie duzo pytan zadalam;d nie chce powtorzyc farbowania farba ktora nie jest zbyt trwa豉

Czas edycji: 2009-06-28 o 15:11
marteCka001 jest offline  
Stary 2009-06-28, 16:56   #1395
Chii1986
Zakorzenienie

Zu篡豉m jedno opakowanie ale mam mocno wycieniowane w這sy i s cienkie, si璕aj za ramiona w najd逝篡szym miejscu, ale gdybym mia豉 ciut bardziej g瘰te i proste za ramiona to mog這by nie starczy.

marteCka je郵i chodzi o ostatni fotk w這s闚 to jest to fotka bez lampy te Belle Color, w rzeczywisto軼i kolor nie jest tak wyblakni皻y bardziej przypomina ten na zdj璚iach z lamp.

A je郵i chodzi Ci o zdj璚ie farby z ostatniej fotki to jest to Loreal Feria kiedy nazywa豉 si Czysta miedz teraz jako inaczej ale opakowanie si nie zmieni這. Po niej w這sy wygl康aj tak jak na fotce poni瞠j ale je郵i farba nak豉dana jest na blond lub jasny rudy bo jak nak豉dam na br您 to wychodzi br您oworudy niestety i nie tak miedziany.

Natural &Easy 郵icznie wygl康a na opakowaniu, taki 豉dny miedziany, mo瞠 jak Belle Color mi si zmyje i bed mia豉 ju odrosty to wypr鏏uj Natural&Easy
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSC05577.jpg (13,8 KB, 186 za豉dowa)

Edytowane przez Chii1986
Czas edycji: 2009-06-28 o 17:00
Chii1986 jest offline  
Stary 2009-06-28, 17:13   #1396
marteCka001
Raczkowanie

kurcze super ten kolor po belle color. a spiera sie bardzo szybko?
natural & easy moge ci raczej polecic, bo mozliwe ze gdybym nie skrocila czasu farbowania byloby lepiej. kolorem wszyscy sie zachwycali, zrestza nadal sa miedziane ale juz nie tak bardzo a ja musze miec wyraziste te wlosy no
z ferii ten kolor wlasciwie mialam robic ale balam sie ze wyjdzie zbyt brazowy wlasnie.
no nic, czyli mam do wyboru albo to natural & easy ponownie, albo garnier, albo strasznie podoba mi sie excellence cream numer 743 blond miedziano zlocisty. czytalam recenzje podobno nie spiera sie zbyt szybko a odcien wydaje mi sie idealny albo ta feria... bo w sumie mam jasne wlosy do嗆 i 豉dnie by moglo wyjsc. a jak ci sie trzymal ten kolor?

Czas edycji: 2009-06-28 o 17:24
marteCka001 jest offline  
Stary 2009-06-28, 18:28   #1397
Chii1986
Zakorzenienie

Feria jak i inne farby Loreala np. Preference trzyma造 mi si 鈔ednio trzyma造, tzn po ok 2 tygodniach kolor by bledszy a po miesi帷u by to jasny rudy-blond. Ale trzeba mie na uwadze to,瞠 rudo軼i szybko si wyp逝kuj no i nie mam por闚nania z innymi farbami, poza Lorealami u篡wa豉m tylko br您u Joanny i on mi si bardzo d逝go trzyma.

Casting spra mi si po tygodniu (farbowa豉m bursztynem chyba) ale pewnie dlatego,瞠 farbowa豉m na rozja郾ianych blond w這sach a w這sy rozja郾iane nie chwytaj koloru na d逝go.

Co do Belle Color to nie wiem jak z trwa這軼i bo farbowa豉m przedwczoraj ale pewnie b璠zie podobnie jak z Lorealem.

Dodam tylko,瞠 Loreale 豉dnie si zmywaj, kolor, kt鏎y mi zostawa to taki 豉dny, jasny rudy, du穎 os鏏 go chwali這 gdy ja ju nie mog豉m na niego patrze taki mi si sprany wydawa.(na fotkach Feria po ok 2 miesi帷ach od farbowania czyli ca趾iem sprana , ale kolorem wyj軼iowym by blond, teraz gdy nak豉da豉m na br您 zmywa si do br您u)
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 7.jpg (41,9 KB, 176 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg REM_0289.jpg (17,0 KB, 117 za豉dowa)

Edytowane przez Chii1986
Czas edycji: 2009-06-28 o 18:30
Chii1986 jest offline  
Stary 2009-06-28, 18:50   #1398
marteCka001
Raczkowanie

na pierwszej fotce wyglada super! na drugiej tak jak moje tydzien po farbowaniu. mam podobny kolor tylko troche ciemniejszy. to jest ta feria ktora dodalas w zalaczniku kilka postow wczesniej?
joanna i palette fakt dlugo sie trzymaja ale tez strasznie niszcza wlosy. mojej mamie joanna strasznie spalila wlosy wiec tego sie nie tykam
czyli casting odpada, szkoda wlosow.
czyli zostala mi albo ta feria albo preference to co pisalam wczesniej. bardzo podoba mi sie kolor, i chyba zaryzykuje. moge liczyc ze kolor po tych farbach utrzyma mi sie chociaz miesiac przy myciu glowy co drugi dzien?
chyba ze jeszcze raz zrobie natural & easy. kurcze ciezki wybor, musze ladnie wygladac za dwa tygodnie mam wazna impreze

---------- Dopisano o 18:50 ---------- Poprzedni post napisano o 18:45 ----------

dobra, zaryzykuje i zrobie jeszcze raz natural & easy. tak dla potomnosci;d pofarbuje raczej jeszcze w tym tyogdniu i wrzuce fotki
marteCka001 jest offline  
Stary 2009-06-28, 18:57   #1399
Chii1986
Zakorzenienie

Tak to jest kolor bo tej ferii co wrzuci豉m fotk ale tak samo zmywa si po tej ferii co w za陰czniku (modelka z prost grzywk)tyle,瞠 ona na pocz徠ku jest mniej ruda ale te bardzo 豉dna.

Na pewno po miesi帷u bedzie jeszcze wida kolor, ja myj w這sy codziennie, czasami co dwa dni i si trzyma.

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...a%E6+taki+rudy tutaj wszystko opisa豉m
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg {90FD1820-7B85-49C6-A6DC-6C85CFE706BF}.jpg (13,7 KB, 61 za豉dowa)
Chii1986 jest offline  
Stary 2009-06-28, 19:55   #1400
marteCka001
Raczkowanie

dzi瘯owa
marteCka001 jest offline  
Stary 2009-06-28, 21:57   #1401
Kiya
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 714

rudow這se kobiety s najpi瘯niejsze
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 14734322_3379394_red_hair.jpg (38,7 KB, 77 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 2628074088_338c1ea0b4_o.jpg (68,0 KB, 77 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 3607888931_f156a11697.jpg (36,9 KB, 59 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg nm_evan_rachel_wood_081204_ssv.jpg (26,0 KB, 91 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg red_hair_beauty_1.jpg (71,4 KB, 69 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg red_hair_beauty_5.jpg (72,4 KB, 278 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg red_hair_beauty_2.jpg (40,2 KB, 95 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg red_hair_beauty_14.jpg (62,9 KB, 88 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg u.jpg (44,0 KB, 40 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg red-hair.jpg (34,9 KB, 120 za豉dowa)

Edytowane przez Kiya
Czas edycji: 2009-06-28 o 22:01
Kiya jest offline  
Stary 2009-06-28, 23:57   #1402
Chatul
ma zielone poj璚ie

Wiadomo軼i: 40 446

Nie no, te dwa zdj璚ia najbardziej po lewej- na dole i na g鏎a, s po prostu 鈍ietne. I je瞠li chodzi o w這sy, i je瞠li chodzi o samo zdj璚ie. A mi這 popatrze.
Stary 2009-06-29, 12:51   #1403
marteCka001
Raczkowanie

ja ub鏀twiam kolor Evan Rachel Wood. musze taki mie
marteCka001 jest offline  
Stary 2009-06-30, 14:29   #1404
Agula 88
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 891

rudo軼i
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 208-09-11-15-26-52IMG_6512.jpg (123,6 KB, 40 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 1199569334.jpg (23,6 KB, 52 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg latynoska-diwa.jpg (10,5 KB, 67 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg brodka18.jpg (49,7 KB, 67 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg syrena-riwiery.jpg (11,7 KB, 32 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg z6484313X.jpg (40,9 KB, 82 za豉dowa)
Agula 88 jest offline  
Stary 2009-07-02, 00:45   #1405
marteCka001
Raczkowanie

kupi豉m jednak farbe Loreala Feria preference Intensywny miedziany kasztan. Uznalam 瞠 ryzykowanie czy sie znowu zmyje po 2 myciu jest zbyt duze. wrzuce to co mi wyjdzie
marteCka001 jest offline  
Stary 2009-07-04, 00:10   #1406
Suunflower
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 8
GG do Suunflower

macie jakie sposoby, 瞠by rudy d逝瞠j utrzyma si na w這sach?
ja naturalnie mam w這sy ciemno-br您owe i farbowa豉m je farb - Garnier 100% color odcie czerwona mied. po pierwszym farbowaniu kolor wyszed mi idealny (bez 瘸dnego rozja郾iania itd ), mia豉m prawie pomara鎍zowe w這ski. jednak po 2-3 tygodniach kolor ca趾owicie mi si zmy (myj w這sy co 2 dni ) i teraz po miesi帷u zosta mi tylko leciutki odcie rudego, a w這sy zn闚 mam w naturalnym kolorze.

Edytowane przez Suunflower
Czas edycji: 2009-07-04 o 00:12
Suunflower jest offline  
Stary 2009-07-04, 11:44   #1407
marteCka001
Raczkowanie

s造sza豉m, 瞠 bezpo鈔ednio po farbowaniu powinno si przep逝ka w這sy w wodzie z octem winnym (w przypadku rudych wlosow jab趾owym). niestety przed tamtym farbowaniem tego nie wiedzialam, ale teraz mam zamiar wyprobowac. podobno to zamyka luski wlosow, konczy proces koloryzacji. powinno sie wlasciwie plukac po kazdym myciu bo to odzywia wlosy. proporcje: 1,5 litra wody + 2 造磬i octu taki ocet jest troche drozszy jakies 7 zl za prawie litr wiec na troche wystarczy. no i pozniej myj szamponami chroniacymi kolor wg mnie najlepszy jest elseve color vive, niedlugo musze go zakupi
marteCka001 jest offline  
Stary 2009-07-04, 14:46   #1408
untouchable
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 354

Cytat:
Napisane przez marteCka001 Poka wiadomo嗆
s造sza豉m, 瞠 bezpo鈔ednio po farbowaniu powinno si przep逝ka w這sy w wodzie z octem winnym (w przypadku rudych wlosow jab趾owym). niestety przed tamtym farbowaniem tego nie wiedzialam, ale teraz mam zamiar wyprobowac. podobno to zamyka luski wlosow, konczy proces koloryzacji. powinno sie wlasciwie plukac po kazdym myciu bo to odzywia wlosy. proporcje: 1,5 litra wody + 2 造磬i octu taki ocet jest troche drozszy jakies 7 zl za prawie litr wiec na troche wystarczy. no i pozniej myj szamponami chroniacymi kolor wg mnie najlepszy jest elseve color vive, niedlugo musze go zakupi
z tym octem tez slyszalam. dodatkowo wlosy sa po nim blyszczace. jednak mi koloru jakos nie zatrzymal. ale sprobojcie i uwaga bo smierdzi
Stary 2009-07-04, 15:57   #1409
loss_lauri
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 606

Cytat:
Napisane przez Suunflower Poka wiadomo嗆
macie jakie sposoby, 瞠by rudy d逝瞠j utrzyma si na w這sach?
ja naturalnie mam w這sy ciemno-br您owe i farbowa豉m je farb - Garnier 100% color odcie czerwona mied. po pierwszym farbowaniu kolor wyszed mi idealny (bez 瘸dnego rozja郾iania itd ), mia豉m prawie pomara鎍zowe w這ski. jednak po 2-3 tygodniach kolor ca趾owicie mi si zmy (myj w這sy co 2 dni ) i teraz po miesi帷u zosta mi tylko leciutki odcie rudego, a w這sy zn闚 mam w naturalnym kolorze.
konieczna jest od篡wka/maska do w這s闚 farbowanych u篡wana po ka盥ym myciu, najlepiej te stosowa szampon do w這s闚 farbowanych; poza tym - ochrona przeciws這neczna, czyli spreje/pianki z filtrami uv
Stary 2009-07-04, 19:05   #1410
lilyblack
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 739

Witam wszystkie rudzielce

Mam pro軸. Mog造by軼ie doradzi mi, kt鏎y odcie rudego, bardziej mi pasuje i czy w og鏊e ?
Obecnie mam na g這wie miedziany maho, ale powoli si wyp逝kuje, wi璚 pewnie za 2 tyg. nie b璠zie 郵adu

Ni瞠j wklejam swoje fotki i farby, nad kt鏎ymi si waham. Bardzo prosz o pomoc
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSC00565pp.jpg (21,7 KB, 79 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC00563rgfdg.jpg (30,2 KB, 89 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 1_af99f9f5c29d.jpg (19,4 KB, 63 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 5821_1.jpg (24,6 KB, 61 za豉dowa)

Tagi
cienkie, farba, farbowanie, koloryzacja, rozja郾ianie, rude miedziane w這sy, rude w這sy, rudow這se wiza瘸nki, rudy, rudzielce, w這sy, zabiegi

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:04.