Poszukuje zdj耩! D逝gie rude w這sy + tematy zwi您ane z farbowaniem - Strona 50 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2009-07-18, 12:14   #1471
ktosia1
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 684
GG do ktosia1
Dot.: Poszukuje zdj耩! D逝gie rude w這sy + tematy zwi您ane z farbowaniem

Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg Mastermind___by_NikkouChan.jpg (100,7 KB, 215 za豉dowa)

"Love of beauty is Taste. The creation of beauty is Art." -Ralph Waldo
ktosia1 jest offline  
Stary 2009-07-18, 16:29   #1472
untouchable
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 354

ma ktos linka na allegro do tej rudej henny?

Cytat:
Napisane przez ktosia1 Poka wiadomo嗆

wow sliczne. przypominaja mango loreala. twoje zdjecie? czym robilas?
Stary 2009-07-18, 19:17   #1473
julianna-p
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 249
Wpisy w blogu: 3

numer tej henny to 4.1. wychodzi faktycznie bardzo rudo , ale najlepiej najpierw lekko rozjasnic jezeli brwi sa wyjsciowo ciemne. wspolgra z kazdym odcieniem rudosci przynajmniej u mnie. jezeli potrzyma sie kilka minut to jest fajny , ciepy rudy braz wygladajacy bardzo naturalnie , ale jak kiedys trzymalam pelne 10 to wyszly jak dla mnie zbyt mocne az czerwonawe
problem jest z usunieciem poprzednich henn(?) przynajmniej u mnie , ale to tez problem zwiazany z naturalnym niewiadomo po co tak ciemnym kolorem
swoja ruda henne dostalam dotad tylko w jednym sklepie fryzjerskim w poznaniu wiec nie wiem jak z dostepnoscia na allegro
aa jeszcze jedno kasztanowa henne odradzam dziewczynom z ciepym typem urody u mnie wyszedl piekny bordo kolor
pozdrowienia dla kobiet , ktore dostrzegaja , ze brwi powinny pasowac do wlosow (w przeciwienstwie do niektorych kosmetyczek)

„Mo瞠 si zdarzy, 瞠 urodzi豉 si bez skrzyde, ale najwa積iejsze, 瞠by nie przeszkadza豉 im wyrosn望.” Coco Chanel

Edytowane przez julianna-p
Czas edycji: 2009-07-18 o 19:19
julianna-p jest offline  
Stary 2009-07-18, 19:51   #1474
ktosia1
Wtajemniczenie

GG do ktosia1

Cytat:
Napisane przez untouchable Poka wiadomo嗆
ma ktos linka na allegro do tej rudej henny?

wow sliczne. przypominaja mango loreala. twoje zdjecie? czym robilas?
nie nie to nie moje zdj璚ie, znalezione...

ktosia1 jest offline  
Stary 2009-07-18, 20:38   #1475
Chatul
ma zielone poj璚ie

Wiadomo軼i: 40 446

Cytat:
Napisane przez milk Poka wiadomo嗆
moim zdaniem br您owe oczy do rudych w這s闚 wygl康aj lepiej ni szare, niebieskie czy zielone uwielbiam to po陰czenie, niestety sama nim nie dysponuj
Kwestia gustu. No i jeszcze wszystko zale篡 od konkretnej osoby. Swoj drog to znam 4 naturalne rudzielce. Trzy maj oczy niebieskie, jedna ruda ma oczy piwne. Ja za to naturalnie mam w這sy blond i oczy zielone. Tak瞠 c騜, mit naturalnie rudych w這s闚 i zielonych oczu pad :P

Cytat:
Napisane przez julianna-p Poka wiadomo嗆
[...]poprzednich henn(?)
Tak, henn
Stary 2009-07-18, 21:52   #1476
loss_lauri
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 606

ja kiedy chcia豉m rozja郾i sobie rz瘰y, bo nie wiadomo czemu mam je ciemniejsze ni brwi (brwi mam takie rudawo-z這tw) i za ka盥ym razem gdy pyta豉m o taka us逝g u kilku kosmetyczek, zawsze by造 wyba逝szone oczy i stwierdzenie: "ale przeciez rz瘰y zawsze si przyciemnia...", w jednym salonie spotka豉m si z henn blond, ale o to mi nie chodzi...
Stary 2009-07-18, 22:14   #1477
redqueen
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 109

Cytat:
numer tej henny to 4.1. wychodzi faktycznie bardzo rudo , ale najlepiej najpierw lekko rozjasnic jezeli brwi sa wyjsciowo ciemne. wspolgra z kazdym odcieniem rudosci przynajmniej u mnie. jezeli potrzyma sie kilka minut to jest fajny , ciepy rudy braz wygladajacy bardzo naturalnie , ale jak kiedys trzymalam pelne 10 to wyszly jak dla mnie zbyt mocne az czerwonawe
problem jest z usunieciem poprzednich henn(?) przynajmniej u mnie , ale to tez problem zwiazany z naturalnym niewiadomo po co tak ciemnym kolorem
swoja ruda henne dostalam dotad tylko w jednym sklepie fryzjerskim w poznaniu wiec nie wiem jak z dostepnoscia na allegro
aa jeszcze jedno kasztanowa henne odradzam dziewczynom z ciepym typem urody u mnie wyszedl piekny bordo kolor
pozdrowienia dla kobiet , ktore dostrzegaja , ze brwi powinny pasowac do wlosow (w przeciwienstwie do niektorych kosmetyczek)

bardzo dzi瘯uj za odpowiedz
przeszukalam allegro i ku mojemu zdziwineniu znalazlam kolor 4.1
tylko ze tam figuruje wszedzie jako "CZERWONY" zapewne widzialam go wczesniej kiedy zamawialam inne kolory tylko nazwa musia豉 mnie odstraszy

troche si boj, mam jasnos這mkowe brwi- mo瞠 z豉pa naprawd na czerwono ale mam nadzieje ze w razie czego br您owa henna uratuje sytuacj nie wiecie jak to jest z nak豉daniem jednej henny na drug? a mo瞠 powinnam t czerwon wymiesza z br您ow ;P

jak co mozna zam闚i cho熲y tu
http://allegro.pl/item680455316_refe...ie_kolory.html

loss_lauri nie wiem czy Ci to pomo瞠, ale s造sza豉m 瞠 brwi mo積a rozja郾ia preparatem Sally Hansen Creme Hair Bleach, mo瞠 i na rz瘰y by pomog這

Edytowane przez redqueen
Czas edycji: 2009-07-18 o 22:33
redqueen jest offline  
Stary 2009-07-19, 01:56   #1478
untouchable
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez ktosia1 Poka wiadomo嗆
nie nie to nie moje zdj璚ie, znalezione...
no bo nie napisalas nic ale wlosy sliczne

Cytat:
to ja bym musiala rozjasnic brwi.. bez rozjasniania faktycznie nie wyjdzie ale moze chocia bym je miala w cieplej tonacji. trzeba sprobowac

redqueen, dziekuje za linka na allegro
Stary 2009-07-19, 10:04   #1479
ulver
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 25

mo積a spr鏏owa brwi malowa specjalnym cieniem, np. http://www.lauramercier.com/products...ow_powder_duo/ czy http://www.smashbox.com/BROW-TECH , odcie auburn
ulver jest offline  
Stary 2009-07-19, 13:05   #1480
manque
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 9

Witam,

to m鎩 pierwszy list na owym forum w og鏊e, dlatego prosz, wybaczcie mi Panie, je郵i nie鈍iadomie pope軟i faux-pas.
Chcia豉m tylko kr鏒ko odnie嗆 si do wcze郾iejszych wypowiedzi, mi璠zy innymi dlatego, 瞠 temat dotyczy i mnie. Ot騜 ja jestem z natury ruda (i inna by nie chc); tak mo積a to og鏊nie okre郵i, cho moim zdaniem ka盥y rudy kolor jest cho odrobin inny; dla jednego to mied, dla drugiego... hmmm... z這ty? Moim w這som faktycznie najblizej do z這tych, a t璚z闚ki mam w ciemnym br您ie. Jednak tak si niefortunnie sk豉da, 瞠 nie znam 瘸dnego innego w豉軼iciela naturalnie rudych w這s闚, wi璚 trudno mi tutaj o por闚nanie. Cer mam stricte 'blad' (st康 te problem z doborem odcienia podk豉du, ale rad w tej kwestii musz szuka w innym temacie), a rz瘰y, cho do嗆 d逝gie, to jednak cienkie i te raczej rude (kolor do嗆 trudno mi sprecyzowa). My郵a豉m o tym, by w豉郾ie nada im cho o par ton闚 ciemniejszy odcie, pozostaj帷 jednak przy typowym ciep造m br您ie. I st康 moje pytanie do Pani julianny-p (b康 innej osoby, ktora by豉by mi w stanie pom鏂): wspomina豉 Pani o farbowaniu tym czerwonym kolorem henny brwi, a jak sytuacja wygl康a w przypadku rz瘰? Czy te daje to taki efekt 'ciep貫go rudego br您u'? Pr鏏owa豉m kiedy samodzielnie farbowa rz瘰y br您ow henn, ale efekt by, m闚i帷 wprost, 瘸den, by mo瞠 dlatego, 瞠 zbyt kr鏒ko pozostawi豉m j na rz瘰ach. Ile w takim razie nale瘸這by pozostawi j na rz瘰ach, je郵i nie ca貫 10 minut i czy aby na pewno w moim przypadku najlepszy by豚y w豉郾ie ten czerwony odcie?

B璠 niezmiernie wdzi璚zna za ka盥 pomocn (p)odpowied.
Pozdrawiam:

`J.`
manque jest offline  
Stary 2009-07-19, 13:11   #1481
untouchable
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez ulver Poka wiadomo嗆
mo積a spr鏏owa brwi malowa specjalnym cieniem, np. http://www.lauramercier.com/products...ow_powder_duo/ czy http://www.smashbox.com/BROW-TECH , odcie auburn
no tak ale jak ktos ma ciemne brwi to nic to nie da
ja maluje miedzianym cieniem i mam tylko w sloncu taka lekka poswiate
Stary 2009-07-19, 14:47   #1482
ulver
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 25

Cytat:
Napisane przez untouchable Poka wiadomo嗆
no tak ale jak ktos ma ciemne brwi to nic to nie da
ja maluje miedzianym cieniem i mam tylko w sloncu taka lekka poswiate
przez p馧 roku ponad u篡wa豉m cienia laury mercier. sama mam ciemnobr您owe brwi, a jednak dawa這 i to du穎 wiadomo, 瞠 z bliska wida prawdziwy kolor, ale z odleg這軼i wygl康a to jak najbardziej ok.
ulver jest offline  
Stary 2009-07-19, 15:20   #1483
milk
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 760

Cytat:
Napisane przez AngelEyes89 Poka wiadomo嗆
Dzi瘯uj za rade A mo瞠 znasz jak捷 farbk kt鏎 by mog豉mi poleci? Albo inne wiza瘸nki

Z g鏎y dzi瘯uj
co mo瞠 mango? tylko masz ciemne w這ski nie wiem jak wyjdzie, mo瞠 warto by by這 przej嗆 si do fryzjera, bo mo瞠 konieczne oka瞠 si rozja郾ianie. 豉dna jest gdzies wymieniana juz w watku farba garniera belle color, ale tez moglaby slabo z豉pa.
milk jest offline  
Stary 2009-07-19, 22:17   #1484
julianna-p
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez manque Poka wiadomo嗆
Witam,

to m鎩 pierwszy list na owym forum w og鏊e, dlatego prosz, wybaczcie mi Panie, je郵i nie鈍iadomie pope軟i faux-pas.
Chcia豉m tylko kr鏒ko odnie嗆 si do wcze郾iejszych wypowiedzi, mi璠zy innymi dlatego, 瞠 temat dotyczy i mnie. Ot騜 ja jestem z natury ruda (i inna by nie chc); tak mo積a to og鏊nie okre郵i, cho moim zdaniem ka盥y rudy kolor jest cho odrobin inny; dla jednego to mied, dla drugiego... hmmm... z這ty? Moim w這som faktycznie najblizej do z這tych, a t璚z闚ki mam w ciemnym br您ie. Jednak tak si niefortunnie sk豉da, 瞠 nie znam 瘸dnego innego w豉軼iciela naturalnie rudych w這s闚, wi璚 trudno mi tutaj o por闚nanie. Cer mam stricte 'blad' (st康 te problem z doborem odcienia podk豉du, ale rad w tej kwestii musz szuka w innym temacie), a rz瘰y, cho do嗆 d逝gie, to jednak cienkie i te raczej rude (kolor do嗆 trudno mi sprecyzowa). My郵a豉m o tym, by w豉郾ie nada im cho o par ton闚 ciemniejszy odcie, pozostaj帷 jednak przy typowym ciep造m br您ie. I st康 moje pytanie do Pani julianny-p (b康 innej osoby, ktora by豉by mi w stanie pom鏂): wspomina豉 Pani o farbowaniu tym czerwonym kolorem henny brwi, a jak sytuacja wygl康a w przypadku rz瘰? Czy te daje to taki efekt 'ciep貫go rudego br您u'? Pr鏏owa豉m kiedy samodzielnie farbowa rz瘰y br您ow henn, ale efekt by, m闚i帷 wprost, 瘸den, by mo瞠 dlatego, 瞠 zbyt kr鏒ko pozostawi豉m j na rz瘰ach. Ile w takim razie nale瘸這by pozostawi j na rz瘰ach, je郵i nie ca貫 10 minut i czy aby na pewno w moim przypadku najlepszy by豚y w豉郾ie ten czerwony odcie?

B璠 niezmiernie wdzi璚zna za ka盥 pomocn (p)odpowied.
Pozdrawiam:

`J.`
niestety jesli chodzi o rzesy mam male doswiadczenie bo z natury sa bardzo ciemne i tylko raz w zyciu nalozylam henne.
mysle , ze moze Pani sprobowac najpierw nalozyc jasny braz np a potem dopiero ten rudy odcien bo nie wiem jaki efekt da ruda henna na bardzo jasnych rzesach . tyle ode mnie bo nic wiecej w tym temacie nie moge powiedziec

„Mo瞠 si zdarzy, 瞠 urodzi豉 si bez skrzyde, ale najwa積iejsze, 瞠by nie przeszkadza豉 im wyrosn望.” Coco Chanel
julianna-p jest offline  
Stary 2009-07-20, 04:20   #1485
nerla
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 191

manque je郵i ci zbyt mocno wyjdzie ta henna to nie b璠zie to wygl康a這 dobrze przy jasno-rudym... na twoim miejscu sprobowalabym ja nalozyc i za pierwszym razem potrzymac 3-5 min a jak mimo to wyjdzie zbyt czerwony to dac na to br您ow ale tylko za chwile zostawic 3 min. Czyli na odwr鏒 ni jak Ci poradzi豉 julianna-p

No i mo瞠sz u篡 henny tak瞠 do rz瘰.
Najlepiej by這by gdybys wstawila jakies twoje zdjecie, 豉twiej by這by nam doradzi.
Stary 2009-07-20, 08:28   #1486
AngelEyes89
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 8

Cytat:
Napisane przez milk Poka wiadomo嗆
co mo瞠 mango? tylko masz ciemne w這ski nie wiem jak wyjdzie, mo瞠 warto by by這 przej嗆 si do fryzjera, bo mo瞠 konieczne oka瞠 si rozja郾ianie. 豉dna jest gdzies wymieniana juz w watku farba garniera belle color, ale tez moglaby slabo z豉pa.
No wi璚 w豉snie te tak my郵a豉m 瞠 mo瞠 mi nie z豉pa My郵a豉m te jeszcze o czerwonej miedzi i z這cistomiedzianym blondzie Garniera albo co z L'oreala wybiore sama ju nie wiem heh Bo z Palette to si troszke obawiam jak moje w這ski zareaguja na ni bo s造sza豉m i czyta豉m 瞠 niszczy w這ski. A mo瞠 sobie jaki szampon koloryzuj帷y kupie dla spr. jak b璠 wyglada a potem najwyzej farbke jak捷
No nic ale dzi瘯uj za pomoc
AngelEyes89 jest offline  
Stary 2009-07-20, 13:08   #1487
marteCka001
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 97

polecam farby loreala. teraz skusze sie na mango. i nawet wole zrobic na ciemniejszych wlosach bo nie wyjdzie ci przynajmniej "odblaskowy".
marteCka001 jest offline  
Stary 2009-07-20, 13:48   #1488
angela__
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 569
GG do angela__

Witam Was drogie rudow這se

ja niestety nie jestem naturalna posiadaczka rudosci na g這wie, zostaje mi farbowanie.
I w zwiazku z tym mam pytanie..

Czy uzywalyscie plukanek z octu w celu zatrzymania na dluzej koloru??

Czy to nie dziala??

Stary 2009-07-22, 21:02   #1489
niutka1
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 904
Wpisy w blogu: 2

Ja ostatnio jednak wr鏂i豉m do belle color, chociaz w這ski nie sa po nim tak super mi璚iutkie jak po mango loreala, ale jednak kolorek maja taki jak wole- mniej czerwony, bardziej rudy, po mango musia豉m odczekac z 10 mys , az sie zrobi, jak chcia豉m

Edytowane przez niutka1
Czas edycji: 2009-07-22 o 21:04
niutka1 jest offline  
Stary 2009-07-23, 00:09   #1490
untouchable
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez angela__ Poka wiadomo嗆
Witam Was drogie rudow這se

ja niestety nie jestem naturalna posiadaczka rudosci na g這wie, zostaje mi farbowanie.
I w zwiazku z tym mam pytanie..

Czy uzywalyscie plukanek z octu w celu zatrzymania na dluzej koloru??

Czy to nie dziala??

ja robilam, procz blyszczenia nic wiecej nie zauwazylam.

sprobuj
Stary 2009-07-23, 13:00   #1491
milk
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 760

AngelEyes89 tylko,ze szamponem znowu nie wyjdzie ci jasny i raczej radze unikac czerwonych miedzi i innych czerwonych bo wyjda Ci...czerwone a zdecydowanie moim zdaniem kolor miedziano karmelowy, ciep造, niezbyt ciemny jest dla Ciebie najlepszy, palette omijaj szerokim 逝kiem! i koniecznie wklej zdjecia jak bedzie juz po.
milk jest offline  
Stary 2009-07-23, 16:28   #1492
Delave
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 394

Kolory, kt鏎e mi si po nocach 郾i i 膨dnego z nich zapewne nigdy nie b璠 mia豉
jako nie ufam fryzjerkom...
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 07ce0e1d118857465814945.jpg (30,5 KB, 175 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg ikf.com.pl-fotka-158038.jpg (23,2 KB, 194 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg ikf.com.pl-fotka-171520.jpg (29,4 KB, 209 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg ikf.com.pl-fotka-187227.jpg (15,8 KB, 128 za豉dowa)
Stary 2009-07-23, 18:14   #1493
Kiya
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 714

Cytat:
Napisane przez Delave Poka wiadomo嗆
Kolory, kt鏎e mi si po nocach 郾i i 膨dnego z nich zapewne nigdy nie b璠 mia豉
kolor z pierwszego zdj璚ia boski ale ma這 rudy to chyba bardziej z這ty-karmelowy blond C.U.D.N.Y
Kiya jest offline  
Stary 2009-07-23, 19:44   #1494
manque
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 9

Witam,

tym razem ciut kr鏂ej. Droga nerlo, ch皻nie umie軼i豉bym tutaj swoje zdj璚ie, ale wi瘯szo嗆 z tych, kt鏎e mi robiono, s w sepii, lub czarno-bia貫, ze wzgl璠u na zaciemnienie, stylizacj, nieszczeg鏊nie wierne, zatem nic nie pomog. Szukam kogo, kto m鏬豚y mi zaproponowa, hmm... powiedzmy "artystyczne" zdj璚ia, ale nie robi tego w spos鏏 uci捫liwy, wi璚 jeszcze troch wody zapewne up造nie. Ale my郵, 瞠 m鎩 kolor jest do嗆 zblizony do tego, kt鏎y ma dziewczyna na zdj璚iu drugim od lewej spo鈔鏚 tych zamieszczonych dzi przez Delave. S康z, 瞠 jednak nawet po na這瞠niu henny b璠 musia豉 rz瘰y tuszowa, bo s wiotkie i zupe軟ie "niekszta速ne". Ale czy henna faktycznie "oblepi" rz瘰y? Jak d逝go efekt utrzyma si na rz瘰ach w豉郾ie, czy kt鏎a z Pa wie? Pani julianno-p, Pani r闚nie serdecznie dzi瘯uj za sugesti, tylko jeszcze zastanawia mnie... czy nie lepiej i bezpieczniej by這by mi uda si na farbowanie rz瘰 henn do salonu kosmetycznego? To raczej tania "przyjemno嗆", a chyba lepiej bym si czu豉 w profesjonalnych r瘯ach, ni w swoich, mimo wszystko.

Serdecznie dzi瘯uj, pozdrawiam:

`J.`
manque jest offline  
Stary 2009-07-23, 21:15   #1495
redqueen
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 109

manque ja od czasu do czasu nak豉dam henne na rz瘰y, ale robi to sporadycznie bo zmywanie zazwyczaj ko鎍zy si pieczeniem - czego bym nie u篡豉 i jak si nie stara豉, zawsze jaka drobinka do oka si dostanie a wtedy to ju koniec Poza tym szkoda mi rz瘰, mam wra瞠nie 瞠 bardziej mi po tych zabiegach wypadaj.
Je郵i chodzi o aplikacj to bior szczoteczk z jakiego starego tuszu, smaruj j dok豉dnie rozrobion ju henn i po prostu maluj rz瘰ty, tak jest wygodniej.
Je郵i chodzi o efekt, jako d逝瞠j musz trzyma ni na brwiach bo inaczej s豉bo chwyta, trzyma si te znacznie kr鏂ej, przynajmniej u mnie
W salonie p豉ci豉m 17 z za farbowanie brwi i rz瘰
I czekamy na zdj璚ia

przysz豉 mi ta ruda henna 4.1 - wycisn窸am troch z tubki, ma odcie malinowoczerwony to teraz czekam a mi zejdzie resztka poprzedniej i farbujemy

Edytowane przez redqueen
Czas edycji: 2009-07-23 o 21:19
redqueen jest offline  
Stary 2009-07-23, 21:29   #1496
Wenress
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 804

Ja hennuj rz瘰y na czarno, wygl康aj bardzo 豉dnie i nie musz u篡wa tuszu Br您owa te pewnie jest. Chodz do kosmetyczki, mam wra磧iwe oczy i skoro w profesjonalnych r瘯ach ledwo wytrzymuj to pieczenie, to co dopiero jakbym sama zacz窸a kombinowa... U mnie trzyma sie a mi rz瘰y nie powypadaj, przynajmniej tak mi sie wydaje, bo cz窷 jest czarna a cz窷 blond Polecam henne z proszku, w pa軼ie czy 瞠lu jest tragiczna, wychodzi szarobura i szybko schodzi.

鑿icz!
Wenress jest offline  
Stary 2009-07-23, 21:33   #1497
julianna-p
Wtajemniczenie

[QUOTE=Delave;13395581]Kolory, kt鏎e mi si po nocach 郾i i 膨dnego z nich zapewne nigdy nie b璠 mia豉

rozumiem brak zaufania do fryzjerek , ale kolor ze zdjec od 2 to zlocisto-miedziany blond z majirela mi tak wychodzi poziom 8 , o ile sie nie myle to 8.43 . ja mieszam z woda 6 , moje wlosy sa rudawe z natury.

julianna-p jest offline  
Stary 2009-07-23, 22:36   #1498
Delave
Raczkowanie

ooooo, Julianna-p, a Twoje w這sy s ciemne czy jasne? Moje maj tendencj do rudzenia ale s br您owe.

Znalaz豉m ten kolor, do嗆 ciemny si wydaje, ale nie szkodzi. Jak zejd do ja郾iejszego koloru to zaryzykuj, ale to dopiero za jaki czas

Edytowane przez Delave
Czas edycji: 2009-07-23 o 23:01
Delave jest offline  
Stary 2009-07-24, 10:56   #1499
ktosia1
Wtajemniczenie

GG do ktosia1

Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg ikf.com.pl-fotka-93327.jpg (29,6 KB, 134 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg ikf.com.pl-fotka-128812.jpg (30,3 KB, 180 za豉dowa)

ktosia1 jest offline  
Stary 2009-07-24, 11:09   #1500
Delave
Raczkowanie

OOooo, drugie zdj璚ie cudo!! jakie zdrowe w這sy...

Tagi
cienkie, farba, farbowanie, koloryzacja, rozja郾ianie, rude miedziane w這sy, rude w這sy, rudow這se wiza瘸nki, rudy, rudzielce, w這sy, zabiegi

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:55.