Poszukuje zdj耩! D逝gie rude w這sy + tematy zwi您ane z farbowaniem - Strona 52 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2009-08-03, 12:13   #1531
jamboa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 219
Dot.: Poszukuje zdj耩! D逝gie rude w這sy + tematy zwi您ane z farbowaniem

Cytat:
Napisane przez untouchable Poka wiadomo嗆
tak kolor jest podobny do tego co ma ashlee. na poczatku jest dosc ciemny ale po kilku myciach juz ok
a farbowa豉 t farb? je郵i tak to mia豉bym wielk pro軸 瞠by wklei豉 fotki bardzo mnie kusi w豉郾ie ten kolor ale nie chce szoku jak wyjdzie nie tak bo to trwa豉 farba.. widz 瞠 nie tylko mi podoba si kolor Ashlee hehe

og鏊nie dziewczyny - je郵i kt鏇 farbowa豉 Lorealem Feria intensywny bursztynowy kasztan to bardzo prosz o fotki
jamboa jest offline  
Stary 2009-08-03, 13:12   #1532
ineska1986
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 648
GG do ineska1986

Cytat:
aa dzieki w takim razie musze przejechac sie do auchana.
a te ufarbowane wlosy widzialas moze na jakims zdjeciu gdzies w necie czy na zywo? a moze wklejisz jakies wlosy gdzie mniejwiecej kolor wyglada jak po tej farbie
widzialam je wlkasnie w auchanie pod ta farbka byl kosmyk zafarbowany...a szczerze mowiac nie spotkalam sie zni z taka farba ani z fotka co odcien bylby cosmnajmnij podobny...bo na zdjeciach te kolory sa intensywne, nawet kobitka na opakowaniu ma intensywny rudy, zas te zafarbhowane wloski...byly zlocisto rude, i kolor odbiegal od tego na opakowaniu aleee jesli sie nadazy mi gdzies jakas fotka z podobnym odcieniem to wkleje

---------- Dopisano o 13:12 ---------- Poprzedni post napisano o 13:00 ----------

podoba mi sie tez kolor aguilery
http://www.robysite.com/Gifry/blog/d...raOriginal.jpg
moze macie farby dajace taki efekt koncowy??
Stary 2009-08-03, 13:27   #1533
ineska1986
Rozeznanie

GG do ineska1986
Dot.: Za ciemne, jak ponownie uzyska rudy?

dokladnie popieram porzedniczki
a jesli serio po szapmonie przeciwlupiezowymi czestym myciu wloskow farba sie nie wyplucze tak jak ty bys tego chciala, to mozesz przy kolejnym farbowaniu, najpierw rozjasnic wlosy kremem rozjasniajactym o 3-4 tony - (WYSTARCZY na pewno) garnier nutrisse, albo garnier natural color czy jakos tam to tam bylo i wtedy one3 wyjda ci rude i moze akurat bedzie taki rudy jak chcesz a jak nie to na te juz rozjasnione wlosy farba ta ktora chcesz;] na pewno wlosy nei zniszcza ci sie tak jak po dekoloryzacji w salonie bo rozjasniac z garniera o 2-4 tyony jest niezwykle delikatny w porownaniu do innych , ale jak rozjasniacz zniszczyc troche musi, jednak bez wiekszych strat
Stary 2009-08-03, 18:06   #1534
KoalaFromCambodia
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 251
Dot.: Za ciemne, jak ponownie uzyska rudy?

No tak, akurat ja mam sk這nno嗆 do przesady i histeryzowania , wi璚 jak zobaczy豉m si w lustrze po farbowaniu, to stwierdzi豉m, 瞠 to koniec 鈍iata Ineska, mam nadziej, 瞠 obejdzie si bez takiego rozja郾iania, zafarbuj si jak捷 farb i powoli rozja郾i moje k豉ki... W ko鎍u wcze郾iej te jakim sposobem dosz豉m z mojego koloru do rudego. Mo瞠 te s這nko mi pomo瞠...
KoalaFromCambodia jest offline  
Stary 2009-08-03, 22:23   #1535
untouchable
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 354

Cytat:
Napisane przez jamboa Poka wiadomo嗆
a farbowa豉 t farb? je郵i tak to mia豉bym wielk pro軸 瞠by wklei豉 fotki bardzo mnie kusi w豉郾ie ten kolor ale nie chce szoku jak wyjdzie nie tak bo to trwa豉 farba.. widz 瞠 nie tylko mi podoba si kolor Ashlee hehe

og鏊nie dziewczyny - je郵i kt鏇 farbowa豉 Lorealem Feria intensywny bursztynowy kasztan to bardzo prosz o fotki
nawet nie wiesz ile sie nameczylam bo nie mam w ogole zdjec z tego okresu co mialam t farba robione. ale przypomnialam sobie ze dawalam kiedys na wizaz, i o to jest : http://wizaz.pl/forum/attachment.php...2&d=1230315806 mam nadzieje ze cos widac

Cytat:
Napisane przez ineska1986 Poka wiadomo嗆
widzialam je wlkasnie w auchanie pod ta farbka byl kosmyk zafarbowany...a szczerze mowiac nie spotkalam sie zni z taka farba ani z fotka co odcien bylby cosmnajmnij podobny...bo na zdjeciach te kolory sa intensywne, nawet kobitka na opakowaniu ma intensywny rudy, zas te zafarbhowane wloski...byly zlocisto rude, i kolor odbiegal od tego na opakowaniu aleee jesli sie nadazy mi gdzies jakas fotka z podobnym odcieniem to wkleje

---------- Dopisano o 13:12 ---------- Poprzedni post napisano o 13:00 ----------

podoba mi sie tez kolor aguilery
http://www.robysite.com/Gifry/blog/d...raOriginal.jpg
moze macie farby dajace taki efekt koncowy??
no mi sie takie jasne podobaja. musze zobaczyc.
wlasnie ja teraz farbuje taka farba ktora powinna wygladac bardziej jak blond niz rudy a mam rudosc (tzn. mi to odpowaida )
Stary 2009-08-04, 10:40   #1536
ineska1986
Rozeznanie

GG do ineska1986

to czekam na konkrety
Stary 2009-08-05, 10:49   #1537
marteCka001
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 97

mi intensywny miedziany kasztan wyszedl na poczatku czerwony. ja rozjasnianych wlosach. ale teraz po 3 tygodniach mam piekny kolor. spra mi sie ten czerwony w jakis tydzien dwa. z kazdym myciem jest jeszcze lepszy. ale juz tym nie pofarbuje bo nie lubie czekac. teraz zrobie mango.
marteCka001 jest offline  
Stary 2009-08-05, 12:11   #1538
ineska1986
Rozeznanie

GG do ineska1986

Cytat:
no mi sie takie jasne podobaja. musze zobaczyc.
wlasnie ja teraz farbuje taka farba ktora powinna wygladac bardziej jak blond niz rudy a mam rudosc (tzn. mi to odpowaida )
a mam pytanko....jaka farba farbujesz ktora jest bardziej blond niz rudy?? jest to jakas drogeryjna farba??czy u fryzjera??
Stary 2009-08-05, 13:12   #1539
leseurr
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 985

Wiatjcie
my郵, 瞠 mog wam odrobin pom鏂 tym niezdecydowanym i boj帷ym si
Od marca nosz si na rudo i nie chc ju wraca za nic do naturalnego zielono-szaro-blondu. Poka輳 wam moj "histori rudo軼i" komu mo瞠 si przyda
1. M鎩 kolor przed farbowaniem - nijaki
2. Farba z serii Palette xxl colors czy jako tak, te farby s nied這gie, do 15 z chyba, ja na swoje w連oy kopi豉m 2 i wystarczy這 idealnie. W pierwszy dzie gdy zafarbowa豉m 鈍ieci這 s這鎍e, jakie pierwsze w tym roku, i moje w這sy wygl康a造 jak ogie. dla mnie bomba! jeden minius - kolor zmy si gdzies po miesi帷u ju, i zrobi si taki jakby naturalny blondo-rudy.
3. i moje w這sy jakis 1-2 tydzie po farbowaniu t w豉snie farb. W pochmurne dni bardzo zwraca豉m na siebie uwag, bo moja g這wa 鈍ieci豉 w鈔od t逝m闚 ^^
4. Po 2 miesi帷ach zafarbowa豉m si zn闚. w豉snie t farb o kt鏎 pyta豉 kilka post闚 wyrzej nataliaaa88 , ale uwaga! ta farba ma teraz nowe opakowanie! oto ono. I rzeczywi軼ie kolor wyszed mi za ciemny. Mam urod typow dla blondynki a to by taki ciemny br您 z czerwonymi refleksami (niestety nie mam zdj璚ia) w ka盥ym b康 razie przesta豉m my郵e o tym tylko my豉m ws這sy szamponem przeciw逝pie穎wym (zmywa kolor) i s逝chajcie rewelacja!
5. Nim si obejrza豉m, w豉sciwie nawet tego nie zauwa篡陰m na g這wie mia豉m pi瘯ny rudy (wd gust闚 :p) i oto on. 2-3 tygodnie po farbowaniu takie by造. S造szalam wiele pozytywnych opinii sama tez bylam zadowolona, i tydzien temu zn闚 zafarbowa豉m si t w豉snie farb

je郵i kto wacha si nad tymi 2 farbami to powiem tak: ognisty feniks (nikt鏎zy do dzi tak na mnie m闚i :p) po 2-3 tygodniach ju ognisty nie ejst.
a mahoniowa mied po 2 tygodniach zaczyna by naprawd ruda (prazy szamponie przeciw逝pie穎wym).

A na zim b璠 br您owa, do czerwonej zmarzni皻ej twarzy rudy nie pasuje.
Pozdrawiam
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg g714m.jpg (4,9 KB, 84 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg PDL_667_08.jpg (13,9 KB, 113 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg SDC11564.jpg (70,1 KB, 378 za豉dowa)

Edytowane przez leseurr
Czas edycji: 2009-08-18 o 10:32
leseurr jest offline  
Stary 2009-08-05, 15:26   #1540
untouchable
Wtajemniczenie

Cytat:
a mam pytanko....jaka farba farbujesz ktora jest bardziej blond niz rudy?? jest to jakas drogeryjna farba??czy u fryzjera??
tzn chodzi o to ze na opakowaniu wyglada jak miodowy blond a wychodzi duzo bardziej rudo . jest to loreal preference florence

Cytat:
Napisane przez leseurr Poka wiadomo嗆
Wiatjcie
my郵, 瞠 mog wam odrobin pom鏂 tym niezdecydowanym i boj帷ym si
Od marca nosz si na rudo i nie chc ju wraca za nic do naturalnego zielono-szaro-blondu. Poka輳 wam moj "histori rudo軼i" komu mo瞠 si przyda
1. M鎩 kolor przed farbowaniem - nijaki
2. Farba z serii Palette xxl colors czy jako tak, te farby s nied這gie, do 15 z chyba, ja na swoje w連oy kopi豉m 2 i wystarczy這 idealnie. W pierwszy dzie gdy zafarbowa豉m 鈍ieci這 s這鎍e, jakie pierwsze w tym roku, i moje w這sy wygl康a造 jak ogie. dla mnie bomba! jeden minius - kolor zmy si gdzies po miesi帷u ju, i zrobi si taki jakby naturalny blondo-rudy.
3. i moje w這sy jakis 1-2 tydzie po farbowaniu t w豉snie farb. W pochmurne dni bardzo zwraca豉m na siebie uwag, bo moja g這wa 鈍ieci豉 w鈔od t逝m闚 ^^
4. Po 2 miesi帷ach zafarbowa豉m si zn闚. w豉snie t farb o kt鏎 pyta豉 kilka post闚 wyrzej nataliaaa88 , ale uwaga! ta farba ma teraz nowe opakowanie! oto ono. I rzeczywi軼ie kolor wyszed mi za ciemny. Mam urod typow dla blondynki a to by taki ciemny br您 z czerwonymi refleksami (niestety nie mam zdj璚ia) w ka盥ym b康 razie przesta豉m my郵e o tym tylko my豉m ws這sy szamponem przeciw逝pie穎wym (zmywa kolor) i s逝chajcie rewelacja!
5. Nim si obejrza豉m, w豉sciwie nawet tego nie zauwa篡陰m na g這wie mia豉m pi瘯ny rudy (wd gust闚 :p) i oto on. 2-3 tygodnie po farbowaniu takie by造. S造szalam wiele pozytywnych opinii sama tez bylam zadowolona, i tydzien temu zn闚 zafarbowa豉m si t w豉snie farb

je郵i kto wacha si nad tymi 2 farbami to powiem tak: ognisty feniks (nikt鏎zy do dzi tak na mnie m闚i :p) po 2-3 tygodniach ju ognisty nie ejst.
a mahoniowa mied po 2 tygodniach zaczyna by naprawd ruda (prazy szamponie przeciw逝pie穎wym).

A na zim b璠 br您owa, do czerwonej zmarzni皻ej twarzy rudy nie pasuje.
Pozdrawiam
3 zdjecie, sliczny kolor
Stary 2009-08-05, 15:35   #1541
ineska1986
Rozeznanie

GG do ineska1986

Cytat:
tzn chodzi o to ze na opakowaniu wyglada jak miodowy blond a wychodzi duzo bardziej rudo . jest to loreal preference florence
dzieki nie zatrybilam

---------- Dopisano o 15:35 ---------- Poprzedni post napisano o 15:30 ----------

http://www.nigrini.pl/produkt_6578_s...nd_nr_546.html
farbowal ktos ta farba?????? pomocy
Stary 2009-08-06, 00:31   #1542
marteCka001
Raczkowanie

ja farbowalam. odradzam. trzyma tydzien a zamiast wlosow masz siano.
marteCka001 jest offline  
Stary 2009-08-06, 10:22   #1543
ineska1986
Rozeznanie

GG do ineska1986

buuuuuuuuuuuu to ja juz nie wiem.... czym uzyskac ten blond z ruda poswiata
Stary 2009-08-06, 12:58   #1544
AnetkaEs
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 8

Kilka dni nad polskim morzem i zrudzia豉m na amen! Jestem w軼iek豉, bo od dobrych kilku lat nie by豉m a taka RUDA. Nast瘼nym razem zanim wyjd na s這鎍e, zainwestuje w jaki worek, kt鏎y b璠 mog豉 za這篡 na g這w!

P.S Niestety je郵i o farbowanie w這s闚 chodzi, to raczej si nie wypowiem, bo wstyd si przyzna, ale nie znam si w tych sprawach. Jeszcze nigdy nie mia豉m okazji farbowa swojego 貫bka.

AnetkaEs jest offline  
Stary 2009-08-06, 14:09   #1545
untouchable
Wtajemniczenie

Cytat:
buuuuuuuuuuuu to ja juz nie wiem.... czym uzyskac ten blond z ruda poswiata
a o jaki kolor ci chodzi dokladnie? wstaw zdjecie

Cytat:
Napisane przez AnetkaEs Poka wiadomo嗆
Kilka dni nad polskim morzem i zrudzia豉m na amen! Jestem w軼iek豉, bo od dobrych kilku lat nie by豉m a taka RUDA. Nast瘼nym razem zanim wyjd na s這鎍e, zainwestuje w jaki worek, kt鏎y b璠 mog豉 za這篡 na g這w!

P.S Niestety je郵i o farbowanie w這s闚 chodzi, to raczej si nie wypowiem, bo wstyd si przyzna, ale nie znam si w tych sprawach. Jeszcze nigdy nie mia豉m okazji farbowa swojego 貫bka.
wow. cudny kolor i w dodatku naturalny
Stary 2009-08-06, 14:35   #1546
loss_lauri
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 606

Cytat:
Napisane przez AnetkaEs Poka wiadomo嗆

je郵i nie chcesz, 瞠by s這鎍e zmieni這 ci kolor w這s闚 (zar闚no naturalny jak i farbowany) to polecam ochronne spreje z filtrami
Stary 2009-08-06, 15:28   #1547
ineska1986
Rozeznanie

GG do ineska1986

Cytat:
a o jaki kolor ci chodzi dokladnie? wstaw zdjecie
wstawiam mam nadzieje ze pomoze bo ja marze o takich w這skach wiem..najprosciej to wydrukowac i do fryzjera ale po 1 kasa, po 2 ja tak na serio to im nie ufam
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg w這darcvzyk.jpg (47,7 KB, 162 za豉dowa)
Stary 2009-08-06, 15:39   #1548
untouchable
Wtajemniczenie

Cytat:
wstawiam mam nadzieje ze pomoze bo ja marze o takich w這skach wiem..najprosciej to wydrukowac i do fryzjera ale po 1 kasa, po 2 ja tak na serio to im nie ufam
ten kolor agi wyglada jak karmelek.
a probowalas z castinga odcieni "bursztynowy blond" albo "miodowy blond"? z reszta wydaje mi sie ze w watku o karmelowych wlosach, albo w watku castingowym powinnas znalezc jakies zdjecia dziewczyn po tych farbach
Stary 2009-08-07, 10:23   #1549
ineska1986
Rozeznanie

GG do ineska1986

mowisz karmel....hmmmm chyba masz racje...watek o castongu caly przeczylalam ale nie chce tej farby jak przeczytalamopinie ze po 3 farbpwaniu wlosy wylaza jak psu gdy sie leni hehehe nie chce ryzykowac ale poszukak czego ...tylko w tych drogeryjnych farbach nie ma takiego odcienia...nawet w drogerii nie widzialam sa albo rude albo blond... ale dziekiii za pomoc bede szykac na necie wszystkiego karmelowego
Stary 2009-08-08, 08:23   #1550
Mini007
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 178

leseurr, 瞠by nie to, 瞠 przedwczoraj kupi豉m sobie pasjonuj帷 czerwie, polecia豉bym natychmiast po feniksa. Pi瘯ny kolor Podobnie jak Ty przed farbowaniem by豉m ciemn blondynk, a teraz nie wyobra瘸m sobie siebie w kolorze innym ni rudy W poniedzia貫k fryzjer mnie czeka.
Mini007 jest offline  
Stary 2009-08-09, 18:19   #1551
nataliaaa88
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 587
GG do nataliaaa88

pomalowalam farba loreal feria p50 pure amber i to nawet nie przypomina rudego,zaluje strasznie! to jest taki braz ale taki nie do konca- dziwny kolor, do slonca mozna jedynie dostrzec odcien rudego, mam nadzieje ze farba sie zmyje i szukam nowego koloru juz od dzis! a wczoraj malowalam!

wymiana:
http://wizaz.pl/forum/showthread.php...5#post27112875
nataliaaa88 jest offline  
Stary 2009-08-09, 20:19   #1552
Dziubulek
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 103

a mi sie bardzo podoba taki kolorek jak ma dziewczyna na fotce w zalaczniku, mam prosbe mozecie mi podac przykladowe farby jakimi mozna uzyskac taki badz zblizony kolorek !?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 279327_17.jpg (49,7 KB, 472 za豉dowa)
Dziubulek jest offline  
Stary 2009-08-09, 23:31   #1553
untouchable
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez nataliaaa88 Poka wiadomo嗆
pomalowalam farba loreal feria p50 pure amber i to nawet nie przypomina rudego,zaluje strasznie! to jest taki braz ale taki nie do konca- dziwny kolor, do slonca mozna jedynie dostrzec odcien rudego, mam nadzieje ze farba sie zmyje i szukam nowego koloru juz od dzis! a wczoraj malowalam!
za kilka myc bedzie jasniejszy

Cytat:
Napisane przez Dziubulek Poka wiadomo嗆
a mi sie bardzo podoba taki kolorek jak ma dziewczyna na fotce w zalaczniku, mam prosbe mozecie mi podac przykladowe farby jakimi mozna uzyskac taki badz zblizony kolorek !?
kojarze j z lookbooka. najprosciej bedzie jesli jej spytasz
Stary 2009-08-11, 08:01   #1554
Mini007
Zakorzenienie

Mam ju nowy kolor Troch dziwnie wyszed na zdj璚iu, w rzeczywisto軼i jest nieco bardziej intensywny i odrosty s bardziej czerwone.
Farba to Palette Radiance, Pasjonuj帷a czerwie.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg Palette radiance Pasjonuj帷a czerwie.jpg (4,5 KB, 76 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 2009-08-10 005.jpg (28,0 KB, 236 za豉dowa)
Mini007 jest offline  
Stary 2009-08-11, 13:33   #1555
marteCka001
Raczkowanie

identycznie jak na pude趾u aczkolwiek wole bardziej pomara鎍zowe cho przez jaki czas sama by豉m czerwona teraz mam ju 郵iczny rudy na g這wie, szkoda 瞠 musia豉m na to troche poczeka. teraz mysle nad kolejnym farbowaniem bo to ju nied逝go. farbowa趾to loreal preference florence? mysle tez nad mango ale jedni pisza ze jest bardziej czerwony inni 瞠 bardziej pomara鎍zowy. jak to w koncu jest?
marteCka001 jest offline  
Stary 2009-08-11, 14:59   #1556
nataliaaa88
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 587
GG do nataliaaa88

mam nadzieje ze sie zmyje bo chce rud byc a nie br您ow!

wymiana:
http://wizaz.pl/forum/showthread.php...5#post27112875
nataliaaa88 jest offline  
Stary 2009-08-11, 16:24   #1557
marteCka001
Raczkowanie

spokojnie kazda farba sie zmyje. mi sie czeriwen zmyla
marteCka001 jest offline  
Stary 2009-08-11, 16:24   #1558
Mini007
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez marteCka001 Poka wiadomo嗆
identycznie jak na pude趾u aczkolwiek wole bardziej pomara鎍zowe cho przez jaki czas sama by豉m czerwona teraz mam ju 郵iczny rudy na g這wie, szkoda 瞠 musia豉m na to troche poczeka. teraz mysle nad kolejnym farbowaniem bo to ju nied逝go. farbowa趾to loreal preference florence? mysle tez nad mango ale jedni pisza ze jest bardziej czerwony inni 瞠 bardziej pomara鎍zowy. jak to w koncu jest?
Tak na sto procent identyczny nie jest, zw豉szcza odrosty, ale nie da si ukry, 瞠 intensywny
U mnie mango by這 bardziej pomara鎍zowe, ale nak豉dane na inn sp逝kan farb.
Mini007 jest offline  
Stary 2009-08-11, 16:28   #1559
untouchable
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez marteCka001 Poka wiadomo嗆
kilka stron wstecz przejrzyj a zobaczysz zdjecia i po florence i po mango.
mango jest bardziej pomaranczowe, napewno nie czerwone.
Stary 2009-08-11, 17:13   #1560
Ewa1711
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 340
GG do Ewa1711

Dziewczynki potrzebuj waszej pomocy, bo ju sama nie wiem co robi za nie co ponad tydzie wyje盥瘸m i chcia豉m pofarbowa sobie w這ski na rudo, a w豉軼iwe na "intensywn czerwie", po powrocie mam dwa wesela, wi璚 chcia豉bym, 瞠by kolorek w miar mi si utrzyma do tego czasu, bo jak narazie farby, kt鏎ych u篡wa豉m zawiod造 mnie sp逝kiwa造 si niemi這siernie szybko...

znacie mo瞠 jakie farby w tym odcieniu, albo zbli穎nym do intensywnej czerwieni, kt鏎e utrzymaj si na w這sach co najmniej przez trzy tygodnie?? Mo瞠 doradzicie jak捷 od篡wk, kt鏎a utrzyma ten kolorek d逝瞠j

Ja do tej pory u篡wa豉m Garnier 100% Color - intensywna czerwie a p騧niej Schwarzkopf, Brillance Intensiv Color Creme r闚nie intensywna czerwie, ale ta druga farba by豉 jeszcze gorsza od pierwszej, bo niedo嗆 瞠 w這sy wysz造 mi raczej br您owe ni rude to wog鏊e nie pokry豉 odrost闚 o.O masakra, no i sp逝ka豉 si dos這wnie w tydzie...

prosz o pomoc
Ludzie s jak wiatr. Jedni lekko przelec przez 篡cie i nic po nich nie zostaje, drudzy dm jak wichry, wi璚 zostaj po nich serca z豉mane, jak jakies drzewa po huraganie. A inni wiej jak trzeba. Tyle, 瞠by wszystko na czas mog這 kwitn望 i owocowa. I po tych zostaje pi瘯no naszego 鈍iata...
Ewa1711 jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
cienkie, farba, farbowanie, koloryzacja, rozja郾ianie, rude miedziane w這sy, rude w這sy, rudow這se wiza瘸nki, rudy, rudzielce, w這sy, zabiegi

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:02.