Poszukuje zdj耩! D逝gie rude w這sy + tematy zwi您ane z farbowaniem - Strona 53 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2009-08-12, 21:03   #1561
asiunia19021
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 282
Dot.: Poszukuje zdj耩! D逝gie rude w這sy + tematy zwi您ane z farbowaniem

Hej Ja sobie niedawno zrobi豉m w這ski Garnier 100 % color czerwona mied. Og鏊nie bardzo fajnie wysz這, bo mia豉m naturalne blond w這sy Farba z豉pa豉 troch nier闚no i powychodzi造 mi dziwne paski w poprzek, ale chyba jestem przewra磧iwiona, bo nikt inny ich nie zauwa瘸 Do嗆 szybko te si spiera i jak na m鎩 gust jest bardziej czerwony ni rudy, wi璚 nast瘼nym razem spr鏏uj ja郾iejszego
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg Asia 004_1_1_1_1.jpg (57,7 KB, 380 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg Asia2 033.jpg (159,2 KB, 327 za豉dowa)
asiunia19021 jest offline  
Stary 2009-08-12, 23:10   #1562
untouchable
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 354

Cytat:
Napisane przez asiunia19021 Poka wiadomo嗆
Hej Ja sobie niedawno zrobi豉m w這ski Garnier 100 % color czerwona mied. Og鏊nie bardzo fajnie wysz這, bo mia豉m naturalne blond w這sy Farba z豉pa豉 troch nier闚no i powychodzi造 mi dziwne paski w poprzek, ale chyba jestem przewra磧iwiona, bo nikt inny ich nie zauwa瘸 Do嗆 szybko te si spiera i jak na m鎩 gust jest bardziej czerwony ni rudy, wi璚 nast瘼nym razem spr鏏uj ja郾iejszego
fajny kolorek
Stary 2009-08-13, 13:40   #1563
ineska1986
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 648
GG do ineska1986

ja zrobilam niedawno orzechem laskowym castinga;/;/;/ i po 1 umyci farba z wlosow mi splnela tylko odrosty mam marchewkowe;/;/;/..... zafarbowalabym te wlosy juz...ale nie chce zeby mi juz caliekim wylecialy.... i znow musze miec farbe ktora pokryje brazowe wlosy na fajny jasny rudy;]
Stary 2009-08-13, 17:35   #1564
Ewa1711
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 340
GG do Ewa1711

Cytat:
Napisane przez asiunia19021 Poka wiadomo嗆
郵iczny masz kolorek! bardzo ci pasuje do zielonych oczu zazdroszcz tak fajnego efektu i wcale nie s czerwone, masz 郵iczn mied na w這ska tak jak z jakiego magazynu dla fryzjer闚 EKSTRA!!!
a co do farb 100% z Garniera, to niestety ja te malowa豉m sobie nimi w這sy, tylko, 瞠 odcieniem intensywna czerwie i niestety sp逝kuj si b造skawiczne... z tym si zgadzam
Ludzie s jak wiatr. Jedni lekko przelec przez 篡cie i nic po nich nie zostaje, drudzy dm jak wichry, wi璚 zostaj po nich serca z豉mane, jak jakies drzewa po huraganie. A inni wiej jak trzeba. Tyle, 瞠by wszystko na czas mog這 kwitn望 i owocowa. I po tych zostaje pi瘯no naszego 鈍iata...
Ewa1711 jest offline  
Stary 2009-08-14, 19:35   #1565
anoska
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 427
Wpisy w blogu: 8

no to teraz kolei na mnie

witajcie dziewczyny!
jestem naturalnym rudzielcem z wielgachn histori ;p
wielgachn, bo b璠帷 dzieckiem i w sumie nastolatk mia豉m ogromny kompleks rudych w這s闚; czu豉m si jak jakie ufo z innej planety; wkurza這 mnie jak ludzie na m鎩 widok wytykali mnie palcami i szczypali si
razem z mam postanowi造鄉y przyciemni k豉ki. ci庵貫 mycie szamponem z czarn rzep i w ko鎍u szamponetki na kilka my. koniec ko鎍闚 - w這sy 軼iemnia造. no ale c騜, nie by豉bym sob jakby zn闚 zachcia這 mi si rudych w這s闚 na 軼i庵ni璚ie koloru raczej nie mog豉m si uda, bo dosz豉m do wniosku, 瞠 kolor mi sam ju si zmieni na ciemniejszy i ni w t ni w tamt jako w kwietniu posz豉m do fryzjera na niby trwa陰 farb, po kt鏎ej - uwaga - nie mia豉m odrost闚 i kt鏎a - uwaga 2 - schodzi豉 mi jak szamponetka, woda ci庵le by豉 br您owa kolor te by nie taki jaki chcia豉m mie i ot katastrofa -.-
kolejny krok - zakupi豉m krem koloryzuj帷y garniera - czerwona mied czy co takiego. kolor wyszed ciemny z przeb造skami czerwieni
widzia豉m, 瞠 w tym w徠ku jedna z wiza瘸nek zamieszcza豉 swoje zdj璚ia po trwa貫j farbie garniera 100% z這tomiedziany blond, nr 743. widok by osza豉miaj帷y, ale po skromnym wywiadzie dowiedzia豉m si, 瞠 wcze郾iej rozja郾ia豉 w這sy i dlatego wyszed jej taki pi瘯ny efekt.
no ale nic, pytanie ode mnie - rzek豉bym do wr騜ek - czy kto mo瞠 wytypowa jaki najprawdopodobniej wyjdzie mi kolor? na odwrocie kartonika oczywi軼ie s jakie gdybania, ale odnosi si to do jasnego, ciemnego blondu, jasnego szatyna, szatyna, ciemnego br您u i czerni -.- nie ma tam nic o jakim kasztanie czy czym podobnym -.- oczywi軼ie sz豉m tropem: wcze郾iejszy krem ofiarowa mi ciemne w這sy - ja郾iejsza farba (z這tomiedziany blond) da ja郾iejszy kolor, bardziej rudy.
za陰czam oczywi軼ie kolor moich k豉k闚 jaki mam na ten czas oraz kolor jaki chcia豉bym uzyska - to ta modelka
opr鏂z tego do陰czam farb jak na ten czas zakupi豉m
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg SL272221.jpg (91,2 KB, 164 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 100_COLOR_BENEFITS_visuel.jpg (24,7 KB, 72 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 100-Color-743-zlocisty-miedziany-blond-28046-big.jpg (22,4 KB, 73 za豉dowa)

Edytowane przez anoska
Czas edycji: 2009-08-14 o 19:42
anoska jest offline  
Stary 2009-08-15, 11:54   #1566
restless
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 375
GG do restless

Zazwyczaj jest tak ze je瞠li masz ciemniejsze w這sy od tych jakie chcia豉bys uzyskac to farba nada tylko delikatny odcie, refleks, a zasadniczego koloru nie rozja郾i bez wcze郾iejszego rozja郾ienia.
Cho z drugiej strony jezeli dodasz ognistych refleks闚 obecnemu kolorowi w這s闚 b璠zie dosc podobny do wymarzonego jako ze nie jest duzo ja郾iejszy od twojego.

Gdybys chcia豉 wcze郾iej przed farbowaniem ( lub po farbowaniu) troch rozja郾i w這sy to polecam spray Blond Refleks Joanny - sama jestem naturalnie jasnoruda (jako dzieciak mia豉m ma g這wie istn marchewk) i zafarbowa豉m si Garnierem na taki czerowny kasztano-rudy , na m霩g mi pad這 ze mam za ma這 ogniste w這sy , a dzi瘯i temu sprayowi uda這 mi si po 1,5 roku dziwnych farbowan wr鏂ic do mojego w豉snego koloru. Zero zniszczenia i wypadania, ale codziennie nak豉da豉m nawil瘸j帷 mask.
Spray jest te fajny zeby dodac wlosom lekkich refleks闚 by kolor nie by p豉ski tylko taki naturalnie mieni帷y sie odcieniami. No i mimo nazwy by uzyskac nim blond trzeba albo by juz blondynk albo wylac na raz ca陰 butelk , efekt jest powolny , mozna go stopniowa i wi瘯szo軼i przyrudza w這sy w czasie rozja郾iania, dopiero po wielu u篡ciach przechodzi sie przez faz rud do blondu - wiele ciemnow這swych wizazanek na to narzeka這 ze przez jakis czas mia這 ciep這-rudy odcien, dopiero uzyska這 oczekiwany efekt.

Aha i zapraszam do w徠ku spo貫czno軼iowego w moim podpisie - dla rudych pi瘯no軼i , o rudo軼i jako takiej , nie tylko o farbowaniu

Poszukuj starych zapach闚 Guerlain !!!

Edytowane przez restless
Czas edycji: 2009-08-15 o 11:57
restless jest offline  
Stary 2009-08-15, 13:05   #1567
nataliaaa88
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 587
GG do nataliaaa88

anoska ja marze o takim kolorze jak twoje naturalne z zalcznika nic z nimi nie rob, sa miodzio

a ja mam inne pytanie, bo ciagle kminie jak to zostac rud, ta farba ktora pomalowalam z feri p50, zmywa sie za kazdym myciem - i wcale nie widac rudego jesli stosowala ktoras z was ta farbe z zalacznika to prosze o pokazanie efektu! czy bede czerwona po niej? prosze prosze prosze
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg farba.jpg (61,5 KB, 106 za豉dowa)

wymiana:
http://wizaz.pl/forum/showthread.php...5#post27112875

Edytowane przez nataliaaa88
Czas edycji: 2009-08-15 o 18:09
nataliaaa88 jest offline  
Stary 2009-08-16, 11:43   #1568
marteCka001
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 97

nie stosowalam jej, ale jesli ma w nazwie machon lub kasztan na 100% bedzie czerwonawa. mo瞠 lepiej spr鏏uj co innego z Loreala? chcesz byc jasno ruda czy ciemno ruda?;p
marteCka001 jest offline  
Stary 2009-08-16, 14:38   #1569
untouchable
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez nataliaaa88 Poka wiadomo嗆
anoska ja marze o takim kolorze jak twoje naturalne z zalcznika nic z nimi nie rob, sa miodzio

a ja mam inne pytanie, bo ciagle kminie jak to zostac rud, ta farba ktora pomalowalam z feri p50, zmywa sie za kazdym myciem - i wcale nie widac rudego jesli stosowala ktoras z was ta farbe z zalacznika to prosze o pokazanie efektu! czy bede czerwona po niej? prosze prosze prosze
miedziana czerwien moze wyjsc bardziej czerwono niz rudo. jesli chcesz typowy rudy to wybieraj farby z nazwa "zlocisty" lub jakies miedziane blondy, ktore na pozor nie wygladaja rudo na pudelku.

i efekt zalezy od tego na jaki kolor wyjsciowy nalozysz farbe. jesli masz braz po feri to poczekaj jeszcze. bo inaczej kazda farba wyjdzie ci duzo ciemniej.
Stary 2009-08-16, 17:02   #1570
marteCka001
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 97

ja dzi kupi豉m mango farbuje za jakies 3 tyg ale juz sie boje co wyjdzie;d wlasnie robie test na pasemku ale nie jest chyba zbyt miarodajne bo albo sie da za malo utleniacza albo tego drugiego czegos albo za duzo
marteCka001 jest offline  
Stary 2009-08-17, 14:57   #1571
Chii1986
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 327

Cytat:
wlasnie nie chce czerwieni ale ten kolor jest za jasny, chcialabym uzyskac ciemny rudy, zastanawiam sie jescze nad ta farba z zalacznika - wydaje mi sie ze kolor jest zblizony do ashlee, tylko jak wyglada na wlosach ,czy moze mi ktos cos o niej powiedziec
mo瞠 pisz troch sp騧niona ale ja farbowa豉m tym odcieniem wrzuca豉m fotki w tym w徠ku i wielu innych- jest 郵iczny, nie wpada absolutnie w czerwie, na pocz徠ku to taki ciemny rudy lekko wpada w br您, szybko si wyp逝kuje do jasnego rudego ale jest 郵iny na pocz徠ku przypomina kolor Ashley.
Stary 2009-08-18, 19:30   #1572
Ceith
korzonek

Wiadomo軼i: 5 958

Mi wczoraj uda這 si uzyska w ko鎍u rudy kolor
Wydaje mi si sam w sobie bardzo 豉dny, niestety na czubku g這wy (stary kolor musia mi sp這wie od s這鎍a ) zrobi mi si par ton闚 ja郾iejszy placek i nie mo瞠 tak zosta (je郵i kto wie jak pom鏂 prosz o rady - http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=359838 ), a poza tym stwierdzi豉m, 瞠 to chyba nie jest kolor dla mnie, bo mam cer naczynkow i wydaje mi si, 瞠 rudo嗆 to jeszcze podkre郵a.
Niemniej jednak pokazuj
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg P8181933.jpg (28,8 KB, 137 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg P8181936.jpg (35,2 KB, 78 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg P8181939.jpg (34,0 KB, 76 za豉dowa)
Ceith jest offline  
Stary 2009-08-18, 19:40   #1573
ktosia1
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 684
GG do ktosia1

Moje w這sy, kolor prezentuje sie tak jak na zdj璚iu poni瞠j
D捫 do ja郾iejszego

Ps. nie by這 obr鏏ki w kolorach
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0058.jpg (46,9 KB, 193 za豉dowa)

"Love of beauty is Taste. The creation of beauty is Art." -Ralph Waldo

Edytowane przez ktosia1
Czas edycji: 2009-08-18 o 19:48
ktosia1 jest offline  
Stary 2009-08-18, 20:44   #1574
nataliaaa88
Zadomowienie

GG do nataliaaa88

Cytat:
Napisane przez untouchable Poka wiadomo嗆
i efekt zalezy od tego na jaki kolor wyjsciowy nalozysz farbe. jesli masz braz po feri to poczekaj jeszcze. bo inaczej kazda farba wyjdzie ci duzo ciemniej.
a wiec pokazuje co mam teraz na glowie, zdjecie robione z lamp, kolor jest taki jak w niektorych miejscach-ten najciemniejszy, ten odcien rudego to klamstwo
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg wlosy.jpg (137,7 KB, 63 za豉dowa)

wymiana:
nataliaaa88 jest offline  
Stary 2009-08-18, 20:45   #1575
nataliaaa88
Zadomowienie

GG do nataliaaa88

Cytat:
Napisane przez Chii1986 Poka wiadomo嗆
mo瞠 pisz troch sp騧niona ale ja farbowa豉m tym odcieniem wrzuca豉m fotki w tym w徠ku i wielu innych- jest 郵iczny, nie wpada absolutnie w czerwie, na pocz徠ku to taki ciemny rudy lekko wpada w br您, szybko si wyp逝kuje do jasnego rudego ale jest 郵iny na pocz徠ku przypomina kolor Ashley.
powiem Ci ze ja nic w nim rudego nie widze

wymiana:
nataliaaa88 jest offline  
Stary 2009-08-18, 23:20   #1576
untouchable
Wtajemniczenie

Cytat:
a wiec pokazuje co mam teraz na glowie, zdjecie robione z lamp, kolor jest taki jak w niektorych miejscach-ten najciemniejszy, ten odcien rudego to klamstwo
a przypomnij mi na jaki kolor kladlas ta farbe? no faktycznie nie wyglada tak jak u mnie.
Stary 2009-08-19, 09:26   #1577
LoLcIa123
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 487

A to ja
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg ee98bc7926.jpg (22,9 KB, 111 za豉dowa)

Tymoteusz
23.11.2014r

LoLcIa123 jest offline  
Stary 2009-08-20, 20:08   #1578
Erite
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 271

Przeczyta豉m w徠ek wzd逝 i wszerz, 瞠by uzupe軟i swoj wiedz, by uzyska kolor jaki pragn. Moja historia z rudym jest kr鏒ka.
Przez ostatni rok by豉m jasn, bardzo jasn blondynk, taki skandynawski blond. Na w這sach mia豉m farb garniera o wymownej nazwie sahara a pod ni w這sy po rozja郾ieniu. Na to na這篡豉m czerwon mied garniera, za pierwszym razem wyszed jasny czerwono- rudy, 豉dny ale po 2 myciach by pomara鎍zowy, totalnie sprany i bez wyrazu, wi璚 po kilku dniach poprawi豉m tym samym kolorem i efekt utrzymywa si troch d逝瞠j, ale po 2 tygodniach mam spran mied, bez czerwieni a w miejscach, gdzie by najja郾iejszy blond czyli ko鎍闚kach wpada lekko w r騜. Kolor nie jest z造, ale marzy mi si rudy ognisty, w stylu Marcii Cross b康 kobiety z billboardu "Pachnid豉". Tote przyst瘼uj do ataku z tycjanem pallette. Wiem, 瞠 farby te nie s najlepsze, ale jest to jedyny kolor, kt鏎y podchodzi pod moje oczekiwania. Chc mie intensywny, ciemny rudy, takie po陰czenie czerwieni z rudym pomara鎍zowym i nutk br您u. Mam nadziej, 瞠 efekt b璠zie mi造 dla oka i nie b璠 przypomina starszej pani.

1. Poza tym zastanawiam si dlaczego farby pallette s takie z貫, bo kilka lat farbowa豉m si nimi na czekoladowy br您 i w這sy mia豉m po tej farbie 郵iczne, zdrowe, l郾i帷e.

2. Siostra mojego ch這paka zachwala szamponetki marion kolor mied i rzeczywi軼ie kolor ma pi瘯ny. Ona robi tak, 瞠 raz na jaki czas farbuje si garnierem jasna mied czy co takiego i po tym ma pomara鎍zowe w這sy, po jakim czasie to si sp逝kuje i na to k豉dzie szamponetk. Niestety te szamponetki s dost瘼ne jedynie w wojew鏚ztwie pomorskim, od czasu do czasu w Szczecinie, je郵i si myl to mnie poprawcie.

Edytowane przez Erite
Czas edycji: 2009-08-20 o 20:09
Erite jest offline  
Stary 2009-08-20, 21:38   #1579
ewqaa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 43

hm... postanowi豉m si udzieli w tym w徠ku, poniewa na swojej g這wie mialam ju chyba wszytskie kolory t璚zy nie no mo瞠 przesadzam, ale blond, ciemny br您 i od paru dni rudy nie przeczyta豉m ca貫go w徠ku, ale stwierdzi豉m, 瞠 napisz jak uzyska豉m kolor kt鏎y uzyska豉m :P
od zawsze marzy mi si rudy i w ko鎍u si zdecydowa豉m. maj帷 ciemny br您 u篡豉m rozja郾iacza joanny (mam dosy d逝gie w這sy, a kupi豉m tylko jedna opakowanie i by豉m ca豉 w plany, od 鄴速ego poprzez pomara鎍zowy a na br您owym ko鎍z帷) . tego samego dnia pofarbowa豉m w這sy farb firmy joanna o nazwie "li嗆 jesienny" i efekt mo瞠cie na zdj璚iach zobaczy.

1.ja w blondzie
2.ja w br您ie
3.rudy raz

PS. i mimo, 瞠 to Joanna, to w這sy nie s zniszczone i os豉bione pozdrawiam

PPS. dwa kolejne zdjecia w rudym w next wiadomosci
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 8859ff1c59.jpg (22,5 KB, 191 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg P1000261e.jpg (52,2 KB, 172 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg P1010173.jpg (42,8 KB, 280 za豉dowa)
Stary 2009-08-20, 21:44   #1580
ewqaa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 43

rudy x2
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg P1010227.jpg (22,3 KB, 120 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg P1010232.jpg (20,1 KB, 261 za豉dowa)
Stary 2009-08-20, 22:26   #1581
Kiya
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 714

Cytat:
Napisane przez ewqaa Poka wiadomo嗆
rudy x2
fantastyczna przemiana
ja ci庵le w blondzie,nie mam odwagi na rudy
Kiya jest offline  
Stary 2009-08-20, 22:37   #1582
Kitka:)
CABIN CREW

Wiadomo軼i: 4 600

ja od p馧 roku jestem szcz瘰liw posiadaczka rudych w這sk闚 moim wyj軼iowym kolorem by ciemny, prawie czarny br您, aby miec rude, najpierw mia豉m dekoloryzacje , nast瘼nie farbowane w這ski mieszank farb ( dlatego nie znam konkretnie odcienia farby kt鏎a mi moja fryzjerka aplikowa豉 ) ... na pocz徠ku rudy by bardzo naturalny, wpadaj帷y w kasztan... z czasem na ja郾iejszych juz w這sach eksperymentowa豉m z r騜nymi farbami, w wiekszo軼i na pocz徠ku w這sy wychodzi造 mi czerwone, dopiero po kilku myciach nabiera造 miedzianego kolorku- obecnie mam na w這sach do嗆 wsciek造 kolorek ( o takim marzy豉m ) - farba z loreal kolor mango ( super , polecam, szczeg鏊nie , 瞠 jedno opakowanie wystarczy這 mi na moje d逝gie w這sy )

Je郵i cho raz posmakowa貫 latania to ju zawsze b璠ziesz chodzi z oczami utkwionymi w niebo, bo tam by貫 i zawsze b璠ziesz chcia tam wr鏂i..

ZALATANA......
Kitka:) jest offline  
Stary 2009-08-21, 09:47   #1583
ula2756
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 110

to ja moze tutaj zapytam (wiem upartra jestem:P) chce zafarbowac hi.richesse - i mam wielki dylemat pomiedzy toffi a karmelem? chcialabym oczywiscie cos bardziej rudego i cieplego. farbowalam ostatnio orzechem. niby ladny kolor ale jakis taki za bardzo naturalny prosze o pomoc

Pomy郵e czasami o sobie.
Zrozumie, 瞠 nic nie trwa wiecznie..."
ula2756 jest offline  
Stary 2009-08-21, 10:23   #1584
Majka1304
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 20

Witajcie! Ja wczoraj farbowa豉m w這sy na kolor czerwona mied czy co takiego z garniera. wcze郾iej mia豉m ciemniejszy blond jednak kiedy mia豉m pofarbowane o tak <zdj ni瞠j>
wkr鏒ce zrobi zdj. jak mam teraz... jednak tamten chyba mi si bardziej podoba. ale same ocenicie
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg S5007880.jpg (32,4 KB, 125 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg S5007881.jpg (137,2 KB, 141 za豉dowa)

Edytowane przez Majka1304
Czas edycji: 2009-08-21 o 10:25
Majka1304 jest offline  
Stary 2009-08-21, 12:15   #1585
untouchable
Wtajemniczenie

ladny kolor ma ta dziewczyna

http://pl.123rf.com/photo_4383862.html
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 4383862.jpg (19,4 KB, 84 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 4676871.jpg (19,1 KB, 81 za豉dowa)
Stary 2009-08-21, 14:54   #1586
Majka1304
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 20

o tak, rzeczywi軼ie. sama bym taki chcia豉. Jest taki 豉dny, intensywny widac ze rudy
Pozdrawiam
Stary 2009-08-21, 21:30   #1587
1988anek
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1
Smile Dot.: Poszukuje zdj耩! D逝gie rude w這sy + tematy zwi您ane z farbowaniem

ja ide w srode i cykora mam strasznego ale strasznie podobaja mi sie rudzielce

mam br您owe w這sy, niebieskie oczy i jasna karnacj (nie bardzo blada ale jasna)

mysle o kolorku jak ma ashley simpson

zobaczymy co fryzjer powie
1988anek jest offline  
Stary 2009-08-22, 13:55   #1588
nataliaaa88
Zadomowienie

GG do nataliaaa88

Cytat:
Napisane przez untouchable Poka wiadomo嗆
a przypomnij mi na jaki kolor kladlas ta farbe? no faktycznie nie wyglada tak jak u mnie.
naturalnie mam sredni braz i na to nalozylam ferie,

ewqaa jakiej rudej farby uzylas

wymiana:
nataliaaa88 jest offline  
Stary 2009-08-22, 15:27   #1589
untouchable
Wtajemniczenie

Cytat:
naturalnie mam sredni braz i na to nalozylam ferie,

ewqaa jakiej rudej farby uzylas
no to juz wiem ta farba nie rozjasni ci wlosow a zwlaszcza ze masz naturalnie brazowe to jasniejszego nie uzyskasz, generalnie bedzie sie splukiwac do ciemnego stad ta roznica pomiedzy moim a two0im, bo ja kladlam na jasniejsze wlosy

jak chcesz rude to musisz rozjasnisc zwlaszcza teraz bo farbowanych sama farba nie rozjasnisz
Stary 2009-08-22, 16:19   #1590
nataliaaa88
Zadomowienie

GG do nataliaaa88

nawet jakbym nalozyla jasny rudy np. mango tez by nie bylo efektu?

wymiana:
nataliaaa88 jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
cienkie, farba, farbowanie, koloryzacja, rozja郾ianie, rude miedziane w這sy, rude w這sy, rudow這se wiza瘸nki, rudy, rudzielce, w這sy, zabiegi

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:41.