Poszukuje zdj耩! D逝gie rude w這sy + tematy zwi您ane z farbowaniem - Strona 54 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2009-08-22, 16:49   #1591
untouchable
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 354
Dot.: Poszukuje zdj耩! D逝gie rude w這sy + tematy zwi您ane z farbowaniem

Cytat:
Napisane przez nataliaaa88 Poka wiadomo嗆
nawet jakbym nalozyla jasny rudy np. mango tez by nie bylo efektu?
bedzie. beda sie mienic na rudo, po mango moze nawet bardziej bo to dosc zarowiasaty pomarancz ale to nie bedzie jasny rudy jak na pudelku
Stary 2009-08-23, 12:06   #1592
nataliaaa88
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 587
GG do nataliaaa88

tak jak wspominalam nie chce jasnego rudzielca tylko ciemny ale pytanie bo juz mam malutkie odrosty czy przy skorze nie zlapie mi diametralnie inaczej niz na reszcie? bo tego sie obawiam

wymiana:
http://wizaz.pl/forum/showthread.php...5#post27112875
nataliaaa88 jest offline  
Stary 2009-08-23, 14:50   #1593
untouchable
Wtajemniczenie

Cytat:
tak jak wspominalam nie chce jasnego rudzielca tylko ciemny ale pytanie bo juz mam malutkie odrosty czy przy skorze nie zlapie mi diametralnie inaczej niz na reszcie? bo tego sie obawiam
naturalne wlosy tj odrost obawiam sie ze wyjdzie jasniejszy.
Stary 2009-08-25, 10:22   #1594
milk
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 760

Cytat:
Napisane przez Erite Poka wiadomo嗆
Przeczyta豉m w徠ek wzd逝 i wszerz, 瞠by uzupe軟i swoj wiedz, by uzyska kolor jaki pragn. Moja historia z rudym jest kr鏒ka.
Przez ostatni rok by豉m jasn, bardzo jasn blondynk, taki skandynawski blond. Na w這sach mia豉m farb garniera o wymownej nazwie sahara a pod ni w這sy po rozja郾ieniu. Na to na這篡豉m czerwon mied garniera, za pierwszym razem wyszed jasny czerwono- rudy, 豉dny ale po 2 myciach by pomara鎍zowy, totalnie sprany i bez wyrazu, wi璚 po kilku dniach poprawi豉m tym samym kolorem i efekt utrzymywa si troch d逝瞠j, ale po 2 tygodniach mam spran mied, bez czerwieni a w miejscach, gdzie by najja郾iejszy blond czyli ko鎍闚kach wpada lekko w r騜. Kolor nie jest z造, ale marzy mi si rudy ognisty, w stylu Marcii Cross b康 kobiety z billboardu "Pachnid豉". Tote przyst瘼uj do ataku z tycjanem pallette. Wiem, 瞠 farby te nie s najlepsze, ale jest to jedyny kolor, kt鏎y podchodzi pod moje oczekiwania. Chc mie intensywny, ciemny rudy, takie po陰czenie czerwieni z rudym pomara鎍zowym i nutk br您u. Mam nadziej, 瞠 efekt b璠zie mi造 dla oka i nie b璠 przypomina starszej pani.

1. Poza tym zastanawiam si dlaczego farby pallette s takie z貫, bo kilka lat farbowa豉m si nimi na czekoladowy br您 i w這sy mia豉m po tej farbie 郵iczne, zdrowe, l郾i帷e.

2. Siostra mojego ch這paka zachwala szamponetki marion kolor mied i rzeczywi軼ie kolor ma pi瘯ny. Ona robi tak, 瞠 raz na jaki czas farbuje si garnierem jasna mied czy co takiego i po tym ma pomara鎍zowe w這sy, po jakim czasie to si sp逝kuje i na to k豉dzie szamponetk. Niestety te szamponetki s dost瘼ne jedynie w wojew鏚ztwie pomorskim, od czasu do czasu w Szczecinie, je郵i si myl to mnie poprawcie.

w υdzi marion jest wi璚 w innych miastach raczej te. a palette jest z貫, k您dy fryzjer u jakiego by豉m pierwsze o co pyta/a to czy nie u篡wam palette bo sie okropnie w瞠ra we w這sy.
milk jest offline  
Stary 2009-08-25, 15:02   #1595
marteCka001
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 97

kurcze, wlasnie nalozylam mango, probowlaam spienic ale sie nie da!! nie wiem co jest ;/
marteCka001 jest offline  
Stary 2009-08-25, 18:29   #1596
untouchable
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez marteCka001 Poka wiadomo嗆
kurcze, wlasnie nalozylam mango, probowlaam spienic ale sie nie da!! nie wiem co jest ;/
spienic? ale po co
Stary 2009-08-25, 19:41   #1597
kocurzyca
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 14 293
Wpisy w blogu: 4

Ja tez wlasnie nalozylam mango i jestem zrozpaczona. Farba chwycila tylko na odrostach i jestem dwukolorowa
Na odroslach i dookola twarzy wyszlo jeszcze wscieklej niz na opakowaniu (co mi nie przeszkadza), ale reszta wlosow to sprany orzech laskowy, ktory mialam wczesniej. Wygladaja tak jakbym nawet nie dotknela ich farba.
W sumie to nie wiem co z tym zrobic. Mam w domu jeszcze jedno opakowanie mango. Myslalam ze moze pochodze pare dni w czapce, troche spiore to co mam na glowie i jaeszcze raz naloze farbe tyle ze tym razem nie bede farbowac tych odrostow.
Tyle lat farbuje wlosy i pierwsz raz przydazyl mi sie taki koszmar
kocurzyca jest offline  
Stary 2009-08-25, 20:01   #1598
kocurzyca
Zakorzenienie

A tak bylo po orzechu laskowym zanim sie spral. a mi glupiej mango sie zachcialo.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg grr [640x480] copy.jpg (35,5 KB, 453 za豉dowa)
kocurzyca jest offline  
Stary 2009-08-25, 23:19   #1599
untouchable
Wtajemniczenie

mango ci niestety nie rozjasni farbowanych wlosow. musialabys pierw uzyc rozjasniacza
Stary 2009-08-26, 00:07   #1600
marteCka001
Raczkowanie

bo tam pisze zeby masowa do uzyskania piany. piany nie uzyskalam ale kolor jest boski <3
marteCka001 jest offline  
Stary 2009-08-26, 00:14   #1601
untouchable
Wtajemniczenie

Cytat:
bo tam pisze zeby masowa do uzyskania piany. piany nie uzyskalam ale kolor jest boski <3
ja tam nigdy nie mialam piany. chyba ze na koncu jak pod koniec farbowania zwilzysz woda i masujesz

wstaw zdjecie
Stary 2009-08-26, 10:09   #1602
kocurzyca
Zakorzenienie

Mango jest duzo ciemniejsze od koloru na ktory nakladalam. Mam teraz raczej ciemny, wsciekle czerwony placek na glowie i dookola twarzy a reszta wlosow to jakis sredni zolto-miodowy blond (to zostalo z orzecha laskowego).
kocurzyca jest offline  
Stary 2009-08-26, 11:54   #1603
ma這lata
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 142
Wpisy w blogu: 1

hej dziewczyny

prosz Was o rad: czy na spran czerwie, granier 100% color nr 660, mog nalo篡 jaki rudy? my郵alam o mango, garnier 100% nr 734(w tym jestem zakochana )lub garnier 100% ta czerwona miedz albo loreal preferecne intensywny miedziany kasztan p54? myslicie ze kt鏎as z nich z豉pie te moje wyplowiale czerwone klaki? kt鏎 z tych farb najbardziej polecacie?
Dzieki za wszelkie sugestie
ma這lata jest offline  
Stary 2009-08-26, 15:06   #1604
marteCka001
Raczkowanie

mialam intensywny miedziany kasztan, na poczatku strzasznie czerwony. czerwona miedz tez pewnie jest czerwona. za to polecam mango. mam w koncu prawdziwy rudy nie jakis czerwony nie kasztan tylko rudy. wrzuce fotki jutro bo musze aparat naladowa
marteCka001 jest offline  
Stary 2009-08-26, 15:46   #1605
kocurzyca
Zakorzenienie

Jak ja ci zazdroszcze. Tez zamieszcze fotki z moimi tragicznymi efektami po mango. Ale troche pozniej - gotuje obiadek.
kocurzyca jest offline  
Stary 2009-08-26, 16:04   #1606
ma這lata
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 142
Wpisy w blogu: 1

Cytat:
mialam intensywny miedziany kasztan, na poczatku strzasznie czerwony. czerwona miedz tez pewnie jest czerwona. za to polecam mango. mam w koncu prawdziwy rudy nie jakis czerwony nie kasztan tylko rudy. wrzuce fotki jutro bo musze aparat naladowa
A myslisz, 瞠 to mango nie wyjdzie jako dziwnie po tym spranym czerwonym??? Domy郵am si, 瞠 na pewno nie wyjdzie tak zarowiasty jak na pudelku ale i tak bym byla wdzieczna jakby wogole te me wlosy cos zlapal.
My郵icie ze nie wyjdzie koszmarne cos jak na czerwone dam rudy? Najbardziej obawiam sie "kolizji" tych dwoch kolor闚
ma這lata jest offline  
Stary 2009-08-27, 10:18   #1607
Chii1986
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 327

Cytat:
powiem Ci ze ja nic w nim rudego nie widze
Ja widz,瞠 to rudy ju na opakowaniu widocznie mamy inne poj璚ie rudego.

Na opakowaniu wygl康a jak taki rudawy br您 a potem wymywa si do rudego. Wygl康a rudo i 豉dnie, my郵,瞠 zn闚 si na niego skusz. Teraz farbowa豉m miedzi z Natural & Easy i wyszed taki jasny rudy-blond jak po Belle Color a wola豉bym co bardziej rudego i mocniejszego. Po tej ferii w這sy by造 w豉郾ie takie bardziej rude, nawet po Pure Paprica nie by造 takie 豉dne (wtedy wyszed raczej sprany pomara鎍z).

Wrzucam jeszcze raz fotki farb po kt鏎ych mia豉m naj豉dniejszy rudy:

-dwie pierwsze fotki od razu po farbowaniu w豉郾ie t Feri o kt鏎ej mowa, Feri Pure Amber- Intensywnym bursztynowym kasztanem (teraz mo瞠 si inaczej nazywa ale kolor i opakowanie si nie zmieni這,takie jak na fotce nr 3) w zale積o軼i od 鈍iat豉 wygl康a na br您 lub ciemny rudy ale jest 豉dny a po paru myciach to ju normalny rudy kolor.

-4 i 5 fotka- kolor po tej farbie po paru miesi帷ach(zdj璚ie 4 to ju bardzo sprany kolor do rudego-blondu), identycznie spiera si farba ze zdj璚ia nr 6 te bardzo 豉dna tylko na pocz徠ku jest bardziej ruda a mniej br您owa ni Pure Amber ale po paru myciach efekt po obu farbach jest podobny.

Je郵i kto ma wyj軼iowy kolor blond lub jasny rudy to polecam, obie farby powinny wyj嗆 jak kolor na opakowaniu, niestety na br您ie ju wyjdzie du穎 ciemniej i mniej rudo.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSC06103.jpg (20,6 KB, 170 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (37,0 KB, 153 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg fp50.jpg (32,6 KB, 88 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg REM_0478.jpg (11,1 KB, 123 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC05643.jpg (36,5 KB, 224 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 6612.jpg (3,2 KB, 1608 za豉dowa)
Stary 2009-08-27, 13:19   #1608
kocurzyca
Zakorzenienie

Oto zdjecia koszmaru na mojej glowie.
Na zdjeciach sa troche mniej czerwone niz w rzczywistosci. Przy twarzy sa wisniowo czerwone, reszta glowy pomaranczowa.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSC_1083 [320x200].jpg (6,8 KB, 1305 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC_1085 [320x200].jpg (7,0 KB, 1469 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC_1087 [320x200].jpg (7,0 KB, 1890 za豉dowa)
kocurzyca jest offline  
Stary 2009-08-27, 14:55   #1609
ineska1986
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 648
GG do ineska1986

Cytat:
Napisane przez Chii1986 Poka wiadomo嗆
JTeraz farbowa豉m miedzi z Natural & Easy i wyszed taki jasny rudy-blond jak po Belle Color a wola豉bym co bardziej rudego i mocniejszego.
Na jaki kolor wyjsciowy nakladalas te farbe....????? ja tez mam taka...a teraz moje wlosy to jasny braz z ruda poswiata...myslisz chwyci??
Stary 2009-08-27, 18:22   #1610
untouchable
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Poka wiadomo嗆
Oto zdjecia koszmaru na mojej glowie.
Na zdjeciach sa troche mniej czerwone niz w rzczywistosci. Przy twarzy sa wisniowo czerwone, reszta glowy pomaranczowa.
no przy twarzy masz mocniejszy kolor. nakladalas farbe od przodu? jesli tak to anstepnym razem zacznij od tylu bo wlosy z przodu sa deliaktniejsze i bardziej lapia farbe
Stary 2009-08-27, 22:59   #1611
kocurzyca
Zakorzenienie

Juz poprawilam. Teraz nalozylam farbe tylko na ta czesc wlosow ktorej wczesniej nie chwycilo. Nadal nie sa tak intensywne jak na czubku glowy, ale jest zdecydowanie lepiej. Moze po paru myciach sie wyrowna. T mowi ze jest dobrze, ale oni zawsze mowia ze jest dobrze.
Jak jeszcze kiedys mnie pokusi zrobic sobie mango to pojde do fryzjera. Sama juz sie w ta farbe nie bawie.
kocurzyca jest offline  
Stary 2009-08-29, 20:05   #1612
zazanna
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2

witam,
prze郵edzi豉m bacznie wasz w徠ek i o鄉iel sie poprosi o rad do鈍iadczone w rudo軼iach kole瘸nki.
Niespe軟a miesi帷 temu u fryzjerki (salon Lo'r, gdzie w這sy farbuje od 3 lat) postanowi豉m o鄉ieli si na wysniony rudy. Naturalnie jestem szatynk, od ponad roku ciemny blond - bardzo zreszt zbli穎ny do naturalnego koloru. W這sy farbowane tylko w salonie - w dodatku rzadko, bo odrost ma這 widoczny... Fryzjerka, by nie dekoloryzowa przed rudym - wybra豉 farb nieco ciemniejsz ni sobie wymy郵i豉m. Wysz這 ca趾iem fajnie z lekk r騜nic na odro軼ie. Uprzedzi豉 mnie, 瞠 nied逝go b璠 musia豉 wpa嗆 na poprawk. Kolor bardzo szybko sie spra a r騜nica w odro軼ie ca造 czas nabiera豉 mocy Po drugim farbowaniu u fryzjera (po ok. 2 tyg.) by豉m zachwycona kolor nasycony i prawie niewidoczna r騜nica w odro軼ie. Niestety kolor spra si ju po jakim tygodniu, a zaufana (coraz mniej) fryzjerka na urlopie. Kole瘸nki z pracy doradzi造 mi, 瞠bym zafarbowa豉 w這sy normalna farba z amoniakiem i dopiero p騧niej od鈍ie瘸豉 kolor bezamoniakowo, bo nie b璠 si ju spiera造 na ciemny blond. Przed wczoraj do鈍iadczona w farbowaniu kole瘸nka zafarbowa豉 mi w這sy farb garnier nutrisse krem - 76 - miedziana czerwie - zbli穎ny bardzo (na pude趾u przynajmniej) kolor, do tego kt鏎y mi wyszed w salonie po 2gim farbowaniu. Niestety nie do嗆, 瞠 wysz造 ciemniejsze to jakie takie burakowo r騜owe. W zasadzie na odro軼ie buraczane, a na ca這軼i r騜owo brazowe. Co mam teraz zrobi z tym fantem? R璚 opadaj
pom騜cie prosz - ka盥a rada na wag z這ta
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 1_525331a6e4d3.jpg (20,5 KB, 62 za豉dowa)
zazanna jest offline  
Stary 2009-08-30, 11:57   #1613
chwiejna88
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 53

hej dziewczyny. do陰czam si do grona rudych, jestem farbowana. W這sy maluj ostatnio Garnier nr 76 miedziana czerwie, zdj璚ie farby jest w po軼ie powy瞠j.
Z g逝poty kupi豉m ostatnio 2 opakowania Palette szampon koloryzuj帷y do 24 my, 387 jesienna czerwie. Zu篡豉m jedno i efekt mi si nie podoba. Mo瞠 jest kto z okolic 奸御ka, kto chce te drugie opakowanie za darmo? Szkoda mi go wyrzuci, a na g這w sobie tego na pewno ju nie dam
chwiejna88 jest offline  
Stary 2009-09-08, 16:45   #1614
jodi
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 75

Cytat:
Napisane przez zazanna Poka wiadomo嗆
witam,
prze郵edzi豉m bacznie wasz w徠ek i o鄉iel sie poprosi o rad do鈍iadczone w rudo軼iach kole瘸nki.
Niespe軟a miesi帷 temu u fryzjerki (salon Lo'r, gdzie w這sy farbuje od 3 lat) postanowi豉m o鄉ieli si na wysniony rudy. Naturalnie jestem szatynk, od ponad roku ciemny blond - bardzo zreszt zbli穎ny do naturalnego koloru. W這sy farbowane tylko w salonie - w dodatku rzadko, bo odrost ma這 widoczny... Fryzjerka, by nie dekoloryzowa przed rudym - wybra豉 farb nieco ciemniejsz ni sobie wymy郵i豉m. Wysz這 ca趾iem fajnie z lekk r騜nic na odro軼ie. Uprzedzi豉 mnie, 瞠 nied逝go b璠 musia豉 wpa嗆 na poprawk. Kolor bardzo szybko sie spra a r騜nica w odro軼ie ca造 czas nabiera豉 mocy Po drugim farbowaniu u fryzjera (po ok. 2 tyg.) by豉m zachwycona kolor nasycony i prawie niewidoczna r騜nica w odro軼ie. Niestety kolor spra si ju po jakim tygodniu, a zaufana (coraz mniej) fryzjerka na urlopie. Kole瘸nki z pracy doradzi造 mi, 瞠bym zafarbowa豉 w這sy normalna farba z amoniakiem i dopiero p騧niej od鈍ie瘸豉 kolor bezamoniakowo, bo nie b璠 si ju spiera造 na ciemny blond. Przed wczoraj do鈍iadczona w farbowaniu kole瘸nka zafarbowa豉 mi w這sy farb garnier nutrisse krem - 76 - miedziana czerwie - zbli穎ny bardzo (na pude趾u przynajmniej) kolor, do tego kt鏎y mi wyszed w salonie po 2gim farbowaniu. Niestety nie do嗆, 瞠 wysz造 ciemniejsze to jakie takie burakowo r騜owe. W zasadzie na odro軼ie buraczane, a na ca這軼i r騜owo brazowe. Co mam teraz zrobi z tym fantem? R璚 opadaj
pom騜cie prosz - ka盥a rada na wag z這ta
niewiem czy to ma sens odpisywa po tak d逝gim czasie. pofarbuj w這sy raz jeszcze ale henn nie barb. Pokryje i nie zniszczy
jodi jest offline  
Stary 2009-09-08, 20:46   #1615
MalaArielka
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 745

Cytat:
Napisane przez Majka1304 Poka wiadomo嗆
Witajcie! Ja wczoraj farbowa豉m w這sy na kolor czerwona mied czy co takiego z garniera. wcze郾iej mia豉m ciemniejszy blond jednak kiedy mia豉m pofarbowane o tak <zdj ni瞠j>
wkr鏒ce zrobi zdj. jak mam teraz... jednak tamten chyba mi si bardziej podoba. ale same ocenicie
Bardzo 豉dnie Ci w tym odcieniu rudego. A dziwne, 瞠 to nie jest Twoj naturalny kolor. Wkleisz zdj璚ia obecnego kolorku( pewnie ten z aatara, ale tam ma這 wida)?
MalaArielka jest offline  
Stary 2009-09-11, 15:37   #1616
ineska1986
Rozeznanie

GG do ineska1986

witajcie wczoraj farbowalam wloski srednim miedzanym blondem z natural & easy, kladalam na wlosy brazowe z resztakami niespranego orzecha laskowego z castingu. I kolor jest poprostu cudny...rowno chwycil caaale wlosy odrost i reszta wlosow..nawet moje zniszczone konce maja ten sam odcien...jedynie w miejscach po blond pasemkach bedzie pigment juz nie ten mam takie zlote..ale w sumie nie wyglada to zle...poleca farbe ze wzglegu na kolor, wlosy tez sa w normalnej kondycji;] ciekawa jestem jedynie jak sie bedzie splukiwac Ale ogolnie puki co na plus
Stary 2009-09-12, 16:54   #1617
nerla
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 191

Ineska dodaj zdjecie
Stary 2009-09-13, 17:35   #1618
nataliaaa88
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 587
GG do nataliaaa88

tak tak pokaz pokaz ja tez mam na wlosach resztki farby i bardzo mnie to cieszy ze chwycilo rownomiernie, jeszcze raz sprobuje byc ruda w takim razie tylko ciekawe jak mi wyjdzie ten eksperyment czekam na fotke

wymiana:
http://wizaz.pl/forum/showthread.php...5#post27112875
nataliaaa88 jest offline  
Stary 2009-09-13, 18:27   #1619
ineska1986
Rozeznanie

GG do ineska1986

wiec tak zdjecie postaram sie jutro...bo nie wiem gdzie przewalilam aparat;] a jutro najwytzej wezme od brata;] a teraz zapisze jednak ze kolor jest fajny jednak splukuje sie co jest normalne tam gdzie mialam kiedys blond pasemka niestety wyplukal sie szybciej i juz sa widoczne odcienie ale totez normalne
minus jest taki teraz zaiwazam przy normalnym myciu wlsow sa jakby bardziej suche i nawet niemile w dotyku, szorstkie...wiec chyba ta farba niszczy;] bo po innych farabach nie mialam takiego wrazenia;/
Stary 2009-09-13, 21:42   #1620
hollowgoat
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 7

Dziewczyny, litosci : jaka firma, jaka farba - czym uda mi sie zrobic tak piekny kolor? Tak, ktos gdzies okreslil pewien odcien rudego "sier軼i jamnika" i chyba cos w tym jest. Nie podoba mi sie tycjan, marchewka.. zbyt ostry rudy a ten na focie idealnie podkreslilby moj naturalny kolor wlosow i refleksy na sloncu ...eh! Nie moge sie doszukac odpowiedniej farby - wolalabym w ogole na poczatek zrobic szamponem, ale tak malo do wyboru mamy szamponow koloryzujacych, ze nie wiem... moze henna? Anyway - moze ktoraz z Was podpowie mi firme odpowiedzialna za ten lub b. podobny kolor. Z gory dzieki!

Edytowane przez hollowgoat
Czas edycji: 2009-09-13 o 21:44
hollowgoat jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
cienkie, farba, farbowanie, koloryzacja, rozja郾ianie, rude miedziane w這sy, rude w這sy, rudow這se wiza瘸nki, rudy, rudzielce, w這sy, zabiegi

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:10.