Poszukuje zdj耩! D逝gie rude w這sy + tematy zwi您ane z farbowaniem - Strona 59 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2009-10-27, 14:19   #1741
spioch7
BAN sta造

Wiadomo軼i: 1 038
Dot.: Poszukuje zdj耩! D逝gie rude w這sy + tematy zwi您ane z farbowaniem

Mam pyt od ponad pol rok nie farbuje wlos闚 farba juz sie wyplukala i to co zostalo nie odcina sie tak b od mojego naturalnego koloru marrze o rudym czy moge zastosowac henne czy t tylko na naturalne wlosy?Moge jeszcze poczekac ale nie pozbede sie calkowicie koloru poniewaz mam dlugie wlosy. Czy henna przesusza w這sy?
spioch7 jest offline  
Stary 2009-10-27, 14:27   #1742
kocurzyca
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 14 293
Wpisy w blogu: 4

Henna odzywia wlosy, nie przesusza. Mozesz ja smialo stosowac na farbowane wczesniej wlosy. Ja zaczelam farbowanie henna juz miesiac po ostatnim farbowaniu farba chemiczna.
kocurzyca jest offline  
Stary 2009-10-27, 14:33   #1743
spioch7
BAN sta造

Wiadomo軼i: 1 038

Kocurzyca a wlosy bardziej nie wypadaja? co jaki czas trzeba powtorzyc zabieg? Czy sa rozne odcienie..?Bo ja mam jasna karnacje ale jak sie zarumienie to nie fajnie to wyglada wiec szukam czegos ciemniejszego...mam brazowe oczy i czarna obwodke tecz闚ki oraz ciemne brwi
spioch7 jest offline  
Stary 2009-10-27, 15:02   #1744
kocurzyca
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 14 293
Wpisy w blogu: 4

Henna ma wlasciwosci odzywcze dla wlosow, wiec nie powoduje wypadani a zapobiega mu.
Fotki moich wlosow sa kilka postow wyzej.
Unikam opalania wiec mam jasna cere, mam skloonnosc do czerwieniena (nos i policzki przy zmianie temp. ale jasny makeup zakrywa), brazowe oczy i nie wyobrazam sobie siebie w innym kolorze niz rudy.

---------- Dopisano o 16:02 ---------- Poprzedni post napisano o 16:00 ----------

Powtarzam farbowanie co miesiac. Po pierwsze henna szybko sie zmywa, po drugie ostatnio zaczely mi strasznie szybko rosnac wlosy i bardzo szybko mam widczne odrosty.
kocurzyca jest offline  
Stary 2009-10-27, 16:07   #1745
nataliaaa88
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 587
GG do nataliaaa88

Cytat:
Napisane przez Majka1304 Poka wiadomo嗆
Kocurzyca:
ja w豉郾ie dzi znowu farbowa豉m i efekt jest taki, co my郵icie ?
koniecznie pwooedz co to za henna??

wymiana:
http://wizaz.pl/forum/showthread.php...5#post27112875
nataliaaa88 jest offline  
Stary 2009-10-27, 19:28   #1746
moee
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 545

Cytat:
Napisane przez spioch7 Poka wiadomo嗆
Mam pyt od ponad pol rok nie farbuje wlos闚 farba juz sie wyplukala i to co zostalo nie odcina sie tak b od mojego naturalnego koloru marrze o rudym czy moge zastosowac henne czy t tylko na naturalne wlosy?Moge jeszcze poczekac ale nie pozbede sie calkowicie koloru poniewaz mam dlugie wlosy. Czy henna przesusza w這sy?
Tak, jak sie dluzej uzywa to wlosy sa przesuszone, i czym wiecej farbowan tym kolor ciemniejszy jest - mi z jasnego rudego,zeszlo do ciemnego kasztanu ( dlatego przestalam farbowac henna) poza tym odrosty ktorych nie pokrywa rownomiernie , czym wieksze tym bardziej widoczne ( znajdz sobie watek poswiecony hennie - jest dosc obszerny) duzo dziewczyn wraca do chemicznego farbowania wlasnie przez to ze henna nie chce pokrywac rownomiernie odrostow.
Mozna henne zastosowac na wlosy farbowane i odwrotnie tyle ze .. moze nie wyjsc ten kolor jakiego sie spodziewamy nie ma zieleni czy cos , ale np. farbujac miedzia moze sie otrzymac ciemny braz z poswiata etc.
S這dko jest nie my郵e o niczym
Si zgubi we w豉snej sp鏚nicy.."
moee jest offline  
Stary 2009-10-28, 17:26   #1747
BerniJacka
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 15

Cytat:
Napisane przez moee Poka wiadomo嗆
Tak, jak sie dluzej uzywa to wlosy sa przesuszone, i czym wiecej farbowan tym kolor ciemniejszy jest - mi z jasnego rudego,zeszlo do ciemnego kasztanu ( dlatego przestalam farbowac henna) poza tym odrosty ktorych nie pokrywa rownomiernie , czym wieksze tym bardziej widoczne ( znajdz sobie watek poswiecony hennie - jest dosc obszerny) duzo dziewczyn wraca do chemicznego farbowania wlasnie przez to ze henna nie chce pokrywac rownomiernie odrostow.
Mozna henne zastosowac na wlosy farbowane i odwrotnie tyle ze .. moze nie wyjsc ten kolor jakiego sie spodziewamy nie ma zieleni czy cos , ale np. farbujac miedzia moze sie otrzymac ciemny braz z poswiata etc.

hej dziewczynki czytam i czytam....i zastanawiam sie czemu tak wiele z was chce zastosowac henne. Pytalam mojej fryzjerk, super babk po licznych profesjonalnych szkoleniach, co mysli o tym specyfiku. Oczywi軼ie powiedziala mi ze henna to dno, 瞠 kiedys gdy farb nie bylo malowalo sie wlosy henn(hn czy jak tam;p); w sumie maluje sie do dzis przez kobiety z r騜nych plemion;p og鏊nie jest to przestarza豉 metoda;p poza tym nigdy nie ma pewnosci co z w這sami bedzie.Mowila tez ze przychodz do niej babki po malowaniu hn i prosz o przemalowanie, wtedy ona mowi im ze zrobi to na ich odpowiedzialno嗆;p nie ma wi璚 sensu malowac tym paskudztwem zawsze trzeba sie zastanowic jaki kolor wybieramy, ewentualnie zapytac kogos kto sie na tym zna jesli nie stac nas na fryzjerk
BerniJacka jest offline  
Stary 2009-10-28, 19:09   #1748
Krowkowa
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3

hej dziewczyny
mam pytanko.
jak farbk mog uzyska taki kolorek?

prosz o odpowied. bardzo mi zale篡.
farbuj w這ski od roku w nadziei, 瞠 kiedys n taki trafi ale nie udaje mi si to (
podpowiem, 瞠 u篡wa豉m g堯wnie farb czerwony maho i kasztanowa wi郾ia ale wychodzily zbyt ciemne
pomozcie

Edytowane przez Krowkowa
Czas edycji: 2009-10-28 o 19:12
Krowkowa jest offline  
Stary 2009-10-28, 19:30   #1749
justyslilu
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 10

Cytat:
Napisane przez Chii1986 Poka wiadomo嗆
郵iczny, jaka to farba?
Brillance 846 Jaskrawa Czerwien. Trzyma豉m minimum czasu plus moje ci篹kie do farbowania wlosy i po 3 tygodniach taki efekt pozosta
justyslilu jest offline  
Stary 2009-10-28, 20:13   #1750
leeola
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 49
GG do leeola

ok trzymajcie za mnie kciuki niedlugo sie farbuje mieszanka garniera 100% color czerwonej miedzi ze zlocistym miedzianym. pochwale sie jak wyszlo.
wczesniej farbowa豉m chn ale za szybko mi sie zmywa豉 i strasznie mnie to denerwowa這 wiec poczeka豉m po速ora miesiaca ( w moim przypadku po chnie zosta造 juz tylko lekkie przeswity)
moze za pierwszym razem nie z豉pie tak mocno ale za drugim juz napewno bedzie ok. sprawdza豉m na pasemku i nie wychodzi mi zielony wiec jest ok
mam nadzieje ze bedzie ok ....

P.S. wlanie dzis przeczyta豉m caa造 watek. jestescie piekne
leeola jest offline  
Stary 2009-10-28, 20:26   #1751
Ashira
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 521

Cytat:
Napisane przez leeola Poka wiadomo嗆
ok trzymajcie za mnie kciuki niedlugo sie farbuje mieszanka garniera 100% color czerwonej miedzi ze zlocistym miedzianym. pochwale sie jak wyszlo.
wczesniej farbowa豉m chn ale za szybko mi sie zmywa豉 i strasznie mnie to denerwowa這 wiec poczeka豉m po速ora miesiaca ( w moim przypadku po chnie zosta造 juz tylko lekkie przeswity)
moze za pierwszym razem nie z豉pie tak mocno ale za drugim juz napewno bedzie ok. sprawdza豉m na pasemku i nie wychodzi mi zielony wiec jest ok
mam nadzieje ze bedzie ok ....

P.S. wlanie dzis przeczyta豉m caa造 watek. jestescie piekne
koniecznie pochwal sie efektem... bo taki mix wydaje mi sie 瞠 by豚y idealny...

nie perfum a perfumy!tak jak spodnie czy skrzypce a nie spode i skrzypiec!
nie dekold a dekolt!
nie wzi捷 a wzi望! chyba, 瞠 kto musi co zabra嗆...
bynajmniej ≠ przynajmniej!
Ashira jest offline  
Stary 2009-10-28, 20:28   #1752
leeola
Raczkowanie

GG do leeola

bardzo ciekawa jestem jak to wyjdzie. napewno za pierwszym razem nie tak RUDO bo gorzej z豉pie ale bedzie zobaczymy pochwale sie. pewnie jutrp bede sie malowac chociaz kto wie ^^
leeola jest offline  
Stary 2009-10-28, 20:31   #1753
Ashira
Wtajemniczenie

ja teraz tez zrobilam jakims garnierem (zielone pudelko ) i sobie pluje w brode... mam bordowe wlosy.
wczesniej zrobilam 100% color (czerwona mied bodaj瞠) i najpierw byly przera幢iwie czerwone ale potem splukaly sie do pieknego rudego. chcialam wyrownac kolor...to mam;]
pewnie za miesiac poprawie... tylko wlasnie mysle czym

nie dekold a dekolt!
Ashira jest offline  
Stary 2009-10-28, 21:26   #1754
leeola
Raczkowanie

GG do leeola

moze w豉snie tym co go uzywam. ten drugi. ciagle zapominam nazwe teraz siedze z farba na g這wie i robi sie strasznie marchewkowa pierwszy raz farbuje wlosy chemicznie wiec sie stresuje haha

no i tak jak farba byla marchewkowa ja tez jestem :P
jutro wrzuce fotki bo dzis juz za pozno na suszenie. dobranoc )

Edytowane przez leeola
Czas edycji: 2009-10-28 o 22:11
leeola jest offline  
Stary 2009-10-28, 22:27   #1755
nerla
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 191

Cytat:
Napisane przez BerniJacka Poka wiadomo嗆
hej dziewczynki czytam i czytam....i zastanawiam sie czemu tak wiele z was chce zastosowac henne.
Pytalam mojej fryzjerk, super babk po licznych profesjonalnych szkoleniach, co mysli o tym specyfiku. Oczywi軼ie powiedziala mi ze henna to dno, 瞠 kiedys gdy farb nie bylo malowalo sie wlosy henn(hn czy jak tam;p); w sumie maluje sie do dzis przez kobiety z r騜nych plemion;p og鏊nie jest to przestarza豉 metoda;
Niestety nie zgodz si z opini Twoj i Twojej fryzjerki.
Metoda oczywi軼ie jest stosowana od zarania dziej闚 i gdyby to by這 "dno" jak to okre郵i豉 ta metoda by umar豉 a jednak mimo wszystko dalej jest stosowana. My郵 瞠 g堯wn przyczyn u篡wania niej jest to, 瞠 to nie jest 瘸dna chemia- nie niszczy wi璚 struktury keratynowej w這sa-wr璚z oblepia i pogrubia w這s, podkre郵a skr皻 naturalnych lok闚 i chroni w這s przed czynnikami zewn皻rznymi.
Po drugie w erze konsumpcjonizmu niekt鏎zy pr鏏uj si wyzwoli z r彗 wszechobecnej reklamy i marketingu kt鏎y nakr璚a sprzeda chemicznych 鈔odk闚 do koloryzacji w這s闚.Czy spotka豉 si kiedy z reklam henny? Bo ja nie. A jednak jest popularna, co mo積a zaobserwowa cho熲y po liczbie os鏏 zainteresowanych ni na tym forum.

Cytat:
Pytalam mojej fryzjerk, super babk po licznych profesjonalnych szkoleniach, co mysli o tym specyfiku.
Liczne profesjonalne szkolenia z zakresu fryzjerstwa s sponsorowane przez wielkie koncerny, zajmuj帷e si produkcj i dystrybucj chemii, dlatego zapytam Ci r闚nie jak s康zisz, na co k豉d najwi瘯szy nacisk? Na koloryzacj metodami naturalnymi czy promowanymi przez nich produktami?Oczywi軼ie nie umniejszam tutaj 瘸dnym produktom do chemicznej koloryzacjii w這s闚, poniewa jest to 鈍ietne, pozwala uzyska wielowymiarowe i bardziej zr騜nicowane efekty ni po produktach naturalnych.Ale nie o tym mowa. Uwa瘸m 瞠 gdyby odpowiedni spece zainteresowali si tematem farbowania naturalnego mo積a by這by w jaki spos鏏 okre郵i to wszystko w odpowiednich publikacjach, kt鏎ych niestety brakuje na ten temat. Wi瘯szo嗆 b喚d闚 potencjalnych u篡tkowniczek henny wynika z niewiedzy- ale sk康 maj wiedzie? Skoro jedyne co mo積a znale潭 to "z 篡cia wzi皻e sposoby" bez szczeg鏊nych szans na modyfikacj receptur tak, by np. mie du穎 ja郾iejsze efekty, kt鏎e mo積aby spr鏏owa uzyska w nowoczesnych laboratoriach.

Cytat:
Mowila tez ze przychodz do niej babki po malowaniu hn i prosz o przemalowanie, wtedy ona mowi im ze zrobi to na ich odpowiedzialno嗆;p
I tutaj ma racj, poniewa farbowanie chn wi捫e si z pewnymi ograniczeniami, ja osobi軼ie r闚nie powiedzia豉bym tak mojej klientce.
Jednak znaj帷 pewne zasady, oraz maj帷 w tym pewne do鈍iadczenie w wi瘯szo軼i przypadk闚 powr鏒 do farb chemicznych jest zako鎍zony sukcesem-jak by這 r闚nie w moim przypadku.

Cytat:
nie ma wi璚 sensu malowac tym paskudztwem zawsze trzeba sie zastanowic jaki kolor wybieramy, ewentualnie zapytac kogos kto sie na tym zna jesli nie stac nas na fryzjerk
To czy jest sens farbowa henn pozostawmy indywidualnej ocenie ka盥ego z osobna, oczywi軼ie po zapoznaniu si z wszystkimi czynnikami zwi您anymi z t ro郵in,zaletach oraz wadach i wszystkim tym, czego mo瞠my si spodziewa po jej zastosowaniu. My郵 瞠 tylko wtedy mo積a na to pytanie odpowiedzie.
Zapraszam Ci na w徠ek o hennie aby zg喚bi t dyskusj, poniewa uwa瘸m 瞠 dziewczyny, kt鏎e j stosuj b璠 mia造 ochot odpowiedzie na Tw鎩 post z r闚nie du篡m zaanga穎waniem co ja.
Argument闚 mog豉bym jeszcze poda wiele, ale poniewa zrobi豉 si ju z tego niez豉 rozprawka poczekam na Twoj odpowied aby mo積a by這 kontynuowa t dyskusj nie robi帷 ju offtopa na temat henny na tym w徠ku(za co przepraszam i ja) i przenie嗆 j na w徠ek o hennie.
O ->tutaj<-
Stary 2009-10-29, 15:32   #1756
fanka-al
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 81

dziewczyny czy z這cistomiedziany blond z Garniera d逝go bedzie tak intensywny? ;d

Grandma.. i miss U
fanka-al jest offline  
Stary 2009-10-29, 15:47   #1757
ineska1986
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 648
GG do ineska1986

nie;] choc zalezy od wlosow
Stary 2009-10-29, 15:54   #1758
fanka-al
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 81

ufff to dobrze bo nie mialam pojecia, ze az taaakk intensywny wyjdzie ;o a z wlosow z reguly szybko mi wszystko schodzi wiec jestem spokojna ;d

Grandma.. i miss U
fanka-al jest offline  
Stary 2009-10-29, 15:58   #1759
BerniJacka
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez nerla Poka wiadomo嗆
Niestety nie zgodz si z opini Twoj i Twojej fryzjerki.
Metoda oczywi軼ie jest stosowana od zarania dziej闚 i gdyby to by這 "dno" jak to okre郵i豉 ta metoda by umar豉 a jednak mimo wszystko dalej jest stosowana. My郵 瞠 g堯wn przyczyn u篡wania niej jest to, 瞠 to nie jest 瘸dna chemia- nie niszczy wi璚 struktury keratynowej w這sa-wr璚z oblepia i pogrubia w這s, podkre郵a skr皻 naturalnych lok闚 i chroni w這s przed czynnikami zewn皻rznymi.
Po drugie w erze konsumpcjonizmu niekt鏎zy pr鏏uj si wyzwoli z r彗 wszechobecnej reklamy i marketingu kt鏎y nakr璚a sprzeda chemicznych 鈔odk闚 do koloryzacji w這s闚.Czy spotka豉 si kiedy z reklam henny? Bo ja nie. A jednak jest popularna, co mo積a zaobserwowa cho熲y po liczbie os鏏 zainteresowanych ni na tym forum.

Liczne profesjonalne szkolenia z zakresu fryzjerstwa s sponsorowane przez wielkie koncerny, zajmuj帷e si produkcj i dystrybucj chemii, dlatego zapytam Ci r闚nie jak s康zisz, na co k豉d najwi瘯szy nacisk? Na koloryzacj metodami naturalnymi czy promowanymi przez nich produktami?Oczywi軼ie nie umniejszam tutaj 瘸dnym produktom do chemicznej koloryzacjii w這s闚, poniewa jest to 鈍ietne, pozwala uzyska wielowymiarowe i bardziej zr騜nicowane efekty ni po produktach naturalnych.Ale nie o tym mowa. Uwa瘸m 瞠 gdyby odpowiedni spece zainteresowali si tematem farbowania naturalnego mo積a by這by w jaki spos鏏 okre郵i to wszystko w odpowiednich publikacjach, kt鏎ych niestety brakuje na ten temat. Wi瘯szo嗆 b喚d闚 potencjalnych u篡tkowniczek henny wynika z niewiedzy- ale sk康 maj wiedzie? Skoro jedyne co mo積a znale潭 to "z 篡cia wzi皻e sposoby" bez szczeg鏊nych szans na modyfikacj receptur tak, by np. mie du穎 ja郾iejsze efekty, kt鏎e mo積aby spr鏏owa uzyska w nowoczesnych laboratoriach.

I tutaj ma racj, poniewa farbowanie chn wi捫e si z pewnymi ograniczeniami, ja osobi軼ie r闚nie powiedzia豉bym tak mojej klientce.
Jednak znaj帷 pewne zasady, oraz maj帷 w tym pewne do鈍iadczenie w wi瘯szo軼i przypadk闚 powr鏒 do farb chemicznych jest zako鎍zony sukcesem-jak by這 r闚nie w moim przypadku.

To czy jest sens farbowa henn pozostawmy indywidualnej ocenie ka盥ego z osobna, oczywi軼ie po zapoznaniu si z wszystkimi czynnikami zwi您anymi z t ro郵in,zaletach oraz wadach i wszystkim tym, czego mo瞠my si spodziewa po jej zastosowaniu. My郵 瞠 tylko wtedy mo積a na to pytanie odpowiedzie.
Zapraszam Ci na w徠ek o hennie aby zg喚bi t dyskusj, poniewa uwa瘸m 瞠 dziewczyny, kt鏎e j stosuj b璠 mia造 ochot odpowiedzie na Tw鎩 post z r闚nie du篡m zaanga穎waniem co ja.
Argument闚 mog豉bym jeszcze poda wiele, ale poniewa zrobi豉 si ju z tego niez豉 rozprawka poczekam na Twoj odpowied aby mo積a by這 kontynuowa t dyskusj nie robi帷 ju offtopa na temat henny na tym w徠ku(za co przepraszam i ja) i przenie嗆 j na w徠ek o hennie.
O ->tutaj<-
uhuhu....faktycznie rozprawa masz oczywi軼ie racj, sama przesz豉m pewne szkolenia dotycz帷e technik sprzeda篡, negocjacji, rozm闚 handlowych i doskonale zdaj sobie spraw z tego co piszesz i uwierz sama chcia豉m malowa hn w這ski, dlatego czytalam ten w徠ek, o kt鏎ym wspominasz-prawie caaa造 ale zrezygnowa豉m. G堯wnie ze strachu, p霩niej dopiero fryzjerka potwierdzila moje obawy, m闚i帷 w du篡m skr鏂ie to co napisa豉- Jest to babka u kt鏎ej robi w這sy od lat 10ciu i ma tyle klient闚, 瞠 nie musi wciska mi kitu. Ostatnio uratowa豉 mi w這sy i kolor jakim jogurtowym specyfikiem, kt鏎y tez jest bardzo naturalnywiec jednak istniej juz inne metody naturalne ale racja- ka盥y ma prawo mie swoje zdanie dobrze 瞠 je mamy, przynajmniej nie jest nudno Pozdrawiam
BerniJacka jest offline  
Stary 2009-10-29, 17:33   #1760
BerniJacka
Przyczajenie

Red face Dot.: Poszukuje zdj耩! D逝gie rude w這sy + tematy zwi您ane z farbowaniem

Cytat:
uhuhu....faktycznie rozprawa masz oczywi軼ie racj, sama przesz豉m pewne szkolenia dotycz帷e technik sprzeda篡, negocjacji, rozm闚 handlowych i doskonale zdaj sobie spraw z tego co piszesz i uwierz sama chcia豉m malowa hn w這ski, dlatego czytalam ten w徠ek, o kt鏎ym wspominasz-prawie caaa造 ale zrezygnowa豉m. G堯wnie ze strachu, p霩niej dopiero fryzjerka potwierdzila moje obawy, m闚i帷 w du篡m skr鏂ie to co napisa豉- Jest to babka u kt鏎ej robi w這sy od lat 10ciu i ma tyle klient闚, 瞠 nie musi wciska mi kitu. Ostatnio uratowa豉 mi w這sy i kolor jakim jogurtowym specyfikiem, kt鏎y tez jest bardzo naturalnywiec jednak istniej juz inne metody naturalne ale racja- ka盥y ma prawo mie swoje zdanie dobrze 瞠 je mamy, przynajmniej nie jest nudno Pozdrawiam
a tak apropos dziewczynki... napiszcie..czy aby nie za hardkorowo?
BerniJacka jest offline  
Stary 2009-10-29, 18:19   #1761
leeola
Raczkowanie

GG do leeola

BerniJacka piekny wg mnie. chociaz jakbys pokaza豉 swoja buzie to moznaby bylo zobaczyc czy dobrze pasuje itp

a ja jak obieca豉m zrobilam zdjecia i wstawiam
na poczatku troche nie bylam przekonana do tego koloru a teraz go kocham i nie oddam
myslicie ze mi pasuje?

objasnienie:
zdj nr 1 kolor z fleszem
zdj nr 2 kolor bez flesza
zdj nr 3 ja z grozna mina (ale dobrze widac moja karnacje)
zdj nr 4 ja z bardziej mi豉 buzia
leeola jest offline  
Stary 2009-10-29, 18:54   #1762
Ashira
Wtajemniczenie

leeola czy ten kolor to wynik mieszanki o jakiej m闚i豉? bo kolor mi si podoba.

i karnacj mam tak sam + sk這nno嗆 do rumianych polik闚

nie dekold a dekolt!
Ashira jest offline  
Stary 2009-10-29, 19:08   #1763
leeola
Raczkowanie

GG do leeola

tak to ta mieszanka. najpierw jest troche czerwona wiec nast razem dam mniej tej czerwonej miedzi
tez robia mi sie rumience
leeola jest offline  
Stary 2009-10-29, 19:56   #1764
Krowkowa
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3

Niestety nikt mi nie pomogl, wiec sie powtorze:
hej dziewczyny
mam pytanko.
jak farbk mog uzyska taki kolorek?

prosz o odpowied. bardzo mi zale篡.
farbuj w這ski od roku w nadziei, 瞠 kiedys n taki trafi ale nie udaje mi si to (
podpowiem, 瞠 u篡wa豉m g堯wnie farb czerwony maho i kasztanowa wi郾ia ale wychodzily zbyt ciemne
pomozcie

P.S: Kocurzyca tez masz sliczny kolorek, czytalam ze to henna, ale czy moglabys pomoc mi znalezc podobny kolorek farbki co Twoja henna?
Krowkowa jest offline  
Stary 2009-10-29, 20:01   #1765
leeola
Raczkowanie

GG do leeola

a mysla豉snp jak pomeiszaniem czerwonej meidzi garniera 100% color z jakims br您em w stosunku 2:3 ?
leeola jest offline  
Stary 2009-10-29, 20:37   #1766
Eowina1818
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 554

leeola
Wspania造 kolorek!!!

Krowkowa
Na moje oko intensywna czerwie lub co jakby miedziany (czerwony) br您

Zapraszam na bloga:
http://eowinymakijaze.blogspot.com/
Eowina1818 jest offline  
Stary 2009-10-29, 20:42   #1767
cloche
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 379

chyba istotny tu bedzie tez kolor wyjsciowy... na moich jasno-brazowych uzyskalam taki po garnier movida czerwona miedz (zmywalny kolor, 24 mycia, chyba w polsce niedostepny juz...). ogolnie pokombinowalabym wlasnie z tymi pol-trwalymi farbami, przy tak intensywnych kolorach to dobre rozwiazanie, szczegolnie do testow. jesli twoj kolor wyjsciowy jest zbyt ciemny (juz na srednim brazowym bedzie ciezko), to musialabys chyba najpierw rozjasniac... i wowczas bezpieczniej zrobic kombinacje rozjasnianie+kolor u fryzjera, zeby co rozowego nie wyszlo ;-)
cloche jest offline  
Stary 2009-10-30, 11:18   #1768
BerniJacka
Przyczajenie

hellow ja mialam takie wlosy....na dodowy blond po這篡豉m ciemny blond a potem u篡豉m loreala intensywna miedz.i wlasnie mi taki wyszed;p
BerniJacka jest offline  
Stary 2009-10-30, 11:29   #1769
BerniJacka
Przyczajenie

Wink Dot.: Poszukuje zdj耩! D逝gie rude w這sy + tematy zwi您ane z farbowaniem

oczywi軼ie jest to wiadomosc dla Krowkowej. potem byl mniej woi璚ej taki jak na 1 fotce, ale to juz po delikatnym"zrudzeniu" :
BerniJacka jest offline  
Stary 2009-10-30, 14:40   #1770
nerla
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 191

Cytat:
Tak w豉郾ie, ja osobi軼ie gdybym tylko wiedzia豉 jak powstrzyma efekt coraz wi瘯szego br您owienia w這s闚 to napewno bym z chny nie zrezygnowa豉-samo dobro dla w這s闚, no ale jak ju napisa豉m wy瞠j - z braku opatentowanych sposob闚 wr鏂i豉m do chemicznego farbowania.

Cytat:
a tak apropos dziewczynki... napiszcie..czy aby nie za hardkorowo?
Nie za hardkorowo oczywi軼ie,na pocz徠ku hennowania w這s闚 mia豉m w豉郾ie tak 瘸r闚e-marzenie .

Tagi
cienkie, farba, farbowanie, koloryzacja, rozja郾ianie, rude miedziane w這sy, rude w這sy, rudow這se wiza瘸nki, rudy, rudzielce, w這sy, zabiegi

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:10.