Poszukuje zdj耩! D逝gie rude w這sy + tematy zwi您ane z farbowaniem - Strona 64 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2009-11-22, 16:16   #1891
anoska
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 426
Wpisy w blogu: 8
Dot.: Poszukuje zdj耩! D逝gie rude w這sy + tematy zwi您ane z farbowaniem

czy kt鏎a z Was farbowa豉 w這sy henn i uzyska豉 zadowalaj帷y rudy kolorek?
Stary 2009-11-22, 16:53   #1892
kocurzyca
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 14 297
Wpisy w blogu: 4

anoska
Moja henna w tych linkach.
http://wizaz.pl/forum/attachment.php...0&d=1256562565
http://wizaz.pl/forum/attachment.php...1&d=1256562565

Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od ma逍y,
rude pochodz od kot闚.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline  
Stary 2009-11-22, 19:35   #1893
cloche
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 379

oo, ten szampon garniera to musi byc to samo, co w niemczech movida - przynajmniej ten co wkleila fantynaaa - miedziana czerwien, ma taka sama laseczke na opakowaniu ja robilam ta miedziana czerwien na moje raczej jasno-brazowe wlosy, wyszedl dokladnie taki sam jak na opakowaniu (ale mi wszystkie movidy wychodza jak z opakowania). taki cieply ten kolorek i do mojej cery pasowal. zmywal sie calkiem normalnie, rownomiernie. efekt byl taki, ze coraz bardziej przebijal brazowy naturalny kolor, odcien byl mocno rudy, a po 2 miesiacach zafarbowalam na kasztan, wiec nie wiem, jak by to dalej bylo
cloche jest offline  
Stary 2009-11-22, 19:45   #1894
nerla
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 191

Cytat:
Napisane przez anoska Poka wiadomo嗆
czy kt鏎a z Was farbowa豉 w這sy henn i uzyska豉 zadowalaj帷y rudy kolorek?
To moje za czas闚 henny. Niestety nie mam teraz lepszego, jak dotr do domu to za陰cze

http://wizaz.pl/forum/album.php?albu...ictureid=32214
Stary 2009-11-23, 13:27   #1895
Dzola30
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 7
Dot.: Poszukuje zdj耩! D逝gie rude w這sy + tematy zwi鉺ane z farbowaniem

Jak mam uzyskac na moich w這skach taki kolor jak ma zafirah na tej stronie
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...155891&page=25
bardzo mi sie podoba jej kolor chcia豉bym zrobic taki kolor ale przy uzyciu farb kupionych w sklepie nie wiem moze by spr鏏owa Pure Paprika z Loreala. Dziewczyny dajcie odpowiedz bo dzis wybieram sie do sklepu

Edytowane przez Dzola30
Czas edycji: 2009-11-23 o 14:01
Dzola30 jest offline  
Stary 2009-11-23, 17:17   #1896
fantynaaa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 37

Cloche, Marquisa - Jedna mnie przestraszy豉 a druga zach璚i豉 To bedzie moja pierwsza koloryzacja na d逝zej ni 8 my, wi璚 trz瘰e si jak galaretka. W pi徠ek zrobie pierwsze zdj璚ie a nastepne po jednym - 2 myciach i zdam raport ku przestrodze innych

Teraz zamieszcz kilka zdje, kt鏎ymi sie kierowa豉m dobieraj帷 odpowiedni odcie dla siebie Moze kt鏎捷 z Was te zainspiruja
NIestety wi瘯szosc zdje z mojej kolekcji to akty Ocenzuruj je, ale nie po鈍i璚e temu du瞠j ilo軼i czasu

dwie z tych dziewczyn s modelkami publikuj帷ymi swoje zdjecia na stronie maxmodels. S康z, 瞠 warto zapozna sie z ich galeriami. Reszt zdj耩 znalaz豉m luzem w internecie

http://www.maxmodels.pl/requital.html
http://www.maxmodels.pl/justyna93.html

Edytowane przez fantynaaa
Czas edycji: 2009-11-23 o 17:23
fantynaaa jest offline  
Stary 2009-11-24, 18:25   #1897
Marquisa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 78

Cytat:
Napisane przez fantynaaa Poka wiadomo嗆
Cloche, Marquisa - Jedna mnie przestraszy豉 a druga zach璚i豉 To bedzie moja pierwsza koloryzacja na d逝zej ni 8 my, wi璚 trz瘰e si jak galaretka. W pi徠ek zrobie pierwsze zdj璚ie a nastepne po jednym - 2 myciach i zdam raport ku przestrodze innych

Teraz zamieszcz kilka zdje, kt鏎ymi sie kierowa豉m dobieraj帷 odpowiedni odcie dla siebie Moze kt鏎捷 z Was te zainspiruja
NIestety wi瘯szosc zdje z mojej kolekcji to akty Ocenzuruj je, ale nie po鈍i璚e temu du瞠j ilo軼i czasu

dwie z tych dziewczyn s modelkami publikuj帷ymi swoje zdjecia na stronie maxmodels. S康z, 瞠 warto zapozna sie z ich galeriami. Reszt zdj耩 znalaz豉m luzem w internecie

http://www.maxmodels.pl/requital.html
http://www.maxmodels.pl/justyna93.html

piekny ten chlopiec z rudymi, dlugimi wlosami
Marquisa jest offline  
Stary 2009-11-24, 20:22   #1898
dorotkam1990
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3

Wiecie jak farb u篡 瞠by otrzyma taki kolor ??
http://img91.imageshack.us/i/beztytuucq.jpg/
dorotkam1990 jest offline  
Stary 2009-11-24, 22:26   #1899
fantynaaa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 37

Cytat:
Napisane przez Marquisa Poka wiadomo嗆
piekny ten chlopiec z rudymi, dlugimi wlosami
Musze si z Tob zgodzic
fantynaaa jest offline  
Stary 2009-11-25, 14:58   #1900
Lola20
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 798

Dziewczyny, ja nie wiem jak Wy to robicie, 瞠 Feria "MANGO" L'Oreala wychodzi Wam tak 豉dnie
Ja dzi odwa篡豉m si na ten kolor - pomy郵a豉m, 瞠 spr鏏uje jakiej intensywnej, jasnej rudo軼i, ale niestety wysz豉 pora磬a Kolor wyszed ciemny, niezbyt intensywny, w dodatku praktycznie zupe軟ie CZERWONY, czego dowodem sa poni窺ze zdj璚ia (fotki sa do軼 kiepskiej jako軼i - niekt鏎e przeswietlone, bo aparat mi ju nawala, wi瘯szo軼 robiona pod 鈍iat這, 瞠by uchwycic jak najdok豉dniej odcie) W zasadzie gdyby nie te refleksy czerwieni i lekkie przyciemnienie w這s闚 to nawet nie by這by wida jakiego wi瘯szego efektu po farbowaniu. Ju nie wiem czy to ta farba jakos nie lubi si z moimi w這sami, czy mo瞠 ja pope軟i豉m jaki b陰d (mo瞠 za mocno zmoczy豉m w這sy przed farbowaniem albo niepotrzebnie my豉m w這sy dzi rano nie mam poj璚ia)
Nie twierdze, 瞠 czuje si 幢e w tej czerwieni, ale chcia豉m rudy w dodatku taki ognisty, wyra幡y i zdecydowanie ja郾iejszy ni to, co mam na g這wie. Zaznaczam, 瞠 nie k豉d豉m farby na w這sy ciemnobr您owe, tylko na sprany, 鈔edni rudy (niedawno dekoloryzowa豉m w這sy z czerni, wyszed rudo-pomara鎍zowy i na niego na這zy豉m "czerwony maho" garnier color&shine, co w miare wyp逝kiwania da這 豉dny rudy odcie, ja郾iejszy przy g這wie, a najciemniejszy (wpadaj帷y lekko w kasztan) przy ko鎍闚kach.

Ju nie wiem co mam robic, s造sza豉m, 瞠 豉dn ognist i bardzo intensywn rudo軼 daje "p這mienny feniks" Palette XXL, ale nie wiem czy jestem a tak zdesperowana, 瞠by uzywac Palette L'oreal Feria "Pure Paprika" tym bardziej si boje, bo pewnie wyjdzie jeszcze ciemniejszy i jeszcze bardziej czerwony mam nadzieje, 瞠 to Mango chcociaz zacznie wyp逝kiwac si na rudo i troche zja郾ieje. Poleci造by軼ie farbke, kt鏎a daje intensywny odcie rudo軼i (nie kasztanowo-br您owy i nie czerwony), podobny do tego, jaki wychodzi niekt鏎ym z Was po Mango? Marzy mi si taki kolor jak na ostatniej fotce (pude趾o palette)

Edytowane przez Lola20
Czas edycji: 2009-11-25 o 15:01
Lola20 jest offline  
Stary 2009-11-25, 15:08   #1901
Dzola30
Przyczajenie

witam w klubie ja dzis na swoim kolorku takze zrobi豉m Mango ale niewyszed mi rudy wyszed ciut jasniejszy od twoich. POdejrzewam ze ca造 problem polega na tym ze my to robimy na ciemnych w這sach a niekt鏐 dziewczyny na blondach, badz ciemnych blondach. Miejmy nadzieje ze sie sp逝cze .
MI sie podobaj w這ski strasznie Zafirah chyba do niej napisze i spytam sie jakiej wody uzywa豉 do farby Marjiel
Dzola30 jest offline  
Stary 2009-11-25, 15:20   #1902
Lola20
Rozeznanie

Dzola30, a juz my郵a豉m, 瞠 jestem sama z takim niespodziewanym efektem po tej farbie Mo磧iwe, 瞠 masz racje jesli chodzi o zalezno軼 efektu od wyj軼iowego koloru w這s闚 (w naszym wypadku ciemniejszy), ale z drugiej strony dziewczyny wcze郾iej pisa造, 瞠 im nawet na ciemnym br您ie efekt wychodzi intensywnie rudy, a moje w這sy nie by造 w zasadzie szczeg鏊nie ciemne - jak pisa豉m, taki 鈔edni, miejscami jasny, miejscami (na konc闚kach) lekko kasztanowy rudy Mo瞠 na naturalnych w這sach jako lepiej chwyta W rzeczywisto軼i kolor nie jest az tak bardzo czerwony jak na fotkach - m鎩 aparat troch przek豉muje kolory, ale jednak refleksy we w這sach maj kolor takiej czerwonej miedzi Ju chyba nawet zdecydowa豉bym si na farbowanie nast瘼nym razem "ognistym feniksem" Palette Color XXL, ale jesli znowu wyjdzie mi co podobnego to chyba wyjd z siebie ze z這軼i bo Feria przynajmniej nie jest tak agresywna dla w這s闚

My郵a豉m te o z這cisto-miedzianym blondzie Garnier 100% color, na pude趾u wygl康a 豉dnie, ale jesli to blond to nie b璠e nawet ryzykowa, bo pewnie nawet mi nie chwyci Juz nie wiem co zrobic, zeby miec p這mienny, rudy kolor bez kolejnej dekoloryzacji czy u篡cia rozjasniacza ;-)

Edytowane przez Lola20
Czas edycji: 2009-11-25 o 15:36
Lola20 jest offline  
Stary 2009-11-25, 15:34   #1903
kocurzyca
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 14 297
Wpisy w blogu: 4

Moja pierwsza proba z mango zakonczyla sie porazka, ale postanowilam sprobowac jeszcze raz. Tyle ze tym razem nalozy mi farbe fryzjerka. I zobaczymy co z tego wyjdzie.

Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od ma逍y,
rude pochodz od kot闚.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline  
Stary 2009-11-25, 15:55   #1904
Lola20
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Poka wiadomo嗆
Moja pierwsza proba z mango zakonczyla sie porazka, ale postanowilam sprobowac jeszcze raz. Tyle ze tym razem nalozy mi farbe fryzjerka. I zobaczymy co z tego wyjdzie.
Powodzenia, miejmy nadzieje, 瞠 tym razem wyjdzie super ode mnie Mango ju chyba nie dostanie drugiej szansy zobacz jak si b璠zie wyp逝kiwa, by mo瞠 je郵i po wyp逝kaniu oka瞠 si, 瞠 farba rozjasni豉 troch w這sy, to spr鏏uj jeszcze raz Ale p鏦i co ta czerwie mnie zniech璚a, chyba nie mam szcz窷cia do L'oreali - zar闚no z Feri jak i z Recitalem oraz Excellence mam takie 鈔ednio udane do鈍iadczenia. Kiedys robi豉m bardzo, bardzo jasnym blondem naturalnym - efekt to w軼iekle pomara鎍zowe odrosty,a reszta w這s闚 w zasadzie nie zmieni豉 koloru. Potem przyszed czas na granatow czer - wysz豉 jaka szarawa, matowa i ma這 intensywna. Potem excellence superjasny blond z這cisty superrozjasniaj帷y - bezposrednio po dekoloryzacji Elgonem - w og鏊e nie by這 widac najmniejszego efektu.A teraz jeszcze to Mango... Jedynie z Casting闚 by豉m zadowolona Chociaz teraz, kiedy zdecydowa豉m si jednak na naprawd intensywny odcie rudo軼i Casting raczej odpada, bo cho ten orzech laskowy jest naprawd 郵iczny, to wola豉bym efekt w stylu w豉郾ie p這miennego feniksa Palette

I w豉郾ie chyba jednak zaryzykuj z tym feniksem, bo 瘸dna farba drogeryjna w kolorze intensywnie rudym ju nie przychodzi mi do g這wy. Odczekam a m鎩 obecny kolor troche si spierze i wyp這wieje i spr鏏uj na這篡 Palette. Zastanawiam si tylko czy chwyci i czy znowu nie wyjdzie taka czerwona. Nigdy nie u篡wa豉m farb z gamy palette color XXL, raz tylko na這篡豉m szamponetk do 6-8 my z tej serii w kolorze granatowej czerni na br您owe w這sy i mi nie chwyci這 ale to jednak szamponetka, a nie farba...mo瞠 farba wyjdzie chocia troche podobnie jak bym chcia豉. Naprawde wola豉bym unikn望 katowania w這s闚 rozja郾iaczem, 瞠by uzyska wyrazisty rudy, a nie takie ciemne, czerwone okropie雟two jak na fotkach, kt鏎e zamie軼i豉m na poprzedniej stronie ale nie wiem czy w moim wypadku jest sens robi sobie nadzieje...

Edytowane przez Lola20
Czas edycji: 2009-11-25 o 23:29 Pow鏚: dopisek
Lola20 jest offline  
Stary 2009-11-26, 09:57   #1905
Chii1986
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 326

W takim razie czekam na relacj z fenixa... bo ja boj si u篡 tak intensywnie rudej farby;-)

ja wczoraj szuka豉m czego rudego w Rossmanie, Naturze, Schleckerze i nic jedynie Loreale ale ich ju nie chc bo nie chwytaj na rudo na moich w這sach.

Poza tym s tylko same czerwienie- w nowym Garnierze (tym w r騜owych pude趾ach) jedyny rudy ma czerwony odcie:/ Zastanawia豉m si nad t Joann Multi Cream ale ona jest bardzo czerwona a ja nie chce czerwonych w這s闚 tylko miedziane bo wtedy kolor wygl康a bardziej naturalnie, poza tym do mojej urody nie pasuj w這sy z domieszk czerwieni tylko w豉郾ie miedziane.

Wi璚 wzie豉m orzechowy br您 Joanny i albo znajd szybk jak捷 tani miedzian farb (narazie jedynie fenix przychodzi mi do g這wy no i Feria kolor miedz, kt鏎 mia豉m ju du穎 razy a chcia豉bym co zmieni) albo b璠 mia豉 br您owe w這sy, w sumie teraz te mam br您owe z rudym po造skiem po Pure Amber Loreal- 郵iczny rudawo-br您owy kolor.

Og鏊nie zauwa篡豉m, 瞠 jak wypuszczaj now lini farb to jest tam jeden kolor rudy (i zazwyczaj ma mahoniowy,czerwony odcie) albo nie ma wcale rudo軼i:/

jest jeszcze jedno wyj軼ie: profesjonalne farby joanny kosztuj tylko 10z na allegro, do tego utleniacz ok 5z a maj 郵iczne miedziane odcienie, ale jestem sp逝kana wi璚 zam闚ienie odpada,poza tym nie wiem czy potrafi豉bym sama wymiesza i na這篡 t farb.
Chii1986 jest offline  
Stary 2009-11-26, 10:43   #1906
Lola20
Rozeznanie

Chii1986 - mam dok豉dnie taki sam problem, boj si troch u篡wa profesjonalnych farb drogeryjnych rudo軼i jest niewiele i wi瘯szo嗆 w豉郾ie czerwonawa i niezbyt intensywna. My郵a豉m, 瞠 mo瞠 to mango b璠zie inne, ale si zawiod豉m wida powinnam sobie odpu軼i farby L'Oreala, bo jako s豉bo wychodz na moich w這sach M鎩 aparat troch przek豉muje kolory i nie mam wcale takich ciemnych w這s闚, wi璚 my郵a豉m, 瞠 mango u mnie wyjdzie bardziej wyra幡ie, a nie jedynie jako ciemna po鈍iata koloru, w dodatku czerwona Szkoda, bo L'Oreal ma wzgl璠nie najwi瘯szy wyb鏎 rudych farb.

My郵a豉m juz nawet o zam闚ieniu profesjonalnego rozja郾iacza bez amoniaku, 瞠by mie wi瘯sz szans uzyskania wyrazistej rudo軼i, ale w koncu moje w這sy nie s ani tak ciemne, 瞠by nie da這 si ich nieco rozja郾i farb, a druga rzecz, 瞠 wcze郾iej dziewczyny pisa造, 瞠 nawet na ciemnobr您owych w這sach niekt鏎e rude farby wychodz im 豉dnie i intensywnie Wi璚 mo瞠 ten rozja郾iacz jednak nie b璠zie konieczny.

Co do fenixa, to ja si w og鏊e nie boje u篡 tak intensywnie rudej farbki, bo jestem na 100% pewna, 瞠 u mnie nie wyjdzie intensywnie Obawiam si nawet, 瞠 w og鏊e nie wyjdzie, bo troch straci豉m ju nadziej po u篡ciu mango, kt鏎e ma opini jednej z najintensywniejszych, najbardziej wyrazistych rudo軼i na pude趾u pisz niby, 瞠 fenix jest przeznaczony dla w這s闚 o kolorze wyj軼iowym od jasnego do ciemnego blondu, ale i tak spr鏏uj. Jedyne czego si boj to zniszczenie w這s闚, bo jako nie mam zaufania do Palette, ale jednorazowo chyba mog zaryzykowa Dzi przejd si do rossmana po tego fenixa. Wczoraj farbowa豉m feri i chocia w這sy nie s ani troch zniszczone, to odczekam jaki czas zanim na這瞠 feniksa (ewentualnie wcze郾iej wypr鏏uj go na pasemku w這s闚) i zobaczymy co wyjdzie Na pewno dam zna
Stary 2009-11-26, 10:48   #1907
Dzola30
Przyczajenie

mi wyszed tak Mango jak by wyszed速aki jak na opakowaniu nie obrazi豉bym sie ale, mam nadzieje ze sie zmyje, po積iej mysle zeby kupic farbe i zwiekszyc wode utlenion ale to troche ryzykowne
Dzola30 jest offline  
Stary 2009-11-26, 11:19   #1908
Chii1986
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Dzola30 Poka wiadomo嗆
mi wyszed tak Mango jak by wyszed速aki jak na opakowaniu nie obrazi豉bym sie ale, mam nadzieje ze sie zmyje, po積iej mysle zeby kupic farbe i zwiekszyc wode utlenion ale to troche ryzykowne
pi瘯ny kolor, nie tak intensywny jak na opakowaniu ale to chyba nawet lepiej bo wyszed po prostu 郵iczny rudy a nie marchewkowy.

Lola, ja tekstowa豉m fenixa na pasemku i nic nie z豉pa這 bo wiadomo- jak testuj na pasemku to bior na patyczek kosmetyczny ciut farby i ciut utleniacza tak "na oko" i smaruj nim pasemko wi璚 zazwyczaj przy testowaniu ka盥ej farby na pasemku kolory s mniej intensywne ni przy normalnym farbowaniu.

Ja widzia豉m efekt po fenixie u jednej z wiza瘸nek (wrzuca豉 jaki czas temu fotki w tym w徠ku) i wyszed pi瘯ny ale do嗆 intensywny rudy. Te si boj zniszczenia w這s闚 od Palette bo to niby najgorsza farba ale np. Mini pisa豉, 瞠 ona Palette lubi i jej w這sy nie s zniszczone od Palette wi璚 pewnie du穎 zale篡 od w這s闚.

Jak farbowa豉m farbami Schwarzkopfa (producenta Palette) to jako zniszczenia nie zauwa篡豉m wi璚 mo瞠 warto zaryzykowa z Fenixem...

ja si jeszcze zastanowi ;-) bo jak zafarbuj na br您 to Joanna b璠zie trzyma d逝go i powr鏒 do rudego b璠zie trudny;-)
Chii1986 jest offline  
Stary 2009-11-26, 12:51   #1909
Lola20
Rozeznanie

Dzola, 郵icznie wygl康asz w tym kolorze Ja wczoraj wieczorem i dzi umy豉m w這sy szamponem przeciw逝piezowym, 瞠by troch spra t czerwie W豉郾ie susz w這sy i ogl康am je w dziennym 鈍ietle i nie jest tak 幢e. Czerwie jakby troch zesz豉 ust瘼uj帷 miejsca intensywnie miedzianym refleksom, jednak jeszcze wpadaj帷ym w czerwie. Tam, gdzie mia豉m najja郾iejsze w這sy (przy samej g這wie) kolor wyszed ca趾iem 豉dnie, jest w miar zblizony do tego, co powinno wyj嗆. Ni瞠j niestety w這sy sa ciemniejsze, jak dla mnie niestety nadal za ciemne wpadaj nieco w kasztan, ale na ca貫j d逝go軼i maj do嗆 intensywne refleksy(zbli穎ne do odcienia, jaki powinien wyj嗆), co w 鈍ietle troch o篡wia kolor. Niestety m鎩 aparat tego nie uchwyci, ale mniej wi璚ej wygl康a to tak, jak na fotkach poni瞠j(w rzeczywisto軼i w這sy s troch mniej czerwone). Niby nie wysz這 tak 幢e, 瞠bym musia豉 wychodzi z domu w czapce, jednak nie do ko鎍a satysfakcjonuje mnie po鈍iata koloru jaki chce osi庵n望, wola豉bym mie po prostu w這sy w tym kolorze Dlatego b璠 jeszcze pr鏏owa fenixa. No, chyba, 瞠 mango b璠zie si 豉dnie spiera i oka瞠 si, 瞠 np. rozja郾i這 mi w這sy (w co w徠pie ) wtedy mo瞠 je郵i na這瞠 je drugi raz po up造wie jakiego miesi帷a-dw鏂h, chwyci intensywniej. Ale raczej stawiam na tego fenixa

Co do szkodliwo軼i palette - mam do鈍iadczenie z farbami Schwarzkopfa i z farb tej firmy tylko z Palette nie by豉m do ko鎍a zadowolona. Raz niszczy造, a raz nie. Jeszcze w liceum uzywa豉m rozja郾iaj帷ych blond闚 palette i stan moich w這s闚 po takich zabiegach najlepiej opisywa這 s這wo "horror" Ale nie skre郵i豉m wtedy tej farby, bo wiadomo, 瞠 rozjasnianie to zabieg bardziej inwazyjny ni inne, mo瞠 zawini te brak odpowiedniej piel璕nacji, a mo瞠 fryzjerka, kt鏎a wcze郾iej "za豉twi豉" moje w這sy na amen jakim dekoloryzatorem robi帷 pasemka ze 2 miesi帷e wcze郾iej. Potem z blondu przefarbowa豉m na ciemny br您 r闚nie farb palette i kolor by 郵iczny, intensywny i l郾i帷y, a w這sy w dobrym stanie. Do niedawna farbowa豉m si na granatow czer i jaki rok temu u篡豉m szamponu koloryzuj帷ego do 24 my Palette, bo w swojej g逝pocie my郵a豉m, 瞠 mniej mi zniszczy w這sy ni trwa豉 farba Zrobi mi na g這wie takie pobojowisko, jakiego nie uda這 si dokona 瘸dnej trwa貫j farbie - w這sy by造 kompletnie matowe, suche, popl徠ane, 豉mliwe, musia豉m sporo czasu (i funduszy ) przeznaczy na doprowadzenie ich do porz康ku Natomiast z szamponetek do 8 my Palette, uzywanych kilkakrotnie by豉m bardzo zadowolona. W這sy po nich by造 g豉dkie, mi瘯kie i bardzo b造szcz帷e. Natomiast szamponetka do kilku my palette color xxl prawie nie z豉pa豉 na w這sach, tylko je troch zmatowi豉 i jakby "przet逝軼i豉" - by造 takie ci篹kie, niemi貫 w dotyku. Ci篹ko przewidzie jak to jest z tymi farbami, ale jednorazowo mog zaryzykowa farbowanie palette color xxl. Mam w domu kilka kosmetyk闚 intensywnie regeneruj帷ych, wi璚 albo znowu b璠e ratowac moje w這sy z opresji, albo XXL oka瞠 si jednym z tych produkt闚 palette, z kt鏎ych jestem bardzo zadowolona

za陰cznik 1 - fotki z fleszem
za陰cznik 2 i 3 - bez flesza
Stary 2009-11-26, 14:54   #1910
Chii1986
Zakorzenienie

υ matko dziewczyno nie farbuj jednak fenixem to co teraz masz jest pi瘯ne ja tam nie widz czerwieni tylko pi瘯ny rudawy kasztan Ja chce takie w這sy

je郵i taki kolor jest po mngo to rzeczywi軼ie dziwne,瞠 taki kasztan wyszed ale kolor pi瘯ny!!!
Chii1986 jest offline  
Stary 2009-11-26, 15:35   #1911
Mini007
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 178

Cytat:
Napisane przez Chii1986 Poka wiadomo嗆
Te si boj zniszczenia w這s闚 od Palette bo to niby najgorsza farba ale np. Mini pisa豉, 瞠 ona Palette lubi i jej w這sy nie s zniszczone od Palette wi璚 pewnie du穎 zale篡 od w這s闚.
Palette mi "s逝篡", chocia wcale nie mam mocnych w這s闚 ζdne kolory i przy farbowaniu nic nie sw璠zi. Raz robi豉m Feri to tylko si dyskretnie drapa豉m grzebykiem i patrzy豉m, czy jeszcze mam w這sy Ale co czupryna to inna reakcja...

Cytat:
Napisane przez Lola20 Poka wiadomo嗆
za陰cznik 1 - fotki z fleszem
za陰cznik 2 i 3 - bez flesza
Cudne w這sie
Mini007 jest offline  
Stary 2009-11-26, 16:53   #1912
Chii1986
Zakorzenienie

Lola, teraz przez Ciebie napali豉m si na mango

w sumie mango i fenix s do嗆 podobne- oba intensywnie rude na opakowaniu. Fenix jest ta雟zy, ale mango bardziej sprawdzone;-)

Tyle,瞠 jak k豉d豉m Pure paprica na w這sy jasny br您 to ma這 chwyci這...tylko po造skiwa造 na rudo, boj si, 瞠 z mango b璠zie podobnie a ja chc wi瘯szej zmiany;-) Pure Paprica i mango na opakowaniu s niemal identyczne.

Teraz b璠 my郵e ca陰 noc co kupi;-)

---------- Dopisano o 16:53 ---------- Poprzedni post napisano o 16:20 ----------

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...=364796&page=2 w tym w徠ku jest zdj璚ie Fenixa (intensywnie wyszed, a tak mocnego efektu bym nie chcia豉) i Loreal Florence (豉dny rudy-blond).
Chii1986 jest offline  
Stary 2009-11-26, 17:06   #1913
ktosia1
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 684
GG do ktosia1

Lola20 jak ja zazdroszcz ci tych w這s闚, kolor bardzo mi sie podoba i pasuje Ci

"Love of beauty is Taste. The creation of beauty is Art." -Ralph Waldo
ktosia1 jest offline  
Stary 2009-11-26, 17:40   #1914
nataliaaa88
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 587
GG do nataliaaa88

Cytat:
z jakiej firmy to mango? loreal??

wymiana:
http://wizaz.pl/forum/showthread.php...5#post27112875
nataliaaa88 jest offline  
Stary 2009-11-26, 17:58   #1915
Lola20
Rozeznanie

Dziekuj dziewczyny to super, 瞠 kolor Wam si podoba, by mo瞠 te bym by豉 zadowolona, gdybym oczekiwa豉 takiego efektu ale w豉郾ie by豉m nastawiona na taki intensywny rudy kolor w zasadzie k豉d豉m mango na podobny kolor jaki mam teraz - taki kasztanowo-rudy, ale bardziej sprany i jasniejszy. Po farbowaniu kolor nabra tylko takich intensywniejszych (na pocz徠ku czerwonych, teraz ju bardziej miedzianych) refleks闚 i zrobi si bardziej wyrazisty na w這sach przy g這wie (na szcz窷cie r騜nica nie rzuca si tak w oczy) , poza tym niestety niewiele si zmieni

Dlatego w豉郾ie by豉m troch zawiedziona i kolor wyda mi si taki nijaki i w zasadzie wygl康a jakbym na這篡豉 na w這sy co najwy瞠j szamponetk dla o篡wienia poprzedniego koloru, a nie farb my郵a豉m, 瞠 trwa豉 farba pokryje lepiej m鎩 kolor, ale ju sama nie wiem czy naprawde mam za ciemne w這sy czy jako po prostu te L'Oreale tak s豉bo u mnie wychodz

Chii- a jaki masz teraz kolor w這sk闚? Jesli nadal jasny odcie br您u, to bardzo mo磧iwe, 瞠 mango wyjdzie u Ciebie podobnie jak u mnie mango jest chyba ja郾iejsze ni pure paprika i mo瞠 troch rozja郾i w這sy.

Chyba jednak zaryzykuj z tym feniksem - jak nie wyjdzie ani troch mocniej ni mango, to si poddaje i zostaje przy obecnym kolorze Bo p鏦i co ani my郵 dekoloryzowa czy traktowa w這sy rozja郾iaczem Ale najpierw troch odczekam na wyp逝kanie si farby, bo aktualnie w這sy s chyba za ciemne, 瞠by kombinowa. Chyba, 瞠 kt鏎a z Wizazanek k豉d豉 feniksa na podobny kolor, wtedy b璠 wdzi璚zna za informacje o tym jak jej wysz這

A z tego linka, kt鏎y podes豉豉, efekt na zdj璚iu po farbowaniu feniksem bardzo mi si podoba Nie mia豉bym nic przeciwko, 瞠by otrzyma takie co Ale raczej nie mam co na to liczy bior帷 pod uwag m鎩 aktualny kolor
A Florence...cudo ale o tym kolorze to tym bardziej mog sobie tylko pomarzy Poza tym to znowu L'Oreal, a moje w這sy z farbami tej firmy na razie ani my郵 si polubi Szkoda mi troch kolejny raz kupowac farbk, kt鏎a zrobi niewiele ponad to, 瞠 nie zniszczy mi w這s闚
Stary 2009-11-26, 18:12   #1916
Lola20
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez nataliaaa88 Poka wiadomo嗆
tak L'oreal feria preference kolor "74-intensywna mied (Mango)"
Stary 2009-11-26, 18:17   #1917
Chii1986
Zakorzenienie

Ja mam bardzo jasny br您 lekko rudawy farbowa豉m t farb co na fotce, kolor 豉dny ale wola豉bym co bardziej rudego, teraz mam w這sy du穎 ja郾iejsze ni pani na opakowaniu, co na granicy jasnego br您u,ciemnego blondu.

Paprika wysz豉 mi te ja郾iejsza na odrostach a na reszcie s豉bo chwycia豉. Og鏊nie w sztucznym 鈍ietle w這sy mocno "鈍ieci造" na rudo a w dziennym wygl康a造 na taki rudo-br您:/

Ale chyba spr鏏uje z Mango a jak nie wyjdzie to te odczekam i u篡j Fenixa.

Wrzucam fotki Wiza瘸nki z Fenixem.. 郵iczny kolor ale chyba k豉d豉 na jasne w這sy.

Edytowane przez Chii1986
Czas edycji: 2009-11-26 o 18:20
Chii1986 jest offline  
Stary 2009-11-26, 18:36   #1918
Chii1986
Zakorzenienie

Na allegro s profesjonalne farby Joanna... dwa odcienie rudego blondu wydaj si fajne. I je郵i kupi si mocniejszy rozja郾iacz to na bank kolor wyjdzie na ciemniejszych w這sach. Farba kosztuje na allero 7z, plus rozja郾iacz(3z) i przesy趾a cena ok 21z.
Joanna robi 鈍ietne farby ale sama nie wiem czy lepiej zam闚i z allegro czy ryzykowa z mango;-)
Chii1986 jest offline  
Stary 2009-11-26, 18:50   #1919
Dzola30
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez nataliaaa88 Poka wiadomo嗆
Tak Loreala ja jestem przekonana do Loreala jak by nie patrzec warto wydac troche wiecej kasy niz na Pallete z tego co wiem ciazko po幡iej zdj帷 ten kolor fryzjerkom

---------- Dopisano o 18:50 ---------- Poprzedni post napisano o 18:47 ----------

Lola z tego co widze to po jednym myciu masz inny odcie ciekawe co mi wyjdzie po kolejnym myciu poczekamy zobaczymy
Dzola30 jest offline  
Stary 2009-11-26, 18:57   #1920
Lola20
Rozeznanie

Chii, kurcze, to ja bym chyba pr鏏owa豉 z t Joann Bo widz, 瞠 z paprik mia豉 identyczny problem jak ja z mango - ja郾iejsze odrosty, po鈍iata rudego w 鈍ietle i pod s這鎍e, ale w這sy og鏊nie nadal zbyt br您owe i w zasadzie s豉bo zauwa瘸lny efekt farbowania, poza tymi odrostami i po鈍iat i jakimi tam refleksami Obawiam si, 瞠 po prostu L'Oreale nie s dla nas stworzone Ja jeszcze dam szans feniksowi, a jak nie, to chyba kupi t Joann Razem z przesy趾 wydam na ni mniej ni na Feri, a przynajmniej b璠zie jaki bardziej widoczny efekt - wida potrzebujemy mocniejszego rozja郾iania przy farbowaniu

Cytat:
Lola z tego co widze to po jednym myciu masz inny odcie ciekawe co mi wyjdzie po kolejnym myciu poczekamy zobaczymy
Dzola, faktycznie odcie jest ju troszk inny, bo stara豉m si pozby tej czerwieni i robi豉m wszystko czego nie wolno robi, je郵i chcemy utrzyma kolor jak najd逝瞠j Czyli 2 razy umy豉m szamponem przeciw逝pie穎wym i szamponem 2w1, p逝ka豉m w這sy w ciep貫j wodzie i wyciera豉m r璚znikiem akurat mi zale篡, 瞠by kolor ja郾ia i wyp逝kiwa si szybciej

Edytowane przez Lola20
Czas edycji: 2009-11-26 o 19:10
Lola20 jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
cienkie, farba, farbowanie, koloryzacja, rozja郾ianie, rude miedziane w這sy, rude w這sy, rudow這se wiza瘸nki, rudy, rudzielce, w這sy, zabiegi

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:46.