Poszukuje zdj耩! D逝gie rude w這sy + tematy zwi您ane z farbowaniem - Strona 65 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2009-11-27, 08:18   #1921
Dzola30
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 7
Dot.: Poszukuje zdj耩! D逝gie rude w這sy + tematy zwi您ane z farbowaniem

znalaz豉m 2 do嗆 ciekawe odcienie rudego zastanawiam sie jak one wychodz na w這sach. Kolor z Paletty wydaje sie do軼 ciekawy ale jakos nie jestem do tej firmy przekonana - wypadaj w這sy po g逝pich saszetkach a co dopiero po farbie, za to Joanna podobna do Mango. Jakby kt鏎a z was robi豉 te kolory dajcie znac
Dzola30 jest offline  
Stary 2009-11-27, 08:38   #1922
Chii1986
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 327

Cytat:
Napisane przez Dzola30 Poka wiadomo嗆
znalaz豉m 2 do嗆 ciekawe odcienie rudego zastanawiam sie jak one wychodz na w這sach. Kolor z Paletty wydaje sie do軼 ciekawy ale jakos nie jestem do tej firmy przekonana - wypadaj w這sy po g逝pich saszetkach a co dopiero po farbie, za to Joanna podobna do Mango. Jakby kt鏎a z was robi豉 te kolory dajcie znac
to z Joanny to chyba si nazywa jesienny li嗆, moja mama kiedy tym robi豉 ale nie pami皻a co jej wtedy wysz這, ale chyba w miar 豉dny rudy, na pewno nie tak intensywny jak mango. Tyle,瞠 farby Joanny z tej serii akurat s kiepskie, to do嗆 stara seria... no ale mo瞠 akurat b璠zie 豉dny kolor. Ale moim zdaniem na tym co masz teraz za bardzo nie b璠zie wida r騜nicy. Zreszt ten kolor masz taki 豉dny
Chii1986 jest offline  
Stary 2009-11-27, 10:53   #1923
olusia360
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 10
Rude w這sy ;)

hej
mam problem, miesi帷 temu zrobi豉m na g這wie,pasemka blond (rozja郾iaczem), chcia豉bym teraz spr鏏owa rudego koloru,lecz nie wiem jak si do tego zabra. jakie farby proponujecie? a mo瞠 szampony koloryzuj帷e? czy nie ma 瘸dnych przeciwwskaza,je郵i niedawno malowa豉m w這sy rozja郾iaczem? czy to prawda,瞠 najlepiej odczeka 2miesi帷e pomi璠zy kolejnymi farbowaniami w這s闚? Pom騜cie! )
olusia360 jest offline  
Stary 2009-11-27, 11:02   #1924
nataliaaa88
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 587
GG do nataliaaa88

Cytat:
Napisane przez Chii1986 Poka wiadomo嗆
Ja mam bardzo jasny br您 lekko rudawy farbowa豉m t farb co na fotce, kolor 豉dny ale wola豉bym co bardziej rudego, teraz mam w這sy du穎 ja郾iejsze ni pani na opakowaniu, co na granicy jasnego br您u,ciemnego blondu.
ja maowalam ta farb i na ciemnym brazie - moj naturalny kolor nie wyszlo nic co jest podobne do rudego wyszedl braz...

wymiana:
http://wizaz.pl/forum/showthread.php...5#post27112875
nataliaaa88 jest offline  
Stary 2009-11-27, 11:09   #1925
Chii1986
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez nataliaaa88 Poka wiadomo嗆
ja maowalam ta farb i na ciemnym brazie - moj naturalny kolor nie wyszlo nic co jest podobne do rudego wyszedl braz...
wida to zale篡 od koloru wyj軼iowego.

Kupi豉m mango na razie nie mam czasu na farbowanie ale mo瞠 w przysz造m tygodniu zobaczymy co wyjdzie..a p鏦i co zrobi test na pasemku.
Chii1986 jest offline  
Stary 2009-11-27, 12:12   #1926
Marquisa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 78

Cytat:
Napisane przez Lola20 Poka wiadomo嗆
Powodzenia, miejmy nadzieje, 瞠 tym razem wyjdzie super ode mnie Mango ju chyba nie dostanie drugiej szansy zobacz jak si b璠zie wyp逝kiwa,

A na jaki kolor w這sow k豉d豉 Mango? Ja w zasadzie farbuje tylko mango, odkad z blondu przeszlam na rudy. To jedyna farba zblizona kolorem do Majirel- profesjonalnej. Na poczatku wychodzi mi czerwien ale po kilku myciach sie wyplukuje i juz po 3 farbowaniu mango zauwazylam duza trwalosc tej farby. Ponad to uwielbiam jej zapach w trakcie farbowania , jest bardzo przyjemny i swietna odzywka jest dolaczona, chociaz i tak uzywam dodatkowo maski regenerujacej.
Kolejna jej zaleta, jest bardzo wydajna. Jedno opakowanie starcza na d逝gie w這sy (ja mam gdzie do 這kcia).

Poza tym na zdjeciu na prawde kolor jest fajny, chociaz inny od mojego zupelnie- faktycznie. Idzie w czerwien, u mnie idzie w pomarancz.

Obecnie chcialabym jednak cos jasniejszego , moj naturalny kolor wlosow to rudo-blond, Feria chyba nie ma takiego odcienia.
Zastanawiam si nad Fenixem i Garnierem Zlocisto-Miedziano Blond. Obawiam sie tylko, ze jakosc tych farb bedzie bardzo odbiega豉 od Ferii. Co z tego , ze kolor wyjdzie odpowiedni jak z w這s闚 zostanie mi siano.
I tak po rudej koloryzacji moje wlosy bardzo ucierpialy. :-( Kiedy farbowa豉m na blond i chodzilam do fryzjera co 3-4 miesiace na odrost, mialam wtedy p豉szcz w這sow do bioder.
Ale zachcialo sie rudych i sie w ogole zastanawiam, czy uda mi sie znowu zapuscic wlosy, po ostatnim strzyzeniu mam troche za lopatki.

a wy dziewczyny jak regenerujecie wlosy? Jakos w tym watku nie zauwazylam, zebyscie pisaly jakiego szamponu uzywacie lub odzywek.

Marquisa jest offline  
Stary 2009-11-27, 12:47   #1927
Mini007
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 178

Cytat:
Napisane przez Marquisa Poka wiadomo嗆
a wy dziewczyny jak regenerujecie wlosy? Jakos w tym watku nie zauwazylam, zebyscie pisaly jakiego szamponu uzywacie lub odzywek.
Ja nie robi prawie nic... Mam trzy szampony: Loreal Elseve do w這s闚 zniszczonych (z od篡wk z tej samej serii), Pantene dla rudych (jak wcze郾iej z od篡wk) i HIPP dla dzieci. U篡wam tego naprzemiennie, od czasu do czasu WAX albo taka od篡wka na ko鎍闚ki Gliss Kura, w takich tubeczkach. Raz na tydzie przypomnie mi si, 瞠 mam skrzyp 造ka

Edytowane przez Mini007
Czas edycji: 2009-11-27 o 13:04
Mini007 jest offline  
Stary 2009-11-27, 13:17   #1928
Lola20
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 798

Marquisa, ja k豉d豉m mango na w這sy prawie takie same, jakie uzyska豉m po farbowaniu czyli taki rudo-kasztanowy, tyle, 瞠 ju nieco sprany po mango w這sy wygl康aj jakbym naprawd u篡豉 tylko jakiej szamponetki dla nadania refleks闚 apropo refleks闚 - jestem w豉郾ie po trzecim myciu g這wy od momentu farbowania i faktycznie, czerwie ju zupe軟ie zesz豉...ale mam wra瞠nie, 瞠 wraz z ni spra造 si wszystkie oznaki po farbowaniu Feri, bo refleksy ju nie s intensywnie miedziane, tylko w odcieniu takiego wyblak貫go, z這tawego pomara鎍zu Fakt, zale瘸這 mi, 瞠by pozby si czerwieni i 瞠by w這sy troch zja郾ia造, ale bez przesady, nie chcia豉m pozby si wszelkich oznak farbowania w 3 dni w dodatku w這sy nie tyle ja郾iej, co po prostu blakn, a nie o to mi chodzi這

Czyli to by這 chyba moje ostatnie spotkanie z feri, bo jako mi ta farba nie s逝篡 Jedyne jej plusy to fakt, 瞠 jest wydajna (mam w這sy d逝go軼i do pasa i jedno opakowanie starcza), nie 鄉ierdzi tak okropnie jak inne farby i nie niszczy tak w這s闚 Chcocia Garniery by造 dla moich w這s闚 jeszcze 豉godniejsze ni farby L'Oreala Jednak garniery nie maj w swojej gamie koloru rudo軼i, kt鏎y by mi odpowiada (wyj徠kiem jest mo瞠 jasny blond z這cisto-miedziany, ale po niego nawet nie si璕am, bo to w ko鎍u blond i na 100% nie chwyci na moich w這sach ) Tak czy inaczej, naprawd nie s康z, 瞠by Garnier zniszczy Ci w這sy, to s naprawd 豉godne farby(cho ich trwa這嗆 podobno nie nale篡 do najlepszych, to jednak u mnie trzyma造 si d逝go). Jedyny minus, to to 瞠 maj ma陰 szaszetk od篡wki w 鈔odku, kt鏎a nie starcza na d逝gie w這sy. Ale ja i tak u篡wam na raz 2 opakowa farby, wi璚 2 saszetki od篡wki ju wystarczaj

Co do farb Palette, to mam mieszane uczucia, ale Fenix ju stoi sobie w szafce i czeka na swoj kolej

Do codziennej piel璕nacji u篡wam z regu造 szamponu i od篡wki L'Oreal Elseve z linii czerwonej do w這s闚 farbowanych - wiele ju wypr鏏owa豉m, ale te zawsze okazywa造 si dla mnie najlepsze Do tego jedwab Biosilka albo Elgona i raz na tydzie jaka maseczka regeneruj帷a (czasem profesjonalna, czasem drogeryjna, np. z Dove czy Pantene restoratives) Opr鏂z tego, czasem stosuj domowe wynalazki, jak maseczki z 鄴速ka, oliwy z oliwek, jogurtu, miodu itp Zdarza mi si te u篡wac od篡wek bez sp逝kiwania wyg豉dzaj帷ych w這sy (zazwyczaj Garnier fructis albo Dove).

Marquisa, a tak na marginesie, to masz przepi瘯ne w這sy w awatarze fajnie, jakby mi taki kolor kiedy wyszed

Chii, obejrza豉m te profesjonalne farby Joanny
Super kolory, niestety ma這 rudo軼i, klasycznych miedzi w og鏊e niestety brak , jak ju to wpadaj帷e w czerwie, ale mimo to jeden odcie bardzo mnie zainteresowa - dodaj go w za陰czniku Jakby do tego u篡 wody utlenionej 12% (bo tak polecaj, je郵i komu zale篡 na rozja郾ieniu o 2-3 tony ; dla rozja郾ienia o 1-2 tony podobno wystarczy 9%) i jest szansa, 瞠 kolor by 豉dnie chwyci

Ciekawa jestem tylko, czy w rzeczywisto軼i wychodz takie jak na palecie kolor闚

Na pr鏏niku te maj do嗆 ciemne kolory opisane np. jako blondy. Niekt鏎e ich jasne blondy wygl康aj wg mnie jak 鈔ednie br您y, a ciemne blondy jak naprawd ciemne br您y(zreszt same zobaczcie http://www.kris-mar.pl/index.php?pro..._id=16&&page=1 ) ciekawe jak to naprawd wygl康a

Edytowane przez Lola20
Czas edycji: 2009-11-27 o 13:26
Lola20 jest offline  
Stary 2009-11-27, 14:13   #1929
Chii1986
Zakorzenienie

Lola, mnie te ten odcie zainteresowa i jak nie wyjdzie mi z mango to u篡j feniksa albo zam闚i joann. Co do utleniania to ja my郵, 瞠 do rozja郾ienia wystarczy 9procent bo 13 to troch du穎 i sama bym si ba豉, chyba 瞠 nie boisz si ryzyka i umiesz sama miesza i kombinowa z profesjonalnymi... zawsze mo積a i嗆 z tak farb do fryzjera. W sumie farba tania wi璚 mo積a wypr鏏owa.

Jak za jaki czas zrobisz fenixem to bardzo prosz o fotki
jak zrobi mango te wrzuc
Chii1986 jest offline  
Stary 2009-11-27, 15:39   #1930
Lola20
Rozeznanie

ani troche nie umiem kombinowa z profesjonalnymi, ale nie boj si ryzyka(chocia pewnie kiedy mog tego po瘸這wa) wi瘯szo嗆 zabieg闚 zwi您anych z farbowaniem itp. wykonuj sama Jeszcze si zastanowi jak wod utlenion ewentualnie lepiej zam闚i, mo瞠 faktycznie 9% wystarczy ;p P鏦i co musze zu篡 tego feniksa, bo ju kupi豉m 2 pude趾a i na opakowaniu kolor wygl康a bardzo kusz帷o Tak w豉郾ie zacz窸am si zastanawia czy jednak nie na這篡 rozja郾iacza przed na這瞠niem feniksa Bo jak znowu wyjdzie mi podobny efekt jak teraz po mango, to b璠 bardzo marudzi Chc, 瞠by by這 widac jaki bardziej intensywny rezultat kolorystyczny Tylko w豉郾ie nie wiem jakiego rozja郾iacza ewentualnie u篡... Mo瞠 kt鏎a z Was przed farbowaniem na rudo rozja郾ia豉 w這sy i mog豉by poleci jaki dobry rozja郾iacz dost瘼ny w drogeriach? Nie potrzebuje rozja郾ienia do blondu, chce tylko uzyska ja郾iejszy rudy, na kt鏎ym feniks b璠zie mia szanse wyj嗆 intensywnie Najwi瘯szy wyb鏎 rozja郾iaczy ma chyba Joanna, w dodatku s naprawde tanie Tylko, 瞠 nigdy nie u篡wa豉m 瘸dnego produktu do koloryzacji tej firmy- wiem, 瞠 du穎 dziewczyn chwali sobie farby Joanny, ale nie wiem jak z rozja郾iaczami Zalezy mi na czym wzgl璠nie delikatnym dla w這s闚, wola豉bym nie zosta 造sa ani te z trzema w這sami na krzy, przypominaj帷ymi pokruszone sianko ;-p

Dobre recenzje na KWC ma Joanna super blond(ta nowa wersja, fotka w za陰czniku) - rozja郾iacz do pasemek i baleja簑, u篡wa豉 go mo瞠 kt鏎a z Was?

Kiedy mia豉m super rozja郾iacz do pasemek z Avonu - to by這 dopiero cudo, rozjasnia 豉dnie, delikatnie, a przy tym ani troch nie niszczy w這s闚 takiego czego na pewno nie zawaha豉bym si u篡 (chocia nie wiem czy z farbowanymi radzi sobie r闚nie dobrze co z naturalnymi ), ale niestety ju nie tak 豉two go dosta.
Stary 2009-11-28, 07:39   #1931
nerla
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 191

Je郵i chcesz rozja郾ic tylko o 2 tony to dodaj do feniksa mocniejszej wody zamiast tej w opakowaniu-tam bodajrze jest 6 % (to daj 9%)

Ja rozja郾iaczy z Joanny nie polecam, raz jak robi豉m mamie pasemka to przymusowo go u篡豉m i mia豉 sianowate bardziej niz po innych. Z drogeryjnych si璕nij po garnier, palette lub loreal. Pozdrawiam
Stary 2009-11-28, 09:24   #1932
fantynaaa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 37

Hmm, a zatem: Po u篡ciu szamponu garniera color&shine w kolorze miedzianej czerwieni nie wiem, co wysz這, ale z ca陰 pewnoscia nie jest to rudy. Mo瞠 jeszcze sie spierze i zrobi si bardziej rudy, jak u pozosta造ch u篡tkowniczek.- tak mam nadziej.
fantynaaa jest offline  
Stary 2009-11-28, 09:42   #1933
Chii1986
Zakorzenienie

Ja jak jeszcze by豉m naturaln blondynk to sobie rozja郾ia豉m w這sy sprayem Palette blonding spray (granatowa butelka,s造nne na Wiza簑) i mia豉m pi瘯ny jasny blond, niezniszczony. Spryskiwa豉m sobie w這sy co par dni- najpierw tylko pasemka a jak mi si spodoba這 to rozja郾i豉m ca貫 w這sy. Spray jest wygodny w u篡ciu, kosztowa co ok 14z ale to by這 dawno. Niedawno go jeszcze widzia豉m w drogerii...

Ale wiadomo, 瞠 takie rozja郾iacze nie s polecane do farbowanych w這s闚 wi璚 to ju ryzyko.

Na tym rozja郾ianym blondzie ruda farba chwyci豉 bardzo intensywnie i szybko si zmy豉, bo z rozja郾ianych zazwyczaj szybko schodz... tak瞠 sama nie wiem czy rozja郾iacz to dobry pomys, Lola. Kolor mo瞠 wyj嗆 w軼iekle pomara鎍zowy i szybko si zmy, ale w sumie si nie znam bo nigdy nie rozja郾ia豉m rudego/br您u wi璚 nie chce ci zmyli.

Ja bym na twoim miejscu najpierw zrobi豉 test fenixa na pasemku albo kupi豉 mocniejszy rozja郾iacz ni jest do陰czony do fenixa, jak radzi豉 nerla.. tyle tylko, 瞠 w tym wypadku z mocniejszym rozja郾iaczem te jest ryzyko...

ja zrobi豉m mango na pasemku i wysz這 豉dne, jasne, rude... ale te ci篹ko mi oceni bo pofarbowa豉m bardzo cienkie pasemko, 瞠by nie by這
Chii1986 jest offline  
Stary 2009-11-28, 12:39   #1934
Lola20
Rozeznanie

Dzi瘯i wielkie dziewczyny rozjasniacz to taka ostateczno嗆, ale na wszelki wypadek pytam Na poczatek spr鏏uj bez rozja郾iacza, a n騜 akurat chwyci i nie b璠zie trzeba dodatkowo zn璚a si nad w這sami Pami皻am, 瞠 jak dot康 wszystkie farby trzyma造 mi si dobrze na rozjasnianych w這sach, ale z rozjasniaczami mam generalnie niezbyt du瞠 do鈍iadczenia Najokrutniejszy dla moich w這s闚 okaza si ten, kt鏎ym fryzjerka robi豉 mi pasemka kiedy uzywa豉m tez Palette superrozja郾iaj帷ego blondu (do 6 ton闚), odcie chyba E20 Zbyt dekilkatny tez nie by, ale wtedy u篡wa豉m go regularnie, a teraz ewentualnie zrobi豉bym to jednorazowo, bo moje naturalne w這sy(zw豉szcza te przy g這wie) o dziwo bardzo dobrze 豉pi ja郾iejsze farby w kolorach rudo軼i, wi璚 z odrostami nie powinno by wi瘯szych problem闚 Odcienie rozjasniaj帷e z L'Oreala kompletnie nie wychodz na moich w這sach(recital:pomarancz owo-zolty odrost, reszta wlosow bez zmian, excellence:w ogole bez zmian). Zdecydowanie najlepszy by ten rozjasniacz do pasemek z Avonu, na moim br您ie wychodzi rewelacyjnie i by naprawde delikatny

Ale oczywi軼ie najpierw przetestuje feniksa na pasemku, s康z, 瞠 chwyci i tak lepiej ni mango, bo ja naprawde nie mam szcz窷cia do farb L'oreala Wszystko zalezy od w這s闚. Mama mojego T ma z natury w這sy w kolorze 鈔edniego blondu i za pierwszym razem mango wysz這 jej bardzo fajnie (cho nie tak intensywnie jak na opakowaniu), a teraz za ka盥ym razem kiedy farbuje wychodzi ciemniej

Oczywi軼ie dam zna jak tylko zrobi w這sy feniksem, wrzuce fotki i od razu napisz czy nie zniszczy w這s闚

Chii- ooo, to super, 瞠 mango u Ciebie zapowiada si jednak obiecuj帷o Oby tak wysz這 na ca造ch w這sach U mnie pojedyncze w這sy niby s jasne i wyra幡ie rude, a jako ca這嗆 jednak ju wygl康a inaczej - taka znacznie ciemniejsza. Ale to dlatego, 瞠 ja nie mam takiego r闚nomiernego koloru w這s闚 tylko w豉snie jakby takie pasemka - niekt鏎e jasniejsze, inne ciemniejsze Dlatego musze przetestowa feniksa na takim grubszym pasemku, 瞠by zauwazy efekt - wezm jedno z tych najciemniejszych ze spodu w這s闚
Swoj drog mango i paprika znikaja u mnie z drogerii z pr璠ko軼i 鈍iat豉 kiedy by豉m w rossmanie kupowac t farbe(chyba 鈍ie穎 po dostawie) to by造 pe軟e p馧ki tych odcieni, a 2 dni p騧niej nie by這 juz 瘸dnego z tych kolor闚 ci篹ko j w og鏊e dosta

fantynaaa- nic si nie b鎩, color & shine szybko si spierze Ja po uzyciu "czerwonego mahoniu" mia豉m pierwszego dnia br您owo-bordowy ciemny kolor i z kazdym myciem jasnia
Stary 2009-11-28, 16:01   #1935
Marquisa
Raczkowanie

Cytat:
Marquisa, a tak na marginesie, to masz przepi瘯ne w這sy w awatarze fajnie, jakby mi taki kolor kiedy wyszed

Dzi瘯uje, na avatarze mam wlasnie mango
W szawce czeka na mnie czerwona mied Gariera ale chyba zakupie ten Z這ty miedziany blond, boje sie czerwieni...
Czyli jak farbowalas Garnierem to ile opakowa zu篡豉, dwa?

Podejrzewam, ze feniks wyjdzie podobnie jak Mango i zeby osiagnac intensywniejszy kolor nie obejdzie sie bez rozjasniacza... (Jaki masz kolor wlosow naturalny?)
Poza tym ja bym nie ryzykowa豉 z rozjasniaczem bo ten kolor ze zdjecia jest czadowy a przekombinujesz i sobie popalisz takie dlugie wlosy. Szybko sie nie uchoduja drugie.

Fajnie dzieki za info o regeneracji, jako mnie omin窸o, 瞠 Pantene ma szampon do rudych.
A co powoduje ten Hipp? Gdzie mo積a kupic WAXa?

Ja obecnie myje wlosy tylko jednym szamponem Loreala czerwonym do farbowanych, regeneruje mask Loreal proffessionel absolut repair. Potem klade jakies jedwabie lub olejki na koncowki ale chyba juz mi sie wlosy przyzwyczaily i szukam czegos nowego.
Marquisa jest offline  
Stary 2009-11-28, 17:08   #1936
Lola20
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Marquisa Poka wiadomo嗆
Dzi瘯uje, na avatarze mam wlasnie mango
W szawce czeka na mnie czerwona mied Gariera ale chyba zakupie ten Z這ty miedziany blond, boje sie czerwieni...
Czyli jak farbowalas Garnierem to ile opakowa zu篡豉, dwa?

Podejrzewam, ze feniks wyjdzie podobnie jak Mango i zeby osiagnac intensywniejszy kolor nie obejdzie sie bez rozjasniacza... (Jaki masz kolor wlosow naturalny?)
Poza tym ja bym nie ryzykowa豉 z rozjasniaczem bo ten kolor ze zdjecia jest czadowy a przekombinujesz i sobie popalisz takie dlugie wlosy. Szybko sie nie uchoduja drugie.
Wow, to 鈍ietnie Ci wychodzi to mango Co do fenixa to pewnie masz racj, ale spr鏏uj najpierw na這篡 go bez rozjasniania, bo raz, 瞠 tez szkoda mi niszczy w這sy rozjasniaczem, a dwa, 瞠 mo瞠 jednak wyjdzie odrobine lepiej niz mango, bo jak ju pisa豉m, farby L'Oreala wychodz u mnie najs豉biej ze wszystkich

M鎩 naturalny kolor to jaki taki br您 (jak w za陰czniku) - miejscami 鈔edni, miejscami troch ja郾iejszy Mango nie nak豉da豉m na naturalne w這sy, tylko na mniej wi璚ej takie, jakie otrzyma豉m po 軼i庵aniu koloru z czerni (bezpo鈔ednio po dekoloryzacji na這篡豉m garnier color&shine do 28 my, 瞠by w miar delikatnym dla w這s闚 sposobem troch wyr闚na kolor i mango by這 nak豉dane potem na pozosta這軼i tego garniera czyli rudo-kasztanowy kolor,troch sp這wia造, ale jednak zbli穎ny do tego, jaki otrzyma豉m po farbowaniu Feri) Co do farb Garniera, to zawsze uzywa豉m 2 opakowa, bo s mniej wydajne niz feria (mo瞠 dlatego, 瞠 nak豉da si je na suche w這sy, a nie na wilgotne jak w przypadku ferii, wi璚 nie ma szansy tak 豉two rozprowadzi lub lekko "spieni" farby) Wyjatkiem by w豉郾ie color&shine, nak豉dany na mokre w這sy - zu篡豉m jedno opakowanie

Co do tego Garniera 100% color czerwona mied, to u jednej z Wiza瘸nek w tym w徠ku wyszed rewelacyjnie. Taki bardzo bardzo intensywny rudy, wpadaj帷y wr璚z w z這cist pomara鎍z, jak dla mnie to nie by這 tam ani 郵adu czerwieni - nak豉da豉 na naturalne w這sy blond Faktycznie w這sy wygl康a造 jak z katalogu fryzjerskiego, jak kt鏎a Wiza瘸nka to potem okre郵i豉 Ale chyba niestety nie wszystkim dziewczynom tak wychodzi ta farba i jak sama nazwa koloru wskazuje, mo積a spodziewac si czerwonego odcienia Natomiast ten z這cisto-miedziany blond Garniera u wi瘯szo軼i wychodzi taki zdecydowanie rudy, intensywny i jasny, zbli穎ny do Mango, wi璚 to chyba to bezpieczniejszy wyb鏎

WAXa mo積a dosta na allegro, ale podejrzewam, 瞠 w sklepach i hurtowniach, a tak瞠 niekt鏎ych salonach fryzjerskich r闚nie jest dost瘼ny Dzisiaj kupi豉m bardzo fajn intensywn maseczk regeneruj帷 "Nawil瘸nie po brzegi"Clairol Herbal Essences z wyci庵iem z kokosa i orchidei wpad豉 mi w oko przypadkiem, bo jej cena by豉 bardzo przyst瘼na (ok 10 z) w por闚naniu do innych maseczek. Uzy豉m jej na razie pierwszy raz, ale faktycznie jest dobra - w這sy s po niej mi璚iutkie i b造szcz帷e, 豉two si rozczesuj w dodatku maseczka 郵icznie pachnie Chyba dokupi na pr鏏 szampon i od篡wk z tej samej serii

Edytowane przez Lola20
Czas edycji: 2009-11-28 o 17:12
Lola20 jest offline  
Stary 2009-11-28, 17:59   #1937
Marquisa
Raczkowanie

Cytat:
Wow, to 鈍ietnie Ci wychodzi to mango

dzi瘯uje

M鎩 naturalny kolor to jaki taki br您 (jak w za陰czniku)

Je郵i w za陰czniku s Twoje naturalne wlosy to WOW!
Znam kobiece zachcianki bo ja sama mam raczej blond wlosy i z natury same w sobie s w porz康ku t.j u Ciebie (dodaje za陰cznik z przesz這軼i) ale zachcia這 mi si zmiany. Zreszt do pieg闚 pasuj rude.
Ale na prawde pi瘯ny masz ten kolor, taki orzech i b造sk struktura w這sa. Nie mniej jednak intensywny rudy wychodzi tylko na jasnych w這sach bez rozja郾iania.
Ja bym na Twoim miejscu nie niszczy豉 takich w這s闚 rozjasniaczami i sie nie upierala na ten intensywny kolor. Wyjdzie Ci ale w這sy na pewno ucierpi.
Moje bez rozjasniania ucierpia造, bo trzeba rude bardzo czesto poprawiac. Nigdy wczesniej nie farbowalam wlosow co poltora miesiaca

W豉郾ie! Zaczelam sobie w kalendarzu pisac kiedy ostatnio farbowalam i zbliza si 7my tydzien, efekt ca趾iem zadawalajacy po mango. Coraz lepiej trzyma, z miesiaca na miesiac. Po pierwszej czy drugiej koloryzacji z blondu byla masakra...

Co do tego Garniera 100% color czerwona mied, to u jednej z Wiza瘸nek w tym w徠ku wyszed rewelacyjnie. Taki bardzo bardzo intensywny rudy, wpadaj帷y wr璚z w z這cist pomara鎍z, jak dla mnie to nie by這 tam ani 郵adu czerwieni - nak豉da豉 na naturalne w這sy blond

na blondzie zawsze wychodzi marchewa, pewnie mi na odrostach tak wyjdzie a na reszcie mam mango i boje sie zeby nie wyszla czerwien. Jak pisalam wczesniej musze sprawdzic na pasemku.
Zreszta w ogole mysle o tym zeby poszukac odcienia bardziej zblizonego do odrostu czyli jasniejszej rudosci, takiej miodowej...
Bedziemy probowac

WAXa mo積a dosta na allegro, ale podejrzewam, 瞠 w sklepach i hurtowniach, a tak瞠 niekt鏎ych salonach fryzjerskich r闚nie jest dost瘼ny Dzisiaj kupi豉m bardzo fajn intensywn maseczk regeneruj帷 "Nawil瘸nie po brzegi"Clairol Herbal Essences z wyci庵iem z kokosa i orchidei wpad豉 mi w oko przypadkiem, bo jej cena by豉 bardzo przyst瘼na (ok 10 z) w por闚naniu do innych maseczek. Uzy豉m jej na razie pierwszy raz, ale faktycznie jest dobra - w這sy s po niej mi璚iutkie i b造szcz帷e, 豉two si rozczesuj w dodatku maseczka 郵icznie pachnie Chyba dokupi na pr鏏 szampon i od篡wk z tej samej serii

w豉郾ie kupi豉m na allegro WAXa, to przetestujemy. Jak dot康 uzywalam tylko profesjonalnych masek fryzjerskich bo te drogeryjne nic nie mialy wspolnego z regeneracja, jedynie obkleja造 w這sy... :-/

Marquisa jest offline  
Stary 2009-11-28, 19:19   #1938
fantynaaa
Raczkowanie

Marquisa - Jak mask rofesjonalna polecasz? Potrzebuje jakiej mocno nawil瘸j帷ej.

Kupi豉m dwa opakowania i jedno mi zosta這. Nie mam poj璚ia, jak to si sta這.
fantynaaa jest offline  
Stary 2009-11-28, 19:39   #1939
Marquisa
Raczkowanie

Mysle, ze jesli nawilzajaca to LISS ultime LOREALa. Dla mnie Matrixy przesuszaj w這sy, a Welli jako firmy nie znosz, Kerastase jest zdecydowanie za droga... Zreszta uzywalam tej calej serii Vita Cement i procz ampulek ktore sa swietne, nie powali mnie efekt. Nie warte swojej ceny zdecydowanie.

---------- Dopisano o 19:39 ---------- Poprzedni post napisano o 19:35 ----------

Cytat:
Napisane przez fantynaaa Poka wiadomo嗆
Kupi豉m dwa opakowania i jedno mi zosta這. Nie mam poj璚ia, jak to si sta這.
Dwa opakowania czego?

PS. Jest jaka z Welli "HYDRO MASK". Nie uzywalam jej, bo po farbach Welli ktorymi dwa razy zniszczono mi wlosy w salonie fryz. nie mam zaufania do tej firmy. Ale moze przetestuje... Nie lubie tez testowac i wyrzucac pieniedzy jesli mam zaufanie do marki tak jak jest w przypadku LOREAL proffessionel.
Z tej serii polecam zarowno vita color, absolut repair, jak i liss ultime.

Edytowane przez Marquisa
Czas edycji: 2009-11-28 o 19:43
Marquisa jest offline  
Stary 2009-11-28, 20:58   #1940
fantynaaa
Raczkowanie

Pewien wiza篡sta, z kt鏎ym przysz這 mi kiedys wsp馧pracowa powiedzia mi, 瞠bym nei u篡wa豉 kosmetyk闚 firmy Loreal i Nivea, poniewa maj jakie nieciekawe sk豉dniki. Powiedzia, ze sprawiaj, 瞠 w這sy wygl康aj na zdrowsze, ale jest to efekt kr鏒kotrwa造 i powierzchowny, bo tak naprawd je niszcz. Do tej pory uzywa豉m w豉郾ie firmy nivea.
Poleca mi natomiast wszelkie maski, kt鏎e nak豉da si na ca陰 noc by zmy je rano.
Macie jakie w豉sne przemyslenia w tej sprawie?

Wykorzysta豉m jedn farb zamiast dw鏂h. Farbe garniera miedziana czerwie. color&shine.
Teraz b璠 pr鏏owa z jakim rudym odcieniem Loreala - tak sadze.

Za陰czam co do nacieszenia oczu. Nie wiem, czego u篡, zeby mie taki odcie na 28 my, bo na d逝zej sie nie odwa輳.
fantynaaa jest offline  
Stary 2009-11-29, 10:14   #1941
Chii1986
Zakorzenienie

Lola, bardzo 豉dny mia豉 ten br您..taki ciep造 odcie

ja og鏊nie mam w這sy naturalne w ch這dnym odcieniu ciemnego blondu.
Wczoraj zafarbowa豉m mango i susz帷 w這sy w 豉zience w sztucznym 鈍ietle gdzie 鈍iat這 pada這 z g鏎y wprost na moje w這sy by豉m przekonana, 瞠 wyszed mi 豉dny, mocny rudy dzi w 鈍ietle dziennym okaza這 si,瞠 to raczej br您 z rudymi refleksami... w zale積o軼i od 鈍iat豉 w這sy wygl康aj jak rude albo br您owo-karmelowe.

W sumie jestem zadowolona bo kolor chwyci mocniej ni po paprice ale jednak nie wyszed taki typowy rudy bez br您owych ton闚. Jak farbowa豉m na blondzie to w這sy wychodzi造 "czyste" rude i zmywa造 si do 豉dnego rudego blondu- blondu truskawkowego. Odk康 raz pofarbowa豉m br您em to wszelkie rude odcienie, nawet tak intensywne jak mango wychodz z domieszk br您u i zmywaj si do br您u a nie do jasnego rudego:/

w sumie ciesz si,瞠 nie wyszed mi taki ostry kolor jak na opakowaniu, bo takiego nie chcia豉m ale nie wyszed te 豉dny rudy tylko rudobr您.

Ale mam w這sy bardziej rude ni mia豉m przed farbowaniem wi璚 mnie to cieszy

Lola, te mi si wydaje, 瞠 feniks wyjdzie podobny do mango a ten kolor, kt鏎y teraz masz jest 郵iczny ale kto wie,瞠 mo瞠 feniks oka瞠 si idealny dla twoich w這s闚 i wyjdzie mocny rudy
Chii1986 jest offline  
Stary 2009-11-29, 12:32   #1942
luiwstazeczka
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 5

Witam. Czy wie kto mo瞠 kt鏎a farba pomo瞠 mi osi庵n望 kolor zbli穎ny do w這s闚 Cinthii Dicker? Chodzi mi o taki lekko wpadaj帷y w karmel, nic z czerwonym. Wyj軼iowo posiadam z這cisto ciemny blond.
luiwstazeczka jest offline  
Stary 2009-11-29, 12:39   #1943
Marquisa
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez fantynaaa Poka wiadomo嗆
Pewien wiza篡sta, z kt鏎ym przysz這 mi kiedys wsp馧pracowa powiedzia mi, 瞠bym nei u篡wa豉 kosmetyk闚 firmy Loreal i Nivea, poniewa maj jakie nieciekawe sk豉dniki. Powiedzia, ze sprawiaj, 瞠 w這sy wygl康aj na zdrowsze, ale jest to efekt kr鏒kotrwa造 i powierzchowny, bo tak naprawd je niszcz. .
Byc moze tak jest z kosmetykami Loreal paris ale tez nie zauwazylam efektow niszczacych, przynajmniej w przypadku FERII. W ogole nie wierze by maski lub kosmetyki pielegnacyjne z drogerii mialy jakies zachwycajace dzialanie... Uzywam wiec profesjonalnych lub aptecznych. Poza szaponem ,ktory i tak sie splukuje..
Takie dzialanie tymczasowej regeneracji maja odzywki MATRIXA wlasnie zauwazylam.
Loreal jakby podzieli si na 3 poziomy tych kosmetyk闚 profesjonalnych zar闚no cenowo jak i jako軼iowo od Matrixa, po Loreal proffessionel az po Kerastase na 1 miejscu.
Matrix jest tez najgroszy pod wzgledem koloryzacji, farby u fryzjera wychodza zupelnie inaczej niz na paletach.
Co innego w przypadku majirel Loreala, gdzie kolor mozna dobrac idealnie. Niestety moj rudy z majirel spluka si po kilku myciach.. Pewnie dlatego ze 1 raz kladlam na blond, pozniej juz uzywalam tylko Ferii. Mowi sie ze za 3 razem gdzies kolor dopiero sie utrzymuje po takiej zmianie z jasnego na ciemniejszy. No ja chodzic co miesiac na koloryzacje profesjonalna nie mam kasy niestety. Feria jest porownywalna z majirelem moim zdaniem, chociaz przejde sie ktoregos razu juz na rude wlosy polozyc majirel i przekonamy sie jak dlugo bedzie trzyma豉... Podobno to najtrwalsza farba, jednak rudosci w ogole sie chyba do tej teorii nie wpisuj, bo zawsze szybko p這wiej.
Marquisa jest offline  
Stary 2009-11-29, 21:24   #1944
leeola
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 49
GG do leeola

Jako, 瞠 ja tez juz ROWNO meisiac temu do陰czy豉m do grona rudzielc闚 to mam pytanie- jakiego szamponu u篡wacie ktory wg was sprawi, ze ten rudy trzymal sie chocia troche d逝瞠j?
teraz u篡wam pantene pro-v na koloryzowane
mysla豉m o dove color care. sorry, 瞠 tak tu ale tutaj chyba wszytko o rudymjest

dodam zdjecie jak kolor wyglada po miesiacu (robiony z fleszem wiec przek豉many troche ale na dole widac juz br您owy)
widac go ale to juz nie to samo co kiedys. pozatym mam odrosty. chyba niedlugo sie pofarbuje. sprubuje jakis rudy l'oreala. feria tak?
tylko nie to mango,jakis inny
jakies propozycje?

Edytowane przez leeola
Czas edycji: 2009-11-29 o 21:53
leeola jest offline  
Stary 2009-11-29, 22:56   #1945
agniuszka87
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 738

a uzywala moze ktoras z was tej farby http://www.nokaut.pl/kosmetyk/natura...do-wlosow.html
?
opinie na jej temat sa podzielone i wlasnie nie wiem czy ryzykowac bo nie usmiecha mi ie farbowac wlosy i po 2 tyg juz nie miec po tym sladu jak np po gernierze;/

agniuszka87 jest offline  
Stary 2009-11-29, 23:25   #1946
Monikazuzas
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 118
Dot.: Poszukuje zdj耩! D逝gie rude w這sy + tematy zwi鉺ane z farbowaniem

Cytat:
Napisane przez Zafirah Poka wiadomo嗆
to ja si tez poka輳 od roku choruj na rude w這sy, moj naturalny kolor to mysi szatyn, potem farbowalam przez kilka lat na bardzo ciemny br您 , nastepnie po 陰cznie trzech dekoloryzacjach moj kolor wyglada tak:

Za陰cznik 2129360 Za陰cznik 2129366

fotki z pokazu fryzjerskiego, kolor to Majirel 7.45
Witam mam ciemny br您 farbuj od dawna czy mam szans na taki kolor po pojedy鎍zej wizycie u fryzjera?
Monikazuzas jest offline  
Stary 2009-11-29, 23:30   #1947
leeola
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 49
GG do leeola

Cytat:
Napisane przez agniuszka87 Poka wiadomo嗆
a uzywala moze ktoras z was tej farby http://www.nokaut.pl/kosmetyk/natura...do-wlosow.html
?
opinie na jej temat sa podzielone i wlasnie nie wiem czy ryzykowac bo nie usmiecha mi ie farbowac wlosy i po 2 tyg juz nie miec po tym sladu jak np po gernierze;/
wiesz zalezy od wlosow. bo tobie garnier schodzi po 2 tyg. a mi sie jakos trzyma po miesiacu (jak widac w obrazku za豉czonym wy瞠j)
zalezy tez jak rozumiesz slowo zmywa. p這wieje i juz nie jest taki ognisty czy poprostu go nie widac?
leeola jest offline  
Stary 2009-11-30, 00:09   #1948
kocurzyca
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 14 293
Wpisy w blogu: 4

Cytat:
Napisane przez leeola Poka wiadomo嗆
Jako, 瞠 ja tez juz ROWNO meisiac temu do陰czy豉m do grona rudzielc闚 to mam pytanie- jakiego szamponu u篡wacie ktory wg was sprawi, ze ten rudy trzymal sie chocia troche d逝瞠j?
Ja uzywam Radical Blask Koloru i jestem caly czas ruda U mnie sie jaknajbardziej sprawdza.

Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od ma逍y,
rude pochodz od kot闚.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline  
Stary 2009-11-30, 08:06   #1949
agniuszka87
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 738

no mi sie zmyl calkowicie mialam mahoniowy a potem po 2 tyg nie bylo ani sladu;d

agniuszka87 jest offline  
Stary 2009-11-30, 09:01   #1950
Chii1986
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez agniuszka87 Poka wiadomo嗆
?
U篡wa豉m, jak dla mnie ma這 intensywna je郵i kolor wyj軼iowy to rudy, na blondzie pewnie wyjdzie 豉dnie. W ka盥ym razie na kolorze rudym czy br您oworudym r騜nica w kolorze po na這瞠niu tej farby by豉 niewielka. Moim zdaniem to nie jest taki typowy rudy, to bardziej miedziany blond i taki pewnie wyjdzie na blondzie.
Chii1986 jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
cienkie, farba, farbowanie, koloryzacja, rozja郾ianie, rude miedziane w這sy, rude w這sy, rudow這se wiza瘸nki, rudy, rudzielce, w這sy, zabiegi

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:50.