Poszukuje zdj耩! D逝gie rude w這sy + tematy zwi您ane z farbowaniem - Strona 66 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2009-11-30, 12:10   #1951
Marquisa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 78
Dot.: Poszukuje zdj耩! D逝gie rude w這sy + tematy zwi鉺ane z farbowaniem

Cytat:
Napisane przez Monikazuzas Poka wiadomo嗆
Witam mam ciemny br您 farbuj od dawna czy mam szans na taki kolor po pojedy鎍zej wizycie u fryzjera?

Nie s康ze, wyjdzie kasztan w najlepszym przypadku. Bez rozja郾iacza si nie obejdzie, zreszt przy takiej dekoloryzacji nie licz za 1 razem na efekt satysfakcjonuj帷y. Ja na jasne wlosy kladlam i za 3 razem dopiero bylam zadowolona z koloru.

Radical Blask Koloru? a to w aptece sprzedaj?

---------- Dopisano o 12:10 ---------- Poprzedni post napisano o 12:03 ----------

Cytat:
Napisane przez Lola20 Poka wiadomo嗆
Mama mojego T ma z natury w這sy w kolorze 鈔edniego blondu i za pierwszym razem mango wysz這 jej bardzo fajnie (cho nie tak intensywnie jak na opakowaniu), a teraz za ka盥ym razem kiedy farbuje wychodzi ciemniej

ja te zauwa篡豉m taki efekt ale przy tym d逝瞠j si trzyma, po prostu zaczynaja w這sy chwyta kolor, za ka盥ym razem coraz bardziej, a wcze郾iej blond przebija.

Edytowane przez Marquisa
Czas edycji: 2009-11-30 o 12:07
Marquisa jest offline  
Stary 2009-11-30, 12:14   #1952
Majka1304
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 20
Dot.: Poszukuje zdj耩! D逝gie rude w這sy + tematy zwi您ane z farbowaniem

Witajcie!
Ja w豉郾ie przed chwil na這篡豉m farb z Loreal - Bursztyn
i troszke sie zawiod豉m, bo nie wyszed taki jaki chcia豉m.
No ale do陰czam zdj璚ie i same oce鎍ie.
Stary 2009-11-30, 12:19   #1953
kocurzyca
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 14 293
Wpisy w blogu: 4
Dot.: Poszukuje zdj耩! D逝gie rude w這sy + tematy zwi鉺ane z farbowaniem

Cytat:
Napisane przez Marquisa Poka wiadomo嗆
Radical Blask Koloru? a to w aptece sprzedaj?
Ja kupuje na stronie farmony, ale wiem ze w aptekach i w rossmanie dostepne sa kosmetyki Radical.

Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od ma逍y,
rude pochodz od kot闚.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline  
Stary 2009-11-30, 12:32   #1954
madziula140000
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2
Dot.: Poszukuje zdj耩! D逝gie rude w這sy :)

Chcia豉bym zasi璕n望 porady co do koloru i fryzury moich w這s闚.Od pewnego czasu zastanawiam si nad ich zmian.
My郵 o blondzie albo jasnym rudym? B璠zie mi dobrze? W jakiej fryzurze widzia豉by mnie pani? Z g鏎y dzi瘯uj za pomoc
madziula140000 jest offline  
Stary 2009-11-30, 12:53   #1955
ineska1986
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 648
GG do ineska1986

Cytat:
Napisane przez agniuszka87 Poka wiadomo嗆
a uzywala moze ktoras z was tej farby http://www.nokaut.pl/kosmetyk/natura...do-wlosow.html
?
opinie na jej temat sa podzielone i wlasnie nie wiem czy ryzykowac bo nie usmiecha mi ie farbowac wlosy i po 2 tyg juz nie miec po tym sladu jak np po gernierze;/
ja uzywalam i bylam zadowolona moze wlsoy po farbowaniu nie byly az tak lsniaze i zdrowe ale kolor za to mi trzymal..tzn splukal sie ale nawet slukany byl fajny;] i byl rudy a nie brozowo-rudy...ja ogolnie polecam tylko tzreba po farbowaniu wlosy podpielegnowac;]
Stary 2009-11-30, 19:40   #1956
agniuszka87
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 738

dzieki dziewczynki
ja wlasnie mam teraz wlosy z blond- miedzianymi pasemkami i mysle ze jak naloze ta farbe na calosc to moze mi cos wyjdzie hmm

agniuszka87 jest offline  
Stary 2009-11-30, 21:11   #1957
nerla
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 191

Cytat:
Napisane przez Monikazuzas Poka wiadomo嗆
Witam mam ciemny br您 farbuj od dawna czy mam szans na taki kolor po pojedy鎍zej wizycie u fryzjera?
W dobrym salonie fryzjer pracuj帷y na powa積ych kosmetykach zrobi Ci taki bez problemu. Ale o to coraz trudniej, a je郵i ju znajdziesz to musisz si liczy z tym 瞠 koszta b璠 wi瘯sze
S kosmetyki do profesjonalnej koloryzacji w這s闚 ciemnych na ja郾iejsze odcienie, gdzie przy jednym na這瞠niu odbywa si to w dwoch etapach (np seria chi infra,igora royal fashion itp) Popytaj w salonach
Stary 2009-12-01, 10:00   #1958
strufka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 174

OMG przeczyta豉m p馧 w徠ku i g這wa mi p瘯a ;(
Dalej nie wiem co mam zrobi :/ Chce rude, oboj皻nie jakie rude tylko nie czerwone. Ostatnio farbowa豉m te jak捷 miedzi, ale kompletnie nic nie chwyci這 tylko przyciemni這 z po鈍iat wstr皻no czerwon.
Mam ciemne w這sy (jedno zdj璚ie z lamp drugie bez) i teraz prosz mi doradzi czy kupi loreal feria... mango czy garnier 100% z這cistomiedziany blond. Kt鏎y na ciemnych w這sach nie wyjdzie w ocieniu czerwieni? ;((
strufka jest offline  
Stary 2009-12-01, 21:58   #1959
Marquisa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 78

Cytat:
Napisane przez strufka Poka wiadomo嗆
OMG przeczyta豉m p馧 w徠ku i g這wa mi p瘯a ;(
Dalej nie wiem co mam zrobi :/ Chce rude, oboj皻nie jakie rude tylko nie czerwone. Ostatnio farbowa豉m te jak捷 miedzi, ale kompletnie nic nie chwyci這 tylko przyciemni這 z po鈍iat wstr皻no czerwon.
Mam ciemne w這sy (jedno zdj璚ie z lamp drugie bez) i teraz prosz mi doradzi czy kupi loreal feria... mango czy garnier 100% z這cistomiedziany blond. Kt鏎y na ciemnych w這sach nie wyjdzie w ocieniu czerwieni? ;((
w徠ek si ju przewija wiele razy. Efekt jest taki, 瞠 na ciemnych w這sach nie wyjdzie nigdy rudy bez rozja郾iacza. Wychodzi zwykle kasztan albo ciemny macho. Rozja郾iacz tylko i dekoloryzacja u fryzjera. Sama farba nic nie poskutkuje.
Marquisa jest offline  
Stary 2009-12-01, 23:21   #1960
Agatau88
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 13 007

Dziewczyny ja mam taki problem, mam rozjasniane wlosy, chcialabym zafarbowac na rudy, no ale chyba nie zlapie mi rozjasnionych albo za jedno mycie sie zmyje. Zrobilam na probe pasemko od spodu to zlapalo nierownomiernie.
Agatau88 jest offline  
Stary 2009-12-02, 14:51   #1961
milosc17
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 99
Send a message via Skype™ to milosc17

A co sadzicie o farbie Palette Radiance do ciemnych wlos闚, ona podobno tak jet na opakowaniu napisane zmienia kolor z ciemng=ego na jasniejszy za jednym farbowaniem. Da豉cze zdjecie o ktora dokladnie farbe mi chodzi.
milosc17 jest offline  
Stary 2009-12-02, 16:56   #1962
leeola
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 49
GG do leeola

hm... kupi豉m dzis ferie mango z braku innego koloru rudego polecanego do wyboru :P ciekawa jestem jak wyjdzie rudy na rudym :P
powinnam go nak豉dac najpierw na odrosty a potem na reszte czy poprostu na raszte? (przedtem farbowalam garnierem)
leeola jest offline  
Stary 2009-12-02, 23:36   #1963
Agatau88
Zakorzenienie

Mnie tez kusi ten Mango i to strasznie ale martwie sie ze na moich rozja郾ionych nic nie wyjdzie

---------- Dopisano o 23:36 ---------- Poprzedni post napisano o 22:05 ----------

Dziewczyny a moze wiecie jaki to kolor truskawkowy blond? Ktoras z farb ma taki odcien?
Agatau88 jest offline  
Stary 2009-12-03, 15:20   #1964
nerla
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Poka wiadomo嗆
Dziewczyny ja mam taki problem, mam rozjasniane wlosy, chcialabym zafarbowac na rudy, no ale chyba nie zlapie mi rozjasnionych albo za jedno mycie sie zmyje. Zrobilam na probe pasemko od spodu to zlapalo nierownomiernie.
Powinna wcze郾iej zrobi pigmentacj bez utrwalacza a dopiero potem na這篡 rudy to wtedy tak szybko sie nie wymyje

Cytat:
Mnie tez kusi ten Mango i to strasznie ale martwie sie ze na moich rozja郾ionych nic nie wyjdzie

---------- Dopisano o 23:36 ---------- Poprzedni post napisano o 22:05 ----------

Dziewczyny a moze wiecie jaki to kolor truskawkowy blond? Ktoras z farb ma taki odcien?
Nawet jak na這篡sz mocniejszy rudy na w這sy to on ci sie spierze do truskawki dosyc szybko. B璠zie si tak dzia這 przez conajmniej pierwsze trzy farbowania. Wi璚 je郵i chcesz rudy a nie przeszkadza Ci to 瞠 si wymyje do rudego blondu to proponuje jak捷 intensywn mied kt鏎a po dw鏂h myciach b璠zie napewno du穎 ja郾iejsza a nie b璠ziesz musia豉 si bawi z pigmentacj
Stary 2009-12-03, 15:21   #1965
Agatau88
Zakorzenienie

Dziekuje Nerla

Pozwolcie ze sie jeszcze Was poradze: Jesli mam do wybory Casting miodowy blond a Loreal Florence to co wybrac? Mysle ze kolory sa akurat stonowane jak na poczatek, waham sie miedzy nimi. Myslalam jeszzce o orzechu laskowym ale to jak juz sie "zaprzyjaznie" z czyms delikatniejszym

http://img.bazarek.pl/43770/6412/234...3f43682589.jpg

http://www.moda.na14.pl/sklep/files/rdg.jpg
Agatau88 jest offline  
Stary 2009-12-03, 15:58   #1966
nerla
Zadomowienie

Florence kocham ten kolor
Stary 2009-12-03, 16:18   #1967
untouchable
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 354

Cytat:
Napisane przez nerla Poka wiadomo嗆
Florence kocham ten kolor
ja tez na poczatku jest piekny intensywny rudy, po miesiacu rudawy odcien wpadajacy w miodowy blond

a wiecie czym uzyskac kolor z zalacznika? florence za jasne, mango za jaskrawe. bardzo mi sie podoba
Stary 2009-12-03, 16:49   #1968
zanciaa21
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1

heej. potrzebuje waszej pomocy.
nie wiem jaka mam wybrac farbe zeby wyszedl mi taki kolor,
biorac pod uwage ze teraz jestem szatynka.

bylabym bardzo wdzieczna za jakies rady.
bo zalezy mi na czasie.

pozdrawiam.

zanciaa21 jest offline  
Stary 2009-12-03, 17:50   #1969
nerla
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez untouchable Poka wiadomo嗆
ja tez na poczatku jest piekny intensywny rudy, po miesiacu rudawy odcien wpadajacy w miodowy blond

a wiecie czym uzyskac kolor z zalacznika? florence za jasne, mango za jaskrawe. bardzo mi sie podoba
Ja bym w sumie powiedzia豉 瞠 to mango na 鈔ednim blondzie.... albo feniks?

Swoj drog to zdj璚ie jest cudowne. Jak spe軟ione marzenie o prawdziwie rudych w這sach

zanciaa21 kobieta na zdj璚iu ma dosy du篡 odrost oraz blond pasemka od mniej wi璚ej po這wy d逝go軼i na kt鏎y zdaje si po這篡豉 co w stylu orzecha laskowego kt鏎y po kilku myciach spra si jej z pasemek, 瞠 s ja郾iejsze hehehe a tak serio, to 瞠by uzyska co w tym stylu powinna na這篡 wlasnie jaki orzech tyle ze na jasne w這sy najlepiej-na ciemnych nie b璠zie to ju ten sam kolor
Ewentualnie poszukaj co w w徠ku o karmelowych w這sach , kt鏎y gdzie kiedy mi si przewin掖 na wiza簑

Edytowane przez nerla
Czas edycji: 2009-12-03 o 17:53
nerla jest offline  
Stary 2009-12-03, 19:15   #1970
Agatau88
Zakorzenienie

A widzialyscie efekty jakie daje Florence? Jakies zdjecia? Moze pamietacie czy sa na tym watku?
Agatau88 jest offline  
Stary 2009-12-03, 19:18   #1971
Ashira
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 521

Cytat:

przepi瘯ny kolor... ja mia豉m taki 2 tygodnie od farbowania bodaj瞠 czerwon miedzi z Garnier 100% color, ale potem bled jeszcze bardziej....
a ja si zbieram do farbowania... i chyba tym razem zaryzykuj z czym pomi璠zy blondem a rudym. bo wszyscy m闚i 瞠bym wraca豉 do blondu a ja chc jednak troch rudego

nie perfum a perfumy!tak jak spodnie czy skrzypce a nie spode i skrzypiec!
nie dekold a dekolt!
nie wzi捷 a wzi望! chyba, 瞠 kto musi co zabra嗆...
bynajmniej ≠ przynajmniej!
Ashira jest offline  
Stary 2009-12-03, 19:51   #1972
Agatau88
Zakorzenienie

Znalazlam pare zdjec Florenca po przeszukaniu watku. Ladny kolor, mam nadzieje ze jak juz kupilam to sie odwaze uzyc
Agatau88 jest offline  
Stary 2009-12-03, 21:15   #1973
leeola
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 49
GG do leeola

Cytat:

Ja my郵e , 瞠 podobny uzyskasz mieszaj帷 gernier 100% color czerona miedz z zlocistomiedzianym z przewag czerwonego

Ja farbowa豉m w proporcji 1:1 i wyszed mi taki. wiec im wiecej czerwonego tym bardziej w ten kolor
leeola jest offline  
Stary 2009-12-03, 22:00   #1974
moee
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 545

Cytat:
A widzialyscie efekty jakie daje Florence? Jakies zdjecia? Moze pamietacie czy sa na tym watku?
Nalozone na kolor rudy zmyty - wychodzi mi takie cos po tej farbie Ogolnie rozjasnilo mi sporo poprzedni moj kolor.
S這dko jest nie my郵e o niczym
Si zgubi we w豉snej sp鏚nicy.."

Edytowane przez moee
Czas edycji: 2009-12-03 o 22:01
moee jest offline  
Stary 2009-12-03, 22:02   #1975
untouchable
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 354

Cytat:
Napisane przez nerla Poka wiadomo嗆
Ja bym w sumie powiedzia豉 瞠 to mango na 鈔ednim blondzie.... albo feniks?

Swoj drog to zdj璚ie jest cudowne. Jak spe軟ione marzenie o prawdziwie rudych w這sach
mango zdecydowanie nie, robilam dwa razy. pierw na jasnych wlosach drugi raz na sprane mango . A feniks to jest palette? Wi璚 sie raczej nie skusze.

Cytat:
Napisane przez leeola Poka wiadomo嗆
Ja my郵e , 瞠 podobny uzyskasz mieszaj帷 gernier 100% color czerona miedz z zlocistomiedzianym z przewag czerwonego

Ja farbowa豉m w proporcji 1:1 i wyszed mi taki. wiec im wiecej czerwonego tym bardziej w ten kolor
a masz zdjecie w swietle dziennym? bo tu wiesz lampa blyskowa, kolor moze byc przeklamany
Stary 2009-12-04, 00:31   #1976
binky
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1

Witam, ja tak瞠 od wielu miesi璚y choruj, aby sta si ruda, niestety obawiam si, 瞠 kolor jaki uzyskam po farbowaniu nie b璠zie spe軟ia moich oczekiwa, a naturalny odejdzie bezpowrotnie. Najgorsze jest to, ze chyba bardzo trudno uzyska kolor, kt鏎y mi si podoba. Co s康zicie? Czy pasowa豚y mi rudy? I czy powinnam spr鏏owa. Ostatnie zdj璚ie to m鎩 naturalny, pozosta貫 to kolory, kt鏎e chcia豉bym uzyska(pozwoli豉m sobie u篡czy fotk z posta untouchable a pozosta貫 chyba te pochodz z tego tematu)
binky jest offline  
Stary 2009-12-04, 00:58   #1977
Shangri-La
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 277

Wczoraj niewytrzymalam.. kupilam rozjasniacz i slawne tu mango... wlosy mialam w kolorze sredniego brazu z czerwonymi refleksami... a miesiac wczesniej byly prawie czarne dla mnie to tragedia bo mial wyjsc jasny braz.. niestety nie bardzo chcial sie spierac...a co do wczorajszego farbowania.. ehh moze kolor nie byl by zly gdyby nie to ze wlosy mi sie strasznie nierowno rozjasnily niestety mimo tego ze staralm sie razem z mama ominac rozjasniaczem odrosty to zalapaly i tak na jasny blond a reszta miejscami brazowa, mioejscami sredni blond i ciemny blond a w niektorych lekko rudawy dlatego moge powiedziec jak wyglada mango na roznych kolorach wlosow... takze moje odrosty- jasny blond zlapaly na wsciekly pomaranczowy kolor co dla mnie bylo najgorsze... najaldniej zalaplo sredni i ciemny blond... kolor faktycznie po farbowanie ma lekka poswiate czerwieni ale mysle ze przy nastepnym myciu sie spiera trocha... niestety wyszlo mi tak tragicznie ze musialam chodzic w czapce... by sie jakos poratowac kupilam dzisiaj z welli krem koloryzujacy orzech laskowy troche ujednolicilo kolor ale odrosty i tak sa widoczne.... na szczescie moge wyjsc juz bez czapki.. druga rzecza jest fakt ze mango jest baaardzo intensywne i nawet jasny braz ktory dziaj na to polozylam nie przykryl koloru, mocno wychodzi rudosc i niestety staje sie czerwona:/ czego bardzo nie chcialam bo nie najlpeiej mi w czerwieniach.. jutro mam zamiar kupic rozjasniacz w sprayu joanny i rozjasnic troche wloosy mam nadzieje ze to + mycie szmponem przeciwlupiezowym sprawia ze bede miala w miare jednolity rudy ladny kolorek.... chyba ze macie jakies inne pomysly na moje wlosy???...moze jeszcze wyprobuje mango jak ujednolice to cos co mam na glowie na razie masakra aha i chcialam powiedziec ze nawet lapie wlosy farbowane na braz mniej wiecej sredni braz... moze nie rozjasnia jakos bardzo ale nadaje kasztanowy kolor.
Shangri-La jest offline  
Stary 2009-12-04, 08:57   #1978
Agatau88
Zakorzenienie

Moze wstaw fotke? Bo szkoda tak meczyc wlosow za 1 razem, 2 dni a tyle farb a tak moze wystarczy jakas delikatna szamppnetka albo cos.

---------- Dopisano o 08:57 ---------- Poprzedni post napisano o 08:40 ----------

A ja tam Was mecze i mecze ale fajnie ze jestescie mile i pomagacie
Otoz zastanawia mnie co to za kolor Truskawkowy blond? Byl taki watek, odswiezylam ale tam nikt nie odpowiada. Czy jest nadzieja ze wlasnie Florence daje taka truskawke czy jest moze jakas specjalna farba ktora daje taki blond? Ja nie mam pojecia co to za kolor
Agatau88 jest offline  
Stary 2009-12-04, 09:58   #1979
nerla
Zadomowienie

Truskawkowy blond oraz farby kt鏎e daj mniej wi璚ej takie efekty
Stary 2009-12-04, 10:07   #1980
kocurzyca
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 14 293
Wpisy w blogu: 4

binky Ja mam podobny naturalny kolor wlosow i na moich mango wyszlo tak jak na 1 zdjeciu (znaczy tam gdzie w ogole chwycilo)

Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od ma逍y,
rude pochodz od kot闚.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
cienkie, farba, farbowanie, koloryzacja, rozja郾ianie, rude miedziane w這sy, rude w這sy, rudow這se wiza瘸nki, rudy, rudzielce, w這sy, zabiegi

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:37.