Poszukuje zdj耩! D逝gie rude w這sy + tematy zwi您ane z farbowaniem - Strona 70 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2009-12-11, 10:11   #2071
Chii1986
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 327
Dot.: Poszukuje zdj耩! D逝gie rude w這sy + tematy zwi您ane z farbowaniem

Ogl康a豉m jeszcze na allegro profesjonalne farby Wella i zainteresowa mnie te odcienie ze zdj耩. Tyle jest tych profesjonalnych farb na allegro i ka盥a ma 豉dny rudy wi璚 ci篹ko si zdecydowa. Obecnie waham si mi璠zy profesjonaln Joann, Majirel i Well.

U mnie jedynym rozwi您aniem jest utleniacz 9procent by z br您u wyszed mi rudy ale wyczyta豉m na w徠ku o Majirel, 瞠 lepiej najpierw rozja郾i ca貫 w這sy osobno bo przy nak豉daniu farby z rozja郾iaczem 9procent w這sy mog wyj嗆 dwukolorowe- odrosty blond a reszta w這s闚 ruda...wi璚 sama nie wiem
Chii1986 jest offline  
Stary 2009-12-11, 13:16   #2072
fantynaaa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 37

Chii1986 - Zawsze podziwia豉m osoby z ciemnymi w這sami, kt鏎e decydowa造 sie na tak drastyczne i CZASOCHΜNNE zmiany. Za pierwszym razem jeszcze ok, ale potem trzeba bedzie wojowa co trzy tygodnie z odrostami, 瞠by nie wygl康a這 to niechlujnie. Za豉ma豉bym sie chyba.

Ja czekam teraz ci庵le a mi ta szamponetka miedziana czerwie garniera zejdzie, bo kolor kompletnie nie trafi w m鎩 gust. henna juz czeka.
fantynaaa jest offline  
Stary 2009-12-11, 21:28   #2073
nikki26
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1

Dziewczyny, dorad嬈ie!
Id w poniedzia貫k do fryzjera, u篡waj tam Loreala, mo瞠 co polecicie?
Marzy mi si co w rodzaju cynamonu, mo瞠 troszk ciemniejsze, nie za jaskrawe. Mo瞠 co w odcieniu jaki ma teraz Anahi?
nikki26 jest offline  
Stary 2009-12-11, 22:16   #2074
cloche
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 379

znow sie udziele... marzy mi sie teraz kolor taki jak w zalaczniku. problem - nie jestem 100% przekonana do tej farby, mialam jakis odcien pare miesiecy temu (cos z brazowych) i o ile efekt na poczatku byl ladny, to farba baaardzo szybko sie zmywala i mialam zastrzezenia co do jej delikatnosci dla wlosow... ale nie moge znalezc takiego koloru wsrod innych serii. a oni teraz chyba zmienili troche szate i byc moze tez recepture i nie wiem, czy zaryzykowac... rzucila sie wam w oczy jakas zmywalna (24 mycia/6 tygodni itp.) farba w takim jesienno-rudym odcieniu?
cloche jest offline  
Stary 2009-12-11, 22:19   #2075
Eowina1818
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 554

Cytat:
Napisane przez cloche Poka wiadomo嗆
znow sie udziele... marzy mi sie teraz kolor taki jak w zalaczniku. problem - nie jestem 100% przekonana do tej farby, mialam jakis odcien pare miesiecy temu (cos z brazowych) i o ile efekt na poczatku byl ladny, to farba baaardzo szybko sie zmywala i mialam zastrzezenia co do jej delikatnosci dla wlosow... ale nie moge znalezc takiego koloru wsrod innych serii. a oni teraz chyba zmienili troche szate i byc moze tez recepture i nie wiem, czy zaryzykowac... rzucila sie wam w oczy jakas zmywalna (24 mycia/6 tygodni itp.) farba w takim jesienno-rudym odcieniu?
czy jest to dost瘼ne w Polsce?

Zapraszam na bloga:
http://eowinymakijaze.blogspot.com/
Eowina1818 jest offline  
Stary 2009-12-11, 22:28   #2076
cloche
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Eowina1818 Poka wiadomo嗆
czy jest to dost瘼ne w Polsce?
hmm... zdaje sie, ze nie. nie znalazlam tego na polskiej stronie schwarzkopfa. ale moze maja inne serie akurat z tym kolorem (cos z palette - chociaz slyszalam, ze palette ma dosc sredniawe opinie, zeby nie powiedziec kiepskie...)
cloche jest offline  
Stary 2009-12-12, 17:14   #2077
Marquisa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 78

Cytat:
Napisane przez Chii1986 Poka wiadomo嗆
Ogl康a豉m jeszcze na allegro profesjonalne farby Wella i zainteresowa mnie te odcienie ze zdj耩. Tyle jest tych profesjonalnych farb na allegro i ka盥a ma 豉dny rudy wi璚 ci篹ko si zdecydowa. Obecnie waham si mi璠zy profesjonaln Joann, Majirel i Well.
Welle zdecydowanie odradzam, Joanny nie pr鏏owa豉m. Najlepsze z tego wszystkiego Majirel. Je郵i masz przeprowadzi taki zabieg z rozja郾iaczami posz豉bym do fryzjera. Chocia szczerze m闚i帷 zgadzam si z przedm闚czyni i nie rozumiem przeprowadzania takich zmian. Je郵i si ma ciemne w這sy i urod brunetki dlaczego to zmienia i tego nie zaakceptowa, hm?
Juz predzej jakie ciemniejsze czerwienie bym robi豉...

W豉郾ie pofarbowa豉m dzisiaj Garnierem 100% color- 743 z這cisto miedziany blond. Jak na razie wyszed do嗆 czerwony, zobaczymy jak si bedzie wyp逝kiwa bo tym 1 efektem nie ma co si sugerowa. Mango na pocz徠ku te jest sztuczno-czerwone a po 3 myciach robi si coraz bardziej naturalny. W zasadzie p鏦i co efekt strasznie podobny no z blondem to nic wsp鏊nego nie ma...

PS. w za陰czeniu przesy豉m zdj璚ia po farbowaniu Majirelem 7,44 (kt鏎a dziewczyna prosi豉), niebawem wrzuc jak po Garnierze

Edytowane przez Marquisa
Czas edycji: 2009-12-12 o 17:42
Marquisa jest offline  
Stary 2009-12-12, 17:58   #2078
nerla
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 191

Ostatnie zdj璚ie to jak z katalogu rudow這sych i te piegi 郵iczne

Chwiejna88 mog豉by zamie軼i swoje zdj璚ie bardzo mnie ciekawi kolor po tej joannie? I na jaki wyj軼iowy nak豉da豉? wychodz pod czerwie?
Stary 2009-12-12, 20:18   #2079
Mountelly
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 75

witam laski
te jestem rudzielcem. od urodzenia
a m鎩 kolor to taki kasztanowo-miedziany-pomidorowoblond xD
ale m闚i na mnie ognistow這sa albo p這miennow這sa.
kiedy szamponetkami przyciemnia豉m w這sy, ale zrozumia豉m, 瞠 m鎩 naturalny kolor jest naj豉dniejszy. ;D
ostatnio szamponetk robi豉m sobie w這sy na halloween. i efekt by cudowny

1. naturalne. rok temu
2. farbowane szamponetk.
3. jak wy瞠j
4. jak wy瞠j
5. naturalne. wrzesie/pa寮ziernik. tego roku.
6. czerwiec. naturalne.
7. ubieg造 tydzie. naturalne.
(c)
Yes, please.

17.11.2009 szczciara.
Mountelly jest offline  
Stary 2009-12-13, 09:46   #2080
Chii1986
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 327

Cytat:
Napisane przez Marquisa Poka wiadomo嗆
Welle zdecydowanie odradzam, Joanny nie pr鏏owa豉m. Najlepsze z tego wszystkiego Majirel. Je郵i masz przeprowadzi taki zabieg z rozja郾iaczami posz豉bym do fryzjera. Chocia szczerze m闚i帷 zgadzam si z przedm闚czyni i nie rozumiem przeprowadzania takich zmian. Je郵i si ma ciemne w這sy i urod brunetki dlaczego to zmienia i tego nie zaakceptowa, hm?
Juz predzej jakie ciemniejsze czerwienie bym robi豉...

W豉郾ie pofarbowa豉m dzisiaj Garnierem 100% color- 743 z這cisto miedziany blond. Jak na razie wyszed do嗆 czerwony, zobaczymy jak si bedzie wyp逝kiwa bo tym 1 efektem nie ma co si sugerowa. Mango na pocz徠ku te jest sztuczno-czerwone a po 3 myciach robi si coraz bardziej naturalny. W zasadzie p鏦i co efekt strasznie podobny no z blondem to nic wsp鏊nego nie ma...

PS. w za陰czeniu przesy豉m zdj璚ia po farbowaniu Majirelem 7,44 (kt鏎a dziewczyna prosi豉), niebawem wrzuc jak po Garnierze

widz,瞠 kto nie czyta dok豉dnie moich post闚;-) z natury jestem blondynk, mam piegi i niebieskie oczy rudy mi pasuje. Raz pofarbowa豉m na br您 i dlatego ci篹ko mi wr鏂i do rudego. Ale nie jestem brunetk. Teraz mam rudobr您owe w這sy.

Czerwienie nie pasuj do mojej urody, farbuj jedynie na odcienie miedziane, mam bardzo blad cer i w blondzie wygl康am md這, jedynie w rudym 豉dnie.
A co do farbowania profesjonalnymi w domu to chyba 瘸dna filozofia- farbuj si tak jak kupn farb tylko,瞠 daj mocniejszy rozja郾iacz. Poza tym zawsze najpierw robi test na pasemku wi璚 niespodzianek raczej nie b璠zie.

Odrost闚 nigdy du篡ch nie mam wi璚 my郵,瞠 r騜nicy wida nie b璠zie.. a farbowanie w這s闚 co 3 tygodnie bo ma si odrosty jest dla mnie troch dziwne... moje odrosty wida po miesi帷u maj kolor mysli blond i przy rudym nie s zbyt widoczne;-)

ba豉m si po prostu tego, 瞠 rozja郾iacz rozja郾i odrosty za mocno i b璠 si r騜ni kolorem od reszty zafarbowanych w這s闚 ale farbuj od wielu lat i zawsze odrosty i reszt chwyta mi tak samo.

Marquisa, ten Marijel u ciebie 豉dny ale dla mnie zbyt "ognisty" dlatego chyba jednak je郵i bed kupowa farb profesjonaln wezm standardowy rozja郾iacz 6 procent bo nie chc mie a tak rudych w這s闚, wol taki kolor jak Ashlee Simpson.

Edytowane przez Chii1986
Czas edycji: 2009-12-13 o 09:52
Chii1986 jest offline  
Stary 2009-12-13, 11:55   #2081
kocurzyca
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 14 293
Wpisy w blogu: 4

Cytat:
widz,瞠 kto nie czyta dok豉dnie moich post闚;-) z natury jestem blondynk, mam piegi i niebieskie oczy rudy mi pasuje. Raz pofarbowa豉m na br您 i dlatego ci篹ko mi wr鏂i do rudego. Ale nie jestem brunetk. Teraz mam rudobr您owe w這sy.
Wydaje mi sie ze wszystkie komentarze o brunetkach byly skietowane do innej wizazanki

Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od ma逍y,
rude pochodz od kot闚.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

Edytowane przez kocurzyca
Czas edycji: 2009-12-13 o 11:56
kocurzyca jest offline  
Stary 2009-12-13, 12:28   #2082
maymay6
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 700

A ja mam pytanie do Was jako specjalistek od rudo軼i . Jakim kolorkiem farby mo積a uzyska taki efekt jak na fotce? Znalaz豉m j w tym w徠ku i si zakocha豉m w tym odcieniu Po prostu nieziemski. Nie m闚i帷 o tym ze przeczyta豉m w徠ek od deski do deski Od wczoraj wieczorem nic wi璚ej nie robi tylko zachwycam si tymi kolorkami jakie tu pokazujecie
B璠 wdzi璚zna za Wasz pomoc.
maymay6 jest offline  
Stary 2009-12-13, 13:52   #2083
nerla
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 191

Cytat:
a farbowanie w這s闚 co 3 tygodnie bo ma si odrosty jest dla mnie troch dziwne....
A dlaczego? Moje w這sy rosn w bardzo szybkim tempie i naturalny odrost wygl康a jakby by siwy przy rudej reszcie w這s闚, dlatego poprawiam go w豉郾ie co 3 tygodnie.Robi to szamponetk a co 5-6 tyg nak豉dam farb .Mo瞠 jestem dziwna ale mi osobi軼ie bardzo przeszkadza ten kontrast.

P.S.Kiedy farbowa豉m henn to nak豉da豉m j co 2 tygodnie
Stary 2009-12-13, 14:13   #2084
Marquisa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 78

[QUOTE=nerla;15818936]Ostatnie zdj璚ie to jak z katalogu rudow這sych i te piegi 郵iczne

Dzi瘯uje, to bardzo mi貫

Chii1986- Sorki, 瞠 Cie nie zrozumia豉m, zasugerowa豉m si postem dziewczyny kt鏎a napisa豉, 瞠 masz ciemne w這sy. Mo積a si w tym wszystkim pogubi.

7,44 jest intensywny po wyp逝kaniu, to ostatnie zdj璚ie by這 ju po kilku myciach ale nie jest to na pewno kolor taki jak ma Ashley. Zreszt ten jej wpada moim zdaniem w machoniow czerwie w豉郾ie.

Moja ocena Garniera 100% color jak na razie, wynik obserwacji (od wczoraj):
1. W這sy nieprzyjemnie pachn mi tak jakby farb, mam uczucie jakbym ich nie sp逝ka豉 (oczywi軼ie to zrobi豉m)
2. Strasznie s przesuszone (bede musiala chyba konce podciac mocno, jesli ich nie zregeneruje swoimi sposobami )
3. Od篡wka za陰czona jest delikatnie m闚i帷 do d...y musialam swoj mask nak豉da jeszcze profesjonaln
4. kolor jest jak na razie bardzo ognisty koralowy, zobaczymy jak si bedzie wyp逝kiwa... podoba mi si ale z這cisto- miedziany blond to mocno od tego odbiega...

A co do farbowania si ciemnow這sych dziewczyn na rudo, to jest oczywi軼ie kwestia indywidualna. Ogolnie raczej si wypowiada豉m o osobach o typowych cechach urody po逝dniowej, kt鏎e t豉msz je staraj帷 si by rud lub blondynk na przyk豉d. No nie rozumiem tego.

Marquisa jest offline  
Stary 2009-12-13, 16:38   #2085
H567
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 157

chce sobie zrobic rudy taki jak w zalaczniku. jaki taki odcien na l'oreal lub garnier?
myslalam na l'oreal mango ale on chyba bardziej w czerwien wpada?
H567 jest offline  
Stary 2009-12-13, 19:48   #2086
cloche
Zakorzenienie

mi sie wydaje, ze taki fajny rudy wyszedl ktorejs wizazance, jak zmieszala zloto-miedziany z czerwona miedzia od garniera chyba... ale glowy nie dam... i oczywiscie mieszajac tak kolory, mozna dodac wiecej zlotej miedzi, zeby czerwieni bylo jak najmniej. czy zlota miedz zlapie, zalezy od koloru wyjsciowego. loreal ma ze zmywalnych castingow taki zloto-miedziany kolor, probowala ktoras?
cloche jest offline  
Stary 2009-12-13, 21:50   #2087
leeola
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 49
GG do leeola

tak, ja tak zrobi豉m :P
wyszlo bardzo fajnie szczegolnie po 2 myciach podobny do tego co ona ma tylko, 瞠 bardziej pomaranczowy :P
taki rudy rudy, 瞠 bardziej rudy by nie mo瞠 :P

ale ja mam inne bardzo pilne pytanie
dziewczyny b豉gam was powiedzcie mi co to za kolor (za.). wiem, 瞠 temat o tej kobiecie juz byl poruszany ale ja chce miec 100% pewnosci bo ostatnio taki kolor mi chodzi po glowie
blagam o odpowiedz. czy to jest serio tycjan czy cos innego? i jesli znacie taki kolor to jakiej firmy?? prosze )))))

teraz mam wlosy rude ale wyp這wia貫 bo zaledwie poltora tygodnia temu farbowalam sie mangiem i juz mi wszedl i znowu mam odrosty widoczne

Edytowane przez leeola
Czas edycji: 2009-12-13 o 21:52
leeola jest offline  
Stary 2009-12-13, 22:58   #2088
Eowina1818
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 554

dla mnie intensywna czerwie nak豉dana na br您, albo jaki kasztan z czerwieni

Zapraszam na bloga:
http://eowinymakijaze.blogspot.com/
Eowina1818 jest offline  
Stary 2009-12-13, 23:10   #2089
leeola
Raczkowanie

GG do leeola

nie pomaluje sobie wlosow na bl您 zeby potem malowac na rudy DD
a ten kasztan z rudo軼ia da sie tak? to nie dwa inne utleniacze itp?
pozatym ba豉bym sie efektu bo to kot w worku
leeola jest offline  
Stary 2009-12-14, 09:56   #2090
cloche
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez leeola Poka wiadomo嗆
nie pomaluje sobie wlosow na bl您 zeby potem malowac na rudy DD
a ten kasztan z rudo軼ia da sie tak? to nie dwa inne utleniacze itp?
pozatym ba豉bym sie efektu bo to kot w worku
ja mam naturalny jasny (taki troche zloty, troche rudawy) brazowy i jak robie kasztanem, to mi ciemniejsze wychodza... a jak sie zmywa, to bardziej na brazowo-czerwony niz na taki brazowo-marchewkowy/tycjan czy jak to nazwac. to, co ta (przesliczna) aktorka ma na tych zdjeciach, musi byc jeszcze innym kolorem...
cloche jest offline  
Stary 2009-12-14, 13:19   #2091
H567
Raczkowanie

a co zrobic aby kolor byl jednolity? nalozyc najpierw farbe w naturalnym odcieniu swoich wlosow?
chce mango l'oreala, albo zlocisty miedziany blond garniera.
w zdjeciu moje wlosy. (stan jaki jest, taki jest, dekoloryzacja z czarnego, rozjasnianie 3x razy, pozniej znowu na czarno i znowu dekoloryzacja i 2 razy rozjasniane i oto obecny kolor a raczej kolory...)
H567 jest offline  
Stary 2009-12-14, 14:10   #2092
monis142
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3
GG do monis142
rude wlosy

witam, chcialabym sie dowiedziec jaka farba jest najlepsza aby wyszedl ladny rudy kolor wlosow. osobiscie jestem szatynka i jeszcze nigdy nie farbowalam wlosow. dolaczam swoje zdjecie i zdjecie wlosow jakie chcialabym miec, prosze o pomoc
monis142 jest offline  
Stary 2009-12-14, 17:10   #2093
cloche
Zakorzenienie

Dot.: rude wlosy

Cytat:
Napisane przez monis142 Poka wiadomo嗆
witam, chcialabym sie dowiedziec jaka farba jest najlepsza aby wyszedl ladny rudy kolor wlosow. osobiscie jestem szatynka i jeszcze nigdy nie farbowalam wlosow. dolaczam swoje zdjecie i zdjecie wlosow jakie chcialabym miec, prosze o pomoc
nie chce sie czepiac, ale absolutnie nie jestes szatynka blondynka jak nic, i to nawet nie ciemna, tylko srednio- do jasnego blondu
co do odpowiedniej farby, by uzyskac tego rudzielca (sliczny wybralas), musialyby sie wypowiedziec blondynki, ktore juz probowaly porudziec
cloche jest offline  
Stary 2009-12-14, 19:45   #2094
kocurzyca
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 14 293
Wpisy w blogu: 4

Zgadzam sie z przedmowczynia. No na moje oko tez jestes blondynka.
A taki kolorek powinno dac ci pure paprika loreala kolor chyba 76, bo mango to chyba bardziej pomaranczowe bedzie.
Tak mi sie wydaje.

Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od ma逍y,
rude pochodz od kot闚.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline  
Stary 2009-12-14, 20:47   #2095
mecca
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1

Witam
jestem now u篡tkowniczk i szukam u Was dziewczyny pomocy
mam d逝gie w這sy baleja blond闚, od najciemniejszych do najjasniejszych. W czwartek id 軼i帷 w這sy "do ramion"
A w pi徠ek chcia豉bym zmieni image na:

http://polki.pl/work/privateimages/formats/E/27960.jpg

przecudownyyyyyy kolor
Tylko jak go uzyska jakie farby zmiesza?
Pom騜cie
Jestem do嗆 wybredna, bowiem nie chc ani ja郾jiejszego ani ciemniejszego ani bardziej rudego ani bardziej br您owego
mecca jest offline  
Stary 2009-12-14, 21:14   #2096
leeola
Raczkowanie

GG do leeola

a jakiej farby u篡wasz na ten kasztan? )
leeola jest offline  
Stary 2009-12-14, 21:50   #2097
cloche
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez leeola Poka wiadomo嗆
a jakiej farby u篡wasz na ten kasztan? )
o ile pytanie do mnie (a chyba tak, bo zdaje sie ze tylko ja o kasztanie wspominalam), to stosuje garniera movida - w pl go nie ma
cloche jest offline  
Stary 2009-12-14, 21:57   #2098
H567
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez H567 Poka wiadomo嗆
a co zrobic aby kolor byl jednolity? nalozyc najpierw farbe w naturalnym odcieniu swoich wlosow?
chce mango l'oreala, albo zlocisty miedziany blond garniera.
w zdjeciu moje wlosy. (stan jaki jest, taki jest, dekoloryzacja z czarnego, rozjasnianie 3x razy, pozniej znowu na czarno i znowu dekoloryzacja i 2 razy rozjasniane i oto obecny kolor a raczej kolory...)
poprosze o odpowiedz
H567 jest offline  
Stary 2009-12-14, 22:22   #2099
cloche
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez H567 Poka wiadomo嗆
poprosze o odpowiedz
ja ci niestety nie pomoge... nie mam pojecia, jak to zrobic. fryzjer pewnie by uzyl roznych farb, bo roznice sa spore zeby na najjasniejszych nie wyszlo rozowe np.
cloche jest offline  
Stary 2009-12-14, 22:22   #2100
leeola
Raczkowanie

GG do leeola

o jej... co do rownomiernosci to obawiam sie ze jesli wyjsciowy nie jest jednolity to i pofarbowaney nie bedzie jednolity. dopiero po 2 farbowaniu... i odrazu mowie, 瞠 polacam gerniera:P

a co myslicie o pomieszaniu kasztanu z czerwona miedzia garniera 100% color??
leeola jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
cienkie, farba, farbowanie, koloryzacja, rozja郾ianie, rude miedziane w這sy, rude w這sy, rudow這se wiza瘸nki, rudy, rudzielce, w這sy, zabiegi

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:18.