Kosmetyki dla mężczyzn-męska kosmetyczka, kremy, balsamy. WĄTEK ZBIORCZY. - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-08-29, 17:44   #151
thanatos
Raczkowanie

GG do thanatos
Dot.: Facet a kosmetyki i pielęgnacja

Jaka ciekawska
thanatos jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-29, 17:54   #152
mentha
Zadomowienie

mentha jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-29, 18:25   #153
odszczepieniec
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez thanatos
Facet i tusz do rzęs ??
ja widzialam chlopaka z mocno wytuszowanymi rzesami- wygladal tak bardzo powaznie, ze nawet przez mysl mi nie przeszlo, ze moze jednak umalowal sie dla zgrywu. niemniej- widok zalosny.

a co do henny u panow- hm.. czemu nie? w koncu gama kolorystyczna jest dosyc szeroka, wiec mysle, ze np. jasny brazik henny na bialawych rzesach nie wygladalby az tak nienaturalnie i "zniewiesciale"
Stary 2006-08-30, 00:06   #154
fhancuzeczka
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez twister_male
nosze sie z zakupem tuszu do rzes? Czy myslicie ze facet z kolorowka ma duzo wieksze sznse u kobiet??
absolutnie nie! - nawet pogorszy sprawe i bedzie wysmiewany. no ale to tylko moje skromne zdanie
Stary 2006-08-30, 00:52   #155
Rayne
Wtajemniczenie

Hehe, ja ostatnio widziałam w kawiarni Niemca (o typowej niemieckiej urodzie, dodam - jasnorude włosy, jasna oprawa oczu etc. - wiadomo) właśnie z pomalowanymi tuszem rzęsami. Szczerze powiem, że strasznie się to odcinało i naprawdę wyglądało koszmarnie zniechęcająco... henna to może jeszcze i faktycznie przejdzie u mężczyzny, ale tak jak pisze odszczepieniec (jaki to oryginalny nick, swoją drogą - ale miły dla oka w sumie po różnych słodkich wariacjach), kolor takiej henny musiałby być dobrze dobrany do typu urody, żeby się za bardzo nie odcinał. W każdym razie kruczoczarnym umalowanym rzęsom u panów z fototypem 1 mówię stanowcze nie
Stary 2006-08-30, 21:32   #156
twister_male
BAN stały

Cytat:
Napisane przez Rayne
Hehe, ja ostatnio widziałam w kawiarni Niemca (o typowej niemieckiej urodzie, dodam - jasnorude włosy, jasna oprawa oczu etc. - wiadomo) właśnie z pomalowanymi tuszem rzęsami. Szczerze powiem, że strasznie się to odcinało i naprawdę wyglądało koszmarnie zniechęcająco... henna to może jeszcze i faktycznie przejdzie u mężczyzny, ale tak jak pisze odszczepieniec (jaki to oryginalny nick, swoją drogą - ale miły dla oka w sumie po różnych słodkich wariacjach), kolor takiej henny musiałby być dobrze dobrany do typu urody, żeby się za bardzo nie odcinał. W każdym razie kruczoczarnym umalowanym rzęsom u panów z fototypem 1 mówię stanowcze nie
Ok, w takim razie zapisze się na henne. Jakieś 4 miesiace temu, rozjasnialem sobie brwi woda utleniona. Efekt sredni, bo bedac blondynem, miec albinoskie brwi to troche pzesada. Z daecyduje sie na lekkie przyciemnenie brwi..
twister_male jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-30, 21:34   #157
twister_male
BAN stały

Cytat:
Napisane przez twister_male
Ok, w takim razie zapisze się na henne. Jakieś 4 miesiace temu, rozjasnialem sobie brwi woda utleniona. Efekt sredni, bo bedac blondynem, miec albinoskie brwi to troche pzesada. Z daecyduje sie na lekkie przyciemnenie brwi..
Znacie jakieś strony www. w makijazem dla mezczyzn????
Stary 2006-08-30, 22:03   #158
Mary_Q
Zakorzenienie

no twister...bez przesady..tapecie u facetow mowimy NIE!
pzdr
Mary_Q jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-30, 22:14   #159
Leo$
Zadomowienie

Wg mnie - "naturalny" facet jest nie do przyjecia.
Brzydzi mnie meski pot -antyperspirant oraz mydlo to ABSOLUTNA PODSTAWA.
Moj TZ bardzo o siebie dba - jest bardzo kumaty - i docieraja do niego moje kazania o promieniowaniu slonecznym -regularnie i chetnie uzywa - ponizszych kosmetykow:

-krem spf 50 (!!!) lato ( zima spf.15 -20 )
-antyperspirant
-perfumy
-balsam, ( zima czasem uzywa balsamu bronzujacego (!))
-krem do rak
-regularnie co tydzien robi porzadny manicure !!!!)
-depilacja wszystkiego (OPROCZ NOG!)
o produktach higieny - juz nie wspomne - bo to oczywiste.

Moj EX uzywal jedynie mydla i pasty do zebow, bleee ( dlatego EX )hyhy
Leo$ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-30, 23:52   #160
thanatos
Raczkowanie

GG do thanatos

Wiesz,"naturalny" to nie znaczy śmierdzący Akurat rzeczy,które wymieniłaś to chyba podstawa u wiekszości facetów.Szczególnie u tych młodszych roczników.No może poza tą depilacją Rozumiem pachy,ale brzusio albo ręcę Chociaż znowu jak ma sie fajnie wyrzeźbione ciało

Cytat:
Znacie jakieś strony www. w makijazem dla mezczyzn????
Nie zdecydowałbym się na takie coś Ciągłe myślenie,czy dobrze nałożyłem podkład albo puder i czy przypadkiem nic ze mnie nie ścieka Przerażające Wystarczy mi samoopalacz
Stary 2006-08-31, 00:07   #161
ignorantia
Przyczajenie

dezodorantem, Słonko, może pomoże
ignorantia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-31, 00:08   #162
ignorantia
Przyczajenie

ups, to taka odpowiedź na kilka postów wcześniej, jakby średnio tu pasuje :/
ignorantia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-31, 19:51   #163
izzie_lady
Raczkowanie

Talking Dot.: Facet a kosmetyki i pielęgnacja

Cytat:
Napisane przez Mary_Q
no twister...bez przesady..tapecie u facetow mowimy NIE!
pzdr
popieram choć z drugiej strony uważam,że trzeba "nosić" to na co ma sie ochotę,ale ja osobiscie nie chciałabym mieć chłopaka z makijażem-wystarczy,że ja go sobie codziennie robię
izzie_lady jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-31, 20:44   #164
odszczepieniec
Raczkowanie

Twister a moze wklej tu swoja fote. zobaczymy czy rzeczywiscie trzeba cos u ciebie majstrowac z henna i "makijazem".
Stary 2006-09-01, 11:09   #165
twister_male
BAN stały

Cytat:
Napisane przez odszczepieniec
Twister a moze wklej tu swoja fote. zobaczymy czy rzeczywiscie trzeba cos u ciebie majstrowac z henna i "makijazem".
zdecydowanie nie wkleje. nie pokaze swojej tozsamosci, bo na wizazu sa moi znajomi i wiesz, rozne rzeczy moga mowic...
Stary 2006-09-01, 13:50   #166
mentha
Zadomowienie

A czy zastanawiałeś się, co powiedzą, kiedy zobaczą Ciebie w makijażu?
Stary 2006-09-09, 12:56   #167
twister_male
BAN stały

Cytat:
Napisane przez mentha Pokaż wiadomość
A czy zastanawiałeś się, co powiedzą, kiedy zobaczą Ciebie w makijażu?
Delikatny makijaż powinien być niezauważalny.
Stary 2006-09-09, 13:15   #168
agnieska
Zakorzenienie

Twister, żeby osiągnąć efekt make-up no make-up potrzebujesz idealnie dopasowanych kolorystycznie kosmetyków (ha, a jak myślisz, skąd tyle pytań na wizażystce ), dużo wprawy, trochę akcesoriów... Wątpię że to wszystko da się zrobić krócej niż w rok, chyba że ma się idealną cerę.

agnieska jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-09, 14:51   #169
mimbi
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Leo$ Pokaż wiadomość

Moj EX uzywal jedynie mydla i pasty do zebow, bleee ( dlatego EX )hyhy
Mam dokladnie to samo! Na mojego bylego nie dzialaly nawet aluzje typu "A uzyles dzisiaj dezodorantu?" Fuj!

Moj obecny TŻ na poczatku mial swoj maly zestaw higieniczny:

- pianka do golenia + maszynka
- balsam po goleniu
- dezodorant w sztyfcie
- zel pod prysznic
- szampon

Czasami uzywa masci cynkowej albo tormentiolowej, ale i tak jak go pytam ktory kosmetyk jest wedlug niego niezastapiony, to mowi ze plyn do soczewek
Do tego uzywa, wiadomo - mydlo, pasta do zebow, patyczki do uszu i inne standardy tego typu.

Ja zaproponowalam mu zel do mycia twarzy, zeby uchronic przed powstawaniem syfkow, wybral taki z peelingiem bo ma gruba skore i dopiero po peelingu czuje oczyszczenie. Spodobal mu sie tez peeling do ciala (Eris antycelulitowy), bo lubi sie nim 'podrapac'. Zaczal tez golic pachy - mniej sie poci i dluzej czuje sie swiezo.
Ogolnie uwazam, ze zle bym sie czula, gdyby moj mezczyzna mial wiecej kosmetykow niz ja. Absolutnie nie wyobrazam sobie rowniez zeby uzywal kolorowki! Moj TŻ ma piekne dlugie rzesy, czarne ale jasniejsze na koncach - raz w zyciu dal sie namowic na pomalowanie ich, wygladal jak Drag Queen i natychmiast chcial to umyc. Nigdy nie mialam watpliwosci, ale po tym wydarzeniu bylam juz pewna, ze nie bedzie mi podbieral mojego tuszu

Poza tym uzwazam, ze niewazne ile sie ma kosmetykow - wazne zeby umiec zachowac higiene i dotyczy to rowniez kobiet - zdarzalo mi sie spotkac w swoim zyciu wymalowane ale jednoczesnie smierdzace potem dziewczyny - oczyma wyobrazni juz widze, jak napisalyby cala liste swoich kosmetykow, czy cos by z tego wynikalo? Nie nic. Dlatego wole facetow, ktorzy uzywaja tylko mydla i dezodorantu i swiezo pachna, a nie tych, ktorzy kremuja sie, balsamuja, solariuja, a i tak smierdza.
mimbi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-09, 20:28   #170
HolyBoy
Raczkowanie

GG do HolyBoy

hehehhehe.... generalnie u mnie jest taka sprawa, ze z minitapeta chodze juz od czasow gimnazjum... u mnie korektor, podklad to normalka... teraz nosze sie z zamiarem korzystania z pudru i czarnej kredki(do podkreslania oczu)...
dla mnie ktos (obojetnie czy kobieta czy mezczyzna) z tapeta na twarzy to ktos z wyzszej półki... i wogle twarz z tapeta wyglada lepiej, zdrowiej, ciekawiej... wszystkie prawdziwe gwiazdy maja na twarzy tone tapety... ja chce zostac polska celebrite i kiedys to osiagne... zobaczycie!

henna u faceta? w kolorze czarnym tak...
HolyBoy jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-09, 20:55   #171
mimbi
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez HolyBoy Pokaż wiadomość
dla mnie ktos (obojetnie czy kobieta czy mezczyzna) z tapeta na twarzy to ktos z wyzszej półki.
Czyli rozumiem w weekendy jak sie nie maluje to jestem plebsem czy klasa robotnicza?
Stary 2006-09-09, 22:40   #172
agnieska
Zakorzenienie

Cytat:
hehehhehe.... generalnie u mnie jest taka sprawa, ze z minitapeta chodze juz od czasow gimnazjum... u mnie korektor, podklad to normalka... teraz nosze sie z zamiarem korzystania z pudru i czarnej kredki(do podkreslania oczu)...
dla mnie ktos (obojetnie czy kobieta czy mezczyzna) z tapeta na twarzy to ktos z wyzszej półki... i wogle twarz z tapeta wyglada lepiej, zdrowiej, ciekawiej... wszystkie prawdziwe gwiazdy maja na twarzy tone tapety... ja chce zostac polska celebrite i kiedys to osiagne... zobaczycie!

Tak, szczególnie Doda z Twojego avataru, która bez makijażu wygląda zwyczajnie nijako jesteś mężczyzną - czyżby czarna kredka inspirowana była Tokio Hotel? Ugh, okropnce bezpłciowce do których z niezrozumiałych dla mnie względów piszczą tysiące dziewczyn.
Wyższa półka? Dla mnie wyższą półką jest takie wypielęgnowanie twarzy (do czego dążę- mimo, że cerę mam w świetnym stanie, pory czyste, zwężone - wciąż mam blizny które usuwam, ale ta walka jeszcze trochę potrwa; sprawiają, że skóra wygląda na nieświeżą) i tak doskonałe dobranie kolorów, by ktoś patrząc na mnie nie myślał "świetny makijaż" a "świetnie podkreśliła swoją urodę". Tona tapety nie jest estetyczna - jest stworzona jedynie na potrzebę dobrego wyglądu w mediach.
ps. szczerze zazdroszczę osobom, które nie mają żadnych defektów skórnych i nie muszą się malować - mogą używać niemal transparentnego podkładu jeśli zechcą

Stary 2006-09-10, 15:09   #173
thanatos
Raczkowanie

GG do thanatos

Cytat:
dla mnie ktos (obojetnie czy kobieta czy mezczyzna) z tapeta na twarzy to ktos z wyzszej półki...
nie wiem czy sie smiać,czy plakać
Stary 2006-09-10, 18:35   #174
HolyBoy
Raczkowanie

GG do HolyBoy

nie wspominajcie o TH... akurat ich nie lubie, a ten szybki Bill to wyglada jak baba w tarapatach.....

mialem na mysli delikatne podkreslenie konturu oczu (np w kaciku oka).. wtedy oczy wydaja sie tajemnicze i takie sexy....

do mimbi: generalnie soboty sa od tego zeby skora odpoczela... wtedy zaszywamy sie w czterech scianach i nie wychodzimy z domu... nie wyobrazam sobie zeby ktos chodzil 24h na dobe z tapeta (chyba jakis samobojca woglee)...
Stary 2006-09-10, 18:45   #175
mimbi
Zakorzenienie

Cytat:
do mimbi: generalnie soboty sa od tego zeby skora odpoczela... wtedy zaszywamy sie w czterech scianach i nie wychodzimy z domu... nie wyobrazam sobie zeby ktos chodzil 24h na dobe z tapeta (chyba jakis samobojca woglee)...
No ja doskonale rozumiem, ale proponuje najpierw sie zastanowic, a potem cos napisac, bo w poprzednim razie wyraznie napisales, ze osoby bez makijazu nie maja u Ciebie szacunku. Dla mnie to dziwne, dzielic ludzi ze wzgledu na to, czy sa pomalowani czy nie... Zwlaszcza ze pewnie 95% facetow sie nie maluje, wiec czyzbysmy mieli pomiatac 95% plci meskiej?
Stary 2006-09-10, 19:42   #176
mentha
Zadomowienie

Cytat:

Półka to miejsce dla produktu, ale nawet w tym przypadku ilość pudru i szminki nie świadczy o jakości. Wartość człowieka to zupełnie inna kategoria.

O, proszę, to kilka "produktów" kultury masowej:

Michael Jackson z czasów, kiedy jego makijaż służył upiększaniu, a nie charakteryzacji, by wyglądem przypominał człowieka.
http://www.dancingnation.net/images/his%20copia.jpg

Michał Wiśniewski odziany w plastik, metal i skóry; wytatuowany i pokolorowany:
http://wiadomosci.gazeta.pl/im/8/3131/z3131788N.jpg

A tutaj nowe opakowanie, wynikające z umowy z pewną firmą, której maskotką stał się pan Michał:
http://republika.pl/blog_ph_905142/2...halzielony.jpg
Górna półka, bo kontrakt podobno lukratywny.

Maciej Maleńczuk, chyba jeszcze przed operacją plastyczną, bo nie wygląda zdrowo, pomimo makijażu Tajemniczo i demonicznie, owszem. Kolejna kreacja.
http://www.nuta.pl/sylwetki/d/3/219/1.gif

Brad Pitt - idol nastolatek, ładny chłopiec w ładnym makijażu; jedna z najlepiej zarabiających gwiazd - wyższa półka
http://www.handbag.com/graphics/libr..._bradchild.jpg

Dla odmiany - M. Manson; coś mu się rozmazało, ale o taki efekt chyba chodziło Także górna półka. Co kto lubi.
http://www.repsak.de/manson/fotogale...s/hw/hw_20.jpg

To samo dotyczy kobiet, ale to nie o nie chodzi w tym wątku.
Stary 2006-09-10, 19:50   #177
agnieska
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez mentha Pokaż wiadomość
O, proszę, to kilka "produktów" kultury masowej:

Michael Jackson z czasów, kiedy jego makijaż służył upiększaniu, a nie charakteryzacji, by wyglądem przypominał człowieka.
http://www.dancingnation.net/images/his%20copia.jpg

Michał Wiśniewski odziany w plastik, metal i skóry; wytatuowany i pokolorowany:
http://wiadomosci.gazeta.pl/im/8/3131/z3131788N.jpg

A tutaj nowe opakowanie, wynikające z umowy z pewną firmą, której maskotką stał się pan Michał:
http://republika.pl/blog_ph_905142/2...halzielony.jpg
Górna półka, bo kontrakt podobno lukratywny.

Maciej Maleńczuk, chyba jeszcze przed operacją plastyczną, bo nie wygląda zdrowo, pomimo makijażu Tajemniczo i demonicznie, owszem. Kolejna kreacja.
http://www.nuta.pl/sylwetki/d/3/219/1.gif

Brad Pitt - idol nastolatek, ładny chłopiec w ładnym makijażu; jedna z najlepiej zarabiających gwiazd - wyższa półka
http://www.handbag.com/graphics/libr..._bradchild.jpg

Dla odmiany - M. Manson; coś mu się rozmazało, ale o taki efekt chyba chodziło Także górna półka. Co kto lubi.
http://www.repsak.de/manson/fotogale...s/hw/hw_20.jpg
Mhhr... "you so sexy... sexy sexy sexy"

Stary 2006-09-11, 19:26   #178
HolyBoy
Raczkowanie

GG do HolyBoy

ehhhh... ropacz...
Stary 2006-09-12, 14:42   #179
spray
KWC

Cytat:

kredki, tusze do rzęs, blyszczyki..
TAMPONÓW TEŻ UŻYWASZ?

Mój TŻ używa markowych perfum, bo jest strasznym perfumowym snobem. Poza tym ma porządny krem nawilżający, żel do kąpieli i krem do rąk i dezodorant. czasem namówię go żeby nałożył sobie którąś z moich maseczek na twarz. I to wystarczy. Nie lubię jak z faceta robi się picka

Edytowane przez spray
Czas edycji: 2006-09-12 o 17:29
spray jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-12, 20:35   #180
HolyBoy
Raczkowanie

GG do HolyBoy

nie, nie uzywam

no i znowu ta dyskryminacja mezczyzn.....
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości