kosmetyczka 14-latki - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-12-21, 14:44   #61
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie

Dot.: kosmetyczka 14-latki

na początku co 2-3 dni, potem mozesz juz nawet codziennie, jezeli nei będzie sensacji krem powinineś mieć, filtr a avene, Lrp, biodermy Vichy albo z iwostinua jako zywkły nawilżający mogę Ci polecic dermosan połtłusty, bardzo fajnie nawilża.
In_ThE_ShAdOwS jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-21, 17:12   #62
Emilia1
Zakorzenienie

moze byc mydelko siarkowe,ale tronizuj po nim skore! mozesz uzywac je na zmiane z czyms lagodniejszym np ziaji calma hlc. jelsi masz ropne dermatolog

jelsi luszcyzsz sie zmniejsz czestotliwosc stosowania acne derm, jako krem do twarzy mozesznp weleda, HOL avene, dermosan tez dobry, iwsotin 15 spf
Emilia1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-21, 19:14   #63
BoBer!
Przyczajenie

A może trochę poczekać przed uzyciem kwasow.. Przeczekac (troche) burze hormonow,a jezeli nie bedzie poprawy to dopiero stosowac kwasy (nawet lekkie)..

No chyba,ze nie mam co liczyc na szybka zmiane

Chociaz ; udalo mi sie powstrzymac od picia Coli (i innych badziewi) i jedzenia chipsow,gdyz uwazam,ze maja wieeeelki wplyw na stan cery. Czekolada jeszcze od czasu do czasu,ale z tym bedzie wiekszy problem ;p;p

Jeszcze jedno pytanko ; czy wysyp po uzyciu Under Twenty Anti! ACNE (przeciw tradzikowi) mogl byc spowodowany oczyszczaniem cery? Wydaje mi sie,ze nie ,gdyz w niektorych miejscach bylo idealnie a po uzyciu strasznie sie swiecilem i w tych miejscach "cos" sie pojawilo.A przed uzyciem NIC nie bylo.. Wiec moze mnie zapycha i tyle..

A co do Acnefanu ; godny dalszego uzytkowania? Fajnie sciaga skore,ale mozna stosowac tylko na noc i ew. jezeli sie nigdzie nie wychodzi.
BoBer! jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-22, 15:13   #64
BoBer!
Przyczajenie

Wszyscy aż się pchaja,zeby odpowiedziec
BoBer! jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-22, 16:02   #65
Emilia1
Zakorzenienie

mozesz uzywac acne derm , jesli zaprzestaniesz a masz wysyp to i tak najprawdopodnobniej bedziesz mial go znow wiec jelsi masz teraz czy luszczenie ( ono tez moze pojawic sie znow po odstawieniu i ponownyjm wszczesciu uzywania preparatu) to zmniejsz czestotliwosc .
Stary 2006-12-22, 16:04   #66
Emilia1
Zakorzenienie

wysyp najprawdopodobniej od acne derm byl , ale jesli bylo cos w skaldnikach zatykajacego pory to krem mogl to potegowac, lepiej zmien na lekki prosty nawilzacz !
Stary 2006-12-22, 16:07   #67
Emilia1
Zakorzenienie

acnefan mozesz stosowac punktowo nadal jesli Ci sluzyl, teraz dni sa krotkie wiec mozesz zaskotowac np o godzinie 15. 30 , juz ciemno jest
Stary 2006-12-24, 16:03   #68
AniaBrunetka
Rozeznanie

ja sie "pacykowalam" praktycznie "od dziecka" szczegolnie ze w okresie dojrzewania mialam tradzik (wiec wiecie - podklady, korektory, pudry itd) i w dodatku jakies takie kompleksy ze np to mam za male, to za duze itp nie wiemw tym wieku tak to chyba juz jest? teraz juz sie nie maluje tak jak kiedys,aczkolwiek uwazam ze delikatny makijaz podkreslajacy urode na codzien jest jak najbardziej pozadany i elegancki (ale oczywiscie to zalezy od wieku, u 14latki na pewno nie ))

jesli chcesz zadbac o siebie przede wszystkim pomysl o nawilzaniu i oczyszczaniu: zele do twarzy, kremy nawilzajace, kosmetyki nawilzajace do ciala (balsamy), odzywki do wlosow itp. z tymi pudrami itp nie przesadzaj, bo jeszcze sie "uzaleznisz"

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości