Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o perfumach, ale baliście się zapytać.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-11-11, 18:05   #1
dreamizor
Przyczajenie

Esprit Horizon - NOWOŚĆ.

Czeee , co myslicie o wodzie toaletowej ESPRIT HORIZON. Jest to nowosc, obadalem gdzies na www, poszedlem do perfumerii i powachalem ;] calkiem mi sie podoba, przypomina mi pewien zapach ale nie pamietam ktory ale cos z gornej polki bylo. Jezeli ktos juz mial stycznosc albo niech powacha i sie wypowie bo jestem ciekaw waszych opinii, szczegolnie tych "damskich"
Chodzi mi oczywiscie o meska linie. Dodam ze woda nie jest droga ;p to raczej sredniopolkowiec !!

czekam cierpliwie papapa

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 11436_0.jpg (47,1 KB, 21 załadowań)

Edytowane przez demonik
Czas edycji: 2006-11-27 o 20:46 Powód: post pod postem.
dreamizor jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-16, 11:20   #2
Cfir
Przyczajenie

Dot.: Esprit Horizon - NOWOŚĆ.

Dzisiaj z ciekawosci niuchnalem sobie horizona i tylko jeden zapach mi sie kojarzy, a raczej pachnie prawie tak samo - Pi , czyli fajnie. A o Pi juz bylo bardzo duuuzo na ten temat
Cfir jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-18, 14:34   #3
afternoon
Rozeznanie

Poznałam dzisiaj damski zapach Esprit Horizon - bardzo przyjemny, raczej kwiatowo-owocowy, lekki, uniwersalny, niezobowiązujący, baaaardzo kobiecy. W początkowej nucie może przypominać Perceive Avonu, ale na szzvęście szybko rozwija się w znacznie korzystniejszym kierunku Mam pytanko, ponieważ zapach wąchałam jedynie na pachnącym paseczku w gazecie, czy ktoś orientuje się w dostępnych pojemnościach tych perfum i ich cenach?
afternoon jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-18, 15:25   #4
dreamizor
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez afternoon Pokaż wiadomość
Poznałam dzisiaj damski zapach Esprit Horizon - bardzo przyjemny, raczej kwiatowo-owocowy, lekki, uniwersalny, niezobowiązujący, baaaardzo kobiecy. W początkowej nucie może przypominać Perceive Avonu, ale na szzvęście szybko rozwija się w znacznie korzystniejszym kierunku Mam pytanko, ponieważ zapach wąchałam jedynie na pachnącym paseczku w gazecie, czy ktoś orientuje się w dostępnych pojemnościach tych perfum i ich cenach?
www.lumiere.pl - tam all jest ;]

damskie - 15ml/59zl 30ml/89zl 75ml/149zl
meskie troche tansze ;p - 30ml/59zl 50ml/89zl 75/119zl

Edytowane przez dreamizor
Czas edycji: 2006-11-18 o 15:30 Powód: bład
Stary 2006-11-18, 15:27   #5
dreamizor
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez afternoon Pokaż wiadomość
damskie - 15ml/59zl 30ml/89zl 75ml/149zl
meskie troche tansze ;p - 30ml/59zl 50ml/89zl 75/119zl
Stary 2006-11-27, 19:14   #6
OliFka1
Rozeznanie

Kupiłam sobie jakieś babkie czytadło a tam reklama Esprit i do tego bibułki do powąchania
Zapach męski - ładny i - moim zdaniem męski w pełnym tego słowa znaczeniu Nie typowy świeżak, ale ma w sobie ciekawe jakby ziołowe nuty.
Damski - mmmmm... spodobał mi się. Kwiaty, również daleko im do banału, są przyprawione (pieprz? imbir?) Muszę się za nim rozejrzeć

Oceniam na duży plus oba zapachy.

Znalazłam info na temat nowości Esprita:

"Esprit Horizon zapach dla kobiet (jaśmin i owoc Lychee, imbir, pieprz, magnola, drzewo sandałowe, ambra i piżmo) i mężczyzn (wanilia, czarny bourbon, lawenda, cynamon, fasola Tonka). Coty Polska,
cena: 120 zł (woda toaletowa damska 50 ml)"

I want a perfect soul..

...this life is more ordinary

Edytowane przez demonik
Czas edycji: 2006-11-27 o 21:00 Powód: post pod postem.
OliFka1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-28, 11:21   #7
dreamizor
Przyczajenie

mi tez oba zapachy sie bardzo podobaja ))))) zakochalem sie
Stary 2007-04-29, 09:10   #8
smerfeta01
Zakorzenienie

czy ma ktoś jeszcze damską wersję i mógłby coś więcej napisać
smerfeta01 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-01, 00:58   #9
gryx82
Baptysta Dnia Ósmego

Horizon Man poznam niebawem Zapewne zbliżają się do mnie z każdą godziną (chyba że poczta zastrajkuje albo inne wypadki losowe)... Zakup kompletnie w ciemno, podobnie jak 90% moich zapachów Typowy impuls... Tak jakoś uśmiechały się do mnie i machały koreczkiem No i ta cena za 50ml - 60zł (przesyłka wliczona w cenę). Jak tu odmówić?! Sądząc po nutach, powinien się spodobać Zobaczymy...

"Strzeż się ludzi, którzy nie lubią kotów"

przysłowie irlandzkie

gryx82 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-01, 13:52   #10
mementos
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)

EeeeeeeEeeEEEeeee. mam esprita i dlamnie to niewypał. na poczatku mi się podobał. Jest nie w moim typie, jakis taki zatęchły. apodobny jest do embrace oriflame, który jest tanszy od neigo. Do Pi mi nie podchodzi ani za grosz.
mementos jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-01, 19:56   #11
gryx82
Baptysta Dnia Ósmego

Cytat:
Napisane przez mementos Pokaż wiadomość
EeeeeeeEeeEEEeeee. mam esprita i dlamnie to niewypał. na poczatku mi się podobał. Jest nie w moim typie, jakis taki zatęchły. apodobny jest do embrace oriflame, który jest tanszy od neigo. Do Pi mi nie podchodzi ani za grosz.

mementos, będzie dobrze! znając Twoją opinię na temat ubóstwianego przeze mnie Opium ph, ten cały "zatęchły" Horizon zapowiada się interesująco poczekamy, zobaczymy...

przysłowie irlandzkie

Stary 2007-05-01, 20:34   #12
mementos
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)

nie z opium bym tego nie mieszał, opium to zupełnie co innego, je od biedy moge uznać za coś wyrafinowanego ale nie w moim typie. horizon jest taki nieświerzy... czegoś tam jest zbyt wiele, takie nuty smarzonego czegoś ma w sobie. nieno wyrafinowany nie jest nie mój typ

Edytowane przez mementos
Czas edycji: 2007-05-01 o 20:34 Powód: literki :P
mementos jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-07, 17:51   #13
gryx82
Baptysta Dnia Ósmego

Dzisiaj otrzymałem wyczekiwaną przesyłkę z Esprit Horizon Man, więc piszę na gorąco. Zapach nie przypomina nic a nic wspominanego wcześniej Pi, jest natomiast ŁUDZĄCO podobny (przynajmniej początkowo) do Joop! Homme. Sprawdziłem więc nuty zapachowe. Wspólny tylko cynamon, piżmo i tonka. Sam nie wiem. Gdyby nie flakon, powiedziałbym: To "czerwony" Joop! Zapach baaaaaaardzo w moim typie. Wyczuwam żywicę, cynamon, lawendę i chyba fiołki. Albo je sobie wmówiłem... I te podane w składzie brzozowe listki coś jakby też Dość intensywny, słodki (wanilia i tonka), skórzano-cynamonowy. Na skórze trzyma się jakieś 4-5 godzin. Flakonik bardzo gustowny, minimalistyczny, fajnie pomyślany. Jak na pierwszy dzień prób - odczucia pozytywne. Na lato dlaczego nie...

przysłowie irlandzkie

Edytowane przez gryx82
Czas edycji: 2007-05-07 o 18:52
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości