Obgryzanie skórek z warg - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-09-05, 23:22   #91
martyn696
Raczkowanie

Dot.: Obgryzanie skórek z warg

dzisiaj w pociągu cala dolna warga poszlaa
tez nie kontroluje już... piękne rany mam,teraz siedzę i tylko przejeżdżam zębami po niej czy nie da się czegoś doskubac

Edytowane przez martyn696
Czas edycji: 2009-09-05 o 23:23
martyn696 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-06, 14:29   #92
galaksy
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Alexandre Pokaż wiadomość
Dziewczyny,a co na to wasi faceci?Ja potrafiłam się powstrzymać przed randkami a jak nie dałam rady to smarowałam grubymi warstwami niwejki żeby się jak najszybciej zagoiło.
Mój mąż jest na mnie bardzo zły, kiedy to robię, nawet siłą odciąga moje ręce od ust. Walczę tym cały czas. Mam teraz usta bez pęknięć, ale pomimo posmarowania Neutrogeną nadal jest na nich sucha skóra. Tyle, że sie nie łuszczy. Wystarczy, że zjem posiłek a usta znowu suche. Nie zawsze udaje mi się pamiętać, żeby od razu je posmarować. Jeśli tego nie zrobię, skóra pęka i znowu ją odrywam.
galaksy jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-06, 21:52   #93
CherieK
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Lynn Pokaż wiadomość
malo powiedziane, to jest bardzo dziwne Dlatego mam nadzieje, ze ktos sie odezwie, kto mial taki problem i sobie z nim poradzil.
nie wiem czy ktos odpisal.. w moim lo byla nauczycielka ktora miala to samo. Nie oblizujesz przypadkiem warg? ona robila to no moze nie bardzo czesto, ale jednak wtedy jakby ta slina zbierala jej sie w kacikach szczegolnie jak duzo mowila i oblizywala usta, robila to jakos tak, ze juz w polowie lekcji w kacikach miala takie.. biale kropki moja przyjaciolka ma tak z pomadka. sama migruje jej w tamte strony. Mysle, ze to tak juz jest po prostu. moze nakladasz za grube warstwy pomadki? ja tak mam jak nakladam na noc. wtedy budze sie z bialym nalotem, tak, jakby schodzila mi skora z warg

Edytowane przez CherieK
Czas edycji: 2009-09-06 o 21:53
CherieK jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-18, 22:36   #94
dotka95
Zakorzenienie

GG do dotka95

Dzisiaj to sobie dałam upust, już dawno nie miałam tak zgryzionych warg
Stary 2009-10-22, 15:37   #95
kaczorek84
Raczkowanie

Ja niestety również mam ten problem obgryzam wargi i policzki od środka. W moim przypadku nie ma znaczenia czy mam nawilżone usta czy wysuszone. nawet jak na nich nie ma się o co zaczepić to i tak je obgryzam. robię to zawsze bezwiednie ale jak już zacznę to nie mogę skończyć. I niestety myślę że już dobre 10 lat mam z tym problem
kaczorek84 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-24, 20:58   #96
kmb1
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez nom_de... Pokaż wiadomość
Ehh Pleple ja mam podobny problem, tylko ze ja obgryzam skorki na tle nerwowym... Czasem gryze go krwi wnetrze warg... Wiem, ze to strasznie brzmi. Zapominam sie i gdy jestem zdenerwowana lub mocno zamyslona -np. jak rozwiazuje jakies zadanie- wtedy mecze moje usta. Caly czas staram sie nad tym zapanowac, lecz nie zawsze wychodzi...:/
mam dokładnie tak samo! a myślałam, że tylko ja tak mam...
kmb1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-25, 17:06   #97
ultrafiolet88
Zakorzenienie

ja tez tez.... nie tylko my, duzo ludzie widze ze tak robi
:he lp:

o taak, msialam wyrazic swoje znienawidzenie tego obgryzaniaaaaaaaaa

http://www.poomoc.pl/
ultrafiolet88 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-29, 13:33   #98
Liiii
Zakorzenienie

jestem w lekkim szoku, że aż tak ludzi dotyka ten nałóg. ja próbuje z nim walczyć bo już mam dość.

Liiii jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-20, 17:47   #99
Lisq33
Raczkowanie

ja smaruje mascia z wit A ale to i tak nic nie pomaga bo potem wargi sa nawilzone, miekkie, i skorka jest taka nawilzona, jasna i.. trzeba oderwac fragmentami. ech

srodkowy fragment gornej wargi ciemnieje i tez musze zgryzc bo brzydko wyglada.. i mam takie poszarpane wargi.. w ogole moje wargi sa takie dziwne.. nie sa elastyczne jak u innych..
Lisq33 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-13, 18:55   #100
Pointless
Przyczajenie

Haha. Mi się wydaję, że ja mam większość "przyzwyczajeń" na tle nerwowym. Nie dość, że nałogowo obgryzam paznokcie, to jeszcze obgryzam sobie wnętrze ust - do krwi. Raczej rzadko się zdarza, że jak raz zacznę obgryzać to nie będzie to obgryzione do krwi, a jeżeli nie jest, to następnego dnia i tak będzie.. Robię to oczywiście głównie podczas nerwów, ale w normalne dni też mi się zdarza. Nie mam tak jednak, że obgryzam non stop. Jeżeli już obgryzam to gdzieś tak mniej więcej robię to przez góra 2 tyg. na parę miesięcy. Rzadko też się zdarza, że obgryzam je tylko w jednym miejscu, jeżeli już zaczęłam je obgryzać, to na całą (no może nie do końca) długość dolnej wargi widać ślady moich poczynań. Ach no i obgryzam tylko dolną wargę, górną bardzo rzadko i na pewno mniej dotkliwie jak tą dolną, kiedyś jeszcze obgryzałam bardzo dotkliwie kąciki ust, ale było zbyt bolesne, więc przestałam. Nie wiem, czy kiedykolwiek mi to minie, bo nie umiem z tym skończyć.
Pointless jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości