nowy tusz z rimela;] - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-03-11, 11:26   #151
Mary_Q
Zakorzenienie

Dot.: nowy tusz z rimela;]

nodobra to ktory mi poradzicie? mam krotkie,proste,slabe i cienkie rzesy czyli praktycznie bezrzesie :P hehehe wziasc rimmelka?boje sie ze bedzie z nim tka, jak np z avonem ze nie mam co malwoac bo juz sie rzasa konczy :P lol wiem ze to glupio brzmi nie wiem jak to napisac,ale mialam tak z dwoma tuszami...jeszcze sie przyjrze rimmelkowi i moze jutro go kupie :P
Mary_Q jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-11, 18:02   #152
blush
Zadomowienie

Czy któraś z Wizażanek, która przetestowała ten tusz może mi odpowiedzieć jak on pogrubia?? Mam w tej chwili 2000calorii MF i jest ok, ale poza pogrubieniem nic nie robi z moimi rzęsami. Marzą mi się rzęsy wyraźnie pogrubione i wywinięte w kosmos a ponieważ od jutra jest w rosmanie promocja na Magnif`eyes więc zastanawiam sie nad zakupem.
Stary 2007-03-11, 20:21   #153
ktsw
Zakorzenienie

pogrubia i naprawde fajnie podkreca (ja mam dosc liche rzesy ) jezeli masz na niego dobra promocje to kupuj. Na poczatku dla mnie byl niebardzo, teraz troszke zgestnial i nauczylam sie poslugiwac ta szczoteczka i jest calkiem fajny efekt. Ogolnie moim zdaniem rimmel robi dobre tusze jezeli chodzi o ten przedzial cenowy.
Tylko to sztywna szczoteczka, wczoraj ją umylam i niestety troche grzebyczkow jest wylamanych na dobre przy myciu wylamalam troche nastepnych buuu, takze ostrzegam jak macie nowy tusz to wyciągajcie i wkladajcie szczoteczke delikatnie.
ktsw jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-11, 21:55   #154
blush
Zadomowienie

cena promocyjna jest naprawde intrygująca i teraz po Twojej wypowiedzi jeszcze bardziej sie na ten tusz napaliłam. Wielkie dzięki, jutro biegnę do Rossmana
Stary 2007-03-12, 17:08   #155
ktsw
Zakorzenienie

nie uzywalam nigdy tuszów z MF wiec nie mam porownania, ogolnie z tego co widze na forach to poszukiwania idealnego tuszu do rzes jest jednym z obszerniejszych tematów kazdej odpowiada cos innego,hehe uwazam ze ten jest warty wyprobowania ale czy kupie go jeszcze raz to nie wiem
Stary 2007-03-12, 22:11   #156
blush
Zadomowienie

dzisiaj kupiłam ten tusz i od razu wypróbowałam. Więc w porównaniu do 2000calorii MF, którego do tej pory używam, Magnif Eyes bardzo mocno wyciągnął rzęsy w górę, MF tego nie robi, są trochę mniej pogrubione ale nadal wyraźne, śmieszna ta gumowa szczoteczka, taka twarda i z trudem wchodzi do opakowania, będę się musiała przestawić z MF na ten tusz, ale myślę że warto efekt wydłużenia jest niesamowity!!
Stary 2007-03-13, 10:27   #157
ktsw
Zakorzenienie

ja jak go kupilam to szczoteczką oprocz rzes malowalam se jeszcze poł powieki teraz juz nabralam wprawy. jeszcze raz:uwazajcie przy wyciaganiu, bo te male grzebyczki sie łamią!! pozdrawiam
Stary 2007-03-13, 13:39   #158
Kalex
Zakorzenienie

GG do Kalex

ja póki co jestem z tego tuszu zadowlona ładnie wydłuża i pogrubia mi rzęsy, fajną czerń im daje.
Jednak faktycznie trzeba uważac na ten grzebyczek, bo te ząbki nie wyglądają na wytrzymałe, dlatego naprawdę trzeba go delikatnie wkładać i wyjmować
Kalex jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-13, 14:18   #159
Papiszynka
Zakorzenienie

U mnie nie ma w ogole tej promocji i jednak kupilam Volume Flash bo jego moge spokojnie uzywac 4-5 miesiecy, a jak w tuszu by mi sie po miesiacu mialy te zabki polamac to ja dziekuje... :P moze nastepnym razem, teraz bylam za bardzo steskniona za VF
Papiszynka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-13, 15:07   #160
maxi82
Zadomowienie

Mam 2000calorii MF i Magnif Eyes. Wg mnie MF zdecydowanie jest tuszem pogrubiającym, a Rimmel wydłużającym. Do Magnif Eyes mam mieszane uczucia bo poskreśla rzęsy całkiem fajnie, ale ja mam problem z wytarciem tuszu z końcówki szczoteczki. Zawsze wycieram nadmiar tuszu, a że tu szczoteczka jest plastikowa to mam z tym mały problem. Jeżeli z rimmela nie wytrę nadmairu tuszu to bardzo skleja rzęsy. Ja swój kupiłam w promocji za 18,99 , więc jak na tą cenę to jest niezły.

Cytat:
Napisane przez Mary_Q Pokaż wiadomość
nodobra to ktory mi poradzicie? mam krotkie,proste,slabe i cienkie rzesy czyli praktycznie bezrzesie :P hehehe wziasc rimmelka?boje sie ze bedzie z nim tka, jak np z avonem ze nie mam co malwoac bo juz sie rzasa konczy :P lol wiem ze to glupio brzmi nie wiem jak to napisac,ale mialam tak z dwoma tuszami...jeszcze sie przyjrze rimmelkowi i moze jutro go kupie :P
A może ten bedzie dla Ciebie dobry
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=17249
maxi82 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-13, 15:19   #161
Kalex
Zakorzenienie

GG do Kalex

nie wiem jaką promocyjną cenę ma ten tusz w Rossmanie, ale w Leclerc w Kielcach kosztuje 18,99
Kalex jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-13, 16:33   #162
MagJa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Kalex Pokaż wiadomość
nie wiem jaką promocyjną cenę ma ten tusz w Rossmanie, ale w Leclerc w Kielcach kosztuje 18,99
W Rossmanie 20,99zł Już mam swój brązowy i od jutra wielkie testowanie, więc dam znać jak wypada i w porównaniu z Volume Flash i 2000 calorie, bo miałam i lubiłam oba.
MagJa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-13, 18:06   #163
blush
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez maxi82 Pokaż wiadomość
Mam 2000calorii MF i Magnif Eyes. Wg mnie MF zdecydowanie jest tuszem pogrubiającym, a Rimmel wydłużającym. Do Magnif Eyes mam mieszane uczucia bo poskreśla rzęsy całkiem fajnie, ale ja mam problem z wytarciem tuszu z końcówki szczoteczki. Zawsze wycieram nadmiar tuszu, a że tu szczoteczka jest plastikowa to mam z tym mały problem. Jeżeli z rimmela nie wytrę nadmairu tuszu to bardzo skleja rzęsy. Ja swój kupiłam w promocji za 18,99 , więc jak na tą cenę to jest niezły.
Nie mam problemu z obieraniem się szczoteczki, natomiast nie umiem jej wkładać delikatnie, coś tam w środku blokuje i muszę ją mocno wciskać, w ten sposób napewno połamię ząbki
Stary 2007-03-13, 18:43   #164
ktsw
Zakorzenienie

to moze ja troche was uspokoje, bo juz mi gupio ze tak nastraszylam zabki nie wylatuja wszystkie, mi po 2 miesiacach wylamal mi sie jeden rządek, czyli spokojnie maluje sie pozostalymi, inną kwestią jest to ze nie powinno sie nic wylamywac i ze lepiej uwazac
Stary 2007-03-13, 19:03   #165
blush
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez ktsw Pokaż wiadomość
to moze ja troche was uspokoje, bo juz mi gupio ze tak nastraszylam zabki nie wylatuja wszystkie, mi po 2 miesiacach wylamal mi sie jeden rządek, czyli spokojnie maluje sie pozostalymi, inną kwestią jest to ze nie powinno sie nic wylamywac i ze lepiej uwazac
orientujesz się czy ewentualnie inna szczoteczka wejdzie do tego opakowania i je zamknie?? tak na wszelki wypadek gdy oryginalna sie zniszczy
Stary 2007-03-14, 11:22   #166
MagJa
Zakorzenienie

Użyłam dziś pierwszy raz mojego brązowego Magnif'eyes i póki co ani nie jestem jakoś specjalnie oszołomiona efektem ani zawiedziona. Maluje się nim bezproblemowo, nawet pomimo zbyt dużej ilość tuszu na końcówce szczoteczki. Naszykowałam sobie nawet czystą szczoteczkę do rzoczesywania, ale nie była potrzebna, bo tusz wcale jakoś drastycznie nie skleja. Może nie rozdziela idealnie, ale z drugiej strony mnie na takim idealnym rozdzieleniu rzęs specjalnie nie zależy. Mam ich raczej dużo i wiecznie się plączą, więc przestałam z tym walczyć. Co do efektów jakie daje, to wg mnie najbardziej widoczne jest podniesienie rzęs, oko jest tak fajnie otwarte przy nim. Ale jeśli chodzi o wydłużenie, to się zawiodłam. Spodziewałam się po Waszych opiniach naprawdę spektakularnego wydłużenia, zresztą ten tusz ma w nazwie wydłużający, więc to do czegoś zobowiązuje. A on wydłuża jak wszystkie inne, które miałam, a bynajmniej nie były wydłużające Ten kupiłam dla odmiany, a tu odmiana niewielka. No ale wszystko może się jeszcze zmienić, w końcu to dopiero moje pierwsze spotkanie z tym tuszem i może jeszcze go nie rozgryzłam.
A co do koloru, to zgodnie z podejrzeniami brąz na rzęsach wygląda prawie jak czarny. Ale to norma
MagJa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-14, 19:33   #167
froggie
Zakorzenienie

Kolejne spostrzeżenia
Jak któraś z Was nie lubi mieć sztywnych rzęs po pomalowaniu to ten tusz nie jest dla niej. Ja mam podwinięte patyki
Stwierdzam jednak ze ten tusz jak sie troche zuzyje i podeschnie bedzie calkiem ok. Plus za to ze się nie odbija i nie znika w trakcie dnia
froggie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-15, 16:37   #168
*Sweety*
Rozeznanie

GG do *Sweety*

Kupiłam ten tusz kilka dni temu (czarny)... Tak szczerze to bez żadnych rewelacji, ale za tą cenę warto Tusz wydłuża rzęsy, nie skleja ich, a szczoteczka jak dla Mnie bez zarzutu Dobrze, że tusz jest w miarę rzadki, bo można dobrze wymodelować rzęsy
Troszeczkę się osypuje, a jak wracam ze szkoły to mam rozmazany tusz pod dolną linią rzęs.
Ogólnie to na plus, ale tusze po przedniejsze, np. Rimmel Volume Flash itp. są lepsze, tylko ich wadą jest to, że szybko wysychają w opakowaniu:/

*Sweety* jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-15, 17:30   #169
ktsw
Zakorzenienie

no fakt, pierwszy tusz ktory nie wysycha tak szybko mi tez osypywal sie jak byl swiezy,teraz jest ok

blush- nie probowalam wpychac innej szczoteczki, ale kto wie,moze sproboje. Na tym tuszu eksperymentuje jak na zadnym innym, nie wiem czemu
Stary 2007-03-15, 18:11   #170
syntagma
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Tak, rzesy po pomalowaniu sa sztywne, wydluzenie jest przecietne i mam wrazenie, ze prostuje moje naturalnie wywinete rzesy konsystencja jest fatalna, jakby wziac pierwszy lepszy tusz nowy(!) i do niego wody nalac..zostawilam go troche do podeschniecia bo wyrobic z tym nie moglam..i powiedzmy ze jest troche lepiej ale efekt jest kiepski. Pogrubienie slabe, rozdzielenie slabe... Rimmel Volume Flash jest o niebo lepszy!!

nie kupie go wiecej
syntagma jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-17, 18:07   #171
martii_czarna
Raczkowanie

GG do martii_czarna

Kupiłam ten tusz dzisiaj i jak narazie nie jestem z niego zadowolona!
Tusz jest strasznie wodisty i STRASZNIE skleja rzęsy!
Wydłużać to może i wydłuża ale napewno nie separuje rzęs tak jak jest to napisane na opakowaniu. Mam tylko nadzej że zgęstniej trosze i będze z niego jakiś pozytek.
Stary 2007-03-18, 08:23   #172
blush
Zadomowienie

Po dłuższym stosowaniu zmieniłam zdanie o tuszu, pierwsze wrażenie zrobił dobre, ale stwierdzam że za bardzo usztywnia rzęsy i skleja, póki co będę używać do końca z nadzieją że będzie lepiej!
Stary 2007-03-18, 10:52   #173
Madzia14
Zakorzenienie

GG do Madzia14

Cytat:
Napisane przez blush Pokaż wiadomość
Po dłuższym stosowaniu zmieniłam zdanie o tuszu, pierwsze wrażenie zrobił dobre, ale stwierdzam że za bardzo usztywnia rzęsy i skleja, póki co będę używać do końca z nadzieją że będzie lepiej!
ja mam takie same odczucia
poza tym wezłam w posiadanie Masterpiece i różnica między nimi jest ogromna! Jutro postaram się wkleić zdjęcia bez tuszu, po rimmelu i po mf..

studentka technologii chemicznej
Madzia14 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-18, 16:42   #174
rzyrafka
Zakorzenienie

Jeśli dzięki temu usztywnieniu, o którym piszecie podkręcenie dłużej się utrzymuje to będzie to tusz w sam raz dla mnie
rzyrafka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-18, 17:54   #175
Madzia14
Zakorzenienie

GG do Madzia14

fakt, rzęsy są podkręcone przez cały dzień

studentka technologii chemicznej
Madzia14 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-19, 11:09   #176
ktsw
Zakorzenienie

hi, nie porownojcie rimmela z maserpice!! wg mnie to troche inna półka cenowa, jak na te 20 złotych to rimmel jest ok
Stary 2007-03-19, 14:23   #177
syntagma
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Jeśli dzięki temu usztywnieniu, o którym piszecie podkręcenie dłużej się utrzymuje to będzie to tusz w sam raz dla mnie
to usztywnienie moje rzesy prostuje. A z natury mam wywiniete i uniesione. Ten tusz robi z nich sztywne, proste druciki.
syntagma jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-19, 14:39   #178
Mary_Q
Zakorzenienie

wiecie co bylma dzis po niego i mowie nie,ja mam krotkie rzesy i uwazam ze tusze z takimi grzebyczkami i szczoteczkami nie wiem jak je nazwac totlanie sie nie nadaja do krotkich rzes bo etz sa one z akrtoeki i co przyloze zeby pomalwoac rzese to juz sie konczy,nie wiem jak to opisac ale rezygnuje chyba najlepsze sa tradycyjne szczoteczki
Mary_Q jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-19, 17:11   #179
rzyrafka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez syntagma Pokaż wiadomość
to usztywnienie moje rzesy prostuje. A z natury mam wywiniete i uniesione. Ten tusz robi z nich sztywne, proste druciki.
Ja na razie spotkałam się tylko z jednym usztywniającym tuszem- Panoramic Lorealai był to efekt własnie podkręcenia przez cały dzień i szukam tańszego odpowiednika teraz
rzyrafka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-19, 17:26   #180
ktsw
Zakorzenienie

rzyrafka - to ja mysle ze jak szukasz tanszego odpowiednika to spokojnie mozesz sprobowac magnifeyes wady i zalety sa tu szeroko opisane, mysle ze warto wyprobowac
troche dziwia mnie dziewczyny, ktore przezucjaja sie z np max factora na o polowe tanszego rimmela i sa zdziwione ze nie ma takiego samego efektu Ja przewaznie kupuje tusze w okolicach 50-60 złotych i tez raz nie mialam kasy i postanowilam (bez wiekszych oczekiwań) sprobowac cos tanszeg0 i kupilam rimmela i milo sie rozczarowalam. Oczywiscie sa osoby, ktore twierdza ze cena nie gra roli, ale wydaje mi sie ze maja one sliczne rzesy i jakim tuszem by ich nie pomalowaly to bedzie ok
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości