Mikrodermabrazja w domu -kosmetyki, metody. WĄTEK ZBIORCZY. - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-01-11, 18:21   #91
warszawianka
Zakorzenienie

Dot.: Mikrodermabrazja w domu

Przeczytałam kilka caluteńkich wątków na temat mikrodermabrazjii w domu ale chciałabym jeszcze sie poradzić-tak na zapas,ponieważ nie mam jeszcze doswiadczenia.
Chcę wypróbować Estee Lauder - Idealist Micro-D.
Mam tłustą cerę,troszkę czerwonych *punkcików* po krostkach-chciałabym abyście poleciły mi produkty po zastosowaniu Micro D.
warszawianka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-16, 23:12   #92
Mary_Q
Zakorzenienie

Dot.: Mikrodermabrazja w domu -kosmetyki, metody- /wątek zbiorczy/

wczepiam sie
Mary_Q jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-17, 14:09   #93
Gosia Straszewska
Raczkowanie

OK, przeanalizowalam watek i doszlam do wniosku ze przy mojej skorze (mieszana, mam blizenki po syfkach i one sa moja najwieksza zmora) moglabym wyprobowac peeling Garniera podwojny i Acne-derm ...
ale mam jeszcze pytanie, uzywam regularnie toniku zluszczajacego Clinique jak rowniez peelingow mechanicznych (jeden delikatny, drugi mocniejszy),
czy powinnam na czas 'kuracji' odstawic te specyfiki? i jak dlugo najbezpieczniej byloby stosowac takie polaczenie?
z gory baaaardzo dziekuje za odpowiedz

aaa uzywalam kiedys mikrodermabrazji dr brandta - bardzo skuteczna!!!!
Gosia Straszewska jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-22, 23:25   #94
ennkaa
Zakorzenienie

GG do ennkaa
Mikrodermabrazja- kupa głupich pytań. Pomożecie?

Przepraszam od razu jeśli moje pytanie będą irytująco głupie, ale nie znam się na tym ni w ząb. Sprawa jest taka.
Mam "średnią" skórę. Trochę przebarwień, zmarszczek, niezbyt ładne pory. Od jakiegoś czasu chodzi za mną oczyszczanie twarzy u kosmetyczki (nawet nie wiem czy to się tak nazywa ani ile kosztuje). Niestety nie mam na to nigdy czasu....wszystko praktycznie co się da, z gabinetów przenoszę w zacisze własnej łazienki i uskuteczniam nocą. Niedługo chyba zacznę sama sobie zęby plombować...no nieważne.
Przypadkiem wpadł mi w ręce zestaw do mikrodermabrazji Vichy i go spróbowałam....jestem w szoku! Moja skóra przeniosła się w czasie! I teraz nie wiem...czy ta dermabrazja Vichy to taki odpowiednik zabiegu u kosmetyczki czy to poprostu lepszy peeling? Nie wiem jakiego efektu mogłabym się spodziewać u kosmetyczki. ktoś wie jaka jest cena takiego zestawu?
I ostatnie pytanie. Wlazłam na allegro i tam jest kupa tych produktów. W cenach od 20 do 4000 PLN. Pewnie wiele z nich "udaje" dermabrazję. Czy warto się interesować np. wytworem Eveline czy Eris,a? W ogóle możecie coś polecić?
Stary 2007-03-23, 10:13   #95
docha27
Raczkowanie

GG do docha27
Red face Dot.: Mikrodermabrazja- kupa głupich pytań. Pomożecie?

Hej mikrodermabrazję domową wypróbowałam na własnej skórze i mogę szczerze powiedzieć ze to tylko lepszy i dokładniejszy peeling. Polecam Ci czyszczenie skóry w gabinecie kosmetycznym(najlepiej jakimś sprawdzonym) np. ultradzwiekami lub mechanicznie zobaczysz jakie to daje efekty bedziesz zachwycona. Cena czyszczenia to koszt od 60 do 120zł zależy od rodzaju i dodatków jakie sobie wybierzesz np. laser dobrze robi na przebarwienia i naczynka . Oprócz tego w gabinecie kosmetycznym mozna sobie zafundować głębsza mikrobermabrazje lub jakies peelingi ultradzwiekowe, które tez dobrze wpływaja na stan skóry. Oprocz tego kosmetyczka doradzi ci jakich używac kosmetyków i jak pielęgnować swoja cere. Ja równiez zawsze probowałam sie upiększac sama ale odkąd korzystam z gabinetu kosmetycznego moja skóra twarzy ma sie o niebo lepiej. Spróbuj a sama sie przekonasz ze warto wydac kase i znaleść 3 godziny bo tyle zazwyczaj trwa czyszczenie. Pozdrawiam i życze miłego dnia
docha27 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-23, 10:28   #96
ennkaa
Zakorzenienie

GG do ennkaa
Dot.: Mikrodermabrazja- kupa głupich pytań. Pomożecie?

A dziękuję za odpowiedź. Wierzę, że taki zabieg w gabineie to zupełnie coś innego i tak jak mówiłam, od dawna mam na niego ochotę. No ale te trzy godziny...no narazie nie dam rady. Może jak mi dziecieki pozdrowieją. Poza tym nie znam się na tym kompletnie a podejrzewam, że u mnie w mieście nie ma takich "pewnych" gabinetów i wizyta wiązałaby się jeszcze z dojazdem gdzieś do Łodzi np. A tymczasem chciałabym znaleźć coś domowego, z efektem jak najbardziej zbliżonym do wizyty w salonie. Wyszperałam w KWC ten zestaw Bilendy, wygląda nieźle. Oprócz peelingu ma jeszcze jakieś gadżety, więc to i może ma coś wspólnego z mikrodermabrazją. Kusi mnie też oriflame, ale ten to wygląda całkiem tylko na peeling. Widzę, ze vichy raczej skrytykowany, więc odpuszczam.
Stary 2007-04-01, 17:15   #97
PatkaM84
Zakorzenienie

GG do PatkaM84

Nie miejce mi tego za złe, ale postanowiłam odświerzyć wątek. Kupiłam zestaw do domowej mikrodermabrazji firmy Mincer. Czy ktoś to już używał i jak działa?? I moje drugie pytanie, ponieważ troszkę się naczytałam, to przeważnie na takich zestawach jest napisane "do cery dojrzałej", "30+" i inne takie sugerujące że zestaw jest na zniwelowanie zmarszczek. Ale, i tu jest moje pytanie, skoro jeszcze nie mam zmarszczek (przynajmniej takich których chciałabym się pozbyć) to można to używać?? Chciałabym ujednolicić cerę, aby były miękka, gładka no i oczywiście jak najlepiej to bez pryszczy.

Dominiś - 20.05.2012
PatkaM84 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-24, 08:43   #98
justka_81
Raczkowanie

A czy po takiej domowej mikrodermabrazji można chodzić na solarium? W czerwcu mam ślub i chciałabym żeby cera była rozświetlona i świeża ale jednocześnie opalona. Obawiam się jednak czy działanie tych kosmetyków i solarium nie zaszkodzi mojej buzi.
justka_81 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-20, 09:42   #99
virka
Zakorzenienie

A ja mam pytanie czy ten dwustopniowy peeling Avonu nadaje się do cery mieszanej i trochę wrażliwej? Czy coś jeszcze trzeba stosować przy używaniu tego peelingu?

virka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-03, 18:32   #100
gabi139
Raczkowanie

Mikrodermabrazja:)

cze usłyszałam, ze zabieg mikrodermabrazji skuteczne i dobrze oczyszcza skore i powoduje poprawde jej stanu. A mam tlusta skore z licznymi syfami. Co sadzicie o tym zabiegu? Czy naprawde pomaga?
gabi139 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-04, 21:16   #101
Karolina Matusewicz
Raczkowanie

Dot.: Mikrodermabrazja:)

Cytat:
Napisane przez gabi139 Pokaż wiadomość
cze usłyszałam, ze zabieg mikrodermabrazji skuteczne i dobrze oczyszcza skore i powoduje poprawde jej stanu. A mam tlusta skore z licznymi syfami. Co sadzicie o tym zabiegu? Czy naprawde pomaga?
Pomaga,pomaga.. Jakiego rodzaju masz wykwity skórne? Przy licznych ropnych wypryskach zabieg ten nie jest wskazany.
Karolina Matusewicz jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-06, 14:36   #102
Andariel88
Raczkowanie

A wiecie może czy produkuja jeszcze zestaw do mikrodermabrazji lirene? Bo nigdzie go nie moge znalezc.
Andariel88 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-11, 09:53   #103
Donatkaa
Przyczajenie

Dot.: mikrodermabrazja w domu

Cytat:
Napisane przez edipig Pokaż wiadomość
Dzień dobry! Jestem nowa na forum jak i na całym portalu! Bardzo mi się podoba to, co mogę tu się dowiedzieć.
Mam pytanie do p. kosmetyczki: kupiłam ostatnio zestaw do domowej mirodermabrazji ReFinisf Loreala. Używam jej 2 razy w tygodniu i jestem b zadowolona Jestem po 3 razie. Jak długo mam to stosować? czy np. 4 tygodnie, a pózniej przerwa?
I jeszcze jedno pytanie: mam 22 lata i czy to nie za wczesnie?? Pewna kosmetyczka kiedyś powiedziała mi, że od czasu do czasu można zastosować preparat dla starszych pań. Proszę o odpowiedz. A może ktoś też używa tego specyfiku???

aha, teraz widze, że ten temat byl juz poruszany, przepraszam za moja nieiwedzę

Witam.
Także jestem w trakcie kupowania zestawu domowej mikrodermabrazji.. tylko, że chcę kupić produkty z Lancome (tj. peeling i krem).
Z tego co wiem to mikrodermabrazje powinno przeprowadzać się 2 razy w tygodniu przez 4 tygodnie.
Donatkaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-11, 10:00   #104
Donatkaa
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez justka_81 Pokaż wiadomość
A czy po takiej domowej mikrodermabrazji można chodzić na solarium? W czerwcu mam ślub i chciałabym żeby cera była rozświetlona i świeża ale jednocześnie opalona. Obawiam się jednak czy działanie tych kosmetyków i solarium nie zaszkodzi mojej buzi.
Podczas takiej kuracji absolutnie nie można chodzić na solarium, ani opalać się na Słońcu, a nawet powinno sie stosować krem na twarz z wysokim filtrem, żeby chronić ją przed promieniowaniem UV.
To jest właśnie najgorsze w mikrodermabrazji.. no ale jak mi ostatnio powiedziała dermatolog: "albo się leczymy, albo chodzimy na solarium" ..
Donatkaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-05, 22:06   #105
Venuska
Przyczajenie

Mikrodermabrazja w domu,czy ma to sens?

Chcialabym zrobic sobie mikrodermabrazej w domu ale chce zeby to byl dobry kosmetyk,polecicie cos?
Venuska jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-06, 13:28   #106
Dualstar
Wtajemniczenie

Dot.: Mikrodermabrazja w domu,czy ma to sens?

Poczytaj na KWC opinii , tam sobie można naprawdę dobrać odpowiedni kosmetyk.
Dualstar jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-06, 16:39   #107
polskablondynka
BAN stały

Ja używam raz na tydień Micro-D od Estee Lauder. Nie jest to tani kosmetyk, ale świetnie zmniejsza widoczność porów i wygładza skórę. Można do tego jeszcze stosować Idealist, ale niekoniecznie.
polskablondynka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-06, 21:24   #108
Cinderella Girl
Pigs do fly!

GG do Cinderella Girl

Z reguły domowa mikrodermabrazja nie rowna sie z ta wykonana u kosmetyczki.. jednak slyszalam o jednym kosmetyku, ktory jest bardzo dobry i bardzo mocny w dzialaniu - to ten o ktorym napisala kolezanka wyzej od Estee Lauder - jest bardzo drogi, ale wydajny i podobno (nie wiem, bo nie uzywalam, ale slyszalam duzo pozytywnych opinii) skuteczny..

https://www.youtube.com/watch?v=iCfe1XLZuEI

Cinderella Girl jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-08, 13:41   #109
nynka87
Zakorzenienie

GG do nynka87 Send a message via Skype™ to nynka87

mikrodermabrazja z oriflame ma bardzo dobre opinie na KWC
Stary 2008-12-08, 15:19   #110
Ducky Duck
Raczkowanie

Ja używałam mikrodermabrazji Viviean i mogę ją polecić, szczególnie do wrażliwej skóry i dla osób, które boją się kosmetyków tego typu myśląc, że mikrodermabrazja=ostre drobinki. Ta jest bardzo delikatna, ma naprawdę dużo maleńkich drobinek, które dobrze ścierają, ale nie są drapiące. Jest bezzapachowa i nie wywołała u mnie podrażnień.
Stary 2009-12-09, 09:49   #111
panana2
Przyczajenie

Smile Dot.: Mikrodermabrazja w domu -kosmetyki, metody- /wątek zbiorczy/

Jeśli chodzi o mikrodermabrazje w domu to najlepsze są kosmetyki Mary Kay zestaw TimeWise. w skład niego wchodzi peeling oraz serum. zestaw jest bardzo wydajny, wystarczy na około 6 m-cy.
Peeling zawiera ścierające kryształki tlenku aluminium – takie same używane są w zabiegach gabinetowych. Przyznać muszę, że nawet dla mnie, zwolenniczki drapiących peelingów i peelingów termicznych, zabieg tym preparatem był umiarkowaną przyjemnością. Skóra robi się czerwona i lekko napięta. Po zmyciu resztek peelingu, na twarz nakłada się serum. Zawiera ono wiele dobroczynnych składników, łagodzących i odżywczych, a także odbijające światło drobinki, co doraźnie wpływa na poprawienie wyglądu skóry
Producent zaleca stosowanie preparatu co 2-3 dni. Ja zmniejszyłam tempo do 4 – obawiałam się podrażnienia skóry. Po kilkunastu zabiegach muszę przyznać, że kuracja tymi preparatami, mimo że z pewnością znacznie łagodniej działającymi, niż specjalistyczne zabiegi przeprowadzane w gabinetach, jest nadzwyczaj skuteczna. efekty widać już po pierwszym zastosowaniu.
skóra sie rozjaśniła, poprawił sie jej koloryt, pory uległy zmniejszeniu. poprawiło sie też napięcie skóry. cena tego zestawu to 199 pln.
panana2 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-26, 15:49   #112
TOFUSIA07
Raczkowanie

Thumbs up allegrowe gabinetowe mikrodermabrazje i peelingi enzymatyczne

Czy takie kosmetyki sa bezpieczne i godne polecenia??
TOFUSIA07 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-28, 19:45   #113
zielona1311
Raczkowanie

Question Mikrodermabrazja korundowa (proszkowa)

PRFESJONALNY KORUND DO MIKRODERMABRAZJI

Czy ktoś tego używał? Jakie są efekty czy warto kupić?
Podaje dane o produkcie:

http://allegro.pl/korund-100g-mikrod...9.html#gallery
100g - 5,60 zł
Mikrodermabrazja korundowa (proszkowa) bardzo korzystnie wpływa na pozostałe po zranieniach blizny oraz na "kurze łapki".Pomaga także rozwiązać problem rozszerzonych porów skórnych, stymuluje krążenie krwi, eliminuje obumarłe komórki z wierzchnich warstw skóry, poprawia jej zdolności do nawilżenia.

Optymalne zastosowanie mikrodermabrazji:

* do generalnej regeneracji skóry
* skóra zniszczona, ze zmarszczkami
* skóra trądzikowa
* zanik włókien kolagenowych
* zaburzenia pigmentacyjne i przebarwienia
* mocne rogowacenie skóry
* skóra zanieczyszczona z problemami
* blizny potrądzikowe
* uszkodzenia słoneczne oraz wywołane światłem UV
* wiotkość skóry
* łojotok
* zaskórniki i prosaki
* rozstępy i cellulit

Tylko właściwe połączenie korundu z kosmetykami pielęgnacyjnymi pozwoli Ci na szybką likwidację zmarszczek. Nadaje skórze młodszy i zdrowszy wygląd w przy skórze ze zmarszczkami i zniszczonej cerze.

KIEDY SĄ WSKAZANIA DO ZABIEGU Z KORUNDEM
- do regeneracji skóry
- do skóry trądzikowej
- przy zaniku włókien kolagenowych
-przy przebarwieniach izaburzeniach pigmentacyjnych
- przy skórze zanieczyszczonej, problematycznej
-do skóry z bliznami potrądzikowymi
- przy wiotkości, rozstępach oraz cellulicie

Jak go stosować, kiedy?
- przed położeniem maski algowej,
- profilaktycznie, w terapii przeciwzmarszczkowej raz w tygodniu,
- dwa dni przed położeniem kwasów AHA, przy skórze wrażliwej 4 dni

SKÓRA WRAŻLIWA

1 płaska łyżeczka + 2 łyżeczki oliwy z oliwek lub sprawdzony krem - wymieszaj dokładnie wykonaj bardzo delikany masaż twarzy,
zmyj dużą ilością wody połóż tonik i odpowiednie serum i oczywiście zrób sobie maseczkę!

SKÓRA NORMALNA
- wymieszaj korund z mleczkiem kosmetycznym,naturalnym bez chemii i konserwantów, do 1 łyżeczki dodaj ok 3 łyżeczki mleczka
- nałóż na twarz lub ciało i kolistymi ruchami zrób masaż od 3 - 5 min.
- przez kilka dni możesz czuć lekkie pieczenie, nie opalaj się wtedynie naładaj retinolu, jeżeli będziesz nastawiona na promienie słoneczne
- nawilżaj intensywnie skórę maseczkami, kwasem hialuronowym,

NIE MOŻNA !!!
- nie wykonuj zabiegu jeżeli masz zakażenie grzybicze, wirusowe, bakteryjne np. trądzik krostkowy, ropne zmiany, nowotwory skóry, zabiegi chirurgiczne i terapia Roaccutanem ( ok.3miesięcy)

TO WSZYSTKIE INFORMACJE JAKIE BYŁY O TYM PRODUKCIE.
Co Wy na to?

ps: o ciekawe

a tu zestaw:http://allegro.pl/korund-mikrodermab...4.html#gallery
cena: 19,50 zł
PRFESJONALNY KORUND DO MIKRODERMABRAZJI 100 gram + KWAS HIALURONOWY 30 ml + serum w kapsułce gratis

piszcie co sadzicie? warto kupić? może ktoś używał?

Edytowane przez zielona1311
Czas edycji: 2010-08-28 o 20:17
zielona1311 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-08, 20:50   #114
Lidzia0007
Przyczajenie

co za kosmetykizakupić?

witam mam pytanko kupiłam sobie maszynę do mikrodermodrazjii i chciałam bym sie dowiedzieć jakie kosmetyki mam używać?JAKIEJ FIRMY? do zabiegów np do ultra dzięków itd mam cerę trądzikową tłusta proszę o pomoc
Lidzia0007 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-09, 18:23   #115
methodys
Przyczajenie

Mikrodermabrazja?

Witam, wybrałam się ostatnio na mikro, ale coś mi się nie zgadza. Zamiast tej okrągłej końcówki kosmetyczka jeździła mi po twarzy taką jakby gumową szpatułką, mocno ją przyciskała, co było całkiem bolesne, szczególnie pod koniec. Teraz schodzi mi skóra. Co to było ? Pozdrawiam
methodys jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-10, 23:39   #116
Bettina_
Wtajemniczenie

Dot.: Mikrodermabrazja?

są dwie mikrodermabrazje : korundowa i diamentowa
mają różne końcówki
powinnaś zapytać kosmetyczkę co robi, czym itp
Ty jesteś klientką Ty płacisz Ty masz prawo wiedzieć
Bettina_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-11, 12:30   #117
cocabella
Raczkowanie

Mikrodermabrazja nie powinna być bolesna, może trochę drapać, ale jeżeli boli to znaczy, że jest za mocna. Kosmetyczka powinna o to pytać o obserwować odczyn skóry. Moja tak robi.
cocabella jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-11, 16:55   #118
Bettina_
Wtajemniczenie

dokładnie, zero bólu
i..... uwielbiam to tarcie
Bettina_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-14, 11:21   #119
Kimiko666
Zadomowienie

czasem skóra moze się lusczyc i schodzić po mikro
powinnas sie spytac jakąci robi mirko czy diamentowa czy korundową.

ja uwielbiam mikro - czasem mnie delikatnie boli ale tylko skora na czole z resztą warzy nie mam problemu - a efekty -u mnie rewelacyjne , ale wiadomo po serii 6-7 zabiegów, askóra taka gładziutka mrmrmr
Kimiko666 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-14, 12:10   #120
misianka
kosmita jakiś normalnie

potwierdzam - dobrze robiona mikro nie powinna boleć, ani korund ani diamenty
kosmetyczka powinna pytać w trakcie o Twój komfort
na czole zawsze jest gorzej bo pod spodem nie ma pierzynki tłuszczowo-mięśniowej (to tak jak z tatoo)
skóra łuszczyć się trochę może ale niedużo i krótko

Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości