uwaga! inna farba w pudełku :/ - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-11-16, 08:52   #1
polinqa
Raczkowanie

uwaga! inna farba w pudełku :/

Piszę w celu ostrzeżenia w związku z własną nauczką, niestety bolesną wizualnie...
Zakupiłam farbę, by jak zawsze zafarbować odrosty (jestem brunetką, farbuje się na blond) z odrostami nie miałam większych problemów, do wczoraj.
Zakupiłam farbę jasny blond Garnier odcień niby jak zawsze, tyle tylko, że eksperymentuje z farbami, bo często mnie uczulają.
Jasny blond jak widniało na opakowaniu, jak widziałam na próbnikach blondu nie przypomina. Farba ściemniała, zamiast rozjaśnić przyciemniła mi włosy, trzymałam ją i tak krócej, bo gdy cały łepek zrobił się czarny z rozpaczy spłukałam troszkę wcześniej.

Możliwe, że to w moim pudełku została podmieniona farba a może to cała seria, nie wiem, ale zamiast blondynki jestem ciemną szatynką. Wczoraj mało mi było do śmiechu, dzisiaj muszę to polubić, bo przecież przez co najmniej dwa tygodnie tak właśnie będę wyglądać...

Ale ostrzegam, albo omijajcie pudełka farb w marketach, sięgajcie po te dalsze... albo omijajcie tą farbę. Może ktoś uniknie tej przykrej i nieprzewidzianej niespodzianki.

Wczoraj byłam blondynką, chciałam zrobić odrosty, dzisiaj już jestem szatynką - to jest zagadka.

Postaram się dzielnie trzymać Miłego dnia
polinqa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-16, 09:16   #2
Ninedin
Zakorzenienie

Dot.: uwaga! inna farba w pudełku :/

Garnier wychodzi ciemniej niż na opakowaniu Nie wiadomo co miałaś wcześniej na głowie - może farby się pogryzły Moze ktoś w sklepie zamienił tubki z opakowan? Nie wszystkie farby są zabezpieczone, mozna zwyczajnie w sklepie otworzyć kartonik
PS. Moze to przeznaczenie?
Stary 2006-11-16, 09:17   #3
Papiszynka
Zakorzenienie

A na tych tubkach numer tez byl tego blondu? Moze ktos podmienil wiadomo ze w marketach to sie rozne rzeczy dzieja...
Papiszynka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-16, 10:02   #4
black_sun
Rozeznanie

współczuję.. ja zawsze sprawdzałam numer wybity na tubce czy się zgadzał z numerem farby na opakowaniu i nigdy nic takiego mi się nie przydarzyło, a może to ta farba taka.. ale może faktycznie to przeznaczenie pozdrawiam
black_sun jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-16, 10:08   #5
madziunia80
Zakorzenienie

GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80

Współczuję bardzo...
Kupując farbę w hipermarketach lub innych sklepach samoobsługowych ZAWSZE powinnaś otwierać pudełko i sprawdzać, czy nr wybity na tubie jest ten sam, co na pudełku, oraz czy woda w pudełku jest odpowiednia. Raz mi się zdarzyło, że otworzyłam pudełko w sklepie, żeby sprawdzić kolor i oczywiście tuba była podmieniona. Od tamtej pory zawsze sprawdzałam zawartość pudełka. Teraz już nawet nie kupuje drogeryjnych farb, tylko profesjonalne, jakoś nie mam zaufania, szczególnie, że często kolor wychodził zupełnie inny niż powinien.
Stary 2006-11-16, 11:21   #6
Kalex
Zakorzenienie

GG do Kalex

dokładnie, zwłaszcza w hipermarketach i rossmanach trzeba patrzeć, czyli w środku na tubce jest ten odcień napisany, o który nam chodzi, bo niektórym ludziom chyba się nudzi i zamieniają tubki po prostu
sama kiedyś kupowałam z koleżanką w rossmanie farbę do włosów i dwa opakowania l'oreal excellence byly puste w środku, jeden garnier miał inny kolor farby w środku w końcu koleżanka wyszła z rossmana i kupiła farbę w mniejszej drogerii na mieście (ale też poprosiła sprzedawczynię o sprawdzenie czy w środku jest to, co ona chce)
Kalex jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości