serie artykulow - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2002-06-12, 17:27   #1
guest
Zakorzenienie

serie artykulow

witam
Mam taka uwage, z tego co zrozumialam seria tekstow na temat slonca i opalania jeszcze nie jest zakonczona i ma miec 13 czesci, przyznam ze niecierpliwie czekam na przyklady roznych dobrych produktow z filtrami, bo zbliza sie lato i chcialabym cos kupic a nie mam pewnosci ktory produkt ma dobre filtry. Natomaist dzis poczytalam sobie artykul ktory ma zapoczatkowac kolejna serie, nowa serie takze uwazam za ciekawa i potrzebna, ale jakos wydaje mi sie ze powinno sie najpierw zakonczyc jedna serie a potem zaczynac druga bo inaczej to jest to wszystko bardzo wymieszane i troche myli.
Pozdrawiam
Kasia
guest jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2002-06-12, 17:32   #2
Entuzjastka
Raczkowanie

Re: serie artykulow

[img]icons/icon40.gif[/img]
No tak, ale weź pod uwagę,że te 2 serie piszą 2 inne osoby. Trudno byłoby czekać którejś Basi,aż druga skończy. [img]icons/icon7.gif[/img]
Entuzjastka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2002-06-12, 17:41   #3
guest
Zakorzenienie

wlasnie wzielam to pod uwage i z tego co tu przeczytalam na forum seria sloneczna jest juz dawno ukonczona o czym doniosla jej autorka stad wiem ze czesci tych jest 13 , dlatego mnie dziwi ze skoro ona jest juz jest to nie jest umieszczana, tym bardziej ze temat jest bardzo aktualny. Oczywiscie nie chce w ten sposob jakos obnizyc znaczenia serii pani Beaty, tez jestem ciekawa bo takze zrazilam sie do wizyt u kosmetyczki, ja tylko uwazam, ze umieszczanie tekstow w kolejnosci byloby bardziej czytelne, ale to tylko moja opinia.
Stary 2002-06-12, 18:13   #4
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl

Tak to prawda Basia przeslala wszystkie artykuly, ale nie wlożę ich na strony jednym ciurkiem. [img]icons/icon12.gif[/img]
Moim zdaniem przerwy między artykułami o tej samej tematyce są konieczne. A nie sadzę, żeby to wpływało na czytelnośc artykułów, ponieważ wszystkie umieszczane są w odpowiedniej kolejności w dziale "Słońce";

Dzisiaj obiecuję pojawi się kolejna. [img]icons/icon7.gif[/img]

Serdecznie pozdrawiam
AgaZ
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2002-06-12, 18:15   #5
guest
Zakorzenienie

Rany Julek, Kacha, ales Ty jest marudna [img]icons/icon12.gif[/img]
Ludzie s serwisu dwoja sie i troja, zeby zawsze bylo cos nowego, a Ty tak marudzisz, jeszcze nie przegladnowszy calego serwisu. Strona glowna ma za zadanie pokazywanie nowych artykulow, a uporzadkowane sa w poszczegolnych 'sekcjach'. Po lewej kliknij sobie na 'Slonce i opalanie' i masz cala serie jak na talerzu. To wiesz Kasia jest jak gazeta, tylko sto razy lepsza, bo nie musisz czekac caly m-c na nowy artykul, a tematy sa roznorodne (oczywiscie w odpowiednich ramach [img]icons/icon7.gif[/img] )
Zycze milego czytania i pozdrawiam,
Wiola
[img]icons/icon7.gif[/img]
Stary 2002-06-12, 18:56   #6
guest
Zakorzenienie

dziekuje Agnieszko za odpowiedz i zrozumienie (ja co prawda mam inne zdanie ale kazdy moze miec inne odczucia) mam nadzieje ze ta nastepna czesc to juz w koncu ta na ktora czekam czyli z konkretnymi przykladami.
pozdrawiam
Stary 2002-06-12, 19:39   #7
DominikaS
Zadomowienie

Wez pod uwage ze nie wszystkich moga interesowac artykuly o opalaniu... To co ci inni mieli by czytac?)) Ja na przyklad nie opalam sie w ogole i z ulga przyjelam artykul na inny temat
DominikaS jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2002-06-12, 19:48   #8
guest
Zakorzenienie

rozumiem, nigdy nie da sie wszystkim dogodzic dlatego taktyka agnieszki wydaje sie byc najlepsza a tak naprawde to wcale tu nie chodzi tak o opalanie jak o coedzienna ochrone to jest dla mnei najwazniejsze w tej calej serii bo opalac sie takze nie lubie i jestem blada twarz
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości