balsamy z kolorowymi drobinkami????? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2002-06-20, 23:53   #1
guest
Zakorzenienie

balsamy z kolorowymi drobinkami?????

Chciałam się Was zapytać czy znacie może jakieś fajne balsamy ze złotymi (ale niekonieczmie) drobinkami. Latem tak rozświetlona skóra może fajnie wyglądać, ale nie wiem gdzie szukać. Czekam na Wasze propozycje i opinie.
guest jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2002-06-21, 09:40   #2
guest
Zakorzenienie

Re: balsamy z kolorowymi drobinkami?????

1/ Taki balsam ma w swojej letniej serii Dax Cosmetics (Balsam po opalaniu ze złocistym pyłem) - jak na mój gust złote drobinki są zbyt wyraźne, wygląda to troszkę , hmmm, dziwnie - jakby skórę posypać drobno zmielonym brokatem (albo jak malutkie kropelki potu), zaś sam efekt rozświetlenia jest raczej przeciętny.

2/ subtelniejszy efekt daje balsam Flos-Leku (Balsam rozświtlający ze złotymi mikrodrobinkami) - tych drobinek w zasadzie nie widać, a skóra jest ładnie rozświetlona, choć raczej mało intensywnie, więc jeśli oczekujesz bardziej spektakularnego efektu, możesz być rozczarowana;

3/ w ofercie Revlona są emulsje Skinlights, które ponoć bardzo fajnie rozświetlają (piszę: ponoć, bo osobiście nie używałąm, ale przeczytałam wiele pochlebnych opini) - nie zawierają żadnych złotych drobinek, po prostu rozświetlają, ale efekt jest podobno rewelacyjny

4/ możez też kupić w Sephorze Gwiezdny Pył (występuje w kilkanastu wariantach kolorystycznych) - i zmieszać z ulubionym balsamem; podejrzewam, że efekt będzie podobny, jak w przypadku balsamu Dax Cosmetics, ale możesz wybrać sobie kolor drobinek, który najbardziej będzie ci pasował. Możesz też zmieszać ten pyłek z emulsją Skinlights - i wtedy będziesz miała zarówno bardzo efektowny efekt rozświetlenia, jak i barwne drobinki.
Stary 2002-06-21, 09:44   #3
Entuzjastka
Raczkowanie

[img]icons/icon40.gif[/img]
Ja Ci polecam emulsje Dermiki, jest na KW, sprawdź sobie. Mam też Skinlights Revlona, ale on "ogólnie" daje efekt rozświetlenia, nie widać żadnych połyskujących drobinek
( za to świetnie nadaje sie do rozświetlenia twarzy).
Entuzjastka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2002-06-21, 10:26   #4
guest
Zakorzenienie

Ja mam krem do twarzy i ciała ze złotymi dorbinkami z Inter Fragrance i jestem zadowolona bo daje delikatny efekt i można go używac na codzień do pracy czy szkoły. Zawiera drobne złote drobinki które ładnie rozswietlają skórę - ja uzywam go do dekoltu na na łydki. Kiedyś miałam tez "krem na wieczór" tak się nazywał z firmy Ava. Tez był super ale dawał inny efekt gdyż nie zawierał drobinek tylko mikę. Nadawał ciału złoty połysk - ładnie wyglądał na opalonej skórze.
Stary 2002-06-21, 11:35   #5
guest
Zakorzenienie

Re: balsamy z kolorowymi drobinkami?????DO ENTUZJASTKI

DROGA ENTUZJASTKO [img]icons/icon20.gif[/img]
czy Ty sama uzywalas tej emulsji(podklad)REVLONA rozswietlajacej-wlasnie szukam kogos kto by mi doradzil?
napisalam na forum i mam kilka pytań.
Moze Ty mi doradzisz? [img]icons/icon29.gif[/img] please......
Stary 2002-06-21, 11:48   #6
Entuzjastka
Raczkowanie

Re: balsamy z kolorowymi drobinkami?????DO ENTUZJASTKI

[img]icons/icon40.gif[/img]
Wiolu, ja mam emulsję rozświetlającą. Nie wiem, na ile podobna jest do podkładu z tej serii.Ja radziłabym Ci raczej zdecydować na emulsję z tego wzgledu,że można ją mieszać z podkładem (ja go używam z Air Wear - Nu beige 16). Jeżeli masz coś do ukrycia, to myślę,że podkład revlona sam w sobie będzie zbyt delikatny. A tak, jeśli masz juz jakiś sprawdzony, to możesz go mieszać z tą emulsją. Ja mam Golden Light ( dosyć ciemny) i w połączeniu z podkładem (który zresztą jest stosunkowo jasny)idealnie wtapia sie w koloryt skóry. A poza tym w tej formie specyfik ten nadaje sie do podkreślania także innych części ciała- także 2 w 1! Buzia jest rozświetlona, szczególnie ładnie wyglada wieczorem.
Entuzjastka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2002-06-21, 13:16   #7
guest
Zakorzenienie

ja Inter Fragrances nie polecam. Zbyt dyskotekowo wygląda, właściwie jak brokat, na codzień- odpada, zwłaszcza jeśli chodzi o twarz.
Stary 2002-06-21, 13:27   #8
guest
Zakorzenienie

Owszem, IF na twarz faktycznie nie nadaje się ale na dekolt i nogi tak - mnie się podoba, może dlatego ze mam opalona skórę i go nie widac wogóle, tylko tak delikatnie Zreszta większość balsamów z drobiknami nie nadaje się na twarz na dzień tylko raczej na dyskotekę.
Stary 2002-06-21, 13:59   #9
guest
Zakorzenienie

Re: balsamy z kolorowymi drobinkami?????Yves Rocher

ja mam opalizujący z YR zielony a jest tez rózowy (opakowanie oczywiście)zobaczw KW. Delikatne drobinki, fajny zapach. Ale przychylam sie do ktorejs z poprzednich wypowiedzi kup sobie gwiezdny pył w Sephorze i sama sobie zrobisz połysk bardziej lub mniej intensywny.
Stary 2002-06-24, 06:57   #10
guest
Zakorzenienie

Re: balsamy z kolorowymi drobinkami????ENTUZJASTKI

Dziekuje bardzo, [img]icons/icon20.gif[/img]
wiesz bylam w sobote na zakupkach-co sie okazalo wszystkie kolorki sa wykupione(zostal najjasniejszy) [img]icons/icon22.gif[/img]
w sklepie powiedziano mi ze za 3 tygodnie wchodzi znowu ta seria tego kosmetykow rozswietlajacych tyle ze ulepszonych i wzbogaconych. [img]icons/icon20.gif[/img]
poczekam.
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości