Niesforne kud造... - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2006-11-18, 18:00   #1
*Vivi*
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 184

Niesforne kud造...

Witam!
Mam ogromy problem z w這sami. Kilka lat temu mia豉m pi瘯ne d逝gie w這sy za pas, pami皻am jak lekko falowa造 przy ko鎍ach ahhh... ale sci窸am je do ramion, potem przez 2 lata mia豉m tzw. grzybka. Postanowi豉m, 瞠 zapuszcz. Chcia豉m podkre郵i, 瞠 moje kude趾i nigdy nie by造 bujne tylko takie mysie ogonki dla wzmocnienia 軼i窸am si na ch這pczyc(4 cm) by豉m zadowolnoa, ale...no w豉snie moje w這sy strasznie trudno si uk豉daj. Przez 3 lata wylewa豉m na nie tony lakier闚, pianek i 瞠li, 瞠by je jako ujarzmi albo zrobi sobie taki artystyczny nie豉d zmatowia造 a do tego sta造 si bardzo suche. No nic troch odros造 i tutaj si zacz掖 dopiero koszmar. Ros造 mi nie r闚no, takie co a'la czeski metal d逝gie z ty逝 a kr鏂iutkie z przodu wpad豉m w furi znowu je 軼i窸am w這sy zapuszczam juz od dw鏂h lat i si璕aj mi nieco do 這patek, oczywi軼ie te tylne, tydzie temu wyr闚na豉m je do d逝go軼i ramion...mi璠zy czasie przez ostatni rok uzywa豉m mn鏀two maseczek, nawet tych domowych, 造ka豉m tabletki, no cuda cude鎥a robi豉, 瞠by tylko szybciej mi ros造 i by造 odzywione nic z tego...co tutaj robi?
Teraz stoj ranne, nagie, brudne
Lecz nadal doskona貫...
*Vivi* jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-11-19, 01:13   #2
Kasiamala
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 684
Dot.: Niesforne kud造...

Ja nie u篡wam chemi a tym bardziej 瘸dnych lek闚 i nie susze wlos闚 suszark pod koniec mycia plucze w lodowatej wodzie to pobudza cebulki wlos闚 i poprawia kr捫enie oraz zamyka luski wlosa - wlosy wtedy szybciej rosn i s bardziej l郾i帷e je郵i masz suche wlosy to u篡waj kropelk jedwabiu po umyciu na ko鎍闚ki nie b璠 ci sie wtedy tak ko鎍e kruszyly i b璠ziesz miala na ko鎍ach grubsze wlosy ostatecznie mozesz wycieniowa ko鎍闚ki ale powiedz dla fryzjera 瞠 chcesz 瞠by to zrobila tak aby wlosy wizualnie wydawaly sie bardziej g瘰te na ko鎍ach
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg kkk.jpg (82,0 KB, 39 za豉dowa)
Kasiamala jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-11-19, 08:47   #3
*Vivi*
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 184

Cytat:
Napisane przez Kasiamala Poka wiadomo嗆
Ja nie u篡wam chemi a tym bardziej 瘸dnych lek闚 i nie susze wlos闚 suszark pod koniec mycia plucze w lodowatej wodzie to pobudza cebulki wlos闚 i poprawia kr捫enie oraz zamyka luski wlosa - wlosy wtedy szybciej rosn i s bardziej l郾i帷e je郵i masz suche wlosy to u篡waj kropelk jedwabiu po umyciu na ko鎍闚ki nie b璠 ci sie wtedy tak ko鎍e kruszyly i b璠ziesz miala na ko鎍ach grubsze wlosy ostatecznie mozesz wycieniowa ko鎍闚ki ale powiedz dla fryzjera 瞠 chcesz 瞠by to zrobila tak aby wlosy wizualnie wydawaly sie bardziej g瘰te na ko鎍ach
Jakie masz pi瘯ne w這sy
Teraz stoj ranne, nagie, brudne
Lecz nadal doskona貫...
*Vivi* jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-11-19, 10:18   #4
vicky23
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 610
GG do vicky23

z t zimn wod o kt鏎ej pisa豉 Kasia to te s造sza豉m-osobi軼ie polecam jedwab Biosilk Farouka USA (bardzo wydajny) i od篡wk w p造nie regeneruj帷 Gliss-Kura.Mo瞠sz wilgotne po myciu w這sy spryska obficie t od篡wk i i嗆 sobie ogl康a telewizj np. Po jakiej godzince sp逝ka ale nie bardzo obficie,瞠by nie sp逝ka ca貫j od篡wki.Polecam. No i jeszcze super jerst maska L'oreala Absolut Repair-jest to kosmetyk fryzjerski i mo積a go kupi w salonach fryzjerskich ale du穎 taniej jest np.na Allegro-sama j kupuj w豉郾ie tam.

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:47.