Dziewczyny potrzebuję WAS :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-11-19, 15:45   #1
maniooreczka_87
BAN stały

Dziewczyny potrzebuję WAS :)

A więc...dzięki moim super ekstra skłonnościom do majstrowania przy buzi zrobiłam sobie niezłą masakrę w jedym miejscu...otóż chcąc XXX (bodajże miesiąc) czasu temu usunąc zaskórnika na policzku zrobiłam sobie wielkie wielkie przebarwienie chyba, bo to ok. 2 tygodni nie schodziło z buzi. Najpierw się strupek, zrobił, potem odpadł, juz było prawie okej bo prawie znikło,tylko że to coś było wypukłe więc pomyślałam, że w środku coś siedzi i potem bede miała gorsze jazdy, więc łapki poszły w ruch i co ???? nic w środku nie było, nadal jest wypukłe tylko rozgrzebane i co teraz?...Teraz nie wiem czy :
-stosowac na to masc ichtiolową , żeby a nuż coś tam siedzi to wyciągnie (ale myślę, że może to nie najlepszy pomysł, bo słyszałam, że wizażanki mówiły, że maśc ta czesto powoduje przebarwienia w miejscu zastosowania),
-stosowac na to po prostu SUDOCREM,
-stosowac na to normalnie kwasy w postatci Acneroxid 5, oraz Acne derm na przemian tak jak na cala twarz,
-stosowac na to CEPAN krem na blizny, ale tam napisali zeby używac już na wyleczone miejsca, a przeciez tam mam malutką rankę i nie wiem czy to nie jest problemem i czy nie zrobie sobie gorzej,
-przemywac rumiankiem?
więcej rzeczy w domu nie mam, chętnie użyłabym Tormentiol, ale niestety dzis go juz nie dostane, a w domu mi się już skończył
Pomóżcie kochane co mam zrobic z tym fantem. Zależy mi żeby to sie w miare szybko zagoiło
PS.Musze sprostowac ze z tego profilu wątki piszę ja oraz moja siostra, także czasem nasze zeznania moga byc sprzeczne hehe
maniooreczka_87 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-19, 17:10   #2
olenkaaa_1
Raczkowanie

Dot.: Dziewczyny potrzebuję WAS :)

mnie na coś takiego pomogła maść cynkowa
znikło w ciągu nocy

Edytowane przez olenkaaa_1
Czas edycji: 2009-03-20 o 10:58
olenkaaa_1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-19, 18:17   #3
zlosnica 999
Raczkowanie

Dot.: Dziewczyny potrzebuję WAS :)

Dziewczyno moim zdaniem nie powinnas absolutnie sama przy tym nic kombinowac tym bardziej ze dokladnie nie wiesz z czym masz do czynienia bo mozesz zrobic sobie wielkie kuku na buzce a wtedy bedzie juz za pozno jak njszybciej odwiedz dermatologa moze trafisz na jakiegos przyzwoitego jedynie to moge Ci poradzic trzymam kciuki!

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości