Jak zmienić czarne na czerwone ??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-11-19, 16:56   #1
aisia77
Przyczajenie

Jak zmienić czarne na czerwone ???

Witam !!!
Mam problem. Jestem brunetką. Ostanio zmieniłam kolor włosów na czarne. Chciałabym powrócić do naturalnego odcienia lub zmienić je na czerwień granatu. Jak to zrobić ??? Jak pozbyć się czarnego koloru nie uszkadzając przy tym włosów ??? Pomocy !!! Kasia
aisia77 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-19, 17:01   #2
katia1985
Raczkowanie

Dot.: Jak zmienić czarne na czerwone ???

tez jestem czarna i Kasia ale wydaje mi sie ze bez uszkadzania wloso Ci sie to nie uda chyab ze poczekasz az odrosna:P a to czasochlonne i bedzie brzydko wygladac:P wiec zostanie zmywanie koloru niestety ale czarne jest piekne
katia1985 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-19, 17:07   #3
aisia77
Przyczajenie

to zostaje urozmaicenie kolorku - chyba kupię sobie czarny w odcieniu śliwki ...
Stary 2006-11-19, 17:08   #4
katia1985
Raczkowanie

szczerze Ci powiem ja tez tak czasem robie:P bo ja kzafarbujesz np na granatowa czren to tak fajnie wyglada potem tten granat sie zmyje i zostanie czern naprawde polecam
Stary 2006-11-19, 17:18   #5
aisia77
Przyczajenie

oki, to jutro idę na zakupy "śliwkowe", granat już testowałam dzięki i do następnego wątku
Stary 2006-11-19, 17:21   #6
katia1985
Raczkowanie

ok to powiedz jaki dokladnie kolor kupilas i jak wyszlo moze ja tez sprobuje tylko jakie masz juz odrosty? bo ja dosyc spore i boje sie ze bedzie roznica na czubku glowy;p
Stary 2006-11-19, 17:28   #7
aisia77
Przyczajenie

oki, dam znać , gdy tylko rozpocznę "akcję śliwka". odrosty też już są zaawansowane
Stary 2006-11-19, 17:37   #8
katia1985
Raczkowanie

to ok czekam na rezultaty pozdrawiam
Stary 2006-11-25, 16:20   #9
katia1985
Raczkowanie

i co? mialas dac znac jak wyszlo;p i jaka farba itp;p
Stary 2006-11-25, 16:39   #10
Mariti
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez katia1985 Pokaż wiadomość
tez jestem czarna i Kasia ale wydaje mi sie ze bez uszkadzania wloso Ci sie to nie uda chyab ze poczekasz az odrosna:P a to czasochlonne i bedzie brzydko wygladac:P wiec zostanie zmywanie koloru niestety ale czarne jest piekne
To wcale nie musi byc takie straszne, przy dostepnych srodkach! ty ma bardziej, że przejśc z czarnego na czerwień jest najłatwiej, wystarczy nałożyc rozjasniac (ok 5 tonów), poczym nałozy farbe o odcieniu o ton ciemniejszym niż to co wyjdzie ( a przy czarnym i rozjasniaczu jakis odcień czerwieni zapewne). By wrócic do naturalnego koloru, bądż jaśniejszego- to jest rzeczywiście czasochłonne - zobacz wątki o dekoloryzacji.To w jakim stanie beda twoje włosy, zalezy od obecnego ch stanu ilości farbowań na czarno ( ważne także czym)Po zabiegu nalezy stosowac dobre maski ( pisze bardzo ogólnie bo naprawde jest już z 1000 watków na ten temat, wystarczy użyć wizazowej wyszukiwarki)Sama zeszłam z czarnego na bardzo jsany blond w cztery misiące ( obecnie jestem od 5 miesięcy blondynką i mam włosy w dobrym stanie)

Marilyn Monroe
Mariti jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-25, 17:41   #11
MartiniBianco
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Mariti Pokaż wiadomość
To wcale nie musi byc takie straszne, przy dostepnych srodkach! ty ma bardziej, że przejśc z czarnego na czerwień jest najłatwiej, wystarczy nałożyc rozjasniac (ok 5 tonów), poczym nałozy farbe o odcieniu o ton ciemniejszym niż to co wyjdzie ( a przy czarnym i rozjasniaczu jakis odcień czerwieni zapewne). By wrócic do naturalnego koloru, bądż jaśniejszego- to jest rzeczywiście czasochłonne - zobacz wątki o dekoloryzacji.To w jakim stanie beda twoje włosy, zalezy od obecnego ch stanu ilości farbowań na czarno ( ważne także czym)Po zabiegu nalezy stosowac dobre maski ( pisze bardzo ogólnie bo naprawde jest już z 1000 watków na ten temat, wystarczy użyć wizazowej wyszukiwarki)Sama zeszłam z czarnego na bardzo jsany blond w cztery misiące ( obecnie jestem od 5 miesięcy blondynką i mam włosy w dobrym stanie)
Więc ja mam pytania do Ciebie tez jestem czarna z tym, że prawie od ok. 7-10 miesiecy wiec farbowań troszke już było... widziałam rozjaśniacze o 4-5 tonów joanny albo innej firmy(ok 6-7 zł)... czy jeżeli połoze taki rozjasniacz uda mi sie troszke czarny "spłukać" zależy mi na ciemnym karmelu... A co myslisz o ostatnio reklamowanej farbie chyba Brilliant, która jest do koloryzacji ciemnych włosów?? Moze ona by mi pomogła??
Stary 2006-11-25, 22:28   #12
maxx
Raczkowanie

bardzo prosze nie kupuj Joanny. nie wiem czy tylko na mnie ona tak działa, ale drugi raz dałam sie pokusić na joanne i znów totalnie zniszczyła mi włosy. nawet dekoloryzaror za 8 zł / firma na M, nie pamiętam nazwy/ nie spaprała mi włosów tak jak joanna. łamią sie i farba się nie trzyma ich wogóle
maxx jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-26, 07:53   #13
MartiniBianco
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez maxx Pokaż wiadomość
bardzo prosze nie kupuj Joanny. nie wiem czy tylko na mnie ona tak działa, ale drugi raz dałam sie pokusić na joanne i znów totalnie zniszczyła mi włosy. nawet dekoloryzaror za 8 zł / firma na M, nie pamiętam nazwy/ nie spaprała mi włosów tak jak joanna. łamią sie i farba się nie trzyma ich wogóle

Dziękuje za ostrzeznie... Moze jednak wybiore drozszy dekoloryzator trzeba bedzie odwiedzic jakis fryzjerski sklep

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości