Komputerowe Metamorfozy - część II - Strona 109 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Pokaż wyniki sondy: Czy podoba sie Wam mój pomysł na wątek?
Tak 998 91,98%
Nie 17 1,57%
Nie wiem 49 4,52%
Beznadziejny jest ten wątek 21 1,94%
Głosujący: 1085. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-01-22, 18:21   #3241
201704240951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 10 365
Dot.: Komputerowe Metamorfozy - część II

Cytat:
Napisane przez gobaj Pokaż wiadomość
Witam,
czy mogę prosic o dopasowanie fryzur?
Poniżej moje fotki a także fryzury (głównie chodzi mi o kolor).
Z góry dziękuję
Kilka kolorków

Edytowane przez 201704240951
Czas edycji: 2016-12-12 o 22:12
201704240951 jest offline  
Stary 2009-01-22, 20:51   #3242
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 515
Superfly
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg seperfly2.jpg (79,5 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg seperfly3.jpg (78,4 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg seperfly4.jpg (78,3 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg seperfly5.jpg (78,3 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg seperfly6.jpg (78,3 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg seperfly7.jpg (78,4 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg seperfly8.jpg (78,0 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg seperfly9.jpg (78,1 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg seperfly10.jpg (78,5 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg seperfly11.jpg (78,6 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg seperfly12.jpg (77,6 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg seperfly13.jpg (77,8 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg seperfly14.jpg (77,9 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg seperfly15.jpg (78,7 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg seperfly16.jpg (77,6 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg seperfly17.jpg (79,1 KB, 13 załadowań)
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 515 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline  
Stary 2009-01-23, 00:01   #3243
Magic Girl
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Białe Błota koło Bydgoszczy
Wiadomości: 1 101
GG do Magic Girl
Dot.: Komputerowe Metamorfozy - część II

Cytat:
Napisane przez kruszynelka Pokaż wiadomość
Cześć dziweczyny.
Chcialabym zmienic fryzure, ogladam te wszystkie metamorfozy i jestem w szoku! Wysyłam kilka fotek. Mam czarne wlosy chcialabym zobaczyc jak wygladam w rudym, blond moze braz, długie, krótkie, grzywki
Nie wiem czy dałam dobre zdjecia

Pomożcie mam zamiar wybrac sie do fryzjera niebawem...
ślicznie Ci w czarnych pasuje Ci do karnacji zazdroszcze takiej łądnej buzi
Jesteśmy sąsiadkami prawie, że niedaleko mieszkamy :P
__________________
"Serce i umysł rzadko kłamią jednocześnie"
Magic Girl jest offline  
Stary 2009-01-23, 16:19   #3244
mg78
Zadomowienie
 
Avatar mg78
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z domu ;P
Wiadomości: 1 944
Wpisy w blogu: 2
Dot.: Komputerowe Metamorfozy - część II

Cytat:
Napisane przez kruszynelka Pokaż wiadomość
Cześć dziweczyny.
Chcialabym zmienic fryzure, ogladam te wszystkie metamorfozy i jestem w szoku! Wysyłam kilka fotek. Mam czarne wlosy chcialabym zobaczyc jak wygladam w rudym, blond moze braz, długie, krótkie, grzywki
Nie wiem czy dałam dobre zdjecia

Pomożcie mam zamiar wybrac sie do fryzjera niebawem...
__________________

mg78 jest offline  
Stary 2009-01-23, 16:21   #3245
Superflyy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 33
Dot.: Komputerowe Metamorfozy - część II

Kasiu222 dziekuje Ci slicznie Fotki fajne, ale zdjecie nr 1 wygrywa Teraz juz wiem, ze nic ciemnego, pojde w strone ciemnego blondu
Superflyy jest offline  
Stary 2009-01-23, 16:35   #3246
mg78
Zadomowienie
 
Avatar mg78
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z domu ;P
Wiadomości: 1 944
Wpisy w blogu: 2
Dot.: Komputerowe Metamorfozy - część II

Cytat:
Napisane przez eldrin83 Pokaż wiadomość
witam czy mogę prosić o jakieś propozycje odnośnie fryzury i koloru, włoski są takie nijakie bo za 1,5 roku mam ślub i sama nie wiem czy zapuścić trochę czy na krótko bo ok 7 lat noszę już krótkie włoski
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P6ec35199734654e556d1c9db34bed3b2_62369323(2).jpg (74,9 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P6ec35199734654e556d1c9db34bed3b2_62369323(3).jpg (72,7 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P6ec35199734654e556d1c9db34bed3b2_62369323.jpg (70,7 KB, 15 załadowań)
__________________

mg78 jest offline  
Stary 2009-01-23, 16:42   #3247
mg78
Zadomowienie
 
Avatar mg78
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z domu ;P
Wiadomości: 1 944
Wpisy w blogu: 2
Dot.: Komputerowe Metamorfozy - część II

Cytat:
Napisane przez suzana Pokaż wiadomość
jakiś czas temu Kasia zaproponowała mi metamorfozę w kolorze rudości
właściwie wróciłam juz do blondu, ale ostatnio chodzi za mną czekolada - nie wiem czy pasowałaby do mnie

czy któraś z Was mogłaby coś dla mnie wyczarować?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P55085bd63339215583c86778b2e86e68_62312915(2).jpg (76,1 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P55085bd63339215583c86778b2e86e68_62312915(3).jpg (79,3 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P55085bd63339215583c86778b2e86e68_62312915(4).jpg (78,4 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P55085bd63339215583c86778b2e86e68_62312915.jpg (77,0 KB, 10 załadowań)
__________________

mg78 jest offline  
Stary 2009-01-23, 18:33   #3248
kruszynelka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 91
GG do kruszynelka
Dot.: Komputerowe Metamorfozy - część II



blond mi sie podoba

dzieki!!
kruszynelka jest offline  
Stary 2009-01-23, 19:08   #3249
mg78
Zadomowienie
 
Avatar mg78
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z domu ;P
Wiadomości: 1 944
Wpisy w blogu: 2
Dot.: Komputerowe Metamorfozy - część II

Cytat:
Napisane przez gobaj Pokaż wiadomość
Witam,
czy mogę prosic o dopasowanie fryzur?
Poniżej moje fotki a także fryzury (głównie chodzi mi o kolor).
Z góry dziękuję
Załącznik 1974351

Załącznik 1974352

Załącznik 1974359

Załącznik 1974360

Załącznik 1974361

Załącznik 1974362
__________________

mg78 jest offline  
Stary 2009-01-23, 20:46   #3250
suzana
Zakorzenienie
 
Avatar suzana
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Jego serce
Wiadomości: 7 409
GG do suzana
Dot.: Komputerowe Metamorfozy - część II

mg dziękuje ! ten kolor bardzo przypadl mi do gustu http://wizaz.pl/forum/attachment.php...3&d=1232725342
__________________
"Kilka dni nie zmieni Cię w zdobywcę szczytu."

suzana




Kasieńka 06.04.2012r.
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥




suzana jest offline  
Stary 2009-01-23, 21:01   #3251
gobaj
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 111
GG do gobaj
Dot.: Komputerowe Metamorfozy - część II

dziewczynki bardzo dziękuję
gobaj jest offline  
Stary 2009-01-23, 21:05   #3252
gobaj
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 111
GG do gobaj
Cytat:
Napisane przez nika135 Pokaż wiadomość
Kilka kolorków
Nika a czy mogłabyś wyczarować wiele innych kolorów?

Dziewczynki proszę dopasujcie te dwa zdjęcia.....
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 4647317.jpg (48,6 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3274352.jpg (32,8 KB, 6 załadowań)

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2009-01-24 o 00:07 Powód: post pod postem
gobaj jest offline  
Stary 2009-01-23, 21:18   #3253
waaampirek
Organizatorka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 198
Dot.: Komputerowe Metamorfozy - część II

Cytat:
Napisane przez kruszynelka Pokaż wiadomość
Cześć dziweczyny.
Chcialabym zmienic fryzure, ogladam te wszystkie metamorfozy i jestem w szoku! Wysyłam kilka fotek. Mam czarne wlosy chcialabym zobaczyc jak wygladam w rudym, blond moze braz, długie, krótkie, grzywki
Nie wiem czy dałam dobre zdjecia

Pomożcie mam zamiar wybrac sie do fryzjera niebawem...
Może moja metamorfoza nie pomoże co do koloru, ale bardzo podobasz mi się w takeij grzywce:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Bez☠tytułu.jpg (34,5 KB, 20 załadowań)
waaampirek jest offline  
Stary 2009-01-23, 22:40   #3254
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 635
GG do mamaNiny
Dot.: Komputerowe Metamorfozy - część II

Witajcie ja również poproszę o jakieś propozycje. odkąd urodziłam dziecko nie mogę dojść do siebie ani z wagą, ani z wizerunkiem
mam nadzieję, że zdjęcia będą ok i jakoś mi pomożecie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P9150741.jpg (31,9 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PC130473.jpg (22,3 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P8240649.jpg (46,9 KB, 8 załadowań)
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3

Edytowane przez 201704240951
Czas edycji: 2009-01-23 o 22:46 Powód: jak chcesz porady załóż nowy wątek, jeśli tylko przeróbka to tu. Regulamin
mamaNiny jest offline  
Stary 2009-01-24, 13:01   #3255
czarna248
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 098
Dot.: Komputerowe Metamorfozy - część II

może mi ktos pomoże - cały czas mam czarne włosy chcialabym zmienic kolor na

jakies brazy i zobaczyc czy pasowałby mi blond

z góry dziękuję za pomoc
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 19102008386.jpg (57,7 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 19102008391.jpg (55,3 KB, 10 załadowań)
czarna248 jest offline  
Stary 2009-01-25, 01:21   #3256
bizarrella
Rozeznanie
 
Avatar bizarrella
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 790
Dot.: Komputerowe Metamorfozy - część II

hej, dziewczyny!ja tez poprosze o metamorfoze bo cuda działacie...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P3b5a5002474771b4024981a6d0804783_62416399.jpg (79,9 KB, 32 załadowań)
bizarrella jest offline  
Stary 2009-01-25, 14:24   #3257
waaampirek
Organizatorka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 198
Dot.: Komputerowe Metamorfozy - część II

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg a.jpg (30,5 KB, 28 załadowań)
waaampirek jest offline  
Stary 2009-01-25, 18:43   #3258
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 635
GG do mamaNiny
Dot.: Komputerowe Metamorfozy - część II

Cytat:
Napisane przez mamaNiny Pokaż wiadomość
Witajcie ja również poproszę o jakieś propozycje. odkąd urodziłam dziecko nie mogę dojść do siebie ani z wagą, ani z wizerunkiem
mam nadzieję, że zdjęcia będą ok i jakoś mi pomożecie

nie no tylko przeróbkę chciałam ;/
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline  
Stary 2009-01-25, 20:27   #3259
mg78
Zadomowienie
 
Avatar mg78
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z domu ;P
Wiadomości: 1 944
Wpisy w blogu: 2
Dot.: Komputerowe Metamorfozy - część II

Cytat:
Napisane przez mamaNiny Pokaż wiadomość
Witajcie ja również poproszę o jakieś propozycje. odkąd urodziłam dziecko nie mogę dojść do siebie ani z wagą, ani z wizerunkiem
mam nadzieję, że zdjęcia będą ok i jakoś mi pomożecie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P883d7f7e150319abe65a97836fa0a01e_62436697.jpg (45,3 KB, 15 załadowań)
__________________

mg78 jest offline  
Stary 2009-01-25, 22:05   #3260
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 515
Dot.: Komputerowe Metamorfozy - część II

Przypominam w tym wätku po raz setny.
Jesli chcecie zebysmy dopasowali wam fryzury,musicie nam to ulatwic zaläczajäc zdjecia-wlosy zwiäzane wraz z grzywkä, twarzä wprost do obiektu,nie za blisko tak zeby mozna dobrac,jesli ktos zaläcza zdjecie daleko od obiektu ze ledwo widac tä osobe,niewyrazne zdjecia lub wlosy rozpuszczone,to wiadomo ze taka symulacja nie wyjdzie,lub ciezko bedzie dopasowac symulacyjnie!
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 515 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline  
Stary 2009-01-25, 22:18   #3261
bizarrella
Rozeznanie
 
Avatar bizarrella
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 790
Dot.: Komputerowe Metamorfozy - część II

http://wizaz.pl/forum/attachment.php...32843291bardzo podoba mi sie ta fruzurka, dziewczyny prosz dopasujcie mi ją do twarzy!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P3b5a5002474771b4024981a6d0804783_62416399.jpg (79,9 KB, 13 załadowań)
bizarrella jest offline  
Stary 2009-01-26, 11:40   #3262
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 635
GG do mamaNiny
Dot.: Komputerowe Metamorfozy - część II

Cytat:
Napisane przez mg78 Pokaż wiadomość
Dzięki kochana jesteś akurat dziś rano troszkę rozjaśniłam sobie fryzurkę
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline  
Stary 2009-01-26, 11:55   #3263
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 515
Dot.: Komputerowe Metamorfozy - część II

bizarrella - na szybko zrobiona.Fryzurka Katie Holmes ma inaczej ustawionä twarz wiec nie dalo sie dobrac.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bizarrella1_03.jpg (65,3 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bizarrella1_04.jpg (66,6 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bizarrella1_05.jpg (66,8 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bizarrella1_06.jpg (65,0 KB, 18 załadowań)
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 515 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline  
Stary 2009-01-26, 15:35   #3264
jamau
Raczkowanie
 
Avatar jamau
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 117
Question Dot.: Komputerowe Metamorfozy - część II

Witam. Ja bym poprosiła o zmianę kolorku na brązik lub ciemna szatynka i fotki z grzywką na ukos lub bez. Myślę o zmianie koloru na ciemny, hmm???Dołanczam jedna fotke w jakiej fryzurce bym się chciała znaleźć, ale prosze o włąsne pomysły. pzdr.i dziękuje.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 100_1348.jpg (11,6 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_13781.jpg (30,9 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fota.jpg (3,5 KB, 462 załadowań)
jamau jest offline  
Stary 2009-01-26, 18:23   #3265
fallingangel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 26
Dot.: Komputerowe Metamorfozy - część II

hej wszystkim moze mi ktos pomoze kto by sprobowal poeksperymentował z kolorem moich włosów?widziałam sie juz w ciemniejszych moze jakies jasniejsze braz jasny karmelowy..ciemny blond?ale z tego co wiem to takie jasne trudno zrobic w ps ..ale moze ktos da rade!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg p 011.jpg (69,1 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpeg 7704_120x120.jpeg (4,4 KB, 454 załadowań)
fallingangel jest offline  
Stary 2009-01-27, 14:49   #3266
fallingangel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 26
Dot.: Komputerowe Metamorfozy - część II

albo jak ktos ma jakies gotowe fryzurki z blondem czy brazem to jakos dopasowac to twazry ,wiem ze idealnie nigdy nie wyjdzie ale chce spr jakbym w danym kolorku wygladała wielkie dzieki z gory ..jak ktos sie podejmie?!
fallingangel jest offline  
Stary 2009-01-27, 21:53   #3267
zawszeboska
Zakorzenienie
 
Avatar zawszeboska
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 4 955
Dot.: Komputerowe Metamorfozy - część II

Cześć, mogłybyście mi też pomóc? Wybieram się w sobotę do fryzjera i marzy mi się jakaś zmiana. Myślałam o grzywce, ale nie prostej, tylko takiej dłuższej, na bok. Gdyby któraś miała chwilę i dobrała mi kilka fryzur z taką grzywką, byłabym bardzo wdzięczna. Kolor może być taki jak na zdjęciu, albo odrobinę ciemniejszy.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bez☠tytułu2.jpg (180,6 KB, 36 załadowań)
zawszeboska jest offline  
Stary 2009-01-28, 01:45   #3268
waaampirek
Organizatorka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 198
Dot.: Komputerowe Metamorfozy - część II

Cytat:
Napisane przez zawszeboska Pokaż wiadomość
Cześć, mogłybyście mi też pomóc? Wybieram się w sobotę do fryzjera i marzy mi się jakaś zmiana. Myślałam o grzywce, ale nie prostej, tylko takiej dłuższej, na bok. Gdyby któraś miała chwilę i dobrała mi kilka fryzur z taką grzywką, byłabym bardzo wdzięczna. Kolor może być taki jak na zdjęciu, albo odrobinę ciemniejszy.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Bez☠tytułu.jpg (125,5 KB, 52 załadowań)
waaampirek jest offline  
Stary 2009-01-28, 10:48   #3269
jamau
Raczkowanie
 
Avatar jamau
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 117
Dot.: Komputerowe Metamorfozy - część II

Cytat:
Napisane przez jamau Pokaż wiadomość
Witam. Ja bym poprosiła o zmianę kolorku na brązik lub ciemna szatynka i fotki z grzywką na ukos lub bez. Myślę o zmianie koloru na ciemny, hmm???Dołanczam jedna fotke w jakiej fryzurce bym się chciała znaleźć, ale prosze o włąsne pomysły. pzdr.i dziękuje.
Bardzo proszę o zmianę bo również idę niedługo do fryzjera, an ie wiem czy przyciemnić włoski i czy zrobić sobie grzywkę na ukos. Przsyłam zmniejszoną fotkę może uda się z nią coś zrobic. pzdr.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 100_1347.jpg (10,7 KB, 13 załadowań)
jamau jest offline  
Stary 2009-01-28, 11:22   #3270
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 515
Dot.: Komputerowe Metamorfozy - część II

Cytat:
Napisane przez fallingangel Pokaż wiadomość
hej wszystkim moze mi ktos pomoze kto by sprobowal poeksperymentował z kolorem moich włosów?widziałam sie juz w ciemniejszych moze jakies jasniejsze braz jasny karmelowy..ciemny blond?ale z tego co wiem to takie jasne trudno zrobic w ps ..ale moze ktos da rade!
Cytat:
Napisane przez jamau Pokaż wiadomość
Bardzo proszę o zmianę bo również idę niedługo do fryzjera, an ie wiem czy przyciemnić włoski i czy zrobić sobie grzywkę na ukos. Przsyłam zmniejszoną fotkę może uda się z nią coś zrobic. pzdr.

Zdjecia sä male i niewyrazne,prosze zaläczyc takie jakie sä wymagane w tym wätku.Bo wätpie zeby ktos sie podjäl symulacji,ktöra zabierze duzo czasu...
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 515 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
fotka, fryzura metamorfoza, fryzury, metamorfoza, nowa, przeróbka, zdjęcie

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:14.