Jak pozbyc sie grzywki? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-11-20, 10:08   #1
blue2003
Miuoshowa

GG do blue2003 Wyślij wiadomość przez Yahoo do blue2003
Angry

Jak pozbyc sie grzywki?

Zaczne moze od poczatku - otoz w pazdzierniku wybralam sie do fryzjerki na podciecie grzywki, gdyz byla juz bardzo dluga (najdluzsze kosmyki siegaly do linii ust, najkrotsze moze do konca nosa). Nosze grzywke od ponad dwoch lat, wiec jestem juz do niej przyzwyczajona, myslalam ze nie bedzie zadnych problemow. A tymczasem okazalo sie ze nie moge siebie w niej zniesc I z tego wszystkiego zaczelam ja podpinac wsuwkami do tylu (nie wiem czy to wazne, ale reszte wlosow nosze rozpuszczona - sa pocieniowane od ramion do poczatku lopatek, prostowane). Niby jest troche lepiej, ale robi mi sie taka jakby kwadratowa glowa Probowalam podpinac ja jakos inaczej, niestety z marnym skutkiem - mam grube i geste wlosy, a ona jest cieta z wlosow az od czubka glowy, w dodatku krotka - ledwo brwi siega. Opaski tez nie zdaly egzaminu - cienkie nie trzymaja moich ciezkich wlosow, grube mi zupelnie nie pasuja.
No i tu pojawia sie kluczowe pytanie - co z nia zrobic, jak przezyc zapuszczanie?

"...nasza wielkość miała iskrzyć, a wygasa gdy tak teraz na nią patrzę a ty milczysz..."
blue2003 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-20, 10:20   #2
ksh
Zakorzenienie

Dot.: Jak pozbyc sie grzywki?

jakieś chusteczki na głowę? albo opaski takie grubsze? moim patentem jest noszenie kilku cienkich opasek, ładnie to wygląda

a może układaj sobie grzywkę do fryzurki "na kopułę"? wiesz, taka natapirowana kupa włosów nad czołem :P

a jeśli lubisz oryginalność, zapleć sobie mnóstwo malutkich dobieranych warkoczyków od czubka glowy, wplatając w nie grzyweczkę

pozdrawiam

(też zapuszczam grzywkę tylko po prostu zaczesuję ją na bok )
e veux seulement oublier
Et puis je fume

ksh jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-20, 10:26   #3
wersta
Zakorzenienie

tez jestem w ciężkim momencie zapuszczania grzywki fryzjerka pocieniowała mi tak końcówki, że grzywka sama układa się na bok. to się nazywa pikowanie grzywki (czy jakoś tak ) teraz myślę, że dam radę zapuścić.
wersta jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-20, 10:32   #4
ksh
Zakorzenienie

oooj ja pamiętam jak ścinałam dość dużo włosy, a fryzjerka chciała mi zostawić grzywkę taką jaką miałam (o wiele za długą, długość mniej więcej do policzka...). ja poprosiłam o skrócenie jej troszkę, a ona - rach, ciach - i zostałam w grzyweczce do połowy czoła. :|
e veux seulement oublier
Et puis je fume

ksh jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości