Drogie Wizażystki baaaardzo proszę o pomoc. Enetha - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-11-23, 20:20   #31
Enetha
Przyczajenie

Dot.: Drogie Wizażystki baaaardzo proszę o pomoc

Dobra, przepraszam, sytuacja opanowana. Już wiem o które zdjęcie chodzi. Faktycznie chyba ten kolor będzie najlepszy .

xyoko, Kasiu i Kiniu dzięki, że nie zapomniałyście o mnie
No to teraz czas na fruzurkę i sparawa zalatwiona
Ja później przeglądne jeszcze raz wszystkie zdjęcia i już tak ostatecznie napiszę, które mi się najbardziej podobają. Mam nadzieję, że w tej kwestii też mogę liczyć na Waszą pomoc.
Więc narazie, pa pa
Enetha jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-23, 20:31   #32
kinga(kinia)
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Enetha Pokaż wiadomość
Ja później przeglądne jeszcze raz wszystkie zdjęcia i już tak ostatecznie napiszę, które mi się najbardziej podobają. Mam nadzieję, że w tej kwestii też mogę liczyć na Waszą pomoc.

Ok ok pomozemy, przynajmniej ja. Tylko wez tak sie bardzo bardzo dobrze zastanow w jakiej fryzurce bys sie dobrze czula (bo to jest najwazniejsze) i w jakiej sie sobie podobasz, a potem wklej te fotki to sie cos wymysli.
Pozdrawiam
kinga(kinia) jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-23, 22:33   #33
xyoko
Zakorzenienie

Cytat:
Mam nadzieję, że w tej kwestii też mogę liczyć na Waszą pomoc.
Oczywiście Ciekawa jestem co postanowisz
xyoko jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-24, 00:59   #34
Enetha
Przyczajenie

No, trochę się pomęczyłam, ale coś tam wyszperałam. Przedewszystkim kierowałam się tym co pisałyście, a więc żę ma być grzywka na bok. Oto rezulatyty moich poszukiwań . Faworyci to fot. 1,3,4. Moje drogie ekspertki, co wy na to
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wloski6.jpg (20,0 KB, 64 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Włoski.jpg (8,6 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wloski5.jpg (25,0 KB, 57 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wloski4.JPG (20,6 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wloski3.JPG (43,5 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wloski1.jpg (95,1 KB, 20 załadowań)
Stary 2006-11-24, 14:58   #35
kinga(kinia)
Zadomowienie

Hmm widzeze postawilas na lekka grzywke oraz male podciecie wlosow, no i farbowanie. Nie zaszalejesz troche bardziej z cieciem? Zalaczam metamorfozy.
Pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: gif en1.gif (61,8 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: gif en1a.gif (60,4 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: gif en1b.gif (54,2 KB, 15 załadowań)
Stary 2006-11-24, 15:21   #36
xyoko
Zakorzenienie

Cytat:
No, trochę się pomęczyłam, ale coś tam wyszperałam. Przedewszystkim kierowałam się tym co pisałyście, a więc żę ma być grzywka na bok. Oto rezulatyty moich poszukiwań . Faworyci to fot. 1,3,4. Moje drogie ekspertki, co wy na to

Myślę, że to dobry wybór Trzy wybrane przez Ciebie fryzurki mają podobne cięcia, więc myślę, że najlepiej by było, gdybyś pokazała wszystkie fryzjerowi. Na tej podstawie będzie mógl dopasować coś dla Ciebie
Z odważniejszymi fryzurami zawsze możesz jeszcze zaszaleć Nie ścinałabym od razu krócej
Stary 2006-11-24, 16:20   #37
Enetha
Przyczajenie

Dobra, dziewczyny więc klamka zapadła. Zrobię tak jak xyoko pisała, więc pokazuje 3 zdjęcia, a fryzjerka niech zrobi ze mnie człowieka . Już się nie mogę doczekać.
Kiniu, a z tym cięciem to może pokąbinujemy później jak mnie znowu najdzie przejście metamorfozy
Dziewczyny, a nie wicie jak sie mam malować, wiem już od Was jakie mam używać kolory, ale nie wiem w jaki sposób nałożyć cienie, róże itd., aby wyglądać korzystnie, albo w miare normalnie ? No i typ kolorystyczny jaki mam?
Jak już to będe wiedziała to już nie będe zamęczać Was .
Kiniu i xyoko, świetne z Was dziewczyny, jak tylko przejde tą moją metamorfoze, to zaraz jako pierwszym prześle Wam moje zdjęcie w nowm wcieleniu.
JESTEśCIE WIELKIE DZIEWDZYNY
Kinia i xyoko są SUPER
Stary 2006-11-24, 16:22   #38
Enetha
Przyczajenie

Dobra, dziewczyny więc klamka zapadła. Zrobię tak jak xyoko pisała, pokazuje 3 zdjęcia, a fryzjerka niech zrobi ze mnie człowieka . Już się nie mogę doczekać.
Kiniu, a z tym cięciem to może pokąbinujemy później jak mnie znowu najdzie przejście metamorfozy
Dziewczyny, a nie wicie jak sie mam malować, wiem już od Was jakie mam używać kolory, ale nie wiem w jaki sposób nałożyć cienie, róże itd., aby wyglądać korzystnie, albo w miare normalnie ? No i typ kolorystyczny jaki mam?
Jak już to będe wiedziała to już nie będe zamęczać Was .
Kiniu i xyoko, świetne z Was dziewczyny, jak tylko przejde tą moją metamorfoze, to zaraz jako pierwszym prześle Wam moje zdjęcie w nowm wcieleniu.
Kinia i xyoko są SUPER
Stary 2006-11-24, 22:21   #39
kinga(kinia)
Zadomowienie

Enetha widze ze decyzja zapadla? Hm no moze z ktrotkim, a raczej krotszymi wloskami pozniej sprobujesz. A teraz lekkie podciecie i grzywka w kolorze brazowym, tak?
W makijazu to ja Ci za chiny ludowe nie pomoge, bo sama mam problem (zobaczcie w podpisie) i sama chcialabym uzyskac jakies porady, no ale trudno.
W pierwszym poscie napisalas ze zrzucasz jeszcze cizaowe (nad) kilogramki. Fajnie ze nadal o siebie dbasz, dobrze dziewczyno! Jednak nie musisz sie ukrywac jakis czarnych, powyciaganych swetrach. Wiem ze maluszek jest teraz najwazniejszy i uroda itp schodza na dalszy, boczny tor. Jednak jak chociaz troszke zmienisz swoj dotychczasowy wizerunek to poczujesz sie lepiej (ladniejsza, odnowiona, pewniejsza siebie) i dosteniesz takiego kopa z dodatkowa dawnka energi. Tutaj zaleczam stronki www 1,2 (ta bluzka kimono jest ciekwaym rozwiazaniem, fajny fason, jest dluzsza co przykrywa brzuch i biodra)Mysle ze warto je przejzec oraz caly ten serwis, bo czasami cos ciekawego sie wyczyta.
Pozdrawiam
i przyznaje ze Twoim ostatnim postem czuje sie zawstydzona ale mimo to dziekuje rowniez
Stary 2006-11-24, 23:43   #40
Enetha
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez kinga(kinia)
A teraz lekkie podciecie i grzywka w kolorze brazowym, tak?
Tak, tak Kiniu, będzie tak jak uzgadniałyśmy. Chociaż mój mąż, przeglądał ostatnio wszystkie posty i stwierdził, że najbardziej podobam się mu na fot. od kaski222, żyć mi nie daje Znowu mi robi, niepotrzebnie mętlik w głowie Ale póki co, ja sie nie daję. Muszę szybko umówić się do fryzjerki, żeby mnie nie przekabacił.
Co do tych ciążowych nadkilogramów to muszę się pochawlić, że udało mi się od momentu, kiedy misałam 1 post schudnąć kolejne 2kg (w sumie będzie już 18kg). Strasznie mnie motywuje do tego moj: synuś Kamilek i mąż. Sama też bardzo chcę się zmienić, przejść taką konkretną metamorfoze. Nie chcę aby kiedykolwiek syn z mężem musieli się za mnie wstydzić. Zresztą mnie samej też było żle w tamtym ciele, czułam się okropnie.
Podadto przeczytałam na stronie internetowej instytucji w której kiedyś miałam staż, że ogłoszony jest nabór do pracy. Do 4.12 przyjmowane są podania. Więc mam dodatkowy bodziec do działania . Mam nadzieję, ze będziesz trzymać za mnie kciuki.
Stary 2006-11-24, 23:47   #41
Enetha
Przyczajenie

Cytat:
i przyznaje ze Twoim ostatnim postem czuje sie zawstydzona
Kiniu, czym tu się wstydzić??? Świetna dziewczyna z Ciebie i tyle. Tak trzymać .
Pozdrawiam, pa pa
Stary 2006-11-26, 14:27   #42
xyoko
Zakorzenienie

Cytat:
Kinia i xyoko są SUPER

Ojej.. Ja też czuję sie zawstydzona I z niecierpliowością czekam na fotki! Trzymam też baaardzo maocno kciuki za pracę!! Daj znać, czy się udało! (Jestem pewna, że będzie dobrze! )
A mąż będzie zachwycony, jak Cie zobaczy po fryzjerze!
pozdrawiam serdecznie!
Stary 2006-11-29, 00:01   #43
Enetha
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez xyoko
Ojej.. Ja też czuję sie zawstydzona
xyoko, pozdrawiam Cię serdecznie i dziękuję za okazaną pomoc. Miło jest gdy ktoś wyciąga pomocną dłoń, wtedy ktoś inny tego potrzebuje. Ty z Kinią, jako jedne z nilicznych zawsze pomagałyście mi.

P.S. Brwi w opłakanym stanie Póki co, "zapuszczam" je. Tragedia. Ale mam nadzieje, że kosmetyczka którą mi polecono, coś "wyczaruje".

Pa, pa
Stary 2006-11-29, 16:43   #44
kinga(kinia)
Zadomowienie

Cytat:
P.S. Brwi w opłakanym stanie Póki co, "zapuszczam" je. Tragedia. Ale mam nadzieje, że kosmetyczka którą mi polecono, coś "wyczaruje".
No ja rowniez mam taka nadzieje. Bedzie dobrze
A kiedy do fryziera?
Napisz w poniedzialek jak z ta praca oraz jak najszybciej wklejaj zdjecia pokazujace jak sie zmieniasz.
Pozdrawiam
Stary 2006-11-29, 18:18   #45
xyoko
Zakorzenienie

Cytat:
xyoko, pozdrawiam Cię serdecznie i dziękuję za okazaną pomoc. Miło jest gdy ktoś wyciąga pomocną dłoń, wtedy ktoś inny tego potrzebuje. Ty z Kinią, jako jedne z nilicznych zawsze pomagałyście mi.

Pa, pa
No tak, zapuszczanie nie należy do przyjemności, ale trzeba to jakoś przetrwać Brwi to niby drobnostka, ale mogą bardzo dużo zmienić w wyrazie twarzy, więc myślę, że naprawdę warto nad nimi popracować

Też czekam z niecierpliwości na efekty i fotki Pozdrawiam
Stary 2006-12-01, 02:10   #46
Enetha
Przyczajenie

Dziewczyny widze, że nie zapomniałyście o mnie, to miłe...
Tak jak Wam obiecałam zdjęcia będą na 100%. W przyszłym tyg. wybieram się do fryzjerki, no a później czeka mnie kosmetyczka (chyba, że te niesforne brwi nie wyrosną do tego czasu, to trzeba będzie jeszcze poczekać z wizytą ).
Pozdrwiam Was Serdecznie
Stary 2006-12-05, 19:05   #47
kinga(kinia)
Zadomowienie

Cytat:
Dziewczyny widze, że nie zapomniałyście o mnie, to miłe...
Tak jak Wam obiecałam zdjęcia będą na 100%. W przyszłym tyg. wybieram się do fryzjerki, no a później czeka mnie kosmetyczka (chyba, że te niesforne brwi nie wyrosną do tego czasu, to trzeba będzie jeszcze poczekać z wizytą ).
Pozdrwiam Was Serdecznie
no i jak tam zmiany? Juz jakies nastapily(koniecznie foty)? A jak z ta praca? Odp
Pozdrawiam
Stary 2006-12-05, 22:09   #48
Enetha
Przyczajenie

Cytat:
no i jak tam zmiany? Juz jakies nastapily(koniecznie foty)? A jak z ta praca? Odp
Pozdrawiam
Witaj Kiniu, co do pracy to narazie nic nie wiem. W sumie do dzisiaj trzeba było dostarczyć aplikacje, więc licze, że jakby co to do końca tygodnia dadzą mi zanać. Później jakbym się zakwalifikowała to czeka mnie jeszcze test, a na końcu rozmowa z panią dyrektor. Także trzeba się uzbroić w cierpliwość.
Co do mojej metamorfozy to:
- chodze raz w tygodniu na solarium (kiedyś chodziłam, no ale wiadomo... )
- u kosmetyczki nie byłam, bo te moje krzaki (czytaj niby brwi) jeszcze odrastają, smaruje je nawet naftą kosmetyczną, żeby je wzmocnić, i aby lepiej rosły (czytałam gdzieś o tym na forum), ale jakoś efektów nie widze
- co do fryzjerki, to przełożyłam wizytę, ponieważ uznałam, że lepiej będzie jak zrobie sobie ten fryz na święta.
Zdjecia napewno będą
Pozdrawiam serdecznie papa
Stary 2006-12-23, 15:33   #49
xyoko
Zakorzenienie

Dot.: Drogie Wizażystki baaaardzo proszę o pomoc. Enetha

Enetha - witam świątecznie

Czekam na obiecane fotki W koncu Święta nadeszły, mam nadzieję, że nie zrezygnowałaś z przemiany? Jestem ogromnie ciekawa, jak wyglądasz Pozdrawiam
Stary 2006-12-24, 21:29   #50
Agaw'a
Zakorzenienie

Cytat:
Agaw`a, niestety przeglądałam swoje ostatnie zdjęcia i z przykrością musze stwierdzić, że na wszytkich fotografiach mam włosy czarne!!! A tak w cale nie jest , ja mam ciemny odcień brązu ze złotawo-brązowymi refeksami
Ale specjalnie dla Ciebie zrobiłam zdjęcie ze zbliżeniem na moje włosy, przy świetle dziennym. Nie jest najlepszej jakości, ale mam nadzieję, że choćby torchę Ci pomogę
DZIEKI ZA FOTKE.
Postaw na ktoras z tychfryzurek :
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: gif e1.gif (63,8 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: gif e3.gif (80,5 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: gif eh2.gif (96,3 KB, 5 załadowań)

-1 -2 -3 -4 -5 -6 -7 -8 -9 -10 -11 -12 -13 -14 -15
Agaw'a jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-26, 20:39   #51
kinga(kinia)
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez xyoko Pokaż wiadomość
Enetha - witam świątecznie

Czekam na obiecane fotki W koncu Święta nadeszły, mam nadzieję, że nie zrezygnowałaś z przemiany? Jestem ogromnie ciekawa, jak wyglądasz Pozdrawiam
ja tez
Stary 2007-01-04, 21:39   #52
kinga(kinia)
Zadomowienie

Enetha no i jak przemiana? Kiedy obiecane zdj?
Czekam!
Pozdrawiam
Stary 2007-04-05, 14:54   #53
kinga(kinia)
Zadomowienie

Jejku myslalm ze beda jakies zdjecia czy cos a tutaj nic. Jak tam Twoja metamorfoza? Zaszly jakies zmiany? Mam nadzieje, ze nie zapomnialas o tym watku, bo ja nie i czekam
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości