chce zaryzykować co o tym sadzicie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-11-23, 14:13   #1
kicia187
BAN stały

chce zaryzykować co o tym sadzicie?

witam was ,jakis czas temu juz ekspeymentowalam z wlosami i wszystko na szczescie sie udalo .z Natury jestem brunetka (kolor :sredni braz) ,zawsze chcialam byc blondynka ale obawialam sie ze ten kolor zupelnie nie bedzie mi do twarzy ,wiec jakies 2 miesiace temu podstanowilam zrobic male zmiany i zrobilam sobie blond pasemka od polowy glowy dol zostawilam ciemny,pasemka nie wyszly co prawda takie jak oczekiwalam poniewaz z ciemnego koloru ciezka wyjsc na jasny ale wszyscy stwierdzili ze jest mi duzo lepie ,moa twarz wyglada promienniej i ja czuje sie lepiej. Ostatnio widzialam teledysk Christiny Aguilery z puff daddy'm "tell me" i strasznie spodobal mi sie xtiny platynowy bla tylko mam dylemat :zrobic sobie wiecej pasemek -na calej gloweie wtym kolorze czy pofarbowac na platynowy bląd ale obawiam sie ze wyjda rude na moich ciemnych wlosach?hmmm?
kicia187 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-23, 14:31   #2
kicia187
BAN stały

Dot.: chce zaryzykować co o tym sadzicie?

oto zdjecia ktore przybliża kolor jaki chcialabym uzyskać
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1chrisitna2.jpg (66,0 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg christina.jpg (16,2 KB, 18 załadowań)
Stary 2006-11-23, 15:01   #3
HolyBoy
Raczkowanie

GG do HolyBoy

blondi są BOSKIE !
HolyBoy jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-23, 15:02   #4
scarlett_1
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez kicia187 Pokaż wiadomość
witam was ,jakis czas temu juz ekspeymentowalam z wlosami i wszystko na szczescie sie udalo .z Natury jestem brunetka (kolor :sredni braz) ,zawsze chcialam byc blondynka ale obawialam sie ze ten kolor zupelnie nie bedzie mi do twarzy ,wiec jakies 2 miesiace temu podstanowilam zrobic male zmiany i zrobilam sobie blond pasemka od polowy glowy dol zostawilam ciemny,pasemka nie wyszly co prawda takie jak oczekiwalam poniewaz z ciemnego koloru ciezka wyjsc na jasny ale wszyscy stwierdzili ze jest mi duzo lepie ,moa twarz wyglada promienniej i ja czuje sie lepiej. Ostatnio widzialam teledysk Christiny Aguilery z puff daddy'm "tell me" i strasznie spodobal mi sie xtiny platynowy bla tylko mam dylemat :zrobic sobie wiecej pasemek -na calej gloweie wtym kolorze czy pofarbowac na platynowy bląd ale obawiam sie ze wyjda rude na moich ciemnych wlosach?hmmm?
napisałaś ze masz średni brąz czyli jesteś szatynką a nie brunetką
scarlett_1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-23, 15:13   #5
nataa
Przyczajenie

Kicia187, ja mam naturalne włosy w kolorze takim myszowatym, raczej ciemne niż jasne. farbuję na platynowy i mi ładnie wychodzi - włosy są biale. niestety każdorazowo muszę siedzieć minimum 4 godz u fryz i mam farbę i mixy 2-3x nakładane. myślę, że nie każdy fryzjer się w ogóle godzi na takie eksperymenty (mój jest dobrym znajomym i znosi jakoś mój upór ). na pewno porządnie sobie przesuszysz włoski ( ja jeszcze prostuję niestety )
nataa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-23, 15:25   #6
kicia187
BAN stały

hej nati jak ja ostatnio bylam u fryzjera to 2 godziny mnie trzymali tylko ,nie chcialo im sie dłuzeja reszta fryzjerow w oogle nie podjely sie tego wyzwania ..w moim nedznym miescie ..ile placisz za cos takiego??
Stary 2006-11-23, 17:02   #7
aleksandra_119
Zadomowienie

Wyślij wiadomość przez MSN do aleksandra_119

Łatwiej byłoby nam cokolwiek doradzić gdybyś pokazała swoje zdjęcia. Masz taką możliwość?
Pozdrawiam.

aleksandra_119 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-23, 17:06   #8
Ewe20
Zakorzenienie

GG do Ewe20

nio zdjecie by sie przydalo ale mysle ze lepiej zrobic sobie pasemka,jak nie wyjdzie kolor to szybciej zatuszujesz
Ewe20 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-23, 19:14   #9
myShaczeQ
Zadomowienie

GG do myShaczeQ

oj blond strasznie niszczy wloski ... strasznie strasznie strasznie moja kumpela ma tak zadkie wlosy przez blond ze jak sie zle uczesze to ma lyse placki na glowie ;/ koszmar ;/ moze jako jednorazowy eksperyment ok - ja tez bym zaszalala, ale nie na dluzej balabym sie ze zostane lysa

myShaczeQ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-23, 19:25   #10
ila78
Rozeznanie

na pewno nie wyjdzie Ci od razu platynowy blond, z ciemnych na blond schodzi się kilkoma farbowaniami więc może na razie wiecej pasemek?
ila78 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-23, 20:20   #11
Papiszynka
Zakorzenienie

Moim zdaniem matka natura wie co robi, i osobom o naturalnych ciemnych wlosach w blondzie jest poprostu nieladnie. Z pasemkami mozesz sprobowac, ale calosci nie ryzykowalabym na Twoim miejscu... Szkoda wlosow. Pomijajac juz fakt ze taki kolor jest niezbyt ladny, taki sztuczny, poza tym bardzo bys miala widoczne odrosty co tez nieciekawie wyglada...
Papiszynka jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości