w這sy podniesione u nasady! - Strona 3 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2009-01-19, 14:10   #61
Finlora
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 963
Dot.: w這sy podniesione u nasady!

Cytat:
Napisane przez witaminka Poka wiadomo嗆
tak jak tu pisa造 dziewczyny ze te wa趾i troche niszcza bo w這sy sie czepiaja i wyrywaja przy zdejmowaniu troszke. jak bedziesz zdejmowa豉 ostro積ie delikatnie to nie ebdzie tak zle

ja mam tez rzepowe ale uzywam od czsu do czasu tylko i polecam
Dzi瘯i
Postaram si nie u篡wac ich zbyt cz瘰to tylko moje w這sy doprowadzaj mnie ju do sza逝 Dzisiaj znowu pozwoli豉m im wyschn望 bez pianki, suszarki i bez wa趾闚, efekt - jeden wielki przyliz

Cytat:
Napisane przez elfik89 Poka wiadomo嗆
Ja mam w這sy do pasa, grube i nie wiem jakie metody Wy dziewczyny macie, ale u mnie to jest tak:
jak umyj wlosy i mam du穎 czasu, to pianke do w這s闚 nak豉dam tylko u nasady i susze w這sy cienkimi pasmami na grubej szczotce i ka盥e pasmo delikatnie utrwalam 'od spodu' lakierem, a je郵i nie mam czasu to nak豉dam piank u nasady w這s闚 i susz w這sy "pod w這s" a do ca趾owitego wysuszenia, nastepnie ca這嗆 spryskuje lakierem ewentualnie, gdy taki efekt mi nie starcza to tapiruje
No nie wiem, tyle lakieru, tapirowanie? W 瘸dnym wypadku dla moich cienkich w這s闚, bardzo szybko doprowadzi豉bym je do op豉kanego stanu Ale jak sama napisa豉 - masz grube w這sy, wi璚 u Ciebie taka metoda mo瞠 si sprawdza.

Finlora jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-01-22, 10:44   #62
elfik89
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 325

Cytat:
Napisane przez Finlora Poka wiadomo嗆
No nie wiem, tyle lakieru, tapirowanie? W 瘸dnym wypadku dla moich cienkich w這s闚, bardzo szybko doprowadzi豉bym je do op豉kanego stanu Ale jak sama napisa豉 - masz grube w這sy, wi璚 u Ciebie taka metoda mo瞠 si sprawdza.
No c騜 tapir mo積a rozczesa, w這sy umy, maske na這篡 i ju... wa積iejszy jest efekt :P
co mi po super zdrowych w這sach, jak wygl康a b璠e nijak :P

elfik89 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-01-22, 12:35   #63
blondi1041
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 680

wiecie co. ja tez mam cienkie wlosy, i gdyba nie tapirowanie i lakier to mialabym oklapniete nijakie wlosy. a tak... zawsze po umyciu obojetnie czy rano czy przed snem jak wyschna same to rozczesuje je, potem tapiruje przy nasadzie, potem calosc lakierem lub tylko "z gory", trzymaja sie caly dzien, nie sa okladpniete...a jak sie chce pozbyc lakieru to myje wlosy, bo rozczesywanie by je zniszczylo. robie tak prawie codziennie od kilku lat.. zawsze byly i sa cienkie ale ich kondycja nie zmienila sie od tapirowania i lakieru

blondi1041 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-01-22, 13:45   #64
Finlora
Zakorzenienie

Dla mnie lakier nie jest jednak dobrym wyj軼iem, ewentualnie troch pianki. Tapirowania te nie b璠 pr鏏owa bo co czuj, 瞠 bardzo 豉two mog poszarpa moje cienkie i s豉be pi鏎ka
Ju chyba wol mie kr鏒sze i zdrowe, nawet jesli maj by oklapni皻e, ni zniszczone

Stary 2009-01-22, 13:54   #65
maja2005
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 015

Cytat:
Napisane przez niuja Poka wiadomo嗆
Je瞠li masz opadaj帷e z jakiegokolwiek powodu w這sy,to nic nie dadz szampony,ani tym bardziej od篡wki rozwi您anie jest tylko jedno - suszenie w這s闚 na grub okr庵豉 szcz徠k,polecam suszarki obrotowe,kt鏎e ca陰 ci篹k robot robi za Ciebie
No w豉郾ie - ja zawsze po wizycie u fryzjera jestem zadowolona, bo fryzjerka suszy mi w這sy na grubej okr庵貫j szczotce, s wtedy 郵icznie uniesione u nasady. Niestety sama nie potrafi uzyska takiego efektu Taka gruba du瘸 szczotka nie jest zbyt por璚zna, wi璚 najpierw musz nawin望 w這sy, kt鏎e strasznie si pl帷z, a kiedy zaczynam suszy, jest jeszcze gorzej A fryzjerka te ma tylko dwie r璚e i jako daje rad Hmm... obrotowa suszarka, nigdy o tym nie pomy郵a豉m, mo瞠 to jest spos鏏

Cytat:
Napisane przez blondi1041 Poka wiadomo嗆
wiecie co. ja tez mam cienkie wlosy, i gdyba nie tapirowanie i lakier to mialabym oklapniete nijakie wlosy. a tak... zawsze po umyciu obojetnie czy rano czy przed snem jak wyschna same to rozczesuje je, potem tapiruje przy nasadzie, potem calosc lakierem lub tylko "z gory", trzymaja sie caly dzien, nie sa okladpniete...a jak sie chce pozbyc lakieru to myje wlosy, bo rozczesywanie by je zniszczylo. robie tak prawie codziennie od kilku lat.. zawsze byly i sa cienkie ale ich kondycja nie zmienila sie od tapirowania i lakieru
blondi1041 - jak tapirujesz w這sy, to one nie s takie hm.. spl徠ane? Chodzi mi o to, 瞠 po tapirowaniu w這sy nie s g豉dkie, tylko takie jakby nierozczesane. Wida, 瞠 s tapirowane, czy tylko podniesione u nasady? Pytam, bo nigdy nie potrafi豉m tapirowa w這s闚 Nigdy nie podoba mi si ko鎍owy efekt.
maja2005 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-01-22, 14:09   #66
blondi1041
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 680

hmmm. ja robie tak, ze tapiruje je u nasady ale zwyklym grzebieniem, nie takim specjalnym do tapirowania i wtedy to jest jakby delikatniejsze tapirowanie, a z zewnatrz przejezdzam jeszcze raz grzebieniem tak jakbym chciala je rozczesac i wtedy nie wygladaja na poplatane..ciezko to wytlumaczyc,ale mam nadzieje ze jakos to jest zrozumiale

blondi1041 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-01-22, 14:19   #67
erika19
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 121

ja wreszcie znalaz豉m spos鏏 瞠by 豉dnie unie嗆 w這sy u nasady, tak naprawde to banalnie proste wystarczy na這篡 na w這sy piank- tylko na pasma i gum do w這s闚 przy ich nasadzie potem podzieli je na mniej wiecej 3-4 czesci (tak jak u fryzjerki) i zaczyna suszy od dolnych w這s闚 reszt spi望 najlepiej jaka klamerk i normalnie jakby rozczesywa w這sy przy suszarce i nawija na w這sy przy nasadzie przy這篡 suszark i wolno przesuwa po szczotce potem rozczesa i jeszcze raz itd, jak w這sy s juz wysuszone to rozpu軼ic z klamerki kolejna czesc i robi jak wcze郾iej, potem nie spryskiwa lakierem tylko znowu troszke gumy na這篡 (znowu u nasady), a zeby w這sy nie oklap造 tak szybko to mam taki do嗆 鄉ieszny spos鏏 jak kojarzycie kok amy winehouse tak mniej wiecej podpinam tylko g鏎n czesc w這sow klamerk i potem s bardziej uniesione

erika19 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-01-22, 15:25   #68
elfik89
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 325

Cytat:
Napisane przez Finlora Poka wiadomo嗆
Dla mnie lakier nie jest jednak dobrym wyj軼iem, ewentualnie troch pianki. Tapirowania te nie b璠 pr鏏owa bo co czuj, 瞠 bardzo 豉two mog poszarpa moje cienkie i s豉be pi鏎ka
Ju chyba wol mie kr鏒sze i zdrowe, nawet jesli maj by oklapni皻e, ni zniszczone
Aaaa no bo to trzeba sobie wyja郾i, czy chce si mie zdrowe w這sy, czy 豉dnie u這穎ne... Ja bym chcia豉 mie jedno i drugie, wi璚 na zmian od篡wiam i modeluje :P Aczkolwiek wygl康 jest dla mnie wa積iejszy, bo dodaje pewno軼i siebie
elfik89 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-01-25, 17:45   #69
maja2005
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 015

Cytat:
Napisane przez blondi1041 Poka wiadomo嗆
hmmm. ja robie tak, ze tapiruje je u nasady ale zwyklym grzebieniem, nie takim specjalnym do tapirowania i wtedy to jest jakby delikatniejsze tapirowanie, a z zewnatrz przejezdzam jeszcze raz grzebieniem tak jakbym chciala je rozczesac i wtedy nie wygladaja na poplatane..ciezko to wytlumaczyc,ale mam nadzieje ze jakos to jest zrozumiale
O, dzi瘯uj, musz wypr鏏owa

Cytat:
Napisane przez Sovilo Poka wiadomo嗆
Czyta豉m kiedy na wiza簑, 瞠 po umyciu i chyba wysuszeniu, albo w這sy maja by jeszcze wilgotne- nie pami皻am, zwi您a je w ko騅ki ogon, wysoko na czubku g這wy, co jak mia豉 Ma豉 Mi w Muminkach Dziewczyny bardzo chwali造 sobie ten spos鏏, wypr鏏owa豉m i polecam, tylko szybko mnie g這wa boli Ale uniiesione s, 瞠 hoho
Ten spos鏏 jest naprawd super, wypr鏏owa豉m na mokrych w這sach, musz sprawdzi jeszcze na lekko podsuszonych, efekt uniesionych w這s闚 rewelacyjny
maja2005 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-01-26, 08:57   #70
Finlora
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez elfik89 Poka wiadomo嗆
Aaaa no bo to trzeba sobie wyja郾i, czy chce si mie zdrowe w這sy, czy 豉dnie u這穎ne... Ja bym chcia豉 mie jedno i drugie, wi璚 na zmian od篡wiam i modeluje :P Aczkolwiek wygl康 jest dla mnie wa積iejszy, bo dodaje pewno軼i siebie
A no pewnie, 瞠 tak Te bym chcia豉 mie i to i to, ale siano na g這wie, z kt鏎ym zreszt obecnie walcz, raczej nie doda mi pewno軼i siebie, wi璚 musz szuka innych rozwi您a

Stary 2009-02-05, 22:57   #71
Zadumana
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 500

Nie chce zak豉da nowego w徠ku bo chyba tu jest w豉sciwe miejsce CZy wiecie jak uzyska taka fryzurke jak ma dziewczyna na za陰czniku?? Jak sprawi zeby w連oy byly takie lekkie, naturalne i podniesione u nasady???
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg laska.jpg (24,9 KB, 213 za豉dowa)
Zadumana jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-02-06, 09:47   #72
witaminka
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 568

chyba ten watek o tym jest po cz窷ci :P
Stary 2010-02-13, 10:16   #73
Raperka17xD
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 23
Talking Dot.: w這sy podniesione u nasady!

Kiedy gdzie przeczyta豉m, 瞠 aby mie w這sy podniesione u nasady, to po umyciu je zaczesa na cebulk i troch ponosi. Stestowa豉m i napisz tak: W這sy si troch podnosz, efekt jest, ale sza逝 nie ma, oczywi軼ie. Jednak瞠 nale篡 je zaczesa na cebulk nie od razu po umyciu, ale musz troch wyschn望. Aczkolwiek nie mog by zbyt wilgotne, poniewa po 軼i庵ni璚iu gumki b璠 uniesione, ale 幢e si u這膨. Co niekt鏎e w這ski b璠 stercze i b璠 tym denerwowa.

Pozdrawiam.

^^"Widz wi璚ej, wiem wi璚ej tak to jest mniej wi璚ej!" xD
Raperka17xD jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-02-20, 17:26   #74
myszkolini
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1

Witam kobitki ja mam ten sam problem i generalnie bez deliketnego tapiru niewychodze z domku szczeze powiedziawszy pr鏏owalam juz praktycznie wszystkiego i na dluzsza mete nic sie nie sprawdza mysle ze problem nielezy tylko we wlosach ale i w ksztalcie glowy bynajmiej tak powiedzial mi fryzjer bo ja mimo ze mam geste i puszyste to u nasady bardzo ciezko mi je podniesc. Marzy mi sie taka czesciowa peruka ktora doczepialo by sie pod czesciowa warstwa wlosow mysle ze takie cos zdalo by najbardziej egzamin jest juz doczepiana grzywka, doczepiana kitka a nawet doczepiane wlosy, byloby milo gdyby ktos i takie cudo wymyslil pewnie niejedna z nas by sie skusila heh pozdrowionka
myszkolini jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-02-21, 10:30   #75
aklina
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 719

Te si troch nam璚zy豉m nad poszukiwaniem jakiego w miar skutecznego sposobu na podniesienie w這s闚 u nasady... i na razie korzystam ze sprayu goldwella, w kt鏎ym si po prostu zakocha豉m, mam do嗆 ci篹kie w這sy poza ramiona, a on naprawd je unosi Dodatkowo, jak mam ch璚i i czas, to prawie suche w這sy nakr璚am na grube ( niestety? rzepowe - nie narzekam) wa趾i, uk豉dam je w kszta販ie ''korony'', bo w jakim programie pewnien stylista tak zasugerowa i pozwala to uzyska dobry efekt Z wysokim kucykiem pomys te mi si spodoba, na pewno nied逝go go wypr鏏uj, bo sprawdzi豉m tylko wersj na suche w這sy na noc.
Stary 2011-03-09, 13:44   #76
metaxa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 907

Cytat:
Napisane przez Sovilo Poka wiadomo嗆
Czyta豉m kiedy na wiza簑, 瞠 po umyciu i chyba wysuszeniu, albo w這sy maja by jeszcze wilgotne- nie pami皻am, zwi您a je w ko騅ki ogon, wysoko na czubku g這wy, co jak mia豉 Ma豉 Mi w Muminkach Dziewczyny bardzo chwali造 sobie ten spos鏏, wypr鏏owa豉m i polecam, tylko szybko mnie g這wa boli Ale uniiesione s, 瞠 hoho
ja te stosuj t metode tylko 瞠 ko雟ki ogon robie na noc i powiem 瞠 dzia豉 瘸dne lakiery i pianki nie s potrzebne. U mnie powoduj jeszcze wieksze oklapni璚ie

Edytowane przez metaxa
Czas edycji: 2011-03-09 o 13:47
metaxa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-05-01, 21:37   #77
camillie
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 055

zobaczcie na Vanesse Hudgens
ma dlugie geste krecone w這sy tak jak ja...tylko ze moje sa strasznie klapciowate...nijak nie da sie ich podniesci...a jej tak slodko stercza u nasady...jakby ros造 w gor? Jak uzyskac taki efekt?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 106.jpg (119,5 KB, 66 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 109.jpg (158,0 KB, 77 za豉dowa)
camillie jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-05-05, 10:41   #78
inka0409
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 4
GG do inka0409

witam was ...s逝chajcie moja siostra ma bardzo d逝gie w這sy i ostatnio spr鏏owa豉 nowo軼i firmy shwarzkopf mianowicie pudru do w這s闚 got2b i m闚i ze nic innego tak dobrze nie dzia豉 jak to cudo....sama mam zamiar go kupi bo mam ten sam problem wiecznie oklap造ch kude貫k po myciu.....wi璚 my郵, 瞠 warto spr鏏owa .....
Stary 2011-05-05, 10:48   #79
inka0409
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 4
GG do inka0409

to zdj璚ie tego proszku
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg images.jpg (8,0 KB, 16 za豉dowa)
Stary 2011-05-05, 11:20   #80
kreolkaa
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 761

Cytat:
Napisane przez inka0409 Poka wiadomo嗆
to zdj璚ie tego proszku
Mam ten proszek i szczerze m闚i帷 nie zachwyci mnie Efekt jest po wmasowaniu proszku, ale po rozczesaniu w這s闚 zupe軟ie znika
Na mnie najlepiej sprawdza si karbowanie w這s闚 od spodu (mam urz康zenie podobne do babyliss root boosta), ale uci捫liwe jest ci庵貫 karbowanie w這s闚 po ka盥ym myciu
kreolkaa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-05-09, 18:29   #81
czarna.noc
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 908

A ja sie zdzwilam niezlym dzialaniem spreju Loreal Volume Collagen, tego powiekszajacego objetosc. Do tego latwo po nim wlosy rozczesac.
czarna.noc jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-05-10, 15:26   #82
Calebia
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 046

Cytat:
Napisane przez kreolkaa Poka wiadomo嗆
Mam ten proszek i szczerze m闚i帷 nie zachwyci mnie Efekt jest po wmasowaniu proszku, ale po rozczesaniu w這s闚 zupe軟ie znika
Na mnie najlepiej sprawdza si karbowanie w這s闚 od spodu (mam urz康zenie podobne do babyliss root boosta), ale uci捫liwe jest ci庵貫 karbowanie w這s闚 po ka盥ym myciu

O kurcze, my郵a豉m, 瞠 tylko ja karbuj w這sy od spodu a ten proszek obci捫a w這sy mocno?
Stary 2011-05-10, 15:50   #83
kreolkaa
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Calebia Poka wiadomo嗆
O kurcze, my郵a豉m, 瞠 tylko ja karbuj w這sy od spodu a ten proszek obci捫a w這sy mocno?
Ja te nie zna豉m nikogo poza mn, kto ma taki patent Karbujesz babylissem czy masz zwyk陰 karbownic?

Moim zdaniem - odrobina proszku nie robi nic, nie obci捫a i mo瞠 minimalnie nadaje obj皻o軼i, a gdy chcemy na這篡 wi璚ej to w這sy robi si matowe i nie鈍ie瞠 Jest ca造 w徠ek po鈍i璚ony temu produktowi, polecam zajrze
Stary 2011-05-10, 18:05   #84
Calebia
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 046

Mam zwyk陰 karbownic, ale szukam jakiego lepszego patentu, bo tak jak pisa豉 - to do嗆 uci捫liwe. I na wyjazdy z tak ci篹k karbownic to kiepsko

A co do pudru, czyta豉m opinie na KWC i s w wi瘯szo軼i pozytywne, ale wszyscy podkre郵aj to, 瞠 w這sy wygl康aj na brudne. Na jakim zagranicznym portalu znalaz豉m opinie dziewczyn, kt鏎e pisa造, 瞠 ten puder praktycznie nic z ich w這sami nie robi. Ale znaj帷 siebie, pewnie i tak kupi i przetestuj ;D
Stary 2011-05-10, 19:42   #85
kreolkaa
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Calebia Poka wiadomo嗆
Mam zwyk陰 karbownic, ale szukam jakiego lepszego patentu, bo tak jak pisa豉 - to do嗆 uci捫liwe. I na wyjazdy z tak ci篹k karbownic to kiepsko

A co do pudru, czyta豉m opinie na KWC i s w wi瘯szo軼i pozytywne, ale wszyscy podkre郵aj to, 瞠 w這sy wygl康aj na brudne. Na jakim zagranicznym portalu znalaz豉m opinie dziewczyn, kt鏎e pisa造, 瞠 ten puder praktycznie nic z ich w這sami nie robi. Ale znaj帷 siebie, pewnie i tak kupi i przetestuj ;D
No na wyjazdy beznadzieja, moje urz康zenie jest co prawda dosy ma貫, ale za to ma 3 metry kabla Planuj kupi sobie minikarbownic (15cm d逝go軼i), ale chwilowo nigdzie si nie wybieram, wi璚 odk豉dam ten wydatek w czasie

Kup, mo瞠 tobie podpasuje - tylko lepiej poczekaj na promocj Ja da豉m 23 z (rossmann), ale podobno w marketach mo積a upolowa taniej
Stary 2011-09-15, 09:26   #86
Ewcia K
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1

Dziewczyny zawsze mia豉m przychlapniete w這sy to by chyba m鎩 naj wiekszy problem, stara豉m sie robic cos w tym kierunku i mam efekt taki jak zawsze chcia豉m!!! Myje szamponem ktory nie obcia瘸 w這s闚 nie myjcie takim ja do zniszczonych czy suchych wlos闚 naj lepiej jakis zwyk造 potem nakladam od篡wke hairrepair albo syoss, osuszam w reczniku i nak豉dam pianke "timotei- wymarzona objeto嗆" susz g這w do do逝 potem jak wysusze do to biore g這we do dolu i zwiazuje mocno gumka tylko mocno musi by i po 5 min czesz je i s poprostu cudone!!! i co naj lepsze mam tak przez ca造 dzi!!!!)) Naprawde musicie sprubowa
Ewcia K jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-08-02, 22:28   #87
Chocoladen
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2
Smile Dot.: w這sy podniesione u nasady!

Po umyciu w這s闚, gdy b璠 ju suche zwi捫 na samym czubku g這wy koczka i p鎩d spa a rano w這sy b璠 uniesione
Chocoladen jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-08-02 22:28:55

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:54.