prośba o pomoc- zmiana w wyglądzie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-11-23, 15:59   #1
nerita
Przyczajenie

GG do nerita

prośba o pomoc- zmiana w wyglądzie

cześć wszystkim,
jestem po raz pierwszy na tym forum i chciałabym zeby ktos mi poradził z kolorem włosow i makijazem
chciałabym tez się dowiedziec jakie kolory do mnie pasują, bo raczej na co dzień chodze w przysmutnawych kolorach: czarnym, szarym, brazowym i kremowym:/ chodze też w dzinsach, czasem w spodnicach raczej przed kolana.
Bardziej mi zależy na poradzie dot koloru włosow. Na zdjęciu nam jasny miedziany , nie znam sie na tym za bardzo, ale chciałabym wrocić do swojego naturalnego brazu.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg MOJE ZDJĘCIE.jpg (44,5 KB, 70 załadowań)
nerita jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-23, 16:13   #2
Faworyta
Raczkowanie

witam,rzeczywiscie smutne te barwy....
ja bym Cie widziała w blondzie jakims ładnym naturalnym ale nie ciemnym

wydaje mi sie na pierwszy rzut oka ze jestes typem chlodnym czyli lato w tym przypadku
masz ladne rysy twarzy dosc delikatne dlatego nalezy podkreslic to w makijazu widze Cie w minimalistycznyjm makijazu
kolory to te wszystkie powinny byc tzw przydymione ,przybrudzone nie nasycone
jakby rozmyte
nie wiem czy mnie zrozumiesz

masz ladne wloski takie grube i proste podkresl tojakas fryzurka moze lekko wyvieniowac????
w makijazu powinnas podkreslic to co najladniejsze moga to byc np oczy
usta tez masz ladne i pelne
podsumowywujac to:
fryzura do zmiany oraz makijaz lekki i niewidoczny najlepiej brazy beze roze itp
ale przygaszone
kreska nadajaca akcent w oku tylko musi byc dobrze wykonana bo inaczej mozesz sobie zaszkodzic
pozdrawiam to tyle ode mnie

co do okular.ów to mozesz sie przezucic na szkla kontaktowe
aaaa co do kolorow ubran to pastele polecam, niebieskie i wszelkie inne aby byly w chlodnym odcieniu
tak mi sie wydaje....

bo ten czarny i bialy jest strasznie nudny
ale byc moze lubisz klasyczny styl dlatego nawet jak bedziesz ubrana cala na czarno to jeden dodatek moze zdzialac cuda np szeroki pasek podkreslajacy talie
modny w tym sezonie

Edytowane przez 201704240951
Czas edycji: 2006-11-23 o 16:34
Faworyta jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-23, 16:36   #3
201704240951
Konto usunięte

Dot.: prośba o pomoc- zmiana w wyglądzie

Cytat:
Napisane przez nerita Pokaż wiadomość
cześć wszystkim,
jestem po raz pierwszy na tym forum i chciałabym zeby ktos mi poradził z kolorem włosow i makijazem
chciałabym tez się dowiedziec jakie kolory do mnie pasują, bo raczej na co dzień chodze w przysmutnawych kolorach: czarnym, szarym, brazowym i kremowym:/ chodze też w dzinsach, czasem w spodnicach raczej przed kolana.
Bardziej mi zależy na poradzie dot koloru włosow. Na zdjęciu nam jasny miedziany , nie znam sie na tym za bardzo, ale chciałabym wrocić do swojego naturalnego brazu.

Jeśli byś chciała się dowiedzieć musiałabyś odpowiedzieć na te pytania

Cytat:
1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?

3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=144859
201704240951 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-23, 16:37   #4
nerita
Przyczajenie

GG do nerita

dzieki za odpowiedz
rzeczywiście nie za bardzo znam się na wszystkich okresleniach dot makijażu, niestety jakoś nigdy się tym nie interesowałam
myślisz, ze tylko jasny kolor włosów? ostatnio czesto mi przychodzi do głowy żeby wrócić do swojego naturalnego koloru, już tyle razy farbowałam i osłabiało mi to włosy.
Co do makijazu, to maluję się tylko wtedy kiedy musze raczej tylko puder i tusz i tyle
Okulary, niestety ale to jest koniecznośc:/ szkła kontaktowe nie wchodza w rachube, poprostu okulary musze nosić.
Jeszcze nie probowałam pastelowych kolorow, może czas zacząc
Wracając do włosow, a może obiciać na krotko? teraz mam krotsze niż na zdjęciu miałam długie za ramiona no ale przez ciągłe farbowanie strasznie mi wypadały
Stary 2006-11-23, 17:15   #5
nerita
Przyczajenie

GG do nerita

A więc odpowiadam na pytania

1. Jak się opalasz - opalam się na początku raczej na brazowo, odcien opalenizny jest w kolorze ciepłego brazu, najmocniej opalam się na plecach, brzuchu i rekach, inne raczej słabiej ale rowniez na brazowo

2. Kolor oczu - w dowodzie mam wpisany kolor oczu: szare, mi sie wydaje że mam raczej piwne, ciemnozielone z niebieskim oprawa oczu? chyba jasna

3. Piegi - mam, ale sa prawie nie widoczne na twarzy, chyba złotawe- ciepłe

4. Cera - hmm, odcien mam chyba brzoskwiniowy, takie kupuje sobie odcienie pudru jesli sie rumienie to raczej na czerwono, nie mocno czerwono ale słabo, bardziej to jest widoczne na policzkach, chyba

5. Naturalny kolor włosów - kolor włosow mam raczej ciemny braz, z dodatkami włosow siwych, niestety tak to jest jak się jest po 30-stce

6. Kolor ust - raczej ciepły róż, moze nawet wpada w ciepły czerwien

7. W jakich kolorach się dobrze czuję ? - hmm, trudno powiedzieć, powiem tak, lubie kolor brazowy, ecru, czarny, szary, niebieski, granatowy, lubię tez ciemnozielony, chyba najlepiej sie czuje w czerni. W lato ubieram się raczej w jasne kolory, biały, ciepły roz, ecru, bezowy. Nie wiem w czym mi do twarzy bo nigdy nie przykładałam do tego wiekszej uwagi.

Ostatnio stwierdziłam, ze chyba najwyzszy czas cośw sobie zmienic, tylko nie wiem od czego zaczac.
byłabym wdzieczna za rady
Stary 2006-11-23, 17:24   #6
Faworyta
Raczkowanie

hm no w sumie to jesli chodzi o mnie to sadze ze blond odmladza i w polaxczeniu z ladnymi pastelowymi kolorami np sweterka czy bluzki mozesz swiezej i mlodziej wygladac
widze ze nie masz jasnej takiej cery wiec mozesz miec ciemniejsze wlosy ale jesli juz to bardziej w orzechowe barwy moze???
masz delikatna urode wiec zbyt ciemny braz moze cie przytlaczac a w blondzie zawsze bedziesz widoczna
tak to widze
aaa i koniecznie zmiana tej fryzurki jest zbyt grzeczna a wlosy i tak masz grubemozesz zaszalec)
skrocic tez mozesz oczywiscie:
Stary 2006-11-23, 17:38   #7
e_myszka
Zakorzenienie

Faworyta - zgadzam się z Tobą Ja proponuję blond ewentualnie nie za ciemny brąz Zgadzam się również odnośnie koloru ubrań, ciemne kolory postarzają , są smutne i nudne
Zmiana fryzurki - obowiązkowa
Makijaż - ja raczej proponuję coś delikatnego, np błyszczyk, podkład, tusz

To tylko moje małe podpowiedzi ale ja tez jestem początkująca więc nie krzyczcie na mnie jeśli coś piszę źle.
Pozdrawiam
Stary 2006-11-23, 17:49   #8
chwilowo_weronika
Przyczajenie

nika- jedyna rozsadna reakcja. nie mozna zrobic analizy kolorystycznej na podstawie zdjecia, a z odpowiedzi wynika ze nerita jest raczej typem cieplym droga faworyto. dawanie rad w taki sposob moze tylko bardziej zaszkodzic niz pomodz, poza tym faworyto blad ma rozne odcienie i temperatury wiec nie wystarczy rzucic hasla ze wlasnie ten kolor bedzie dla kogos najlepszy.
moim zdaniem droga nerito powinnas udac sie do jakiegos dobrego fryzjera kolorysty i poprosic o porade bo pewe rzeczy niestety trzeba zobaczyc na wlasne oczy zeby moc wydac profesjonalna opinie.
pozdrawiam
chwilowo_weronika jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-23, 18:16   #9
Faworyta
Raczkowanie

eeee Weroniko....przeciez kolor bluzki to nie koniec swiata jesli zalozy cos pastelowego...więc wez wyluzuj to jest forum dyskusyjne zreszta kazdy moze wyrazic swoja opinie
Ot to

Stary 2006-11-23, 18:21   #10
Faworyta
Raczkowanie

Wera..kazdy kolor ma rozne barwy i odcienie tego nie musisz mi wyjasniac....
blond to jest moja ogolna rada....i chyba wiadomo ze jak dziewczyna pojdzie do fryzjera to zapewne jej doradzi nie?
a nie rzucam hasla jaki odcien blondu poniewaz nie jestem ekspertem....
zreszta malo tu ekspertek wiec kazda wyraza swoja opinie i wcale sie z nia zgadzac nie trzeba ale warto poczytac jak Cie inni widza nieprawdaz???
jak chcesz to zajrzyj na moj watek i doradz mi jaki mi kolor pasuje:P
jakos malo ososb pisze....
)))))))))))))))))
Stary 2006-11-23, 19:31   #11
nerita
Przyczajenie

GG do nerita

Dziękuję za wasze opinie miło sie je czyta nawet te krytyczne no ale ja chyba jestem tak samo uparta jak faworyta :/ ona chce jasny a ja ciemny kolor włosow:/ co myślicie o kolorze naturalnym?
znalazłam kilka fryzur na necie, moze któres do mnie pasują kolorystycznie? podpowiedzcie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kinga rusin.jpg (19,7 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg moj naturalny kolorek.jpg (8,6 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fryzury_91.jpg (6,4 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fryzury_80.jpg (6,1 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fryzura.jpg (29,6 KB, 10 załadowań)
Stary 2006-11-23, 22:05   #12
e_myszka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez nerita Pokaż wiadomość
Dziękuję za wasze opinie miło sie je czyta nawet te krytyczne no ale ja chyba jestem tak samo uparta jak faworyta :/ ona chce jasny a ja ciemny kolor włosow:/ co myślicie o kolorze naturalnym?
znalazłam kilka fryzur na necie, moze któres do mnie pasują kolorystycznie? podpowiedzcie

to ja proponuję kolor z przedostatniego zdjęcia
Stary 2006-11-23, 22:06   #13
e_myszka
Zakorzenienie

Przepraszam , pomyłka - z ostatniego . Czyl iten najjaśniejszy kolorek
Stary 2006-11-24, 09:01   #14
Faworyta
Raczkowanie

E Myszka , racja racja widze ze Ty tez pozostajesz nieugiecie przy blondzie

pozdrawiam
Stary 2006-11-24, 09:34   #15
201704240951
Konto usunięte

Ale po przez ustalenie typu kolorystycznego można ustalić jakie kolory pasują
201704240951 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-24, 14:04   #16
nerita
Przyczajenie

GG do nerita

Ciekawa jestem jaka pora roku do mnie najbardziej pasuje? i jakie kolory?
witam cieplutko ;-)
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości