ehhh....:( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-11-27, 19:07   #1
eve(L)ek
Raczkowanie

ehhh....:(

dziewczynki... czy da sie jakoś sciągnąć szampon koloryzujący(ciema czekolada) z palette z włosów??:|:|:| ratunkuuuuuuuuu juz mam dośc tego koloruuuuuuu są bardzo ciemne...
Stary 2006-11-27, 20:32   #2
Mariti
Wtajemniczenie

Dot.: ehhh....:(

Cytat:
Napisane przez eve(L)ek Pokaż wiadomość
dziewczynki... czy da sie jakoś sciągnąć szampon koloryzujący(ciema czekolada) z palette z włosów??:|:|:| ratunkuuuuuuuuu juz mam dośc tego koloruuuuuuu są bardzo ciemne...
Palette to prawdziwa zmira, nawet jesli chodzi o szampon koloryzujący - ma bardzo mocne barwniki. pytanie zasadnicze to ile razy go używłaś? Jeśli raz możesz pokusic sie o uzywanie dobrego szamponu przeciwlupiezowego( co , jeli nie masz owej d\olegliwości może podrażnic skórę głowy) , barnik pod jego wpływem szybciej schodzi i kolor może sprac sie dośc mocno jesli więcej razy , lub szampon zawiedzie, a chcesz zabieg przeprowadzić w domu kup farbe rozjasniająca o 2 lun 3 tony ( taką na której jest to zaznaczone np farba blond rozjasniająca o konkretna ilośc tonów np wella wellaton nr 12/0 lun 12/1). Jesli po okreslonej ilosci minut kolor nie bedzie dosc jasny by nalozyc inny odcień mozesz przetrzymac go ( nie radzi sie przetrzymywac powyżej 10 minut). Natomisat możesz wybrac tez dobrego fryzjera ( w pewnych lepszych salonach wykonuja zabieg "demakijazu" włosów ) jest to o wiele lzejsza forma dekoloryzacji o podobnym działaniu , napewno poradzi sobie z szamponem Palette)

Marilyn Monroe
Mariti jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-27, 21:26   #3
eve(L)ek
Raczkowanie

nie wiem co mnie podkusiło zeby tym pomalowac.. yh.. no własnie w tym problem.. że 2 razy ciemna czekolada i raz czekoladowy brąz.... i eh. . . uzywałam Nizoral co jakis czas.. ale po kazdym uzyciu włoski mi wypadały.. jakos dziwnie..;| aaa.. po tych rozjaśnieniach jaki kolor by wyszedł?? a np. po tym "demakijażu" do jakiego koloru bym roprowadziła?? i czy bardzo kosztowne sa takie zabiegi..?? hyh.. bo naprawde... juz mi sie znudziły takie ciemne..
Stary 2006-11-28, 21:00   #4
dagirll
Wtajemniczenie

Proboj szamponami przeciwlopiezowymi , plukanki z cytryny mozesz tez robic..Ja bym na Twoim miejscu uzbroila sie w cierpilowosc i czekala az kolor sam sie splucze niz siegala od razu po farbe..Jesli jednak juz naprawde nie mozesz wytrzymac z ta czekolada na glowie,to moze pomysl o jakis pasemkach ?Zycze powodzenia, pozdrawiam
dagirll jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-28, 21:21   #5
nadia7
Raczkowanie

moja kolezanka ma ten sam problem co ty pofarbowała tym samym odcieniem z Pallete i byla wczeoraj u fryzjera. Zazyczyła sobie karmelek ale jak fryzjerka uslyszala ze ma na glowie Palette to sie poplukala w czolo i powiedziala ze pomarancz z tego wyjdziebo Pallete to najgorsze co moze byc!!!!i w koncu zrobila jej jakis braz ale i tak prawie nic nie widac. Ja mam podobny problem zawsze bylam blondynka i zrobilam sobie na blondzie(jasnym)jasny braz z Pallete do 24 myc(na szczescie ze nie zrobilam czekoladowym brazem bo mialam taka ochote)wyszly mi prawie ze czarne teraz minelo juz pol roku wywabialam kolor nizoralem i robie plukanki z cytryny teraz mam takie karmelkowe wlosy,a za 2 tyg ide sie robic na blondmam nadzieje ze juz wyjdzie (bo jak bylam obcinac wlosy miesiac temu to fryzjerka jak uslyszala O pALETTE to powiedziala ze moze mi taki jasny blond nie wyjsc:/ach to okropne pallete ponoc "wgryza "sie we wlosy)Wiec ja moge ci poradzic tylko to byc odczekala a nie niszczyla wlosow!i uzywala przeciwlupiezowego szamponu(mi po nim tez wychodzilo wiecej wlosow ale i splywal ten kolorjak poczekasz z 5m-cy napewwno wtedy zlapie ci juz inny kolor a teraz to niewiadomoniestety powodzenia

JESTEŚ SEKSOWNA DOPIERO WTEDY, GDY BEZ ZASTRZEŻEŃ AKCEPTUJESZ CAŁE SWOJE CIAŁO!
nadia7 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-28, 21:37   #6
Mariti
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez dagirll Pokaż wiadomość
Proboj szamponami przeciwlopiezowymi , plukanki z cytryny mozesz tez robic..Ja bym na Twoim miejscu uzbroila sie w cierpilowosc i czekala az kolor sam sie splucze niz siegala od razu po farbe..
Przy Palette moze to nie nadejsć.Płukanki z cytryny wcale nie zadziałają na farbę.

Marilyn Monroe
Mariti jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-29, 15:39   #7
eve(L)ek
Raczkowanie

no właśnie kurcze szkoda mi troszke niszczyc włosków... bo i tak juz zdrowieją przez 10 miesięcy od codziennego prostowania przez 1,5 roku eh...( pomimo iz były proste z nattury). . . a jak robić z cytrynką ???? <mysli> bo za bardzo sie nie orientuje... no będe myła myła do skutku... a chcialabym na sylwestra mieć chociaz juz ładne włoski... w jakims sensownym kolorze... a wiem ze po dekoloryzacji może byc kiepsko z moimi włoskami.. i sama juz nie wiem co robic;(
Stary 2006-12-03, 11:30   #8
nadia7
Raczkowanie

no wlasnie dlatego farbuje je kolo 15-ego, zebym miala na Sylwestra.z cytryNA TO JA ROBIE TAK ZE WYCISKAM SOK Z POLOWY CYTRYNY DO KUBECZKA i zalewam ciepla woda (ale ponoc moze byc tez sok z calej cytryny)i mocze chwile w tej miksturze wlosy, nastepnie plucze je zimna woda, powodzenia

JESTEŚ SEKSOWNA DOPIERO WTEDY, GDY BEZ ZASTRZEŻEŃ AKCEPTUJESZ CAŁE SWOJE CIAŁO!
nadia7 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości