A moze tak zmiana... ;) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-11-30, 16:03   #1
little_insane
Przyczajenie

A moze tak zmiana... ;)

zastanawiam się nad jakąs zmianą u siebie... ale nie moge nic ciekawego wymylic moze troszke zmiana fryzurki, ale nie chce obcinac na krotko bo zle sie w takich czuje i wygadam raczej tez...:P moze jakis lekki makijaz- bo zazwyczaj nie mam na niego czasu i też nie wiem jaki by mi pasował... styl ubierania to raczej zostanie taki jak jest bo tak lubię hmmm doradźcie mi coś ciekawego oto moje fotki : (moze troszke straciły na jakości ale musiałam pomniejszyc rozmiar bo byly za duze )

Edytowane przez little_insane
Czas edycji: 2010-12-06 o 00:30
little_insane jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-30, 22:58   #2
maygirl
Raczkowanie

Dot.: A moze tak zmiana... ;)

Mysle, ze fajnie by było zaopatrzyć się przez Ciebie w lekko wyrazniejszy makijaz, aczkolwiek nie za bardzo, jakas brazowa kredka wokol oczu, (ewentualnie tez i lekki cien), transparenty blyszczyk. Podoba mi sie kolor Twoich wlosow wiec ja tam bym nie polecała niszczenia ich farbą; fruzyra tez spoko , taka dziewczeca, spokojna i zarazem elegancka. Nie wiem, moze inne wizazanki cos doradzą . Pozdro.
maygirl jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-30, 23:38   #3
nAtaL!a
Zakorzenienie

a ja bym... nie zmieniala nic
Masz sliczna cere, opalona, ladne wloski. Co do makijazu to mysle, ze jesli nie musisz to nie ma co na sile nakladac podkladow itp. Moze podkresl od czasu do czasu policzki, rzesy pociagnij tuszem, a na usta naloz blyszczyk. Zawsze to jaka odmiana Ale wiem wiem, kobieta zmienna jest Jesli chcesz zrobic cos z wloskami to moze cos ala Victoria z lekka grzyweczka w troszke dluzszej wersji niz "oryginal" ??

pzdr

pzdr
nAtaL!a jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-01, 00:08   #4
little_insane
Przyczajenie

Dzieki w sumie co do farbowania włosów to tez bym wolała nie zmieniac koloru a co do makijazu... czasem mi sie zdarzy pociagnac rzesy tuszem i nałozyc błyszczyk... ale te zdjeci wyjatkowo nturalne bo do łazenia po górach makijazu nie potrzeba dzieki za rady
little_insane jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-01, 16:07   #5
Agaaa-a
Rozeznanie

Jesteś sliczna dziewczyna . Nic nie zmieniaj . Wyglądasz naturalnie , promiennie.
Agaaa-a jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości