Duuże zakola :( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-11-30, 20:24   #1
adzia
Przyczajenie

Unhappy

Duuże zakola :(

Cześć, moim problemem są bardzo duże zakola. Przez nie zawsze muszę mieć przedziałek na środku, ulizany, żeby nic łysego nie prześwitywało, co akurat nie bardzo do mnie pasuje. Drugą opcją są włosy rozpuszczone, jednak bardzo się przetłuszczają (jak rano umyje to już wieczorem sklejają się w takie pasemka). Jakie proponowałybyście mi uczesanie na codzien, żeby unikać tego kucyka z ulizanymi włoskami? Niedługo mam studniówke i stoję też przed dylematem - kok który wyglądałby okropnie przy zakolach czy rozpuszczone włosy (np. ładnie skręcone), które po godzinie zabawy + po piankach i lakierach by oklapły i zaczęły się sklejać?

Aha, obie rzeczy wynikają z problemów hormonalnych, więc żadne szampony do włosów przetłuszczających się czy też wręcz przeciwnie do suchych nie pomogą
adzia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-01, 10:58   #2
adzia
Przyczajenie

Dot.: Duuże zakola :(

Nikt nie ma pomysłów? Up
Stary 2006-12-01, 11:16   #3
taszkin
Zakorzenienie

Jakiej są długości Twoje włosy? Jeśli są długie, proponuję skrócić. Może spróbuj nakręcić je na noc na wałki, kręconymi łatwiej przykryć buzię bez ingerencji w ogólny ład fryzury.
Inna opcją jaka przychodzi mi do głowy jest zagęszczenie włosów u fryzjera. Niedawno do mojej mamy przyszła dziewczyna na przedłużanie i zagęszczanie. Miała bardzo malutko włosów, zniszczone. Miała problem z ułożeniem jakiejkolwiek fryzury, nie miała z czego. Teraz problem dla niej nie istnieje. Ale muszę powiedzieć - to dość droga 'zabawa'.

ps. możesz też wkleić tu swoje zdjęcie, dziewczyny mogą dopasować Ci jakąś fryzurkę (ja wiem, że to nieadekwatne, ale można zyskać ogólny zarys w czym byłoby dobrze).
taszkin jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-01, 13:45   #4
adzia
Przyczajenie

Dziękuję za odpowiedź. To skrócenie i zakręcenie to całkiem dobry pomysł, nie wiem czemu o tym nie pomyślałam. Chociaż mam obawy, że bez ingerencji lakieru taka fryzura by się długo nie utrzymała, a lakier u mnie = tłuste włosy. Ale to jeszcze i tak nie na teraz, bo przed studniówką nie chcę skracać. Nie wyobrażam siebie w krótkich włosach w taki dzień . Teraz te nadłuższe sięgają końców łopatek, krótsze (z przodu) do połowy szyi.
A to zagęszczanie chyba mi nie jest potrzebne, bo włosy mam raczej gęste i ładne. Tylko te zakola wstrętne .

Zdjęcia na razie niestety nie posiadam, ale myślę, że jak się dorobię (mam nadzieję, że wkrótce) to zmaieszcze .
Jeszcze raz dziękuję
Stary 2006-12-01, 13:51   #5
taszkin
Zakorzenienie

Przeglądnij sobie KWC na wizażu, poczytaj o piankach i lakierach, recenzje Wizażanek, dobierz najlepszy dla swoich włosów. Jak osobiście nie używam, więc nie doradzę, ale na pewno są te bardziej i mniej obciążające włosy.
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/kategoria.php?kat=196

...i baw się dobrze!!
taszkin jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-01, 21:44   #6
sylwia.gda
Wtajemniczenie

Szczegolnie polecany jest produkt Matrix-pianka zwiekszajaca objetość Amplify.
sylwia.gda jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-01, 21:59   #7
goldfish3000
Wtajemniczenie

Wpisy w blogu: 2

A może tak duża,szeroka grzywka? np.http://fryzury.w-krakowie.info/modne...rzywka/page/8/
goldfish3000 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-02, 10:21   #8
tyskar
Raczkowanie

czesc wiesz mam ten sam problem wysokie czoło i zakola. Kiedys tez nosilam przedzialek po srodku i powiem szczerze ze nie jest to wcale dobre rozwizanie. Polecam Ci grzyweczke taka na bok ale ktora przyslanie prawie cale czolko.. Odkad mam taka nie martwie sie wysokim czolem. Szkoda tylko ze nie moge zaczesywac wszystkich wlosow do gory, ale juz sie z tym pogodzilam...
tyskar jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-03, 10:58   #9
adzia
Przyczajenie

No właśnie ja mam raczej niskie czoło. A grzywkę miałam kiedyś w przedszkolu - taką szeroką jak na zdjęciu wyżej i zdecydowanie nie wyglądałam korzystnie. Zreszta teraz noszę okulary co moim zdaniem nie pasuje do grzywki. Ech, taki paskud ze mnie jest, że nawet nie ma jak się uczesać
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości