Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy - Strona 103 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2011-03-12, 10:29   #3061
uwielbiam_owoce22
Zadomowienie

Dot.: Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy

Ja tak samo przestalam prostowac je bo zaczely sie kruszyc i rozdwajac, kazdy wlosek byl praktycznie zniszczony no i te wypadanie wlosow- balam sie, ze bede lysa

Edytowane przez uwielbiam_owoce22
Czas edycji: 2011-03-28 o 18:46
uwielbiam_owoce22 jest offline  
Stary 2011-03-12, 10:41   #3062
moniczka_90
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 4

Cytat:
Napisane przez uwielbiam_owoce22 Pokaż wiadomość
Ja tak samo przestalam prostowac je bo zaczely sie kruszyc i rozdwajac, kazdy wlosek byl praktycznie zniszczony no i te wypadanie wlosow- balam sie, ze bede lysa
Dziewczyny sorry, ze pisze teraz nie na temat, ale jestem w kropce i nie wiem co o tym myslec.
Co byscie pomyslaly gdybyscie znalazly u swojego faceta w pokoju na fotelu, damska czarna podkolanowke- dodam, ze ona napewno do mnie nie nalezy bo ja podkolanowek nie nosze, bo zabardzo mnie uciskaja.
Nie wiem czyja to jest, bo to jest 1 sztuka- nie wiem czy jego matki, bo robil porzadki w czwartek w pokoju, w szafkach, bylo robione pranie.
A jestem pewna ,ze tydzien temu w niedziele jej nie bylo.
A w niedziele odwiozl mnie wczensiej do domu, bo mialam zostac do wtorku bo mial podobno wyjazd z ojcem a pozniej sie okazalo, ze nigdzie nie pojechal bo mial podobno duzo pracy na miejscu i jezdzil caly dzien po miescie.
Wczoraj mu napisalam wieczorem smsa i nie odpisal, dzisiaj na gg tlumaczyc sie zaczal, ze byl u kolegow i nie wzial telefonu, nawet nie chcialam z nim gadac, wylaczylam gg.
Nie wiem czy przypadkiem mnie nie zdradza
Na poczatku pomyslałabym, że to mamy albo siostry skoro robił porządki. W końcu to jest 1 sztuka więc mogła mu się przyplatac gdzieś a jakas laska chyba by się zorientowała jakby od niego wychodziła w 1 podkolanówce. Cóż, przynajmniej ja bym się zorientowała jakbym była w 1 skarpetce lub podkolanówce no bo to się czuje. Zapytaj w prost czy kogoś ma, w cztery oczy i zobaczysz jak się zacznie zachowywac, czy odpawiada mówiac w oczy czy coś kręci.
moniczka_90 jest offline  
Stary 2011-03-12, 10:50   #3063
uwielbiam_owoce22
Zadomowienie

Bez rozmowy w 4 oczy sie nie obedzie. Dziekuje ci za rade
Stary 2011-03-12, 10:54   #3064
moniczka_90
Zakorzenienie

Cytat:
Bez rozmowy w 4 oczy sie nie obedzie. Dziekuje ci za rade
Jestem zazdrośnikiem także wiesz... jakbym znalazła coś takiego to od razu bym zapytała. Na początku związku najpierw móżdżyłam co to może naczyć itp ale z czasem się nauczyłam, ze lepiej jest dla mnie i dla niego jak od razu się poruszy jakiś temat a nie głowisz się, zamartwiasz i nie wiadomo co jeszcze przez jakis czas. A ta druga osoba nie wie o co chodzi.
Trzymam kciuki Kochana żeby to nie było nic poważnego i żebyście się jeszcze z tego śmiali
moniczka_90 jest offline  
Stary 2011-03-12, 14:30   #3065
natalkaa7522
Zakorzenienie

Dziewczyny ja taka ostatnio trochę nieaktywqna, ale to szkoła i wogóle.

Tez nie na temat.
Jak się odnosicie do tego co się stało w Japonii? Mój brat nic nawet nie skomentował. Dla mnie to jakaś tragedia jest. Biedna Japonia. Jak oglądałam te filmiki to masakra !
Dobrze, że w Polsce nie ma tsunami, wulkanów ani nic.
Stary 2011-03-12, 14:42   #3066
amadziaz
Zadomowienie

Jest mi strasznie przykro odnośnie Japonii.Kraj ma pecha że leży na takim terenie. MAm nadzieję , że kraj się pozbiera i odbuduję. Japończycy są silnym narodem, dadza sobie radę .
Stary 2011-03-12, 14:56   #3067
sylvi300
Zakorzenienie

Cytat:
Dziewczyny sorry, ze pisze teraz nie na temat, ale jestem w kropce i nie wiem co o tym myslec.
Co byscie pomyslaly gdybyscie znalazly u swojego faceta w pokoju na fotelu, damska czarna podkolanowke- dodam, ze ona napewno do mnie nie nalezy bo ja podkolanowek nie nosze, bo zabardzo mnie uciskaja.
Nie wiem czyja to jest, bo to jest 1 sztuka- nie wiem czy jego matki, bo robil porzadki w czwartek w pokoju, w szafkach, bylo robione pranie.
A jestem pewna ,ze tydzien temu w niedziele jej nie bylo.
A w niedziele odwiozl mnie wczensiej do domu, bo mialam zostac do wtorku bo mial podobno wyjazd z ojcem a pozniej sie okazalo, ze nigdzie nie pojechal bo mial podobno duzo pracy na miejscu i jezdzil caly dzien po miescie.
Wczoraj mu napisalam wieczorem smsa i nie odpisal, dzisiaj na gg tlumaczyc sie zaczal, ze byl u kolegow i nie wzial telefonu, nawet nie chcialam z nim gadac, wylaczylam gg.
Nie wiem czy przypadkiem mnie nie zdradza
uuu nieciekawa sprawa... może zobacz w komórce jego z kim smsuje jeśli będziesz miała taką możliwość albo najlepiej wprost spytaj.... może to siostry, o ile ją ma? albo powie prawdę albo może sklamać...

Zapraszam na bloga!!!!

http://tocosalata.blogspot.com/
sylvi300 jest offline  
Stary 2011-03-12, 15:09   #3068
moniczka_90
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość

Tez nie na temat.
Jak się odnosicie do tego co się stało w Japonii? Mój brat nic nawet nie skomentował. Dla mnie to jakaś tragedia jest. Biedna Japonia. Jak oglądałam te filmiki to masakra !
Bardzo mi szkoda tych ludzi. Ludzie albo nie żyja albo już nie mają do kogo lub czego życ, nie mają domów. Szkoda kraju no bo mieli ciekawą kulturę. Jeśli chodzi o Polskę to nie mamy takich kataklizmów a i tak jesteśmy "niepozbierani" jakby nam jeszcze tsunami albo wulkan wylał to odnosze wrażenie, że przez stylecie byśmy się nie pozbierali z tym rządem. No ale to tylko moje zdanie.
moniczka_90 jest offline  
Stary 2011-03-12, 15:21   #3069
rockandrollqueen
Zadomowienie

Cytat:

Tez nie na temat.

Współczuję i cieszę się, że nam tego rodzaju tragedie nie grożą, chociaż w zeszłym roku nawiedziły nas powodzie.

Słuchajcie dziewczyny, myślicie że takiemu typowo zimnemu typowi urody(jestem latem) - blada, lekko różowa cera, niebieskie oczy, włosy i oprawa oczu popielaty blond, pasowałby rudy? Bo mi się wydaje, że nie, ale rudy bardzo mi sie podoba i jak tuż po dekolorze wyszedł mi taki kolor(na następny dzień ściemniał) wydawało mi się, że jest nawet fajnie.
Stary 2011-03-12, 15:29   #3070
moniczka_90
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez rockandrollqueen Pokaż wiadomość
Współczuję i cieszę się, że nam tego rodzaju tragedie nie grożą, chociaż w zeszłym roku nawiedziły nas powodzie.

Słuchajcie dziewczyny, myślicie że takiemu typowo zimnemu typowi urody(jestem latem) - blada, lekko różowa cera, niebieskie oczy, włosy i oprawa oczu popielaty blond, pasowałby rudy? Bo mi się wydaje, że nie, ale rudy bardzo mi sie podoba i jak tuż po dekolorze wyszedł mi taki kolor(na następny dzień ściemniał) wydawało mi się, że jest nawet fajnie.
Ciężko powiedziec jak się nie widzi twarzy ale skoro uważasz, ze Ci było fajnie no i dobrze się w tym rudym czułaś to możesz spróbować zaszaleć zawsze przecież będziesz mogła zmienić potem kolor jak coś Ci się odwidzi tylko rudości lubią się wypłukiwać.
moniczka_90 jest offline  
Stary 2011-03-12, 16:10   #3071
rockandrollqueen
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Pokaż wiadomość
Ciężko powiedziec jak się nie widzi twarzy ale skoro uważasz, ze Ci było fajnie no i dobrze się w tym rudym czułaś to możesz spróbować zaszaleć zawsze przecież będziesz mogła zmienić potem kolor jak coś Ci się odwidzi tylko rudości lubią się wypłukiwać.
Myślę, że jak będę potrzebowała odmiany i cera mi się poprawi(bo ostatnio trochę mnie wysypało) to zrobię sobie szamponetką. Na trwałe nie chcę, bo ostatnio już za dużo szalałam z kolorem, trzebaby się jakoś ustatkować. Szkoda byłby popsuć efekty pielęgnacji i odstawienia prostownicy.

Chociaż i tak będę musiała coś zrobić z kolorem, bo po dekolorze nie jest on za piękny. Muszę poczekać jeszcze ze 3 tydonie, aby wybrać się do fryzjera i ogarnąć swoją czuprynę. Na szczęście nie kusi mnie tak by samej coś z tym robić, a znając siebie pewnie by tak było. No i dobrze taki mały odwyk od farbowania włosów. Lubię sobie ostatnio pooglądać zdjęcia odrosów dziewczyn z wątku o zapuszczaniu naturalek. Podziwiam, że potrafią tak nic z włosami nie robić przez tyle czasu mimo, że są dwukolorowe. Chociaż u mnie tych kolorów jest nawet więcej.
Stary 2011-03-12, 16:14   #3072
moniczka_90
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez rockandrollqueen Pokaż wiadomość
Myślę, że jak będę potrzebowała odmiany i cera mi się poprawi(bo ostatnio trochę mnie wysypało) to zrobię sobie szamponetką. Na trwałe nie chcę, bo ostatnio już za dużo szalałam z kolorem, trzebaby się jakoś ustatkować. Szkoda byłby popsuć efekty pielęgnacji i odstawienia prostownicy.

Chociaż i tak będę musiała coś zrobić z kolorem, bo po dekolorze nie jest on za piękny. Muszę poczekać jeszcze ze 3 tydonie, aby wybrać się do fryzjera i ogarnąć swoją czuprynę. Na szczęście nie kusi mnie tak by samej coś z tym robić, a znając siebie pewnie by tak było. No i dobrze taki mały odwyk od farbowania włosów. Lubię sobie ostatnio pooglądać zdjęcia odrosów dziewczyn z wątku o zapuszczaniu naturalek. Podziwiam, że potrafią tak nic z włosami nie robić przez tyle czasu mimo, że są dwukolorowe. Chociaż u mnie tych kolorów jest nawet więcej.
Też tam zaglądam i nie farbuję włosów od października :yes: a nie wyobrażałam sobie tak jak Ty żeby nic z włosami nie robić a teraz... nie farbuję, nie prostuję, nie układam, same się układaja w coś jakby fale i tak wychodze i choćby w dotyku są już lepsze
Te szamponetki to czasami zafarbuja jak normalna farba także lepiej uważać. A jak będziesz ogarniac swoją czupryne u fryzjera ?
moniczka_90 jest offline  
Stary 2011-03-12, 16:40   #3073
uwielbiam_owoce22
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez sylvi300 Pokaż wiadomość
uuu nieciekawa sprawa... może zobacz w komórce jego z kim smsuje jeśli będziesz miała taką możliwość albo najlepiej wprost spytaj.... może to siostry, o ile ją ma? albo powie prawdę albo może sklamać...
Niestety siostry nie ma.

A jezeli chodzi o te kataklizmy to jak patrze na to co sie dzieje w tv to oczom normalnie nie wierze szkoda mi tych ludzi, w tak krotkim czasie traca caly dorobbek swojego zycia.

Edytowane przez uwielbiam_owoce22
Czas edycji: 2011-03-28 o 18:45
Stary 2011-03-12, 16:48   #3074
natalkaa7522
Zakorzenienie

Ja też bym w sumie może sobie naturalne zrobiła włosy. Ostatnio mam kilka wizji haha. czerwone (ale to jedynie jak coś w czerwcu), lub zafarbowac na kolor podobny do mojego naturalnego, albo przestać całkowicie farbowac, lub też dalej farbowac na blond.
Stary 2011-03-12, 17:24   #3075
moniczka_90
Zakorzenienie

Cytat:
Ja też bym w sumie może sobie naturalne zrobiła włosy. Ostatnio mam kilka wizji haha. czerwone (ale to jedynie jak coś w czerwcu), lub zafarbowac na kolor podobny do mojego naturalnego, albo przestać całkowicie farbowac, lub też dalej farbowac na blond.
jesli się zdecydujesz na przejście na swoje włosy to radze najpierw się przefarbowac na kolor zblizony do swojego, z blondu po pierwsze nie będzie to wyglądała za fajnie a po drugie to będzie Cie kusić żeby zafarbować a tak to praktycznie nie będziesz widziała tych odrostów
moniczka_90 jest offline  
Stary 2011-03-12, 18:16   #3076
natalkaa7522
Zakorzenienie

Znaczy bo ja bym chciała zapuścić włosy żeby były długie, no a farbowanie je strasznie osłabia (zwłaszcza te blondy i rozjaśnianie) zresztą Wy wiecie jak to jest i mi się końcówki kruszą, więc może bym na naturalne przeszła.
Stary 2011-03-12, 18:26   #3077
moniczka_90
Zakorzenienie

Cytat:
Znaczy bo ja bym chciała zapuścić włosy żeby były długie, no a farbowanie je strasznie osłabia (zwłaszcza te blondy i rozjaśnianie) zresztą Wy wiecie jak to jest i mi się końcówki kruszą, więc może bym na naturalne przeszła.
Oooo no to skoro Ci się krusza to lepiej niechCi się odwidzi to farbowanie lepiej przejść na swoje (przynajmniej na jakiś czas), łamiące / kruszące sie końcówki obciąc i REGENEROWAĆ !
moniczka_90 jest offline  
Stary 2011-03-12, 18:49   #3078
natalkaa7522
Zakorzenienie

Pewnie tak zrobie. bo marzę o długich włosach. <3
Stary 2011-03-12, 19:04   #3079
moniczka_90
Zakorzenienie

Cytat:
Pewnie tak zrobie. bo marzę o długich włosach. <3
Ja marzę o takich do zapiecia stanika i coś to marzenie mi się spełnić nie chce ale cóż... będę cierpliwa
moniczka_90 jest offline  
Stary 2011-03-12, 19:45   #3080
natalkaa7522
Zakorzenienie

Bądź cierpliwa ja też będę.
Dodasz zdjęcie Twoich włosów ?
Stary 2011-03-12, 19:50   #3081
moniczka_90
Zakorzenienie

Cytat:
Bądź cierpliwa ja też będę.
Dodasz zdjęcie Twoich włosów ?
Nie mam kabelka żeby zgrac zdjęcia z aparatu na kompa. Ale jutro mam zajęcia w salonie to może koleżanka mi zrobi telefonem (choć jakośc moze być rózna) albo poprosze chłopaka jak się będe z nim widziec zeby mi wstryknął i zgrał na kompa choć nie mam się czym chwalić
moniczka_90 jest offline  
Stary 2011-03-12, 20:05   #3082
Bayka
Zakorzenienie

GG do Bayka

Cytat:
Nie mam kabelka żeby zgrac zdjęcia z aparatu na kompa. Ale jutro mam zajęcia w salonie to może koleżanka mi zrobi telefonem (choć jakośc moze być rózna) albo poprosze chłopaka jak się będe z nim widziec zeby mi wstryknął i zgrał na kompa choć nie mam się czym chwalić

ale my i tak jesteśmy strrrrasznie ciekawe

Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline  
Stary 2011-03-12, 20:15   #3083
moniczka_90
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Bayka Pokaż wiadomość
ale my i tak jesteśmy strrrrasznie ciekawe
A to, ze wy jestescie ciekawe to ja o tym bardzo dobrze wiem
moniczka_90 jest offline  
Stary 2011-03-12, 21:04   #3084
karmazynka99
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 3

pewnie ze jesteśmy ciekawe

Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline  
Stary 2011-03-12, 21:12   #3085
Bayka
Zakorzenienie

GG do Bayka

już łapki zacieramy z niecierpliwości

Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline  
Stary 2011-03-12, 21:15   #3086
moniczka_90
Zakorzenienie

Bayka przed chwilą widzialam Twoje włosy i moje krótkie to aż wstyd pokazywac ludziom w porównaniu z Twoimi ale może jutro jakas koleżanka mi strzeli fotkę
moniczka_90 jest offline  
Stary 2011-03-12, 22:10   #3087
Bayka
Zakorzenienie

GG do Bayka

Cytat:
Bayka przed chwilą widzialam Twoje włosy i moje krótkie to aż wstyd pokazywac ludziom w porównaniu z Twoimi ale może jutro jakas koleżanka mi strzeli fotkę

ej kochana to nie tak opowiem Ci o moich włoskach, zalety i wady.Sama zobaczysz
Zalety:
-długość, choć chcę dłuższe
-odrost 22cm-wracam do naturalek

Wady:
-KOLOR!!!!!! Chcę jasne tak bardzo, jak się da
-Pocieniowanie-bo wyglądają na krótsze, i jak się nie chcą ułożyć to wyglądają jak jakieś strzępy
-rude przebłyski
-widoczna różnica między odrostem, a naturalnymi0niestety na zdjęciach z telefonu nie mogę tego uchwycić
-łupież
-kolor kompletnie niepasujący mi do twarzy (kto powiedział, że nasz naturalny kolor najbardziej nam pasuje?)
-długość-bo mogłyby być jeszcze dłuższe

Także widzisz, że więcej wad, niż zalet, i same z nimi klopoty

Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline  
Stary 2011-03-13, 00:24   #3088
rockandrollqueen
Zadomowienie

Cytat:
Też tam zaglądam i nie farbuję włosów od października :yes: a nie wyobrażałam sobie tak jak Ty żeby nic z włosami nie robić a teraz... nie farbuję, nie prostuję, nie układam, same się układaja w coś jakby fale i tak wychodze i choćby w dotyku są już lepsze
Te szamponetki to czasami zafarbuja jak normalna farba także lepiej uważać. A jak będziesz ogarniac swoją czupryne u fryzjera ?
Myślałam o takiej szamponetce 6-8, kiedyś próbowałam i zeszła w 100%.

A czuprynę będę na blond robić, a później to nie wiem. Może raz na jakiś czas walnę na odrosty jakiś szampon koloryzujący tak tylko, aby ocieplić trochę kolor, bo na zapuszczanie swoich się raczej nie zdecyduję .
Stary 2011-03-13, 13:57   #3089
foreverlove
Raczkowanie

Cytat:
Ja przestałam prostowac bo się łamały
własnie ja tez z tego powodu, w ogole przestaly mi rosnac;(
obcielam jakies 4-5 cm i teraz czekam na jakis efekt, zeby w koncu ruszyly! jak mialm mokre i naciagalam to mialam za stanik troszke teraz po obcieciu z 2 cm przed .. a w moich naturalnych to juz w ogole z 10 przed.. ja marze tylko o tym zeby latem byly ladne i juz w miare dlugie
foreverlove jest offline  
Stary 2011-03-13, 14:46   #3090
enka999
Zadomowienie

Wpisy w blogu: 2

moje włosy od paru dni nie chcą się ni w cholerę układać pusza sie, wykręcają w każdą stronę, w ogóle nie chcą współpracować.... końcówki są okropne, ale poczekam jeszcze trochę z ich ścięciem, niech jeszcze ciut podrosną. W ogóle to nie wiem jaka fryzurę dobrać, mam teraz dłuższego boba, ale już mi się trochę znudził...;/ Tyle dobrze, że w tym stanie nie odczuwam parcia na używanie prostownicy

rockandrollqueen kolor włosów w Twoim avatarze jest boski

Włosomaniaczka

Edytowane przez enka999
Czas edycji: 2011-03-13 o 14:47
enka999 jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości