Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy - Strona 141 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2011-06-19, 19:53   #4201
moniczka_90
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 4
Dot.: Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez aska_k9 Pokaż wiadomość
Witam, chciałabym do was dołączyć, od 4 dni nie prostuje włosów i mam nadzieję, że wytrwam tak najmniej ze 3 miesiace, bo są w opłakanym stanie.
W ogóle polecam wam dziewczyny odzywkę Kallosa Placentę, kosztowala mnie jakies 5 zł za 250ml, a takich efektów nie miałam po żadnej dużo droższej. Włosy są blyszczące, fajnie się układają i nie plączą, a mam niestety niesamowicie zniszczone, właśnie prostownicą...
uwierz, że sa o wiele lepsze składowo maski od Kallosa witamy i życzymy wytrwałosci jakbys miała kryzys (czego nie zycze) to zawsze tutaj pisz i jakos cie odwiedziemy od pomysłu prostowania
moniczka_90 jest offline  
Stary 2011-06-19, 20:32   #4202
aska_k9
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Bayka Pokaż wiadomość
a po tych co najmniej 3 miesiącach, kiedy włosy już trochę odpoczną zaczniesz prostować znowu?
Nigdy nie prostowałam włosów tak jak niektóre piszące tu wizażanki codziennie, także po tych 3 miesiącach będę ograniczać, ale wiem, że raz na jakiś czas to zrobię, oszukiwać nie będę. Na razie przez te 3 miesiące nie chce ich nawet dotykać prostownicą, suszarką, piankami i innymi tego typu wysuszającymi wynalazkami
aska_k9 jest offline  
Stary 2011-06-19, 20:39   #4203
Bayka
Zakorzenienie

GG do Bayka

Cytat:
Nigdy nie prostowałam włosów tak jak niektóre piszące tu wizażanki codziennie, także po tych 3 miesiącach będę ograniczać, ale wiem, że raz na jakiś czas to zrobię, oszukiwać nie będę. Na razie przez te 3 miesiące nie chce ich nawet dotykać prostownicą, suszarką, piankami i innymi tego typu wysuszającymi wynalazkami

dobrze, że chcesz dać im przez jakiś czas odetchnąć
a może tak się odzwyczaisz, że po tych miesiącach już uznasz, że nie musisz nic z nimi robić

Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline  
Stary 2011-06-19, 20:40   #4204
alevE
Wiecznie niezdecydowana

ja chyba zacznę prostować grzywkę :/ nie chciałam do tego wracać, ale bez prostej grzywki wyglądam tak jakoś dupiato -.-
`Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie.`

Mój skromny kosmetyczny blożek
alevE jest offline  
Stary 2011-06-19, 20:44   #4205
Bayka
Zakorzenienie

GG do Bayka

Cytat:
Napisane przez alevE Pokaż wiadomość
ja chyba zacznę prostować grzywkę :/ nie chciałam do tego wracać, ale bez prostej grzywki wyglądam tak jakoś dupiato -.-

a musisz mieć grzywkę? bo jak nie to może lepiej ją np zapuścić albo spinać żeby nie prostować?

Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline  
Stary 2011-06-19, 20:44   #4206
moniczka_90
Zakorzenienie

Cytat:
nie martw się ja też prostuję samą grzywkę bo jest za krótka żeby mogła pozwonić sobie na loczka w tym miejscu wiec nie jestes sama
moniczka_90 jest offline  
Stary 2011-06-19, 20:48   #4207
alevE
Wiecznie niezdecydowana

Cytat:
a musisz mieć grzywkę? bo jak nie to może lepiej ją np zapuścić albo spinać żeby nie prostować?
mam wysokie czoło i raczej muszę je zakryć, bez grzywki wyglądam niekorzystnie
Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Pokaż wiadomość
nie martw się ja też prostuję samą grzywkę bo jest za krótka żeby mogła pozwonić sobie na loczka w tym miejscu wiec nie jestes sama
uff, to dobrze a stosujesz jakieś specyfiki ochraniające włosy przed prostownicą? Niby tam będą zapewne silikony, ale nie wiem co jest w tym przypadku gorsze
`Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie.`

alevE jest offline  
Stary 2011-06-19, 20:57   #4208
Bayka
Zakorzenienie

GG do Bayka

Cytat:

no nic, to pozostaje Ci prostować tą grzywkę, ale grzywki są krótkie i często ścinane, więc to oznacza, że co kilka miesięcy masz całe nowe włosy na grzywce, czyli nie zdąrzysz dobrze zniszczyć jednych, a już masz drugie

Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline  
Stary 2011-06-19, 21:09   #4209
FryzjerstwoMojaPasja
BAN stały

Wpisy w blogu: 6

a mi grzywka narazie się nie wywija. jestem zadowolona
FryzjerstwoMojaPasja jest offline  
Stary 2011-06-19, 21:10   #4210
moniczka_90
Zakorzenienie

Cytat:

uff, to dobrze a stosujesz jakieś specyfiki ochraniające włosy przed prostownicą? Niby tam będą zapewne silikony, ale nie wiem co jest w tym przypadku gorsze
używam nawet na całe włosy mleczka termoochronnego lub serum termoochronnego bo po prostu dobrze się sprawuje na moich włosach nawet bez prostownicy ja subię silikony i co mycie ich używam ale używam też szamponów ziołowych które porzadnie zmywają poprzednią warstwe wiec nic mi sie na włosie nie odkłada i po myciu moge znowy nałożyć silikonny na włosy. Ale szczerze mówiąc to na grzywkę uzywam najmniej tych specyfików bo od razu miałabym tłustą grzywkę
moniczka_90 jest offline  
Stary 2011-06-19, 21:11   #4211
NeverGoAlone
Raczkowanie

Dziewczyny, przyłączam się. Nie prostuję włosów dopiero drugi dzień. Przez długi okres czasu prostowałam praktycznie codziennie. Do tego jeszcze farbowałam. Teraz postanowiłam, że prostować będę tylko grzywkę. Mam do was pytanie: jako, że moje włosy kompletnie się nie ukladają, istnieje szansa, że zaczną się ukladać po odstawieniu prostownicy i pięlegnowaniu ich? Bez prostownicy mam naprawdę siano na głowie. Wydaje mi się, że po odstawieniu prostownicy, włosy przestaną być przesuszone i zaczną sie układać. Mam rację? Oświećcie mnie :P
NeverGoAlone jest offline  
Stary 2011-06-19, 21:13   #4212
aska_k9
Raczkowanie

Cytat:
dobrze, że chcesz dać im przez jakiś czas odetchnąć
a może tak się odzwyczaisz, że po tych miesiącach już uznasz, że nie musisz nic z nimi robić
Dobrze by było i szczerze powiedziawszy to może być prawdopodobne, bo już raz miałam taki odwyk i włosy były cudne
aska_k9 jest offline  
Stary 2011-06-19, 21:19   #4213
Bayka
Zakorzenienie

GG do Bayka

Cytat:
Napisane przez NeverGoAlone Pokaż wiadomość
Dziewczyny, przyłączam się. Nie prostuję włosów dopiero drugi dzień. Przez długi okres czasu prostowałam praktycznie codziennie. Do tego jeszcze farbowałam. Teraz postanowiłam, że prostować będę tylko grzywkę. Mam do was pytanie: jako, że moje włosy kompletnie się nie ukladają, istnieje szansa, że zaczną się ukladać po odstawieniu prostownicy i pięlegnowaniu ich? Bez prostownicy mam naprawdę siano na głowie. Wydaje mi się, że po odstawieniu prostownicy, włosy przestaną być przesuszone i zaczną sie układać. Mam rację? Oświećcie mnie :P

skoro prostowałąś paktycznie codziennie, to prawdopodobnie są dośc zniszczone, napewno przez pierwsze tygodnie nie będą chciały z Tobą współpracować, każdy będzie sie wywijał w swoją stronę, więc grożą Ci gumki, spinki, opaski ale warto to przeczekać, bo potem jest duuuża poprawa

---------- Dopisano o 20:19 ---------- Poprzedni post napisano o 20:18 ----------

Cytat:
Dobrze by było i szczerze powiedziawszy to może być prawdopodobne, bo już raz miałam taki odwyk i włosy były cudne

no to tylko trzymać kciuki, żeby się udało w razie kryzysu daj znać to pomożemy wybić prostowanie z głowy....
żartuję oczywiście

Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline  
Stary 2011-06-19, 21:23   #4214
nicole89
Raczkowanie

Cytat:
skoro prostowałąś paktycznie codziennie, to prawdopodobnie są dośc zniszczone, napewno przez pierwsze tygodnie nie będą chciały z Tobą współpracować, każdy będzie sie wywijał w swoją stronę, więc grożą Ci gumki, spinki, opaski ale warto to przeczekać, bo potem jest duuuża poprawa

---------- Dopisano o 20:19 ---------- Poprzedni post napisano o 20:18 ----------

no to tylko trzymać kciuki, żeby się udało w razie kryzysu daj znać to pomożemy wybić prostowanie z głowy....
żartuję oczywiście

A kiedy zauwazylyscie poprawę? bo ja juz 2 tygodnie nie prostuję i teraz jest chyba ten najgorszy czas - kołtuny i kazdy wlos w inna strone ;p
nicole89 jest offline  
Stary 2011-06-19, 21:23   #4215
alevE
Wiecznie niezdecydowana

Cytat:
no nic, to pozostaje Ci prostować tą grzywkę, ale grzywki są krótkie i często ścinane, więc to oznacza, że co kilka miesięcy masz całe nowe włosy na grzywce, czyli nie zdąrzysz dobrze zniszczyć jednych, a już masz drugie
No właśnie też tak sądzę

alevE jest offline  
Stary 2011-06-19, 21:27   #4216
Bayka
Zakorzenienie

GG do Bayka

Cytat:
Napisane przez nicole89 Pokaż wiadomość
A kiedy zauwazylyscie poprawę? bo ja juz 2 tygodnie nie prostuję i teraz jest chyba ten najgorszy czas - kołtuny i kazdy wlos w inna strone ;p

no więc jutro mija rok jak nie prostuję, ale co też ważne jak nie suszę włosów...poprawę zauważyłam hm...po 4 miesiącach pierwszy raz, ale mogło być tak, że poprawa była już wcześniej ale ja nie zauważyłam pozatym od tego czasu z miesiąca na miesiąc mam włosy coraz miększe i delikatniejsze i coraz bardziej błyszczące, a pozatym obcinam końcówki tylko po to, żeby ścinać powoli farbowane kiedyś włosy, ale gdyby nie to, to bym nie musiała, bo włosy wgl nie są rozdwojone!! także warto

Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline  
Stary 2011-06-19, 21:34   #4217
moniczka_90
Zakorzenienie

ja poprawe zauwazyłam wczesniej niz 4 miesiace, juz po chyba 2-3 tygodniach w dotyku włosy bylo o niebo lepsze ! gladsze i bardziej miekkie a nie takie sztywne w wygladzie nie wiem kiedy zauwazylam poprawe, szczerze nie pamietam

fajnie ze jest nas coraz to wiecej
moniczka_90 jest offline  
Stary 2011-06-19, 21:38   #4218
alevE
Wiecznie niezdecydowana

No ja pod koniec mojego prostowania mialam wlosy bez polysku.. Teraz są ok, moze dlatego, że aktualnie mam świra na punkcie włosów i daję na nie różne oleje, odżywki i balsamy

alevE jest offline  
Stary 2011-06-19, 21:38   #4219
Bayka
Zakorzenienie

GG do Bayka

Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Pokaż wiadomość
ja poprawe zauwazyłam wczesniej niz 4 miesiace, juz po chyba 2-3 tygodniach w dotyku włosy bylo o niebo lepsze ! gladsze i bardziej miekkie a nie takie sztywne w wygladzie nie wiem kiedy zauwazylam poprawe, szczerze nie pamietam

fajnie ze jest nas coraz to wiecej

ja dopiero po 4 mies. bo ja tam widocznie taka mało spostrzegawcza jestem

Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline  
Stary 2011-06-19, 21:48   #4220
immortal_soul
Raczkowanie

GG do immortal_soul

Słuchajcie babki, jakiś czas temu coś tutaj u Was nabazgrałam, ale jednak nie rozstałam się z prostownicą. Teraz wakacje, nie muszę wyglądać jakoś super ah oh, więc teraz już na serio przyłączam się do Was po wakacjach zobaczymy ale na razie rozpoczynam odliczanie, chciałabym mieć już takie wyniki jak Wy, ale cóż ogólnie prostowałam przez jakieś 3 lata z paroma przerwami. W weekendy nie prostuje, w tygodniu też czasami zwiążę, ale ogólnie są strasznie zniszczone są strasznie gęste i nie mam pojęcia, jak mogłabym je inaczej układać, prostownica je wygładza i zmniejsza objętość. Próbowałam modelowania na szczotce, ale to nie dla mnie, puszą się okropnie. Będę je związywać, bo rozpuszczone wyglądają na prawdę fatalnie. Wiele osób mówi to samo, a Ich włosy wyglądają normalnie, dlatego podkreślam, że są FATALNE ani kręcone, ani proste, ani falowane. Puszą się okropnie, wywijają, są jedną wielką szopą Więc póki co spróbuję je zregenerować, później zobaczymy. Aktualnie są do zapięcia stanika, z przodu trochę krótsze (cieniowanie ), ale już się wyrównują, więc jest ok, aż tak bardzo mi to nie przeszkadza. Na co dzień niestety używam szamponu z silikonem - elseve pro-v, odżywkę z tej samej serii oraz regenracyjną z syossa, codziennie robię sobie godzinne olejowanie. Oprócz tego rano psikam włosy odżywką w sprayu z kreatyną. Kiedy mam lenia i nie olejuję psikam dwoma odżywkami z syossa i gliss kura. Kiedyś używałam waxa, ale nie widziałam rezultatów. Mimo, że moje włosy nie mają tendencji do przetłuszczania się, myję je codziennie. Wiem, że moja pielęgnacja to niewiele, stąd moje pytanie : jaką polecanie, jakąś już taką porządniejszą, fryzjerską maskę do włosów? mówię o kwocie do 60 zł za taką optymalną pojemność.

Podziwiam Was kochane, mam nadzieję, że za parę miesięcy też będę mogła się pochwalić postępami

ps. w zasadzie nie mam większego problemu z miękkością, lecz z samym wyglądem, są bez połysku i po prostu widać, że zniszczone i zmęczone : (

nie prostuję i regeneruję od 23.06.2011!

szaleję i obijam się

Edytowane przez immortal_soul
Czas edycji: 2011-06-19 o 21:52
immortal_soul jest offline  
Stary 2011-06-19, 21:59   #4221
Bayka
Zakorzenienie

GG do Bayka

Cytat:
Napisane przez immortal_soul Pokaż wiadomość
Słuchajcie babki, jakiś czas temu coś tutaj u Was nabazgrałam, ale jednak nie rozstałam się z prostownicą. Teraz wakacje, nie muszę wyglądać jakoś super ah oh, więc teraz już na serio przyłączam się do Was po wakacjach zobaczymy ale na razie rozpoczynam odliczanie, chciałabym mieć już takie wyniki jak Wy, ale cóż ogólnie prostowałam przez jakieś 3 lata z paroma przerwami. W weekendy nie prostuje, w tygodniu też czasami zwiążę, ale ogólnie są strasznie zniszczone są strasznie gęste i nie mam pojęcia, jak mogłabym je inaczej układać, prostownica je wygładza i zmniejsza objętość. Próbowałam modelowania na szczotce, ale to nie dla mnie, puszą się okropnie. Będę je związywać, bo rozpuszczone wyglądają na prawdę fatalnie. Wiele osób mówi to samo, a Ich włosy wyglądają normalnie, dlatego podkreślam, że są FATALNE ani kręcone, ani proste, ani falowane. Puszą się okropnie, wywijają, są jedną wielką szopą Więc póki co spróbuję je zregenerować, później zobaczymy. Aktualnie są do zapięcia stanika, z przodu trochę krótsze (cieniowanie ), ale już się wyrównują, więc jest ok, aż tak bardzo mi to nie przeszkadza. Na co dzień niestety używam szamponu z silikonem - elseve pro-v, odżywkę z tej samej serii oraz regenracyjną z syossa, codziennie robię sobie godzinne olejowanie. Oprócz tego rano psikam włosy odżywką w sprayu z kreatyną. Kiedy mam lenia i nie olejuję psikam dwoma odżywkami z syossa i gliss kura. Kiedyś używałam waxa, ale nie widziałam rezultatów. Mimo, że moje włosy nie mają tendencji do przetłuszczania się, myję je codziennie. Wiem, że moja pielęgnacja to niewiele, stąd moje pytanie : jaką polecanie, jakąś już taką porządniejszą, fryzjerską maskę do włosów? mówię o kwocie do 60 zł za taką optymalną pojemność.

Podziwiam Was kochane, mam nadzieję, że za parę miesięcy też będę mogła się pochwalić postępami

ps. w zasadzie nie mam większego problemu z miękkością, lecz z samym wyglądem, są bez połysku i po prostu widać, że zniszczone i zmęczone : (

nie martw się spróbuj jeszcze raz może się uda kurację to niech Ci inne dziewvczyny doradzą, bo ja tam średnio się na tym znam, ama cały czas dążę do perekcyjnej kuracji, a to zależy od włosów...ale jeśli masz takie gęste i nieposłuszne, to może właśnie nie powinnaś schodzić z cieniowania, tylko wycieniować je jeszcze mocniej? zmienić cięcie? bo to zazwyczaj pozwala opanować niesforne włosy

Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline  
Stary 2011-06-19, 23:13   #4222
FryzjerstwoMojaPasja
BAN stały

Cytat:

w moim podpisie jest link do mojego bloga, są tam 3 artykuły na temat pielęgnacji, napisalam rowniez o silikonach - poczytaj
Stary 2011-06-19, 23:33   #4223
immortal_soul
Raczkowanie

GG do immortal_soul

Kurcze, idzie zwariować jakby człowiek miał tak na wszystko uważać, to niczego by nie używał/nie pił/ nie jadł, bo wszędzie jakaś chemia itp. ostatnio zasugerowałam się tym, że 'szampon ma tylko myć, a nie pielęgnować' i kupiłam aloesowy szampon z ziaji. Użyłam tych samych odżywek, co zawsze, a włosy na następny dzień jeszcze bardziej sianowate i szorstkie więc nie wiem już, jakiego szamponu używać

co sądzicie o l'orealu absolut repair? używał ktoś takich jakiś lepszych fryzjerskich masek? wiem, że potrzebuję czegoś na prawdę mocnego. W internecie spotykam się z różnymi opiniami, najczęściej jednak wypowiadają się pochlebnie na temat jakiś masek dziewczyny, które w ogóle nie mają problemów z włosami dlatego nie wiem, jak mam to ustosunkować do siebie. Wiem, że każdy ma inne włosy, ale nie uśmiecha mi się kupować miliona kosmetyków, żeby po dwóch użyciach stwierdzić, że któryś jest do niczego ; D

szaleję i obijam się

Czas edycji: 2011-06-19 o 23:34
Stary 2011-06-20, 09:34   #4224
sylvi300
Zakorzenienie

immortal_soul ja ze swojej strony polecam takie maski jak: kallos, gloria, biovax oraz bioetika, tą osatnią najbardziej lubię
nie używam żadnych szamponów syossa, loreala bo podrażniają mi skórę głowy, polecam szampony joanny
Skoro mówisz, że Ci się strasznie puszą polecam olejowanie ale chyba pisałaś, że olejujesz a czym???
Ja polecam oleje ajurwedyjskie, uwielbiam je, po nich mam bardzo gładkie i miękkie włosy

Zapraszam na bloga!!!!

http://tocosalata.blogspot.com/
sylvi300 jest offline  
Stary 2011-06-20, 10:30   #4225
FryzjerstwoMojaPasja
BAN stały

Cześć właśnie się obudziłam, i pomyślałam, że świetnie jest pracować na 1/2 etatu. Jestem niesamowicie wypoczęta, nie jestem ciągle zmęczona jak wcześniej kiedy pracowałam po 8 h a czasem i dłużej bo nieraz chciałam się 'wykazać'.
Ten system mi bardzo odpowiada
Stary 2011-06-20, 11:59   #4226
immortal_soul
Raczkowanie

GG do immortal_soul

sylvi300 A te cuda tylko z internetu, tak? widzę w takim razie, że stawiacie mimo wszystko na te tańsze maski, a już miałam nadzieję, że zafunduję sobie jedną droższą i od razu będę miała piękne włosy

tak, na razie olejuję (śmieszne słowo ) z pestek winogron na zmianę z kokosowym, nie chcę powariować z tymi olejami, dlatego kupię nowe, dopiero jak te mi się skończą

FryzjerstwoMojaPasja też niedawno wstałam, jak to dobrze mieć wakacje swoją drogą chciałam powiedzieć, że takich fryzjerek jak Ty to ze świecą szukać, niektóre to odwalają swoją robotę i idą do domu, a Ty jeszcze po pracy nam się tu udzielasz na temat włosków

szaleję i obijam się

Czas edycji: 2011-06-20 o 12:02
Stary 2011-06-20, 12:12   #4227
alevE
Wiecznie niezdecydowana

Cytat:
Napisane przez FryzjerstwoMojaPasja Pokaż wiadomość
:roll eyes:
lejesz miód na moje serce
dzięki dziewczyny, fryzjerstwo to na serio moja pasja i staram sie robic w zawodzie co moge, bardzo lubie pomagac innym
teraz mam wiecej czasu bo pracuje albo 4 h dziennie, albo co drugi dzien 8 a czasem mam 3 dni wolne a potem 3 dni ide na 8 godzin.
wczesniej nie bylo mnie tutaj tak często.
a czemu tak teraz masz?

alevE jest offline  
Stary 2011-06-20, 12:12   #4228
FryzjerstwoMojaPasja
BAN stały

Cytat:
FryzjerstwoMojaPasja też niedawno wstałam, jak to dobrze mieć wakacje swoją drogą chciałam powiedzieć, że takich fryzjerek jak Ty to ze świecą szukać, niektóre to odwalają swoją robotę i idą do domu, a Ty jeszcze po pracy nam się tu udzielasz na temat włosków
:roll eyes:
lejesz miód na moje serce
dzięki dziewczyny, fryzjerstwo to na serio moja pasja i staram sie robic w zawodzie co moge, bardzo lubie pomagac innym
teraz mam wiecej czasu bo pracuje albo 4 h dziennie, albo co drugi dzien 8 a czasem mam 3 dni wolne a potem 3 dni ide na 8 godzin.
wczesniej nie bylo mnie tutaj tak często.
Stary 2011-06-20, 12:32   #4229
FryzjerstwoMojaPasja
BAN stały

Cytat:
a czemu tak teraz masz?
Z tą pracą? Zmieniłyśmy umowę z szefową głównie na moją prośbę.
Ja we wrześniu wychodzę za mąż, dodatkowo w krótce mamy dostać mieszkanie, kończyłam technikum uzupełniające i miałam masę, masę rzeczy do załatwiania a kolejne tyle przede mną w związku ze ślubem. I nie dam rady siedziec po 8 godzin w pracy i potem jezdzic i załatwiac, salony nie są otwarte od 7 bo wtedy mogłabym byc do 15 tylko od 9 lub 10 i koncząc o 17 to za późno na załatwienie czegokolwiek.
Poza tym... jak dostaniemy te mieszkanie to chcę je wyremontowac (a raczej trzeba, okna, centralne, lazienke trzeba zrobic) i chce miec na to czas, a potem chcę się trochę nacieszyć tym, że będziemy na swoim, dopiero tak od stycznia wrócę na cały etat ale to się okaże bo mam w planie swój salon otworzyc. Wiec narazie wszystko to jedna wielka niewiadoma.

---------- Dopisano o 12:32 ---------- Poprzedni post napisano o 12:21 ----------

Kupiłam sobie buty ślubne takie, białe tylko, że mają inny obcas - prosty i trochę wyższy.

http://hosting1567594.az.pl/allegro/501/501-I-ivory.jpg
Stary 2011-06-20, 20:20   #4230
moniczka_90
Zakorzenienie

Martusia wejdź na swoj blog bo napisałam Ci tam mój przypadek i dylemat w miare możliwosci pomóz
moniczka_90 jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości