Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy - Strona 156 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2011-07-21, 16:51   #4651
nicole89
Raczkowanie

Dot.: Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy

gratulacje dziewczyny ja dzisiaj musiałam wyprostować grzywkę, a raczej pani fryzjerka mi ją wyprostowała przy podcinaniu - niestety trzeba bylo ją troche wyrownać, bo była "obgryziona" i krzywa. w ogole mam od pewnego czasu jakąś taką "dziure (?)" na grzywce, wygląda jakby się w tym miejscu ukruszyły włosy, są w tym miejscu wyraznie krotsze, mimo ze nie obcinane... ale to dziwne... muszę poczekać aż mi odrośnie

62-> 61-> 60-> 59-> 58-> 57-> 56->55-> 54->53-> 52

Pani Magister
nicole89 jest offline  
Stary 2011-07-21, 17:06   #4652
moniczka_90
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 4

Cytat:
Napisane przez nicole89 Pokaż wiadomość
gratulacje dziewczyny ja dzisiaj musiałam wyprostować grzywkę, a raczej pani fryzjerka mi ją wyprostowała przy podcinaniu - niestety trzeba bylo ją troche wyrownać, bo była "obgryziona" i krzywa. w ogole mam od pewnego czasu jakąś taką "dziure (?)" na grzywce, wygląda jakby się w tym miejscu ukruszyły włosy, są w tym miejscu wyraznie krotsze, mimo ze nie obcinane... ale to dziwne... muszę poczekać aż mi odrośnie
miałaś blond więc całkiem możliwe, ze się wykruszyły ale pozbyłas się juz blondu i teraz może byc już tylko lepiej
moja grzyweczka jutro też będzie prostowana i nie wiem co zrobic z reszta włosów.. bo te pierścionki co nawet mi pasowały to myslę, ż eby się zniszyły podczas snu i byłyby beznadziejne... takie rzeczy fajnie wyglądaja na długich włosach a ja mam krótkie chyba zostawie je w spokoju (i tak ciagle u mnie pada więc prostowanie nawet sie mija z celem bo i tak wyjde na wilgoc i bedzie puch) i będę liczyć na cud ze się same fajnie pofalują
moniczka_90 jest offline  
Stary 2011-07-22, 08:55   #4653
nicole89
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Pokaż wiadomość
miałaś blond więc całkiem możliwe, ze się wykruszyły ale pozbyłas się juz blondu i teraz może byc już tylko lepiej
moja grzyweczka jutro też będzie prostowana i nie wiem co zrobic z reszta włosów.. bo te pierścionki co nawet mi pasowały to myslę, ż eby się zniszyły podczas snu i byłyby beznadziejne... takie rzeczy fajnie wyglądaja na długich włosach a ja mam krótkie chyba zostawie je w spokoju (i tak ciagle u mnie pada więc prostowanie nawet sie mija z celem bo i tak wyjde na wilgoc i bedzie puch) i będę liczyć na cud ze się same fajnie pofalują

Moje też się puszą i zle wygladają przy takiej pogodzie.

O widzę Moniczka, że zmieniłaś awatar

Pani Magister
nicole89 jest offline  
Stary 2011-07-22, 09:55   #4654
moniczka_90
Zakorzenienie

Cytat:
Moje też się puszą i zle wygladają przy takiej pogodzie.

O widzę Moniczka, że zmieniłaś awatar
zmieniłam ale nie wiem czy ostatecznie ten zostanie

moje i tak sie juz tak nie pusza jak się puszyły choć w sumie one sie już w ogóle nie puszą tylko się robią loczki wiec jaki sens prostowac czy coś skoro szybko przestana być proste i od razu powiem, ze to nie sa ładne loczki tylko widać, ze takie od pogody takie niewiadomo co wiec dzisiaj umyje włosy i jak się ułoża to takie będą, conajwyżej grzywke przeprostuję. Szkoda, ze mam za krótką grzywkę bo bym poprosiła mame zeby mi zrobiła dobieranego z grzywki w bok hmm jak wróci z pracy to pokombinujemy
moniczka_90 jest offline  
Stary 2011-07-22, 10:00   #4655
nicole89
Raczkowanie

ja czasami robię sobie takiego dobieranego z grzywki, mimo że mam krotka, moja kolezanka na studniowce miala wlasnie taką śliczną fryzurę - wlosy zakręcone w lekkie fale, a z jednej strony grzywka zapleciona w dobierany warkocz, fajnie sie to komponowało z asymetryczna sukienka

Pani Magister
nicole89 jest offline  
Stary 2011-07-22, 10:04   #4656
natalkaa7522
Zakorzenienie

A ja właśnie nie umiem robić tego dobieranego warkocza a fajny jest.
Stary 2011-07-22, 10:05   #4657
moniczka_90
Zakorzenienie

Cytat:
ja czasami robię sobie takiego dobieranego z grzywki, mimo że mam krotka, moja kolezanka na studniowce miala wlasnie taką śliczną fryzurę - wlosy zakręcone w lekkie fale, a z jednej strony grzywka zapleciona w dobierany warkocz, fajnie sie to komponowało z asymetryczna sukienka
tak ? no to zapytam mame czy by nie umiała takiego zrobić jutro sobota wiec będzie sie mogła bawic nawet cały dzień
moniczka_90 jest offline  
Stary 2011-07-22, 20:38   #4658
rockandrollqueen
Zadomowienie

Melduję się ponownie w wątku. Mimo kryzysów wciąż staram się omijać prostownicę na ile tylko mogę.

Na codzień prostuję grzywkę i zamierzam to robić dopóki nie odrośnie do jakiejś konkretnej długości. Niestety w tym tygodniu zgrzeszyłam i jednego dnia wyprostowałam całe włosy. Na początku były ochy i achy, bo dawno siebie takiej 'ogarniętej' nie widziałam Tylko, że jak lepiej przyjrzałam się swoim końcówkom to się przeraziłam! Wyglądały na takie jakby powyginane, poszarpane, sama nie wiem. Wydaje mi się, że nie mam końcówek w złym stanie, a tu jedno prostowanie i coś takiego. O dziwo niewyprostowane znów wyglądają dobrze.

Przyznam, że mam dziadowską prostownicę, myślałam nad zakupem lepszej, ale doszłam do wniosku, że może jednak nie, bo ta mnie bardzo demotywuje do prostowanie włosów. Żal czymś takim włosy dotykać. Tylko, że z drugiej strony mam ostatnio ciągłe poczucie, że te włosy i tak są takie bylejakie...

Zastanawiam się, czy by jednak nie zejść z cieniowania. Może włoski nie wyginałby się tak każdy w inną strone i byłby prostsze. Poza tym mam wrażenie, że ta wierzchnia, pocieniowana warstwa jest w najgorszym stanie, taka jakby 'wyświechtana'. Niestety włosy mam dosyć mocno pocieniowane, najkrótsze sięgają za ucho, a najdłuższe z tyłu tak hmm 42 cm, no i jeszcze grzywka! Nie wiem jak ja to zapuszczę.

Tak sobie myślę, że się starzeje, bo jako małolata uwielbiałam mocno cieniowane włosy i grzywki potraktowane prostownicą i wcale nie przejmowałam się stanem moich włosów. A teraz prosto ściętych, długich i gęstych mi się zachciewa... tak, hm konserwatywnie

Edytowane przez rockandrollqueen
Czas edycji: 2011-07-22 o 21:38
rockandrollqueen jest offline  
Stary 2011-07-22, 22:33   #4659
nicole89
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez rockandrollqueen Pokaż wiadomość
Melduję się ponownie w wątku. Mimo kryzysów wciąż staram się omijać prostownicę na ile tylko mogę.

Na codzień prostuję grzywkę i zamierzam to robić dopóki nie odrośnie do jakiejś konkretnej długości. Niestety w tym tygodniu zgrzeszyłam i jednego dnia wyprostowałam całe włosy. Na początku były ochy i achy, bo dawno siebie takiej 'ogarniętej' nie widziałam Tylko, że jak lepiej przyjrzałam się swoim końcówkom to się przeraziłam! Wyglądały na takie jakby powyginane, poszarpane, sama nie wiem. Wydaje mi się, że nie mam końcówek w złym stanie, a tu jedno prostowanie i coś takiego. O dziwo niewyprostowane znów wyglądają dobrze.

Przyznam, że mam dziadowską prostownicę, myślałam nad zakupem lepszej, ale doszłam do wniosku, że może jednak nie, bo ta mnie bardzo demotywuje do prostowanie włosów. Żal czymś takim włosy dotykać. Tylko, że z drugiej strony mam ostatnio ciągłe poczucie, że te włosy i tak są takie bylejakie...

Zastanawiam się, czy by jednak nie zejść z cieniowania. Może włoski nie wyginałby się tak każdy w inną strone i byłby prostsze. Poza tym mam wrażenie, że ta wierzchnia, pocieniowana warstwa jest w najgorszym stanie, taka jakby 'wyświechtana'. Niestety włosy mam dosyć mocno pocieniowane, najkrótsze sięgają za ucho, a najdłuższe z tyłu tak hmm 42 cm, no i jeszcze grzywka! Nie wiem jak ja to zapuszczę.

Tak sobie myślę, że się starzeje, bo jako małolata uwielbiałam mocno cieniowane włosy i grzywki potraktowane prostownicą i wcale nie przejmowałam się stanem moich włosów. A teraz prosto ściętych, długich i gęstych mi się zachciewa... tak, hm konserwatywnie
Heh, dokładnie jakbym czytała o samej sobie

Pani Magister
nicole89 jest offline  
Stary 2011-07-23, 14:22   #4660
rockandrollqueen
Zadomowienie

Cytat:
Heh, dokładnie jakbym czytała o samej sobie
A widzisz

Wklejam zdjęcie stanu moich włosów na dzień dzisiejszy. Muszę powiedzieć, że dziś jestem z nich zadowolona. Po nocy z olejkiem rycynowym na końcówkach i ryżownym na długość, myciu i masce chyba się odwdzięczyły. Aha, jeszcze na jakieś 10 min przed myciem była nafta w skalp

Dla porównanie zdjęcie z kwietnia tego roku(zdjęcie 2), czyli sprzed 3 miesięcy (miesiąc po podcięciu i wycieniowaniu).Widać, że coś urosły (a miałam już wrażenie, że nic nie rosną) i jakby się zagęściły, bo wcześniej na końcach takie wycieniowane piórka.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P7230328.jpg (68,8 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P4090047.jpg (101,8 KB, 32 załadowań)
Stary 2011-07-23, 15:03   #4661
enka999
Zadomowienie

Wpisy w blogu: 2

Cytat:
A widzisz

Wklejam zdjęcie stanu moich włosów na dzień dzisiejszy. Muszę powiedzieć, że dziś jestem z nich zadowolona. Po nocy z olejkiem rycynowym na końcówkach i ryżownym na długość, myciu i masce chyba się odwdzięczyły. Aha, jeszcze na jakieś 10 min przed myciem była nafta w skalp

Dla porównanie zdjęcie z kwietnia tego roku(zdjęcie 2), czyli sprzed 3 miesięcy (miesiąc po podcięciu i wycieniowaniu).Widać, że coś urosły (a miałam już wrażenie, że nic nie rosną) i jakby się zagęściły, bo wcześniej na końcach takie wycieniowane piórka.
piekne masz włoski

Włosomaniaczka

enka999 jest offline  
Stary 2011-07-23, 15:44   #4662
rockandrollqueen
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez enka999 Pokaż wiadomość
piekne masz włoski
A dziękuję, miło mnie dziś zaskoczyły. Mam motywację do dalszego dbania i oczywiście nieużywania prostowanicy
Stary 2011-07-23, 20:03   #4663
Xasia17
Zadomowienie

GG do Xasia17

u mnie już jakoś 3 miesiące z ograniczaniem prostowania i przez ten czas wyprostowałam może 3 razy i to tylko końcówki. wolę naturalne.. i mam nadzieję, że już mi się to nie zmieni

włosy -zapuszczam i dbam - od 11.09r.
dieta, aktywność fizyczna (-5kg) - od 13.08.2012r.
nie jem słodyczy.
zmieniam swoje nawyki żywieniowe.
Xasia17 jest offline  
Stary 2011-07-23, 23:19   #4664
moniczka_90
Zakorzenienie

Cytat:
A widzisz

jeeeeeejku zazdroszcze ! jak Ty to zrobiłas, ze juz nie ma tych piórek tylko jest taka gestya czupryna ! pięknie się układają

wklejam długośc moich włosów odnosze wrazenie, ze nigdy nie urosną

Edytowane przez moniczka_90
Czas edycji: 2011-07-24 o 23:52
moniczka_90 jest offline  
Stary 2011-07-23, 23:41   #4665
Kileczka
Zadomowienie

Cytat:
jeeeeeejku zazdroszcze ! jak Ty to zrobiłas, ze juz nie ma tych piórek tylko jest taka gestya czupryna ! pięknie się układają

Ja odnoszę bardzo podobne wrażenie. Co zapuszczę to muszę ściąć, bo końcówki zniszczone. Przez ostatni rok mam ciągle podobną długość. Teraz znowu idę do fryzjera i mam nadzieję, że nie stracę połowy włosów Ale nie ma co się łamać, bo kiedyś na pewno urosną, trzeba być cierpliwym.
Kuracja drożdżowa: 14.03. Pasemko kontrolne 28cm.

Stary 2011-07-23, 23:48   #4666
moniczka_90
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Kileczka Pokaż wiadomość
Ja odnoszę bardzo podobne wrażenie. Co zapuszczę to muszę ściąć, bo końcówki zniszczone. Przez ostatni rok mam ciągle podobną długość. Teraz znowu idę do fryzjera i mam nadzieję, że nie stracę połowy włosów Ale nie ma co się łamać, bo kiedyś na pewno urosną, trzeba być cierpliwym.
na samym początku lipca byłam u mojej fryzjerki i pozbyłam się 2cm z długosci, konce jak na razie są w świetnym stanie i mam nadzieje, ze przez kolejne miesiace nic sie nie zmieni (odpukać)
moniczka_90 jest offline  
Stary 2011-07-23, 23:57   #4667
Kileczka
Zadomowienie

Cytat:
na samym początku lipca byłam u mojej fryzjerki i pozbyłam się 2cm z długosci, konce jak na razie są w świetnym stanie i mam nadzieje, ze przez kolejne miesiace nic sie nie zmieni (odpukać)
Ja byłam jakieś pół roku temu i straciłam jakieś 5cm, ale tylko końcóweczek, a cieniowane na całej długości zostały rozdwojone Teraz to jest tragedia, więc postanowiłam lekko pocieniować żeby się pozbyć tych zniszczeń. Mam nadzieję, że będzie lepiej i nie będę musiała co chwila odwiedzać fryzjera. I trzymam kciuki żeby Twoje końcówki dobrze się miały.

Stary 2011-07-24, 00:01   #4668
natalkaa7522
Zakorzenienie

Cytat:
Urosną, urosną Tylko bądź cierpliwa, a nawet nie zauważysz kiedy będą długie

Cytat:
Dokładnie. Ja też już bym chciała mieć takie dłuugie włosy, no ale cóż. Trzeba czekać.

Cierpliwości dziewczyny.

Monia! Nie poznałam Cie! tzn. chodzi mi o avatar
Stary 2011-07-24, 00:08   #4669
moniczka_90
Zakorzenienie

Cytat:
Ja byłam jakieś pół roku temu i straciłam jakieś 5cm, ale tylko końcóweczek, a cieniowane na całej długości zostały rozdwojone Teraz to jest tragedia, więc postanowiłam lekko pocieniować żeby się pozbyć tych zniszczeń. Mam nadzieję, że będzie lepiej i nie będę musiała co chwila odwiedzać fryzjera. I trzymam kciuki żeby Twoje końcówki dobrze się miały.
czyli chcesz sie pozbywac cieniowania ? czy "tak wyszło" że rozdwojone na cieniowaniu zostały ? bo ja tez chce sie stopniowo pozbywac cieniowania i tez nie chciałam zeby mi je skracała ale stwierdziłam, ze jednak im się to przyda no bo takie jakie były to sama wiesz... i poprosiłam zeby z długosci scieła 1cm no a z cieniowanych 0,5 cm, wyszło chyba 2cm z dlugosci i 1cm z cieniowanych i jestem zadowolona przy nastepnej wizycie też tak poprosze i mam nadzieje, ze po pierwsze stopniowo pozbędę się cieniowania a po drugie bede sie systematycznie pozbywac farbowańców i zniszczonych koncówek
wiec Ty tez, nawet jak chcesz wyrównac włosy to jednak popros o minimalne ich cięcie, popros o 0,5 cm albo 1cm tak tylko, zeby odswierzyc konce, na prawde włosom sie to przyda a nie bedziesz musiała tak czesto chodzić do fryzjera

---------- Dopisano o 00:08 ---------- Poprzedni post napisano o 00:06 ----------

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość

ja tez Cie nie poznałam ! i tez mi chodzi o avatar !

---------- Dopisano o 00:08 ---------- Poprzedni post napisano o 00:08 ----------

Cytat:
Urosną, urosną Tylko bądź cierpliwa, a nawet nie zauważysz kiedy będą długie

Dokładnie. Ja też już bym chciała mieć takie dłuugie włosy, no ale cóż. Trzeba czekać.

Cierpliwości dziewczyny.

moniczka_90 jest offline  
Stary 2011-07-24, 00:14   #4670
natalkaa7522
Zakorzenienie

Cytat:
Ja nigdy nie patrzę na nazwę użytkownika, więc dopiero po opisie poznałam Ale bardzo ładny masz avatar
Stary 2011-07-24, 00:32   #4671
Kileczka
Zadomowienie

Cytat:
czyli chcesz sie pozbywac cieniowania ? czy "tak wyszło" że rozdwojone na cieniowaniu zostały ? bo ja tez chce sie stopniowo pozbywac cieniowania i tez nie chciałam zeby mi je skracała ale stwierdziłam, ze jednak im się to przyda no bo takie jakie były to sama wiesz... i poprosiłam zeby z długosci scieła 1cm no a z cieniowanych 0,5 cm, wyszło chyba 2cm z dlugosci i 1cm z cieniowanych i jestem zadowolona przy nastepnej wizycie też tak poprosze i mam nadzieje, ze po pierwsze stopniowo pozbędę się cieniowania a po drugie bede sie systematycznie pozbywac farbowańców i zniszczonych koncówek
wiec Ty tez, nawet jak chcesz wyrównac włosy to jednak popros o minimalne ich cięcie, popros o 0,5 cm albo 1cm tak tylko, zeby odswierzyc konce, na prawde włosom sie to przyda a nie bedziesz musiała tak czesto chodzić do fryzjera

---------- Dopisano o 00:08 ---------- Poprzedni post napisano o 00:06 ----------

---------- Dopisano o 00:08 ---------- Poprzedni post napisano o 00:08 ----------

U fryzjera poprosiłam o podcięcie końcówek i podcięła mi tylko końcówki, nie ruszając cieniowania. Tak, chciałam się pozbyć cieniowanych, ale teraz to już sama nie wiem czy to jest dobry pomysł. Jak na razie muszę je lekko pocieniować, bo patrzeć na nie nie mogę, a później to się zobaczy jak się będą układać.

Stary 2011-07-24, 08:38   #4672
moniczka_90
Zakorzenienie

Cytat:
U fryzjera poprosiłam o podcięcie końcówek i podcięła mi tylko końcówki, nie ruszając cieniowania. Tak, chciałam się pozbyć cieniowanych, ale teraz to już sama nie wiem czy to jest dobry pomysł. Jak na razie muszę je lekko pocieniować, bo patrzeć na nie nie mogę, a później to się zobaczy jak się będą układać.
dziwne, ze nie dopytała bo wg. mnie końcówki włosów znajdujż się i na długości i na cieniowanych i jakby ktoś do mnie przyszedł na podcięcie końcówek to musiałabym zapytac czy chodzi o sama długośc czy o "wszytskie koncówki" ze tak to nazwe. A czemu jednak nie zrezygnijesz z cieniowania jesli moge zapytac ?

Cytat:
Ja nigdy nie patrzę na nazwę użytkownika, więc dopiero po opisie poznałam Ale bardzo ładny masz avatar
hehe ja tam samo, najpierw patrze na avatar a potem na nick dzieki

i przepraszam, że napisałam 2 razy to samo ale mi sie troche laptop zaciał
moniczka_90 jest offline  
Stary 2011-07-24, 09:35   #4673
sylvi300
Zakorzenienie

u dawno mnie nie było ale wczoraj byłam w naszej pięknej stolicy

kupiłam ostatnio gazetę InStyle i tam jest 50 sposobów dbania o włosy z różnych krajów świata, wiecie jak kobiety w RPA prostują włosy? za pomocą suszarki i pończochy, piszą tam "owiń mokre włosy wokół włosy i naciągnij na nie pończochę, wysusz włosy w 80%, zdejmij pończochę i owiń włosy wokół głowy w przeciwnym kierunku, znów zabezpiecz je pończochą, wysusz do końca, zdejmij pończochę, rozczesz, włosy będą proste jak drut"

Ciekawe hehe

Zapraszam na bloga!!!!

http://tocosalata.blogspot.com/
sylvi300 jest offline  
Stary 2011-07-24, 10:06   #4674
rockandrollqueen
Zadomowienie

Cytat:

Przyznam szczerze, że sama nie wiem jak to się dzieje. Zawsze jak mi fryzjer włosy wycieniuje mam tych włosów o wiele mniej, a po jakimś czasie to cieniowanie jakby zarasta i przestaje być takie widoczne. Mi to nigdy nie przeszkadzało, bo mimo że mam te włosy cienkie to zawsze miały sporą obiętość i chciałam mieć ich mniej(po wyprostowaniu miałam 1/3 tego co normalnie na głowie). Teraz jak patrzę na te piórka to nie wiem co w tym fajnego i zastanawiam się, czy nie zejść z cieniowania i tylko z tyłu ściąć włosy w U lub V.

Co do fal to nie zawsze mi się tak układają, bo czasem jest więcej puchu niż fal, ale w ten dzień włoski dostały dużo nawilżenia i dobrze im to zrobiło. Akurat na razie tylko w łikend mam czas dla moich włosów, ale za tydzień kończę prakyki i będę miała tego czasu więcej

A Ty włoski często podcinasz? Bo po odroście widać, że jednak Ci rosną.
Stary 2011-07-24, 10:28   #4675
moniczka_90
Zakorzenienie

Cytat:
Przyznam szczerze, że sama nie wiem jak to się dzieje. Zawsze jak mi fryzjer włosy wycieniuje mam tych włosów o wiele mniej, a po jakimś czasie to cieniowanie jakby zarasta i przestaje być takie widoczne. Mi to nigdy nie przeszkadzało, bo mimo że mam te włosy cienkie to zawsze miały sporą obiętość i chciałam mieć ich mniej(po wyprostowaniu miałam 1/3 tego co normalnie na głowie). Teraz jak patrzę na te piórka to nie wiem co w tym fajnego i zastanawiam się, czy nie zejść z cieniowania i tylko z tyłu ściąć włosy w U lub V.

Co do fal to nie zawsze mi się tak układają, bo czasem jest więcej puchu niż fal, ale w ten dzień włoski dostały dużo nawilżenia i dobrze im to zrobiło. Akurat na razie tylko w łikend mam czas dla moich włosów, ale za tydzień kończę prakyki i będę miała tego czasu więcej

no coś Ty ostatnio byłam 4 lipca czyli w tym miesiącu u mojej fryzjerki, wcześniej zeby Cię nie skłamac moja ówczesna szefowa podcinała mi troche ale tylko z długości a jeszcze w czesniej to chyba rok nic nie robiłam taki zastuj źle im zrobił, straciły forme i jakos tak nie rosły, teraz po strzyżeniu widze poprawe, bylam 4 lipca i już czuje, ze to co ściełam (ok 1-2cm) juz własciwie urosło chociaz w połowie wiec na prawde cięcie w moim przypadku to dobry pomysł
szkoda, ze sama siebie nie moge ostrzyc bo ponoc po mnie włosy szybko rosnął ale po mojej fryzjerce też mi sie wydaje, ze calkiem nieźle rosną także nie narzekam
moniczka_90 jest offline  
Stary 2011-07-24, 11:20   #4676
enka999
Zadomowienie

Wpisy w blogu: 2

Cytat:
Napisane przez sylvi300 Pokaż wiadomość

kupiłam ostatnio gazetę InStyle i tam jest 50 sposobów dbania o włosy z różnych krajów świata, wiecie jak kobiety w RPA prostują włosy? za pomocą suszarki i pończochy, piszą tam "owiń mokre włosy wokół włosy i naciągnij na nie pończochę, wysusz włosy w 80%, zdejmij pończochę i owiń włosy wokół głowy w przeciwnym kierunku, znów zabezpiecz je pończochą, wysusz do końca, zdejmij pończochę, rozczesz, włosy będą proste jak drut"

Ciekawe hehe
bardzo ciekawe

Włosomaniaczka

enka999 jest offline  
Stary 2011-07-24, 13:20   #4677
Bayka
Zakorzenienie

GG do Bayka

Cytat:

Twój avatar jest piękny tzn te włosy....:lov e:

---------- Dopisano o 13:17 ---------- Poprzedni post napisano o 13:12 ----------

Cytat:

też tak mam nie wiem po co ja te włosy wycieniowałam ale schodziłam z blondu, doprowadzałam włosy do porządku, tj. przycemniłam, podcięłam i wycieniowałam, a potem....ryczałam i do dziś żałuję, że je wycieniowałam, wyglądaja dosłownie jak piórka, na szczescie już dużo odrosły, więc lepiej to wygląda

---------- Dopisano o 13:20 ---------- Poprzedni post napisano o 13:17 ----------

Cytat:
Napisane przez sylvi300 Pokaż wiadomość

Ciekawe hehe
to może naprawdę działać, chętnie bym spróbowała, ale ja suszarki też nie używam, więc chyba odpada

a jakie tam jeszcze ciekawe sposoby były?

Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline  
Stary 2011-07-24, 13:22   #4678
Kileczka
Zadomowienie

Cytat:
dziwne, ze nie dopytała bo wg. mnie końcówki włosów znajdujż się i na długości i na cieniowanych i jakby ktoś do mnie przyszedł na podcięcie końcówek to musiałabym zapytac czy chodzi o sama długośc czy o "wszytskie koncówki" ze tak to nazwe. A czemu jednak nie zrezygnijesz z cieniowania jesli moge zapytac ?

hehe ja tam samo, najpierw patrze na avatar a potem na nick dzieki

i przepraszam, że napisałam 2 razy to samo ale mi sie troche laptop zaciał
No rzeczywiście dziwne. Ale jak ja planowałam zejść z cieniowania to dla mnie było to na rękę. A na razie nie rezygnuję z cieniowania, bo chcę się pozbyć wszystkich zniszczonych końcówek. Nie wiem czy tak zostanie, ale ostatnio zaczęły mi się podobać długie cieniowane włosy. Jak ja miałam cieniowane to zawsze brzytwą i do tego dochodziło prostowanie, dlatego strasznie mi się wywijały, więc postanowiłam je ściąć na prosto. Ale mam podłużną twarz i taki wodospad prostych włosów raczej nie będzie mi pasował. Mam mętlik w głowie i nie wiem już co robić. Na razie pocieniuję i spokojnie niech sobie rosną. Zobaczymy co będzie dalej

Stary 2011-07-24, 14:32   #4679
natalkaa7522
Zakorzenienie

Cytat:
No rzeczywiście dziwne. Ale jak ja planowałam zejść z cieniowania to dla mnie było to na rękę. A na razie nie rezygnuję z cieniowania, bo chcę się pozbyć wszystkich zniszczonych końcówek. Nie wiem czy tak zostanie, ale ostatnio zaczęły mi się podobać długie cieniowane włosy. Jak ja miałam cieniowane to zawsze brzytwą i do tego dochodziło prostowanie, dlatego strasznie mi się wywijały, więc postanowiłam je ściąć na prosto. Ale mam podłużną twarz i taki wodospad prostych włosów raczej nie będzie mi pasował. Mam mętlik w głowie i nie wiem już co robić. Na razie pocieniuję i spokojnie niech sobie rosną. Zobaczymy co będzie dalej
Jak jeszcze nie wiesz co robić, to nie rób nic, bo potem się żałuje.

Cytat:
Napisane przez Bayka Pokaż wiadomość
Twój avatar jest piękny tzn te włosy....:lov e:[COLOR="Silver"]
Właśnie wiem Ja chcę takie włosy!
Stary 2011-07-24, 14:44   #4680
Bayka
Zakorzenienie

GG do Bayka

Cytat:

Właśnie wiem Ja chcę takie włosy!

błyszczą się niesamowicie i kolorek fajny

Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości