Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2007-06-19, 22:05   #631
Divine18
Zakorzenienie

Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

sa tu jej zdjecia na tym watku kupiłam ja niedawno uzywam jej z suszarką
kosztuje ok 20 zl chyba nie wiem bo mam zawsze w avonie zniżki :d ehehe

' Nie obawiaj się, że góry są za wysokie, droga zbyt długa, kwiaty zwiędną, za blisko czyjeś oczy wpatrzone z nadzieją, a potem tylko z wyrzutem. Nie obawiaj się, abyś nie musiał żałować tego, że brakło ci odwagi. '

Divine18 jest offline  
Stary 2007-06-20, 00:31   #632
nataluska175
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez distant-girl Pokaż wiadomość
nataluska a ty masz długie włoski ?
nie mam dlugich wloskow,am takie wycieniowane po ramiona

Cytat:
Napisane przez Divine18 Pokaż wiadomość
sa w tym watku zdjecia moich włosów załamka nataluska niezlą jazde ktos ma wkurza mnie takie gadanie pewnie Cię nawet nie znają próbowałam na piance czasem cos daje czasem gówienko spinam je teraz caly czas zeby ich nie bylo widac porazka nie wiem ile jeszze pociagne ehehe
doklanie Divinek...nie znaja mnie, nawet mnie na oczy nie widziely z prostownica, nawet nie mieszkam w tym miescie co chodze do szkoly,ale one wiedza lepiej...taaa:/...kurcze, moze dlatego takie "gowienko sie robi" bo masz rzadkie wloski???...biedna Ty...ale przeciez wklejalas te zdjaecia i byly sliczne te loczki prawda???...tak mozesz je robic...

Cytat:
Napisane przez hawrodytka Pokaż wiadomość
No przynajmniej Nataluska i Benito nie narzekaja!
no a jak...jakbys my wszystki tak narzekaly to watek by upadl...ktos musi byc twardy
Cytat:
Napisane przez y_ulia Pokaż wiadomość
o mnie tez tak gadaLI , ale na szczescie nie byly to jakies plotki na cale miastoo tylko znajomi sie ze mnie śmiali;P zwlaszcza jak pojechalismy w tamtym roku nad jeziorko pod namiot... o malo sie zakladac nie zaczeli czy wytrzymam :P
a teraz wszyscy zdziwieni ze w moich ni lokach ni prostych wlosach [bezradny> chodze:P

ej, ide na odwyk od tego wizazu, bo od tego to mozna sie niezle uzaleznic:PPP
oj...znam ten bol...znajomi to juz sie przyzwyczaili..ale tez nadal smieja ze mnie,ze na dyskotece prostowalam,ze na wycieczke zabralam......ale chociaz mialabym nie prostowac to czulam sie jakos bezpiecznie majac ja przy sobie...oj za niedlugo zalozymy watek " od dzis nie wizazuje! kto sie przyłaczy?"...uzaleznia uzaleznia...jak teraz nie mialam prez 2 dni internetu to myslalam,ze jajko zniose....nie wiem jak to bedzie jak pojade na miesiac do babci...na wies...bez wizazu...

nataluska175 jest offline  
Stary 2007-06-20, 04:00   #633
Divine18
Zakorzenienie

no rzadkie mam 3 włosy na krzyż...
wlasnie skonczylam ogladac film HOLIDAY magiczny!!! od dluzszego czasu mialam do niego muzyke skomp.przez Hansa Zimmera a teraz zdobylam filmik i jest geniusz!

' Nie obawiaj się, że góry są za wysokie, droga zbyt długa, kwiaty zwiędną, za blisko czyjeś oczy wpatrzone z nadzieją, a potem tylko z wyrzutem. Nie obawiaj się, abyś nie musiał żałować tego, że brakło ci odwagi. '

Divine18 jest offline  
Stary 2007-06-20, 11:38   #634
distant-girl
Raczkowanie

GG do distant-girl

haha 3 dzien bez prostowania wlasnie umylam wlosy i chce mi sie plakac.. co ja mam zrobic chce zapuszczac wlosy nie moge ich sciac, a mam rozdwojone koncowki strasznie! jakies takie biale kropki na koncowkach (spalone).a stosowalyscie kiedys taki krem wygladzajacy z L'Oreal taki rozowy. Pomaga on cos przy prostowaniu?
Divine a ta szczotka dziala bez suszarki? bo ja nie chce niszczyc sobie suszarka dodatkowo moich wlosow...

66 kg ------->59 kg

Edytowane przez distant-girl
Czas edycji: 2007-06-20 o 12:03
distant-girl jest offline  
Stary 2007-06-20, 11:51   #635
yyork
Raczkowanie

Dolaczam do was kobitki! Dzis mija tydzien odkad nie prostowalam wlosów, dla mnie to bardzo duzo zwazywszy na fakt, ze prostowalam codziennie. Ale tydz. temu przeżylam szok, gdy zrobilam sobie kucyka i zobaczylam przeswity na mojej glowie. Widzialam, ze wlosy zrobily sie rzadsze, ale nie przypuszczalam ze az tak!!! Dzis zapisuje sie do fryzjera, zeby obciać zniszczone i popalone koncowki A jak na razie to wgniatam we wloski pianke i ugniatam. Wiem, ze to tez nie jest najlepsze rozwiązanie tak ciagle obciazac je pianka, ale chyba to juz lepsze niz 180 stopni w prostownicy
yyork jest offline  
Stary 2007-06-20, 15:07   #636
nataluska175
Zadomowienie

Cytat:
wlasnie skonczylam ogladac film HOLIDAY magiczny!!! od dluzszego czasu mialam do niego muzyke skomp.przez Hansa Zimmera a teraz zdobylam filmik i jest geniusz!
ale Divine ladne masz wloski(fotki te wczesniejsze)..te loczki...ladne sa...a o filmie cos slyszalam, trzeba ogladnac

Cytat:
Napisane przez yyork Pokaż wiadomość
Dolaczam do was kobitki! Dzis mija tydzien odkad nie prostowalam wlosów, dla mnie to bardzo duzo zwazywszy na fakt, ze prostowalam codziennie. Ale tydz. temu przeżylam szok, gdy zrobilam sobie kucyka i zobaczylam przeswity na mojej glowie. Widzialam, ze wlosy zrobily sie rzadsze, ale nie przypuszczalam ze az tak!!! Dzis zapisuje sie do fryzjera, zeby obciać zniszczone i popalone koncowki A jak na razie to wgniatam we wloski pianke i ugniatam. Wiem, ze to tez nie jest najlepsze rozwiązanie tak ciagle obciazac je pianka, ale chyba to juz lepsze niz 180 stopni w prostownicy
to witamy...przeswity??? ?...to dobrze,ze tu trafilas...my Cie tu podleczymy;>:P...ja tez robie pianka...tez je tak ugniatam, mam duzo wlosow to jest co ugniatac

Stary 2007-06-20, 16:30   #637
benito_mruffkolini
BAN stały

Wpisy w blogu: 1

Cytat:

to sie ciesz kobito że rzadkie a nie takie wiechcie jak moje, grube i sztywne i "se robiom co chcom" (yyy ja tu miałam nie narzekać chyba )

co do Twoich włosków, to te falowane ładniejsze troszki (nie bij ), ale te wyprostowane na szczocie też niezłe, wyglądają jakby naturalnie się tak układały zresztą najważniejsze, że masz łądny kolorek i zadbane włosięta, wątpie żeby ktoś tam widział czy są megasuperhiper proste czy po prostu proste

ps. a Holiday to słodki film taki o -->
benito_mruffkolini jest offline  
Stary 2007-06-20, 16:35   #638
benito_mruffkolini
BAN stały

Cytat:
haha 3 dzien bez prostowania wlasnie umylam wlosy i chce mi sie plakac.. co ja mam zrobic chce zapuszczac wlosy nie moge ich sciac, a mam rozdwojone koncowki strasznie! jakies takie biale kropki na koncowkach (spalone).a stosowalyscie kiedys taki krem wygladzajacy z L'Oreal taki rozowy. Pomaga on cos przy prostowaniu?
Divine a ta szczotka dziala bez suszarki? bo ja nie chce niszczyc sobie suszarka dodatkowo moich wlosow...

o kremie zapomnij, żadnego prostowania (to taka mała motywacja )
jeśli chodzi o hot lissa to jak dla mnie bubel, matowe siano i ciężkie włosy nie polecam

a końcówki podetnij koniecznie bo rozdwojenie będzie się przesuwać ku górze i w końcu zamiast 2-3 cm przyjdzie obciąć 10
Stary 2007-06-20, 16:53   #639
distant-girl
Raczkowanie

GG do distant-girl

nie moge patrzec na te moje klaki :/ wogole od spodu mam ciemniejsze wlosy a na zewnatrz jasniejsze. ogolnie mam ciemny blond i sie zastanawiam czy tak raz jedyny raz nie przefarbowac sie na czarno.. no moze chociaz jakis szampon koloryzujacy?!

66 kg ------->59 kg
Stary 2007-06-20, 16:56   #640
nataluska175
Zadomowienie

ja tez mysle o jakims kolorze...tylko strasznie mi sie podoba szmponetka z mariona kawowy braz...ale ona jest na 2-8 myc:/...i nie ma odpowiednika na 24...mialam na 24 sredni braz,ale juz mi sie zmylo...

Stary 2007-06-20, 17:09   #641
benito_mruffkolini
BAN stały

Cytat:
nie moge patrzec na te moje klaki :/ wogole od spodu mam ciemniejsze wlosy a na zewnatrz jasniejsze. ogolnie mam ciemny blond i sie zastanawiam czy tak raz jedyny raz nie przefarbowac sie na czarno.. no moze chociaz jakis szampon koloryzujacy?!

no ja tu widzę, że bacik znowu pójdzie w ruch

na czarno nie da się RAZ zafarbować... przynajmniej nie farbą stałą potem tylko dekoloryzacja (czasami kilkukrotna), potem farbowanie na jakiś konkretny odcień, a zazwyczaj włosy i tak trzeba mocno skrócić bo są masakrycznie zniszczone

ja czarny odradzam ile można!!! nie ma sensu pakować się w to bagno

poza tym może najpierw warto by doprowadzić włoski do porządku, obciąć to co popalone (albo ochlastać się na krótko - jak ja ), poodżywiać porządnie, machnąć w kąt prostownicę a potem pomyśleć o jakimś twarzowym kolorku? dzięki temu włosy mają szansę wreszcie dobrze wyglądać
Stary 2007-06-20, 17:16   #642
hawrodytka
Wtajemniczenie

GG do hawrodytka

E tam baby nie biadulcie! odrosna nam piekne mocne wlosy i warto jest dla nich troche pocierpiec.. Ja jutro prostuje, bo ide do fotografa ale wyprostuje tylko koncowki. Ale pojutrze oczywiscie wracam do abstynencji. Szczerze, to nie mam ochoty nawet tych wlosow prostowac odzwyczailam sie

Distant_girl, odradzam czarny kolor. Mi wyszedl czarny jak farbowalam brązem i wygladalam super dopoki mi opalenizna nie zeszla! Pozniej to juz koszmar. Poza tym teraz doszlam do wniosku, ze natura wie co robi i najladniej mi w moim mysim kolorku a jak dodam troche blondu to już w ogole super

Edytowane przez hawrodytka
Czas edycji: 2007-06-20 o 21:02
hawrodytka jest offline  
Stary 2007-06-20, 20:58   #643
lutiana
Zadomowienie

Ja juz nie prostuje jakies 3 tygodnie, mam geste, suche, sztywne, falowane wlosy, istna szopa. Prostowanie im nie sluzy, im bardziej sa suche tym brzydsze sie robia. Aktualnie odzywiam je i nawilzam, nosze spiete na rozne sposoby zeby jakos wygladac i nie prostuje. Zreszta upaly mnie skutecznie zniechecaja do prostowania, nie dosc ze goraco to jeszcze od prostownicy tez niezle cieplo leci, no i tez zwyczajnie mi sie nie chce, cos leniwa sie zrobilam

Nie używam już tego profilu. Nie lubię być śledzona
lutiana jest offline  
Stary 2007-06-20, 23:45   #644
HolyBoy
Raczkowanie

GG do HolyBoy

ja nie prostuje juz jakis niecaly miesiac czasu, ale az sie rece rwia zeby chwycic za prostowniczke i zaszalec.... wlosy mi juz urosly i lada dzien ja odpale i znowu sie zacznie hehehhehe blagam ratujcie, chce miec proste wlosy, piekne, blyszczace, zadbane i woglee.... a mzoe istnieje prostwonia nie niszczaca wlosow |??/ heheh

like a....
+++ V I R G I N +++
HolyBoy jest offline  
Stary 2007-06-21, 08:38   #645
Agusia007
Zadomowienie

GG do Agusia007

Cytat:
Napisane przez HolyBoy Pokaż wiadomość
ja nie prostuje juz jakis niecaly miesiac czasu, ale az sie rece rwia zeby chwycic za prostowniczke i zaszalec.... wlosy mi juz urosly i lada dzien ja odpale i znowu sie zacznie hehehhehe blagam ratujcie, chce miec proste wlosy, piekne, blyszczace, zadbane i woglee.... a mzoe istnieje prostwonia nie niszczaca wlosow |??/ heheh
A podobno istnieje prostownica ktora procz plytki ceramicznej ma jeszcze taka ktora chlodzi pasma- taka marmurowa plytka...Tak, ze jak wlosy sie podgrzeje to od razu sie chlodzinie wiem czy dobrze wytlunaczylam ona jest chyba z Philipsa z tego co pamietam
ein kleiner Mensch stirbt nur zum schein
wolte ganz allein sein..
Ich will ein Herzschlag kontrollieren
Ich muss Zerstören!Neein!
Nocny marek
Agusia007 jest offline  
Stary 2007-06-21, 15:01   #646
distant-girl
Raczkowanie

GG do distant-girl

Hehe wiec tak :P 4 dzien bez prostowania.. wooow hehehh..
ale jutro mam zakonczenie roku szkolnego .. wiec to nie bedzie grzechem chyba jak ten raz jedyny raz wyprostuje? Co myślicie?

66 kg ------->59 kg
Stary 2007-06-21, 15:52   #647
nataluska175
Zadomowienie

Cytat:
Hehe wiec tak :P 4 dzien bez prostowania.. wooow hehehh..
ale jutro mam zakonczenie roku szkolnego .. wiec to nie bedzie grzechem chyba jak ten raz jedyny raz wyprostuje? Co myślicie?
yyyy...no ja tez sie przymierzam do tego haniebnego czynu...tylko raz

Cytat:
Napisane przez Agusia007 Pokaż wiadomość
A podobno istnieje prostownica ktora procz plytki ceramicznej ma jeszcze taka ktora chlodzi pasma- taka marmurowa plytka...Tak, ze jak wlosy sie podgrzeje to od razu sie chlodzinie wiem czy dobrze wytlunaczylam ona jest chyba z Philipsa z tego co pamietam

ooooo......z Philipsa mialam jedna prostownice i byla...hmmm...do dupy:/

Stary 2007-06-21, 16:12   #648
distant-girl
Raczkowanie

GG do distant-girl

Cytat:
ooooo......z Philipsa mialam jedna prostownice i byla...hmmm...do dupy:/

o ja mam też z philipsa prostownice.Philips duometricks Stright i jest również do dupy :/ nie nawidze jej ale jak narazie innej nie mam i nie kupie nowej, ponieważ..

N I E
P R O S T U J E !

to co nataluska.. ten jeden raz? Jutro.. chyba się skusze bo mam zakończenie roku

Hehe wlasnie sobie kupiłam opaske do włosów więc może jednak nie wyprostuje jutro xDD
buziaki

66 kg ------->59 kg
Stary 2007-06-21, 16:21   #649
lir391
Zakorzenienie

wiecie co, dziewczyny, chyba dzieki temu watkowi nabralam jakiejs podswiadomej niecheci do prostownicy, bo osotatio jej unikam, ale nie zrezygnuje calkowicie z prostowania
pozdrawiam i zycze dalszych sukcesow

'I'll be more enthusiastic about encouraging thinking outside the box when there's evidence of any thinking going on inside it.'
/Terry Pratchett/

lir391 jest offline  
Stary 2007-06-21, 16:23   #650
y_ulia
Rozeznanie

jutro prostujeeemy, nie? ;p

[ Uciekaj moje serce! ]

y_ulia jest offline  
Stary 2007-06-21, 17:15   #651
justysia274
Zadomowienie

GG do justysia274

yes. ja także jutro prostuje, bo zakończenie ...
Stary 2007-06-21, 19:57   #652
hawrodytka
Wtajemniczenie

GG do hawrodytka

Lutiana, zycze wytrwalosci

Holyboy! nie ma prostownicy ktora nie niszczy wlosow. Strasznie niewdzieczne urzadzenie!!!

A ja dziewczynki wyprostowalam dzisiaj wlosy! I cholera wiecie co sobie pomyslalam? Ze w prostych wlosach wygladam jak szczur! nawet moj chlopak powiedzial, ze lepiej mi w wymodelowanych na szczotce wlosach! Najgorsze jest to, ze poszlam tak do fotografa i wyszlam na zdjeciu jak pasztet! :/ z powrotem oddalam TŻowi moja prostownice i niech sobie zatrzyma
hawrodytka jest offline  
Stary 2007-06-21, 20:01   #653
nataluska175
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez lir391 Pokaż wiadomość
wiecie co, dziewczyny, chyba dzieki temu watkowi nabralam jakiejs podswiadomej niecheci do prostownicy, bo osotatio jej unikam, ale nie zrezygnuje calkowicie z prostowania
i o to chodzi

Cytat:
Napisane przez y_ulia Pokaż wiadomość
jutro prostujeeemy, nie? ;p
Cytat:
Napisane przez justysia274 Pokaż wiadomość
yes. ja także jutro prostuje, bo zakończenie ...
no prostujemy prostujemy...tzreba jakos wygladac

Stary 2007-06-21, 20:46   #654
Divine18
Zakorzenienie

jejuniu dziewuszki ale mam radoche wiecie co )))))))))))))))))
wracalam dzis na rowerze w najwieksza ulewe bylam mokra jak szczur wróciłam i nie chcialo mi sie nic wlosy troche osuszylam recznikiem byly cale mokrusienkie i tak zostawilam i same wyschly nawet ich nie dotykałam... i tak wstaje teraz od kompa poszlam wymyc rece tak patrze do lustra i ja j e b i e ale mam zaj e biste loczki )))))))))))))) jeszcze nigdy nie mialam takich mocno skręconych kuzwa nigdy nie dawalam im tak samym wyschnac zawsze cos w nie wgniatałam itp kurrrrna no super! hehehe sie podjarałam hehhee

Divine18 jest offline  
Stary 2007-06-21, 21:04   #655
nataluska175
Zadomowienie

Cytat:
jejuniu dziewuszki ale mam radoche wiecie co )))))))))))))))))
wracalam dzis na rowerze w najwieksza ulewe bylam mokra jak szczur wróciłam i nie chcialo mi sie nic wlosy troche osuszylam recznikiem byly cale mokrusienkie i tak zostawilam i same wyschly nawet ich nie dotykałam... i tak wstaje teraz od kompa poszlam wymyc rece tak patrze do lustra i ja j e b i e ale mam zaj e biste loczki )))))))))))))) jeszcze nigdy nie mialam takich mocno skręconych kuzwa nigdy nie dawalam im tak samym wyschnac zawsze cos w nie wgniatałam itp kurrrrna no super! hehehe sie podjarałam hehhee
kurna no ciesze sie razem z Tobą Divine..tez tak mialam chyba w poniedzialek jak padalo, wlosy mialam niewyprostowane oczywiscie i nie panikowalamz powodu padajacych na mnie kropel...no i zrobily sie loczki..ale po umyciu samoistnie nigdy takiego efektu nie mialam...tylko deszcz tak dziala albo jak jest wilgotne powietrze

Stary 2007-06-21, 21:09   #656
Divine18
Zakorzenienie

kurcze moze mi to z wiekiem przyszlo moja mama ma krecone jak baranek przy samej glowie nawet jak umyje czy ma mokre to nigdy nie ma prostych to jest przepiekne moj brat tak samo ma ale nosi dlugie wlosy zczesuje je i gora jest przylizany a z tylu ma kreconego kucyka hehe przystojniak moj moja siora miala i ma proste zawsze jakies siano jej wychodzi a ja tutaj no prosze hihi

Divine18 jest offline  
Stary 2007-06-21, 21:18   #657
Angel_ek
Rozeznanie

a ja weszłam niedawno do tego wątku ale myślę 'niee to nie dla mnie...'
Któregoś dnia coś mnie natchnęło na ścięcie włosków na lato.
Miałam długie w dobrej kondycji włosy. Mimo CODZIENNEGO prostowania. te wszystkie maski odzywki szampony serum tabletki itd.
No więc postanowiłam ściąć tak na lato zmiana fryzurki. Zamarzył mi się mały kucyk i ściełam
i powiem Wam że nie prostuję! no może czasami... ale zazwyczaj to łapie włosy w kucyk i jest ok no czasami grzywke bo mam prostą. ale ile mam zaoszczędzonego czasu i pieniędzy
przez wakacje mam zamiar je odżywić i żeby mi odrosły ładnie
a jutro nie jestem pewna czy prostować ale pewnie tak.
Leżę na miękkich pragnieniach miłości
Dotykam krawędzi mojej wolności
Życie płynie, a ja siedzę w windzie mojego życia
I czekam na kolejne przystanki
Do szczególnych mojemu życiu nadziei
Angel_ek jest offline  
Stary 2007-06-21, 21:57   #658
distant-girl
Raczkowanie

GG do distant-girl

Cytat:
Napisane przez lir391 Pokaż wiadomość
ja tez nabralam niecheci do prostownicy i JESTEM Z TEGO DUMNA!

66 kg ------->59 kg
Stary 2007-06-21, 22:00   #659
distant-girl
Raczkowanie

GG do distant-girl

i wiecie co ? nawet mi sie jutro nie chce prostowac..
ale wyprostuje

wyprostuje dzisiaj i dopiero na poczatku wrzesnia

taa jasne

66 kg ------->59 kg
Stary 2007-06-21, 22:09   #660
Divine18
Zakorzenienie

hahaha same geniusze na tym wątku

Divine18 jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości