Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2007-06-25, 19:22   #721
invissible
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 5
GG do invissible
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Drogie Dziewczyny!
Mój 3 dzień bez prostownicy, a nawet bez suszarki! i jakoś żyję.
invissible jest offline  
Stary 2007-06-25, 20:08   #722
hawrodytka
Wtajemniczenie

GG do hawrodytka

holyBoy, badz twardy! w koncu jestes facet - bedziesz prostownica sobie glowe zawracal

Ja jutro wyjezdzam do anglii, wiec prawdopodobnie bede rzadziej zagladac na forum, ale w postanowieniu nieprostowania wytrwam
Trzymajcie sie cieplutko i nie prostujcie wloskow: )
hawrodytka jest offline  
Stary 2007-06-25, 20:12   #723
distant-girl
Raczkowanie

GG do distant-girl

Cytat:
Napisane przez hawrodytka Pokaż wiadomość
holyBoy, badz twardy! w koncu jestes facet - bedziesz prostownica sobie glowe zawracal

Ja jutro wyjezdzam do anglii, wiec prawdopodobnie bede rzadziej zagladac na forum, ale w postanowieniu nieprostowania wytrwam
Trzymajcie sie cieplutko i nie prostujcie wloskow: )
miłego wyjazdu
wróć cała i ze wszystkimi włosami <Joke> haha

66 kg ------->59 kg
distant-girl jest offline  
Stary 2007-06-26, 13:03   #724
nati193
Przyczajenie

Wink Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

dzisiaj wyprostowałam ostatni raz. U mnie strasznie pada, więc moje prostowanie i tak poszło na marne. Pewnie będę wyglądac fatalnie włosy mam tak do brody, z przodu dłuższe z tyłu krótsze+ grzywka.A zaczęłam je prostować jak poszłam na studia,ja nie wiem jak sobie radziłam bez prostownicy.Uzależniłam się całkowicie.Chyba nie będę wychodzić z domu w niewyprostowanych włosach jak z takimi włosami pokazać się ludziom.Muszę zacząć zapuszczać i zmienić fryzurkę- może to będzie jakaś motywacja.Zaczynam od jutra. Trzymajcie kciuki.Tylko jak ja wyjdę z domu kupić serum do wygładzania włosów
nati193 jest offline  
Stary 2007-06-26, 13:16   #725
benito_mruffkolini
BAN stały

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez nati193 Pokaż wiadomość
dzisiaj wyprostowałam ostatni raz. U mnie strasznie pada, więc moje prostowanie i tak poszło na marne. Pewnie będę wyglądac fatalnie włosy mam tak do brody, z przodu dłuższe z tyłu krótsze+ grzywka.A zaczęłam je prostować jak poszłam na studia,ja nie wiem jak sobie radziłam bez prostownicy.Uzależniłam się całkowicie.Chyba nie będę wychodzić z domu w niewyprostowanych włosach jak z takimi włosami pokazać się ludziom.Muszę zacząć zapuszczać i zmienić fryzurkę- może to będzie jakaś motywacja.Zaczynam od jutra. Trzymajcie kciuki.Tylko jak ja wyjdę z domu kupić serum do wygładzania włosów
zawsze można przez neta zamówić

a w ogóle to czymamy kciukensy, czymamy
benito_mruffkolini jest offline  
Stary 2007-06-26, 13:20   #726
nati193
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez benito_mruffkolini Pokaż wiadomość
zawsze można przez neta zamówić

a w ogóle to czymamy kciukensy, czymamy
to jest myśl
nati193 jest offline  
Stary 2007-06-26, 14:03   #727
Kika_Gadzis
Raczkowanie

GG do Kika_Gadzis

Cytat:
Napisane przez nataluska175 Pokaż wiadomość
wytrwasz napewno...

poczytaj watek...duuuuuuuuuuuuzzzo oooo radzycze wytrwalosci w wpostanowieniach

Dzięki za wiarę, musi mi się udać, w końcu nie jestm sama właśnie jestem w trakcie czytania strony numer 6. Jeszcze trochę do końca

Fall Out Boy
"...and Peter Lewis Kingston Wentz stole my heart..."
Kika_Gadzis jest offline  
Stary 2007-06-26, 14:43   #728
yyork
Raczkowanie

Dziewczyny dzis mijaja 2 tyg. bez prostowania Wlasnie wrocilam od fryzjerki, ktora obciela zniszczone konce. No i obciela troche wiecej niz chcialam Mam fajnie wycieniowane wloski ale boje sie, ze teraz beda glupio wygladać jak wgniote pianke i nie beda sie juz tak ukladac. Trzymajcie za mnie kciuki, bo prostownica korci
yyork jest offline  
Stary 2007-06-26, 15:14   #729
benito_mruffkolini
BAN stały

Cytat:
Napisane przez yyork Pokaż wiadomość
Dziewczyny dzis mijaja 2 tyg. bez prostowania Wlasnie wrocilam od fryzjerki, ktora obciela zniszczone konce. No i obciela troche wiecej niz chcialam Mam fajnie wycieniowane wloski ale boje sie, ze teraz beda glupio wygladać jak wgniote pianke i nie beda sie juz tak ukladac. Trzymajcie za mnie kciuki, bo prostownica korci

nie płakaj, będzie dobrze
Stary 2007-06-26, 15:34   #730
distant-girl
Raczkowanie

GG do distant-girl

no wlasnie nie placz
haha a moja prostownica ląduje w koszu <zepsuta!>
hmmmm ja nie prostuje włosków od 18 Czerwca. Dumne jestescie ze mnie ? :P

66 kg ------->59 kg
distant-girl jest offline  
Stary 2007-06-26, 16:16   #731
Kika_Gadzis
Raczkowanie

GG do Kika_Gadzis

Cytat:
Napisane przez distant-girl Pokaż wiadomość
no wlasnie nie placz
haha a moja prostownica ląduje w koszu <zepsuta!>
hmmmm ja nie prostuje włosków od 18 Czerwca. Dumne jestescie ze mnie ? :P
ja jestem!!
kiedyś sobie coś podobnego postanowiłam, to po tygodniu wróciłam do dawnych nawyków może tym razem nie tak szybko...

Fall Out Boy
"...and Peter Lewis Kingston Wentz stole my heart..."
Kika_Gadzis jest offline  
Stary 2007-06-26, 22:34   #732
T'ai
Zakorzenienie

Prostowałam włosy naprawdę rzadko-raz na tydzień, dwa, ale jak poszłam ostatnio do fryzjera to fryzjerka aż nakrzyczała na mnie że takie włosy mam zniszczone . Jakie odżywki wam pomagają? I co stosujecie przed prostowaniem? Chciałabym raz na jakiś czas jednak prostować na specjalne okazje, a nie chcę zniszczyć całkiem włosów
T'ai jest offline  
Stary 2007-06-26, 22:59   #733
Divine18
Zakorzenienie

T'ai waxa polecam , kupisz go w aptece za ok 18 zł a przed prostowaniem biosilk używam, ale teraz staram sie nie prostowac bo to porażka jest w ogóle i nie wiem czy pasemka sobie robic teraz czy dac sobie spokoj ehh

' Nie obawiaj się, że góry są za wysokie, droga zbyt długa, kwiaty zwiędną, za blisko czyjeś oczy wpatrzone z nadzieją, a potem tylko z wyrzutem. Nie obawiaj się, abyś nie musiał żałować tego, że brakło ci odwagi. '

Divine18 jest offline  
Stary 2007-06-26, 23:09   #734
ASIULEK_23
Zakorzenienie

Ja nie prostuję moich włosków od jakiś 2 miesięcy, a przyznam że prostowałam jakies 3 lata po kazdym myciu czyli co drugi dzień. Czasem nawet częściej. A teraz powiedziałam sobie- KONIEC!! Zdarza mi sie tylko wyprostować troszkę włosy przy czole bo mi się denerwująco wykrecają na boki, ale poza tym nic. A nawet czasem sobie loczki nakrece I mi z tym dobrze, kwestia przyzwyczajenia dziewczynki Dacie rade a włosy beda Wam wdzięczne i odpłacą się zdrowym wyglądem. Pozdrawiam i życzę wytrwałości.

"Ktoś" ( tp. 3.12.2014 )
ASIULEK_23 jest offline  
Stary 2007-06-26, 23:32   #735
Susanna
Zakorzenienie

Send a message via Skype™ to Susanna

U mnie mija 2 tydzień (właściwie to trzeci) bez prostownicy ) aż się sama sobie dziwię że tak dobrze to przechodzę. Teraz po umyciu i rozczesaniu włosów mam proste i korci mnie aby je wyprostować ale jestem LENIWA i mnie się po prostu NIE CHCE Z odżywek używam biosilku i to wszystko.

M&M

Staś

Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline  
Stary 2007-06-27, 10:24   #736
hawrodytka
Wtajemniczenie

GG do hawrodytka

Hej Baby
No jestem juz w Anglii... pogoda nie dopisuje nieprostowaniu wlosow:/ caly czas pada - wiec beda krecic sie jak szalone, ale ja to przetrwam nie bede prostować i kropeczka
Dzis mija 24 dzien bez prostowania myslalam, ze wytryzmam gora dwa tyg. Powodzenia!
hawrodytka jest offline  
Stary 2007-06-27, 11:41   #737
Susanna
Zakorzenienie

Send a message via Skype™ to Susanna

Cytat:
Hej Baby
No jestem juz w Anglii... pogoda nie dopisuje nieprostowaniu wlosow:/ caly czas pada - wiec beda krecic sie jak szalone, ale ja to przetrwam nie bede prostować i kropeczka
Jak to w Anglii ah ta angielska pogoda kurcze ale sie zdziwiłam rano - wstałam a włosy prawie proste szkoda że to tylko jednorazowy wybryk.

M&M

Staś

Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline  
Stary 2007-06-27, 11:43   #738
nati193
Przyczajenie

No i oto nadszedł pierwszy dzień bez prostownicy.Nie wiem jak ja wytrwam.Moje włosy wywijają się we wszystkie strony.Może jak się odzwyczają od prostownicy to zapanuję nad nimiBo narazie to uparte, robią co chcą
nati193 jest offline  
Stary 2007-06-27, 13:57   #739
benito_mruffkolini
BAN stały

Cytat:
Napisane przez T'ai Pokaż wiadomość
Prostowałam włosy naprawdę rzadko-raz na tydzień, dwa, ale jak poszłam ostatnio do fryzjera to fryzjerka aż nakrzyczała na mnie że takie włosy mam zniszczone . Jakie odżywki wam pomagają? I co stosujecie przed prostowaniem? Chciałabym raz na jakiś czas jednak prostować na specjalne okazje, a nie chcę zniszczyć całkiem włosów

mi włosy przed totalną masakrą uratował Absolut Repair, którego z całej duszy polecam teraz (co prawda skrócone o jakieś 20cm) są w zasadzie w stanie idealnym tak że używam już lżejszych rzeczy (a w szafce straszy jeszcze jakaś połowa z 750ml Repair Rescue )

z takich drogeryjnych rzeczy to podoba mi się nowy gliss kur (olejki ) i maski ekspresowe Nivea - ale jak wspomniałam nie wiem jakie mają działanie regeneracyjne, bo od tego mam inne rzeczy
Stary 2007-06-27, 16:51   #740
Divine18
Zakorzenienie

heloo dziewuszki ja wrocilam od fryzjera załamka mialy byc jasne pasemka a mam całe wlosy blond:P dzis wieczorem albo jutro rano mi będzie poprawiala jakos przyciemniala moze nalozy jeszcze brazowe pasemka
i siłą rzeczy wyprostowała mi fryzjerka

' Nie obawiaj się, że góry są za wysokie, droga zbyt długa, kwiaty zwiędną, za blisko czyjeś oczy wpatrzone z nadzieją, a potem tylko z wyrzutem. Nie obawiaj się, abyś nie musiał żałować tego, że brakło ci odwagi. '

Divine18 jest offline  
Stary 2007-06-27, 17:22   #741
hawrodytka
Wtajemniczenie

GG do hawrodytka

Divine, zamiesc zdjecie przeciez niejest chyba tak zle no tylko gorzej z pielegnacja rozjasnionych wlosow
hawrodytka jest offline  
Stary 2007-06-27, 18:48   #742
T'ai
Zakorzenienie

Dzięki dziewczyny. No ostatnio prostowałam na wesele 2 tygodnie temu (ale przyznacie, że to jakaś okazja ). Staram się nawet nie suszyć suszarką, a włoski jakieś takie byle jakie, sianowate. A tu jeszcze lato teraz, to i słoneczko je trochę dobije pewnie.
T'ai jest offline  
Stary 2007-06-27, 21:04   #743
strzyga77
Raczkowanie

Witam w klubie;p ja już tydzień bez prostowania tzn prostuje tylko grzywkę a reszta włosów układa mi się w fale i całkiem fajnie to wygląda kiedys prostowałam co dzień, teraz tylko w nd i na wyjścia Włoski mam nawet w dobrym stanie dzięki vichy, balsamikowi kanebo .....pozdrawiam Wizażanki nie prostujące .....damy radę
strzyga77 jest offline  
Stary 2007-06-28, 09:34   #744
kami22
Przyczajenie

witam Cie, czytam od niedawna rozne artykuły na temat prostowania wlosow bo sama to robie od jakiegos czasu. kiedys prostowalam bez zadnych odzywek ale zaczelam uzywac do tego biosilk i w sumie nic wiecej,jednak koncowki sie strasznie zniszczyly.czy w takim razie mozesz mi doradzic jakis balsamow, odzywek powinno sie uzywac?
pozdrawiam
kami22 jest offline  
Stary 2007-06-28, 11:31   #745
^ Red dress ^
Raczkowanie

Decyzja podjęta... zawsze prostowałam codziennie... Koniec z tym. Całe wakacje nie chce prostować włosów! Chyba że gdzieś będą musiała wyjśc i wtedy TYLKO grzywke.... Eh, zebym tylko wytrzymała Będe czytala ten wątek dzień w dzień, to moze sie uda...

Dołączam się do NIE prostowania... Czas zacząc wojne

P.s to już 4 dzień O,o ^^
^ Red dress ^ jest offline  
Stary 2007-06-28, 13:18   #746
rebellious_angel
Raczkowanie

GG do rebellious_angel

hehe ja juz 1 tydzien bez prostownicy i nawet mnie nie ciagnie do niej nom jak juz mowilam tylko grzyweczke zeby jakos wygladala nom a na razie maski i szampony regenerujace i powoli widac poprawe
pozdrawiam wizażanki hyhy trzymajcie sie dalej w tym postanowieniu a wloski sie odwdzięczą
rebellious_angel jest offline  
Stary 2007-06-28, 13:44   #747
lutiana
Zadomowienie

Ja juz miesiac nie prostuje (poza grzywka oczywiscie), dalam tez na luz z farbowaniem i suszeniem suszarka. Dopiero pod koniec sierpnia pojde sie farbnac

Nie używam już tego profilu. Nie lubię być śledzona
lutiana jest offline  
Stary 2007-06-28, 14:17   #748
nati193
Przyczajenie

Drugi dzień bez prostowania. Ciężko ale jakoś idzie, chociaż az mnie korci aby wyprostować. W końcu postanowiłam, że będę zapuszczać włosy i nie prostować, więc wytrwamJutro zamierzam kuopic jakieś odzywki, które wygładzają włosy, może chociaż one dadzą mi jakąś nadzieję, że idzie przetrwac bez prostowania
Stary 2007-06-28, 14:50   #749
Divine18
Zakorzenienie

hawi juz zamiescilam foty na "zapuszczamy wlosy" wiec jak ktos ma ochote to prosze zajrzec są tam moje zdjątka przed i po reklamacji najpierw mialam blond a teraz poprawiłam i mam poprzetykane bordem geniusz
i czemu niby problem z pielegnacja co Ty wymyślasz

Divine18 jest offline  
Stary 2007-06-28, 15:05   #750
benito_mruffkolini
BAN stały

Cytat:
Napisane przez Divine18 Pokaż wiadomość
heloo dziewuszki ja wrocilam od fryzjera załamka mialy byc jasne pasemka a mam całe wlosy blond:P dzis wieczorem albo jutro rano mi będzie poprawiala jakos przyciemniala moze nalozy jeszcze brazowe pasemka
i siłą rzeczy wyprostowała mi fryzjerka
jak mnie wkurzają ci fryzjerzy, nie dość, że zawsze suszarę przyłożą tuż przy skórze to jeszcze łapy ich świerzbią do prostownicy ja chyba zacznę do nich chodzić z transparentem: NIE żYCZę SOBIE PROSTOWANIA

Cytat:
Divine, zamiesc zdjecie przeciez niejest chyba tak zle no tylko gorzej z pielegnacja rozjasnionych wlosow
no pewnie taki blondzik ich stanu nie poprawił

Cytat:
Napisane przez T'ai Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny. No ostatnio prostowałam na wesele 2 tygodnie temu (ale przyznacie, że to jakaś okazja ). Staram się nawet nie suszyć suszarką, a włoski jakieś takie byle jakie, sianowate. A tu jeszcze lato teraz, to i słoneczko je trochę dobije pewnie.
dobre odżywki i będzie dobrze a słońca jak na razie ni widu ni słychu

Cytat:
Napisane przez Divine18 Pokaż wiadomość
hawi juz zamiescilam foty na "zapuszczamy wlosy" wiec jak ktos ma ochote to prosze zajrzec są tam moje zdjątka przed i po reklamacji najpierw mialam blond a teraz poprawiłam i mam poprzetykane bordem geniusz
i czemu niby problem z pielegnacja co Ty wymyślasz
no rozjaśniane włosy to włosy podniszczone i zazwyczaj suche i trzeba nad nimi dużo więcej roboty niż z normalnymi (wiem z autopsji ) rozjaśniacz dużo bardziej niszczy kudły niż choćby zwykła farba bez porządnych masek się pewnie nie obejdzie
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości