Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy - Strona 36 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2007-08-30, 17:43   #1051
iziaczek
Zadomowienie

Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Też staram się nie prostować włosów,w sierpniu tylko raz uległam urokowi prostownicy.

I nie wiem czy to efekt zmasowanego ataku (tabletki,odżywki itd) ale moje włosy są bardziej błyszczące i mniej wypadaja.

Końcówki niestety troche sie rozdwajają,ale chyba nieco mniej nic przy prostownicy( wtedy potrafiły sie rozdwoić,roztroić itd nawet w połowie włosa)
iziaczek jest teraz online  
Stary 2007-09-13, 10:09   #1052
anettka9988
Raczkowanie

Exclamation Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Kochane Dziewczyny moze któras z z was skoro juz nie prostuje...
moze którejs lezy nie potrzebna prostownica Tondeo Eco Cerion?? Chętnie odkupie...lub zamienie... prosze pisac w prywatnych wiad
Pozdrawiam
anettka9988 jest offline  
Stary 2007-09-13, 13:23   #1053
Susanna
Zakorzenienie

Send a message via Skype™ to Susanna

A ja jestem ciekawa tej nowej linii kosmetyków NIVEa. Na KWC jest póki co kilka recenzji ale zachęcające

M&M

Staś

Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline  
Stary 2007-09-13, 13:47   #1054
benito_mruffkolini
BAN stały

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
A ja jestem ciekawa tej nowej linii kosmetyków NIVEa. Na KWC jest póki co kilka recenzji ale zachęcające
chodzi Ci o tą serię co niby ma prostować
ja w takie coś raczej nie wierzę świat byłby zbyt piękny
benito_mruffkolini jest offline  
Stary 2007-09-13, 13:53   #1055
Susanna
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez benito_mruffkolini Pokaż wiadomość
chodzi Ci o tą serię co niby ma prostować
ja w takie coś raczej nie wierzę świat byłby zbyt piękny
Ano dokładnie pewnie i tak się skusze... muszę wypróbować - jakby coś to dało to dam znać

M&M

Staś

Susanna jest offline  
Stary 2007-09-13, 14:52   #1056
aluniaaaaa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Ano dokładnie pewnie i tak się skusze... muszę wypróbować - jakby coś to dało to dam znać
tez o tym myslalam. tylko ciekawe ile kosztuje?

Małżeństwo 06.09.2014
aluniaaaaa jest offline  
Stary 2007-09-14, 15:40   #1057
ali_89
Raczkowanie

GG do ali_89

heyy Dziewczynkiii moze i ja sie dolacze;D??? niestety starsznie spalilam wloski prosotwaniem i od tygodnia wdrazam w zycie plan extremalnej regeneracji wloskow. jak nie bede prostowac przez miesiac kondycja wloski napewno mi podziekuja;D

ale w tym przypadku potrzebuje jakiejs super sprezyny,zeby moje fale wygladaly cudowniejakies sugestie?

Londynn--->dni 2

hihi i po maturze;D HOLIDAYY

WRR
60- ---57------->53:jupi :
ali_89 jest offline  
Stary 2007-09-14, 16:00   #1058
monia.1987
Raczkowanie

Post Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

przylaczam sie i ja do tego watku. moje wlosy sa juz niestety bardzo zniszczone i trzeba bylo w koncu podjac radykalne kroki..i od poniedzialku nie prostuje, ani nawet nie susze..czasem mam ochote zlapac za prostownice ale tlumacze sobie ze w kucyku tez nie jest zle wiec razem z wami probuje byc twarda i nie meczyc wloskow prostownica
monia.1987 jest offline  
Stary 2007-09-14, 16:49   #1059
hawrodytka
Wtajemniczenie

GG do hawrodytka

Dziewczynki... ale moj watek sie rozbudowal, no coz ciesze sie, ze sie wspieracie i tak wiele z was ogranicza prostowanie. ja niestety troche dałam plamy, bo znowu wrocilam do prostowania, ale tylko koncowki, bo scielam wlosy a'la victoria Beckham . Na tej stronie sa jej zdjecia :http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=150792&page=46 . Musze przyznac ze wytrwalam okolo dwoch miesiecy i jestem z tego powodu b. dumna no i wlosy sie poprawily mnie wypadaja. Ale nie zamierzam przestac o nie dbac. Oj nie Jutro ide kupic Ampułki Vichy Dercos, kilku znajomych mi je polecilo, wiec dam sie skusic No i oczywiscie nie zrezygnuje z Wax i Biosilku., a wlosy bedą regularnie podcinane, bo jak na razie podoba mi sie moja krotka fryzurka
hawrodytka jest offline  
Stary 2007-09-15, 14:56   #1060
aluniaaaaa
Zakorzenienie

ja juz dluuugo nie prostuje kiedys mialam nawet suwaczek na ten temat ide spac z mokrymi (jak zawsze) i jakos tak spie, ze rano prostowac nie musze nawet jak sie troche odegna to nic nie szkodzi i jestem z siebie dumna
Hawrodytko super wygladasz w tych krotkich wloskach

Małżeństwo 06.09.2014
aluniaaaaa jest offline  
Stary 2007-09-15, 17:56   #1061
zffazoffana
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2

no to ja od dzis tez nie prostuje... chociaz cos pomoglo mi w tej decyzji:P bo plytka prostownicy mi pekla :P

[reebok_c]210508[/reebok_c]
bardzo proszę o kliki
zffazoffana jest offline  
Stary 2007-09-16, 08:08   #1062
aluniaaaaa
Zakorzenienie

mi tez fragmencik plytki sie ulamal, ale co z tego nie no, ale trzymam sie twardo i nie prostuje

Małżeństwo 06.09.2014
aluniaaaaa jest offline  
Stary 2007-09-16, 11:08   #1063
nati193
Przyczajenie

Nie prostuję już 82 dnisama nie mogę uwierzyć, że tak długo wytrzymałam. Oczywiście zamierzam nadal nie prostować Dziewczyny trzymajcie się!!!!
Stary 2007-09-16, 11:09   #1064
Agusia007
Zadomowienie

GG do Agusia007

Dziewczyny musze przyznac ze kiedy mialam"naprawe wlosow" miesieczna(czekalam na prostownice) to wlosy mi calkowicie odzyly, sa bardzo nawilzone, mocne, sprezyste, mieciutkie i nie trzeba klasc juz takich mocnych odzywek, mysle ze to za sprawa jajka mieszanego z capivit a+e i 2-3 kroplami oleju(pozniej zmywalam szamponem)
Jesli moje wlsoy znow beda w zlej kondycji pozegnam sie z prostownica na troche dluzej.
ein kleiner Mensch stirbt nur zum schein
wolte ganz allein sein..
Ich will ein Herzschlag kontrollieren
Ich muss Zerstören!Neein!
Nocny marek
Agusia007 jest offline  
Stary 2007-09-16, 11:31   #1065
uniquee
Raczkowanie

Dziewczyny trzymam za was kciuki. Ja nie prostuję juz ponad rok, około dwóch, także da rade.

uniquee jest offline  
Stary 2007-09-16, 20:41   #1066
hawrodytka
Wtajemniczenie

GG do hawrodytka

Dzieki dziewczynki i podziwiam was za wytrwalosc:"0 Tylko pozazdroscic Ja jestem na etapie odchudzania, obym miala taka silną wolę
hawrodytka jest offline  
Stary 2007-09-17, 07:21   #1067
aluniaaaaa
Zakorzenienie

o wlasnie, ja tez sie odchudzam i dobrze idzie... 3 kg ostatnio mi ubylo musze wejsc w jakas kiecke na 100dn nie?

Małżeństwo 06.09.2014
aluniaaaaa jest offline  
Stary 2007-09-18, 15:52   #1068
IWoOnA18
Raczkowanie

ja znowu zaczynam nie prostowac, ostatnio zeszlam na inna droge, ale od piatku czyli 14tego nie prostuje ciekawe czy pobije rekord czyli "45 dni" pozdrawiam
ACHTUNG!
15.08.08
IWoOnA18 jest offline  
Stary 2007-09-20, 10:09   #1069
Inez17
Raczkowanie

A ja już nie prostuję 3 tygodnie. Znalazłam sposób jak ujarzmić moje włosy. Po umyciu głowy szamponem używam balsamu Hot Liss (tak, to ten do prostowania z prostownicą-jeszcze mi go trochę zostało, bo jest szalenie wydajny), a następnie suszę jednocześnie naciągając pojedyncze pasma. Potem wygładzone włosy układam bez pomocy środków do stylizacji. Na początku wydawało mi się, że wygląją strasznie, ale już po tygodniu zauważyłam, że mniej się puszą, pięknie błyszczą i co najważniejsze przestały wypadać. Postaram się, aby moja prostownica wylądowała kiedyś w koszu.
Jestem przykładem, że można przestać! Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego trzymają kciuki! Damy radę!
Inez17 jest offline  
Stary 2007-09-20, 18:21   #1070
IWoOnA18
Raczkowanie

ja własnie oprocz prostownicy rowniez nie chce uzywac suszarek ani innych srodkow do zniszczenia wlosow, dlatego polegam tylko na naturalnosci wlosow. I jak muss to muss dam im troche czasu by sie odbudowaly
ACHTUNG!
15.08.08
IWoOnA18 jest offline  
Stary 2007-09-20, 20:12   #1071
Celestia
Zakorzenienie

Ja musze powiedzieć, ze od mojego feralnego scięcia włosów (w lipcu) nie używałam prostownicy i nie farbowałam włosów. Bazuję na seboradinie, olejku rycynowym, waxie, nafcie i witaminach i z czystym sumieniem stwierdzam, iż stan moich włosów poprawił się nawet bardzo Nie zeby rewelacja jak na reklamie, ale na pewno są bardziej miękkie, błyszczące i zdrowsze. Jeszcze się troszke puszą, ale spróbuję i nad tym popracować
Celestia jest offline  
Stary 2007-09-20, 21:13   #1072
Susanna
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez hawrodytka Pokaż wiadomość
Dziewczynki... ale moj watek sie rozbudowal, no coz ciesze sie, ze sie wspieracie i tak wiele z was ogranicza prostowanie. ja niestety troche dałam plamy, bo znowu wrocilam do prostowania, ale tylko koncowki, bo scielam wlosy a'la victoria Beckham . Na tej stronie sa jej zdjecia :http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=150792&page=46 . Musze przyznac ze wytrwalam okolo dwoch miesiecy i jestem z tego powodu b. dumna no i wlosy sie poprawily mnie wypadaja. Ale nie zamierzam przestac o nie dbac. Oj nie Jutro ide kupic Ampułki Vichy Dercos, kilku znajomych mi je polecilo, wiec dam sie skusic No i oczywiscie nie zrezygnuje z Wax i Biosilku., a wlosy bedą regularnie podcinane, bo jak na razie podoba mi sie moja krotka fryzurka
wow ślicznie wyglądasz!! absolutnie ta fryzurka Ci pasuje kieeedyś też tak się scinałam ale obecnie jestem na etapie lekkiego zapuszczania włosów I śliczny kolor (kolorki)
Ja oczywiście nadal nie prosuję ale z kolei planuję farbowanie włosów (zaczyna się kolejny rok studiów - trzeba jakoś pokazać się na uczelni) więc farba trochę je wygładzi.

M&M

Staś

Susanna jest offline  
Stary 2007-09-21, 13:09   #1073
hawrodytka
Wtajemniczenie

GG do hawrodytka

Dzieki Dziewczynki no 3mam za was kciuki ja znowu przestalam dbac o wlosy.. tzn.. no prostuje je- ale tylko koncowki wlosów z przodu, bo tylu nie dotykam Poza tym kupilam sobie ostatnio ampułki Vichy Dercos i czekam na jakieś efekty (zuzylam dpiero 3) .Mam nadzieje,ze one pomoga
hawrodytka jest offline  
Stary 2007-10-02, 19:32   #1074
Susanna
Zakorzenienie

Dziś miałam podciąć tylko grzywkę ale dopadł mnie młody fryzjer z głową pełną pomysłow i... zmieniłam fryzurę W każdym razie prawdopodobnie znów będe prosotwać włosy a dokładnie same końce Chyba muszę "wypisać się" z tego wątku

M&M

Staś

Susanna jest offline  
Stary 2007-10-08, 15:00   #1075
IWoOnA18
Raczkowanie

hehe widze ze tu coraz mniej ludzi bywa ...chyba nie wrocilyscie do prostownic nono pozdrawiam
ACHTUNG!
15.08.08
IWoOnA18 jest offline  
Stary 2007-10-08, 15:55   #1076
izulinkka
Raczkowanie

Ja muszę przyznać że znowu zaczęlam prostować włosy ąle dziś znowu zaczynam liczyć dni od kiedy tego ie będę robić. Więc dziś jest pierwszy dzień. Mam nadzieję że tym razem mi się uda. A z tym prostowniem włosów jest jak z paleniem papierosów: łatwo zacząć ale strasznie trudno rzucić. Zastanawiam się także czy nie zrobić sobie trwałej, tylko po to by ominąć etp puszenia się włosów oraz by mnie mniej korciło do brania do ręki prostownicy. Sama już nie wiem co chce
izulinkka jest offline  
Stary 2007-10-08, 15:59   #1077
y_ulia
Rozeznanie

Wpisy w blogu: 1

ja juz nie prstuje 2 tyg ;] wyznaczylam sobie cel nie prostowania przez miesiac ;P moze mi wiecej w tym miesiącu urosną. eh :PP

[ Uciekaj moje serce! ]

y_ulia jest offline  
Stary 2007-10-08, 18:30   #1078
aluniaaaaa
Zakorzenienie

a ja stwierdzilam, ze prostowac bede tylko na jakies powazniejsze imprezy. a tak na codzien to albo zwiazuje, albo nosze rozpuszczone bo czasem ladnie mi sie same uloza musze zadbac o wlosy, zeby przed 100dn fryzjerka zrobila z nimi co bedzie chciala byle tylko fryz byl idealny

Małżeństwo 06.09.2014
aluniaaaaa jest offline  
Stary 2007-10-08, 18:37   #1079
Laity
Wtajemniczenie

Smile Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

No to ja znów się pochwalę, że nie prostuję od 5 miesięcy No, może ze trzy razy musiałam to zrobić Ale dzielnie się trzymam, prostownicy używam jedynie do prostowania grzywki, i muszę przyznać, że włosy wyglądają o niebo lepiej Trzymam kciuki za nieprostujące, i te prostujące też, żeby przestały prostować

Laity jest offline  
Stary 2007-10-08, 18:45   #1080
olenkaa
Rozeznanie

GG do olenkaa

Ja też się przyłączam nie prostuje od 3 tygodni <wow> to dla mnie nie lada wyczyn. Wlosy prostowałam od ok 4 lat i nieźle się od tego uzależniłam. Efekty nie są zadawalające strasznie zniszczyłam sobie włoski. Rozpoczęłam kurację <lepiej późno niż wcale powoli odzwyczajam się od prostych włosków. Z natury mam podatne na kręcenie więc trochę pianki i wyglądają całkiem dobrze. Narazie te moje loczki spinam klamerką bo jakoś nie mam odwagi wyjść na ulice w rozpuszczonych mam nadzieję że wkrótce się przyzwyczaję. Nie jest łatwo. Każdego ranka przed wyjściem z domu z utęsknieniem spoglądam na prostownicę ale nie daję się wytrzymam postanowiłam używać prostownicy tylko od wielkiego dzwonu i będę starała się ją jak najwięcej ograniczać. Widzę też dobre strony tego mojego odwyku - po każdym umyciu głowy nie tracę ok 20 minut na wyprostowanie, wystarczy troszkę pianki, małe ugniatanie palcami i gotowe mam nadzieję że dotrwam w swoim postanowieniu jak najdłużej, dzięki czemu moje włoski choć troszkę się zregenerują.

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości