Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy - Strona 37 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2007-10-09, 08:17   #1081
Susanna
Zakorzenienie

Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Cytat:
Napisane przez IWoOnA18 Pokaż wiadomość
hehe widze ze tu coraz mniej ludzi bywa ...chyba nie wrocilyscie do prostownic nono pozdrawiam
No niestety. Tylko ze u mnie to nie jest nałóg - po prostu taka fryzura. Ale obiecuję zainwestować w dobrą odżywkę dostępną u fryzjera
Życzę dziewczyny wytrwałości!!

M&M

Staś

Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline  
Stary 2007-10-09, 15:27   #1082
IWoOnA18
Raczkowanie

ja mialam rekord 45 dni od prostownicy ale znowu zaczelam miesiac uzywalam a teraz znowu przestalam bo stwierdzialam ze mi sie wlosy zżadziły przez to wszystko wiec twardo sie trzymam a tak a propo to zaluje ze prostowalam bo mialam ladne loki a teraz ni loki ni krecone kurde zawalilam jednym slowem ale truudno..Uwazajcie na siebie pozdrawiam was
ACHTUNG!
15.08.08
IWoOnA18 jest offline  
Stary 2007-10-09, 16:14   #1083
anettka9988
Raczkowanie

A ja nie prostuje juz od chyba 2 miesiecy Ale to temu ze nie mam dobre prostownicy A na nową nie mam kasy... Wiec sadze ze jak kupie to znow zaczne prostowac Ale to dopiero gdzies w styczniu
anettka9988 jest offline  
Stary 2007-10-15, 15:29   #1084
dagirll
Wtajemniczenie

Ja tez sie dolaczam

dagirll jest offline  
Stary 2007-10-15, 19:14   #1085
IWoOnA18
Raczkowanie

a wy dziewczyny macie tak ze jak prostujecie włosy to wam duzo włosow wypada ? ja juz nie prostuje z miesiac, ale i tak mi włosy wypadaja choc myslalam ze bedzie inaczej. Jutro chyba wyprostuje wlosy zeby sprawdzic czy dalej mam tak malo włosow jak kiedys ajjjjjjjjjj .... Choc nie wiem czy sie odwaze wyprostowac bo ostatnio mnie mdli na widok prostownic i skutkow ich prostowania
ACHTUNG!
15.08.08
IWoOnA18 jest offline  
Stary 2007-10-15, 20:12   #1086
zielonejabłuszko
Raczkowanie

ja po wyprostowaniu mam wlosów mysi ogonek, a bez prostowania hu hu huuuu burzę loków, mimo ze wypada mi bardzo duzo wlosow;p
zielonejabłuszko jest offline  
Stary 2007-10-15, 21:00   #1087
justyssska19
Przyczajenie

czesc wam wiecie moze co zrobic zeby bez suszenia wlosy nie wygladaly jak jedno wielkie siano?? macie moze jakies swoje sposoby? pozdro
justyssska19 jest offline  
Stary 2007-10-16, 11:19   #1088
IWoOnA18
Raczkowanie

wiesz co jak uzywalam prostownicy i gdy mylam wlosy na drugi dzien mialam sianko nie powiem, ale od kiedy przesalam prostwac wlosy toz czasem te sianko znikalo i teraz juz nie mam takiego bush'u jak kiedys ... jak sie ciesze ze chociaz nie jestem wolna od uzywania suszarki bo naprawde nieprzebolalabym tego wszystkiego. Zacznij moze uzywac jakies prosukty po myciu z Griss płynny jedwab..spryskiwalam go na mokre wlosy po umyciu i szlam spac na drugi dzien rano juz nie mialam takiego nieładupozdrawiam
ACHTUNG!
15.08.08
IWoOnA18 jest offline  
Stary 2007-10-18, 17:49   #1089
KochamMichasia
Rozeznanie

Hawrodytka a nie myślałas o tym aby prostować włoski na okrągłej szczotce?
Stary 2007-10-18, 22:09   #1090
tulipanna.
Zakorzenienie

Hehe...A ja rzucilam prostowanie z dnia na dzien w grudniu zeszlego roku. Zdarza mi sie od swieta (raz na dwa miesiace) prostownica. Ale fuj. Proste wlosy sa nijakie przestaly mi sie podobac. loczki rzadza.
tulipanna. jest offline  
Stary 2007-10-19, 13:58   #1091
IWoOnA18
Raczkowanie

ja uzwazam tak..Włosy proste strasznie ladnie wyladaja na takich krotszych fryzurach bo wtedy ladnie wygladaja wlosy cieniowane i w gole. Ale jak juz dziewczyna z dlugimi wlosami to lepiej wyglada jak ma zakrecone albo falowane. naprawde..Bo inaczej wyglada na taka wylizana..nie wiem jak wy ale mi sie bardziej podobaja teraz wlosy podkrecone pozdrawiam
ACHTUNG!
15.08.08
IWoOnA18 jest offline  
Stary 2007-10-20, 18:45   #1092
Shiny_Diamond
Raczkowanie

Oj dawno mnie tu nie było, dawno Ale wytrwalam w nieprostowaniu długo, bo od czerwca do konca wrzesnia ale cos mnie podkusilo na grzywke, do której musialam prostowac wlosy. Ale wczoraj umylam sobie wieczorem wlosy i juz nie chcialo mi sie suszyc i prostowac wiec zostawilam je samopas. Po jakims czasie patrze w lustro a tu niespodzianka. Ta grzywka z lokami wygląda równie fajnie No i chyba przestane prostowac... Heh mam nadzieje ze wytrwam.
Stary 2007-10-20, 18:51   #1093
Shiny_Diamond
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez justyssska19 Pokaż wiadomość
czesc wam wiecie moze co zrobic zeby bez suszenia wlosy nie wygladaly jak jedno wielkie siano?? macie moze jakies swoje sposoby? pozdro
Wiem co to znaczy siano na głowie bo też przez to przechodziłam. Ale moja fryzjerka pokazała mi pewien sposób, który teraz stosuję. Mianowicie na mokre włosy nakładam krem wygładzający, rozczesuje, lekko roztrzepuje palcami i czekam az wyschną. Kiedy loki są już całkowicie suche delikatnie podkreślam pukle balsamem podkeślającym skręt. No i tyle. Można pokazać się na ulicy
Wiem że niektóre panie używają pianki ale ja jakoś nie umiem sobie z nią poradzić. Zawsze wychodzi mi cos a la mokra włoszka. A balsam jest o tyle bezpieczyny że nie skleja włosów.

Mam nadzieje że Ci choć troche pomogłam. Pozdrawiam
Stary 2007-10-20, 20:59   #1094
asiulka123
Zakorzenienie

A ja nie prostuję już prawie 4 miesiące i jestem z siebie dumna Moje włosy są intensywnie regenerowane i wyglądają o duuuużo lepiej. Proste włosy już mi się nie podobają, fale i loki to najlepsza fryzurka ! Nie tracę już godziny czasu na prostowanie. Prostownica mogłaby dla mnie nie istnieć, patrzę na nią ze wstrętem

asiulka123 jest offline  
Stary 2007-10-21, 23:07   #1095
funky_girl
Raczkowanie

nie prostuję odkad pojecha łam w czerwcu do Grecji. po pierwsze nie miałam czasu, po drugie było takie gorrrrrąco że gdybym wzięła prostownice do ręki to chyba bym się roztopiła. I tak odzwyczaiłam się od prostownicy :P
Teraz w ogóle nie prostuje, no chyba ze ide na impreze (a byłam tylko 2 razy) to koncowki lekko do porządku doprowadze. Ale nigdy już nie sprostuje włosów od czubka głowy po końce - pasemko po pasemku !!! Nigdy !!! (przez najbliższe miesiące - chyba ze mi odbije :P)

www.missaliciakeys.net
funky_girl jest offline  
Stary 2007-11-06, 20:12   #1096
olenkaa
Rozeznanie

GG do olenkaa

Cytat:
Napisane przez Shiny_Diamond Pokaż wiadomość
Wiem co to znaczy siano na głowie bo też przez to przechodziłam. Ale moja fryzjerka pokazała mi pewien sposób, który teraz stosuję. Mianowicie na mokre włosy nakładam krem wygładzający, rozczesuje, lekko roztrzepuje palcami i czekam az wyschną. Kiedy loki są już całkowicie suche delikatnie podkreślam pukle balsamem podkeślającym skręt. No i tyle. Można pokazać się na ulicy
Wiem że niektóre panie używają pianki ale ja jakoś nie umiem sobie z nią poradzić. Zawsze wychodzi mi cos a la mokra włoszka. A balsam jest o tyle bezpieczyny że nie skleja włosów.

Mam nadzieje że Ci choć troche pomogłam. Pozdrawiam
Mogłabyś polecić mi jakiś dobry krem wygładzający. Mam troszkę obawy przed stosowaniem np balsamu na suche włoski. Wyadje mi się że po takim specyfiku włosy mogą wyglądać na przetłuszczone :/ a jak to jest u Ciebie?
Stary 2007-11-07, 17:26   #1097
Shiny_Diamond
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez olenkaa Pokaż wiadomość
Mogłabyś polecić mi jakiś dobry krem wygładzający. Mam troszkę obawy przed stosowaniem np balsamu na suche włoski. Wyadje mi się że po takim specyfiku włosy mogą wyglądać na przetłuszczone :/ a jak to jest u Ciebie?
Ja używam balsamu z serii Nivea Straight and easy. Najpierw nakładam go na mokre włosy a potem jak wyschną ponownie. Włosy nie będą przetłuszczone jeśli nie użyjesz go za dużo. Ja mam włosy średniej długości i nakładam porcje wielkości polowy orzecha laskowego na mokre i połowy na suche. Ogólnie porcje wielkości orzecha laskowego
Używałam kiedyś Sunsilka ale mi włosy po nim wypadały więc zrezygnowałam

Właśnie sobie zakupiłam odżywke z jedwabiem Gliss Kur więc będe miała dodatkowe wygładzenie (mam nadzieje, ale szłyszałam że odżywka dobra)
Stary 2007-11-09, 18:25   #1098
olenkaa
Rozeznanie

GG do olenkaa

Cytat:
Napisane przez Shiny_Diamond Pokaż wiadomość
Ja używam balsamu z serii Nivea Straight and easy. Najpierw nakładam go na mokre włosy a potem jak wyschną ponownie. Włosy nie będą przetłuszczone jeśli nie użyjesz go za dużo. Ja mam włosy średniej długości i nakładam porcje wielkości polowy orzecha laskowego na mokre i połowy na suche. Ogólnie porcje wielkości orzecha laskowego
Używałam kiedyś Sunsilka ale mi włosy po nim wypadały więc zrezygnowałam

Właśnie sobie zakupiłam odżywke z jedwabiem Gliss Kur więc będe miała dodatkowe wygładzenie (mam nadzieje, ale szłyszałam że odżywka dobra)
Dziś miałam zamiar kupić ten balsam, ale na etykiecie jest wyraznie napisane że balsam podobno służy do wyprostowania włosów a nie do skręcanie loczków a właśnie o takie mi chodzi. może to jednak nie jest ten którego Ty używasz? :/ mam nadzieję że dobrze zrozumiałam Twoją wcześniejszą wypowiedz i ten balsam tylko wygładza włoski i sprawia że się nie puszą
Stary 2007-11-09, 19:50   #1099
biedronka91
Zakorzenienie

Trzy miesiące temu obcięłam jakieś 20 cm mojego sianka i przestałam prostować kłaczki. Włosy są lśniące a co najważniejsze odzyskały swoją gęstość ( kiedyś nie mogłam znaleźć żadnej gumki, która by je objęła.. ). Oczywiście do kuracji doszły tabletki ze skrzypu i maseczki. W końcu polubiłam swoje fale, czasem zakręcam na wałki i efekt jest o niebo lepszy niż przy prostowaniu.. Coś chyba w tym jest, że powinno polubić się włosy takie jakie się ma, bo są najpiękniejsze.. Pozdrawiam wszystkie kobitki, które mają taki sam problem z włosami jak ja kiedyś..
Stary 2007-11-10, 00:20   #1100
M.e.w.
Przyczajenie

Może kiedyś... zdobędę się na odwagę ale na razie prostuję zawzięcie :P
Zanim zaczęłam prostować wyglądałam jak debil, teraz bez prostowania mam szopę na głowie więc nie widzę wyjścia... Chyba, że bym się ścięła na króciutko a to nie wchodzi w grę Uwielbiam długie włosy...
Zresztą moje włosy i tak są uparte i tysiące preparatów do prostowania, zabiegi z prostownicą długie i namiętne i tak nie zmieniają tego, że moje włosy muszą się po swojemu trochę pofalować :[
M.e.w. jest offline  
Stary 2007-11-10, 10:21   #1101
Shiny_Diamond
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez olenkaa Pokaż wiadomość
Dziś miałam zamiar kupić ten balsam, ale na etykiecie jest wyraznie napisane że balsam podobno służy do wyprostowania włosów a nie do skręcanie loczków a właśnie o takie mi chodzi. może to jednak nie jest ten którego Ty używasz? :/ mam nadzieję że dobrze zrozumiałam Twoją wcześniejszą wypowiedz i ten balsam tylko wygładza włoski i sprawia że się nie puszą
Faktycznie na tym balsamie pisze, że daje efekt prostych włosów bez prostownicy. Ale ja go używam do kręconych włosów bo wtedy się nie puszą i mają ładny skręt (przynajmniej moje)
Stary 2007-11-10, 10:53   #1102
oleczka87
Rozeznanie

Nie prostuje włosów od 7 dni ! . Po 3 latach uzywania prostownicy praktycznie codziennie, (do tego farbowanie włosów co miesiąc)rzuciłam ją w kąt. A wszystko za sprawą tego, że nie miałam czasu wyprostować, bo spieszyłam się na pociąg. Jak mnie mój facet zobaczył z naturalną burzą loków to zaniemówił,, a jak już mu mowa powrócila to powiedział, żebym nie prostowała, ponieważ wyglądam 100 razy lepiej. Tak więc kupiłam sobie odżywkę bez splukiwania pantene spreżyste loki i fale, piankę welli i próbuję się powoli przyzwyczajać do loków. Co prawda mam na głowię bardziej artystyczny nieład niż anielskie loki, ale i tak jest dobrze .
oleczka87 jest offline  
Stary 2007-11-12, 15:06   #1103
IWoOnA18
Raczkowanie

Brawoo normalnie ja tez zauwazylam ze włosy ładniejsze sa jak nie sa totolnie wyprostowane tylko falujace badz krecone. Ja juz nie prostuje od 14wrzesnia i mam spokoj swiety bo dawniej to zajmowalo mi duzo czasu na prostowanie wlosow a teraz to tylko własnie odzywka"sprezyste loki i fale" jest mi o niebo lepiej pozdrawiam i trzymam za wszystkie ktore wreszcie postawią na naturalnosc
ACHTUNG!
15.08.08
IWoOnA18 jest offline  
Stary 2007-11-12, 16:25   #1104
waq
Rozeznanie

Hehe też nabyłam tę odżywkę Pantene, ale w sumie oprócz ładnego zapachu nic nie daje
waq jest offline  
Stary 2007-11-16, 23:22   #1105
kamisia_17
Rozeznanie

Wpisy w blogu: 1

heheh mi już nic nie pomoże....jestem skazana na prostownice bo bez prostowania nie da rady, moje włosy odstajaą każdy w innym kierunku, nie układają się totalnie i na dodatek puszą..... tylko jak się je wyprostuje to jako tako wyglądają.
kamisia_17 jest offline  
Stary 2007-11-17, 15:32   #1106
IWoOnA18
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez kamisia_17 Pokaż wiadomość
heheh mi już nic nie pomoże....jestem skazana na prostownice bo bez prostowania nie da rady, moje włosy odstajaą każdy w innym kierunku, nie układają się totalnie i na dodatek puszą..... tylko jak się je wyprostuje to jako tako wyglądają.

a moglabys wystawic zdj swoich wlosow ?? moze jednak nie jest tak zle i tylko wydaje ci sie ze zle wygladasz
ACHTUNG!
15.08.08
IWoOnA18 jest offline  
Stary 2007-11-18, 22:10   #1107
Moola_
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez agness86 Pokaż wiadomość
na chwilę obecną moje włosy bez prostowania żyją własnym życiem

Znam ten problem doskonale :P ale spokojnie, da sie do tego przyzwyczaić.

żyję bez prostownicy juz 8 miesięcy i 14 dni i jeszcze się trzymam! chociaż chętnie schowałabym te włosy pod jakąś wielką czapką. Naprawde :|

PEACE!
Moola_ jest offline  
Stary 2007-11-18, 22:18   #1108
moni3q
Przyczajenie

przez 3 lata prostowalam wlosy od mycia do mycia... sa strasznie zniszczone ;/ bo mam wlosy ani proste ani krecone ;/ w tym tygodniu ide do fryzjera . chce sobie wslosy tak scieniowac zeby bylo ich "mniej" i przy okazji pofarbowac na jakis braz.. zobaczymy jak to bedzie chyba powiem mamie zeby mi schowala prostownice i nie mowila mi gdzie jest nawet jak ja bede strasznie blagac hehe
moni3q jest offline  
Stary 2007-11-24, 14:50   #1109
OOlciaa
Raczkowanie

ja od tego prostowania to mam takie siano na glowie, wiec ostatnio, czyli jakies 2 tyg postanowilam nie prostowac, narazie jakos sie trzymam i nawet zauwazylam ze jest mi lepiej w takich wlosach niz prostych jak druty

OOlciaa jest offline  
Stary 2007-11-26, 22:55   #1110
Divine18
Zakorzenienie

nie prostuje i nie susze dobrze mi idzie

' Nie obawiaj się, że góry są za wysokie, droga zbyt długa, kwiaty zwiędną, za blisko czyjeś oczy wpatrzone z nadzieją, a potem tylko z wyrzutem. Nie obawiaj się, abyś nie musiał żałować tego, że brakło ci odwagi. '

Divine18 jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości