Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy - Strona 42 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2008-05-18, 06:26   #1231
nuvi
Raczkowanie

Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Ja nie prostuje od marca.Przez 1,5 roku prostowalam codziennie.Pierwsze dni byly straszne a teraz zupelny luz.Przyznam sie jedynie, ze prostuje grzywke, ale jej konce scinam regularnie wiec nie ma problemu. Stosuje maski, odzywki - zwracam uwage na sklady, metody naturalne(rycyna, kokos) i sporadycznie susze. Mam cieniowane wlosy i po umyciu ugniatam je i teraz mam loko-fale i jest wrazenie puszystych grubych wlosow (mam stosunkowo cienkie). Jest poprawa, ale to jeszcze nie to. Poczekam, zobacze
Powodzenia!
nuvi jest offline  
Stary 2008-05-18, 06:34   #1232
Catarina71
Raczkowanie

GG do Catarina71

Cytat:
Napisane przez monika150793 Pokaż wiadomość
Tak bardzo chcialabym powiedziec : ja tez ale nie moge. Ja sie uzaleznilam od prostownicy
Ja tez prostowalam dlugo wlosy ale wkoncu znalazlam krem wygladzajacy wlosy (jedwabista gladkosc)z Dove polecam warto wlosy sa slniace zdrowe i co wazne proste!Sa tez z innych dobrycy marek kremy prostujace.Sprobuj warto!
Stary 2008-05-18, 09:14   #1233
oleczka87
Rozeznanie

wiecie dziewczyny mi też wydawało się to straszne, że jak ja wyglądam bez prostowania, że nie wytrzymam. Pierwsze miesiące były trudne. Ale włosy odrosły, zregenerowały się i podoba mi się teraz bardzo. Wyprostowałam je jakiś czas temu i zauważyłam, że wyglądam jak ulizaniec, zastanawiałam się jak ja tak mogłam chodzić tyle lat i do tego katować te włosy. O wiele bardziej pasuje mi naturalny skręt. Nie walczmy z naturą.
oleczka87 jest offline  
Stary 2008-05-18, 09:47   #1234
deMitia
Rozeznanie

Ja nie prostuję "w ogole" od stycznia, od mniej więcej roku prostowalam tylko okazjonalnie....
pogodziłam się juz z tym, że włosów prostych nie będę miała, nie ukrywam, że nie byłam z tego powodu jakoś wyjątkowo szczęśliwa, aż do wczoraj.............
mam proste włosy, nie kręcą się! Nie, nie, nie nie uzywałam prostownicy
Kupiłam balsam Profisilk z proteinami jedwabiu bez spłukiwania, nałożylam go po zmyciu maski Placenta Kallos a na koniec przeciągnełam włosy deliktanie jedwabiem iiiii włosy są proste! Bałam się, ze je zbytnio obciązę, ale nie, nie są tłuste.
Stary 2008-05-18, 10:44   #1235
effectt
Zadomowienie

Dziewczyny stwierdziłam, że skoro wytrzymałam już 3 dni to może uda mi się wytrzymać dłużej. Takie w sumie moje małe marzenie nie prostować włosów bo widzę co z nimi już jest a będzie jeszcze gorzej jeśli nie zaprzestanę prostowania. Po myciu będę je ugniatać i zobaczymy co z tego wyjdzie Zmotywowałyście mnie, dziękuję!

Świeżynka.
effectt jest offline  
Stary 2008-06-03, 01:43   #1236
fatim
Rozeznanie

a czy ja mogę się dołączyć skoro przestałam prostować włosy z wyjątkiem grzywki ?
fatim jest offline  
Stary 2008-06-03, 02:21   #1237
A-l-a
Raczkowanie

A wiecie co dziewczyny? Ja praktycznie od początku liceum prostowałam włosy prawie codziennie- ponad 3 lata. I znowu, mycie, prostowanie, mycie, prostowanie, odżywka. Wprawdzie z włosami nic mi sie nie działo, bo sa naprawdę grube i mocne, ale postanowiłam , że chrzanie prostowanie , że mam dosyć dodatkowego siedzenia z tym dziadostwem w łazience. Z dnia na dzień bez żadnych skrupułów odłożyłam prostownice (już nie prostuję pół roku) , zaczęłam myć włosy codziennie, brac je na piankę, lekko wklepywałam wosk - i było super, nawet nie wiedziałam, że mam takie fajne włosy Spróbujcie tak jak ja Teraz ściełam włosy "na rihanne" ;p i od jutra zobaczę jak będą wyglądały z odżywka prostującą, bo prostować nie zamierzam :P
A-l-a jest offline  
Stary 2008-06-03, 06:45   #1238
effectt
Zadomowienie

A-l-a jestem ciekawa jak Ci pójdzie, bo wydaje mi się, że ta fryzurka tylko dobrze wygląda jak są wyprostowane włosy. Ale jeśli pod wpływem mleczka do prostowania Ci się prostują to super mi niestety nie ;p

Ja już nie prostuję od 15.05.08. (tak jak w podpisie). Jestem przeszczęśliwa, że udało mi się zrezygnować z prostownicy! teraz po każdym myciu ugniatam włosy, a z rana kiedy ich nie myję (myję co 2 dni) to biorę trochę wody na ręce i również ugniatam. W efekcie wychodzą bardzo ładne fale i widzę, że i moje włosy są szczęśliwsze i pełne życia nie to co wtedy kiedy je katowałam prostownicą

Świeżynka.
effectt jest offline  
Stary 2008-06-03, 07:36   #1239
andziuchna
Zakorzenienie

mi tez sie udaje od jakiegos czasu nie prostowac... poczatki byly najgorsze bo nie moglam na siebie patrzec, wydawalo mi sie ze to tragicznie wyglada teraz mycie wlosow co cala procedura (nafta, szampon rumiankowy, szampon prostujacy, odzywka nawilzajaca i na koniec odzywka z jedwabiem) ale sie oplaca- wlosy co prawda nie sa super proste jak po prostownicy ale nie sa tez puchate i na pewno beda zdrowsze
pozdrawiam

http://wizaz.pl/forum/showthread.php...6#post61735726
andziuchna jest offline  
Stary 2008-06-03, 11:55   #1240
SerenaVDW
Raczkowanie

GG do SerenaVDW

A ja nie prostuje od 2 miesiecy i efekty przeszly moje najsmielsze oczekiwania. Juz nigdy nie wroce do prostownicy. Prostowalam moje farbowane na blond wlosy przez 3 lata codziennie i wygladaly po prostu tragicznie mimo tego ze zaopatrzylam sie w tyle kosmetykow do wosow ze moja lazienka moglaby robic za profesjonalny sklep fryzjerski. Teraz modeluje je na gruba szczotke i wygladaja ekstra. A poza to z takimi nienaturalnie prostumi wlosami rzeczywiscie wygladalam jak ulizaniec jak wspomniala oleczka87
Stary 2008-06-03, 14:15   #1241
effectt
Zadomowienie

Oo właśnie teraz wiem, że wyglądałam jak ulizaniec ;p teraz kocham moje naturalne wloski

Świeżynka.
effectt jest offline  
Stary 2008-06-03, 19:53   #1242
A-l-a
Raczkowanie

Witajcie Dzis sprobowałam balsamu prostującego nivea - i efekt super, fakt, że jeszcze przy suszeniu, suszyłam na szczotce, ale sa proste Wczoraj próbowałam tez wersji tej fryzury z naturalnymi falami i tez moim zdaniem fajnie, ładnie tez sie układaja z opaską. Wiec chyba mojej prostownicy powiem do widzenia :P
A-l-a jest offline  
Stary 2008-06-03, 20:42   #1243
malinowa0
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez effectt Pokaż wiadomość
Oo właśnie teraz wiem, że wyglądałam jak ulizaniec ;p teraz kocham moje naturalne wloski
Dzisiaj, po miesiącu odstępu, wyprostowałam włosy.. i również to samo stwierdziłam! Włosy 10000% gorzej wyglądają wyprostowane: eek: Aż nie chce mi się wierzyć!

- Dlaczego nosisz to głupie ubranko królika?
- Dlaczego nosisz to głupie ubranko człowieka?

malinowa0 jest offline  
Stary 2008-06-03, 23:36   #1244
oleczka87
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez SerenaVDW Pokaż wiadomość
A poza to z takimi nienaturalnie prostumi wlosami rzeczywiscie wygladalam jak ulizaniec jak wspomniala oleczka87
Cytat:
Napisane przez malinowa0 Pokaż wiadomość
Dzisiaj, po miesiącu odstępu, wyprostowałam włosy.. i również to samo stwierdziłam! Włosy 10000% gorzej wyglądają wyprostowane: eek: Aż nie chce mi się wierzyć!
Cytat:
Hehehe, no widzicie tak to już jest . Sama nie wiem dlaczego wcześniej prostowałam i tego nie widziałam, ale podejrzewam, że po pierwsze moda, a po drugie to nie umiałam się obchodzić ze swoimi puszystymi naturalnie mocno falowanymi włosami. Rozczesywałam na sucho, nic nie dawałam na nie, katowałam farbami i prostownicą i się dziwiłam, że wyglądam jak Wodecki .
oleczka87 jest offline  
Stary 2008-06-04, 14:51   #1245
effectt
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez malinowa0 Pokaż wiadomość
Dokładnie tak samo zrobilam, pomyślałam a co mi tam! zobaczę jak to było hehe i co? nie mogłam na siebie spojrzeć w lustrze. Ale ja głupiutka byłam, a wszyscy znajomi i rodzina tłukli mi do głowy, żebym nie prostowała włosów Ale teraz się cieszą, że odstawilam prostownicę

Świeżynka.
effectt jest offline  
Stary 2008-06-04, 16:16   #1246
Claire
Zadomowienie

GG do Claire

Ja próbowałam nie prostować, ale niekoniecznie chcę wyglądać jak pudel, więc gdy moja staruszka odmówiła kilka dni temu posłuszeństwa, to jeszcze tego samego dnia pobiegłam do sklepu po nową :P bosko się spisuje, nie powiem

http://w-metrze-czy-w-swetrze.blogspot.com/

WYMIANKA

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=311606

Nowy wątek !!

Claire jest offline  
Stary 2008-06-04, 17:02   #1247
effectt
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Claire Pokaż wiadomość
Ja próbowałam nie prostować, ale niekoniecznie chcę wyglądać jak pudel, więc gdy moja staruszka odmówiła kilka dni temu posłuszeństwa, to jeszcze tego samego dnia pobiegłam do sklepu po nową :P bosko się spisuje, nie powiem
Hehe ja też zakupiłam jakiś niecały miesiąc nowiutką prostownicę, byłam wniebowzięta ale miesiąc po zakupie stwierdziłam "nie prostuję" ! i jestem super szczęśliwa a nowa prostownica sobie leży

Świeżynka.
effectt jest offline  
Stary 2008-06-22, 10:59   #1248
malinowa0
Raczkowanie

Cytat:
Hehe ja też zakupiłam jakiś niecały miesiąc nowiutką prostownicę, byłam wniebowzięta ale miesiąc po zakupie stwierdziłam "nie prostuję" ! i jestem super szczęśliwa a nowa prostownica sobie leży
Prawie dwa miesiące nie prostuję włosów. Jak dla mnie to wieczność Ciekawe czy wytrzymam dwa lata Dobrze, że umiem się obchodzić z mym puszem już to łatwo myślę pójdzie

- Dlaczego nosisz to głupie ubranko królika?
- Dlaczego nosisz to głupie ubranko człowieka?

malinowa0 jest offline  
Stary 2008-06-27, 11:15   #1249
gothic_lencia
Zadomowienie

a ja się przyłączę - nie prostuje już od ponad miesiąca i dobrze mi z tym;-)
Stary 2008-06-27, 23:04   #1250
xxxpatrysiaaxxx
Przyczajenie

GG do xxxpatrysiaaxxx

oj dziewczyny...dziewczyny.. .zgadzam sie z wami ....postanowilam od dzisiaj nie prostowac wlosow bo wygladaja jak siano...wczoraj bylam u mojej znajomej fryzjeki zaczela mi mowic jakie ja mam zniszczone wlosy to sie zalamalam....
odrazu na drugi dzien poszlam do drogerii po szampon do zniszczonych wlosow i specjalny zel zeby przy suszeniu wlosy mi sie prostowaly.....
tez nie moge ich za czesto suszyc bo bede miala ''bush''' <lol2> na glowie....
a prostownice schowajam w kont i sie bardzo z tego ciesze ....

a tak powracajac do fryzjera to malowalam sobie wloski od spodu na blod i mi nie wyszed blod tylko rudy a zeby wyszedl blod musze moje wlosy potraktowac rozjasnaczem ktory jeszcze bardziej zniszczy moje wlosy....
xxxpatrysiaaxxx jest offline  
Stary 2008-06-28, 17:14   #1251
Heidi Lewis
Przyczajenie

Ja nie prostuje włosów od roku ( rok minie w lipcu ) i czuje się z tym dobrze.Kiedy prostowałam moja fryzura się pszerzadziła ,ale stosowałam naftę kosmetyczną i jest świetnie.A żeby się włosy nie puszyły używam odżywki Pantene do prostowania włosów.
Heidi Lewis jest offline  
Stary 2008-06-28, 18:52   #1252
xxxpatrysiaaxxx
Przyczajenie

GG do xxxpatrysiaaxxx

ja normalnie jak zaczelam prostowac moje wlosy ...to sie zalamalam nie mialam takiego czegos ze np. wyszlam na dwor i zachwile musialaam prostowac je jeszcze raz ...niee ...ale strasznie zniszczyli mi sie wlosy z tylu ..... i nie jestem z tego zadowolona jak moja znajoma poleci do polski to kupi mi ten olejek rycynowy :0
zeby stan mojich wlosow mi sie poprawil ;p
Stary 2008-06-28, 19:11   #1253
liquefy
Wtajemniczenie

ja tez mam bardzo zniszczone od prostowania. tzn. teraz jest już troche lepiej, bo nie prostuję codziennie, a jeśli już to tak lekko tylko myślę, że już niedługo będę mogła całkiem przestać prostować
We can burn brighter than the sun
liquefy jest offline  
Stary 2008-06-28, 19:13   #1254
andziuchna
Zakorzenienie

ja przestalam prostowac (nawet grzywki nie prostuje ) i nawet postanowilam nie farbowac i zakupilam szamponetke bez amoniaku i tych innych ostrych srodkow i jestem super zadowolona... w ogole sie zastanawiam jak ja mialam rano czas na prostowanie

andziuchna jest offline  
Stary 2008-06-28, 23:56   #1255
xxxpatrysiaaxxx
Przyczajenie

GG do xxxpatrysiaaxxx

Cytat:
Napisane przez andziuchna Pokaż wiadomość
ja przestalam prostowac (nawet grzywki nie prostuje ) i nawet postanowilam nie farbowac i zakupilam szamponetke bez amoniaku i tych innych ostrych srodkow i jestem super zadowolona... w ogole sie zastanawiam jak ja mialam rano czas na prostowanie

NO andziuchna podziwiam cie ...az tak chyba nie dalabym rady dbac o wlosy...(
Stary 2008-06-29, 07:50   #1256
andziuchna
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez xxxpatrysiaaxxx Pokaż wiadomość
NO andziuchna podziwiam cie ...az tak chyba nie dalabym rady dbac o wlosy...(
wiesz co jeszcze zauwazylam... bo przestalam tez uzywac lakieru do wlosow ktorego uzywalam w sporych ilosciach (teraz tylko na imprezy) ze ten lakier malo co daje i tak jak wiatr powieje chodze zawiana i sie musze przeczesac....

a efekty sa- mama kolezanki ktora jest fryzjerka jak mnie zobaczyla stwierdzila ze nie myslala ze ja mam tyle wlosow :P i ze super wygladam wiadomo po prostownicy jak ulizaniec torche;p

a co do szamponetki to genialne rozwiane... polecam! tzn zalezy jakie kto ma wlosy ale na moich wyszlo dobrze i na pewno nie bede wlosow katowac farba

andziuchna jest offline  
Stary 2008-06-29, 12:22   #1257
lelen
Przyczajenie

.
Stary 2008-06-29, 12:27   #1258
lelen
Przyczajenie

ja też mam zamiar już nie prostować,moich włosów
[oprócz grzywki]
Koleżanki mnie przekonały,do kręconych włosów
na razie się trzymam,ale zobaczymy co z tego wyniknie..

dawniej po prostowaniu miałam super włosy,ale potem było tak,że mogłam prostować
i prostować......
a za chwile już się falowały ;/ ;/
Stary 2008-06-29, 12:50   #1259
xxxpatrysiaaxxx
Przyczajenie

GG do xxxpatrysiaaxxx

Podziwiam was dziewczy ....
ja tam walcze narazie z ''nalogiem'' prostownicy i bardzo sie z tego ciesze ze juz prubuje jej nie uzywac..tylko najgorsze bylo to ze z przodu moje wlosy wygladaly idealnie a z tylu lepiej nie mowic ..... same ''sianko'' no masakrycznie to wyglada do tej pory bvo prostownice dopiero odstawilam jakies 2 dni temu
Stary 2008-06-30, 20:25   #1260
suwa89
Zadomowienie

Wpisy w blogu: 2

prostowanie niszczy bardzo bardzo bardzo włosy .........
moje końcówki już poodpadały ....... jednak jeszcze niektóre się trzymają ) to mnie cieszy, a smuci fakt że nie prostuję włosów chyba od miesiąca (zresztą nie prostowałam ich nigdy co dzień ) w wyprostowanych włoskach czuję się lepiej a kręciołki mam na co dzień więc jednym słowem LIPA : D
dbam o figurę (waga 50 kg jest super!)
dbam o paznokcie
myślę o synku
idę do przodu, zapominam...
suwa89 jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości